Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Microsoft tutvustas Surface Pro 3 tahvelarvutit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 18:43:09 Microsoft tutvustas Surface Pro 3 tahvelarvutit vasta tsitaadiga


Microsoft tutvustas täna New Yorgis Surface Pro 3 tahvelarvutit. Uusima Intel Core i7 protsessoriga varustatud Surface Pro 3 on vaid 9,1mm paksune, Full HD ekraan on 12 tolline ja seade kaalub 800 grammi.

Loe edasi: http://www.theverge.com/2014/5/20/5734102/surface-pro-3-features-pricing-announcement
Vaata ka LIVE ajaveebi icon_arrow.gif http://live.theverge.com/live-microsoft-small-surface-event/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:00:16 vasta tsitaadiga


Link

thumbs_up.gif 3:2 ekraanisuhe, pliiats, usb, Mini DisplayPort, mälukaardi lugeja, desktop rakendused.
Ainult 4G puudumine lahutab ideaalist veel

Minu järgmine arvuti igatahes valitud kui pean macbook airi välja vahetama.


viimati muutis Forss 20.05.2014 22:08:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2014 22:06:01 vasta tsitaadiga

Mis teema selle Full HD terminiga siis viimasel ajal on. Igale poole seda topitakse, vanasti mõeldi selle all 1920x1080 resoga ja 16:9 küljesuhtega paneeli.
See tekitab segadust, kuna ei anna enam edasi seadme ekraani tegelikku resolutsiooni.

Surface 3 omab 2160x1440 resolutsiooni.

The 12-inch 2160x1440 pixel display features a 3:2 aspect that supposedly delivers more surface area or visual real-estate to work with.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.05.2014 22:06:42 vasta tsitaadiga

Ikka ventilaatoriga, kuidas siis muidu icon_biggrin.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:07:52 vasta tsitaadiga

800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:12:07 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


800-grammise või?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:24:43 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


800-grammise või?


Läpakate põhiline selling-point on siis nende kaal?

Arvan et enamusi ei koti kas on 800 või 1800g
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:26:36 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


Vaataks huviga 800 eurost läpakat, millele saab pliiatsiga kirjutada.

Ja minule on läpaka põhipoint hea aku ja kerge kaal.
Võimsus on teisejärguline.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:28:22 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


Vaataks huviga 800 eurost läpakat, millele saab pliiatsiga kirjutada.

Ja minule on läpaka põhipoint hea aku ja kerge kaal.
Võimsus on teisejärguline.


Mida see ülikerge läpakas sulle annab siis? 800g vs 1800g
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 22:30:55 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
oliver. kirjutas:
bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


800-grammise või?


Läpakate põhiline selling-point on siis nende kaal?

Arvan et enamusi ei koti kas on 800 või 1800g


Anna andeks vanamoelisust, aga minu jaoks on läpakate point portatiivsus.
Lauaarvutiks on lauaarvuti.

Milline see superior 1800g arvuti muidu on?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 23:48:24 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:

Mida see ülikerge läpakas sulle annab siis? 800g vs 1800g

bitCON, sülearvuti on kaasaskantav. Ilmselgelt pole te antud toote sihtgrupp ja lahmite niisama.
(Kuigi ikka tahaks näha 800 euro eest samaväärset sülearvutit)

Vist olen ka vanamoeline icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.05.2014 01:14:19 vasta tsitaadiga

Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 07:14:19 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
bitCON kirjutas:
800 eur+ eest saab superior läpaka selle asemel


Vaataks huviga 800 eurost läpakat, millele saab pliiatsiga kirjutada.

Ja minule on läpaka põhipoint hea aku ja kerge kaal.
Võimsus on teisejärguline.


Mul 600€ 11" ultrabook, saab pliiatsi ja näpuga kirjutada.
800-ne oleks ilmselt veel vingem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 08:04:40 vasta tsitaadiga

http://www.theverge.com/2014/5/20/5735300/microsofts-surface-pro-3-event-in-under-six-minutes
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 21.05.2014 08:53:47 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Ikka ventilaatoriga, kuidas siis muidu icon_biggrin.gif


No sellega saavutatigi kaal 800g - ventilaator eirab gravitatsioonijõudu ja sestap meile ja kaalule tundubki, et asi on õhkkerge icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2014 09:21:43 vasta tsitaadiga

Üks väike täpsustus - see masin tuleb kolme erineva konfiguratsiooniga. icon_razz1.gif
Nii, et see minimaalne hind 799USD käib pigem ikkagi i3 versiooni kohta ning teised tulevad juba kallimad.

...You can pre-order one Wednesday; the U.S. release is June 20 with a worldwide release in late August. Starting at $799, the tablet will be available in three configurations: with an Intel Core i3, Core i5, or Core i7 processor. The i3 version will be on sale in June, with Core i5 and i7 coming in August....

Microsoft Reveals 12-Inch Surface Pro 3
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2458304,00.asp
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 09:59:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.


Alienware'i väikseim tundub praegu olevat 14". Kaalub 2,75kg, aku kestab 4h. Jaa, tõesti unistuste läpakas,
milleks mulle odavam 1.3kg 13" Macbook, 12h akuga.

Saan aru, et mõte inimestest, kes ei mängi oma läpakatega, on võõras. Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 21.05.2014 10:13:18 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka , et kus nad selle 799 dollarit i7 versioonile said.
"and the most powerful Core i7 starts at $1,549"
kipub sinna 1150 euro kanti minema. Pole õrna aimugi kas see hind on maksudega või ilma.

800 grammist ka. Seda on tegelt tab seadme jaoks palju . Enda 535 grammine tab seade on käes kasutamieks juba tsipa raske.
Laua peale soovitaks pigem läpakat. 800g suure ekraaniga asjandust hoia nagu kristall vaasi. Kui see maha kukub või ekraan natuke tugevama kolksu saab on ilmselt killud taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.05.2014 11:48:05 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Vaatasin ka , et kus nad selle 799 dollarit i7 versioonile said.
"and the most powerful Core i7 starts at $1,549"
kipub sinna 1150 euro kanti minema. Pole õrna aimugi kas see hind on maksudega või ilma.

800 grammist ka. Seda on tegelt tab seadme jaoks palju . Enda 535 grammine tab seade on käes kasutamieks juba tsipa raske.
Laua peale soovitaks pigem läpakat. 800g suure ekraaniga asjandust hoia nagu kristall vaasi. Kui see maha kukub või ekraan natuke tugevama kolksu saab on ilmselt killud taga.


kui hinnad on antud dollarites, siis on need alati ilma maksudeta. Ehk maksud tulevad lisaks.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 12:07:13 vasta tsitaadiga

SurfData, USA-s onlines tellides käibemaksu ei lisandu, füüsilisest poest ostes küll.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.05.2014 13:43:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
SurfData, USA-s onlines tellides käibemaksu ei lisandu, füüsilisest poest ostes küll.


jah, kuid kõik hinnad mis reklaamitakse on USA-s alati ilma maksudeta. Maksud lüüakse kassas juurde. Euroopas olevad hinnad eurodes on aga juba koos maksudega alati olnud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 14:52:22 vasta tsitaadiga

bitCON, milleks üldse võrrelda tahvlit sülearvutiga ? Kaks täiesti erinevat asja, kõik oleneb ikkagi vajadustest, otstarbest ja harjumustest.

800€ "superior läpakas" - kvaliteetsetest asjadest rääkides ilmselt mitte.

Ise olen sülearvutist juba loobunud ning lauaarvuti + tahvel on hea lahendus. Pro 3 tundub hea asi olevat, ehk tuleb ka miskine andmeside külge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 16:11:35 vasta tsitaadiga

$ = €
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.05.2014 21:29:24 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Oodake ära kui see välja jõuab. Siia turule seda naguinii ei jõua, enne aastat vms ootamist, juhul kui läbi e-poe kuskilt ei osta.
See on ikkagi 12" ekraaniga ja i7 protsessoriga. Alianware on miski 13 tolline väikseim gamer läpakas, aga maksab 2 korda rohkem ja samas kaalub ka rohkem.
Iga uus asi on algul hirmus, kui ära harjud, siis mõtled teisiti.

Kohalikus meedias ka väike artikkel, seal i7 protsessoriga isendi hind ainult 1949 USA dollarit, see ju tõesti 2x odavam kui see 13" Alianware

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 21:48:05 vasta tsitaadiga

Mänguriläpakas ja Surface Pro 3 on täiesti erineva valdkonna esindajad ju.
Mõttetu võrrelda neid.

Ma leian, et Surface on ideaalne kui teed kontoris töö suure ekraani ja eraldi klaviatuuriga ja surface on dokis.
Kui pead kuhugi minema, siis lihtsalt tõstad dokist välja ja kõik su andmed ja programmid on tahvelarvutis,
mida on märkmete jms tegemiseks palju mugavam kasutada kui sülearvutit.


(N: tavalisele joonestajale jätkub SP3 võimsusest küll ja objektil ei pea kobaka läpaka või vähemvõimeka iPadiga toimetama)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 22:03:23 vasta tsitaadiga

alienware-ga käib võrdlemine? WTF icon_lol.gif

selle overpriced sita võib kohe ahju panna
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 22:05:29 vasta tsitaadiga

Mis siis underpriced stuffist soovitad?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 22:05:48 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
alienware-ga käib võrdlemine? WTF icon_lol.gif

selle overpriced sita võib kohe ahju panna


ise hakkasid võrdlema võrreldamatuid asju.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2014 22:17:36 vasta tsitaadiga

Muide - netis reklaamitakse MS-i uut masinat kui Ärirahva / Ärifirmade töövahendit beer_yum.gif , mitte kui Mängumasinat. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.05.2014 10:25:33 vasta tsitaadiga

Ashtech, Trimble ja Getas töömehetahvlid on sellest ikka kordi kallimad.
tagasi üles
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 14:04:02 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
alienware-ga käib võrdlemine? WTF icon_lol.gif

selle overpriced sita võib kohe ahju panna


Iga mees ei saagi endale Mercedest lubada, sõidab eluaeg Daciaga. See aga ei tähenda, et Mercedes oleks ülehinnatud ja halb.

Samamoodi on kõigega. Kes Surface Pro'd või Lenovo Tablet't lubada ei saa, ostabki mõne Acer'i, Asus'e või Samsung'i junni.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.05.2014 08:04:43 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Pea kilose junni eest maksta 800€?
Olge nüüd. Mu ultrabook kaalub ehk nii palju. Ja kasutada on seda kindlasti mugavam.

Üldhinna asemel vaata parem millest see hind koosneb. Tarkvara üksi tõenäoliselt mingi 100 euri, ekraan mingi a 300 euri ja muu osa arvutist siis nii 400 euri.

Nii, et mitte sugugi kõrge hind.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 08:33:41 vasta tsitaadiga

No vahet ei ole, mis tootega tegemist, alati leidub siin foorumis keegi kes oma ultrabooki kohe maailma parimaks asjaks peab. Süübimata yldse teema sisusse.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 09:33:13 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks veel soodsamaks ka minna icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 09:37:52 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Pea kilose junni eest maksta 800€?
Olge nüüd. Mu ultrabook kaalub ehk nii palju. Ja kasutada on seda kindlasti mugavam.


Kas su ultrabook on eemaldatava klaviatuuriga ja dockimise võimalusega?
Täiesti mõttetu võrrelda erineva kategooria tooteid.
Tegu on PRO tootega mitte mingi suvalise Vasja facebooki masinaga.

Keskmine HV kasutaja vaatab ikka oma mätta otsast. Kui talle ei sobi, siis ei sobi kellelegi.
Saamata üldse aru, et on ka teisi vaatenurki. Kitsarinnalisus võidutseb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 09:39:07 vasta tsitaadiga

See lahmimine on võtmas järjest suuremaid mõõtmeid. icon_neutral.gif
Diskrediteeritakse nii enda kui HV foorumi mainet.

Anyway, teemasse kah icon_arrow.gif http://mashable.com/2014/05/21/surface-pro-3-things-you-didnt-know/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 10:04:29 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes on see just see: "Spark new demand into our ecosystem".
I'm sold. - desktop replacement, mis käib minuga soovi korral kaasas e dokk müüs asja ära.

Kas mul seda vaja on? Ei.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 16:05:10 vasta tsitaadiga

http://www.theverge.com/2014/5/23/5743416/microsoft-surface-pro-3-review
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.05.2014 18:03:05 vasta tsitaadiga

Saaks sinna veel kuidagi ubuntu peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 18:44:21 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/show/8077/microsoft-surface-pro-3-review
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.06.2014 16:56:37 vasta tsitaadiga

Netist silma jäänud: Kurdetakse, et varasemast teada olev WiFi probleem on MS-il siiamaani lahendamata ning saadab ka seda uut toodet.

Microsoft Surface Pro 3 Hit by Limited Wi-Fi Connectivity Issues
Microsoft's Surface Pro 3 has reached its very first customers last week, but it turns out that the first issues with the device have already been found.

If you're a long-time Surface user, you probably remember that both the Surface RT and the first-generation Surface Pro suffered from some issues that led to limited Wi-Fi connectivity, which in most of the cases meant that owners could no longer browse the web unless they rebooted the tablets.

Microsoft has tried for months to fix the bug and managed to do it after rolling out a few patches, but it turns out that the Surface Pro 3 has exactly the same problem.

A number of Pro 3 buyers confirmed on Microsoft's Community forums that limited Wi-Fi connectivity is experienced when leaving the tablets in stand-by for a longer period of time.

Several users have already complained on the forums that the problem exists on their devices, but Microsoft is yet to provide a statement on what's wrong and when it plans to fix it.

“I have experienced the same issue. After I stop using the SP3 for a period of time it loses network connection. The icon where the WiFi meter icon usually displays is an icon of a computer without a network connection. Swiping the Charms menu shows no network connection,” one user who purchased a Microsoft Surface Pro 3 explained in a post on the Community forums.

“So it's as if the SP3 loses the network stack completely. It never recovers from this. A reboot fixes the issue every time. Hopefully this bug gets fixed quickly otherwise I will have to boot the machine every time I use it. Makes using OneNote with the click of a pen useless.”

The Surface Pro 3 was officially announced on May 20 and comes with a 12-inch screen and several CPU configurations, starting with an Intel Core i3 and ending with an i7.

Storage options start at 64 GB and go all the way up to 512 GB for the top of the range configuration. Of course, pricing continues to be an issue because many people think that the Surface Pro 3 is quite an expensive device, with the top of the range model available for no less than $1,949 (€1,450) in the United States.

We've reached out to Microsoft for a word on this and will update the article when we receive an answer.


http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Surface-Pro-3-Hit-by-Limited-Wi-Fi-Connectivity-Issues-448653.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:49:01 vasta tsitaadiga

On mingi ümmargune kuu, millal see Eestimaale müüki tekib icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 20:29:35 vasta tsitaadiga

sirius4k, unistada ju võid... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 15:46:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
sirius4k, unistada ju võid... icon_lol.gif
Mismõttes icon_question.gif Surface Pro 2 on ju täitsa müügis Eestis. HVs leidsin kolm vastet.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Microsoft tutvustas Surface Pro 3 tahvelarvutit
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.