Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis väärtusega käekella kannad?
Alla 50€
14%
 14%  [ 55 ]
51-100€
11%
 11%  [ 46 ]
101-150€
9%
 9%  [ 38 ]
151-200€
7%
 7%  [ 30 ]
201-300€
9%
 9%  [ 36 ]
301-500€
7%
 7%  [ 31 ]
501-999€
4%
 4%  [ 17 ]
1000€ või rohkem
5%
 5%  [ 20 ]
Ei kanna käekella
29%
 29%  [ 115 ]
hääli kokku : 388

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2014 18:27:50 vasta tsitaadiga

Mõned päevad tagasi sain sellise:
47mm 1950 Marina Militare
Miltat 2 tone handmade strap
Poleerisin ühe külje juba ära.
https://www.dropbox.com/s/zikhhot4prvqtyo/2014-06-16%2018.23.38.jpg
https://www.dropbox.com/s/etwndqrih9rp3ic/2014-06-16%2018.23.52.jpg

Kuigi kell on 47mm, ei tundu ta käe peal siiski ülearu suur.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 19:10:27 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Hea rämps jah.

second hand kaup vist
http://www.kaekellad.ee/wp-content/uploads/2014/06/SMG302.jpg

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 16.06.2014 20:10:10 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
Hea rämps jah.

second hand kaup vist
http://www.kaekellad.ee/wp-content/uploads/2014/06/SMG302.jpg


Noup. Kahjuks mitte. Seal teisigi liiga hea kvaliteediga pilte kus näib viimistlus kvaliteet alla igasugust arvestust. Sihverplaatide kvaliteet on ikka päris kole.
Eks need rohkem reklaamkingiks mõeldud vidinad mida firmad oma klientidele jägavad.
Hinnad on muidugi "veidi" paigast ära, aga eks üksikult müües ongi neil sellised hinnad sest moebrändide kellad ongi ülepakutud.

Üldiselt Aasia kellafirmade kvaliteet samal hinnatasemel on ikka tunduvalt parem.
Sea-Gull, Beijing, Shanghai, Orient, Seiko, Casio, Q&Q + isegi tundmatud uued tegijad on oma kvaliteedilt peajagu üle moebrändide nikerdistest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2014 20:35:27 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
Nu kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
Hea rämps jah.

second hand kaup vist
http://www.kaekellad.ee/wp-content/uploads/2014/06/SMG302.jpg


Noup. Kahjuks mitte. Seal teisigi liiga hea kvaliteediga pilte kus näib viimistlus kvaliteet alla igasugust arvestust. Sihverplaatide kvaliteet on ikka päris kole.
Eks need rohkem reklaamkingiks mõeldud vidinad mida firmad oma klientidele jägavad.
Hinnad on muidugi "veidi" paigast ära, aga eks üksikult müües ongi neil sellised hinnad sest moebrändide kellad ongi ülepakutud.

Üldiselt Aasia kellafirmade kvaliteet samal hinnatasemel on ikka tunduvalt parem.
Sea-Gull, Beijing, Shanghai, Orient, Seiko, Casio, Q&Q + isegi tundmatud uued tegijad on oma kvaliteedilt peajagu üle moebrändide nikerdistest.


Üritavad lihtsalt ratsa rikkaks saada. Need maksavad heal juhul 5-20$ Hiinast tellides.
Täiesti mõttetu rämps.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 13:07:42 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Minu tänane kellasaak on selline:
https://www.dropbox.com/s/d10j70kk4zmtb1e/2014-06-16%2018.06.17.jpg
https://www.dropbox.com/s/50ea57yjcr8furz/2014-06-16%2018.06.26.jpg

Brushed brass dial /w white numbers + vintage brown leather strap

Kus kohast taolist rihma saab? Enda kellal kummist shokolaadilõhnaline, aga "tavaolukorras" võiks ikka nahast olla.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 17.06.2014 18:11:58 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
XR kirjutas:
Minu tänane kellasaak on selline:
https://www.dropbox.com/s/d10j70kk4zmtb1e/2014-06-16%2018.06.17.jpg
https://www.dropbox.com/s/50ea57yjcr8furz/2014-06-16%2018.06.26.jpg

Brushed brass dial /w white numbers + vintage brown leather strap

Kus kohast taolist rihma saab? Enda kellal kummist shokolaadilõhnaline, aga "tavaolukorras" võiks ikka nahast olla.

Mida!???
Tõesti?
Ei osanud iial arvata, et ka lõhnastatud kellarihmasid toodetakse.
Üks hea kellarihmapoe kontakt on siin tõesti puudu.
Võimalik, et kuskil on ka peekonilõhnalisi nahkrihmasid mida hädakorral supiks saaks keeta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2014 18:13:39 vasta tsitaadiga

velx, see koht on näiteks suht tore www.strapcode.com
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 17.06.2014 18:31:06 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
velx, see koht on näiteks suht tore www.strapcode.com

Tänud lingi eest.

Mitte just seal poes aga... no miks ma üldse korraks arvasin, et võibolla polegi peekonist käekellarihma icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.06.2014 19:33:26 vasta tsitaadiga

sihverplaat võiks olla praemuna pilt ,
siis bacon and eggs watch
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2014 19:38:20 vasta tsitaadiga

Porno Parm, panen kirja thumbs_up.gif

Hea mingile tuttavale inglasele kinkida näiteks.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 20:53:28 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
ewur kirjutas:
... Enda kellal kummist shokolaadilõhnaline...

Mida!???
Tõesti?
Ei osanud iial arvata, et ka lõhnastatud kellarihmasid toodetakse...

"WHY do the straps smell like VANILLA!?!? - Because its made of "Italian" rubber. "Italian" rubber bands are impregnated with a vanilla scent to block perspiration odor for an athletically active person or to mask the natural rubber smell. The best straps are produced by the Italian firm of Bonetto Cinturini, which has been producing high-quality rubber straps for decades. They use a proprietary blend to produce straps that are especially resistant to both salt water and UV light ... and smell strongly of vanilla..."
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 21:14:45 vasta tsitaadiga

Tea, kas Tallinnas ka mingit kellapoodi on, kus sada nahka ei koorita? Või pole mõtet otsidagi ning pigem kohe Amazonist või kuskilt mujalt vaadata?
Konkreetsemalt hakkasid huvi pakkuma eco drive kellad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.06.2014 20:30:15 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Tea, kas Tallinnas ka mingit kellapoodi on, kus sada nahka ei koorita? Või pole mõtet otsidagi ning pigem kohe Amazonist või kuskilt mujalt vaadata?
Konkreetsemalt hakkasid huvi pakkuma eco drive kellad.

Kellapoed on paratamatult kallimad.
Amazonil on omad trikid kuidas head hinda saada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.06.2014 16:29:01 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Tea, kas Tallinnas ka mingit kellapoodi on, kus sada nahka ei koorita? Või pole mõtet otsidagi ning pigem kohe Amazonist või kuskilt mujalt vaadata?
Konkreetsemalt hakkasid huvi pakkuma eco drive kellad.

Kellapoed on paratamatult kallimad.
Amazonil on omad trikid kuidas head hinda saada.


Kohalikud poed on tahes-tahtmata kallimad kui netiomad. Ma ostan k6ik mis v2hegi v6imalik Amazonist/eBayst vms kohtadest. 99% ulatuses saab tasuta kojutoomisega (well, Amazonis on Prime ka kui seda arvestada saab icon_razz1.gif, muid benefite ei kasutagi tegelikult kui free overnight delivery).

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 20:33:50 vasta tsitaadiga

Kui kedagi mõistliku hinnaga subid huvitavad, siis Armida paistab päris vinge tootja olema. Watchuseek foorumites kiidetud bränd.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 28.06.2014 13:58:10 vasta tsitaadiga

Nutikellade sekka on tulemas sügisel päris huvitav ilusa lihtsa disainiga analoogseieritega käekell Withings Activité.
http://www.withings.com/activite/en-US
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 14:09:45 vasta tsitaadiga

mu 11 aastat vana q&q korpus on higist tulenevalt nii ära oksüdeerunud, et laseb tagakaane vahelt vett sisse. tuleb tuleval nädalal ilmselt uut samalaadset ostma minna. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 14:26:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mu 11 aastat vana q&q korpus on higist tulenevalt nii ära oksüdeerunud, et laseb tagakaane vahelt vett sisse. tuleb tuleval nädalal ilmselt uut samalaadset ostma minna. thumbs_down.gif
selle saad uunikumi pähe maha myya thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 16:33:02 vasta tsitaadiga

see 11 aastat pole midagi. olid kunagi vene kellad bobeda ja tšaika, mis käisid ~30 aastat igapäevaselt käe peal. keerama pidi ainult. kunagi isa sõbrad näitasid lastele oma kellasid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 12:31:53 vasta tsitaadiga

mul on ka täitsa töökorras qq veel alles. kunagi 90 keskel ostetud ehk ligi 20a vana "vintage"
tookord ei saanud sellest aru muidugi aga sai alateadlikult valitud datejust'i analoog.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 30.06.2014 00:47:01 vasta tsitaadiga

Mul hakkas Tourby Lawless 45 isutama: http://www.tourbywatches.com/shop/page/23?shop_param=
Kas sellisel hind langeb drastiliselt ostes või jääb kuskile samale tasemele? Järelturul pole neid nagu näha icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



http://www.obrismorgan.com/pradatapage.html - Esimesed saabusid nädal aega tagasi, peaks olema väga bang for buck kellad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.06.2014 10:57:47 vasta tsitaadiga

Väikemees, need on põmst custom made kellad ja nende hinnad ei lange küll kuskile. Mida vähem kellasid toodetud on, seda vähem nende hinnad langevad.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.06.2014 13:48:47 vasta tsitaadiga

XR, oleneb kelle jaoks, eks huvi ajab hinna ülesse.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 10:48:54 vasta tsitaadiga

Sai just enda kell müüdud ja uue otsingul. Soov XXL suuruse järele. Diameeter siis 57 mm. On peale Diesel-i veel mõni tootja, kes pakub, pole justkui silma jäänud. Nahast rihma ei soovi, ainult metallist.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2014 14:35:15 vasta tsitaadiga

miga, 60mm kellad: http://www.parniswatch.net/index.php?gOo=goods_search_list.dwt&gcat=40&gtype=
Kust sul see 57mm tuli?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2014 15:01:47 vasta tsitaadiga

Paar grupipilti mu Militaredest.
Vasakult esimene 47mm manual wind, keskmine 44mm domed sapphire automatic ning paremal 44mm flat sapphire manual wind:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2014 18:31:43 vasta tsitaadiga

XR, pidasin silma siiski 65 mm. Sai poes proovimas käidud ja meeldis. Hetk tagasi panin tellimuse sisse, tuleb saksast. Kohalikud küsivad kella eest 400-450 EUR. Sama kell saksast 219 EUR + post 14 EUR ehk puhtalt kella rahaline võit juba suurusjärgus 181-231 EUR. Küsisin huvi pärast, et kas nad alla ka teevad sellest 400€ ja lubati saata -10% sooduskood icon_biggrin.gificon_biggrin.gif Seega jah, siit banaaniast ei tasu midagi soetada thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2014 18:49:13 vasta tsitaadiga

miga, pilti!
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.07.2014 21:29:28 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Paar grupipilti mu Militaredest.
Vasakult esimene 47mm manual wind, keskmine 44mm domed sapphire automatic ning paremal 44mm flat sapphire manual wind:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis saidilt sa need ostnud oled?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2014 21:42:54 vasta tsitaadiga

gemini, siin üleval kuskil käis link läbi.

Keegi otsis siin 60mm+ kellasid:
http://www.russian-watches.info/product/zlatoust-vodolaz-diver-192-chs-watch/
Isegi Schwarzenegger kannab seda.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 07.07.2014 10:35:12 vasta tsitaadiga

Mul on korralik Citizeni EcoDrive kell praeguseks mingi 12 aastat käe peal.
Kordagi pole pidanud laadima, kunagi sai peale kõvemat asfaltipõrutust saunas käidud ja läks udu klaasi alla aga eluaegse garantii korras vahetati klaas ja tihendid ära.

Patareid laadima ei pea, mõned korrad käerihma hoidvaid pulkasid ainult vahetanud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2014 11:10:18 vasta tsitaadiga

parim käekell on ikka selline mis kaalub nii palju, et peab tõstuki tellima vahetamiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2014 21:06:18 vasta tsitaadiga

ostsin täna üle 13 aasta uue Q&Q.

Spoiler Spoiler Spoiler

30€ garantii 2.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.07.2014 22:14:57 vasta tsitaadiga

laurx, kas need on ka päriselt veekindlad?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2014 00:15:48 vasta tsitaadiga

taha on kirjutatud 3bar ning selle taga omakorda märge: ujuma minna ei saa. pritsmekindel on st. käsi saab sellega pesta. veekindel on seni kui patarei vahetusega tihendit katki ei tee või käe happeline higi korpust, kuhu tihend toetab, ära ei korrodeeri. minu eelmine niiviisi lõpetas. paar tundi oli käe peal siis tõmbas klaasi tagant uduseks ning jäi seisma. niiskus jooksutas patarei tühjaks. kaks patareid oli olemas ja need kestsid kumbki nädala.
neil on mingi selgitus ka kaasas aga pimedas hetkel toksida ei viitsi. kui huvib, teen homme pilti. selle raha eest on kella küll. kui patarei tühjaks saab, jääb lihtsalt seisma. käivad suht täpselt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 10.07.2014 09:30:32 vasta tsitaadiga

Vaatan, et siin väga palju tõsisemaid kellamehi.

Kas kellelgi oleks huvi Eesti keeles informatiivseid artikleid kirjutada Eesti keeles?

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.07.2014 10:31:27 vasta tsitaadiga

Grayzag, mul on huvi täitsa olemas. Oleneb muidugi kelle jaoks kirjutada icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 09:22:51 vasta tsitaadiga

Kuller tõi just ukse taha.



Väga rahul! SUUR!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2014 11:45:45 vasta tsitaadiga

miga, wristshot ka paluks.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 12:02:28 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
miga, wristshot ka paluks.


Ole lahke:



Vaja 1 lüli ära võtta ja on mõnusalt ümber randme. Hetkel väga rahul. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.07.2014 13:50:44 vasta tsitaadiga

Paras lahmakas ikka.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2014 14:23:12 vasta tsitaadiga

Sai ka üks Lorus ligi võetud, pole mingi mitmesaja eurone kell, aga välimuselt sobilik ja kõik seierid liiguvad, suurus ka paras, 48mm oli vist kest ja rihm 20mm. Tuli inglaste käest poole soodsamalt kui meil siin müüakse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.07.2014 00:49:08 vasta tsitaadiga

Oeh... kella rihma hoidja tuli maha magades. Seda enam vist yles ei leia. Peab vist superliimiga kella kylge panema nüüd kui paremat ideed pole :/

E: Kus hundist r22gid icon_lol.gif M6tlesin kiire pilguga magamistoa p6randa yle k2ia uuesti. Hommikul vist liiga unine, ei leidnud. Vedeles voodi k6rval. Siiski, see kuradi auk on katki niiet peab midagi v2lja m6tlema kuidas parandada...
E2: 2kki keegi teab kuidas seda kuradi metallist pulka junni kutsutakse mis rihma kella kyljes hoiab inglise keeles? Mul pole tegelikult aimu ka kuidas seda korralikult parandada, m6tlesin guugeldada, aga mida sa guugeldad kui ei tea mida sa otsid icon_lol.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2014 07:01:54 vasta tsitaadiga

neros, miks sa kellasepa juurde ei lähe icon_question.gif

Neid jubinaid pidasid silmas?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.07.2014 08:21:12 vasta tsitaadiga

Spring bars just, siit peaks edukamalt edasi saama.

Ain't no one got time for watchsmith icon_razz1.gif No pun intended

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2014 11:30:46 vasta tsitaadiga

Minu kolmik.


_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 07.08.2014 11:15:33 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
neros, miks sa kellasepa juurde ei lähe icon_question.gif

Neid jubinaid pidasid silmas?

Kas enamasti on kellasseppadel olemas ka Fossil käekelladele sobivad jubinad? Need taolised nagu videos:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.08.2014 11:21:30 vasta tsitaadiga

jtamm, Kaubamaja ja mõne suurema keskuse kellassepp (ainult kellassepp, need, mis kingsepad ka samal ajal, ei pruugi) peaks hakkama saama küll nendega.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 07.08.2014 15:50:30 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
jtamm, Kaubamaja ja mõne suurema keskuse kellassepp (ainult kellassepp, need, mis kingsepad ka samal ajal, ei pruugi) peaks hakkama saama küll nendega.

Lasin Laagri Maksimarketis kellassepa juures korda teha. Ilma üle küsimata paigaldati aga tavaline, ehk selline, millel ei ole seda väikest pulgakest läbi nahaaugu. Ma ei kujuta ette, kuidas tulevikus rihma lahti võtta. Loodan, et ei ole vajadust. Töö eest võeti õnneks ainult 2 euri.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.08.2014 20:34:44 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
ivokas kirjutas:
neros, miks sa kellasepa juurde ei lähe icon_question.gif

Neid jubinaid pidasid silmas?

Kas enamasti on kellasseppadel olemas ka Fossil käekelladele sobivad jubinad? Need taolised nagu videos:
Spoiler Spoiler Spoiler

Fossili käekell on standartsetest Hiina jubinatest kokku visatud. Isegi minul on selle jaoks juppe icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.