Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 01:43:24 vasta tsitaadiga

Fallout 3 GOTY, kolm euri - http://www.amazon.com/Fallout-Game-Year-Online-Code/dp/B00GXHISJE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1403718699&sr=8-1&keywords=fallout+3+game+of+the+year+edition+online+code
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.06.2014 03:09:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Fallout 3 GOTY, kolm euri - http://www.amazon.com/Fallout-Game-Year-Online-Code/dp/B00GXHISJE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1403718699&sr=8-1&keywords=fallout+3+game+of+the+year+edition+online+code
new vegas on ka soodne, kuid seda ei saa ilma vpn'ita aktiveerida
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 22:50:19 vasta tsitaadiga

Tasuta Adventures of Shuggy steam key: http://www.smudgedcat.com/shuggy_giveaway/?source=indiekings.com
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 13:41:40 vasta tsitaadiga

Amazonis jagatakse ära $100 väärtuses tasuta androidi appe. link
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 13:51:47 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
Amazonis jagatakse ära $100 väärtuses tasuta androidi appe. link


Kas see on mingi referral link?


viimati muutis Ak_47 27.06.2014 13:49:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 13:56:08 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Sokimeez kirjutas:
Amazonis jagatakse ära $100 väärtuses tasuta androidi appe. link


Kas see on mingi referral link?


Ei oska öelda, kopeerisin lingi amazoni lehelt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 14:07:43 vasta tsitaadiga

Mida ma selle rämpsuga peale hakkan ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 27.06.2014 14:12:29 vasta tsitaadiga

Amazon AppStore installid, siis saad need endale.

Nt Root Explorer ja Plex on väga head rakendused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.06.2014 14:20:39 vasta tsitaadiga

plex on küll väärt kraam
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 28.06.2014 01:33:28 vasta tsitaadiga

Hetkel saab iBomber bundle kätte 0.01 euriga- http://www.indiegala.com/friday
Pakkumine saab läbi 19:00.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 23:03:03 vasta tsitaadiga

Elvo kirjutas:
Hetkel saab iBomber bundle kätte 0.01 euriga- http://www.indiegala.com/friday
Pakkumine saab läbi 19:00.


Epic, ty icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 12:14:25 vasta tsitaadiga

GTA komplekt on ka suht hea hinnaga praegu.Peaks ka vist krabama ära. http://store.steampowered.com/sub/28987/

CS GO oleks võinud ka nüüd tulla hea hinnaga aga veel on aega. icon_wink.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.06.2014 12:41:31 vasta tsitaadiga

CSGO oli juba allahinnatud. Eks täna õhtul kui tuleb Encore siis võibolla jälle..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 12:43:35 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
CSGO oli juba allahinnatud. Eks täna õhtul kui tuleb Encore siis võibolla jälle..

5€ jah aga 2€ pakkumine?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 02:09:54 vasta tsitaadiga

Nja...
Historical Lowest Price: 1.99€ at Steam on Fri Mar 14 2014 (Info)

Infoks, kui keegi midagi odavalt tahab või kaartide vastu, siis mul on posu stuffi üle...
Spoiler Spoiler Spoiler


Fifa 15 -50% preorder @29.99 €:
https://www.g2a.com/weeklysale?adid=M_f15_20140627&id=2

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 18:19:12 vasta tsitaadiga

Hea diil 98% alla.
http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+bigsims
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 19:47:32 vasta tsitaadiga

Red Faction Collection ~4.35€

Red Faction
Red Faction II
Red Faction Guerrilla
Red Faction Armageddon
Red Faction Armageddon: Path to War DLC
Red Faction Armageddon Soundtrack
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 20:26:13 vasta tsitaadiga

Tasuta* Dino D-Day http://www.pcgamer.com/2014/07/02/free-steam-key/

*Like Facebookis ja liitu uudiskirjaga.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2014 21:11:56 vasta tsitaadiga

zenker kirjutas:
Hea diil 98% alla.
http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+bigsims


Ja tõeline rott kasutab lisaks USA VPNi ja maksab 2.91€
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 03.07.2014 12:35:48 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Tasuta* Dino D-Day http://www.pcgamer.com/2014/07/02/free-steam-key/

*Like Facebookis ja liitu uudiskirjaga.


yup, tavainimesed kellel feissbuuki ei ole ei saagi seda...
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 13:33:19 vasta tsitaadiga

Pole järelikult shitgrupp, täna ju kõik kolivad kuskile sotsiaalmeediasse.
Kes on huvitatud saab, mind kuskil bookis ei ole ja järelikult pole ma igasugu lagast ka huvitatud.

Täitsa ok, minuarust.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.07.2014 13:47:11 vasta tsitaadiga

Samas saab igaüks mõne sekundiga tehtud omale ühe suvalise konto..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 18:53:02 vasta tsitaadiga

http://www.gamersgate.com/games?filter=offers&prio=relevance&q=saints%20row
hinnad pole just ülearu kiita, aga olemasolevad kliendikontod said -20% koodi (mis kehtib ainult ühe korvitäie ostule!), millega saab näiteks saints row 4 + season pass 10€ eest.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 19:48:39 vasta tsitaadiga

Vägagi kvaliteetne bundle alla kahe euri eest - http://www.bundlestars.com/all-bundles/reboot-bundle-5/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2014 21:01:12 vasta tsitaadiga

Siin mehed koos, kes oskavad häid diile leida. Aidake välja ja suunake, kus saab kõige soodsamalt CoD-World At War praegusel hetkel. Kunagi sai seda tohutult mängitud ja tuli nostalgia hetk peale ja tahaks uuesti proovida.
Endal oli originaalmäng koos karbiga aga see on kuhugi reisima läinud ja oleks vaja uuesti soetada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.07.2014 21:23:39 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Siin mehed koos, kes oskavad häid diile leida. Aidake välja ja suunake, kus saab kõige soodsamalt CoD-World At War praegusel hetkel. Kunagi sai seda tohutult mängitud ja tuli nostalgia hetk peale ja tahaks uuesti proovida.
Endal oli originaalmäng koos karbiga aga see on kuhugi reisima läinud ja oleks vaja uuesti soetada.


http://www.kinguin.net/category/4553/call-of-duty-world-at-war-steam-gift/

odavaim, mis hetkel leidsin.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 11:23:08 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
duxdery kirjutas:
Siin mehed koos, kes oskavad häid diile leida. Aidake välja ja suunake, kus saab kõige soodsamalt CoD-World At War praegusel hetkel. Kunagi sai seda tohutult mängitud ja tuli nostalgia hetk peale ja tahaks uuesti proovida.
Endal oli originaalmäng koos karbiga aga see on kuhugi reisima läinud ja oleks vaja uuesti soetada.


http://www.kinguin.net/category/4553/call-of-duty-world-at-war-steam-gift/

odavaim, mis hetkel leidsin.


Ma ei soovita gifte osta, sest nendega võib tekkida probleeme peale redeemimist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 11:35:35 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Siin mehed koos, kes oskavad häid diile leida. Aidake välja ja suunake, kus saab kõige soodsamalt CoD-World At War praegusel hetkel. Kunagi sai seda tohutult mängitud ja tuli nostalgia hetk peale ja tahaks uuesti proovida.
Endal oli originaalmäng koos karbiga aga see on kuhugi reisima läinud ja oleks vaja uuesti soetada.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-call-of-duty-world-at-war-cd-key-compare-prices/
14.99€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 20:24:59 vasta tsitaadiga

huvitav, et 6 aastat vana mängu eest peab veel nii palju maksma icon_rolleyes.gif Ei ole küll ulme summa aga lootsin, et leidub ka 6-7€ suuruseid diile. Küsin veel mõne sõbra käest üle, ega nende käes mu karpi pole ja kui ei, siis tuleb ära osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 22:28:00 vasta tsitaadiga

duxdery,
http://www.tf2outpost.com/trade/18234078 ~10€
http://www.tf2outpost.com/trade/20146752 ~9€

http://www.tf2outpost.com/search/214202129
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 21:36:30 vasta tsitaadiga

90% OFF Pressure kupong ära anda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 21:39:35 vasta tsitaadiga

The Humble 2K Bundle:
https://www.humblebundle.com/?2k
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 21:49:07 vasta tsitaadiga

krt, mul on need kõik olemas +dlc-d ja bureau on ainukene, mida pole veel lõpetada suutnud. icon_sad.gif
väga väärt bundle on see. igas hinnakategoorias.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 00:19:16 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi juhtub darkness II või Spec Ops: The Line üle jääma, siis võin mingi vahetuse teha.
Steam Profiil: http://www.steamcommunity.com/id/rauno266
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToxicBear
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2014




sõnum 09.07.2014 14:00:30 vasta tsitaadiga

zenker kirjutas:
Hea diil 98% alla.
http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+bigsims
Ostsin selle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2014 15:05:15 vasta tsitaadiga

Keegi stiimi kuponge soovib?

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 17:06:25 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2014/07/09/free-steam-key/
Really Big Sky tasuta.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 12:30:14 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/flash
$1
Overlord
Overlord: Raising Hell DLC
Operation Flashpoint: Red River
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Rise of the Argonauts.

$6
DiRT Showdown
DiRT 3
Overlord II
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 15:09:59 vasta tsitaadiga

Nuuvemis korralikud aled
keski oskab soovitada kuidas kõige valutum seal osta oleks? (Brazil)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.07.2014 15:39:16 vasta tsitaadiga

Paypaliga?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 17:12:53 vasta tsitaadiga

Olgu sul või 10 paypalli, see sealsete toodetega väga ei aita kui meie regiooni ei supporti ja tuleb kuidagi brasiiliasse "kolida" paariks minutiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 17:16:15 vasta tsitaadiga

Võta siis mingi suvaline Brasiilia IP?

Chrome'il (ja vb ka teistel browseritel) on ka olemas laiendus Hola, millega saab ühe klikiga soovitud riiki minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.07.2014 18:15:10 vasta tsitaadiga

Enamus asju saab sealt ikka muu maailma IPga ka osta..

Vähemalt varem, praegu vaatan siis jah kärru lisades ütleb tihtipeale "not available in your region" icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 19:48:47 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Võta siis mingi suvaline Brasiilia IP?

Chrome'il (ja vb ka teistel browseritel) on ka olemas laiendus Hola, millega saab ühe klikiga soovitud riiki minna.


Holaga tekkis edasisuunamisel mingi SSLi probleem
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 17.07.2014 00:23:22 vasta tsitaadiga

Jagatakse tasuta Gun Monkeys- http://www.pcgamer.com/2014/07/16/we-have-a-million-steam-keys-to-give-away-for-gun-monkeys-with-bundle-stars/?Source=indiegamebundles

Olgu mainitud, et peale key regamist saate sama mängu extra gifti oma inventuuri sõpradele saatmiseks.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 21:36:45 vasta tsitaadiga

ETS2 bundle: http://www.bundlestars.com/all-bundles/euro-truck-simulator-2-collectors-bundle/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 17:32:45 vasta tsitaadiga

link

Amazoni weekend sale. Nii mõnigi asi on väga hea hinnaga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 20:32:32 vasta tsitaadiga

Kes teeks teene ja ostaks selle key mulle : http://www.cjs-cdkeys.com/products/Call-of-Duty-5%3A-World-At-War-Cd-Key.html
Endal raha hetkel vaid soome kontol ning sellega ei saa netis oste sooritada. Saaksin küll teha ülekande enda eesti kontole ja siis osta aga see võtaks paar päeva aega icon_neutral.gif
Eks keegi raatsib ära osta ning teen ülekande Teile icon_rolleyes.gif
Kiirele abistajale võin loomulikultpaar euri peale visata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 20:35:07 vasta tsitaadiga

Tead, et see Steami ei istu
ja pead meedia ise kusagilt sebima
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 08:52:04 vasta tsitaadiga

Jajah tahangi ainult võtit. Steami ei kasuta ning mäng juba olemas, lihtsalt keyd vaja aktiveerimiseks thumbs_up.gif

E: Olemas thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.