|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
13.06.2014 18:36:49
|
|
|
Kuidas akuaeg on Windows Phone 8.1-ga? Olen lugenud, et mitte just kõige parem võrreldes 8-ga.
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.06.2014 18:44:40
|
|
|
kehvemaks küll ei ole läinud, iga updatega peaks lisaks ka juurde seda tulema - ma confirmida ei saa though...
Aga aku päris tühjaks mul küll väga tihti ei saa, seda on aasta jooksul loetud korrad ainult juhtunud, et mul surnud telefon taskus on...
Kui striimid mussi üle 3g ja mängu mängid, on ta muidugi ruttu tühi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
13.06.2014 18:50:32
|
|
|
| developer või mitte, aga no ma ei kujuta enam ettegi kuidas ilma 8.1 funktsioonideta oma telefoni (820) kasutada. Heli regulli võimalused, teateriba, Cortana.. vana süsteem oli ikka täiega pooletoobine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.06.2014 19:50:40
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| olafsand, No developer pole kõigile ka ju ja developer ei tule sul automaatselt Update-ga ka. Pealegi developer-ga pole vast midagi teha ka kui sa appide arendaja pole. |
Developeriks saavad kõik end regada ja peale seda on developeritele kõik uuendused automaatsed. Developerina ei pea oskama äppe arendada. Pakun, et siinses foorumiski enamus ennast developeriks reganud kasutajad teevad seda selleks, et wp-st endast oleks kõige uuem versioon alati ja seda paar-kolm kuud enne ametlikku tulekut
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
13.06.2014 20:25:36
|
|
|
| Developeri ainus miinus vist on see, et garantii kaob?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.06.2014 20:28:11
|
|
|
| See on nagu nii ja naa vist. Mul 1020 ekraan läks lolliks mingi hetk ja garantii korras pandi uus ilma kobinata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
13.06.2014 22:37:17
|
|
|
Panin siis 8.1 peale ja täitsa teine jutt kohe. Notification centre, avakuva kastide muutmine, gif tugi ie 11s jne jne
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
14.06.2014 10:59:00
|
|
|
| Aga kas mingi selline tugi tuleb, et saaks vaadata flashi videosid väljaspool err.ee või youtube äppe? Näiteks et twitch.tv-st midagi vaadata, või kasvõi flashist jalkaülekannet?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
14.06.2014 11:28:40
|
|
|
Flash on minevik, sest tänapäeval kasutakse juba HTML5 selle jaoks, sest see on parem ja kiirem ja võtab vähem resursse.
Flashi tuge ei ole ja ei tule ka...pigem tuleks loota, et kõik stream serviced läheksid HTML5 peale üle...
Twitch TV jaoks on selline app windows phoneil olemas - http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/livegaming/6eee55f5-9c36-46da-99b9-f47462c438f2
Jalkaülekande kohta ei oska öelda, võib olla leidub lehekülgi, mis pakuvad mobiilituge või peaks tegema app'i mis jalkat streamib?
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2014 11:29:14
|
|
|
Acestreami pole windoza mobladele?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
14.06.2014 11:40:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Acestreami pole windoza mobladele? |
Eip.
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.06.2014 13:52:54
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| jube kole asi ikka. Rääkides siis on kogu see kupatus sul koos ühiskaartide- ja õieli kaanega näo ees? |
Kaarte seal ei hoia ja kaane saab kenasti pea 360 kraadi telefoni taha keerata. Naine ei kurda selle üle igatahes. Etem kui need silikoonümbrised.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
16.06.2014 09:21:45
|
|
|
| Genert kirjutas: |
Panin siis 8.1 peale ja täitsa teine jutt kohe. Notification centre, avakuva kastide muutmine, gif tugi ie 11s jne jne  |
Muus osas olen sinuga nõus, aga GIF tugi oli kindlasti juba varem.
Sai kunagi lõunal Androidi üle naerdud, et see gifi ei näidanud, WP ja iOS said aga kenasti hakkama...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
16.06.2014 16:27:24
|
|
|
| Täna meeldiv üllatus. Tellisin ettevõttele ühe Lumia 630-ne ja oh saa...juba WP8.1 sees. OS ver 8.10.12359.845
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
03.07.2014 23:21:27
|
|
|
| Tellisin Hiinast Lumia 720'le uue klaasi. Kaasas oli kaks ristpead, üks lapik ning üks torx kruvikas(T6, 1,7mm), mis kesta kinni hoidva torx kruvi jaoks on suur. Too kruvi on ikka nii tillukese auguga, et kodusolevad miniatuursed torxid on selle jaoks suisa hiiglaslikud. Teab keegi öelda, kus Tallinnas selliseid miniatuurseid torxe müüakse, millega selle telefoni lahti saaks kruvida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
03.07.2014 23:43:44
|
|
|
| skyhigh, Mine käi järve keskuse tööriista marketist läbi, sealt ikka saad, Weral igasugu head kraami.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
04.07.2014 02:03:39
|
|
|
| Vaatasin mitmeid videoklippe selle klaasi eemaldamisest, pidi olema üsna suur tõenäosus LCD moodul ära rikkuda. Ühes videos üks hispaanlane sellega ka hakkama sai. On mingi asutus, kus see klaas ära vahetatakse, kui endal jupp olemas? Varem uurides selgus, et vahetatakse vist ainult kogu ekraan. Või on targem klaas müüki panna, kuna selle vahetamine on üks pain in the ass ning osta uus ekraan ühes tükis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
04.07.2014 08:55:55
|
|
|
| mul tehti klaas staadioni mobiiltelefonides ära. Vahetus koos klaasiga oli 50
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
04.07.2014 09:55:39
|
|
|
Muide, kas kellelgi transparent tiles ka töötavad?
Ma panin selle dev update'i peale ja selle koos peaks ka transparent tiles töötama, aga muffigi. Proofisin mitu erinevat ka...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
04.07.2014 10:00:24
|
|
|
ikka töötab, pane taustapilt omale "themes" alt paika.
Mingid tiled mis defaultis ei paista läbi, tuunisin ära "transparency tiles" nimelise rakendusega.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.07.2014 15:44:11
|
|
|
| Soomes lumiad ikka eriti odavad, 630 ainult 99euri.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
15.07.2014 20:00:56
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soomes lumiad ikka eriti odavad, 630 ainult 99euri. |
Kus kohas täpselmalt? Veebiaadressi saad visata kui on?
_________________ Wannapreneur - Front-End Wizard
http://genert.github.io/ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.07.2014 21:13:22
|
|
|
| Genert kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Soomes lumiad ikka eriti odavad, 630 ainult 99euri. |
Kus kohas täpselmalt? Veebiaadressi saad visata kui on? |
Kahjuks ma ei oska nii öelda hetkel, pean järgi küsima, tuttav lihtsalt küsis, et kas huvi on Lumia vastu, odavalt saab neid
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
15.07.2014 23:16:42
|
|
|
Sai Lumia 925 8.1 peale uuendatud ja kogemata facebookiga ära syncitud. Nüüd kõik kohad seda täis (kalender, kontaktid jne). Kuidagi lahti ka saab sellest (app ise peaks ikka alles jääma)?
Samuti on nüüd tiba kole appide menüü, sorteerib tähestiku järgi kõik ära. Vana vaade oli parem.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.07.2014 23:43:27
|
|
|
| kas mitte settings->acconts all ei ole facebook kontoühendus eraldi?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
16.07.2014 07:57:50
|
|
|
| Q. kirjutas: |
| Samuti on nüüd tiba kole appide menüü, sorteerib tähestiku järgi kõik ära. Vana vaade oli parem. |
Sorteerib ka vanemal versioonil nii - oleneb appide arvust.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
16.07.2014 13:17:37
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| kas mitte settings->acconts all ei ole facebook kontoühendus eraldi? |
Ei ole, seal ainult MS konto ja gmail.
striker13, endal eelneval versioonil ei olnud nii, kõik olid ilusti ühes listis.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
16.07.2014 14:02:20
|
|
|
| Q. kirjutas: |
Sai Lumia 925 8.1 peale uuendatud ja kogemata facebookiga ära syncitud. Nüüd kõik kohad seda täis (kalender, kontaktid jne). Kuidagi lahti ka saab sellest (app ise peaks ikka alles jääma)?
Samuti on nüüd tiba kole appide menüü, sorteerib tähestiku järgi kõik ära. Vana vaade oli parem. |
Ava Settings-->People, vali filter contacts list ja võta Facebooki eest linnuke ära.
Ava Calendar, vali Settings ja võta Facebooki alt kõik linnukesed ära.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
16.07.2014 14:22:10
|
|
|
| See tähestikuvariant tuleb paratamatult, kui teatud arv appe täis saab, sest siis arvab WP et sul on vaja abi nende sorteerimisel. Küllap tuli siis mõni app 8.1-ga juurde või muudeti seda arvu, mis on vajalik tähestikuvaate jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
16.07.2014 16:10:00
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Q. kirjutas: |
Sai Lumia 925 8.1 peale uuendatud ja kogemata facebookiga ära syncitud. Nüüd kõik kohad seda täis (kalender, kontaktid jne). Kuidagi lahti ka saab sellest (app ise peaks ikka alles jääma)?
Samuti on nüüd tiba kole appide menüü, sorteerib tähestiku järgi kõik ära. Vana vaade oli parem. |
Ava Settings-->People, vali filter contacts list ja võta Facebooki eest linnuke ära.
Ava Calendar, vali Settings ja võta Facebooki alt kõik linnukesed ära. |
Jah, seda olukorras, kus kasutada "People" appi, aga kui ma võtan kõnelogi ja valin alt kontaktid, siis seal on ikka facebooki omad olemas.
Aga sain siiski lahti sellest. People appis Settings ja sealt "add contacts" ning valides Facebook saab syncimise välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.07.2014 16:47:01
|
|
|
| Kuskilt on kõrva jäänud, et WP 8.1 näitab igal juhul tähestikulist, olenemata, palju äppe telefonis on.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
16.07.2014 18:16:17
|
|
|
| 925'le peaks olema Cyan olemas eestis aga ei leia telefon seda.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
17.07.2014 15:12:32
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| 925'le peaks olema Cyan olemas eestis aga ei leia telefon seda. |
Vaevalt, et on Eestis... Seda uuendust ei jagata kõigile korraga. Küll lähipäevil saad kätte.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zebra1
HV veteran

liitunud: 09.10.2003
|
17.07.2014 15:41:10
|
|
|
| Lumia 625 sai igatahes eile omale 8.1 peale - suht asjalik tundub vähemalt siiani ... See Facebooki sync on jah natuke häiriv (sai ka kogemata see asi ära lubatud) Eks tuleb need linnukesed eest ära korjata igalt poolt.
|
|
| Kommentaarid: 184 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
17.07.2014 16:03:43
|
|
|
| mega kirjutas: |
| Syncmahv kirjutas: |
| 925'le peaks olema Cyan olemas eestis aga ei leia telefon seda. |
Vaevalt, et on Eestis... Seda uuendust ei jagata kõigile korraga. Küll lähipäevil saad kätte. |
On on, vend lasi endal eile peale.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
17.07.2014 22:37:20
|
|
|
| Tõsi, minu omale tuli eile peale.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.07.2014 23:25:39
|
|
|
hkurujo88r, huvi olemas sellise hinna juures arendustelefoni eesmärgina.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.07.2014 15:20:05
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| 925'le peaks olema Cyan olemas eestis aga ei leia telefon seda. |
Sul ikka Eesti operaatorilt ostetud telefon? See Estonia Country variant Available peaks vist kehtima Eestist ostetud telefonidele..
Mul on näiteks saksast ostetud inglise operaatori EE koodiga 925 ja hetkel pole ka veel midagi.
Lumia 925 Everything Everywhere 3051.40000.1345.1011 Under testing
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
18.07.2014 18:40:11
|
|
|
EMT riist jah.
My bad, mul preview for developers peal, sellega seoses vist on juba kõige uuem peal...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
19.07.2014 09:33:15
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
EMT riist jah.
My bad, mul preview for developers peal, sellega seoses vist on juba kõige uuem peal... |
Mitte päris. Lisaks Cyan firmware'ile on ka WP 8.1-st developeridele uuem versioon välja lastud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.07.2014 09:52:01
|
|
|
| 930 mudelit on keegi näppinud?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.07.2014 10:28:19
|
|
|
| Jah, 5+ riist. Pisut suur, aga võrdlus iphone 4S-ga ilmselt ei anna objekiivset pilti.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
19.07.2014 11:51:37
|
|
|
Magic, ise oman antud mudelit.
WP üldises teemas kirjutasin mõne sõnaga ka:
Spoiler 
| LongHorn kirjutas: |
Käisin eile EMT'is ja ostsin endale 930 (enne oli 920). Olid just siis paar tundi varem kätte saanud endale need mudelid - kaks tükki oligi esinduses.
Käes tundub täitsa mõnus olevat - istub kui paremini. Märgatavalt suurem pole, ekraan on vaid 0,5tolli suurem (aga ülejäänud "musta ala" vähem) ja pilt tundub palju selgem olevat.
Ja kuigi on 0,5 tolline vahe, on kirjutamine antud ekraaniga mugavam.
Menüüs liikumine ja rakenduste avamine tundub sujuvam olevat. Mälu on tal topelt rohkem ning prose ka 2 vs 4 tuuma.
| ot: |
Isegi Elroni sõiduplaani otsing ei jookse kokku.
|
Naljakas oli aga see et enam ei ole karbis kaasas kõrvaklappe. Aga ju siis mõeldakse sellele et enamusel niiehknii olemas või kel vaja see ostab...
Karbis olid vaid: telefon, laadija, USB juhe ja kasutusjuhend.
Välismaal räägitakse et Nokia annab kaasa ka tasuta juhtmevaba laadimise aluse - Eestit see vist see ei puuduta.
Lisavarustusse mis võimalik juurde osta (Eestis vist ei ole?) käivad need asjad: 930 accessories.
Ise mõtlesin Nokia CP-637 (kaaned) ostu peale aga veel kodumaalt ei leidnud seda.
Ahjaa, pildikvaliteediga ise olen küll rahul.  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
19.07.2014 12:46:57
|
|
|
Ega ma saadavust mõelnud, ikka allalaetava faili asukohta
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.07.2014 12:58:35
|
|
|
| mega kirjutas: |
Ega ma saadavust mõelnud, ikka allalaetava faili asukohta  |
Mismõttes?
| tsitaat: |
Estonia
Product Description Latest version Lumia Amber Lumia Black Lumia Cyan
Lumia 520 Country variant 3056.40000.1349.2005 Available Available Under testing
Lumia 620 Country variant 3056.40000.1404.0002 Available Available Under testing
Lumia 625 Country variant 3058.50000.1424.0001 Available Available Available
Lumia 720 Country variant 3056.40000.1349.2003 Available Available Under testing
Lumia 820 Country variant 3051.40000.1347.1002 Available Available Under testing
Lumia 920 Country variant 3051.40000.1349.0004 Available Available Under testing
Lumia 925 Country variant 3051.50009.1424.0001 Available Available Available
Lumia 1020 Country variant 3051.40000.1345.1001 Available Available Under testing
Lumia 1320 Country variant 3056.40200.1407.0002 Not applicable Available Under testing
Lumia 1520 Country variant 1028.3562.1402.0001 Not applicable Available Under testing |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.07.2014 14:23:32
|
|
|
Mõtleb äkki, et kust ta selle uuenduse alla saab tõmmata.
Kuna uuendus OTA-na ka saadaval, siis tuleks lihtsalt oodata.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|