Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:41:58 [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY vasta tsitaadiga

DESTINY



Koduleht: DESTINY
Arendaja: Bungie
Väljaandja: Activision
Stiil: Action role-playing/First-person shooter
Väljalaske kuupäev: 09.09.2014
Kirjeldus:
tsitaat:
Destiny is an upcoming action role-playing first-person shooter video game in a "mythic science fiction" open world setting. It is developed by Bungie and published by Activision as part of a ten-year publishing deal. The game will be released on PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, and Xbox One video game consoles on September 9, 2014, with a beta testing phase coming in July. The beta will launch first on PlayStation 3 and PlayStation 4. Bungie demoed live gameplay footage of Destiny at Sony's E3 2013 conference.

Multiplayer: OLEMAS!

TRAILER:

Link


Eestikeelne gameplay video:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 23:07:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, on veel võimalik kuidagi alphasse pääseda? (PS4)

Tänud ette,
Kevin
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 15:51:42 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2014/06/16/destinys-playstation-exclusive-content-detailed/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 19:24:47 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kas eestist preorderit tehes ka mingi beta accessi endale ligi saab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2sterUs3r
HV vaatleja
M2sterUs3r

liitunud: 06.07.2014




sõnum 06.07.2014 13:09:48 vasta tsitaadiga

Eestist tellides minu teada ei saa Beta koodi, aga Beta saab endale tasuta Amazonist. (Ma tegin ise seda)

How to:

1. Pre-Order Destiny Amazonist kasutades krediitkaarti
2. Amazon võtab raha sinu krediitkaardilt alles siis kui ese on posti pandud. (ehk siis 9 Sept.)
3. Oota 2 tööpäeva kuni su meilile tuleb Amazonist kiri pealkirjaga Destiny Beta Access‏. See kood on "Destiny Beta Reservation" ehk saad kindla koha betasse.
4. Tee Bungie.net kasutaja (kui veel pole) registeeri seal 9 kohaline kood mis emailile saadeti.
5. Cancelda enda Pre-order amazonis
6. Sul on koht garanteeritud Betas, nüüd oota 17.Juulini sest siis hakatakse jagama päris Beta võtmeid (võib olla saab enne 17. kätte beta) mida saad PS4 peal kasutada. (võtme saad Bungie käest emailile või enda kasutajale mis tegid bungie.net-i)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 08.07.2014 11:12:12 vasta tsitaadiga

M2sterUs3r kirjutas:
Eestist tellides minu teada ei saa Beta koodi, aga Beta saab endale tasuta Amazonist. (Ma tegin ise seda)

How to:

1. Pre-Order Destiny Amazonist kasutades krediitkaarti
2. Amazon võtab raha sinu krediitkaardilt alles siis kui ese on posti pandud. (ehk siis 9 Sept.)
3. Oota 2 tööpäeva kuni su meilile tuleb Amazonist kiri pealkirjaga Destiny Beta Access‏. See kood on "Destiny Beta Reservation" ehk saad kindla koha betasse.
4. Tee Bungie.net kasutaja (kui veel pole) registeeri seal 9 kohaline kood mis emailile saadeti.
5. Cancelda enda Pre-order amazonis
6. Sul on koht garanteeritud Betas, nüüd oota 17.Juulini sest siis hakatakse jagama päris Beta võtmeid (võib olla saab enne 17. kätte beta) mida saad PS4 peal kasutada. (võtme saad Bungie käest emailile või enda kasutajale mis tegid bungie.net-i)

10 Juuli pead minema bungie.net ja seal valima mille peal pelada tahad ja siis saadavad key sulle 17 Juuli.

http://www.bungie.net/7_The-Destiny-Beta/en/News/News?aid=11643
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2014 12:23:12 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2014/07/07/destiny-collectors-editions-detailed-full/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 09.07.2014 22:49:16 vasta tsitaadiga

PS4 clan,liituge

http://www.bungie.net/en/Groups/Detail?groupId=114055
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M2sterUs3r
HV vaatleja
M2sterUs3r

liitunud: 06.07.2014




sõnum 10.07.2014 21:39:25 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
PS4 clan,liituge

http://www.bungie.net/en/Groups/Detail?groupId=114055


Kasutage head võimalust lisa nänni saamiseks:

Warlock: YKA-RJG-MH9
Hunter: 3DA-P4X-F6A
Titan: MVD-4N3-NKH
Rixis: TCN-HCD-TGY
Old-Russia: HDX-ALM-V4K
Hive: 473-MXR-3X9
Moon: JMR-LFN-4A3
Gjallorhorn: HC3-H44-DKC
Duke MK.44: 69P-KRM-JJA
The Tower: 69P-VCH-337
The Hive: Ogre 69R-CKD-X7L
Valley of the kings, Mars: 69R-DDD-FCP
The Fallen: 69R-F99-AXG
Red Death: 69R-VL7-J6A
The Cabal: 69X-DJN-74V
The Devastated Coast, Venus: 6A7-7NP-3X7
Vex Minotaur: 6A9-DTG-YGN

redeemige need bungie.netis: http://www.bungie.net/en/User/coderedemption

Pisike jutt selle kohta: http://www.vg247.com/2014/03/03/destiny-trading-cards-could-grant-in-game-content-get-all-the-codes-inside/

Võite PSNi lisada:

_________________
PSN:M2sterUs3r
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 11.07.2014 18:32:50 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif M2sterUs3r
_________________
[img:9f18aa254d]http://card.psnprofiles.com/1/veebel.png[/img:9f18aa254d]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 14.07.2014 12:43:33 vasta tsitaadiga

http://ps4daily.com/2014/07/download-destiny-beta-now/



What you’ll need:

PS4
EU PSN account (steps to create one can be found here. If you’re doing this on PS4, it should be relatively the same).
How to do it:

After creating your European PSN account, login with it on your PlayStation 4.
Navigate to the PlayStation Store.
Search for Destiny.
Pre-order the game (EU PSN doesn’t charge until release) and it should begin downloading the Beta.
Wait until July 17th to play.
How to cancel the pre-order:

On your EU PSN account, navigate to the Settings tab.
Go to PSN
Click Account Information
Click Wallet
Go to Transaction History
Click next, then click on your Destiny pre-order and cancel it.
If you have followed the above steps correctly, you should be ready to go when the Beta goes live on July 17th. Note: you can still play with your main account even though you downloaded the client from a different region.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2014 10:26:28 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 01:31:50 vasta tsitaadiga

Homme alustan ise PS4 peal mängimist ja ilmselt saab ka mõned videod tehtud jälle.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mindmaster
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2010




sõnum 17.07.2014 11:36:35 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Homme alustan ise PS4 peal mängimist ja ilmselt saab ka mõned videod tehtud jälle.
Üritan ka homsest töö kõrvalt mängida. Vb teeks mõne eestlasega Co-OPi? Mis karakteri ja rassiga keegi alustab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 17.07.2014 12:58:40 vasta tsitaadiga

On juba keegi koodi saanud?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mindmaster
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2010




sõnum 17.07.2014 13:21:26 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
On juba keegi koodi saanud?

Koodidest ei tea ma midagi, aga eile oli juba PS4 mängu allalaadinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 20:14:53 vasta tsitaadiga

1.5h veel jäänud alguseni.

EDIT: Paistab, et nii PSN Store kui ka Bungie leht käisid suure liikluse peale nüüd maha.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2sterUs3r
HV vaatleja
M2sterUs3r

liitunud: 06.07.2014




sõnum 17.07.2014 21:04:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi mängib juba?
_________________
PSN:M2sterUs3r
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2014 21:44:27 vasta tsitaadiga

M2sterUs3r kirjutas:
Kas keegi mängib juba?


Hetkel täitsa sees ja rahvast paistab ka normaalselt olema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 17.07.2014 23:55:30 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
M2sterUs3r kirjutas:
Kas keegi mängib juba?


Hetkel täitsa sees ja rahvast paistab ka normaalselt olema.
Teil ka Destiny serveriga ei saa vahest ühendust ja siis viskab serverist välja mitu korda?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 01:51:52 vasta tsitaadiga

Mis vahe siis vs Alphaga on?? On megalt uut kontenti, mappe? Lubati suure suuga ju, et te ise ka ei usu kui suur meie beta on. Alpha oli üsna pisike, max 8 levelit kah.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 02:35:31 vasta tsitaadiga

Tegin lvl8-ni ära ja rohkem xp´d juurde ei tule igatahes. Eks näis, kas aja jooksul cap´i tõstetakse ka, täna rohkem ei viitsi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 03:08:15 vasta tsitaadiga

ZacXz, aga levelid on ikka uued ju? icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 08:17:10 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
ZacXz, aga levelid on ikka uued ju? icon_eek.gif


Alphat ma kaasa ei teinud, aga niipalju kui tookord twitchist jälgisin, siis mulle tunduvad täpselt samad levelid olema. Keegi teine võiks muidugi kinnitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 18.07.2014 11:35:29 vasta tsitaadiga

Mängin kaks missiooni eile läbi, ning need olid küll samadel levelitel, mis alfas...loodame et edaspidi tuleb ikka midagi uut kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 18.07.2014 11:36:09 vasta tsitaadiga

Mul on mõned ps4 beta võmed,kes tahavad lisage mind PSN-I ja küsige seal koodi ja esimesed inimesed saavad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 14:25:49 vasta tsitaadiga

PS3 EU:
Spoiler Spoiler Spoiler

PS4 EU:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KanTarog
HV kasutaja
KanTarog

liitunud: 07.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 16:53:01 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
PS3 EU:
Spoiler Spoiler Spoiler

PS4 EU:
Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 18:26:27 vasta tsitaadiga

Jagan ühe PS4 koodi oma fännikal ära praegu, õhtu läheb lukku icon_smile.gif
Ise alustasin PS3 peal ja algus juba uus thumbs_up.gif tundub nagu oleks E3 demo mida aasta tagasi nägime, teen väikse video.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 19.07.2014 09:39:57 vasta tsitaadiga

PS3: MLQJ-RCNA-BRPQ
PS4: A5A5-82ND-R4JC
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 12:16:28 vasta tsitaadiga

Kus te neid beta koode võtate? Pole õrna aimugi mis mänguga tegu ja prooviks ära, PS4 peal olen...
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2014 18:17:54 vasta tsitaadiga

Parandage kui ma eksin,kuid minuarust on tegemist täiesti tavalise Unreal Tournament või Halo stiilis FPS tulistamisega? Ei mõista miks rahvas sellest mängust nii sillas on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 11:15:52 vasta tsitaadiga

Ei ole küll suurem shooter'ite austaja, kuid antud beta oli üpriski kaasakiskuv thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 20:13:05 vasta tsitaadiga

Mulle ka meeldis aga see et fps on 30 locked ja vähemalt alguses häiris tugevalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 21:03:56 vasta tsitaadiga

Noo mina kui 60FPS lover küll aru ei saanud, et 30FPS oleks olnud. Mõnes kohas ehk aga see oli ikka väga väga harva. Väga sujuv gameplay aga tahaks näha, et kui vaenlasi tapad siis saad kohe talt ka looti... muidu ikka väga nigel kuidagi, et pead terve pika missiooni ära tegema, tapad suure bossi ja mitte midagi ei saa... aga kui missioni summarys oled siis seal EHK saad midagi. See kaotab ära igasuguse huvi igasuguseid koopaid uurida kui tead, et need kas on tühjad või paar seppa niisama passivad sees (jah vahest leiad mingid kulla laekad küll aga VÄGA harva).

Aga nagu PS3 ja PS4 vahe... icon_lol.gif üks pilt mille tegin:
Panin 9gagi ka http://9gag.com/gag/a6wWZ0L/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 22:38:29 vasta tsitaadiga

HDTanel, vaenlastelt saab ju ammo't ja gear'i icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2014 22:46:20 vasta tsitaadiga

beastbeats, ma olen näinud, et ainult ammot saab, geari nagu bossidelt pole küll kuskile maha kukkunud
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 09:01:26 vasta tsitaadiga

HDTanel, Graafikal ikka suur vahe.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 09:12:18 vasta tsitaadiga

kas mängul mingi korralik singel player kampaania ka on või ongi kogu tegevus lihtsalt võrgutulistamine?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2014 13:52:00 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
beastbeats, ma olen näinud, et ainult ammot saab, geari nagu bossidelt pole küll kuskile maha kukkunud

Pead rohkem siis mängima icon_wink.gif Enamus gear'i sain tavalistelt vastastelt (seda küll pigem harva) ja korra bossilt (see kes õhus hõljub).

firemark, rõhuasetus on co-op, kuid saab ka edukalt üksi mängida (pole küll nii fun).

EDIT:

Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 00:17:12 vasta tsitaadiga

Mõistan ma õieti, et alates kl 10st hommikul (00:00 PDT aeg) läheb möll jälle lahti?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 23.07.2014 10:37:06 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Mõistan ma õieti, et alates kl 10st hommikul (00:00 PDT aeg) läheb möll jälle lahti?


ma hakkasin 1st öösel juba pihta icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 19:33:43 vasta tsitaadiga

halot mänginuna on tunne nagu mängiks järjekordset halot ... sarnane riietus, relvad etc.
kas siin ongi nii, et sinu singleplayer missioonile kargavad suvalised sisse ja hakkavad oma rida ajama? Veidi segane osa, et milline see co-op osa on, sest kui "bossi" areasse jõuan, siis olen nagu üksi...
Aga combatisse on üsna lahe tempokas muusika lisatud, lisab päris hea effekti ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 19:34:38 vasta tsitaadiga

Ega juhuslikult kellelgil EU PS3 beta koodi üle pole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 21:04:44 vasta tsitaadiga

njah, üksteise tulistamine on küll jura, 6vs6 on liiga eilne päev ... campaign paistab huvitav, aga täishinda minujaoks väärt pole..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.07.2014 21:52:50 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
njah, üksteise tulistamine on küll jura, 6vs6 on liiga eilne päev ... campaign paistab huvitav, aga täishinda minujaoks väärt pole..

Kui ostad näiteks usa psn poest digital guardian edition see maksab 89 dollarit , mis teeb 66 eurot.Võtad kahe peale maksad mingi 32 eurot sentides.

Currency Converter Results
89 US Dollar(s) = 65.94 Euro(s)
1 EUR = 1.3497 USD
1 USD = 0.7409 EUR
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 22:19:21 vasta tsitaadiga

Killzone88, mul on xb1 ja ma ei ostaks gamesharega nagunii ... pigem ootan, kuni hind langeb, et single playerit mängida.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2014 00:31:04 vasta tsitaadiga

falkriz kirjutas:
Ega juhuslikult kellelgil EU PS3 beta koodi üle pole?


Mine PSN poodi, tee preorder ära, krediitkaarti midagi vaja pole, saad automaatselt BETA-sse. Siis lihtsalt katkesta tellimus icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 10:58:18 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2014/07/24/destiny-beta-now-open-to-everyone/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 25.07.2014 19:58:29 vasta tsitaadiga

Kell 20:00 hakkab iron banner pvp.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.