Avaleht
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  Häkkerid ründavad Password Managere: Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.07.2014 14:09:37 Häkkerid ründavad Password Managere: Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think vasta tsitaadiga

Häkkerid ründavad Password Managere:
PS: Ma pole küll ise mende Password Manageride kasutaja kuid ehk on kellelegi järgmisest loost kasu. beer_yum.gif

Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think

Just few days ago, we reported about two critical vulnerability in mobile version of the most popular password manager application from a popular Password management company RoboForm, which manages your passwords for different websites.

Now, researchers have published a detailed explanation on the security vulnerabilities discovered in five different and popular password managers, including RoboForm, that could allow cybercriminals to grab your credentials.

The serious security holes were found and reported by the University of California Berkeley researchers named: Zhiwei Li, Warren He, Devdatta Akhawe and Dawn Song. The critical vulnerabilities were discovered in the popular password managers that includes RoboForm, LastPass, My1Login, PasswordBox and NeedMyPassword.

"Our attacks are severe: in four out of the five password managers we studied, an attacker can learn a user’s credentials for arbitrary websites," Researchers wrote in the paper (PDF) titled as The Emperor’s New Password Manager: Security Analysis of Web-based Password Managers.

Edasi lingil:
http://thehackernews.com/2014/07/oops-popular-password-managers-are-not.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.07.2014 07:52:55 vasta tsitaadiga

2-step authentication ehk abiks. LastPassis kasutusel täiendavalt veel Google Authenticator, nii et ptui, ptui, ptui.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012




sõnum 16.07.2014 08:29:45 vasta tsitaadiga

Kasutasin LP-d kuni üks imeline päev peale sisselogimist tahtis ta, et ma lubaks siis sisselogida šveitsist, kui juba šveitsist sisse login. Ma asusin eestis ja ei olnud mul ka ei mingit VPNi, proxyt ega midagi taolist. LP-l oli üks huvitav feat veel: ta genereeris kindla mustriga paroole. Vb genereerib tänaseni. Noh jah, Snowden ju ütles, et ära usalda oma privaatsust lääneriikide kättesse.

Peale LP-d hakkasin kasutama KeePassi. Enam ei virise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Administratiivsed foorumid »  Uudisvihjed »  Häkkerid ründavad Password Managere: Oops... Popular Password Managers Are Not As Secure As You Think
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.