Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Uus Hinnavaatlus 2014 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:24:21 vasta tsitaadiga

2korda2, vaatab selle millalgi kindlasti üle.
See oli/on niimoodi ka vanas süsteemis, aga nüüd pildithumbidega on asjaolud muutunud.
Lahtrinimetus jäi ka arendusest vana külge, selle muudab loomulikult ära.
Tänud tähelepanu juhtimast. thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:30:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Võta pilt nr.2, seal ongi nupud puudu.

Palun täpsusta resolutsiooni.
Kui see on mõni vahepealne, mittestandardne resolutsioon, siis nii võibki olla.
Mõttes resolutsioon? Ma ei jooksuta sirvikut elusees üleekraanilisena.
Mul on ta suurus seatud sellisena, et ka muud aknad ekraanile ära mahuksid.
Ehk hetkel on siiski minusilmis asi katkine.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:39:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Võta pilt nr.2, seal ongi nupud puudu.

Palun täpsusta resolutsiooni.
Kui see on mõni vahepealne, mittestandardne resolutsioon, siis nii võibki olla.


Probleem esineb lehe laiusel 1018 - 1034px

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:43:42 vasta tsitaadiga

Lähima standardse resolutsiooni 1024 laiusega on kõik kenasti olemas icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:46:26 vasta tsitaadiga

Minu viga, vaatasin vale reso - õige vahemik on (html body laiuses) 1001 - 1017px
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 13:18:23 vasta tsitaadiga

jt234, jällegi, see pole standardne resolutsioon.
Igat võimalikku ebastandardset pikslivahemikku pole võimalik paraku testida, see läheks ülikalliks.
Tugi on olemas enimlevinud resolutsioonidele, aluseks võtsime HinnaVaatluse Google Analytics statistika.
Arendajale on kiri igatahes saadetud, las vaatavad/kontrollivad üle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 13:24:56 vasta tsitaadiga

Väga lihtne on "kõiki resolutsioone" testida, venita lihtsalt akent järjest laiemaks suure resolutsiooniga ekraanil.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 13:29:48 vasta tsitaadiga

Selle eest kannab vastutust arendaja, eks vaatame mis nad kostavad.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 14:07:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nüüd on sisse-väljalogimine korras. Lisaks saab profiilist nüüd sättida, kuidas kuvatakse hinnapakkumisi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Muutsin settingutest ära, et sorteeriks nii pakkumised kui tooted hinna järgi, aga sorteerib tooted ikka populaarsuse järgi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tootelehel pakkumised on küll hinna järgi sorditud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 14:10:10 vasta tsitaadiga

Anti112, ta jätab seaded meelde ka sessioonipõhiselt.
Ehk siis kui sa mingi hetk valid Populaarsuse järgi, siis kuvabki populaarsuse järgi ka teistel kategoorialehtedel.
Aga kui sulged HV ja uuesti avad sisselogituna näiteks teise brauseriga, siis on ikka selle järgi, mis profiilis kirjas.

Ning teistpidi, kui praegu valid hinna järgi, siis jääbki hinna järgi sortima.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 14:19:17 vasta tsitaadiga

OK, ma arvasin et Ctrl+F5 piisab, aga peale brauseri restarti on korras jah. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 15:32:27 vasta tsitaadiga

Olen täitsa meeldivalt üllatunud. Lehe üldmudel on jäänud samaks, seega keegi vajaliku info leidmisega hätta ei tohiks jääda ning disain ise on silmale lihtne vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 16:32:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

EDIT: minu paha, hõiskasin enne õhtut... kompaktne vaade jäi mulle märkamatuks.


viimati muutis KillerXP 02.06.2014 16:39:25, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 16:37:00 vasta tsitaadiga

Ülevalpool saab valida, kuidas ta tooteid näitab (esimese toote kohal kohe on seal 3 ruudukest). Kõige kompaktsema versiooniga näitab rohkem kui vanas HV-s.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 19:51:14 vasta tsitaadiga

Goon, miks sul kõik siis lahti on ja miks ei ole esilehel sisselogitud?

Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 19:54:40 vasta tsitaadiga

see muude asjade peal elioni reklaam on ikka päris jube.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 19:58:45 vasta tsitaadiga

Neid overlay reklaame me otseselt eelnevalt kontrollida ei saa.
Tavaliselt on need ikka väiksemad olnud. Saadan reklaamifirmale kirja, et maha võtaks.
Aga rõhutan veelkord, et sisselogitud kasutajatele neid ei kuvata.
Kasutajabaas on sama, logige sisse foorumi kasutajaga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:12:50 vasta tsitaadiga

Neid overlay reklaame kuvatakse mitte-sisseloginud kasutajatele juba 5 aastat ja aitavad HinnaVaatlusel elus püsida.
Mis puudutab seda suurt kategooriamenüüd, siis saab seda ka vältida, kui klikkida mõnel päises asuval Üldkategoorial.
Siis avaneb vastav Üldkategooria lahtiselt koos teiste kategooriatega. Näiteks tahvelarvutid
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 02.06.2014 20:13:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 20:13:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Neid overlay reklaame me otseselt eelnevalt kontrollida ei saa.
Tavaliselt on need ikka väiksemad olnud. Saadan reklaamifirmale kirja, et maha võtaks.
Aga rõhutan veelkord, et sisselogitud kasutajatele neid ei kuvata.
Kasutajabaas on sama, logige sisse foorumi kasutajaga.


No mida muud HV külastajad peavad tegema, kes lihtsalt hinda uurivad ja foorumist ja sisselogimisest midagi kuulda ei taha?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:14:41 vasta tsitaadiga

jägaja, sama kasutajabaas ju, ehk sisuliselt single-sign-on.
Mõni tahab ehk profiilist sättida hindade järgi sorteerimise (vaikimisi kuvatakse tooteid populaarsuse järgi) jne.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:17:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tollimõõdud on igatahes jumala suvalises järjekorras, vähemalt kõik mis on alla 40"

see ei ole uue HV-ga seotud. Ma panin selle vanas adminnis meelega, et oleks kuvatud populaarsemad suurused enne.
Vanas HV-s samamoodi icon_arrow.gif http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:19:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Tollimõõdud on igatahes jumala suvalises järjekorras, vähemalt kõik mis on alla 40"

see ei ole uue HV-ga seotud. Ma panin selle vanas adminnis meelega, et oleks kuvatud populaarsemad suurused enne.
Vanas HV-s samamoodi icon_arrow.gif http://thv.hv.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/


OK, ma vanasse enam ei vaadanud, sorry... icon_redface.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 20:20:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jägaja, sama kasutajabaas ju, ehk sisuliselt single-sign-on.
Mõni tahab ehk profiilist sättida hindade järgi sorteerimise (vaikimisi kuvatakse tooteid populaarsuse järgi) jne.


Me räägime teineteisest mööda. Paljud ainulaadsed külastajad ju lihtsalt korra satuvad hinna uurimiseks HV lehele. Nad ei hakka kusagile seepärast veel kontot looma.
Tüütud reklaamid paraku ei meeldi ei registreerunud ega harva käivatele külastajatele. Esimene saab neid sisseloginuna lihtsamalt kinni pigistada.
Teine kas kasutab adblocki või ei taha reklaamide vahelt midagi otsima hakatagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 02.06.2014 20:21:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:21:04 vasta tsitaadiga

Iseenesest ma võin selle vabalt ka suuruse järgi sortida, aga siis on suht tüütu neid menüüst taga otsida.
Kuvatakse 19", 22", 24" jne. Pole just kõige populaarsemad ekraanide suurused. icon_smile.gif

EDIT: suurused hakkavad nüüd alates 32" icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 02.06.2014 21:13:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:24:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Iseenesest ma võin selle vabalt ka suuruse järgi sortida, aga siis on suht tüütu neid menüüst taga otsida.
Kuvatakse 19", 22", 24" jne. Pole just kõige populaarsemad ekraanide suurused. icon_smile.gif


Pole probleemi tegelikult, mul oli lihtsalt kerge hämming alguses, et 32" Telereid enam ei toodetagi või... icon_lol.gif
Oleks just ühte väiksemat vaja, kui "populaarne" 40"+ ,ei taibanud ka kohe kuva kõiki peal klikata... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 02.06.2014 20:25:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:26:13 vasta tsitaadiga

jägaja, point iseenesest õige.
(Potentsiaalseid) häirivaid reklaame oleme nende näitamise algusest piiranud. Näiteks on keelatud igasugused kiirlaenufirmade reklaamid.
Liiga suuri reklaame oleme samuti piiranud ja antud juhul saatsin vastava kirja juba teele.
Samas ürita ka meid mõista, et päris ilma reklaamideta me ka ei saa, siis oleks HV ja foorum ammu poe kinni pannud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 20:33:31 vasta tsitaadiga

Miskit peab ju sisse tooma, ega reklaamidest ei pääse jah. Tüütavad reklaamid on aga inimesi eemalepeletavad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:50:06 vasta tsitaadiga

Kes tahab, et brauser automaatselt suunaks ikka vana lehe peale, siis Firefox+Redirector lisa aitavad:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teksti kujul kah, et ei peaks käsitsi trükkima hakkama:
http://www.hinnavaatlus.ee/*
http://thv.hv.ee/$1


Alamlehtedega ma ei testinud. Ehk kui keegi annab lingi tootelehele, siis ei pruugi vanasse suunata.
Loodetavasti pole lillat täppi väärt, et inimeste elu mugavamaks üritan teha icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:54:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ja edasi?

Kõik on ju tänuväärt aga ega vana igavesti paralleelselt toimima ei jää... icon_rolleyes.gif

Ning siis unustab kasutaja selle tagasi muuta ja saab 404 ja foorumis on nuttu ja hala taas taevani...

Workaroundide asemel oleks mõistlikum nagu aidata hoopis uut paremaks muuta icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 02.06.2014 20:54:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 20:55:30 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, siis vana HV jääb paralleelselt käima vähemalt niikaua, kuni kõik väline ja sisemine funktsionaalsus on uude HV-sse toodud.
Ehk siis võite seda vabalt edasi kasutada nii kaua kui võimalik.
Aga kõik uuendused/täiendused lähevad vaid uude HV-sse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan07
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 02.06.2014 21:01:13 vasta tsitaadiga

Hommikust saadik olen lugenud neid troppide kommentaare siin. Uskumatu ikka millises kiviajas elavad inimesed kes käivad tehnoloogia portaalis ja peaks ometi ajaga kaasas oskama käia.
Üks "tööriist" nürim kui teine.

Tanel - sulle ütlen et olete ära teinud tänuväärse töö koos OKIA'ga. Responsive veebirakendus on igati mõistlik tänapäevases maailmas. Responsive veebilahendustel on omad kindlad "brake pointid" ja ära muretse siin vinguvate ja XP tasku kalkulaatoreid kasutavate inimeste pärast. IE võib ka rahulikult manala teed saata.

_________________
sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 21:17:24 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tomorrow, ja edasi?

Kõik on ju tänuväärt aga ega vana igavesti paralleelselt toimima ei jää... icon_rolleyes.gif

Ning siis unustab kasutaja selle tagasi muuta ja saab 404 ja foorumis on nuttu ja hala taas taevani...

Workaroundide asemel oleks mõistlikum nagu aidata hoopis uut paremaks muuta icon_wink.gif

Kasutaja peab selle teadlikult lisama ja seega on ta uuest HV avalehst ka teadlik. Kui vana avaleht ükskord 404 annab, siis ei tohiks olla probleemiks 1+1 kokku viia ja reegel ajutiselt keelata.
Sinu väide kehtib ainult siis, kui mingi kolmas osapool lisab selle reegli näiteks oma esivanemale, kes ise arvutitest midagi ei jaga ja sellest ümbersuunamisest teadlik pole.

kristjan07 kirjutas:
Hommikust saadik olen lugenud neid troppide kommentaare siin.

Beetatestijad on seega kõik tropid?. Norm thumbs_up.gif
kristjan07 kirjutas:
Uskumatu ikka millises kiviajas elavad inimesed kes käivad tehnoloogia portaalis ja peaks ometi ajaga kaasas oskama käia.

Iga kord kui tuleb mingi uus asi välja mis vajab veel näppimist ja kohandamist (ja mis vaikimisi üritab kõigile sobida a'la win8, HV avaleht jne), siis ilmub kuskilt kivi alt välja sinusugune tegelane kes kõiki tagurlasteks sõimab ja uut disaini taevani ülistab. IGA KORD icon_exclaim.gif .
kristjan07 kirjutas:
ära muretse siin vinguvate ja XP tasku kalkulaatoreid kasutavate inimeste pärast.

Vastupidi. Kaeblevad inimesed kes kasutavad vägagi korralikke monitore ja rauda ja kaeblevad selle üle, et liiga palju raisatud ruumi on. Mis kasu on FHD monitorist, kui lehed lähevad järjest suuremaks. Ostad 4K 30 tollise ja siis lähevad lehed veel suuremaks. Selleasemel, et lehti ümber teha võiks disainerid lehti rohkem horisontaalselt laiali venitada, et need sobiks rohkem kõige populaarsema tavakasutaja monitori küljesuhtega: 16:9
Kõrini neist lehtedest mis on nagu üks tulp exeli tabelis ja siis kerid ja kerid muudkui alla, et seda lugeda.

Isiklikult ei kasuta veel uut avalehte, kuna minujaoks on tegu beetaga hetkel. Küll kunagi peab kasutama ikka hakkama, aga ma ei muretse selle pärast.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 21:21:42 vasta tsitaadiga

Toon välja veel ühe väikese kasutus probleemi. Nimelt menüü mis on üleval, muudab all olevat contentit mida peab scrollima et seda näha. Pilt on 67% zoomiga tehtud, 100% ehk default zoomiga peab scrollima edasi-tagasi et näha muudatusi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 21:28:34 vasta tsitaadiga

Mercury, jep, seda on juba mainitud ja saab lähipäevadel korrigeeritud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 21:44:41 vasta tsitaadiga

me like it thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.06.2014 23:11:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vondur, kompaktne, ehk kitsendatud list
Spoiler Spoiler Spoiler

Minu virin käib avalehe ja seal vertikaalselt liiga laiali venitatud tekstiridade pihta, muud uue HV osad pole mind häirinud.
Mul on suur 32' monitor ja sellega on avaleht ausõna jube...
suumi muutes lähevad küll teksti read talutavamateks, aga siis jääb avalehest ekraani keskele vaid kitsas riba.
Aga ma ei ole veel vana peale tagasi läinud, üritan harjuda uuega
ja ma arvan, et peale kohutava avalehe on kõik ülejäänu täitsa talutav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 23:26:33 vasta tsitaadiga

kõik portaalid kipuvad delfiks kätte minema. sillerdavad, säravad jne. 2009 ja ilmselt veel varasem on ikka parem. huvitav kas varasemaid hvsid kah näeb. kõige paremad olid need kujundused 2005 a tuuris.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 02:06:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vastupidi. Kaeblevad inimesed kes kasutavad vägagi korralikke monitore ja rauda ja kaeblevad selle üle, et liiga palju raisatud ruumi on. Mis kasu on FHD monitorist, kui lehed lähevad järjest suuremaks. Ostad 4K 30 tollise ja siis lähevad lehed veel suuremaks. Selleasemel, et lehti ümber teha võiks disainerid lehti rohkem horisontaalselt laiali venitada, et need sobiks rohkem kõige populaarsema tavakasutaja monitori küljesuhtega: 16:9
Kõrini neist lehtedest mis on nagu üks tulp exeli tabelis ja siis kerid ja kerid muudkui alla, et seda lugeda.
Suure resolutsiooni/diagonaaliga 16:9 monitoril vaevalt enamik inimesi browserit täisaknas jooksutavad (endal 27" 1440p monitor ja siin oleks browser täisaknas ikka tohutu raiskamine).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tpaesyld
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2011




sõnum 03.06.2014 09:11:20 vasta tsitaadiga

Külastan HinnaVaatluse lehte pea iga päev ja pean ütlema, et mulle uus kujundus ei meeldi.
Kõige rohkem häirib mind see, et igal pool on väga suured vahed (padding) - natukene teksti ja siis jälle suur vahe. Usun, et selline lahendus töötab nutiseadmetele aga PC'l on see häiriv.
Samuti on toodete pildid võrreldes nende kõrval oleva infoga liiga suured, need võiksid näiteks hiirega nendele minnes suureneda vms aga hetkel mahub ekraanile korraga suheliselt vähe infot ja palju graafilist müra.

Ja üks asi veel. Saan loonulikult aru, et saidi jaoks on ka rahaline pool väga tähtis aga iga kord kui lehele tulla tekib kuskile ekraani serva reklaam mida peab kinni panema, siis on see ikka väga tüütu. Reklaamid võiksid ikka paikneda selleks ette nähtud kohtades.

Aitähh tähelepanu eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.06.2014 09:17:21 vasta tsitaadiga

Kurja, teine päev ja aina enam häirivad sisselogituna olles need müügikuulutused piltidega, mis keset ekraani töllerdavad. Aga et niisama ei targutaks, siis ettepanek arendajale: Profiili seadete alt peaks olema võimalik valida, kas tahab seda tilulilu näha või kuvatakse müügi- ja foorumikuulutused nagu eelmises versioonis konkreetselt, lihtsalt ja ridadena. See teeks lehe kasutuse kordades kaustajasõbralikumaks, lehe mahu oluliselt väiksemaks ja ei peaks sada korda alla kerima, et näha toodete ülevaateid.
Selline lehe kujundus on ikka väga algeline ja HV oleks võinud teha siis parem mobiilidele eraldi lehe eraldi vaatega.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 09:40:30 vasta tsitaadiga

Miljoni erineva sätte profiili seadete alla lisamine on ka üsna mõttetu, kui neid kasutaks reaalselt 10 inimest.
Pealegi igal inimesel erinev maitse ja nii ei suudagi Tanel kõigi jaoks sobivaid sätteid sinna luua.

Miks mitte kasutada hoopis brauseri lisasid, millega saad ise lehe välimust muuta?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 09:44:51 vasta tsitaadiga

Enamikel praegu avalehel olevatel äriteemad kaovad täna õhtuks ära.
Ma sisestasin need pühapäeval testimiseks koos piltidega.
Nagu ennist öeldud, vaatame lähipäevil nende kuvamise avalehel üle.
See võimalus jääb vaid esimese tabi alla ja mitte-väga massiliseks võimaluseks (reguleerime nõudlust hinnaga).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 10:27:07 vasta tsitaadiga

Jube on see uus versioon. Parem juba googlet kasutada. Ma kukkusin ipadis 2 korda HV lehele ja panin kohe kinni, sest mõtlesin, et olen jälle mingisse mõttetusse weebipoodi sattunud. Mina kui kasutaja tahan informatsiooni, mitte kasutut tilulilu. Mis mõttes scroll ja klick, scroll ja klick? Võiks vaadata näiteks hind24.ee kujundust. Ei pea olema ülisuured ikoonid. No aga kui juba, siis miks mitte teha 1 toode lehekülje kohta? Oleks veel uhkem ju! No aga kui tillkeste telefonide omaniku nii olulised on, siis ma võin hindu Markitist või Alsost ka vaadata! No problem. Praegu on kõige suurem jama, et ma kukun googlest uue kujundusega saiti mida ma ei salli silmaotsaski. Eriti tahvli peal. Võiks olla võimalus, et mind sisselogitud kasutajana automaatselt redirectitakse vana saidi peale.

viimati muutis sukelduja 03.06.2014 10:34:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.06.2014 10:29:55 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud teema viimaseid postitusi lugeda, las halajad halavad, alati on need, kellele uuendused ei meeldi.

Uus kujundus on meeldiv ja vajalik edasiminek ning näitab, et HV kallal käib töö kenasti edasi.
Eks puudu olev funktsionaalsus teki kah vaikselt varsti, aga lihtsalt sahtlisse arendada pole mõtet, seega pigem teha varajane lansseerimine (kriitilise funktsionaalsusega) ja saada õigustatud kriitikat, kui veeta ülearuseid tunde viimaseid lihve andes.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 10:30:27 vasta tsitaadiga

Jah, nõus, responsive disainil on omad puudujäägid, eriti just ruumikasutamise osas.
Eelmisel aastal sai seda pikalt Okiaga arutatud ja jõutud järeldusele, et tulevikukindlam ja mõistlikum on mobiiliäpi asemel teha responsive leht.
Pärast mõningate vigade parandust ja täienduste sisseviimist keskendume väljanägemise ja omaduste lihvimisele/parendamisele.

Seniks on võimalus kasutada edasi vana versiooni aadressil http://thv.hv.ee/ või sootuks kompaktset ja roamingsõbralikku http://m.hv.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 10:57:36 vasta tsitaadiga

Mõningaid noppeid eelmise HV 2011 versiooni avamise uudisest icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=500604

olc kirjutas:
Vaatasin, et sattusin arvutikeskuse lehele icon_rolleyes.gif


Mario. kirjutas:
Menüüpuu on väga hea!
Filtrinimistu on ehk ahistav oma hüppamisega - võiks filtrikategooria fikseeritud alumise osa piires ülejäänud valikud näkku lennata.


maxtor1 kirjutas:
Miks issand halasta, MIKS ???


Goon kirjutas:
Väga võõras ja harjumatu thumbs_down.gif Enam hv.ee otsele ilmselt ei käi. Vaid kirjutan otse reale foorum.hinnavaatlus.ee


Magic kirjutas:
maxtor1 kirjutas:
Miks issand halasta, MIKS ???

mida porr.... thumbs_down.gif
olc kirjutas:
Vaatasin, et sattusin arvutikeskuse lehele icon_rolleyes.gif

Sama siin... väga võõrastav ja imelik.


Veiks96 kirjutas:
Tooteid leida on lihtsam, kuid lehekülg ise ei meeldi. Jätab liiga Facebooki mulje


muchoman kirjutas:
Kas vana versioon veel elus?
kasutaks heameelega edasi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 11:05:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mõningaid noppeid eelmise HV 2011 versiooni avamise uudisest icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=500604
Goon kirjutas:
Väga võõras ja harjumatu thumbs_down.gif Enam hv.ee otsele ilmselt ei käi. Vaid kirjutan otse reale foorum.hinnavaatlus.ee

Goon 02.06.2014 19:43 kirjutas:
Korralikult prse olete keeranud hv.ee Kas lõpp mõnus on kui hunnik menüüsi on korraga ees? Uudised kõige all ... Ikka hästi palju menüüsi peab olema, mis viivad kõik ühte kohta siis on hästi "tore" okse.gif
icon_lol.gif
2017/2018 kui peaks järgmine HV face-lift äkki tulema on jälle sama jutt. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 11:10:08 vasta tsitaadiga

Kasutaja ei tea ise ka mida ta tahab. Kui koguaeg muutuste vastu nii negatiivsed ollakse, miks siis yldse uue tehnika hindasid käiakse HV esilehel otsimas...vana pentium 2 on ju hea mugav võrreldes uue ja närvilise i7 corega....
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 03.06.2014 11:39:41 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi kogu seda teemat läbi lapata, kindlasti on keegi veel, kes ei mõista sellist navigeerimisõudust, aga igaks-juhuks:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 11:41:00 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kasutaja ei tea ise ka mida ta tahab. Kui koguaeg muutuste vastu nii negatiivsed ollakse, miks siis yldse uue tehnika hindasid käiakse HV esilehel otsimas...vana pentium 2 on ju hea mugav võrreldes uue ja närvilise i7 corega....

Arvutiasjanduse ja üldse kuldreegel on - kui asi ei ole katki, siis ära paranda seda. Ma saan aru küll, et kujundusfirmad tahavad ka vorsti leival peale saada ja teevad kõigile ajupesu, et on vaja uut kujundust. Aga seda uut peaks pakkuma nendele, kes seda vajavad, ehk siis tillukeste ekraani ja muude asjadega telefonide omanikele.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Uus Hinnavaatlus 2014 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.