Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis väärtusega käekella kannad?
Alla 50€
14%
 14%  [ 55 ]
51-100€
11%
 11%  [ 46 ]
101-150€
9%
 9%  [ 38 ]
151-200€
7%
 7%  [ 30 ]
201-300€
9%
 9%  [ 36 ]
301-500€
7%
 7%  [ 31 ]
501-999€
4%
 4%  [ 17 ]
1000€ või rohkem
5%
 5%  [ 20 ]
Ei kanna käekella
29%
 29%  [ 115 ]
hääli kokku : 388

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.05.2014 19:29:51 vasta tsitaadiga

"Bund" stiilis rihmad on huvitavad. Kell pistab olevat väga heas korras ja rihm võib olla isegi originaal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 22:49:02 vasta tsitaadiga

pacho, ei, rihm ei ole originaal, vaid mingid suht õhukesest materjalist ja odav uus. Eemalt vaadates näeb isegi OK välja, aga käel ei ole väga mõnus või kena. Muidu stiililt sobib sellele kellale tõesti hästi.

Kell on tõesti heas korras nii välimuselt kui ka täpsuselt. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 08:31:06 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif stiilne kell. Kahjuks pole veekindel, muidu uuriks isegi ostuvõimalust...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 10:18:33 vasta tsitaadiga

Tegin oma kolmest kellast, paigutatuna suurepärasele ja stiilsele alusele, koos ka pilti icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


süüdistan selles täielikult siinset teemat, et mul ootamatult nii palju kelli on icon_evil.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 10:21:31 vasta tsitaadiga

mul on ka üks kell
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2014 10:36:22 vasta tsitaadiga

namstoop, räägi sellest Orionist. Mis mehhanism on? Mitu mm korpusega Vostok on?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.05.2014 11:46:33 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Sellist tavalist kannan link

ps. Kui kellelgi raha üles siis...
Spoiler Spoiler Spoiler


Devonid on ilusad kellad, aga päris kallid, pikalt olen silmad lahti hoidnud, et äkki ilmub järelturule eestis thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 12:39:04 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
namstoop, räägi sellest Orionist. Mis mehhanism on? Mitu mm korpusega Vostok on?


Vostoki korpus on 40mm.

Orionist rääkimisega jään tiba hätta. Ei ole netis ka selle kohta suurt midagi leidnud. Mõned üksikud müügikuulutused ebays jm, hind kõigub 15-150$ vahel icon_lol.gif Okei need 15$ on olnud katkised või lihtsalt suht kehvas konditsioonis. Mu oma selles mõttes on täitsa vinks-vonk, mõned õrnad kriimud vaid. Väidetakse, et 1970ndatest pärit. Äkki tõesti. Või siis sellest stiilis hiljem tehtud, nagu Timexi 1970 seeria.

Mehhanismi tootja kohta ka suurt ei tea midagi, netis on selline pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.05.2014 17:07:34 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
kala1 kirjutas:
Sellist tavalist kannan link

ps. Kui kellelgi raha üles siis...
Spoiler Spoiler Spoiler


Devonid on ilusad kellad, aga päris kallid, pikalt olen silmad lahti hoidnud, et äkki ilmub järelturule eestis thumbs_up.gif


Ma loodaks, et kunagi tuleb mingi 500€ kanti replica. Sellise kella eest rohkem ei näe pointi maksta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2014 19:40:29 vasta tsitaadiga

jaank, nende kellade point just see ongi, et nendest ei tule mitte kunagi replikat.
Replika hind tuleks lihtsalt sama kallis kui originaalil ning see oleks pointless.

Richard Mille ühest mudelist on replika. Näeb välja nagu täielik BS:
http://www.hotsbrands.com/uploadfiles/faces/replicaRichardMillewatch003001mmm.jpg

Ärge tahtke neid replikaid. Kui te selle ka kunagi saaksite, siis te ei taha seda eriti kanda sest see on replika icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2014 20:41:13 vasta tsitaadiga

Panin enda Marc & Sonsile nahkrihma:
https://www.dropbox.com/s/irgngint38senk9/2014-05-26%2019.36.35.jpg
https://www.dropbox.com/s/85ywl7nmc4ws0a4/2014-05-26%2019.36.46.jpg

Päris massiivne rihm. Minu arvamusel sobib hästi.

Invictast Submarineri kestaga on saanud mu "daily beater". Kriimukesed juba kogunevad poleeritud külgedele.
Üks väike on isegi Safiiri peal.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2014 20:56:38 vasta tsitaadiga

pacho Vaatan, et kasutad Citizen EcoDrive, endal ka kasutusel Citizen EcoDrive, kuid vähe teine mudel.
Nimelt Model: A160, täpselt samasugune kui see (isegi saama firma logo on peal) http://www.osta.ee/paikesetoitel-tootav-kaekell-citizen-33996438.html
Hetkel käinud jutiga 15a. Ainukeseks probleemiks, et rihma "diftid" kuluvad läbi.
Kas oskad ka sellest mudelist midagi pajatada/kommenteerida? Kahjuks netist suurt midagi välja ei googelda icon_sad.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.05.2014 21:17:19 vasta tsitaadiga

XR, kuidas sul õnnestus safiiri kriimustada?
Safiiri ehtsuse kontrollimiseks on muidu kolm lihtsat viisi.
Peegeldused on lillaka varjundiga.
Koputades on tuhm heli.
Safiiri suure pindpinevuse tõttu ei valgu veetilgad laiali.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 26.05.2014 21:17:40 vasta tsitaadiga

Huvitav kas safiirklaasi on ka mitmesugust?
Ma kunagi retsisin safiiriga kella - ja no ei õnnestunud kuidagi kriipida- katki läheb muidugi küll.
Igapäeva kell ka safiiriga mis üle 10a vana ja mitteüht kriimu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2014 21:23:46 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
XR, kuidas sul õnnestus safiiri kriimustada?
Safiiri ehtsuse kontrollimiseks on muidu kolm lihtsat viisi.
Peegeldused on lillaka varjundiga.
Koputades on tuhm heli.
Safiiri suure pindpinevuse tõttu ei valgu veetilgad laiali.


Jah, ehtne safiir. Testisin veetilgaga ning koputamisel on õige heli.
No see on selline kriim, mida on ainult teatud nurga alt näha ja ainult väga lähedalt, umbes 1mm pikkune ja väga "õhuke".
Pildi peale see ei jää. Seega pildistada pole mõtet.
Eks ta kuskil vastu metalli vms on käinud. See mul viimasel ajal igal pool igasuguseid asju tehes käe peal olnud.

Oleneb kuidas te vaatate. Luubiga vaadates on ühe nurga alt näha.


viimati muutis XR 26.05.2014 21:27:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.05.2014 21:27:09 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
pacho Vaatan, et kasutad Citizen EcoDrive, endal ka kasutusel Citizen EcoDrive, kuid vähe teine mudel.
Nimelt Model: A160, täpselt samasugune kui see (isegi saama firma logo on peal) http://www.osta.ee/paikesetoitel-tootav-kaekell-citizen-33996438.html
Hetkel käinud jutiga 15a. Ainukeseks probleemiks, et rihma "diftid" kuluvad läbi.
Kas oskad ka sellest mudelist midagi pajatada/kommenteerida? Kahjuks netist suurt midagi välja ei googelda icon_sad.gif

Eco-Drive on standardne kvartsmehaanika, millele on lisatud päikesepaneel, laadimisahel ja taaslaetav aku.
Väga lihtne ja töökindel. Elueaks üldiselt +10 aastat. Tavaliselt surevad tihendite väsimise tõttu. Niiskus pääseb sisse. Aku kestab väidetavalt 15-20 aastat, siis võib selle kellasepa juures välja vahetada. Vist kõige hooldusvabam ja töökindlam kell üldse.

XR kirjutas:
pacho kirjutas:
XR, kuidas sul õnnestus safiiri kriimustada?
Safiiri ehtsuse kontrollimiseks on muidu kolm lihtsat viisi.
Peegeldused on lillaka varjundiga.
Koputades on tuhm heli.
Safiiri suure pindpinevuse tõttu ei valgu veetilgad laiali.


Jah, ehtne safiir. Testisin veetilgaga ning koputamisel on õige heli.
No see on selline kriim, mida on ainult teatud nurga alt näha ja ainult väga lähedalt, umbes 1mm pikkune ja väga "õhuke".
Eks ta kuskil vastu metalli vms on käinud. See mul viimasel ajal igal pool igasuguseid asju tehes käe peal olnud.

Võib-olla on peegeldamisvastane kate peal. See korjab kriimustusi üsna lihtsalt.


viimati muutis pacho 26.05.2014 21:27:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 26.05.2014 21:27:17 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
pacho kirjutas:
XR, kuidas sul õnnestus safiiri kriimustada?
Safiiri ehtsuse kontrollimiseks on muidu kolm lihtsat viisi.
Peegeldused on lillaka varjundiga.
Koputades on tuhm heli.
Safiiri suure pindpinevuse tõttu ei valgu veetilgad laiali.


Jah, ehtne safiir. Testisin veetilgaga ning koputamisel on õige heli.
No see on selline kriim, mida on ainult teatud nurga alt näha ja ainult väga lähedalt, umbes 1mm pikkune ja väga "õhuke".
Eks ta kuskil vastu metalli vms on käinud. See mul viimasel ajal igal pool igasuguseid asju tehes käe peal olnud.


Minu kogemuse põhjal metall safiiri ei kriibi. Ilmselt töötad teeemantikaevanduses kaevurina? icon_smile.gif
Kuigi jah, nagu kahtlustasin, safiirklaasi võibki olla erinevaid. Erinevate lisanditega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2014 21:30:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võib-olla on peegeldamisvastane kate peal. See korjab kriimustusi üsna lihtsalt.


Kuidas ma selles veenduda saaksin?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.05.2014 21:36:34 vasta tsitaadiga

Pole kunagi uurinud. Tavaliselt usaldan kella müüjaid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 26.05.2014 21:59:17 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

Võib-olla on peegeldamisvastane kate peal. See korjab kriimustusi üsna lihtsalt.


Kuidas ma selles veenduda saaksin?


Fotika obje läätsesid oled näinud?
Sihuke imelik varjund neil.
Tavaliselt kaetakse sisemine pool - mõnikord ka välimine. Sisepind on muidugi mõistlik, aga välimine no...tore on muidugi, et ei peegelda niipalju, aga jama on see, et näpujäljed ja muud plekid jäävad sellel üsna veirad ja jubedad ja kui neid pühkida üritad, siis läheb see psk laiali ja moodustab jubeda viker-pillerkaare.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.05.2014 18:29:21 vasta tsitaadiga

Välise kattega kelladel on vast ka rasva tõrjuv kiht. Nagu mobiiltelefonidel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.05.2014 15:33:46 vasta tsitaadiga

Eilne kellasaak selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


44mm Luminor korpus 316L terasest
Safiirklaas
"Asian 6497" üleskeeratav mehhanism
4mm paksune "screw-down" nahkrihm suure "screw-down" pandlaga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.05.2014 16:00:10 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga mingi kokkupistetud süsteem? Palju maksab?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.05.2014 16:19:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ühesõnaga mingi kokkupistetud süsteem? Palju maksab?


umbes 200€ kanti. Sedasorti kellasid on suhteliselt äärest ääreni.
Ainuüksi screwdown 24mm rihmade hinnad algavad 20€ juurest ja lõppevad kuskil 200€ juures.
Korpuseid on ka paremaid ja halvemaid, safiiriga ja ilma jne..
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.05.2014 15:21:47 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, mille järgi saab/tohib öelda, kus kell on tehtud?
Kui klaas ühes, korpus teises, rihm kolmandas ja mehhanism neljandas, siis kas oleks õige rääkida Made in kontekstis pigem mehhanismist? Kui mehhanism on Jaapanist, siis Japan made ja kui Šveitsis, siis Swiss made?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 31.05.2014 17:41:32 vasta tsitaadiga

Handmade siis
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2014 18:53:45 vasta tsitaadiga

Või siis selle järgi, kus erinevad jupid kokku on pandud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 01.06.2014 14:35:12 vasta tsitaadiga

Mingist "made in" värgist on täiesti mõttetu tänapäeval rääkida.
Enamjaolt peaks see olema kõikidel made in China.
Ka mehhanismide erinevad jupid valmistatakse erinevates kohtades. Enamus jällegi Hiinas.
Mingi 51% osakaalu Swiss värk on ka paras lollitamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2014 14:40:16 vasta tsitaadiga

velx, on sul andmeid, et näiteks ETA ja muude Swatch Gruppi kellade mehhanismide jupid on Hiinas tehtud?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 02.06.2014 19:04:16 vasta tsitaadiga

ETA kohapelt mul info puudub - niinagu puudub info ka maavälise elu kohta.
Swatch Groupp aga ostab küll Hiinast - eitea kas mehhanismi juppe, aga kellajuppe küll.
ETA pole ainus mehhanismide tootja. Suurem osa mehhanismidest valmistatakse siiski Aasias.
Seiko ja Orient pole ka ammu enam puhtalt made in Japan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.06.2014 19:51:23 vasta tsitaadiga

XR, a kus sa endal selle asja sihverplaadi vms asja ostsid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 19:53:56 vasta tsitaadiga

Sain uue kella kätte.

Spoiler Spoiler Spoiler


Rihm suht ebamugav, keegi teab kuskohas müüakse korralike 22mm rihmu?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:01:04 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Sain uue kella kätte.

Spoiler Spoiler Spoiler


Rihm suht ebamugav, keegi teab kuskohas müüakse korralike 22mm rihmu?

kella kohta rohkem infi ?

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:02:06 vasta tsitaadiga

Samsung Gear 2 Neo.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2014 21:10:54 vasta tsitaadiga

Ostsin "brushed" korpuse, et saaks ise ära poleerida. Need "polished" korpused on tegelikult peaaegu kõik mingi kihi alla pandud. Kas siis tsingi, kroomi või millegi muu läikiva.
Kui ise poleerida, siis saab valida kui palju poleerid ja tulemus jääb ikka sama ilus nagu 10k€ kelladel. Ei lasknud meelega täiesti peegliks. Lõpptulemus siis selline:
https://www.dropbox.com/s/sox0y6wuzesrzdr/DSC_0241.JPG


viimati muutis XR 08.06.2014 12:15:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.06.2014 01:29:28 vasta tsitaadiga

Inimene õpib kogu elu. Täna nägin esimest korda oma silmaga musta värvi helenduvat materjali.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 11:43:49 vasta tsitaadiga

Tahtsin oma Orioni kellasepa (see Eks-kaubamaja oma) juurde viia, et väheke määrida ja üle lasta vaadata. Selgus, et järjekord on sügiseni icon_neutral.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 12:39:33 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif põhjus? Liiga vähe kellaseppasid, teistest parem, hooldab ainult kindlaid marke või veel midagi (kellaseppade "invasioon" sarnaselt arstidele Soome suunas icon_smile.gif )?

pacho kirjutas:
Inimene õpib kogu elu. Täna nägin esimest korda oma silmaga musta värvi helenduvat materjali.
rohkem infot oleks võimalik?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.06.2014 13:09:51 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
icon_eek.gif põhjus? Liiga vähe kellaseppasid, teistest parem, hooldab ainult kindlaid marke või veel midagi (kellaseppade "invasioon" sarnaselt arstidele Soome suunas icon_smile.gif )?

pacho kirjutas:
Inimene õpib kogu elu. Täna nägin esimest korda oma silmaga musta värvi helenduvat materjali.
rohkem infot oleks võimalik?


Citizen kasutab musta värvi asemel sihverplaadil. Helendab rohelise värviga.
Kiire googeldamine näitas, et pole eriti levinud. Avastasin täiesti juhuslikult. Ma tavaliselt vabal ajal Citizeni ei kanna. Seekord kandsin ja läksin päikese käest siseruumi ja helendas teine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2014 16:59:28 vasta tsitaadiga

pacho, mis mudel?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 20:02:13 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
icon_eek.gif põhjus? Liiga vähe kellaseppasid, teistest parem, hooldab ainult kindlaid marke või veel midagi (kellaseppade "invasioon" sarnaselt arstidele Soome suunas icon_smile.gif )?



tont seda teab. Suvi võibolla. Midagi seal ajas, et tal on juba nii palju mingeid seinakelli ees, mis lahti tuleb võtta jne.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.06.2014 21:29:23 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
pacho, mis mudel?

See sama mille pildi siia panin.
Rohkem kvartsi mul pole

EDIT:
Miks mulle vanad kellad meeldivad? Iga kella taga on lugu.
http://www.bbc.com/news/magazine-27637269
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.06.2014 12:58:58 vasta tsitaadiga

FB pakkus mulle reklaami: http://www.kaekellad.ee/

Jubedat risu pakuvad ikka täiesti ulmehindadega

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 19:29:38 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
FB pakkus mulle reklaami: http://www.kaekellad.ee/

Jubedat risu pakuvad ikka täiesti ulmehindadega
Hea rämps jah.



Promopildil juba pooled tähed viltu ja kuupäev küürus.

232€ eest võib selle asemel pigem endale löögi labidaga pähe tellida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 16:23:58 vasta tsitaadiga

Nüüd on mul juba neli kella icon_neutral.gif

Parnis Submariner

Spoiler Spoiler Spoiler



Selle raha eest on kella kohe väga palju. Täiesti kriimuvaba ning käib kenasti thumbs_up.gif. Midagi viltu või ebakvaliteetselt ka ei paista olevat. Erinevat nendest käekellad.ee jubinatest.

Täitsa juhuslikult ühe HV-lase käest ostetud icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2014 16:45:39 vasta tsitaadiga

namstoop, osta sellele mingi ilus sihverplaat ka. Muidu selle 44mm variant on veel kvaliteetsem ja ilusam.

PS! Teretulemast kellahullude klubisse!

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 17:58:20 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
namstoop, osta sellele mingi ilus sihverplaat ka.


Nagu näiteks? Feik Rolex või? Parem las olla kirjavaba siis juba.


XR kirjutas:
PS! Teretulemast kellahullude klubisse!


jajah icon_cry.gif Ehk läheb ikka mööda. icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2014 18:11:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nagu näiteks? Feik Rolex või? Parem las olla kirjavaba siis juba.


Ei, neid on mingite niisama kirjadega ka. MKT vms...

Minu tänane kellasaak on selline:
https://www.dropbox.com/s/d10j70kk4zmtb1e/2014-06-16%2018.06.17.jpg
https://www.dropbox.com/s/50ea57yjcr8furz/2014-06-16%2018.06.26.jpg

Brushed brass dial /w white numbers + vintage brown leather strap


viimati muutis XR 16.06.2014 18:29:06, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 18:18:40 vasta tsitaadiga

XR, Pildid ei tööta.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2014 18:19:35 vasta tsitaadiga

Braien, Proovi nüüd uuesti
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.