Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 14:24:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
IQzero, ega sul firmanimed sassi läinud?
Kõigil on ju vastupidi icon_razz.gif


Endalgi tundub kahtlane, ju on jopanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 14:41:04 vasta tsitaadiga

saatsin veel ühe paki. erinevalt eelmise trackingust on selle oma ok ja hetkel baseerub seal, kuhu jõudma pidi. saaja pole veel järel käinud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.02.2014 22:12:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:


vahel tuleb post24 ja ka kasutada, kuna see on saajale mugavam.

Ärikliendina on see ka saatjale mugavam. Smartpostis peab mingit uksekoodi toksima, Post24-ga saatmisel näitad vaid paki pealt vöötkoodi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 22.02.2014 23:32:37 vasta tsitaadiga

Samas Smartpostis toksid koodi sisse ja paned vajadusel kasvõi 20pakki korraga teele. Post24 puhul pead iga paki puhul vöötkoodi näitama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 00:10:14 vasta tsitaadiga

Ma ei pea miskit toksima enam icon_biggrin.gif Mõnesaja meetri kaugusel on nüüd see uus SmartPosti automaat.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 14:03:42 vasta tsitaadiga

post24 ei liigu. pakk on 22 veebruarist alates pakiautomaadis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 14:05:29 vasta tsitaadiga

Pühade ajal ei liigugi ju.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2014 14:08:57 vasta tsitaadiga

ühes teises teemas keegi küsis. ma mõtlesin ,et vastan õiges teemas ennetamaks selleteemalisi küsimusi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 24.02.2014 19:40:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
post24 ei liigu. pakk on 22 veebruarist alates pakiautomaadis.


Tartus näiteks oli viimane tühjendamine oli 22. kell 16.00 ja järgmine 25. kell 10.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 14:55:02 vasta tsitaadiga

Smartpost suutis mul ühe kalli lauaarvuti ära lõhkuda.

Oli küll korralikult pakitud, originaalkarbis, peno sees. Ent nurgale on kukkunud ja kui kaup ostjani jõudis siis talle vaatasid vastu Rippuvad USB, helipesad. thumbs_down.gif

Eks näis kuidas asi laheneb....

Esimene kehv kogemus smardi puhul, siiani pole olnud ühtegi probleemi.

Naljakas see et iroonia seisneb selles et ostja soovis algul kasti saada post24.-ga, ent mina loomulikult eelistasin smarti icon_biggrin.gif

Tuleb vist edaspidi vaid Cargole panustada, samas eks näis, kuidas vastu tullakse. See kodulehel olev info (et pakk peab kannatama 1m kõrguselt kukkumist) pole enam eriti julgustav õrnade asjade saatmisel....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.03.2014 15:17:33 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:


Tuleb vist edaspidi vaid Cargole panustada, samas eks näis, kuidas vastu tullakse. See kodulehel olev info (et pakk peab kannatama 1m kõrguselt kukkumist) pole enam eriti julgustav õrnade asjade saatmisel....

link
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:19:15 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
-cocain- kirjutas:


Tuleb vist edaspidi vaid Cargole panustada, samas eks näis, kuidas vastu tullakse. See kodulehel olev info (et pakk peab kannatama 1m kõrguselt kukkumist) pole enam eriti julgustav õrnade asjade saatmisel....

link


????

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:41:17 vasta tsitaadiga

Itellal peaks ka mingi kindlustuse moodi asi olema, vähemalt kui mul Soome suunal üks 1000€ väärtuses pakk suudeti ära kaotada ja ma antud punktile vihjasin (peab kuskil tingimustes kirjas olema), siis hakati marukähku liigutama ennast ja leiti kohe asi üles.
Ehk et reaalne võiks ju olla ka antud situatsioonis mingit raha nende käest saada.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 18:18:30 vasta tsitaadiga

Nonii, Post24 - maksin netis ära, lähen siis automaati viima ja voilaa, kleepsu ei tule - luuk tühi. Toppisin siis niisama kappi. Eks näis, kas suudavad ära kaotada.

Edaspidi vist enam post24 võimalust ei paku, liiga palju nussi sellega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 11.03.2014 20:45:34 vasta tsitaadiga

Jõhvis oli ka veidi aega tagasi nii-kleebist ei tulnud. Vaatasin luugi sisse korralikult-kleeps üles äärde kinni jäänud. Välja võtta võimatu, pleksiklaas kah ees. Modisin jõuga pakiautomaati ja kukkus allapoole icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.03.2014 14:46:17 vasta tsitaadiga

Ärge põdege nende kleepsude pärast. Kui ei tule, pange aga niisama kappi. Küll kuller kleebib. Ilma kleebisel oleva triipkoodi skännimiseta pakke liigutada ei saa.
Igaks juhuks tasub pakile ka andmed kirjutada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 23:46:48 vasta tsitaadiga

Eile õhtul läks kaup Pärnus SmartPOST-i. Täna peale lõunat oli juba Rakveres! Kiidan!
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 00:11:40 vasta tsitaadiga

smartposti on suht raske kiita, kõik pakid järgmisel päeval kohal. kiidas siis kui samal päeval tuleks icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 00:19:15 vasta tsitaadiga

jeesus188, on ka seda juhtunud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.03.2014 18:15:00 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Eile õhtul läks kaup Pärnus SmartPOST-i. Täna peale lõunat oli juba Rakveres! Kiidan!

Aga oleks P24'ga saatnud, oleks kell 10 kohal olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 18:53:16 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:

Aga oleks P24'ga saatnud, oleks kell 10 kohal olnud.

Jajah, ainult aastanumber on teadmata. doh.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:05:23 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Eile õhtul läks kaup Pärnus SmartPOST-i. Täna peale lõunat oli juba Rakveres! Kiidan!

Aga oleks P24'ga saatnud, oleks kell 10 kohal olnud.
Senine rekord on õhtul posti ja kell 9 kohal (smartpost).
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.03.2014 22:17:49 vasta tsitaadiga

Võite ju ironiseerida, kuid võrreldes liikumiste ajagraafikuid, siis Post24 on see paraku oluliselt kiirem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:27:18 vasta tsitaadiga

Mul vist Smartpostiga kõige kiirem olnud Märjamaalt hommikul teele ja õhtul Tallinnas saajal pakk käes, vastupidi on sama kiiresti õnnestunud liigutada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 13.03.2014 22:38:59 vasta tsitaadiga

Sarnane lugu Smartpostiga, hommikul kell 9:00 teele ja sama päeva õhtuks 20:00 kohal.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:44:46 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Võite ju ironiseerida, kuid võrreldes liikumiste ajagraafikuid, siis Post24 on see paraku oluliselt kiirem.

olgu kasvõi 3 korda kiirem, aga kui ma tellin paki, siis ma eeldan, et ta jõuab järgmine päev kindlasti kohale. eesti postis ei saa selles nii kindel olla.

ok, viimasel ajal vaiksemaks muutunud see seiklemise värk, vist osad loobunud sellest icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:03:55 vasta tsitaadiga

Kui stabiilselt selliseid totrusi sisse viskab siis pole sellest näivast kiirusest kasu:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/102699037/post24_1.JPG
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:21:45 vasta tsitaadiga

stabiilselt? icon_eek.gif
sul käivad kõik pakid korra Tõrvas ära vä? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:27:20 vasta tsitaadiga

Stabiilselt viskab sarnaseid totrusi sisse.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 19:21:45 vasta tsitaadiga

Keegi ka täpsemalt teab kuidas SP see süsteem toimib. Tühjendatakse ära automaat, siis pakid kuskile sorteertimiseks ja siis veetakse laiali? Asi üldiselt toimub suht veidralt, just kiiruse mõttes. Mõnikord paned õhtul 18+ paki teele ja imekombel järgmine päev Tallinnas, samas paned hommikul Tartust teele ja jõuab alles ülejärgmiseks päevaks Jõgevale icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 11:27:21 vasta tsitaadiga

Post24-st veidi:
Sai mõni päev tagasi osta.ee vahendusel üks toode müüdud. Ostja kinnitas siis Post24 ära ja... emailile saabus järjest 2 erinevat koodi. Paki saatsin osta.ee-s olnud koodiga (mis sisaldus ka esimeses emailis). Eks ole näha mis pakist edasi saab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 11:49:00 vasta tsitaadiga

Topelt ei kärise. Kurtma peaks siis, kui üldse koodi ei saa.
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 13:07:55 vasta tsitaadiga

Diesel157, SP kui kapid täis, siis võib edasi lükkuda sinna panemine.
Trackingus peaks ju näha olema, kus seisab.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 17:50:10 vasta tsitaadiga

Eesti Posti "kannatused" ei näi lõppevat. Lisaks neljale aastaajale ja tohmanitest kulleritele on ka küberkaabakad nende vastu pööranud:
http://tarbija24.postimees.ee/2731808/post24-sattus-kuberrunnaku-ohvriks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.03.2014 14:00:43 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Lisaks neljale aastaajale ja tohmanitest kulleritele on ka küberkaabakad nende vastu pööranud:


Seleta, milles seisneb kullerite tohmanlus?
Ja seda pakiautomaatide temaatikaga seoses.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 18:12:20 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:

Seleta, milles seisneb kullerite tohmanlus?

Loe sealt ise:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89186
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2014 19:48:57 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Green_Day kirjutas:

Seleta, milles seisneb kullerite tohmanlus?

Loe sealt ise:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89186


ja loe ka siit: http://tarbija24.postimees.ee/2739756/eesti-post-lasi-hooletu-postiljoni-paevapealt-lahti

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 19:05:06 vasta tsitaadiga

Esimene Post24 kogemus käes - saajana - meeldis.

Kui klõpsub ja ekraan on intuitiivselt kiiremini reageerivam, on kasutusmugavus kohe teine.
Müüs end ilusti maha, esmamuljega. thumbs_up.gif Heliefekti tõttu kasutan veel.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 19:19:33 vasta tsitaadiga

Pandi eile kaks pakki teele, üks Post24, teine Smartpost. Post24 oli enne lõunat kohal, Smartpost peale kolme midagi, nii et minu plusspunktid Post24'le. Lisaks oli Smartposti ekraan väga kehvake, mõnda numbrit pidin ikka päris mitu korda klõpsima enne kui reageeris. Kuid ega see Post24 oma ka palju parem polnud, aga siiski parem.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 12:18:24 vasta tsitaadiga

Tellisin neljapäeval kauba, Post24 vahendusel. Laupäeval tuli sõnum, et pakke palju ja kätte saab kulleri käest 13.00-15.00; mulle antud ajad ei sobinud. Esmaspäeval polnud ikka mu pakist midagi kuulda, helistasin klienditoesse - SMS saabus saabus alles teisipäeval thumbs_down.gif
P.S alles peale neljandat katset avanes kapi uks, väitis kogu aeg, et kood vale icon_evil.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.05.2014 16:03:28 vasta tsitaadiga

Täna oli ELS/P24 kirjadega buss paar tundi vähemalt Maardu järve kaldale parkimise keelumärgi mõjupiirkonda ennast parkinud.
Viis vist vetevanale pakki ja sai paar kala kingituseks kaasa.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 17:11:55 vasta tsitaadiga

Post24 automaatidega esimesed 2 pakki saadud. Esimene tuli Tallinnast, jõudis kohale ülejärgmisel päeval. Teine pandi õhtul Tartus kappi, hommikul juba Paides kohal thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 12:28:20 vasta tsitaadiga

Teema pealkirja tuleb järjekordselt muuta.
"Smartpost ja Omniva arutelu"
Oh kräpp, kes see hiigelideede generaator sellise mittemidagiütleva brändi välja küll mõtles. kopp.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 12:59:53 vasta tsitaadiga

Praegu vast vara muuta. Kas eestis siis post24 läheb likvideerimisele ja hakatakse hullult pappi maksma, et aparaatide välimust muuta?
Suht idiootlik käik, kui nii läheb.

Smartpost juba ammu itella, aga näe, kõigil ikka smartpost hingel thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.06.2014 15:27:24 vasta tsitaadiga

Mis vara, EP andis teada, et postiautomaadid hakkavad Omnia brändi esindama.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 15:31:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mis vara, EP andis teada, et postiautomaadid hakkavad Omnia brändi esindama.


jägaja näpukas on palju suupärasem ja web`i sõbralikum, kui Omniva. Kahjuks küll brändina olemas.


viimati muutis McSilmus 02.06.2014 15:32:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 15:31:55 vasta tsitaadiga

E-arvekeskuse meilid tulevad ka juba Omniva domeeni alt...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 06.06.2014 20:52:21 vasta tsitaadiga

Veeriku Post24 automaati on totaalselt autoga sisse sõidetud. Pool automaati on kõver. Aga sellest ei lasta end häirida. Automaat on endiselt kasutusel ja pakid liiguvad. Kuidas teile meeldiks sellisest automaadist pakk saada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 20:56:21 vasta tsitaadiga

loodetavasti siis Omnomiva on sinna sõrgkangi riputanud, et mõlkis kapist pakk välja kangutada icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 11:15:54 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Veeriku Post24 automaati on totaalselt autoga sisse sõidetud. Pool automaati on kõver. Aga sellest ei lasta end häirida. Automaat on endiselt kasutusel ja pakid liiguvad. Kuidas teile meeldiks sellisest automaadist pakk saada?


http://www.ohtuleht.ee/582930/kaubakeskusesse-kiirustanud-autojuht-sandistas-pakiautomaadi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.