|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.06.2014 15:27:17
|
|
|
Äärmuste vahel asuvad optimaalsed valikud. Igal omad. Aga kui üks serv julgeb oma arvamust avaldada, võiks ka teise oma osas tolerantsem olla. Muidu oledki pestud ajuga "nothing to hide, nothing to fear" musternäidis. "Ta arvab, et tal on midagi varjata! Hä-hä-hä, hea paranoik!"
Muide, arvestage sellega, et andes suure osa oma asjade ajamisest tehnilistele vidinatele, ei jää teil täpselt selle jagu aega ja võimsust üle, kuna te paratamatult muutute seda teed valides aja jooksul natuke abitumateks. Lõpuks oled üks rahulolev paks pekikäntsakas tugitoolis, milleni jooksevad toidu- ja joogivoolikud ja mille ümber sebivad robotid. Kuni nad sult viile lõikama hakkavad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
05.06.2014 13:22:36
|
|
|
| rex kirjutas: |
Äärmuste vahel asuvad optimaalsed valikud. Igal omad. Aga kui üks serv julgeb oma arvamust avaldada, võiks ka teise oma osas tolerantsem olla. Muidu oledki pestud ajuga "nothing to hide, nothing to fear" musternäidis. "Ta arvab, et tal on midagi varjata! Hä-hä-hä, hea paranoik!"
|
Mida tolerantsem ühiskond, seda rohkem äärmust(serva) tekib, mis lõpuks hävitab selle ühiskonna oma rumalusega. Just sinna see maailm sõidabki oma tolerantsusega. aga see selleks.
Ma eriti ei saa aru sellest teema arendusest. Tänapäeval on "silm" kõigil peal ja milleks üldse põdeda mingi google andmete pärast või et kas nähakse sinu andmeid. Nähakse ka ilma luba küsimata, ei ole vaja sellepärast muretseda.
kolmanda maailma probleemid.
Kasutage, nautige ja muretsege tähtsamate asjade pärast, kui mingi plastikjunn taskus
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.06.2014 16:40:35
|
|
|
| Suures pildis on asi siiski palju enamat kui plastjunn taskus. Võtame visiooni tulevikust, kus Google Now on võimeline juba mitte ainult assisteerima, vaid kõik ka reaalselt täide viima. Tõenäoliselt kellelgi teist pole ametit, mida tehisintellekt ja -käsi palju tõhusamalt ja veakindlamalt asendada ei suudaks. Mida see teie jaoks tähendaks? Omanikuna ilmselt mõnusat võimalust huvidele ja meelelahutusele pühenduda (millele paratamatult järgneb degeneratsioon). Palgatöölisena ilmselt koondamist ja nälga. Nii et kas see ikka on tegelikult areng meie parema tuleviku nimel või pigem kapitalistide egoistlik võidujooks katastroofi suunas?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.06.2014 17:20:55
|
|
|
| Sa oled nii andekalt vaimukas. Või on sul ehk selleks mõni tehniline abiline?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
05.06.2014 19:15:28
|
|
|
ma olengi tegelikult google bot, eesmärgiga palgatöölisi näljutada ja katastroofi tekitada
lillatäpp
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2014 20:37:11
|
|
|
I'm in, kui ma nutikast pitsatellimusi sirvin, aga tegelikult sama aeg on tõenäoliselt õige püsitellimus automaatselt sisse antud ja toit poolel teel.
Or.. tellida pitsa as "I'm feeling lucky" - hea üllatus.
Mõistan, et siin on palju põhjendatud paranoiat, Kuidas keegi meie infoga ümber käib ja tohutult "what if".
Asi langeb vastutustunde peale.
Samas on teemakohane ja minu poolt nõustutud punkt järgnev:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
06.06.2014 06:29:06
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Suures pildis on asi siiski palju enamat kui plastjunn taskus. Võtame visiooni tulevikust, kus Google Now on võimeline juba mitte ainult assisteerima, vaid kõik ka reaalselt täide viima. Tõenäoliselt kellelgi teist pole ametit, mida tehisintellekt ja -käsi palju tõhusamalt ja veakindlamalt asendada ei suudaks. Mida see teie jaoks tähendaks? Omanikuna ilmselt mõnusat võimalust huvidele ja meelelahutusele pühenduda (millele paratamatult järgneb degeneratsioon). Palgatöölisena ilmselt koondamist ja nälga. Nii et kas see ikka on tegelikult areng meie parema tuleviku nimel või pigem kapitalistide egoistlik võidujooks katastroofi suunas? |
Kui palgatööline vallandatakse siis sellele järgneb ka juhtpositsioonidel vahetus, ehk robotid võtavad üle. Edasi on emb kumb, kas robotid tekitavad eluolu kus eluskeha saab vegeteerida ja nautida või pistetakse inimesed kapslitesse ja imetakse elumahl robotite kütuseks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
06.06.2014 20:41:56
|
|
|
| On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.06.2014 20:51:27
|
|
|
| woozy kirjutas: |
| On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc) |
kompassi äppi tahad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
06.06.2014 22:51:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| woozy kirjutas: |
| On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc) |
kompassi äppi tahad? |
Ja koordinaadid saad siit http://www.levira.ee/saatejaamad.pdf
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
06.06.2014 23:07:20
|
|
|
Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.06.2014 23:32:39
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle? |
mõnel on selleks äppiks naine. aga kuuldavasti see töötab vähestel, enamustel valmistab rohkem probleeme kui lahendab.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
06.06.2014 23:34:36
|
|
|
arm2004, See veel suht bug'ine, ma otsisin praegu bug'i vaba süsteemi.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.06.2014 23:41:28
|
|
|
siis pead Jaapani poole vaatama, kuigi nemadki pole veel päris valmis. üks odav inimrobot, fläshid sinna Androidi peale ja ootad äppi. raske see mugava inimese elu
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.06.2014 23:55:09
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle? |
Ikka
Spoiler 
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.06.2014 15:51:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
siis pead Jaapani poole vaatama, kuigi nemadki pole veel päris valmis. üks odav inimrobot, fläshid sinna Androidi peale ja ootad äppi. raske see mugava inimese elu  |
Lihtsalt üldiseks infoks (kes teadis, kes mitte): sõna "android" algne tähendus ongi inimese sarnane robot.
On mingit head lihtsalt rakendust netist KML/GPX failide lugemiseks ja kaardil kuvamiseks? Suvalisest FTP-st, Google Drive'ist, Dropbox'ist. Igasugu loggereid on külluses, aga mingit head lugejat hetkel ei leidnud. Ehk siis üks seade salvestab netti, vaja oleks kergekaalulist monitoorimisrakendust. Võiks avamisel ja mingi intervalliga refreshida ka. Tavalist veebibrauserit ei taha, liiga kohmakas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.06.2014 21:44:25
|
|
|
Päris mitmel on, mul ka
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.06.2014 22:11:27
|
|
|
CyanogenMod on pigem Android kui selle rakendus.
Esmalt root, siis kõik edasine.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.06.2014 22:31:43
|
|
|
Blade'i peale sai pandud. Meeldis väga.
Clockworkmodiga tee enne vanast süsteemist backup, et saaksid vajadusel taastada - kui ei meeldi näiteks.
Cyanogeni paigalduse kohta tasuks uurida konkreetse telefoni mudeli järgi.
| rex kirjutas: |
| CyanogenMod on pigem Android kui selle rakendus. |
Kui Android on telefoni tootja poolt Google lähtekoodist telefonile porditud op-süsteem telefoni tootja poolt lisatud modifikatsioodega, siis CyanogenMod on Androidi lähtekoodist vabatahtlike poolt erinevatele telefonidele porditud Androidi modifikatsioon. "Pigem" ei sobi siia, sest ta ei ole tõepoolest rakendus, vaid terve süsteem.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.06.2014 22:40:57
|
|
|
Vist ei olegi eraldi teemat.
Enamasti vist räägitakse konkreetse telefoni teemas ka sellele porditud Cyanogenist - sest igal telefonil on ikkagi oma port, kõik Cyanogenid ei ole identsed. Riistvara erineb, seega ka draiverid-moodulid ja nendega seotud rakendused.
xda foorumist tasub ka uurida-lugeda. Ja modaco foorumist.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.06.2014 22:57:28
|
|
|
Konkreetse telefoni kohta tasub enne lugeda ka "known issues" artiklit. Näiteks mina hoian hetkel veel eemale Moto G pordist, sest mõned seni lahendamata puugid ei ole mulle kuidagi vastuvõetavad.
Võib vabalt olla, et ei olegi veel korralikult töötavat porti olemas, kui telefoni mudel on suhteliselt uus. Vanemate ja populaarsemate telefonidega on olukord parem.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
08.06.2014 23:35:49
|
|
|
| Muide soovitan uurida ka veel AOKP, ParanoidAndroid ja OmniROM-e. Need on korralikumad kõigist teistest. Ning kui telefonile on olemas GPe (Google Play edition) rom, siis võib ka selle poole vaadata, kuigi nende telefonide nimekiri üsna väike ( http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Experience_device )
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
09.06.2014 21:00:50
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| eraldi teemat silma ei hakanud. kiire otsing justkui ei andnud kohta ka kuhu postida. |
http://maclaw.pl/
You Tube-s õpetused olemas, kuidas ja mis järjekorras. Peale ruutimist sain sellelt lehelt Galaxy S3 minile CM11-ne ja see uueneb iga päev, kutid täiendavad pidevalt. Minu jaoks oli kõige suurem edu aku kestvuse märgatav tõus OE rom vajas laadimist iga öö, nüüd 2-3 korda nädalas.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
09.06.2014 22:50:56
|
|
|
Kas mingit sellist äppi on olemas, mis oskab ise semi-intelligentselt arvutada kõikvõimalikke ilusaid numbreid ette antud kuupäevadest lähtuvalt? Näiteks September 13, 2011 on kellelgi kontaktidest sünnipäev, siis täna äpp ütleks, et see inimene on 1000 päeva vana. Või näiteks 100 päeva pärast on kellelgi mingi tähtpäev jne. Ühesõnaga äpp hekseldaks mingeid ilusaid numbreid edaspidi ja tagaspidi ja siis kuvab neid.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.06.2014 22:55:36
|
|
|
Fakebook loobib veel vähe igapäevaselt igasugu lehmalellepoegade tähtpäevi, et mingeid pseudotähtpäevi lisaks vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.06.2014 23:30:11
|
|
|
Novot, siis tee ja hakkad kohe teateid saama.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.06.2014 08:05:27
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas mingit sellist äppi on olemas, mis oskab ise semi-intelligentselt arvutada kõikvõimalikke ilusaid numbreid ette antud kuupäevadest lähtuvalt? Näiteks September 13, 2011 on kellelgi kontaktidest sünnipäev, siis täna äpp ütleks, et see inimene on 1000 päeva vana. Või näiteks 100 päeva pärast on kellelgi mingi tähtpäev jne. Ühesõnaga äpp hekseldaks mingeid ilusaid numbreid edaspidi ja tagaspidi ja siis kuvab neid. |
Ei tea kas sind rahuldab aga ise kasutan seda. Annab kenasti varem märku ka kui sünnipäev läheneb. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marcow.birthdaylist&hl=et
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
11.06.2014 12:52:16
|
|
|
Hea uudis: SwiftKey on nüüd tasuta!
Üks parimaid Android-telefoni klaviatuure ja Google Play rakendustepoe enim müüdud tasuline rakendus on nüüd täiesti tasuta.
SwiftKey on Androidi klaviatuurirakendus, mis on mäekõrguselt üle Androidi originaalklaviatuurist ja paljude meelest parim puutetundlik telefoniklaviatuur üldse. See võimaldab seniset palju kiiremini teksti sisestada. Tähti ei pea ükshaaval toksima vaid võib lihtsalt sõrme tõstmata üle klaviatuuri libistada. Lisaks on SwiftKeyl üpris arukas tekstiennustusmootor, mis õpib kasutaja käitumisest ja pakub järjest paremaid vastuseid.
Äri hakatakse tegema hoopis rakendusesisese teemademüügiga. Business Insideri andmetel maksab üks teema ühe dollari, viiest teemast koosnev Premium Pack kolm dollarit.
Majandus24»IT
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.06.2014 13:45:43
|
|
|
Eks proovib järgi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.06.2014 15:04:11
|
|
|
| Kas GreenPowerile: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en on mingeid häid alternatiive ka? Ise olen muidu programmiga väga rahul aga mingil põhjusel viskab üle päeviti pausi peale. Ei saa aru millest see tuleb. Teistel pereliikmetel pole sellist probleemi. Väga hästi majandab just andmeside kasutust ja annab akule lisa aega.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.06.2014 23:04:49
|
|
|
SwiftKey-d olen proovinud, aga ei meeldinud seadistuse äärmine piiratus võrreldes Multiling Keyboardiga. Kasutangi Multiling O Keyboardi, seal saab ka swipe'da. Prediction on kuidas on, vahel on abiks, vahel tüütuseks.
Aastatagune artikkel ka tema kohta: http://www.therebelliousandroid.com/2013/06/review-multiling-o-keyboard.html
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
11.06.2014 23:15:52
|
|
|
ise swipe ei kastu, inimese näpud vist... Multilig
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
12.06.2014 00:50:07
|
|
|
| Kah ammune kasutaja SwiftKey l, aga harjumist tahab kõvasti. Kui juba harjunud siis tõesti asendamatu. Tahaks klaveri suurust veidi väiksemaks muuta aint.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2014 01:07:02
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Tahaks klaveri suurust veidi väiksemaks muuta aint. |
Jep, liiga kõrge on ka minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
12.06.2014 02:08:59
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas GreenPowerile: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en on mingeid häid alternatiive ka? Ise olen muidu programmiga väga rahul aga mingil põhjusel viskab üle päeviti pausi peale. Ei saa aru millest see tuleb. Teistel pereliikmetel pole sellist probleemi. Väga hästi majandab just andmeside kasutust ja annab akule lisa aega. |
JuiceDefender Ultimate mul algusest peale kasutuses. On abiks küll. Probleeme pole tekitanud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
12.06.2014 09:53:12
|
|
|
Kasutan ise ka SwiftKey-d kuigi, väiksemaks võiks tõesti saada muuta, ning häirib, et ta paljudes väljades peale punkti automaatselt tühiku paneb, mida ei saa kuskilt välja lülitada - tänu sellele kehv mõnesse kohta emaile või veebilehekülgi üles kirjutada.
Samas ennustuse tase on tal hoopis teine ikka võrreldes teistega, olgugi, et ise autocorrecti ei kasuta, aga vähemalt väärtrükkimise puhul on kerge parandusele vajutada
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
12.06.2014 10:44:20
|
|
|
Swiftkey'l suuruse muutmine ju olemas: hoida pikemalt peal all vasakul "123" klahvil ->resize. Valida 5 erineva suuruse vahel.
viimati muutis reikar 12.06.2014 22:01:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
12.06.2014 19:54:59
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Swiftkey'l suuruse mutmine ju olemas: hoida pikemalt pealall vasakul "123" klahvil ->resize. Valida 5 erineva suuruse vahel. |
Halleluuja
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
13.06.2014 18:51:32
|
|
|
| Oo happy day! Ma olen väga õnnelik ja veits häbi ka.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2014 20:56:40
|
|
|
Veidi koomiline, aga mis loogika järgi Poweramp covereid alla tirib?
Spoiler 
Üldjuhul toimib (all), aga vahest paneb küll naerust turtsatama kui mingi uus lugu telefonis ja pole coverit veel näinud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
14.06.2014 08:25:24
|
|
|
SKG, päris mahe lauluvalik sul.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
19.06.2014 16:32:16
|
|
|
Mis võiks olla parim/ilusaim/funktsionaalseim app mis näitab korraga
1. Kellaaega
2. Kohalikku ilma
3. Kalendri kirjeid
Peaaegu töötav asi on lClock, aga millegipärast ei kuva kalendri sündmusi.
Ja kõiki miljonit appi ei tahaks ka läbi katsetada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
19.06.2014 16:49:09
|
|
|
| Dashclock
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.06.2014 16:51:53
|
|
|
S4-s kasutan esimese kahe puhul Accuweatheri appi, kalendrit näitab Google Calendar app. Kõik nad saavad ikusti kokku Notification baril.
Nexus 5 katsetan Google Now, isegi sain kuvama endale tarvilikku. Aga avakuval on ikka Accuweather. Notification bar näitab siingi kõike koos.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|