Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 09:22:33 vasta tsitaadiga

PS4 1.71 update ka üleval.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 09:43:29 vasta tsitaadiga

1.71 pointless update
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 10:23:55 vasta tsitaadiga

ristikas kirjutas:
vaoinas kirjutas:
Iga kord, kui konsool sisse lülitada (pole vahet kas standby'st või väljalülitud asendist) disable'ib puldil vibra ära (pole tähtis, et settingutes on vibra kohal linnuke - mängus vibra ei tööta). Selleks, et tööle hakkaks, tuleb linnuke settingutes ära võtta ja tagasi panna. ja nii iga kord kui konsooli sisse lülitad. Internetis kolades sain teada, et see glitch tuli kaasa viimase 1.70 patchiga.

Kas keegi siinsetest veel on sarnast asja kogenud? Kas on mingi nipp, et vibra ka peale standby'tamist peale jääks, või tulebki leppida selle igakordse sisselülitamisega ja oodata 1.71 patchi, mis selle loodetavasti korda teeb?


Jap, mul ka sama jama. Algul arvasin et pult tuksis. Mul 2 pulti ja kord töötas üks ja siis teine. Ei saanudki aru et mis värk on.



Update 1.71 parandas ära selle jama enne, kui jõudsin ise midagi ette võtta. Selle asjaga siis jällegi hästi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 12:36:50 vasta tsitaadiga

Valge PS4 näeb küll kena välja thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.06.2014 09:46:56 vasta tsitaadiga

beastbeats, jep. Kergelt futuristlik oma väljanägemiselt.

Spoiler Spoiler Spoiler


- Project Morpheus Hands-On: The Virtual Future Is Very, Very Bright
- Final Fantasy Type-0 Gets A Western Release on PS4
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 11.06.2014 10:08:57 vasta tsitaadiga

RaikoL kirjutas:
Battlefield Hardline Beta saadaval PSNis PS4le. Suurus 6gb.



kus?mis? Ainult valitutele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 11.06.2014 10:25:37 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
RaikoL kirjutas:
Battlefield Hardline Beta saadaval PSNis PS4le. Suurus 6gb.



kus?mis? Ainult valitutele?


tundub jah valiti mõningatele välja,tegin ka üsna mitu korda regamise ära,aga meili peale pole mingit värki tulnud,aga ega millestki ilma ei jää,paar korda oleks mänginud,tüütaks kiirelt ära

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.06.2014 10:43:52 vasta tsitaadiga

Kahju, et Driveclub arcade poole sihib - lootsin just sellest mängust tõsist rivaali GT-le aga nemad hoopis sheerivad sõbralikult marketit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 11:09:30 vasta tsitaadiga

Mängujutud mänguteemasse icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaikoL
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 11:16:13 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
nismo44 kirjutas:
RaikoL kirjutas:
Battlefield Hardline Beta saadaval PSNis PS4le. Suurus 6gb.



kus?mis? Ainult valitutele?


tundub jah valiti mõningatele välja,tegin ka üsna mitu korda regamise ära,aga meili peale pole mingit värki tulnud,aga ega millestki ilma ei jää,paar korda oleks mänginud,tüütaks kiirelt ära


Läbi PS store sai tõmmata, aga neid oli limiteeritud kogus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 14:50:16 vasta tsitaadiga

Mida keegi Playroomist arvab?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 16:37:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab lühidalt ja konkreetselt seletada, mis asi on PlayStation TV ja miks mul seda vaja läheks, kui mul PS4 olemas?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 16:42:41 vasta tsitaadiga

kikos, saad Remote Play kaudu teisel ekraanil mängida, kuid selle vajalikus on mulle isiklikult küll kaheldav/küsitav...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.06.2014 16:49:48 vasta tsitaadiga

kikos kirjutas:
Kas keegi oskab lühidalt ja konkreetselt seletada, mis asi on PlayStation TV ja miks mul seda vaja läheks, kui mul PS4 olemas?

Statsionaarne, ekraani ja nuppudeta Platstation Vita, millega saad Vita mänge Dualshock 3/4 puldiga suurel ekraanil mängida. Lisaks töötavad ka muud Vita funktsioonid: Remote Play, multimeedia rakendused jne. Konkurent Amazon Fire TV, Google Chromecast jms. toodetele.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 18:09:15 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda head mängu teab, mis on või tuleb ps4'le, mida saab mängida kahe puldiga ekraani poolitades?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 18:40:58 vasta tsitaadiga

Squekky, mis, sul on veel reaalselt külas käivaid sõpru? Kamanda netti, nagu Sony ja MS käsivad.

Aga kui nad vastu punnivad, siis mängige näiteks Dynasty Warriors 8t. Kärab küll.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2014 01:45:11 vasta tsitaadiga

Squekky, Fifa on suurepärane... Trine ka. Erinevad loomad täiesti. Tekken ja Injustice/StreetFigher pole halvad. Trials'il peaks olema nüüd splitscreen.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 07:49:33 vasta tsitaadiga

Ma igaks juhuks täpsustan, et PS4l ei ole (veel) Tekkenit ja Street Fighterit.

Ahjaa, kuigi mulle ei meeldi FPSe reklaamida, siis väike guugeldamine ütleb, et Call of Duty: Various Shades of Brown Ghosts peaks omama samuti split-screen valikut.

Edit: Pagan, kuidas ma sain Dead Nationi ära unustada? Pole küll split-screen, aga täitsa talutav co-op mäng on.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 12:06:22 vasta tsitaadiga

CoD Ghosts paraku single player poole pealt split-screen ei toeta, saab vaid mingit teatud multiplayer mängutüüpi kahekesi teha, kus vaja tulnukaid alistada ehk siis teda split screen mängude alla väga liigitada vist ei saa.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 12:22:13 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
CoD Ghosts paraku single player poole pealt split-screen ei toeta, saab vaid mingit teatud multiplayer mängutüüpi kahekesi teha, kus vaja tulnukaid alistada ehk siis teda split screen mängude alla väga liigitada vist ei saa.

Extinction on selle nimi, mida sa mõtled. Lisaks sellele saab ka tavalist mitmikmängu koos kahekesti mängida, kas bottide vastu või siis netis päris inimeste vastu. See oleks päris tore, kui mäng nii halb poleks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaikoL
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 12:50:20 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
Tom-D kirjutas:
CoD Ghosts paraku single player poole pealt split-screen ei toeta, saab vaid mingit teatud multiplayer mängutüüpi kahekesi teha, kus vaja tulnukaid alistada ehk siis teda split screen mängude alla väga liigitada vist ei saa.

Extinction on selle nimi, mida sa mõtled. Lisaks sellele saab ka tavalist mitmikmängu koos kahekesti mängida, kas bottide vastu või siis netis päris inimeste vastu. See oleks päris tore, kui mäng nii halb poleks.


Isiklikult küll mängus midagi halba ei näe, mängin pidevalt. Jah, tegu on CoDiga, sealt tulenevalt on ka see, et mäng on iga aasta peaaegu samasugune. Fifaga on sama lugu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 12.06.2014 13:40:41 vasta tsitaadiga

Lisage kompotti ka NBA ning UFC. Tõmbasin endale UFC demo ning asi on reaaslelt most fun game ever sõpradega koos mängimiseks.. ilmselt täisversioon veelgi lahedam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.06.2014 20:11:58 vasta tsitaadiga

Eee, keegi seda BF Hardline on proovind? Sain täna Beta võtme, ning no tundub 110% oleks BF4 DLC icon_biggrin.gif kui selle eest eraldi raha ka küsitakse (nn täismängu hinda) siis ma ei tea icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.06.2014 21:25:55 vasta tsitaadiga

sai ka täna 2 tundi mängitud 5da levelini,ongi sellini dlc-maitse 4-5 mapi eest käiks veel 10-15 euri välja küll,aga 60 euri on nagu palju,vaevalt sellel üksikmäng ka midagi erilist on
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 13.06.2014 19:06:05 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitas Bloodborne siis siin väike trailer koos gameplayga. http://a.pomf.se/wzhhyp.mp4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:25:38 vasta tsitaadiga

Kas PS4 pulti saab nüüd ka PC ühendada?Näiteks Micro-USB'ga?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.06.2014 21:30:28 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kas PS4 pulti saab nüüd ka PC ühendada?Näiteks Micro-USB'ga?

Seda on juba esimesest päevast alates saanud teha. Töötab nii USB kui Bluetoothi kaudu.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 21:31:20 vasta tsitaadiga

Draiverid ka olemas jah?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.06.2014 21:46:46 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Draiverid ka olemas jah?

Windows tunneb puldi "generic controllerina" automaatselt ära, kõik nupud töötavad. Touchpadi ja light bari seadistamiseks, vibratsiooni jms, mängude täieliku toe jaoks tuleb DS4Windowsi (või selle eelkäijat DS4Tooli) kasutada.

DS4Windows: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4Windows-Another-fork-another-thread
(vanem DS4Windows: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4Windows-yet-another-DualShock-4-driver )
(DS4Tool: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper )

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 11:04:40 vasta tsitaadiga

Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l? icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 11:07:37 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l? icon_wink.gif


ei ole võimalik ning tõenäoliselt ei ole tulevikus ka, kunagi pidi tekkima võimalus läbi neti streamida vanemate konsoolide mänge aga plaadilt kindlasti ei saa mängida
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 17:09:55 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l? icon_wink.gif


Lehtse Rahvasõnum kirjutas, et järgmise nädala keskel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.06.2014 19:42:14 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l? icon_wink.gif


Arvatavasti nad müüvad netipoes uuesti neid ps3 mänge ps4 peale.
Aga reaalselt ps3 plaat ps4 sisse oleks neile suhtelisielt mõttetu pederasti seks.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.06.2014 11:23:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siit võiks olla infot Share nupu/featuuri toimimise ja vigade kohta?
Veidi guugeldasin ja nägin, et seda probleemi on teistelgi, kuid mingit põhjalikku teksti või ülevaadet selle kohta ei leidnud.
Et probleem on selles, et kui mängida midagi ja siis Share nuppu vajutada, et viimast 15 minutit salvestada, siis Share interface'il on vaid Save screenshot võimalus ning ei näita all, et oleks ruudu vajutamisega võimalik ka videot salvestada. Ning kui siis juba hiljem uuesti vajutada, siis saab salvestada loomulikult klippi esimesest vajutusest kuni teiseni.
No selle vastu on küll workaroundid, et mängu algul korra vajutada ja siis hiljem vajutades peaks saama salvestada või siis panna enne mängu salvestama, kuid need ei lahenda ikkagi probleemi ning neid ei ole alati meeles teha.


Ja teine probleem on puldiga seoses. Pultide puhul on räägitud kangide kulumiset kui ka L1/R1/L2/R2 stickimisest (ja L1/R1 stickimist minimaalsel määral juhtub mul mõlema puldiga, aga see nii väga ei häiri, et oleks nõus garantiisse viima ja sel ajal ilma pultideta olema), aga nüüd on ühel puldil vasaku kangiga probleeme, funktsioneerib valesti või kohati mitte üldse. Kui mingi konkreetse nurga all lükata ta täiesti ülessuunas (või noh, ettepoole), siis ta ei tööta.. BF4 mängides saab seda aru, kui otse liikuda ja siis proovida kangi veidi õrnalt vasakule-paremale liigutada, siis mingi koha peal ta ei tööta ja mees jääb seisma. kui niisama kõndimise ajal poleks probleem seda kangi natuke vasakule-paremale liigutada, siis jooksmist segab see kõvasti, sest kohe kui n-ö liikumine tagant ära kaob, siis deaktiveerub ka jooksmine ise ja siis peab koguaeg L3 klõpsima. Samas segab see ka prone'is olemist, et kui maas lamada ja tahaks liikuda kuhugi poole, siis selle valesti funktsioneerimise tõttu tõuseb mees püsti koguaeg ja ei saa maas lamades liikuda.
See oli nüüd ühe mänguline näide, kuidas pult ei toimi, aga see juba segab kõvasti puldi kasutamist (kõvasti rohkem, kui L1/R1 stickimine).
Huvitav oleks teada, kas see on ka mingi tüüpprobleem (mille peiteaeg on pikem?) või lihtsalt tabas mind selline ebaõnn.

Okeei, nüüd väikse guugeldamise tulemusena on ka seda probleemi (või midagi sarnast vasaku analoogiga) juhtunud teistelgi, eks peab garantiisse viima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 11:27:24 vasta tsitaadiga

kui ei tööta vii kohe garantiisse.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 11:45:41 vasta tsitaadiga

naljakas mida aeg edasi seda sitemad puldid sonylt tulevad.
faking ps1 ja ps2 pult oli nagu tellis... lendas põrandale pidevalt.
ei läind katki ega kulund midagi . aastaid retsitud ja senimaani töötab
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.06.2014 11:56:40 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
kui ei tööta vii kohe garantiisse.


Peaks vist eksole? Aga no pühad tulemas, siis ikka vaja kahte pulti, ma kujutan ette, et FIFAt või UFC-d see asi nii väga ei sega icon_biggrin.gif pärast pühasid peab viima küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 12:15:56 vasta tsitaadiga

praegu nad vahetavad neid pult vist kergemini ka välja, kulumisprobleemid, kes teab kuidas poole aasta pärast lood on...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 14:21:37 Problem vasta tsitaadiga

kellelgi esineb sama probleem?

Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.06.2014 14:34:04 vasta tsitaadiga

Ei tea küll. Kindel, et juhtmed on korralikult ühendatud kõik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 14:50:06 vasta tsitaadiga

Jah, kõik on järgi ja üle kontrollitud. Vahel töötab normaalselt, vahel jampsib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 19.06.2014 15:17:30 vasta tsitaadiga

Endal aegajalt sama jama.
Võta lahti Video Output Setting, ning sealt RGB Range pane siis kas Full või Automatic, vastavalt mis eelnevalt seadistuseks on.
Ning kui kunagi hiljem hakkab sama nalja tegema, siis muuda tagasi.

Tüütu probleem, aga vähemasti mingi abi olemas.

_________________
[img:9f18aa254d]http://card.psnprofiles.com/1/veebel.png[/img:9f18aa254d]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 19.06.2014 15:34:44 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Jah, kõik on järgi ja üle kontrollitud. Vahel töötab normaalselt, vahel jampsib.


võib ka hdmi probleem olla. mul oli ps3'ga midagi taolist, vähemalt. teleka hdmi plug võib tuksis olla, kaabel ise ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.06.2014 17:53:25 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
Squekky kirjutas:
Jah, kõik on järgi ja üle kontrollitud. Vahel töötab normaalselt, vahel jampsib.


võib ka hdmi probleem olla. mul oli ps3'ga midagi taolist, vähemalt. teleka hdmi plug võib tuksis olla, kaabel ise ka.


Sekundeerin, mul oli hiljuti sama jama, ühes HDMI pesas loopis pilti sarnaselt aga isegi nats hullemini. Panin teise hdmi pessa ja korras.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 22:23:00 vasta tsitaadiga

Olen neid pesasid korduvalt vahetanud ning vahepeal plõksib, pilt kaob ära, tuleb tagasi ning saab edasi mängitud. Teistes telerites on ka seda juhtunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 20.06.2014 01:37:30 vasta tsitaadiga

Squekky kirjutas:
Olen neid pesasid korduvalt vahetanud ning vahepeal plõksib, pilt kaob ära, tuleb tagasi ning saab edasi mängitud. Teistes telerites on ka seda juhtunud.

teist hdmi kaablit oled proovinud? võib olla ka, et ps4 hdmi pesa on vigastada saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Squekky
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 10:17:48 vasta tsitaadiga

Kui ps seisab kogu aeg ühe koha peal, siis ei usu eriti, et on viga saanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 12:02:47 vasta tsitaadiga

Osad PS4 tulid tehasest vigase HDMI pesaga...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 20:37:59 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
erik111 kirjutas:
Draiverid ka olemas jah?

Windows tunneb puldi "generic controllerina" automaatselt ära, kõik nupud töötavad. Touchpadi ja light bari seadistamiseks, vibratsiooni jms, mängude täieliku toe jaoks tuleb DS4Windowsi (või selle eelkäijat DS4Tooli) kasutada.

DS4Windows: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4Windows-Another-fork-another-thread
(vanem DS4Windows: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4Windows-yet-another-DualShock-4-driver )
(DS4Tool: http://forums.pcsx2.net/Thread-DS4-To-XInput-Wrapper )

Juhtmevabalt saab ka ühendada?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.06.2014 00:54:01 vasta tsitaadiga

Jah, kasutan enamasti üle Bluetoothi ja siiani pole probleeme olnud. Aku saab muidugi väga kiiresti tühjaks. thumbs_down.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.