Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 20:13:10 vasta tsitaadiga

Ehk sai support ka lõpuks aru, et neid abusetakse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 12:12:15 vasta tsitaadiga

Mäng olemas ja PS4 peal. Hakkame siis sõdima.
_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 17:23:12 vasta tsitaadiga

Oled HC nõi Normal mees?
icon_biggrin.gif
aga teine hardline beta kood hakkas tööle, saab ära proovida thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 19:18:35 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Oled HC nõi Normal mees?
icon_biggrin.gif
aga teine hardline beta kood hakkas tööle, saab ära proovida thumbs_up.gif


HC ikka.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2014 20:47:08 vasta tsitaadiga

Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/


viimati muutis Squekky 24.06.2014 00:37:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.06.2014 19:56:42 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Jerox1337/stats/988651162/ps4/


Kuidas, pole battlelogi näppind icon_smile.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 00:37:01 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/

Nüüd eraldi tab Platoons
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2014 10:53:04 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaksKuus
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009




sõnum 03.08.2014 02:54:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi mängib enam vähem aktiivselt BF4 PS4 peal? Kui on tahtmist, siis isiklikult mängin tavaliselt õhtuti (PSN: ADentInTheRoad).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 11:47:13 vasta tsitaadiga

Pidevalt, aga ainult HC...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Julm666
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2010




sõnum 15.08.2014 23:19:23 vasta tsitaadiga

on ikka,mul 2 oma serverit,yhte kasutan öösiti mängimiseks ehk USA servut ja teine on europa oma ning euroopa servu nimi pane otsingusse ESTONIAN BF4 HARDCORE SERVER ,ootan kõiki eestlasi sinna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 22:47:12 vasta tsitaadiga

Houli mouly, Eesti BF4 server :O Lisasin favoritesse!!! icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 20:34:08 vasta tsitaadiga

Pettus, normal server...
thumbs_down.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 19:18:42 vasta tsitaadiga

Battlefield 4: Operation Whiteout (Final Stand DLC Gameplay)
Spoiler Spoiler Spoiler

---
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 18:13:40 vasta tsitaadiga

Tekkis mõte BF4 PS4-ja peale osta. Keegi teab, kust seda pela odavalt saaks? Üldiselt on mäng investeeringut väärt? Omal ajal mängisin BF3-e multiplayerit PC peal ja see küll meeldis. Konsooli versioone pole proovinud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 20:15:15 vasta tsitaadiga

BF4 on parem. Aga ära seda küll ütle, et PC pealt ümber kolid, siin läheb selline saagimine lahti selle peale...
icon_lol.gif
Sest noh, puldiga BF mängida???
Mõne arust on see niii võimatu tegevus...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 21:53:54 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
BF4 on parem. Aga ära seda küll ütle, et PC pealt ümber kolid, siin läheb selline saagimine lahti selle peale...
icon_lol.gif
Sest noh, puldiga BF mängida???
Mõne arust on see niii võimatu tegevus...
icon_biggrin.gif

Pole enam PC-dki, millega mängida. Seega rohkem pole midagi nagu saagida icon_razz.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 16.10.2014 13:54:28 vasta tsitaadiga

Tasub ikka, täitsa hea. Võiks vaid Premium ka vähe soodsamalt kusagil müüki tulla nagu PC vennad saavad icon_sad.gif

Edit:

Kellel pole ja tahab siis hetkel PS+-is Premium vaid £14,xx , ostsin ära saab jälle BF-i lammutada icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 15:21:22 vasta tsitaadiga

Premium peaks olema cross-buy ja PS3 versioon odavam mõned naelad.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 20:24:48 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Tasub ikka, täitsa hea. Võiks vaid Premium ka vähe soodsamalt kusagil müüki tulla nagu PC vennad saavad icon_sad.gif

Edit:

Kellel pole ja tahab siis hetkel PS+-is Premium vaid £14,xx , ostsin ära saab jälle BF-i lammutada icon_biggrin.gif


...et siis...ostan üheks kuuks PS+ ja siis saan omakorda osta soodsalt Premiumi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.10.2014 21:27:01 vasta tsitaadiga

atliner, Kas mitte PS4-jal PS+ pole vajalik?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 21:37:04 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
atliner, Kas mitte PS4-jal PS+ pole vajalik?

Kui online mängida ei taha, siis pole.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 21:50:02 vasta tsitaadiga

.. no hetkel veel PS3 aga mõtlengi et kõigepealt ostan 1-month PS+ 6,95 eest ja siis Premiumi ..või saan valesti aru
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.10.2014 21:56:14 vasta tsitaadiga

Vaata, see peaks niisama ilma PS+-ita olema ka odav aga PS+ omades saad -10%
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 22:09:52 vasta tsitaadiga

ok..proovin järgi-esialgu sain aru et pakkumine ainult PS+ liikmetele
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 18:18:25 vasta tsitaadiga


Link


--------
Vahest ei saa nagu aru mida su tiim teeb...
mineerid vastase baasis nende paadi ära ja ronid lipu alla. Oma mees istub paati ja sõidab ära sellega ning pauhh... teamkill... kuhu sa lähed selle paadiga, kohe on lõpp ja võtaks selle lipu ära...
thumbs_up.gif
0-1
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/528972349216411328/189440062/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.11.2014 08:57:22 vasta tsitaadiga

Üritasin googeldada, aga tulutult, kas BF4's on relvade omadused omavahelises võrdluses samad, mis BF3's? Ehk siis kas see relv mis oli käepäraseim BF3's töötab ka nüüd või peaks kõik läbi proovima?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 23:13:48 vasta tsitaadiga

Mega. Fail.
lasin autojuhi maha ja auto veeres edasi otsa oma tiimikaaslasele kes oli kohe tanki õhkamas...
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.11.2014 11:41:08 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Üritasin googeldada, aga tulutult, kas BF4's on relvade omadused omavahelises võrdluses samad, mis BF3's? Ehk siis kas see relv mis oli käepäraseim BF3's töötab ka nüüd või peaks kõik läbi proovima?


Suure tõenäosusega ei ole. Juba BF4 enda raames on relvade omadusi korduvalt muudetud, et neid balansseerida.. Viimase update'iga nerfiti osasid ja buffiti teisi.. et selleks peab jah kas ise siis proovima hakkama või up-to-date videosid vaatama sel teemadel youtubest vms (LevelCapGaming ilmselt parim valik sellise info leidmise jaoks)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 12.11.2014 15:31:20 vasta tsitaadiga

teab keegi , kui PS3 peale kasutatud mäng osta, siis kas online jaoks on uued koodid vajalikud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.11.2014 17:15:53 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
teab keegi , kui PS3 peale kasutatud mäng osta, siis kas online jaoks on uued koodid vajalikud?


Koode pole vaja online jaoks, saab ka niisama.

Keegi ühe trophy viitsib aidata ära teha? , tahaks metro tasandis katuse pähe lasta vaenlasele icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 18:38:17 vasta tsitaadiga

10.10.10, PS4? otsi mind hiljem üles,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.11.2014 21:03:53 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
10.10.10, PS4? otsi mind hiljem üles,
Spoiler Spoiler Spoiler



OK messan kui mängu saan icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:48:48 vasta tsitaadiga

see on nii kerge trophy ju, vähemalt sai tehtud. oli palju hullemaid.
icon_smile.gif
Kuidas ma selle kätte saan?


AIR WARRIOR
Obtain 1 Attack Helicopter Medal 0/1
Obtain 1 Jet Fighter Medal 0/1
Destroy 5 Jets with Attack Helicopters. 5/5


võimatuuuuu
JET FIGHTER MEDAL
Receive 50 Jet Fighter Ribbons 10/50

E: Uued assigmendid on ka juba nähtavad. Varsti peaks uus dlc ka tulema.

Kill 10 enemies with the Defibrillator 0/10
uuuh, oijah. parim defi kill oli see kui hakkasin oma meest elustama ja nurga tagant hüppas samal ajal mingi tont välja otse pedaalide ette. enemy killed.
icon_cool.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 14.11.2014 10:49:35 vasta tsitaadiga

haha, no eks sa pead hakkama air superiorityt mängima..

Aga ega defibrillatoriga ilmselt nii saabki kõige lihtsamini, kui keegi lihtsalt ette jookseb icon_biggrin.gif


Aga ega kellelgi pole infot selle uue DLC kohta? kui assignmendid üleval, siis äkki järgmisel teisipäeval?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 13:35:58 vasta tsitaadiga

air superiority on mõttetu, esiteks pole servereid ps4 peal, teiseks vennad teevad kamikaze ja oledki oma killist ilma...
icon_sad.gif
BF3 vist ikka läks kill kirja, kui keegi nina ees maasse kündis...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 14.11.2014 13:47:57 vasta tsitaadiga

Õhtul v6ib teha , polegi ammu lennanud...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 13:55:22 vasta tsitaadiga

seda jama niimoodi ei saa, üks mees peab lihtsalt lennuki ette seisma ja spawnima... aga 40 ribbonit tähendab 200 killi? ausalt öeldes ei viitsigi...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 14.11.2014 14:08:04 vasta tsitaadiga

Saab icon_smile.gif spawn point icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 14.11.2014 18:20:01 vasta tsitaadiga

väike kamp kokku icon_biggrin.gif squaditäis mängijaid ja siis ühekaupa vahetavad tiimi icon_biggrin.gif saavad kõik tehtud icon_biggrin.gif mis see on siis, igaüks teeb 40 spawni ja korras icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 21:27:45 vasta tsitaadiga

November 18. Final stand.
ei saa aru mis selle kuupäevaga on.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.11.2014 22:25:54 vasta tsitaadiga

iir, lemmik vist kõigil icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Tore, saabki muud mängud edasi lükata niiakauaks kuni järelturult soodsamalt kätte saab icon_smile.gif

Eile proovisin CoD AW-d ja no ma ei tea... sugugi ei istunud. BF4 RULZ!

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 22:39:21 vasta tsitaadiga

Jep. Ainult siiber lambi Bannidest juba, tahaks kohe sõimata kedagi...
Müttasin tankiga ringi päris hästi läks. Enne lõppu ban.
http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/533697363184196736/189440062/
Juhtub ikka tihti, et tuleb kick, ban tuleb harva... muidu vasta ei saa siis lööme välja...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.11.2014 23:37:42 vasta tsitaadiga

Neid lasteaia servereid olen ka ise suht tihedalt külastanud, vennad lambist kickitakse välja ja ise ka korduvalt sama saatust saand.

Vahest oli mõte, et rendiks ise servu aga üksi ei taha niipalju raha magama panna..

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.11.2014 09:42:50 vasta tsitaadiga

Kui Final Standi saab tirida öelge siia ka. Aitähh.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 12:58:01 vasta tsitaadiga

Battlefield 4 - Final Stand DLC Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 14:48:11 vasta tsitaadiga

laeb 3,17 GB
3 hours left
icon_confused.gif
300/300 nett...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.11.2014 16:08:04 vasta tsitaadiga

Lahe väga lahe , peale tööd pelama kohe icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 17:34:08 vasta tsitaadiga

See oli update fail, nüüd siis dlc ka veel. 6.34GB...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.11.2014 19:58:41 vasta tsitaadiga

Loodan et t6mbab mul automaatselt 2ra. 3h veel siis saab koju m2ngima icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.