Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 17:48:07 vasta tsitaadiga

Tänasest algab ju TI4. Seega olukord läheb tõenäoliselt hullemaks. Samas pole minul juba väga pikka aega network maas olnud. Mängin õhtuti kella 5-7 ajal
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 22:58:23 vasta tsitaadiga

Navi on viimastel turnadel ikka korralikult koslepit saanud. Ei saa aru mis toimub, mittemingit mõistlikku mängu pole.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 23:08:49 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Navi on viimastel turnadel ikka korralikult koslepit saanud. Ei saa aru mis toimub, mittemingit mõistlikku mängu pole.

Uued tulijad, uued tegijad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 23:36:01 vasta tsitaadiga

Aasialased võtavad vaikselt üle, nagu iga teise strateegiamängugagi. Mõneti kurb.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 00:07:34 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Navi on viimastel turnadel ikka korralikult koslepit saanud. Ei saa aru mis toimub, mittemingit mõistlikku mängu pole.


nendega on sama teema mis hispaaniaga jalgpallis, nad olid aastaid tipus, teised teamid on neid tundma õppinud, nad hindavad enda skilli üle ja teised ei "karda" neid enam

aga casterid on küll seekord kehvad, teamfightis ei suuda centrit hoida, pidevalt on asi ekraanilt väljas
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 09:29:20 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
painkillah kirjutas:
Navi on viimastel turnadel ikka korralikult koslepit saanud. Ei saa aru mis toimub, mittemingit mõistlikku mängu pole.


nendega on sama teema mis hispaaniaga jalgpallis, nad olid aastaid tipus, teised teamid on neid tundma õppinud, nad hindavad enda skilli üle ja teised ei "karda" neid enam

aga casterid on küll seekord kehvad, teamfightis ei suuda centrit hoida, pidevalt on asi ekraanilt väljas

Casterid peaksid võtma kasutusele välja zuumiva kaamera võimaluse. Eks on suht harjutamise asi ka, et suures team fightis seda teha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 10:04:10 vasta tsitaadiga

DK playoffist peaaegu väljas, Alliance 1-4. Kõva algus thumbs_up.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 12:40:40 vasta tsitaadiga

Kaks päeva veel aega end lunastada.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 13:02:50 vasta tsitaadiga

NaVi performance ei olegi kõige kehvem. painkillah varasemat kommentaari lugedes kartsin hullemat icon_biggrin.gif 3-1 pärast esimest päeva pole just kõige hullem.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 13:11:43 vasta tsitaadiga

Na'Vi on hakanud uudsust tooma enda mängu, tundub, et nende "palgatud" coach suudab neid juhtida. Ise ootan neilt mitte vähemat kui Grand Finals icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 13:55:50 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Na'Vi on hakanud uudsust tooma enda mängu, tundub, et nende "palgatud" coach suudab neid juhtida. Ise ootan neilt mitte vähemat kui Grand Finals icon_biggrin.gif

Pls, Puppey rikas or fail icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 14:34:43 vasta tsitaadiga

Isegi kui nad 2. jälle jäävad, siis kena summa kukub taskusse
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 15:24:39 vasta tsitaadiga

Navi sai overpickitud Arrowi poolt, see on ikka fail. Coach Artur neil selline imelik tüüp, kes vihkab stun'i, ei tea küll kuhu see viib, aga olles kapten Rox.KISis ei saanud nad isegi Wildcard mängudele. Seega, kas treener on hea või mitte, näeme
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 11.07.2014 18:12:01 vasta tsitaadiga

TI4 vaatamise üritus toimub sinilinnus:
https://www.facebook.com/events/1439008183036559

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 20:10:05 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Navi sai overpickitud Arrowi poolt, see on ikka fail. Coach Artur neil selline imelik tüüp, kes vihkab stun'i, ei tea küll kuhu see viib, aga olles kapten Rox.KISis ei saanud nad isegi Wildcard mängudele. Seega, kas treener on hea või mitte, näeme


Coach ei picki.


viimati muutis karm 12.07.2014 20:54:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 20:39:48 vasta tsitaadiga

kuidas navil läind ise tööl ei saa väga jälgida.
midagi kiita vist pole?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 23:11:19 vasta tsitaadiga

siven, phase 3 nad igatahes saavad, mõned küsitavad kaotused, aga ei midagi hullu siiani

edit: alagrupi 5ndana siis edasi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2014 00:32:27 vasta tsitaadiga

Navi kukkus välja täna...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.07.2014 06:41:54 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Navi kukkus välja täna...


seda võis eeldada...

g2 oligi ainsana positiivne.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.07.2014 11:55:55 vasta tsitaadiga

Vähemasti tühjade kätega koju ei läinud, $100k näkku on ikka abiks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 13:20:33 vasta tsitaadiga

Draftid sitad, mänguviis sitt. Xboct ikka failis korralikult see TI. Puppey draftid, kus lastakse läbi koguaeg vastase lemmikud millega on võimalik maa ja ilm kokku toimetada (Doom nt C9 puhul). Ma ei tea, võibolla on see kõrgem pilotaaz, aga Doom rappis neid igas mängus korralikult. Teises läks õnneks, et said jala ukse vahele, aga teistes tõmmati korralikult kotti pähe. Rääkimata siis eelnevatest mängudest, kus vist Newbee puhul jäeti konstantselt Tidehunter bannimata/pickimata mis neile ka saatuslikuks sai.
Sellist drafti paska ja kehvat mängu oli näha juba enne TI-d. Õhus on haamri kukkumise lõhna.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 09:01:05 vasta tsitaadiga

Hetkel 3150-3200MMR. Kes koos mängida ja mind jooksvalt natukene õpetada viitsib, siis oleks päris tore. icon_smile.gif Asi pole vist niivõrd herodes aga üleüldisest mängu tajumises.
id: Azatris
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 12:35:18 vasta tsitaadiga

Ise tiksun ka seal solo 3000 ringis, ülesse lihtsalt ei saa, kuna iga teine game on keegi kellel ukse taga kuller, ema sünnipäev või lihtsalt vaja köögis süüa tegemas käia. Naeruväärne juba. Mäng ise hea ja kahju Navist, et nii vara kellad said. Mõtlesin et lähen pubstombile ka Tallinnas.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 21.07.2014 18:17:15 vasta tsitaadiga

Tule jah pubstompile. Kohe lülitamegi siin projektori tööle icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.07.2014 19:37:16 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka finaali vaadata, aga siis nägin, et 10 asiaati omavahel madistavad, isu läks (jälle) kuidagi ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 19:40:06 vasta tsitaadiga

Hiina doto on liiga tugev
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 19:50:23 vasta tsitaadiga

VG on ikka tunduvalt sümpaatsem kui Newbee punt. r0tk juba on lahe vana (all-star mängus tegi ka veidike pulli). Newbee tundub olevat parajalt robotite kari kellel väga ühesugused stratid olnud. Minu pöial läheb Vici Gamingule igastahes thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:10:09 vasta tsitaadiga

Mind sümpatiseerib newbee, VG näeb mingi kamp õlisi välja aga Sinilinnus pubstomi päris mahe vaadata thumbs_up.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:47:47 vasta tsitaadiga

GG ultra fail finals. Isegi publik didnt give a shit. Kommentaatorid üritavad pingsalt mänge huvitavaks rääkida. Laske veel mingid emotsioonitud jörmarid mängima. Järgmine aasta võib fännide poolt saadaval rahal kõva põnts olla.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:49:11 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
GG ultra fail finals. Isegi publik didnt give a shit. Kommentaatorid üritavad pingsalt mänge huvitavaks rääkida. Laske veel mingid emotsioonitud jörmarid mängima. Järgmine aasta võib fännide poolt saadaval rahal kõva põnts olla.


Mis nad ikka taidlevad nendega kui isegi inglise keelt ei mõista icon_biggrin.gif Aga jah emotsioone polnud ollagi.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:53:39 vasta tsitaadiga

Viimane mäng oli ka juba liiga kiire krt icon_biggrin.gif igav
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 23:58:14 vasta tsitaadiga

NB ei näidanud terve playoffide aeg mingeid emotsioone ja samade stratitega lasi finaali välja. Kes muid e-sportse vaadanud, teab millised robotid nad olla võivad - selle tõttu ka kogu see finaal rämps oli.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 00:02:25 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
NB ei näidanud terve playoffide aeg mingeid emotsioone ja samade stratitega lasi finaali välja. Kes muid e-sportse vaadanud, teab millised robotid nad olla võivad - selle tõttu ka kogu see finaal rämps oli.


+1 Sellepärast mulle meeldibki nt Fnticu, navi jne mänge vaadata kus oli reaalselt emotsioonid, NB ja VG olid korras robotid.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 00:04:31 vasta tsitaadiga

no VG oli ikka tunduvalt põnevam vaadata. Erinevaid strate, kapten oli muhedam. kas VG või DK oleks minu pick olnud hiina tiimide seast.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.07.2014 00:11:54 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et publikut polnud isegi täismaja eest, kohad olid tühjad.. võibolla mängudeks täitus, aga pre-match kui intekaid jagati olid kohad küll tühjad.

Läksin hoopis kinno Ahve vaatama, oli hea elamus thumbs_up.gif
Ma ise DOTA2mängija ega jälgija pole, aga internationale olen iga aasta vaadanud ja pöialt muidugi hoidnud Euroopa meeskondadele icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 08:25:43 vasta tsitaadiga

Juba esimest TI4 mängu vaadates, kui Newbee vs Vici Gaming oli, otsustasin olla hiina tiimidest Newbee poolt. Newbeel oli tugevam meeskonnavaim ja üliasjalikud vennad. Jah - oleksid võinud vähemalt võiteski rohkem emotsiooni välja näidata, aga samas on aru ka saada, et nad olid pushinud mindseti, kus ei tohi hetkekski rihma lõdvaks tõmmata - seega mõnel oli pärast ka raske natuke lõdvestuda. Nõustun ka, et kultuuriliselt on meil lihtsam kaasa elada lääne tiimide poolt ja eks elasingi...
Üleüldse ma arvan, et mängude point pole niivõrd meid lõbustada, vaid rohkem demonstreerida milline on praegune mängu tuum ja mida ning kuidas on pragmaatiline mängida.
Vici Gamingu rOtk näeb väga tige vana olevat. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 09:44:06 vasta tsitaadiga

eks järgmine aasta ole näha, kas auhinnafond ligilähedale üldse saab. See international oli küll täielik pettumus ja hiina doto vaatamine on väga nüri.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 11:51:44 vasta tsitaadiga

Valvel on aastake aega, et teha ära tõsine töö, muidu järgmisest TI-st midagi küll oodata ei ole.
Teine variant on, et väiksemad LAN-id promovad enne TI-d Dota üles.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 13:57:26 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Valvel on aastake aega, et teha ära tõsine töö, muidu järgmisest TI-st midagi küll oodata ei ole.
Teine variant on, et väiksemad LAN-id promovad enne TI-d Dota üles.


Mida sa selle "töö" all silmas pead?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 15:13:24 vasta tsitaadiga

Promomist põhiliselt. Hetkel on Dota oma populaarsuse tipus, kuid ma usun, et see hakkab nüüd kolinal langema.
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 15:24:51 vasta tsitaadiga

Lihtsalt numbrite järgi, võiks tõesti oletada, et ta on populaarsuse tipus (800k? erinevat kasutajat korraga, aga peab meeles pidama, et see number ei kajasta hiinat ja koread minu teada), aga meil puuduvad andmed kui populaarsuse tipus asi Hiinas on (mida ta ilmselt ei ole) ja Hiina publikum ilmselt korjab populaarsust üles kuna, 2 hiina tiimi viisid üle 6miljoni dollari koju, seda ei ole üldse mitte vähe ja see ei ole üldse mitte väike promo üritus.

+ ma lisan siia selle, et see keskmiselt 1-2k erinevat kommenteeriat redditis/twitteris, ei kajasta kuidagi "enamuse" arvamust, seda näeb 3-4 kuu pärast mismoodi on dota2 mängitavusele mõjunud ja ma ei usu et 3-4kuud oleks ka piisavalt pikk aeg et teha mingeid järeldusi.

+ lisaks veel selle siia: http://blog.dota2.com/2013/07/the-beta-is-over/


viimati muutis karm 22.07.2014 15:40:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.07.2014 15:39:22 vasta tsitaadiga

Kui Euroopast ja NAst kaob 400k mängijat-vaatajat, aga Hiinat ja muust Aasiast tuleb 1,5-2,5 milkut juurde, milles probleem?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 15:45:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 21:57:37 vasta tsitaadiga

tehes all pick mänge

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 10:03:14 vasta tsitaadiga

One man army indeed icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 25.07.2014 16:41:35 vasta tsitaadiga

Sinna pole pisikesi turnasid sisse kantud.
Aga need viiks keskmise päris tugevalt alla icon_biggrin.gif

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 01:56:36 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et teeks siis selle compendium 10 hero challenge ära. Ok, 9 tki said tehtud hädaga. Ember spirit veel - kuna selle tegelasega on ikka suht võimatu algajal mängida, siis otsustasin, et teen normalis neid mänge. Aga normal on ikka päris kohutav sitaauk, kas on täis kurguni smurfe, või on tiimis absoluutsed debiilid. Mõtlesin, et harjutan siis botidega, enne kui mängin, aga hard botid rapivad 9 korda 10st sinu tiimi botid puruks ja polegi midagi teha. Ja see faking reroll challenge heroes ei tööta ka.GG raisk, GG
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 28.07.2014 03:53:02 vasta tsitaadiga

painkillah, sa oled lihtsalt pas k

sry, sry for insultes
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 28.07.2014 09:22:14 vasta tsitaadiga

Nojah. Kui sa botidest jagu ei saa siis sa peaksid tõesti lõpetama probleemi otsimist oma teami hulgast ning keskenduma sellele mängijale kes alati sinu teamis.
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.07.2014 10:34:30 vasta tsitaadiga

Ja kui sa tahad championit harjutada, siis pole ju vahet kas sa võidad või kaotad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.