Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 568, 569, 570 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 21:17:57 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv, sa pole ainuke, kes sellise "koostöö" tarbija peal katsetamise üle imestab.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:05:14 vasta tsitaadiga

Kas elion ongi äikese ajal nii mannetu? Lihtsalt hakib koguaeg ja telekat on pmst võimatu vaadata. Vahepeal kustub täitsa ära.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:23:17 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas elion ongi äikese ajal nii mannetu? Lihtsalt hakib koguaeg ja telekat on pmst võimatu vaadata. Vahepeal kustub täitsa ära.
Oleneb mis kanalit vahid.

EDIT: UHDTV kanaleid elioni võrgus me vist ei näe.
Satil tulevad H265 @ 3840 x 2176, 50 fps, 16:9, 28 Mbit/s

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 06.06.2014 23:55:31 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas elion ongi äikese ajal nii mannetu? Lihtsalt hakib koguaeg ja telekat on pmst võimatu vaadata. Vahepeal kustub täitsa ära.


Äikese ajal peaks ikka tehnika vooluvõrgust väljas olema icon_biggrin.gif aga ise pole sellega seoses probleeme täheldanud, kõige lihtsam ikka tehnilise toe käest (6069966) küsida kas probleeme esineb vastavas piirkonnas...
EDIT: kuni kella 23-ni vastab tehniline tugi seega täna võid varem magama minna
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:58:40 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kas elion ongi äikese ajal nii mannetu? Lihtsalt hakib koguaeg ja telekat on pmst võimatu vaadata. Vahepeal kustub täitsa ära.


Äikese ajal peaks ikka tehnika vooluvõrgust väljas olema icon_biggrin.gif aga ise pole sellega seoses probleeme täheldanud, kõige lihtsam ikka tehnilise toe käest (6069966) küsida kas probleeme esineb vastavas piirkonnas...
EDIT: kuni kella 23-ni vastab tehniline tugi seega täna võid varem magama minna


Äikese ajal võiksid seadmed vooluvõrgust väljas olla. Tormide ajal on igasuguseid anomaaliaid oodata. Loodusjõud.

Ise istun küll optika peal ja läbi upsitud voolu, kuid tavatarbijal seda ei ole. Läbi kärssanud seadmeid aga lademes.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.06.2014 00:03:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
oncleuno kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kas elion ongi äikese ajal nii mannetu? Lihtsalt hakib koguaeg ja telekat on pmst võimatu vaadata. Vahepeal kustub täitsa ära.


Äikese ajal peaks ikka tehnika vooluvõrgust väljas olema icon_biggrin.gif aga ise pole sellega seoses probleeme täheldanud, kõige lihtsam ikka tehnilise toe käest (6069966) küsida kas probleeme esineb vastavas piirkonnas...
EDIT: kuni kella 23-ni vastab tehniline tugi seega täna võid varem magama minna


Äikese ajal võiksid seadmed vooluvõrgust väljas olla. Tormide ajal on igasuguseid anomaaliaid oodata. Loodusjõud.

Ise istun küll optika peal ja läbi upsitud voolu, kuid tavatarbijal seda ei ole. Läbi kärssanud seadmeid aga lademes.


UPS kaitseb ka ainult voolukõikumiste/katkestuste eest aga kui äike lähedalt sisse lööb siis seadmed lähevad seega äikesega varem magama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 00:27:49 vasta tsitaadiga

pole veel tõmmanud midagi välja äikese ajal. tahaks ikka telekat vaadata siis kui ma seda soovin thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.06.2014 00:44:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pole veel tõmmanud midagi välja äikese ajal. tahaks ikka telekat vaadata siis kui ma seda soovin thumbs_up.gif


Eks oleneb palju tehnikat (kui kallis) taga on... niikaua riskid kui õppetunni saad.
Endal lõi töö ajal linna sees kunagi ruuteri ja võrgukaardid äiksega läbi ja sellest piisas icon_biggrin.gif et enam ei riski thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 00:56:38 vasta tsitaadiga

eile õhtul, paar lööki.
ema juures lõi upsis oleva RJ11 liinipesa läbi, sisevõrk kõik terve, upsist ja ülepinge kaitsmetest on ikka kasu küll.
800m eemal olevas majas käis keravälk rehe alt ja elamisest läbi, peksis kõik segi, aru ei saanud kust välja läks kuid kaks postivahet õhuliini (100m) uuemat telefonikaablit hekseldas meetristeks juppideks. elektrivõrgust rääkimata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.06.2014 00:58:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
eile õhtul, paar lööki.
ema juures lõi upsis oleva RJ11 liinipesa läbi, sisevõrk kõik terve, upsist ja ülepinge kaitsmetest on ikka kasu küll.
800m eemal olevas majas käis keravälk rehe alt ja elamisest läbi, peksis kõik segi, aru ei saanud kust välja läks kuid kaks postivahet õhuliini (100m) uuemat telefonikaablit hekseldas meetristeks juppideks. elektrivõrgust rääkimata.


Eks oleneb kui lähedalt sisse lööb, enda kirjeldatud olukord kus ruuter ja võrgukaardid läbi lõi oli samutu UPS ja ülepingekaitse olemas millest võrk läbi jooksis...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 01:06:56 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Pikkkõrv, sa pole ainuke, kes sellise "koostöö" tarbija peal katsetamise üle imestab.


Tundub et viimane aeg oleks IPTV jaoks ka mingid ühtsed rahvusvahelised standardid paika panna. Kaua see kepp nende äppidega peab kestma? Miks ei võiks asjad niimoodi käia et IPTV pakkuja pakub ainult striime ja seadistusi, mis on vajalikud nende nägemiseks? Programme näitava äpi eest vastutab aga teleri tootja. Täpselt samamoodi nagu ma vaatan saateid DVB-T võrgus. Loodetavasti saate aru mida ma mõtlen. Et kui teleri tootja spetsifikatsiooonis on kirjas, et see töötab IPTV võrgus, siis nii see ka on, sõltumata sellest kas teenusepakkujaks on Elion või keegi teine. See eeldaks teatud reeglitest kinnipidamist nii teleritootjate kui ka teenusepakkujate poolt. Praegu käib täielik isetegevus tegelikult.

Kindlasti saaks luua teenusepakkujatele võimaluse pakkuda soovijaile oma lisandväärtustega äppi. Ja kui ma näen et see kurinahk korralikult ei tööta, siis kasutan teleri standardset äppi. Ükskord peaks asi niikaugele jõudma et pole vahet, kas ma vaatan IPTV-d Samsungi, Sony või LG telekast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 01:11:39 vasta tsitaadiga

-parun-, Elion sellega algust tegigi.
1. klient peab nägema seda, mille eest maksab
2. teenusepakkuja peab kanalitootjale tagama selle, et IP võrgus oleks kõik krüpteeritud ja ei toimiks piraatlust.

see baasfunktsionaalsus on välja töötatud kuid liides ehk äpi välimus on igaühe enda teha.
küll aga sõltub kvaliteetne toimimine mitmest osapoolest, riistvara tootja support ja teenusepakkuja ning vajadusel arenduspartner.

oleks teleritel standard tarkvara, nagu android ning äpp nagu standard iptv player, oleks elu lill.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.06.2014 10:35:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
EDIT: UHDTV kanaleid elioni võrgus me vist ei näe.
Satil tulevad H265 @ 3840 x 2176, 50 fps, 16:9, 28 Mbit/s

Netflixi 2160p stream tuleb ADSL'i otsas ilma probleemideta. Aga jah, Astra test kanali pilt paistab küll parem olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 10:01:13 vasta tsitaadiga

Uue Intento elas üle äikeselöögi, kui 2 Motorolla digiboksi läksid läbi. Samuti läks vast Elioni vahejaam, kuna signaali enam ei tule. Kusagil indrekp ütles, et uus ruuter peaks paremini vastu pidama äikesele seega tõsi ta on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 11:21:17 vasta tsitaadiga

Freedom kirjutas:
Uue Intento elas üle äikeselöögi, kui 2 Motorolla digiboksi läksid läbi. Samuti läks vast Elioni vahejaam, kuna signaali enam ei tule. Kusagil indrekp ütles, et uus ruuter peaks paremini vastu pidama äikesele seega tõsi ta on.

Kogemused Inteno ja äikesega on veel vähesed aga neid on läbi ikka läinud. Sõltub, kas löök on selline mis telefoni pesa ikka tahmaseks teeb ja DSL kaabli vahelt ära tükeldab või on löök tõesti kaugel ning kohale jõuab ainult nii nõrk laks, et rikub viimase seadme, ehk digiboksi LAN pesa.
Ma ei oleks veel kindel, et su Inteno terve on, kõik näib küll töötavat, aga DSL signaali ei tule, on võimalik, et seade ikkagi läbi. Elionil on jaamapool ülepinge kaitsmed olemas ja haruharva suudab äike nendest üle minna. Võimalik muidugi, et mõnes jaotuskapis on ühendused äikese tõttu kannatada saanud, kui leiad mõne toimiva ruuteri millega ära katsetada, kas signaal tuleb või mitte, saab juba edasi tegutseda ja 165 kaudu rikke sisestada.

Kõige paremini elavad seadmed äikese üle, kui neile pole ühtegi õuest tulevat juhet järgi unustatud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 12:00:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Freedom kirjutas:
Uue Intento elas üle äikeselöögi, kui 2 Motorolla digiboksi läksid läbi. Samuti läks vast Elioni vahejaam, kuna signaali enam ei tule. Kusagil indrekp ütles, et uus ruuter peaks paremini vastu pidama äikesele seega tõsi ta on.

Kogemused Inteno ja äikesega on veel vähesed aga neid on läbi ikka läinud. Sõltub, kas löök on selline mis telefoni pesa ikka tahmaseks teeb ja DSL kaabli vahelt ära tükeldab või on löök tõesti kaugel ning kohale jõuab ainult nii nõrk laks, et rikub viimase seadme, ehk digiboksi LAN pesa.
Ma ei oleks veel kindel, et su Inteno terve on, kõik näib küll töötavat, aga DSL signaali ei tule, on võimalik, et seade ikkagi läbi. Elionil on jaamapool ülepinge kaitsmed olemas ja haruharva suudab äike nendest üle minna. Võimalik muidugi, et mõnes jaotuskapis on ühendused äikese tõttu kannatada saanud, kui leiad mõne toimiva ruuteri millega ära katsetada, kas signaal tuleb või mitte, saab juba edasi tegutseda ja 165 kaudu rikke sisestada.

Kõige paremini elavad seadmed äikese üle, kui neile pole ühtegi õuest tulevat juhet järgi unustatud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mnja. 165 sain täna kätte ning kahjuks tundubki, et ikkagi ruuter ka läbi kuigi kõik näib küll töötavat. Tuleb siis uus muretseda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 09.06.2014 21:21:59 vasta tsitaadiga

kunagi küsisin et kas starmani ja elioni pildil vahet ka on?
öeldi et ei ole.

paraku pean tõdema et on ikka küll, starmani kõrval ei kõlba elioni pilt tõesti mitte kuhugi, nagu ka ühes teises foorumis öeldi.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 21:32:59 vasta tsitaadiga

infoman123, starboxiga siis nii? sest digiboxi pilt alla arvestust starmanil.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 09.06.2014 22:15:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

2. teenusepakkuja peab kanalitootjale tagama selle, et IP võrgus oleks kõik krüpteeritud ja ei toimiks piraatlust.

Need krüpteeringud küll mingit piraatlust ei piira, pigem piirab ausalt maksvatel inimestel teenust tarbida. icon_biggrin.gif Pealegi ei kasuta ükski piraatlusega tegelev isik Eesti SD kanaleid selleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 22:26:08 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
kunagi küsisin et kas starmani ja elioni pildil vahet ka on?
öeldi et ei ole.

paraku pean tõdema et on ikka küll, starmani kõrval ei kõlba elioni pilt tõesti mitte kuhugi, nagu ka ühes teises foorumis öeldi.


Võrdleja peab ka teadma, mida millega kuidas võrrelda.
Klient kes tuleb ZuumTV või Viasati pealt Elioni võrku, väidab küsimatagi, et pilt on palju parem.
Mina ei väida üht ega teist aga olles omanud erinevaid digibokse ja erinevaid telereid võib nendest kokku mätsida igasuguseid kombinatsioone, nii et Elioni pilt näeb tõesti jube välja.
Näiteks Sony W3000 ei omanud mingit pildiparandust ning olgu siis Amino Scardiga või Motorola HDMIga, pilt oli ikka ühtemoodi jube.
Amino scart näitab häid tulemusi ainult kineskoopteleril, seega LCD jms paneelide taga ei saa seda ühegi teise digitv teenusega võrrelda.
Motorola HDMI on üldjuhul OK, peaaasi, et teleri SD HD upconvertimisel piisavalt hea pildiparandus teleril on. Siiani on 90% kanalitest SD kanalid ning suurem enamus neist tulevad kõikidele operaatoritele täpselt ühest ja samast kohast, satilt, optikast vms. väljastuskeskusest.
Jah, et mitte teemas räägitut vastuseks ei tuleks, siis mõned eesti kanalid pakitakse iga operaatori juures ise ning nende bitrated erinevad, pakkimismeetodid samuti, näiteks õhus, mpeg4 ja kaablites ning satil enamasti mpeg2.

Pealegi, vead pildis, mis suhteliselt nõrga algmaterjaliga tänapäeva UHD teleritel nähtavad peaks olema, on kindlasti mõeldud vaatamiseks teatud kaugusel, jah, 1m ekraanist on kuubikud kenasti näha, üks kõik millist operaatorit tarbida ning vaadatest SD kanaleid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:04:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Motorola HDMI on üldjuhul OK, peaaasi, et teleri SD HD upconvertimisel piisavalt hea pildiparandus teleril on.


Kui digiboksil on seatud videoväljundiks HDMI 1080p, kas siis digiboks juba ise upconvertimist ei tee? Pildiparandus jah annab küll palju juurde.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.06.2014 23:15:21 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrekp kirjutas:

Motorola HDMI on üldjuhul OK, peaaasi, et teleri SD HD upconvertimisel piisavalt hea pildiparandus teleril on.


Kui digiboksil on seatud videoväljundiks HDMI 1080p, kas siis digiboks juba ise upconvertimist ei tee? Pildiparandus jah annab küll palju juurde.


Siin räägitakse iseendale vastu, et Elioni pilt nagu oleks hea, aga iga odava teleriga seda ikka vaadata ei kannata. Sitt mis sitt.
Halb on just sissetulev signaal. Et natukenegi siluda seda hullu pilti meenutavat ollust siis on vaja osta kallis teler millel vinge ülesskaleerija, mis suudab selle kehva pildi heaks teha.

Mis aga ei muuda fakti, et algselt kliendi telerisse sisenev pilt on kohati vägagi halb ja vahel suisa vaatamiskõlbmatu.

Ühesõnaga indrekp siin enesele ilmselt aru andmata tunnistas just fakti, et Elioni telepildi kvaliteet ei kannata mingit kriitikat.

Odavas ja kehvakeses teleris paistab hea signaaliga pilt siiski samuti korralik.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 00:10:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ühesõnaga indrekp siin enesele ilmselt aru andmata tunnistas just fakti, et Elioni telepildi kvaliteet ei kannata mingit kriitikat.
See on nüüd küll veidi meelevaldne tõlgendus, läheb sinna Edgari valdkonda juba otsapidi. icon_lol.gif
indrekp ütles et Sony W3000 ei omanud pildiparandust, ning ei osanud seega ka SD -> HD skaleerimist mõistlikult korralikult teha.
Telepildi üldist kvaliteeti ei saa nüüd sellest kuidagi järeldada. (mitte et see nüüd nii suurepapäne oleks, aga ka mitte "ei kannata mingit kriitikat")
Vabalevi/ZuumTV omast on ta igatahes veidi parem, olen saanud võrrelda seda piisavalt.

jägaja kirjutas:
Mis aga ei muuda fakti, et algselt kliendi telerisse sisenev pilt on kohati vägagi halb ja vahel suisa vaatamiskõlbmatu.
Eks see oli siiski kinni suuresti algsignaalis.
Eilne F1 TV6 pealt oli paras digiplöga, samas reklaamid seal vahepeal olid tunduvalt parema kvaliteediga, ehk Elionil polnud suurt midagi teha.
Sama on enamuse filmide või lastesaadetega.

Küll aga saaks korraliku algsignaali puhul tõesti seda veelgi paremini (=vähem pakkimist) edastada.

Huvitav, palju siin vase otsas istujate kisa oleks/tuleks, kui Elion otsustaks ühel hetkel, et optika klientidele laseme nüüd HD signaali sama raha eest edaspidi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 00:25:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, palju siin vase otsas istujate kisa oleks/tuleks, kui Elion otsustaks ühel hetkel, et optika klientidele laseme nüüd HD signaali sama raha eest edaspidi

see peaks olema asjade loomulik käik

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 00:33:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, sõltub, kas sulle tuleb optika või vask tuppa. icon_wink.gif
Ühtedele loomulik käik, teistele karjuv ülekohus. icon_lol.gif

...nagu minuti pikkus sõltub sellest, kummal pool WC ust sa parasjagu asud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.06.2014 02:32:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrekp ütles et Sony W3000 ei omanud pildiparandust, ning ei osanud seega ka SD -> HD skaleerimist mõistlikult korralikult teha.
Telepildi üldist kvaliteeti ei saa nüüd sellest kuidagi järeldada. (mitte et see nüüd nii suurepapäne oleks, aga ka mitte "ei kannata mingit kriitikat")
Vabalevi/ZuumTV omast on ta igatahes veidi parem, olen saanud võrrelda seda piisavalt.

Ei tea, mida sa võrdlend oled.
Levira edastatavad vabakanalid on parema kvaliteediga kui Elioni kaudu tulevad (eriti kui tegemist Aminoga).
Starmani edastatav ZuumTV on jah paras käkk ja Elioni pildist kehvem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 11:01:51 vasta tsitaadiga

Mpeg4 vs mpeg2 on viimane jätkuvalt parema pildikvaliteediga, sõltub jällegi algmaterjalist. Üks asi mis juba eeliseks on kiirem kanalivahetus.
Üldkokkuvõttes, HD algatus ja ka käsk peab tulema märksa kõrgemalt kui Elion. Ma ei pea siin lahenduseks SD jaamas upconvertimist HDks vaid siiski originaalset kõrglahutusega pilti, nii nagu enamik algmaterjalist on. Ma ei kahtleks, et Elion üritab aegajalt seda kanalitootjatele selgeks teha kui pigem on hiljem hädakisa selle HD kvaliteediga mis kompromisse tehes 8Mbit/s striimi surutakse. Kahtlen kas esialgu dubleeritud väljastust omakorda dubleeritakse ka erinevatele võrkudele, optika ja dsl ning siis veel võimetu amino SD.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 13:29:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mpeg4 vs mpeg2 on viimane jätkuvalt parema pildikvaliteediga, sõltub jällegi algmaterjalist. Üks asi mis juba eeliseks on kiirem kanalivahetus.
Üldkokkuvõttes, HD algatus ja ka käsk peab tulema märksa kõrgemalt kui Elion. Ma ei pea siin lahenduseks SD jaamas upconvertimist HDks vaid siiski originaalset kõrglahutusega pilti, nii nagu enamik algmaterjalist on. Ma ei kahtleks, et Elion üritab aegajalt seda kanalitootjatele selgeks teha kui pigem on hiljem hädakisa selle HD kvaliteediga mis kompromisse tehes 8Mbit/s striimi surutakse. Kahtlen kas esialgu dubleeritud väljastust omakorda dubleeritakse ka erinevatele võrkudele, optika ja dsl ning siis veel võimetu amino SD.
Pildivahetuse kiirus sul küll koodekist ei olene. See oleneb sellest, kui tihti edastatakse täiskaadrite jne infot.
Kuna õhukaudu on maht piiratud, siis seda tehakse veidi harvemini ja sellest ka veidi aeglasem kanalivahetus.
Kuigi mingit ulmelist vahet küll pole Levira vs elion.

Ning levira edastatavad eesti kanalid ON kenama pildiga kui elionil.

bladerunner kirjutas:

indrekp ütles et Sony W3000 ei omanud pildiparandust, ning ei osanud seega ka SD -> HD skaleerimist mõistlikult korralikult teha.
Normaalne oleks, et edastatakse sellist telepilti, mis igal ekraanil on kena. Ka mina oman vaid 1 telekat, ülejäänud kõik 24" monitorid ilma igasuguste parandusteta jne. Ning nende monitoride peal on nii Levira kui ka satilt tulevate lääneriikide telepildid palju ilusamad [hoolimata sellest, et sati kaudu edastus on kallim kui sisuliselt enda LAN võrgus edastus (elion)], kui on elioni pakutav pilt.
Elion on läinud aga seda teed, et loodab igal kliendil olevat kodus high end pildiparandusega teler. Sorry sõbrad, aga nii ei lähe.
Palun, sel juhul hakake kõikidele klientidele TASUTA 2a lepinguga neid high end telereid jagama, sel juhul oleks tegevus ehk OK.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 20:40:52 vasta tsitaadiga

Digiboksi ON/OFF nupp ei tööta. TV lülitab sisse aga Amino boksi mitte. Kas on mingi muu variant, kuidas boks tööle panna?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 20:43:44 vasta tsitaadiga

Tõmba seinast välja ja uuesti seina, siis peaks käima tõmbama end.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 20:54:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tõmba seinast välja ja uuesti seina, siis peaks käima tõmbama end.

See "Käivitun..." kiri on ees aga tööle digiboks ennast ei lülita.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 00:10:57 vasta tsitaadiga

no kui käivitun kiri on ees, siis ju boks juba töötab. võimali et toiteadapter läbi vms. Või netikaabel tagant ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 00:31:41 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Digiboksi ON/OFF nupp ei tööta. TV lülitab sisse aga Amino boksi mitte. Kas on mingi muu variant, kuidas boks tööle panna?

toide läbi, samad symtomid, mis mu aminol. sain õnneks viimase toiteka rakvere põhjakast kunagi ammu. aga oomipoest saad alternatiivi.
võid testeriga mõõta, voolu ei tule nii palju läbi kui peaks.
igaks juhuks või poes öelda, et kui ei hakka tööle, siis tood tagasi, aga arvan, et hakkab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 14:51:53 vasta tsitaadiga

tea kunas Elion ETV HD pildi oma kanalivalikusse toob ... nüüd konkurendil olemas juba ju icon_neutral.gif
http://tarbija24.postimees.ee/2824069/starman-avab-hd-formaadis-etv-koigile-klientidele
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 15:57:35 vasta tsitaadiga

See pole vist orikas HD, kuigi vist parem kui tavaline
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.06.2014 16:11:14 vasta tsitaadiga

Upscaled SD. Bitrate suurem ja pilt kindlasti kvaliteetsem.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 16:41:30 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb elioni töötaja ja ütleb, et teleril peab olema hea pildiparandus, elioni pildil pole häda midagi icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2014 18:06:08 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Upscaled SD. Bitrate suurem ja pilt kindlasti kvaliteetsem.

http://uudised.err.ee/v/eesti/87fef22e-c845-4d28-bfb2-a488249e4185

Starman edastas ülesskaleeritud ETV kanalit nad juba enne ametliku ETV HD tulekut. Loodetavasti ei mõeldagi Starmani poolt toda ülseupitatud striimi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 18:30:17 vasta tsitaadiga

Vabakanaleid edastab Levira, neil pole Starmaniga midagi pistmist selles osas.
DVB-T2 peal edastab samuti nö. ETV "HD" samuti Levira selleste parameetritega nagu nad just ise soovivad.

Starman hakkab põhimõtteliselt samalaadset signaali nüüd edastama oma Zuumi sagedusel, DVB-T-na.
...või õigupoolest teeb füüsiliselt seda Levira Starmani tellimusel.

Ei imestaks kui homme ka Elion sedasama pakkuma hakkaks.
Homme/ülehomme peaks DVB-T2 võimelise teleka saama, eks siis vaatab mis see kvaliteedivahe olema hakkab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 18:32:55 vasta tsitaadiga

bladerunner, ma saan aru, et nad avavad kaablis ikka kõigile, mitte zuumis. Varem tuli mingi HD kanalit pakett selle jaoks tellida, enam mitte.
Zuumist peaks oma 4-5 kanalit selle jaoks vähemalt välja viskama.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2014 19:17:40 vasta tsitaadiga

ot:
Teoorias peaks veel vabu ja kasutamata muxe ka veel olema. Need, millele Elion silma heitis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:20:08 vasta tsitaadiga

Mitte essugi pole muutunud, Elion võiks iga päev uudiseid avaldada, täna avame Reporteri puhul kõrgresulutsioonis Kanal2 ja homme avame hai definition TV3 ja seda kõike esimesena eestis. Jah, väga hea reklaami artikkel kuid samal ajal kliendi lohku tõmbamine, ikkagi toorest SDst tehtud HD mis on ju sulaselge petmine. Jah, pilt on veidi parem kui teleris upitud SD kuid kliendile ei selgitata millega tegu.
Samas kuulub Starmanile oma teema, esialgu Elion sellist petuskeemi kasutada ei plaani, küll aga võiks loota laulu- ja tantsupeo ajaks puhast kraami otse ülekandebussist, nii nagu kunagi Elion tegi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:29:57 vasta tsitaadiga

Ega ei peagi ju üles skaleerima. Keeraku krt bitrate juurde.
Eurovisiooni kanalil oli suurem kui ETV tavakanalil ja ka pilt oli selgem.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:32:48 vasta tsitaadiga

Keda krt kotib HD aulu ja tantsupidu ja seda vaid korraks thumbs_down.gif
Vahel ikka ajab asi närvi, selleine hd mõnitamine icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:42:45 vasta tsitaadiga

Nõustun SD bitrate tõstmine annaks pigem rohkem juurde, keegi võiks Elionile ettepaneku saata.

Jään selle juurde, et HD kas on HD või ei ole HD. Mingit saiast tehtud leiba pole mõtet kliendile pähe määrida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:47:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Nõustun SD bitrate tõstmine annaks pigem rohkem juurde, keegi võiks Elionile ettepaneku saata.

Jään selle juurde, et HD kas on HD või ei ole HD. Mingit saiast tehtud leiba pole mõtet kliendile pähe määrida.
homme helista, tädi vastab, mis see bitrate on....me helistame tagasi.
Vastus;
Kahjuks ma ei oskan öelda, millal see tulla võib, aga me alati üritame liikuda paremuse poole.
Kui juba oma töötajad ei suuda selgeks teha seda, mis see lamp klient siis tegema peaks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 21:55:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Nõustun SD bitrate tõstmine annaks pigem rohkem juurde, keegi võiks Elionile ettepaneku saata.

Jään selle juurde, et HD kas on HD või ei ole HD. Mingit saiast tehtud leiba pole mõtet kliendile pähe määrida.
homme helista, tädi vastab, mis see bitrate on....me helistame tagasi.
Vastus;
Kahjuks ma ei oskan öelda, millal see tulla võib, aga me alati üritame liikuda paremuse poole.
Kui juba oma töötajad ei suuda selgeks teha seda, mis see lamp klient siis tegema peaks?


Mine küsi poemüüja käest mis vorsti sees on, vaata, mis ta vastab. Krm, ega kõik ei pea ka ajuhiiglased olema icon_smile.gif
Loogiline, et klienditeenindusega tegelev töötaja ei jaga televisiooni tootmisest maad ega mütsi. Sellepärast edastatakse küsimus õigele inimesele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 22:05:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

keegi võiks Elionile ettepaneku saata. Sellepärast edastatakse küsimus õigele inimesele.

Jaga siis õige adrega maili!
165, 6069966-need on numbrid, mida valge inimene teab.
Viimane lause tundus suisa mõnitamisena.
"Arva ära mis ma mõtlen ja saad miljoni" icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 11.06.2014 22:35:15 vasta tsitaadiga

Jube hea oleks kui ka SD kanalid koliks Elionis MPEG4 peale aga seda arengut takistab Aminote kasutajaskond.
Kuni paljud neist loomulikku surma ei sure, kasutavad nii paljudki veel seda vana aparaati edasigi.
HD kanalitega on lihtne - nendega juba kohe öeldud see et neid näitavad vaid Motorola ja Samsung. thumbs_up.gif
Ühe võimalusena olekski transleerida osasi kanaleid nii MPEG2's kui ka MPEG4's - viimased siis suunatud tehnoloogiat toetavale boksile aga see kindlasti tunduvalt kulukam.
Üleminemist parema boksi peale soodustaks kindlasti lahendus kus lisatakse uusi kanaleid aga neid vaid Motorola ja Samsungi omanikele aga siis kahjuks tekib jube suur kisa nende poolt kes ei ole nõus tsipake üle 8 aasta vana seadet välja vahetama uue, parema vastu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 00:25:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

keegi võiks Elionile ettepaneku saata. Sellepärast edastatakse küsimus õigele inimesele.

Jaga siis õige adrega maili!
165, 6069966-need on numbrid, mida valge inimene teab.
Viimane lause tundus suisa mõnitamisena.
"Arva ära mis ma mõtlen ja saad miljoni" icon_mad.gif


Mõnitamine kuna klienditeenindaja ei oska sinu spetsiifilisele küsimusele vastata ja edastab selle mõnele pädevamale vennale? Where dem logic boy
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 568, 569, 570 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.