Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.06.2014 02:11:24 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Stiimis Just Cause 2 2.99€
Ei tea, kas summer sale ajal tuleb parem hind?
Ilmselt ostan endale ja paar tükki varuks sõpradele ärimiseks beer_yum.gif


sellise hinna puhul euro siia-sinna, pole üldse mõtet pead vaevata..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2014 03:00:08 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
november116 kirjutas:
Stiimis Just Cause 2 2.99€
Ei tea, kas summer sale ajal tuleb parem hind?
Ilmselt ostan endale ja paar tükki varuks sõpradele ärimiseks beer_yum.gif


sellise hinna puhul euro siia-sinna, pole üldse mõtet pead vaevata..
krt "10 aastat" vana mängu pärast eurot tingima
kui kooner peab olema icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 03:15:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Ertai kirjutas:
november116 kirjutas:
Stiimis Just Cause 2 2.99€
Ei tea, kas summer sale ajal tuleb parem hind?
Ilmselt ostan endale ja paar tükki varuks sõpradele ärimiseks beer_yum.gif


sellise hinna puhul euro siia-sinna, pole üldse mõtet pead vaevata..
krt "10 aastat" vana mängu pärast eurot tingima
kui kooner peab olema icon_neutral.gif

Eks igalühel oma arvamus...
Aga koolipoisi joaks on see steami rahas kõva sääst icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2014 03:22:52 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
libe kirjutas:
Ertai kirjutas:
november116 kirjutas:
Stiimis Just Cause 2 2.99€
Ei tea, kas summer sale ajal tuleb parem hind?
Ilmselt ostan endale ja paar tükki varuks sõpradele ärimiseks beer_yum.gif


sellise hinna puhul euro siia-sinna, pole üldse mõtet pead vaevata..
krt "10 aastat" vana mängu pärast eurot tingima
kui kooner peab olema icon_neutral.gif

Eks igalühel oma arvamus...
Aga koolipoisi joaks on see steami rahas kõva sääst icon_lol.gif
olin ka mina vaene koolipoiss, kuid 1-2 euro pärast ootamist?
tule küsi, ma annan kotitäie taarat icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 09:06:18 vasta tsitaadiga

Poisid. Raha väärtus on subjektiivne ja kedagi siin selle pärast kommeneerida ei ole ilus.
Väga normaalne, et inimene oskab raha lugeda. Meil neid tohlakad, kes elu jooksul seda oskust ei omanda on küllalt.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.06.2014 13:22:05 vasta tsitaadiga

Aeron,
Täiesti arusaadav.
Ise ostan enamik mänge mõne sale'i ajal. (Siiani Dishonored, XCOM Enemy Within jpm ostmata-mängimata)

Samas kui mingi mäng on -90%, siis ma ei hakka mõtlema, et ehk 2-3 kuu pärast on -91 v 95% hinnast all.

Mingi hetk tuleb loogiliselt ka mõelda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.06.2014 13:30:01 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Aeron,
Täiesti arusaadav.
Ise ostan enamik mänge mõne sale'i ajal. (Siiani Dishonored, XCOM Enemy Within jpm ostmata-mängimata)

Samas kui mingi mäng on -90%, siis ma ei hakka mõtlema, et ehk 2-3 kuu pärast on -91 v 95% hinnast all.

Mingi hetk tuleb loogiliselt ka mõelda.


mul on ka 50+ mängu ostetud mida ma pole isegi lahti kunagi teinud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Nädalavahetusel installisin pooled neist lõpuks ära icon_biggrin.gif Kunagi kui pikem vaba hetk võtab ülejäänud ette icon_biggrin.gif

aga ühte ma ütlen, et AOE II HD-s olen ma pettunud. Utreerides klassikuid: kui see on HD, siis sellises HD-s ma elada EI tahaks. Mul on veel 1920x1200 reso, ei kujuta ette mis ta 4k-s on icon_sad.gif Lootsin ikka korralikku ja teravat pilti sealt, eriti arvestades mis hinda by default selle eest röövitakse. Hea et sai ale ajal ostetud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 14:35:37 vasta tsitaadiga

mul on paar-kolmsada, mida ei ole käima pannud.
enamik neist on küll indie ja muudest bundletest ja omajagu päris ausalt öelda ei kõlba väga mängida ka.

kõige praktilisem on siiski mingi (võimalikult lühikese) wishlisti maintainimine, kus kirjas olevaid mänge 80% ja parema sooduka korral ära osta.
lihtsalt selle pärast osta, et on soodukas, pole ju kindlasti mõtet (uskuge mind, mul on steamis 800+ mängu). steamis läheb ühel hetkel mängudega majandamine ka väga kuradi tüütuks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 14:42:21 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka just ning 838-st olemasolevast mängust pole hetkel 588-t mängu mänginud. See teeb umbes 70% kõikidest mängudest.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 15:29:38 vasta tsitaadiga

Valmistun kah ette summer saleks, lugesin, et ülehomme algab.
Mul on ~215 mängu steamis, neis ~70 ehk olen ära tirinud.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.06.2014 15:40:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mul on paar-kolmsada, mida ei ole käima pannud.
enamik neist on küll indie ja muudest bundletest ja omajagu päris ausalt öelda ei kõlba väga mängida ka.

kõige praktilisem on siiski mingi (võimalikult lühikese) wishlisti maintainimine, kus kirjas olevaid mänge 80% ja parema sooduka korral ära osta.
lihtsalt selle pärast osta, et on soodukas, pole ju kindlasti mõtet (uskuge mind, mul on steamis 800+ mängu). steamis läheb ühel hetkel mängudega majandamine ka väga kuradi tüütuks.


ostangi neid mis tean et on hea, teinekord tulebki bundletega igast jama kaasa icon_biggrin.gif Indisied üldiselt väldin, kui just mõni vana hea tuttav ei tule ette. Paljud mängud on ka topelt, ostetud karbiversioon + steami versioon. Mõned mängud on ka tuttavate soovitusel, aga nende mängimiseni pole jõudnud icon_biggrin.gif Igatsen veel mõndasid mänge ka puhtalt digitaalkujul, aga no 10 aastat vana mängu eest ei tõuse käsi 15€ välja käima, eriti kuna karp riiulis olemas ka icon_lol.gif

Vanadest mängudest näiteks tahaks digikujul veel AOM, Business tycoon, transport tycoon ja transport tycoon deluxe, dune (või oli see juba dune 2, väga vana), võibolla ka dune 2000. Mõned esimesed need for speedid (hilisemad on olemas ja mõned ka topelt). Hetkel otseselt suuremat whishlisti ei olegi icon_biggrin.gif Väga palju ei mängi enam ja pole aega tegeleda, 10 aastat tagasi oleks olnud teine jutt icon_biggrin.gif Vahepeal PC taga 1,5 aastat ei mänginud, nüüd nädalavahetusel steamist asju installides mõnda korraks lasin käima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.06.2014 20:34:21 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Valmistun kah ette summer saleks, lugesin, et ülehomme algab.
Mul on ~215 mängu steamis, neis ~70 ehk olen ära tirinud.


ootan ise : Dishonored, Xcom enemy within, Rome II, Max Payne 3, vb Fo3;NV, miskit veel, teisi nagu näppinud juba icon_smile.gif

Peale Rome II peaks kõik saadaval olema icon_smile.gif

ahjaa, AC: Black Flag ka vist decent.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 02:05:59 vasta tsitaadiga

Ma ajan sihilikult taga ainult Fallout 3/NV
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 02:53:29 vasta tsitaadiga

fallout 3/nv goty variandid on viimased 2 aastat iga sale ajal 5€ eest saada.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 12:47:38 vasta tsitaadiga

Millal Summer sale tulemas siis?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 12:52:40 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Millal Summer sale tulemas siis?

19 ehk siis homme(?)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 17:45:08 vasta tsitaadiga

http://www.gog.com/
GOG.com annab tasuta Magrunner Dark Pulse.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 18:02:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi aitaks gogist http://www.gog.com/game/sid_meiers_alpha_centauri ostmisega?

EDIT olemas


viimati muutis raidov 18.06.2014 18:26:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 18:21:58 vasta tsitaadiga

http://store.indiegala.com/index.php/active-discounts.html?limit=30
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013



Online
sõnum 19.06.2014 20:30:11 vasta tsitaadiga

steam müük käimas tänasest kuni 30.juunini. Jõudu!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 06:59:04 vasta tsitaadiga

Päris häid pakkumisi juba esimesel päeval thumbs_up.gif
Paar mängu võtsin ligi, vajadusel saan teistel ka abistada ostmist icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 15:55:23 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

Taaskord väga kõva bundle.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.06.2014 01:18:50 vasta tsitaadiga

Paljud mängud vist enamikul olemas, mis Steam välja müüb, samas on ka häid leidi (= viimase aasta jooksul ilmunud mänge). Muidu üsna tavaline karussell.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.06.2014 04:16:55 vasta tsitaadiga

Stronghold Crusaderi pärast läks igaljuhul loosi icon_smile.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 12:53:57 vasta tsitaadiga

Nii soodsat Payday 2 pakkumist ilmselt ei tule niipea (-80%). Selle raha eest on mängu rohkem kui küll.
http://store.steampowered.com/app/218620/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 16:10:41 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Nii soodsat Payday 2 pakkumist ilmselt ei tule niipea (-80%). Selle raha eest on mängu rohkem kui küll.
http://store.steampowered.com/app/218620/

Sama siin, võtsin ka ligi Scart-i abiga! icon_smile.gif

Muidu lisaks küsin et kust saaks Grid Autospordi kõige soodsamalt soetada ja mis on teie arvamus, et kas mängust saab asja?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.06.2014 16:48:53 vasta tsitaadiga

http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/voidusoit/gridautosportpc
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 18:52:36 vasta tsitaadiga

Pea 4€ odavamalt saab selle siit: LINK
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 01:53:42 vasta tsitaadiga

Fantastiline uus top down action-strateegia Door Kickers, mis just läks beetasse, on hetkel Kinguinis naeruväärse hinnaga (Steamis hetkel alega 12 euri, Kingunis 5) saadaval - http://www.kinguin.net/category/5478/door-kickers-steam-key/

Andke minna, te ei kahetse!
---

Gogogogo http://www.amazon.com/gp/product/B00GU043AW?tag=viglink129408-20

See Amazoni diil on bugged ja annab hetkel AOE 2 HD + The Forgotten expansioni, mitte ainult expi. Seega kahe euri eest kogu värk!
---

Skyrim Legendary Edition, 10 euri - http://www.amazon.com/The-Elder-Scrolls-Skyrim-Legendary-Edition/dp/B00CJ7IUIQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1403380053&sr=8-2&keywords=skyrim+pc
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.06.2014 03:05:38 vasta tsitaadiga

Nujah võtsin just Steam SS-st AOE2 HD 5-ga.

Originis Titanfall nädalavahetusel 2päevaks tasuta proovimiseks, nagunii hoidsin silma peal, siis pärast proovimist on hammas verel:[
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.06.2014 03:15:56 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Nujah võtsin just Steam SS-st AOE2 HD 5-ga.

Originis Titanfall nädalavahetusel 2päevaks tasuta proovimiseks, nagunii hoidsin silma peal, siis pärast proovimist on hammas verel:[
praegu on originis titanfall 30€
paari kuu pärast säästad kuskil urkas 10 eurot, 150 krooni

kas tasub oodata, kas tõesti selline kitsas käes?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 12:46:17 vasta tsitaadiga

Hetkel Stiimis Contagion väga hea hinnaga 4,74€.
Nelipaki hind on veel parem 13,74€. See teeb 3,44€ per kärss <-- Väga hea hind!
Diil kehtib veel 31 tundi.
http://store.steampowered.com/app/238430/
Väga hea COOP/VS mäng! thumbs_up.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 16:05:27 vasta tsitaadiga

Contagioni puhul peaks seda silmas pidama, et peale Early Accessist väljumist on mäng siiani buge täis.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 18:59:49 vasta tsitaadiga

Rauno266, ma küll pole teab mis palju Contagionit mänginud, aga miskit gamebreakingut ma ei märganud. Muidugi, kui sul veidi teine kogemus, siis mul vist päris hea õnn olnud icon_smile.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 21:55:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Gogogogo http://www.amazon.com/gp/product/B00GU043AW?tag=viglink129408-20

See Amazoni diil on bugged ja annab hetkel AOE 2 HD + The Forgotten expansioni, mitte ainult expi. Seega kahe euri eest kogu värk!


Kas mängu ja DLC võti on eraldi või mõlemad koos?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 21:56:09 vasta tsitaadiga

Üks võti.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 22:25:22 vasta tsitaadiga

Jasno.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 22:56:06 vasta tsitaadiga

Borderlands 2 GOTY, seitse euri - http://www.amazon.com/Borderlands-Game-Year-Online-Code/dp/B00FEOUIJ0/?tag=childsplaycha-20
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2014 00:27:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Borderlands 2 GOTY, seitse euri - http://www.amazon.com/Borderlands-Game-Year-Online-Code/dp/B00FEOUIJ0/?tag=childsplaycha-20


Sai üks varuks v6etud thumbs_up.gif Hea jagada s6brale m6nikord.

Sleeping Dogs 4 taala http://www.amazon.com/Square-Enix-41017eeping-Dogs1-Sleeping/dp/B007VFH3BQ/ref=pd_sim_vg_2?ie=UTF8&refRID=1PQNVF3H33CHHG1DFCQM
Tomb Raider 5 taala http://www.amazon.com/Square-Enix-41017Tomb-Raider2-Download/dp/B007VFHGZ4/ref=zg_bs_979455011_99

tunduvad ka suht odavad
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2014 12:54:28 vasta tsitaadiga

http://www.funstockdigital.co.uk/titanfall-origin-key-pc-download + #FUNEA20, 24 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2014 13:41:31 vasta tsitaadiga

deus ex: the fall (steam) - 2.49€
koos dxhr-iga on ka see -75% hinna saanud ja selle hinnaga võib isegi räpane mobiiliport dx fännile mõistlikuks osutuda icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 17:29:01 vasta tsitaadiga

http://www.gog.com/?pp=acf1fffc01dc0193aa07d0b1de723c292a2c826d

1h tasuta veel, Omerta City of Gangsters + 4 dlc.
Tuleb otse GOG kontole. No DRM paistab.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 21:06:11 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
http://www.gog.com/?pp=acf1fffc01dc0193aa07d0b1de723c292a2c826d

1h tasuta veel, Omerta City of Gangsters + 4 dlc.
Tuleb otse GOG kontole. No DRM paistab.
nüüd siis still life 2 tasuta tunniks-paariks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.06.2014 21:25:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Aeron kirjutas:
http://www.gog.com/?pp=acf1fffc01dc0193aa07d0b1de723c292a2c826d

1h tasuta veel, Omerta City of Gangsters + 4 dlc.
Tuleb otse GOG kontole. No DRM paistab.
nüüd siis still life 2 tasuta tunniks-paariks.
mis pela see on üldse, tahtsin klikata, et infi saaks, aga juba oli võetud thumbs_down.gif

okei, kusjuures selline asi mulle täitsa sobib thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 01:34:55 vasta tsitaadiga

libe, http://www.gog.com/game/still_life_2
tasuta saamiseks tuled pealehelt, s.t. sale lehelt klikkida.

edit:
jätkub - tasuta torchlight.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 13:26:41 vasta tsitaadiga

Alan Wake on veel tasuta 2 minutit http://www.gog.com/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 16:26:24 vasta tsitaadiga

Max Payne 3, neli euri - http://www.amazon.com/Max-Payne-3-PC/dp/B00178631E/ref=sr_1_70?s=videogames&ie=UTF8&qid=1403663405&sr=1-70
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 18:23:45 vasta tsitaadiga

Tasuta* Spacechem http://www.epicbundle.com/article/steam-key-for-free-spacechem

*Like Facebookis ja liitu uudiskirjaga.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 00:01:27 vasta tsitaadiga

2,9 €: http://www.bundlestars.com/all-bundles/sim-masters-bundle/?utm_source=steamcommunity.com&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+simasters
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 00:22:09 vasta tsitaadiga

nende igasuguste simulatoritega soovitan olla ettevaatlik. eelmisest hunnikust simulaatoritest mul enamus käima ei läinud ja guugeldades näeb nii steami foorumitest kui ka mujalt, et üks tootja ja enamasti ka üks mootor on kõigi nende mängude taga - millel on tõsiseid probleeme ühilduvusega.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.