Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Tasuta Elisa interneti proovimine tipnes kopsaka arvega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rang
HV kasutaja
rang

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.07.2014 16:12:21 vasta tsitaadiga

Olen juba pikemat aega Elisa klient ning nii palju kui mina olen sealt telefoni ja netipulkasid võtnud, on klienditeenindaja alati tähelepanu juhtinud, viimane kord isegi tõmbas kollase markeriga tähtsad kohad üle (käsitlustasu, perioodi pikkus jne)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.07.2014 16:24:17 vasta tsitaadiga

Kergelt üle pingutanud asjaga ehk. Peab ikka eriti tumba olema, et proovikas järelmaksuga võtta. Oleks võinud ruuteri välja osta ja siis tasuta nädalate pärast raha vastu Elisale tagasi anda. Mina kasutasin seda varianti ja ei tõmmatud nahka üle kõrvade. Korras, terves pakendis pulk sinises kilekotis letile ja jalutasin minema.

viimati muutis sooty 22.07.2014 16:26:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 22.07.2014 16:24:40 vasta tsitaadiga

Kala on milleski muus ... kui tegelane tahtis saada 4G ühendust, miks ta ruuterit ( või pulka ) alles ei jätnud ... saab kasutada ... ükskõik millise operaatori juures.
Pealegi, arvestades seadme hinda, oleks see nagunii mõistlik mujalt osta, sest siis ei pea end siduma 2 aastase lepinguga
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2014 16:53:55 vasta tsitaadiga

Ma võtsin ka prooviks 4G ning ei sobinud. Katsetamise käigus sai testitud kiirust, videosid striimitud, asju alla laetud - nagu ikka.
Kui nüüd läksin tagasi 3,5G peale, siis liitsid nad eelneva andmemahu pluss 4G prooviaja ning minuarust lisasid mingi portsu veel otsa. icon_smile.gif
Nüüd tiksun kuu aega väga piiratud kiiruse otsas (200kbit).

Ja 10€ kirjutasid arvele SIM-kaardi vahetuse eest, millest polnud kusagil juttu. Selle sain ikka ära tühistatud.

Muus osas olen rahul Elisaga. Mint light sobib ja mobladega ka läksin sinna.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2014 17:01:44 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

Sain ise vastu näppe aastaid tagasi - tellisin xboxi puldi, see ei töötanud = kiskus koguaeg üles vasakule jne. Tahtsin tagastada, aga olin lolli peaga karbi esimesel õhtul põlema pannud ja ilma muidugi ei tahetud välja vahetada, keelduti isegi üle vaatamast. Õnneks nii palju skilli ja mõistust oli, et viga tuvastada ja kuidagi see kinni joota. Kolm korda pidin proovima enne kui hakkama sain ja püsima jäi, aga positiivne lõpp thumbs_up.gif.
Millaski teine kord ka nii vastu näppe saanud.
Defektse toote puhul peaksid küll ilma karbita tagasi võtma. Või mis nad selle karbiga teeksid, paneks vigase puldi uuesti müüki? icon_confused.gif
Ilmselt tarbijakaitse abiga oleksid tagastada saanud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 22.07.2014 17:09:46 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks on vaja Elisal neid ruutereid hirmsasti müüma hakata peale tasuta proovida andmist. Andku järgmisele tasuta proovida. Või kardavad, et inimene ei tahagi tasuta proovida kui pulgal kriim peal on või karp määrdunud?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2014 17:19:23 vasta tsitaadiga

Ertai, garantiiremont peab toimuma ka ilma originaal-pakendi olemasoluta. Kauba tagastamiseks aga nõutakse tervet, kaubandusliku välimusega originaal-pakendit.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.07.2014 22:23:08 vasta tsitaadiga

No see on nagu see TELE2 lammastele reklaam, kus kõned ja sõnumid on tasuta ja maksad ainult interneti eest, milleks on 2GB kuus ja kuuarve on 12 euro.
Mul on telefonil 1.5GB plus 200mb topelt pluss kliendina olemise eest ja see on miski ~6.50 euro kuus. Reaalselt kasutan mingi paar sada mb maksimum. 50mb netist jääb kuus väheks ja järgmine variant on juba 1.5GB.
Mul on telefon kodus olles wifi võrgus ja päris mitmes kohas kus tööl olen sattunud, on mu telefon pakkunud turvamata wifi võimalust.
Koduseks internetiks võtta 3G, 4G pulk on ainult tingimusel, kui elada linnast väljas ja midagi muud ei ole võimalik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.07.2014 23:58:19 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
Ertai, garantiiremont peab toimuma ka ilma originaal-pakendi olemasoluta. Kauba tagastamiseks aga nõutakse tervet, kaubandusliku välimusega originaal-pakendit.


Tegemist oli ka konsoolipood.eu aadressil tegutseva firmaga, mis keeldus vastu kirjutama ja üldse suhtlemast - lõpuks läks ka vist maksupettuse tõttu hingusele.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.07.2014 14:09:11 vasta tsitaadiga

See "kribu kiri" on seal lepingul täpselt sama suures kirjas, kui ülejäänud osa tekstist + seal on ka toodud eraldi välja kõik tingimused, mis võivad põhjustada käsitlustasu lisamist (isegi numbrid ees) Ise soetasin ka hiljuti sealt järelmaksuga seadme ning vähemalt tol lepingul küll sedasi.

"Esimest korda elus näen, et soovides varem järelmaksu osamakseid välja maksta, püütakse kliendilt nöörida rohkem raha, kui siis, kui makseperiood lõpuni kannatada ning jupihaaval toote eest maksta." Minu meelest iga "järelmaksu" või laenu puhul rakendatakse sanktsioone, kui algselt määratud perioodi muuta tahetakse.

Aga jah, paindlikum võiks asi küll olla, kuid ei saa öelda, et inimesele kott pähe tõmmati.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 25.07.2014 19:45:48 vasta tsitaadiga

Kõik, mis tuleb inimesele üllatusele, on koti pähetõmbamine, kas pole? Leping on alati kahepoolne.
Inimestele surutakse peale tihtipeale kohutavalt palju tüüptingimusi, sh ka pankade poolt jne. Olen mõned korrad notaris lepinguid sõlmides saanud selgituse notarilt, et see ja see punkt on tühised, aga pangad miskipärast panevad neid sisse. Et kui teie õigusi rikutakse, pöörduge julgelt kohtusse.

Samuti soovitan lugeda mõttega läbi VÕS § 42. Tüüptingimuse tühisus - https://www.riigiteataja.ee/akt/961235?leiaKehtiv

Iseenesest mõista ei viitsi keegi 200 euro pärast kohtusse minna, kuigi võiks. On ju parkimistrahvidegi pärast mõned pulli pärast kohtus käinud...
Samas kui summa on 20'000 euri sinu kahjuks, siis on loogiline, et tuleb pöörduda kohtusse ja raha tagasi nõuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 28.07.2014 14:11:36 vasta tsitaadiga

matik, see nö. "pommimine" või "õngitsemine" on kahjuks väga ebameeldiv trend, mis tundub aeg-ajalt süvenevat. Et suur ettevõte (pank, kindlustus, telekom) paiskab kliendile mingi väikese nõude (kuni 50€) vastu vahtimist ja siis on kaks varianti - kas maksta lamba näoga nõutud summa ära või minna kohtusse. Meedia ja TKA aeg-ajalt aitavad selliseid alusetuid nõudeid ka klaarida ja selgitada. Tänuväärne töö iseenesest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2014 15:27:05 vasta tsitaadiga

Mina ka hoiatan kõiki selle 4G proovimise eest. Mul tõmmati peale seda 30 päevaks nett aegleseks, et olin ületanud mõistliku mahu piiri.
Ja nüüd kui see aeg on möödas ning kiirus taastunud, siis teatati, et 0,6 Mbps ongi normaalne. Ennem oli mitu aastat iga kell stabiilselt 2 Mbps ja rohkemgi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2015 13:52:13 vasta tsitaadiga

enam neid tasuta proovimisi ei ole vist? Või ei leia ma neid üles.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Tasuta Elisa interneti proovimine tipnes kopsaka arvega mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.