|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
21.06.2014 01:22:53
|
|
|
| Mis olukorras võib juba PS4 puldi viia karantiisse? Kas piisab ka sellest, et nupp kleepub kinni ja mingi väike pragu r3/l3 nupu peal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
21.06.2014 07:35:26
|
|
|
| Igal ajal võib. Võtad ostutšeki ja puldi näppu, lähed sinna poodi, kust konsooli ostsid ja esitad kas suulise või kirjaliku pretensiooni toote kohta. Pood tänab, võtab su puldi ja annab sulle "mõistliku" aja jooksul teada, kas su pretensioon rahuldatakse. Kui jah, siis su pult kas parandatakse või vahetatakse välja, kui ei, siis saad vana puldi tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
21.06.2014 12:26:24
|
|
|
Squekky, jep täitsa võimalik, et siis sul HDMI pesa konsoolis vigane. Igaks juhuks võid HDMI kaablit ka proovida teist.
Ja kas selline vilkumine toimub igal ajal st ka menüüs ja igas mängus?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
21.06.2014 12:29:49
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
| Igal ajal võib. Võtad ostutšeki ja puldi näppu, lähed sinna poodi, kust konsooli ostsid ja esitad kas suulise või kirjaliku pretensiooni toote kohta. Pood tänab, võtab su puldi ja annab sulle "mõistliku" aja jooksul teada, kas su pretensioon rahuldatakse. Kui jah, siis su pult kas parandatakse või vahetatakse välja, kui ei, siis saad vana puldi tagasi. |
Mkay, ty.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
22.06.2014 09:47:36
|
|
|
Plaanin ka oma PS4 panna 1,5TB hdd ... aga kui kunagi peaks garantiid vaja olema siis peab see algupärane 500GB HDD sees olema?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
22.06.2014 13:11:52
|
|
|
Kas ps4 ka toimib meedia serverina? Mõtlen,et ps3-l oli selline programm arvutiga ühendamiseks nagu PS3 Media server. Sellega sai ainukesena filme vaadata mis arvutis olid.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
22.06.2014 13:22:13
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Plaanin ka oma PS4 panna 1,5TB hdd ... aga kui kunagi peaks garantiid vaja olema siis peab see algupärane 500GB HDD sees olema? |
Tahad suurema ketta ära anda?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
22.06.2014 16:00:51
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Kas ps4 ka toimib meedia serverina? Mõtlen,et ps3-l oli selline programm arvutiga ühendamiseks nagu PS3 Media server. Sellega sai ainukesena filme vaadata mis arvutis olid. |
Ei saanud ainukesena, oli ka trobikond muid programme. Mina kasutasin TVersity-d. PS4 kohta ei oska öelda kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
22.06.2014 19:36:04
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Kas ps4 ka toimib meedia serverina? Mõtlen,et ps3-l oli selline programm arvutiga ühendamiseks nagu PS3 Media server. Sellega sai ainukesena filme vaadata mis arvutis olid. |
PS4 ei oma mingeid oskusi videote ja MP3de näitamiseks/kuulamiseks/streamimiseks. Võimsust vist lihtsalt ei jagu mängude kõrvalt või midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
22.06.2014 20:34:38
|
|
|
| andreL kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
| Plaanin ka oma PS4 panna 1,5TB hdd ... aga kui kunagi peaks garantiid vaja olema siis peab see algupärane 500GB HDD sees olema? |
Tahad suurema ketta ära anda? |
Hehe ei taha aga nu võtaks selle siis välja selleksajaks vms...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
22.06.2014 20:54:03
|
|
|
| PS3 plaati PS4 pannes on võimalik, et hakkab tööle?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2014 20:55:57
|
|
|
ei
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.06.2014 17:43:18
|
|
|
| Squekky kirjutas: |
| PS3 plaati PS4 pannes on võimalik, et hakkab tööle? |
Jaa hakkab (kui sul on näiteks BF4 ja ostetud downloaditav versioon PS4-jale) siis on vajalik PS3 plaadi olemasolu.
Aga muud mängud/plaadid siis lühike vastus juba öeldud. EI.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
25.06.2014 12:16:36
|
|
|
Sain PlayStation Now beta ligipääsu. Mängima hakates ütleb, et mul network liiga kehv. Kas keegi on endal Eestist tööle saanud?
Mul US konto.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.06.2014 12:46:39
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
Sain PlayStation Now beta ligipääsu. Mängima hakates ütleb, et mul network liiga kehv. Kas keegi on endal Eestist tööle saanud?
Mul US konto. |
proovi äkki VPNi kasutada usa serveris, äkki siis annab ligipääsu.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
25.06.2014 13:48:56
|
|
|
| ma ei usu, et sellest kasu... ta mõõdab pingi järgi seda
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
26.06.2014 00:42:31
|
|
|
kas ps4-l hooldustööd,et võrku ei lase,samas ps3-ga kõik korras
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
26.06.2014 11:16:44
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| kas ps4-l hooldustööd,et võrku ei lase,samas ps3-ga kõik korras |
Eile oli jah. Nüüd peaks korras olema.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
04.07.2014 13:06:59
|
|
|
tervitused kõigile ps fanboydele. Siit üks küsimus. mul soome psn ps4 peal. Mul paypal ja krediitkaart.kaardiga vanal ps3 konsoolil ei läinud trikk läbi.Kuda nüüd selle paypaly lood on ? tahaks osta 12 kuud psn pluss kaardi ära.mingid kogemused v variandid ?
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
04.07.2014 13:11:07
|
|
|
| dreadlock kirjutas: |
| tervitused kõigile ps fanboydele. Siit üks küsimus. mul soome psn ps4 peal. Mul paypal ja krediitkaart.kaardiga vanal ps3 konsoolil ei läinud trikk läbi.Kuda nüüd selle paypaly lood on ? tahaks osta 12 kuud psn pluss kaardi ära.mingid kogemused v variandid ? |
Osta 50€ PSN kaart kuskilt poest ja selle eest ostad aastase PS+
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
04.07.2014 19:03:24
|
|
|
| dreadlock kirjutas: |
| tervitused kõigile ps fanboydele. Siit üks küsimus. mul soome psn ps4 peal. Mul paypal ja krediitkaart.kaardiga vanal ps3 konsoolil ei läinud trikk läbi.Kuda nüüd selle paypaly lood on ? tahaks osta 12 kuud psn pluss kaardi ära.mingid kogemused v variandid ? |
Eeldan et omad paypali kuna krediidi omanik ? Kui jah siis cdkeys.com ja aastane + on 35 naela. Kood tuleb momentaanselt mailile, edu!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
04.07.2014 20:52:08
|
|
|
On vahet kas soetada USA või EU PS4, peale selle et toitejuhtme ots on nautke erinev ja hind 20 eurot soodsam?
Samuti kui tahan odavamalt digital game osta (amazon/sony store vms) siis peaks olema USA psn account ja parimate PS+ featurite jaoks veel ka UK kasutaja?
tnx
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.07.2014 20:54:29
|
|
|
| johannes s kirjutas: |
On vahet kas soetada USA või EU PS4, peale selle et toitejuhtme ots on nautke erinev ja hind 20 eurot soodsam?
Samuti kui tahan odavamalt digital game osta (amazon/sony store vms) siis peaks olema USA psn account ja parimate PS+ featurite jaoks veel ka UK kasutaja?
tnx |
konsool peaks küll suht savi olema kust ostad. point pigem selles,et kui ostad eestist saad vähemalt mingi garantii seadmele
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
04.07.2014 21:06:02
|
|
|
Jah tõsi, mõningad eesti veebipoed müüvadki mõlemat verisooni, samas hinnavahe on "tuntav"
PSNi kasutajate koha pealt olen õieti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.07.2014 21:10:08
|
|
|
johannes s, milline Eesti pood USA PS4 müüb?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes s
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
04.07.2014 22:33:06
|
|
|
| johannes s kirjutas: |
| On vahet kas soetada USA või EU PS4, peale selle et toitejuhtme ots on nautke erinev ja hind 20 eurot soodsam? |
Blu-ray filmide puhul pead siis regioon A (DVD'd regioon 1) piiranguga arvestama. Mängude puhul regioonipiiranguid pole.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
05.07.2014 08:54:35
|
|
|
tänud kaardi info eest ja linkide. Muide ma üritasin osta paypal kaudu kirjutas error proovi 3min hiljem uuesti.proovisin uuesti ja sama error.ja pangast 100 euri bronnitud.funde pole paypal ütleb mõlemad cancelis nii et eks raha tiksub tagasi mingi eag arvele.
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2sterUs3r
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2014
|
06.07.2014 12:31:27
|
|
|
Läbi PayPali saab ka aga selleks peab olema PayPali kasuaja olema samas riigis kus PSN kasutaja on.
Tegin endale uue kasutaja Paypali selle jaoks, aga minu arust on PSNi koodi kaarti lihtsam osta kui kanda ühelt kasutajalt teisele raha selleks et see enda PSNi walletisse saata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2014 15:50:30
|
|
|
Soome kontol ei tööta UK (naelte) kaart
Sellest on räägitud miljon korda, et eesti paypaliga ei saa osta, riigid peavad ühtima, see on isegi Sony lehel kirjas kui ostma hakkad...
| T4 kirjutas: |
| dreadlock kirjutas: |
| tervitused kõigile ps fanboydele. Siit üks küsimus. mul soome psn ps4 peal. Mul paypal ja krediitkaart.kaardiga vanal ps3 konsoolil ei läinud trikk läbi.Kuda nüüd selle paypaly lood on ? tahaks osta 12 kuud psn pluss kaardi ära.mingid kogemused v variandid ? |
Eeldan et omad paypali kuna krediidi omanik ? Kui jah siis cdkeys.com ja aastane + on 35 naela. Kood tuleb momentaanselt mailile, edu! |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
06.07.2014 20:16:55
|
|
|
| iir kirjutas: |
Soome kontol ei tööta UK (naelte) kaart
Sellest on räägitud miljon korda, et eesti paypaliga ei saa osta, riigid peavad ühtima, see on isegi Sony lehel kirjas kui ostma hakkad...
| T4 kirjutas: |
| dreadlock kirjutas: |
| tervitused kõigile ps fanboydele. Siit üks küsimus. mul soome psn ps4 peal. Mul paypal ja krediitkaart.kaardiga vanal ps3 konsoolil ei läinud trikk läbi.Kuda nüüd selle paypaly lood on ? tahaks osta 12 kuud psn pluss kaardi ära.mingid kogemused v variandid ? |
Eeldan et omad paypali kuna krediidi omanik ? Kui jah siis cdkeys.com ja aastane + on 35 naela. Kood tuleb momentaanselt mailile, edu! |
|
Kas sellel regiooni lukk peal ? UK märk küll aga kindlalt ei tea, igatahes BF4 premium oli worldwide cdkeyst ostes.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
06.07.2014 20:19:34
|
|
|
Ei, PSN ettemaksu/+ kaart peab olema sama regioon mis su konto, kui su konto on soomes siis vajad soome kaarte.
Mängud töötavad üle maailma, vahet pole kus ostad, DLC jällegi peab kattuma mängu regiooniga...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
09.07.2014 10:01:55
|
|
|
Kust kõige targem/odavam hetkel ps4 osta oleks?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
20.07.2014 18:01:38
|
|
|
On kellelgi veel selline probleem, et PS4 allalaadimiskiirus on väga madal? Mul pole DNS muutmine, static IP ega kaabli kasutamine aidanud. Ruuteriks on Airport Express. PS3ga oli ka mingi hetk see jama, kuid ei tule ka meelde, mida ma tegin.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.07.2014 21:11:45
|
|
|
kuskohas, poest või network settingute alt? mul elioni 100/100 ja näitab ka peaaegu samat kiirust...
Poest võibki tulla vahest üliaeglaselt.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
20.07.2014 23:13:06
|
|
|
| iir kirjutas: |
kuskohas, poest või network settingute alt? mul elioni 100/100 ja näitab ka peaaegu samat kiirust...
Poest võibki tulla vahest üliaeglaselt. |
Võrgusätete test näitab madalamat kiirust ja PSN'is läheb asjade tõmbamisele ka tunduvalt rohkem aega. Loodan, et ajutine. Mõtlesin, et äkki kellelgi veel, internetis palju juttu sellest.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
21.07.2014 10:59:07
|
|
|
| PSN´ist tulebki vahest nagu mõnest siberi mudamülkast, aga see on PSN´i enda eripära. Ise istun ka 100/100 otsas ja on paremaid ja halvemaid päevi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
21.07.2014 13:46:06
|
|
|
Kump on mõttekam osta ?
Kas Watch Dogs võis Black Flag ??
Sain ka ps4 aga pole veel mänge ning raske otsustada !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.07.2014 17:50:12
|
|
|
| Mõlemad on head.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
21.07.2014 20:14:46
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
Kump on mõttekam osta ?
Kas Watch Dogs võis Black Flag ??
Sain ka ps4 aga pole veel mänge ning raske otsustada ! |
Mulle ei meeldi neist kumbki Ise kahetsen hetkel PS4 ostu, oleks selle rahaga suvel parematki teha olnud. Sügisel tulevad juba head mängud, seni aga pole midagi mängida olnud.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.07.2014 20:28:22
|
|
|
| Ma ootan augustis välja tulevat diablo3 ps4 varianti
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
21.07.2014 20:29:37
|
|
|
Kõige parem mis praegu PS4 peal on Fifa 14. See hea mõnus mäng ja hea sõbraga mängida.Endal pole PS4.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.07.2014 23:10:52
|
|
|
Ma soovitaks küll Black Flagi rohkem. Fail Dogs on tiba liiga masendav.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.07.2014 10:11:21
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Ma soovitaks küll Black Flagi rohkem. Fail Dogs on tiba liiga masendav. |
Nja just eile ostsin watch Dogi ja natuke kahetsen küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.07.2014 10:54:26
|
|
|
| watch dogs on väga hea mäng, tuleb natuke lihtsalt süveneda sisusse, algus oli jah veidi igav aga mida rohkem lõpupoole seda huvitavamaks kisub.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.07.2014 11:15:05
|
|
|
Aitab OT-st - mõlema mängu kohta on eraldi teemad ja internet infot täis.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
24.07.2014 22:25:52
|
|
|
Nüüd üks teema, mis äkki aitab kedagi teist ka.. internetis mingit infot on, aga kahetine info ning raske midagi konkreetset leida.. Ning see on ilmselt rohkem Sony Networki põhine, kui mängupõhine probleem..
Nimelt tekki probleem BF4 premiumi ostmisega..
Kasutaja on US põhine, plaadi ostsin eestist, nüüd tahtsin premiumit ja ostsin selle kasutajaga ära ja tuli välja, et need ei sobi omavahel.. eehk siis praktiliselt 40€ vastu taevast..
Kontakteerusin küll Sony toega ning sealt öeldi, et tehti minu eest refund request, mille lahendamisega läheb 7-10 tööpäeva, aga no nende poliis on ikka, et ps store'is tehtud ostud on lõplikud ja seal väga midagi teha ei saa.
Aga äkki siin kellelegi on mingi idee, mis oleks parim lahendus hetkel? Küsisin ka selle kohta, et kui teha EU kasutaja ja temaga osta Premium, et kas siis nende US kasutajatega saaks ka Premiumit kasutada või ei, aga see sama support ütles mulle, et kui EU kasutaja ostab, siis on ainult tema kontoga see seotud ja US kasutajad seda kasutada ei saa..
Et nüüd tekib nagu küsimus, et kas regioonipõhiselt ei saa, või on ühe kasutajaga seotud ainult? (ehk siis teine EU ka ei saaks)...
Või oleks parim variant müüa EU plaat maha ja sebida kuskilt US plaat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.07.2014 00:52:21
|
|
|
| nismo44, PSNis on läbi aegade olnud, et DLC ja plaat peavad samast regioonist olema, ehk siis tahad USA PSNist DLCsid osta, pead omama ka USA plaati.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|