Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2014 15:27:17 vasta tsitaadiga

Äärmuste vahel asuvad optimaalsed valikud. Igal omad. Aga kui üks serv julgeb oma arvamust avaldada, võiks ka teise oma osas tolerantsem olla. Muidu oledki pestud ajuga "nothing to hide, nothing to fear" musternäidis. "Ta arvab, et tal on midagi varjata! Hä-hä-hä, hea paranoik!"

Muide, arvestage sellega, et andes suure osa oma asjade ajamisest tehnilistele vidinatele, ei jää teil täpselt selle jagu aega ja võimsust üle, kuna te paratamatult muutute seda teed valides aja jooksul natuke abitumateks. Lõpuks oled üks rahulolev paks pekikäntsakas tugitoolis, milleni jooksevad toidu- ja joogivoolikud ja mille ümber sebivad robotid. Kuni nad sult viile lõikama hakkavad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.06.2014 13:22:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Äärmuste vahel asuvad optimaalsed valikud. Igal omad. Aga kui üks serv julgeb oma arvamust avaldada, võiks ka teise oma osas tolerantsem olla. Muidu oledki pestud ajuga "nothing to hide, nothing to fear" musternäidis. "Ta arvab, et tal on midagi varjata! Hä-hä-hä, hea paranoik!"


Mida tolerantsem ühiskond, seda rohkem äärmust(serva) tekib, mis lõpuks hävitab selle ühiskonna oma rumalusega. Just sinna see maailm sõidabki oma tolerantsusega. aga see selleks.
Ma eriti ei saa aru sellest teema arendusest. Tänapäeval on "silm" kõigil peal ja milleks üldse põdeda mingi google andmete pärast või et kas nähakse sinu andmeid. Nähakse ka ilma luba küsimata, ei ole vaja sellepärast muretseda.
kolmanda maailma probleemid.
Kasutage, nautige ja muretsege tähtsamate asjade pärast, kui mingi plastikjunn taskus

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 16:40:35 vasta tsitaadiga

Suures pildis on asi siiski palju enamat kui plastjunn taskus. Võtame visiooni tulevikust, kus Google Now on võimeline juba mitte ainult assisteerima, vaid kõik ka reaalselt täide viima. Tõenäoliselt kellelgi teist pole ametit, mida tehisintellekt ja -käsi palju tõhusamalt ja veakindlamalt asendada ei suudaks. Mida see teie jaoks tähendaks? Omanikuna ilmselt mõnusat võimalust huvidele ja meelelahutusele pühenduda (millele paratamatult järgneb degeneratsioon). Palgatöölisena ilmselt koondamist ja nälga. Nii et kas see ikka on tegelikult areng meie parema tuleviku nimel või pigem kapitalistide egoistlik võidujooks katastroofi suunas?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 16:55:13 vasta tsitaadiga

wow icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 17:20:55 vasta tsitaadiga

Sa oled nii andekalt vaimukas. Või on sul ehk selleks mõni tehniline abiline?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 19:15:28 vasta tsitaadiga

ma olengi tegelikult google bot, eesmärgiga palgatöölisi näljutada ja katastroofi tekitada

lillatäpp
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 20:37:11 vasta tsitaadiga

I'm in, kui ma nutikast pitsatellimusi sirvin, aga tegelikult sama aeg on tõenäoliselt õige püsitellimus automaatselt sisse antud ja toit poolel teel.
Or.. tellida pitsa as "I'm feeling lucky" - hea üllatus.

Mõistan, et siin on palju põhjendatud paranoiat, Kuidas keegi meie infoga ümber käib ja tohutult "what if".
Asi langeb vastutustunde peale.


Samas on teemakohane ja minu poolt nõustutud punkt järgnev:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 06.06.2014 06:29:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Suures pildis on asi siiski palju enamat kui plastjunn taskus. Võtame visiooni tulevikust, kus Google Now on võimeline juba mitte ainult assisteerima, vaid kõik ka reaalselt täide viima. Tõenäoliselt kellelgi teist pole ametit, mida tehisintellekt ja -käsi palju tõhusamalt ja veakindlamalt asendada ei suudaks. Mida see teie jaoks tähendaks? Omanikuna ilmselt mõnusat võimalust huvidele ja meelelahutusele pühenduda (millele paratamatult järgneb degeneratsioon). Palgatöölisena ilmselt koondamist ja nälga. Nii et kas see ikka on tegelikult areng meie parema tuleviku nimel või pigem kapitalistide egoistlik võidujooks katastroofi suunas?


Kui palgatööline vallandatakse siis sellele järgneb ka juhtpositsioonidel vahetus, ehk robotid võtavad üle. Edasi on emb kumb, kas robotid tekitavad eluolu kus eluskeha saab vegeteerida ja nautida või pistetakse inimesed kapslitesse ja imetakse elumahl robotite kütuseks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 20:41:56 vasta tsitaadiga

On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2014 20:51:27 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc)

kompassi äppi tahad?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 06.06.2014 22:51:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
woozy kirjutas:
On äppi tehtud mille abiga saab tv antenni paika sättida? (kuhu täpsemalt suunata antenn etc)

kompassi äppi tahad?

Ja koordinaadid saad siit http://www.levira.ee/saatejaamad.pdf
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:07:20 vasta tsitaadiga

Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:32:39 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle?

mõnel on selleks äppiks naine. aga kuuldavasti see töötab vähestel, enamustel valmistab rohkem probleeme kui lahendab.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:34:36 vasta tsitaadiga

arm2004, See veel suht bug'ine, ma otsisin praegu bug'i vaba süsteemi.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:41:28 vasta tsitaadiga

siis pead Jaapani poole vaatama, kuigi nemadki pole veel päris valmis. üks odav inimrobot, fläshid sinna Androidi peale ja ootad äppi. raske see mugava inimese elu icon_sad.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 23:55:09 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Keegi sellise äppi on teinud mis toob külmkapist õlle?

Ikka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 15:51:13 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
siis pead Jaapani poole vaatama, kuigi nemadki pole veel päris valmis. üks odav inimrobot, fläshid sinna Androidi peale ja ootad äppi. raske see mugava inimese elu icon_sad.gif

Lihtsalt üldiseks infoks (kes teadis, kes mitte): sõna "android" algne tähendus ongi inimese sarnane robot.

On mingit head lihtsalt rakendust netist KML/GPX failide lugemiseks ja kaardil kuvamiseks? Suvalisest FTP-st, Google Drive'ist, Dropbox'ist. Igasugu loggereid on külluses, aga mingit head lugejat hetkel ei leidnud. Ehk siis üks seade salvestab netti, vaja oleks kergekaalulist monitoorimisrakendust. Võiks avamisel ja mingi intervalliga refreshida ka. Tavalist veebibrauserit ei taha, liiga kohmakas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 21:43:52 vasta tsitaadiga

CyanogenMod http://et.wikipedia.org/wiki/CyanogenMod on kellelgi siit kasutuses olnud?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 21:44:25 vasta tsitaadiga

Päris mitmel on, mul ka
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:02:12 vasta tsitaadiga

mida silmas peab pidama kui sellega nikerdama hakata?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:11:27 vasta tsitaadiga

CyanogenMod on pigem Android kui selle rakendus.

Esmalt root, siis kõik edasine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:31:43 vasta tsitaadiga

Blade'i peale sai pandud. Meeldis väga.

Clockworkmodiga tee enne vanast süsteemist backup, et saaksid vajadusel taastada - kui ei meeldi näiteks.
Cyanogeni paigalduse kohta tasuks uurida konkreetse telefoni mudeli järgi.

rex kirjutas:
CyanogenMod on pigem Android kui selle rakendus.


Kui Android on telefoni tootja poolt Google lähtekoodist telefonile porditud op-süsteem telefoni tootja poolt lisatud modifikatsioodega, siis CyanogenMod on Androidi lähtekoodist vabatahtlike poolt erinevatele telefonidele porditud Androidi modifikatsioon. "Pigem" ei sobi siia, sest ta ei ole tõepoolest rakendus, vaid terve süsteem.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:32:09 vasta tsitaadiga

eraldi teemat silma ei hakanud. kiire otsing justkui ei andnud kohta ka kuhu postida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:40:57 vasta tsitaadiga

Vist ei olegi eraldi teemat.

Enamasti vist räägitakse konkreetse telefoni teemas ka sellele porditud Cyanogenist - sest igal telefonil on ikkagi oma port, kõik Cyanogenid ei ole identsed. Riistvara erineb, seega ka draiverid-moodulid ja nendega seotud rakendused.

xda foorumist tasub ka uurida-lugeda. Ja modaco foorumist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:43:15 vasta tsitaadiga

algatuseks hea küll. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 22:57:28 vasta tsitaadiga

Konkreetse telefoni kohta tasub enne lugeda ka "known issues" artiklit. Näiteks mina hoian hetkel veel eemale Moto G pordist, sest mõned seni lahendamata puugid ei ole mulle kuidagi vastuvõetavad.

Võib vabalt olla, et ei olegi veel korralikult töötavat porti olemas, kui telefoni mudel on suhteliselt uus. Vanemate ja populaarsemate telefonidega on olukord parem.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.06.2014 23:35:49 vasta tsitaadiga

Muide soovitan uurida ka veel AOKP, ParanoidAndroid ja OmniROM-e. Need on korralikumad kõigist teistest. Ning kui telefonile on olemas GPe (Google Play edition) rom, siis võib ka selle poole vaadata, kuigi nende telefonide nimekiri üsna väike ( http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Experience_device )
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 21:00:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
eraldi teemat silma ei hakanud. kiire otsing justkui ei andnud kohta ka kuhu postida.


http://maclaw.pl/
You Tube-s õpetused olemas, kuidas ja mis järjekorras. Peale ruutimist sain sellelt lehelt Galaxy S3 minile CM11-ne ja see uueneb iga päev, kutid täiendavad pidevalt. Minu jaoks oli kõige suurem edu aku kestvuse märgatav tõus OE rom vajas laadimist iga öö, nüüd 2-3 korda nädalas.

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2014 22:50:56 vasta tsitaadiga

Kas mingit sellist äppi on olemas, mis oskab ise semi-intelligentselt arvutada kõikvõimalikke ilusaid numbreid ette antud kuupäevadest lähtuvalt? Näiteks September 13, 2011 on kellelgi kontaktidest sünnipäev, siis täna äpp ütleks, et see inimene on 1000 päeva vana. Või näiteks 100 päeva pärast on kellelgi mingi tähtpäev jne. Ühesõnaga äpp hekseldaks mingeid ilusaid numbreid edaspidi ja tagaspidi ja siis kuvab neid.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 22:55:36 vasta tsitaadiga

Fakebook loobib veel vähe igapäevaselt igasugu lehmalellepoegade tähtpäevi, et mingeid pseudotähtpäevi lisaks vaja on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2014 23:21:27 vasta tsitaadiga

Noh, mul FB-d õnneks pole, seega praegu veel võiks midagi teatada jah icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:30:11 vasta tsitaadiga

Novot, siis tee ja hakkad kohe teateid saama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 08:05:27 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas mingit sellist äppi on olemas, mis oskab ise semi-intelligentselt arvutada kõikvõimalikke ilusaid numbreid ette antud kuupäevadest lähtuvalt? Näiteks September 13, 2011 on kellelgi kontaktidest sünnipäev, siis täna äpp ütleks, et see inimene on 1000 päeva vana. Või näiteks 100 päeva pärast on kellelgi mingi tähtpäev jne. Ühesõnaga äpp hekseldaks mingeid ilusaid numbreid edaspidi ja tagaspidi ja siis kuvab neid.

Ei tea kas sind rahuldab aga ise kasutan seda. Annab kenasti varem märku ka kui sünnipäev läheneb. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marcow.birthdaylist&hl=et
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.06.2014 12:52:16 vasta tsitaadiga

Hea uudis: SwiftKey on nüüd tasuta!
Üks parimaid Android-telefoni klaviatuure ja Google Play rakendustepoe enim müüdud tasuline rakendus on nüüd täiesti tasuta.

SwiftKey on Androidi klaviatuurirakendus, mis on mäekõrguselt üle Androidi originaalklaviatuurist ja paljude meelest parim puutetundlik telefoniklaviatuur üldse. See võimaldab seniset palju kiiremini teksti sisestada. Tähti ei pea ükshaaval toksima vaid võib lihtsalt sõrme tõstmata üle klaviatuuri libistada. Lisaks on SwiftKeyl üpris arukas tekstiennustusmootor, mis õpib kasutaja käitumisest ja pakub järjest paremaid vastuseid.

Äri hakatakse tegema hoopis rakendusesisese teemademüügiga. Business Insideri andmetel maksab üks teema ühe dollari, viiest teemast koosnev Premium Pack kolm dollarit.

Majandus24»IT
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 13:45:43 vasta tsitaadiga

Eks proovib järgi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 15:04:11 vasta tsitaadiga

Kas GreenPowerile: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en on mingeid häid alternatiive ka? Ise olen muidu programmiga väga rahul aga mingil põhjusel viskab üle päeviti pausi peale. Ei saa aru millest see tuleb. Teistel pereliikmetel pole sellist probleemi. Väga hästi majandab just andmeside kasutust ja annab akule lisa aega.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 23:04:49 vasta tsitaadiga

SwiftKey-d olen proovinud, aga ei meeldinud seadistuse äärmine piiratus võrreldes Multiling Keyboardiga. Kasutangi Multiling O Keyboardi, seal saab ka swipe'da. Prediction on kuidas on, vahel on abiks, vahel tüütuseks.
Aastatagune artikkel ka tema kohta: http://www.therebelliousandroid.com/2013/06/review-multiling-o-keyboard.html

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2014 23:15:52 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
SwiftKey-d olen proovinud, aga ei meeldinud seadistuse äärmine piiratus võrreldes Multiling Keyboardiga. Kasutangi Multiling O Keyboardi, seal saab ka swipe'da. Prediction on kuidas on, vahel on abiks, vahel tüütuseks.
Aastatagune artikkel ka tema kohta: http://www.therebelliousandroid.com/2013/06/review-multiling-o-keyboard.html
ise swipe ei kastu, inimese näpud vist... Multilig thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 00:50:07 vasta tsitaadiga

Kah ammune kasutaja SwiftKey l, aga harjumist tahab kõvasti. Kui juba harjunud siis tõesti asendamatu. Tahaks klaveri suurust veidi väiksemaks muuta aint.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 01:07:02 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Tahaks klaveri suurust veidi väiksemaks muuta aint.

Jep, liiga kõrge on ka minu jaoks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.06.2014 02:08:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas GreenPowerile: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en on mingeid häid alternatiive ka? Ise olen muidu programmiga väga rahul aga mingil põhjusel viskab üle päeviti pausi peale. Ei saa aru millest see tuleb. Teistel pereliikmetel pole sellist probleemi. Väga hästi majandab just andmeside kasutust ja annab akule lisa aega.
JuiceDefender Ultimate mul algusest peale kasutuses. On abiks küll. Probleeme pole tekitanud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.06.2014 09:53:12 vasta tsitaadiga

Kasutan ise ka SwiftKey-d kuigi, väiksemaks võiks tõesti saada muuta, ning häirib, et ta paljudes väljades peale punkti automaatselt tühiku paneb, mida ei saa kuskilt välja lülitada - tänu sellele kehv mõnesse kohta emaile või veebilehekülgi üles kirjutada.

Samas ennustuse tase on tal hoopis teine ikka võrreldes teistega, olgugi, et ise autocorrecti ei kasuta, aga vähemalt väärtrükkimise puhul on kerge parandusele vajutada
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 10:44:20 vasta tsitaadiga

Swiftkey'l suuruse muutmine ju olemas: hoida pikemalt peal all vasakul "123" klahvil ->resize. Valida 5 erineva suuruse vahel.

viimati muutis reikar 12.06.2014 22:01:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2014 19:54:59 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Swiftkey'l suuruse mutmine ju olemas: hoida pikemalt pealall vasakul "123" klahvil ->resize. Valida 5 erineva suuruse vahel.

Halleluuja thumbs_up.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 18:51:32 vasta tsitaadiga

Oo happy day! Ma olen väga õnnelik ja veits häbi ka.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 20:56:40 vasta tsitaadiga

Veidi koomiline, aga mis loogika järgi Poweramp covereid alla tirib?
Spoiler Spoiler Spoiler


Üldjuhul toimib (all), aga vahest paneb küll naerust turtsatama kui mingi uus lugu telefonis ja pole coverit veel näinud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.06.2014 08:25:24 vasta tsitaadiga

SKG, päris mahe lauluvalik sul.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 19.06.2014 16:32:16 vasta tsitaadiga

Mis võiks olla parim/ilusaim/funktsionaalseim app mis näitab korraga
1. Kellaaega
2. Kohalikku ilma
3. Kalendri kirjeid

Peaaegu töötav asi on lClock, aga millegipärast ei kuva kalendri sündmusi.
Ja kõiki miljonit appi ei tahaks ka läbi katsetada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.06.2014 16:49:09 vasta tsitaadiga

Dashclock
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 16:51:53 vasta tsitaadiga

S4-s kasutan esimese kahe puhul Accuweatheri appi, kalendrit näitab Google Calendar app. Kõik nad saavad ikusti kokku Notification baril.
Nexus 5 katsetan Google Now, isegi sain kuvama endale tarvilikku. thumbs_up.gif Aga avakuval on ikka Accuweather. Notification bar näitab siingi kõike koos.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.