Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 Mini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2014 22:43:58 vasta tsitaadiga

Kuna mul belgia/saksa 4.4.2 versioon peal ja veel 1000 imet tehtud, siis läbi õhu ma ei saa icon_smile.gif
Vaatab, pühapäeval panen balticu peale kui laseb läbi odini

Edit:
Kui tahad, regad ära ja tirid ametliku softi sammimobist alla
Viimasel versioonil on samas kiesi märk aktiivne, see vist tähendab, et läbi kiesi peaks uuendus olemas olema.....pead ei anna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 11:12:45 vasta tsitaadiga

Nii tõmbasin kõik alla ja peale seda kui vajutasin start viskas sihukese jura.

<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9505XXUGNF1_I9505OXXGNF2_I9505XXUGNF1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
<ID:0/004> Initialzation..
<ID:0/004> Get PIT for mapping..
<ID:0/004> Firmware update start..
<ID:0/004> SingleDownload.
<ID:0/004> sbl1.mbn
<ID:0/004> NAND Write Start!!
<ID:0/004> FAIL! (Auth)
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 13:37:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
vaatan et sammobiles ka baltic versioon tekkinud 4.4.2
keegi kasutab?

peaks mingi päev vist peale laskma, kuigi loogiliselt peaks need kõik yhesugused olema


ainult 4.2.2 näen seal

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2014 13:53:51 vasta tsitaadiga

Pekki, vaatasin s4, mitte minit, fakk icon_redface.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 14:13:28 vasta tsitaadiga

Lol juhtub ikka , ma ka ei kontrollinud üle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 12:29:51 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Lol juhtub ikka , ma ka ei kontrollinud üle.


vahest ikka juhtub icon_smile.gif

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 14:26:00 vasta tsitaadiga

Kui mul kontaktid mööda sim kaarti ja kontosid laiali. Kuidas ma saaks nad ilusti ühte koondada kergema vaevaga ja uuesti salvestada, et tekiks tervik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2014 14:27:52 vasta tsitaadiga

Kopeerid kõik yhele kontole, algsed kustutad ära ja kopeerid uuesti tagasi, kui ma sain su mõttest õigeati aru
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 16:18:30 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kui mul kontaktid mööda sim kaarti ja kontosid laiali. Kuidas ma saaks nad ilusti ühte koondada kergema vaevaga ja uuesti salvestada, et tekiks tervik.


Ekspordid kõik koos .vcf faili.
Laadid Google kontole üles.
Kustutad kõik numbrid föönist.
Sünkroonid Google kontoga.
Olemas.

Ostad uue fööni, sünkroniseerid taas oma kontoga- jälle olemas.

NB! Uued kontaktid salvesta nüüd edaspidi kui Google kontakt, siis sünkro toimib.

thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 16:23:21 vasta tsitaadiga

Kuidas seda vcf faili teha ja kuhu täpsemalt guuglisse? Olen rumal tõesti icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2014 16:50:35 vasta tsitaadiga

Guugli konto sul ju olemas.......xxxx@gmail
Kui sul pole seal need numbrid kõik topelt, siis seadete alt valid kontod, google konto, sync kontaktid.
Peaks tehtud olema.
Kui topelt, siis pärast pead käsitsi kustutama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 17:26:10 vasta tsitaadiga

" couldnt sign in account already exist " wtfck nagu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2014 17:30:29 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
" couldnt sign in account already exist " wtfck nagu
gmailil topelt kaitse on peal?
Kui jah, siis vaja turvakood saata ja ära siduda kontoga. Arvutit vaja.

Oletus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 18:52:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Guugli konto sul ju olemas.......xxxx@gmail
Kui sul pole seal need numbrid kõik topelt, siis seadete alt valid kontod, google konto, sync kontaktid.
Peaks tehtud olema.
Kui topelt, siis pärast pead käsitsi kustutama


Kuugli kontaktidega on jah lihtne. Aga kui kontaktid on mõõda fööni laiali, nagu mul oli, siis mitte. Ei süngi kuugel neid kontakte kuidagi.
Kontaktide all on seadetes võimalus kontakte eksportida. Siis tekitatakse. vcf fail, mida kuuglisse lükata. Edasine on sünkimise vaev.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 20:05:50 vasta tsitaadiga

Kuidas sa selle tekitad icon_biggrin.gif sa juba mitu korda mainid seda kuid ei räägi kuidas teha :p
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2014 20:34:23 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kuidas sa selle tekitad icon_biggrin.gif sa juba mitu korda mainid seda kuid ei räägi kuidas teha :p

äppi vist vaja
https://play.google.com/store/apps/details?id=no.uia.android.backupcontacts
proovi contacts VCF

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 20:50:41 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Lähed kontaktidesse. Home nupu kõrval on virtuaalne menüü nupp, seda puudutadest on seal kuskil valikutes impordi ekspordi. Ekspordigi siis. Tekibki sulle sinu soovitud kohta .vcf fail. See lükka kuuglisse, mina mergesin topeltkirjed ühe nime alla, seda saab seal jooksvalt lasta teha.
Lähed https://www.google.com/contacts/?hl=et#contacts
Üleval on nupuke "rohkem", sealt võta "impordi".
Ei midagi keerulist.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 21:05:00 vasta tsitaadiga

Jeah sain suure seksiga tehtud kuidagi. Tänud poisid. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Tegin ka tehase seadete taastamise nüüd google account toimib jälle. Ju ise midagi näppinud, et asjad ei toiminud. Minu kulul õlled teile icon_lol.gif

Miks enamus soovitavad tit.backup-i kui olemas ka my backup pro. Mida põnevat saab super useriga teha?

bricked icon_exclaim.gif

Võib vist esindusse uue telefoni järgi minna icon_smile.gif
samsungist aitab, võtax iphone-i
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2014 15:26:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Jeah sain suure seksiga tehtud kuidagi. Tänud poisid. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

Tegin ka tehase seadete taastamise nüüd google account toimib jälle. Ju ise midagi näppinud, et asjad ei toiminud. Minu kulul õlled teile icon_lol.gif

Miks enamus soovitavad tit.backup-i kui olemas ka my backup pro. Mida põnevat saab super useriga teha?

bricked icon_exclaim.gif

Võib vist esindusse uue telefoni järgi minna icon_smile.gif
samsungist aitab, võtax iphone-i


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2751224

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 01:01:06 vasta tsitaadiga

Tundub, et enamus custom romid mingid bugised ja haiged. niipalju kui kommentaare olen lugenud nüüd.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2014 07:29:43 vasta tsitaadiga

ei usu, et kõik sellised
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 08:08:51 vasta tsitaadiga

tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 20:34:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/


kuidas ta peale ei lähe
kui enne oli 4.2.2 ja panid 4.4.2 siis saab ainult 4.4.2 orika
kui tahad tagasi panna orig 4.2.2 siis saab ainult panna Brasiilia oma (sest see knox ei luba)
www.android.gs/unbrick-galaxy-s4/

http://s4minipoint.blogspot.com/ siin on s4mini palju juttu äkki saad abi

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 20:48:31 vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/


kuidas ta peale ei lähe
kui enne oli 4.2.2 ja panid 4.4.2 siis saab ainult 4.4.2 orika
kui tahad tagasi panna orig 4.2.2 siis saab ainult panna Brasiilia oma (sest see knox ei luba)
www.android.gs/unbrick-galaxy-s4/

http://s4minipoint.blogspot.com/ siin on s4mini palju juttu äkki saad abi


hetkel mul see peal. http://www.s4miniarchive.com/2014/07/deodexed-and-rooted-kitkat-stock-rom-for-galaxy-s4-mini-gt-i9195.html
aga mingi aeg telef esindusse ja seal õige peale tagasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 21:19:17 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ik2 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
tra ma ei saa aru mida ma valesti teen, et õige rom peale ei lähe :/


kuidas ta peale ei lähe
kui enne oli 4.2.2 ja panid 4.4.2 siis saab ainult 4.4.2 orika
kui tahad tagasi panna orig 4.2.2 siis saab ainult panna Brasiilia oma (sest see knox ei luba)
www.android.gs/unbrick-galaxy-s4/

http://s4minipoint.blogspot.com/ siin on s4mini palju juttu äkki saad abi


hetkel mul see peal. http://www.s4miniarchive.com/2014/07/deodexed-and-rooted-kitkat-stock-rom-for-galaxy-s4-mini-gt-i9195.html



aga mingi aeg telef esindusse ja seal õige peale tagasi.



siis lase see belgi kitkat peale läbi odini http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=30856

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2014 21:21:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siis lase see belgi kitkat peale läbi odini

ta vist yritas, aga ei saanud.
ma ei saa aru, milles kamm on tegelikult icon_rolleyes.gif
sama 4.4.2 rom peaks saama silmad kinni peale lasta
esindus võtab kirvest raha
keegi äkki samas linnas teeb 6-packi eest asja ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 21:26:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

siis lase see belgi kitkat peale läbi odini

ta vist yritas, aga ei saanud.
ma ei saa aru, milles kamm on tegelikult icon_rolleyes.gif
sama 4.4.2 rom peaks saama silmad kinni peale lasta
esindus võtab kirvest raha
keegi äkki samas linnas teeb 6-packi eest asja ära


ei balticut üritasin viimati
ma ise ka ei tea enam mida olen ja mida ei proovinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2014 21:38:12 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

siis lase see belgi kitkat peale läbi odini

ta vist yritas, aga ei saanud.
ma ei saa aru, milles kamm on tegelikult icon_rolleyes.gif
sama 4.4.2 rom peaks saama silmad kinni peale lasta
esindus võtab kirvest raha
keegi äkki samas linnas teeb 6-packi eest asja ära


ei balticut üritasin viimati
ma ise ka ei tea enam mida olen ja mida ei proovinud.

balticut pole 4.4.2
pane see belgia oma 4.4.2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 22:36:34 vasta tsitaadiga

kui ennem oli balti oma 4.2.2 ja panid peale uue 4.4.2 siis ei saa enam tadasi panna 4.2.2 balti oma
vaid läheb see Brasiilia 4.2.2 peale
lase see belgia 4.4.2 läbi odini peale siis mine recovery mode ja tee seal wipe data factory reset ja siis reboot system now

kaugel muidu pealinnast oled

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 12:42:55 vasta tsitaadiga

Ok tänud proovin homme. Kopp ees rommimisest icon_biggrin.gif kuigu miks ta siis seda öiget ei lase panna seda oleks huvitav teada baltic 4.2.2 pean silmas.

Poisid võite tulla õlut jooma ja kuivatatud särge saate körvale thumbs_up.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 21:39:33 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Ok tänud proovin homme. Kopp ees rommimisest icon_biggrin.gif kuigu miks ta siis seda öiget ei lase panna seda oleks huvitav teada baltic 4.2.2 pean silmas.

Poisid võite tulla õlut jooma ja kuivatatud särge saate körvale thumbs_up.gif

beer_yum.gif


krt just olin eelmine laupäev kodus käimas(Saaremaal)
oleks saanud kohapeal abistada

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2014 21:43:33 vasta tsitaadiga

ta sai peale 4.4.2, belgia thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 07:44:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ta sai peale 4.4.2, belgia thumbs_up.gif


siis ju tore icon_smile.gif

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 27.07.2014 13:20:41 vasta tsitaadiga

Kadus sellne telefon ära, aku on tühi, et kas seda on võimalik kuidagi jälgida või sisse lülitada? Elisa kaart on sees aga selle positsioneerimine näitab suht umbes keset metsa kus ma kindlasti ei käinud. Samsungi kasutajaga logisin sisse aga, et sealt trackida siis peab olema telefon sees.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 13:24:54 vasta tsitaadiga

Lae aku täis ja lülita sisse. Ilma vooluta ei taha elektroonikavidinad toimida.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007




sõnum 27.07.2014 13:47:46 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Lae aku täis ja lülita sisse. Ilma vooluta ei taha elektroonikavidinad toimida.


Mida ma laen kui telefon kadunud on, ega muidu mul poleks asukohta vaja teada.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 15:02:34 vasta tsitaadiga

Isegi kui oleks täis laetud, siis ei ole ikkagi võimalik seda kuskilt läbi neti sisse lülitada. Vahet pole kas aku täis või tühi. Operaatorilt saaksid heal juhul viimase masti asukoha mille küljes ta oli enne seda kui aku täielikult tühjaks sai/levi kadus.

kui asi kadus käidavas kohas, siis on see telefon 99% tõenäosusega välja lülitatud kellegi poolt.

Politsei ei viitsi ka väga IMEI järgi jälitada neid telefone, kuigi see vist võimalik.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 15:10:02 vasta tsitaadiga

Kui aku täis ja nett sees on ning modernsem android, siis läbi selle saab tulevikus asukoha kätte: https://www.google.com/android/devicemanager
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2014 17:27:35 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kui aku täis ja nett sees on ning modernsem android, siis läbi selle saab tulevikus asukoha kätte: https://www.google.com/android/devicemanager

see ei näita täpselt ju. kui telefon kortermajas kellegi x isiku käes siis ukselt uksele käima ju ei hakka. Ja kes see ikka ütleks ojaa näe palun siin see on.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 21:02:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas Samsung S5 Mini ekraan ka on? S4 Minil oli see ikka väga kehvake ja hall.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 05:55:55 vasta tsitaadiga

S5 Mini teema on ju olemas?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 00:37:11 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
S5 Mini teema on ju olemas?


Hv.ee otsing ei näita midagi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 08:45:18 vasta tsitaadiga

enigma, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=614601
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 13:40:51 vasta tsitaadiga

Mõni praegune või endine s4 mini omanik ka siin leidub?

Olen nüüd üksjagu ülevaateid lugenud ja vaatanud ning sooviks HV kasutajate kommentaare s4 mini suhtes.

1. Mainitakse, et ekraan on halb. Poes vaadates tundus täitsa ok ekraan. Milles ekraani halb olemine väljendub? Võrdluses s5 miniga toodi näiteks välja, et ekraan on hästi natuke tumedam s4 minil.

2. Räägitakse s4 mini uimasusest. Telefonil on võimsust, aga pidi kuidagi uimane olemas. Kui uimane ta siis on? Kas uimasus mingit moodi tavakasutust (veebis käimien, helistamine) ka segab või on lihtsalt natuke aeglasem kui ... ? Kas s4 mini muutub "normaalseks" alles peale rootimist ja bloatware eemaldamist?

3. Kas s4 mini saab kiirendada ka ilma rootimata?

4. Kas s4 mini puhul on midagi, mida võimalik ostja peaks kindlasti arvestama (mõni tüüpviga või midagi, mis telefonis hääd on)?

Oktoobri alguses saab s4 mini või s5 mini ostetud. Sünnipäevalapsele meeldivad mõlemad telefonid, aga tta ei tea tehnikast eriti midagi, ega ma ise ka eriline spets pole, aga tahaks võimalikult hää telefoni sellle raha eest saada (eelarve 150-400). Sooviti kindlasti väikest telefofni (valiku tegemine htc one mini, htc one mini 2, s4 mini, s5 mini vahel).

Tänud!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 14:18:25 vasta tsitaadiga

Oman S4 Mini (eelmisel aastal suvel ostetud) ja olen siiani rahul. Tüüpvigadega ma kursis pole (originaal-soft toimis hästi aga meeldib Cyanogen rohkem). Ainult kõrvaklapi pesa käis garantiikorras remondis (nüüd on lutt igaks juhuks ette ostetud). Kiirendamiseks ma pole veel põhjust leidnud. Valisin selle, kuna eelmine telefon oli mõõtudelt peaaegu sama ja suuremat sellest enam ei kannatanud taskusse panna. Üks ülevaade.
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 15:25:40 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mõni praegune või endine s4 mini omanik ka siin leidub?

Olen nüüd üksjagu ülevaateid lugenud ja vaatanud ning sooviks HV kasutajate kommentaare s4 mini suhtes.

1. Mainitakse, et ekraan on halb. Poes vaadates tundus täitsa ok ekraan. Milles ekraani halb olemine väljendub? Võrdluses s5 miniga toodi näiteks välja, et ekraan on hästi natuke tumedam s4 minil.

2. Räägitakse s4 mini uimasusest. Telefonil on võimsust, aga pidi kuidagi uimane olemas. Kui uimane ta siis on? Kas uimasus mingit moodi tavakasutust (veebis käimien, helistamine) ka segab või on lihtsalt natuke aeglasem kui ... ? Kas s4 mini muutub "normaalseks" alles peale rootimist ja bloatware eemaldamist?

3. Kas s4 mini saab kiirendada ka ilma rootimata?

4. Kas s4 mini puhul on midagi, mida võimalik ostja peaks kindlasti arvestama (mõni tüüpviga või midagi, mis telefonis hääd on)?

Oktoobri alguses saab s4 mini või s5 mini ostetud. Sünnipäevalapsele meeldivad mõlemad telefonid, aga tta ei tea tehnikast eriti midagi, ega ma ise ka eriline spets pole, aga tahaks võimalikult hää telefoni sellle raha eest saada (eelarve 150-400). Sooviti kindlasti väikest telefofni (valiku tegemine htc one mini, htc one mini 2, s4 mini, s5 mini vahel).

Tänud!


Näiteks menüüs liikudes on reageerimisaeg tunda, kuidagi uimane või nii. Ekraani kohapealt ütleks, et mina seal vigu ei leia kuid üks, aga siiski on. Päikese valguse käes suurt näha ei ole seal midagi, pean silmas siis suvepoolset päikest.
rohkem ei oska ma midagi kosta s4 mini kohta. üks häda on neil koigil, aku on vilets. seni kuni sul garantii ära rooti midagi. tegin ise rootimise läbi ja selgeks sai see, et tehase rom on ikka üle koige. ei harjunud teistega ära. muidugi saad sa seal ebavajalike asjade töö lihtsalt peatada mida sa ei kasuta ja ei vaja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 16:32:40 vasta tsitaadiga

Kuidas akuga muidu lood on? Näitajaid olen vaadanud. Kuidas see reaalselt kasutamises kajastub? St. kaua pidas teil vastu, mida tegite jne? Thx:)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 18:19:13 vasta tsitaadiga

pidevalt nett taga ja no põhimõtteliselt laen mina igal õhtul
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 18:36:04 vasta tsitaadiga

Mul samuti umbes päev või poolteist.
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 00:24:24 vasta tsitaadiga

Sai kah selle telefoni LTE versioon soetatud. Ja avastasin, et notification led puudub, ilmselgelt hakkasin puudust tundma sellest ja natuke uurides sai ka rohtu sellele, CM11 peale ja BLN control otsa, mis tegi siis touchkeydest notification ledid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 Mini mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.