20.05.2014 18:43:09
Microsoft tutvustas Surface Pro 3 tahvelarvutit
Microsoft tutvustas täna New Yorgis Surface Pro 3 tahvelarvutit. Uusima Intel Core i7 protsessoriga varustatud Surface Pro 3 on vaid 9,1mm paksune, Full HD ekraan on 12 tolline ja seade kaalub 800 grammi.
Mis teema selle Full HD terminiga siis viimasel ajal on. Igale poole seda topitakse, vanasti mõeldi selle all 1920x1080 resoga ja 16:9 küljesuhtega paneeli.
See tekitab segadust, kuna ei anna enam edasi seadme ekraani tegelikku resolutsiooni.
Mida see ülikerge läpakas sulle annab siis? 800g vs 1800g
bitCON, sülearvuti on kaasaskantav. Ilmselgelt pole te antud toote sihtgrupp ja lahmite niisama.
(Kuigi ikka tahaks näha 800 euro eest samaväärset sülearvutit)
Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Vaataks huviga 800 eurost läpakat, millele saab pliiatsiga kirjutada.
Ja minule on läpaka põhipoint hea aku ja kerge kaal.
Võimsus on teisejärguline.
Mul 600€ 11" ultrabook, saab pliiatsi ja näpuga kirjutada.
800-ne oleks ilmselt veel vingem. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Üks väike täpsustus - see masin tuleb kolme erineva konfiguratsiooniga.
Nii, et see minimaalne hind 799USD käib pigem ikkagi i3 versiooni kohta ning teised tulevad juba kallimad.
...You can pre-order one Wednesday; the U.S. release is June 20 with a worldwide release in late August. Starting at $799, the tablet will be available in three configurations: with an Intel Core i3, Core i5, or Core i7 processor. The i3 version will be on sale in June, with Core i5 and i7 coming in August....
Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Alienware'i väikseim tundub praegu olevat 14". Kaalub 2,75kg, aku kestab 4h. Jaa, tõesti unistuste läpakas,
milleks mulle odavam 1.3kg 13" Macbook, 12h akuga.
Saan aru, et mõte inimestest, kes ei mängi oma läpakatega, on võõras. Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Vaatasin ka , et kus nad selle 799 dollarit i7 versioonile said.
"and the most powerful Core i7 starts at $1,549"
kipub sinna 1150 euro kanti minema. Pole õrna aimugi kas see hind on maksudega või ilma.
800 grammist ka. Seda on tegelt tab seadme jaoks palju . Enda 535 grammine tab seade on käes kasutamieks juba tsipa raske.
Laua peale soovitaks pigem läpakat. 800g suure ekraaniga asjandust hoia nagu kristall vaasi. Kui see maha kukub või ekraan natuke tugevama kolksu saab on ilmselt killud taga.
Vaatasin ka , et kus nad selle 799 dollarit i7 versioonile said.
"and the most powerful Core i7 starts at $1,549"
kipub sinna 1150 euro kanti minema. Pole õrna aimugi kas see hind on maksudega või ilma.
800 grammist ka. Seda on tegelt tab seadme jaoks palju . Enda 535 grammine tab seade on käes kasutamieks juba tsipa raske.
Laua peale soovitaks pigem läpakat. 800g suure ekraaniga asjandust hoia nagu kristall vaasi. Kui see maha kukub või ekraan natuke tugevama kolksu saab on ilmselt killud taga.
kui hinnad on antud dollarites, siis on need alati ilma maksudeta. Ehk maksud tulevad lisaks.
SurfData, USA-s onlines tellides käibemaksu ei lisandu, füüsilisest poest ostes küll.
jah, kuid kõik hinnad mis reklaamitakse on USA-s alati ilma maksudeta. Maksud lüüakse kassas juurde. Euroopas olevad hinnad eurodes on aga juba koos maksudega alati olnud.
Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Mänguriläpakas ja Surface Pro 3 on täiesti erineva valdkonna esindajad ju.
Mõttetu võrrelda neid.
Ma leian, et Surface on ideaalne kui teed kontoris töö suure ekraani ja eraldi klaviatuuriga ja surface on dokis.
Kui pead kuhugi minema, siis lihtsalt tõstad dokist välja ja kõik su andmed ja programmid on tahvelarvutis,
mida on märkmete jms tegemiseks palju mugavam kasutada kui sülearvutit.
(N: tavalisele joonestajale jätkub SP3 võimsusest küll ja objektil ei pea kobaka läpaka või vähemvõimeka iPadiga toimetama)
Pea kilose junni eest maksta 800€?
Olge nüüd. Mu ultrabook kaalub ehk nii palju. Ja kasutada on seda kindlasti mugavam.
Üldhinna asemel vaata parem millest see hind koosneb. Tarkvara üksi tõenäoliselt mingi 100 euri, ekraan mingi a 300 euri ja muu osa arvutist siis nii 400 euri.
No vahet ei ole, mis tootega tegemist, alati leidub siin foorumis keegi kes oma ultrabooki kohe maailma parimaks asjaks peab. Süübimata yldse teema sisusse.
Pea kilose junni eest maksta 800€?
Olge nüüd. Mu ultrabook kaalub ehk nii palju. Ja kasutada on seda kindlasti mugavam.
Kas su ultrabook on eemaldatava klaviatuuriga ja dockimise võimalusega?
Täiesti mõttetu võrrelda erineva kategooria tooteid.
Tegu on PRO tootega mitte mingi suvalise Vasja facebooki masinaga.
Keskmine HV kasutaja vaatab ikka oma mätta otsast. Kui talle ei sobi, siis ei sobi kellelegi.
Saamata üldse aru, et on ka teisi vaatenurki. Kitsarinnalisus võidutseb.
Ausalt öeldes on see just see: "Spark new demand into our ecosystem".
I'm sold. - desktop replacement, mis käib minuga soovi korral kaasas e dokk müüs asja ära.
Netist silma jäänud: Kurdetakse, et varasemast teada olev WiFi probleem on MS-il siiamaani lahendamata ning saadab ka seda uut toodet.
Microsoft Surface Pro 3 Hit by Limited Wi-Fi Connectivity Issues
Microsoft's Surface Pro 3 has reached its very first customers last week, but it turns out that the first issues with the device have already been found.
If you're a long-time Surface user, you probably remember that both the Surface RT and the first-generation Surface Pro suffered from some issues that led to limited Wi-Fi connectivity, which in most of the cases meant that owners could no longer browse the web unless they rebooted the tablets.
Microsoft has tried for months to fix the bug and managed to do it after rolling out a few patches, but it turns out that the Surface Pro 3 has exactly the same problem.
A number of Pro 3 buyers confirmed on Microsoft's Community forums that limited Wi-Fi connectivity is experienced when leaving the tablets in stand-by for a longer period of time.
Several users have already complained on the forums that the problem exists on their devices, but Microsoft is yet to provide a statement on what's wrong and when it plans to fix it.
“I have experienced the same issue. After I stop using the SP3 for a period of time it loses network connection. The icon where the WiFi meter icon usually displays is an icon of a computer without a network connection. Swiping the Charms menu shows no network connection,” one user who purchased a Microsoft Surface Pro 3 explained in a post on the Community forums.
“So it's as if the SP3 loses the network stack completely. It never recovers from this. A reboot fixes the issue every time. Hopefully this bug gets fixed quickly otherwise I will have to boot the machine every time I use it. Makes using OneNote with the click of a pen useless.”
The Surface Pro 3 was officially announced on May 20 and comes with a 12-inch screen and several CPU configurations, starting with an Intel Core i3 and ending with an i7.
Storage options start at 64 GB and go all the way up to 512 GB for the top of the range configuration. Of course, pricing continues to be an issue because many people think that the Surface Pro 3 is quite an expensive device, with the top of the range model available for no less than $1,949 (€1,450) in the United States.
We've reached out to Microsoft for a word on this and will update the article when we receive an answer.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.