|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
14.05.2014 11:52:58
|
|
|
| sam kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
| Nokia N8'lt üleminek küll nüüd mingit probleemi ei tekitanud, välja arvatud kontaktide sünkimine (ei taha gmaili kaudu oma kontakte sünkida), mis jäi Sony PC Companion konfi taha veidi kinni, aga muidu OK. |
Kas tõesti ei tunne puudust korraliku kvaliteediga kaamerast, tugeva WiFi ja mobiilleviga ning erksa ekraaniga isendist ?
Ette tänades: Sam |
Ei tunne, ilmselt pole vahe nii mäekõrgune. Samas on väga hea meel, et asjad toimuvad ilma lagita.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.05.2014 12:21:29
|
|
|
| Minu katsetused on näidanud, et kaamera on kehv vaid AUTO reziimil... kui veidike oma mõistust rakendada ja fotograafiaalaseid tõdesid rakendada, siis teeb täiesti korralikke pilte.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
14.05.2014 14:36:52
|
|
|
Päris huvitav, ma isegi ei eeldanud, et ma Manual režiimi telefonist leian, seetõttu jätsin alguses Superior auto peale ja rohkem ei mõelnudki selle peale Samas pole ka väga piltide kvaliteedi üle kurta, aga proovime järele.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
21.05.2014 17:31:58
|
|
|
Siin on väga erinevaid jutte ekraani kile kohta, mõnede väitel on, mõnede väitel pole. Kas peaks korraga ka lisaks ühe kaitsekile ostma? Lähen vist ostan ka endale reedel selle aparaadi ära. Lisaks peaks doki ka võtma vist
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
21.05.2014 21:01:03
|
|
|
| Kunagi ei tee varu ju paha. Endal on hetkel ühe kuuga väga hästi kile kaitsnud, ei julge üldse ilma kileta kasutada enam.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.05.2014 21:04:48
|
|
|
| Sel on juba tehasepoolne kile peal. Kuid kui eemaldada see, siis tuleb ka SONY logo maha. Z-l ka, millelt võtsin selle maha. Ning see ei mõjuta garantiid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005

|
21.05.2014 22:03:34
|
|
|
Kui sa võtad selle klaasi purunemisvastase (mitte kriimustuste vastase) kile ära, siis koos sony logoga kaob ka garantii.
Pane aga julgelt kriimude vastane kile ka peale ja muretum kasutada.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.05.2014 22:04:51
|
|
|
| Kindlasti ka kaitsekorpus ja lisakaaned
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.05.2014 22:08:33
|
|
|
| taifunk, Kas on mingitele allikatele viidata, et sellega garantii kaob? Ma küsisin isiklikult Sonylt ning sealt tuli vastus, et shatterproof kaitse eemaldamisega ei kao garantii.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005

|
22.05.2014 11:36:30
|
|
|
Kui sul on ametlik vastus, siis
Selle teema kohta vastakat infot ja ainus ametlik vastus, mis leidsin ütleb Sony telefonide kohta nii:
Sony support
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
22.05.2014 11:40:11
|
|
|
| hode kirjutas: |
Lisaks peaks doki ka võtma vist  |
Dokile alternatiiviks on ka magnetiga kaabel, endal olemas ja töötab hästi. Säästab kaane eluiga.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.05.2014 12:23:15
|
|
|
| tsitaat: |
Dear Siim,
Thank you for contacting Sony Xperia Support.
You may remove the shatter proof sheet without completely voiding the warranty. However, the waranty will not cover any damages which the shatter proof sheet would have protected against.
Kind Regards,
Christofer
E-mail: questions.ee@support.sonymobile.com
Web: www.sonymobile.com
Sony Xperia Support, EE. |
//Edit: Oli vaja ühel teisel teemal hetkel Sonyga uuesti kontakti võtta ning igaksjuhuks küsisin ka selle shatterproof sheet eemaldamise teema üle... Nüüd too supporter väidab tulihingeliselt, et siiski garantii kaob, kui see eemaldada. :/ Ütles, et Eestis remonditööde teostaja vms MTTC-s saab uue peale panna ja garantii jääb siis alles.
Nojah, suhteliselt ebapädevad supporterid neil seal, vähemalt siinse regiooni omad. Küsin ka MTTC-lt üle ja vaatab, mis nad kostavad selle peale ja kui palju üldse vahetus maksab, et kas tasub ära.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
22.05.2014 16:18:28
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| hode kirjutas: |
Lisaks peaks doki ka võtma vist  |
Dokile alternatiiviks on ka magnetiga kaabel, endal olemas ja töötab hästi. Säästab kaane eluiga. |
Ma ei ole eriti kaante pooldaja, seega vist vahet pole. Paar galaxyit on mul olnud ilma kaanteta ja sama saab ka see telefon olema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
23.05.2014 16:24:25
|
|
|
Uurisin Eesti hooldusest ning seal öeldi selle kile kohta nii, et kui tehasekile eemaldamisest tekib kahjustus, siis muidugi ei kehti garanti aga iseenesest ainult kile ära võtmine garantiid ei lõpeta.
Samuti ei paigaldata seda kile hoolduses, kui keegi soovib pakuvad puuteklaasi ja ekraani vahetust:)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.05.2014 16:55:00
|
|
|
eddvin, No kõik räägivad erinevat juttu, isegi Sony ametlik support. Üks räägib, et kaob, teine räägib, et mitte. Nendel, kel see peal, siis ärgu parem igaksjuhuks ikkagi eemaldagu (kui garantiiaeg veel alles). Ning jah, shatterproof sheet ei ole eraldi saadaval, peab siis selle ekraani pealmise osa ära vahetama, kuna nendel on juba see peal.
Nt Xperia Z-l tuleb selle kile eemaldamisega ka "SONY" logo ära, seetõttu ongi ka kõige rohkem kahtlusi tekitanud, et kui juba see ära tuleb, ehk siis ei kehtigi enam nagu mõni supporter ikkagi väidab... Ei tea.
Sa muidu küsisid MTTC-lt? Küsisin ise ka Xperia Z kohta, hetkel vastust pole tulnud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
23.05.2014 18:58:45
|
|
|
MTTC'st sain jah sellise vastuse.
Samas ma ise ei näe probleemi, milleks seda kile ära kiskuda, kui just eriti kriime täis pole
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.05.2014 19:04:10
|
|
|
| Enda Xperia Z ostsin kasutatuna, oli veidike kahjustada saanud see kile (mõned sügavamad kriimud + mingi täke oli, mis segas kasutamist). Seetõttu enda Z-lt võtsin maha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
28.05.2014 12:55:06
|
|
|
| Plaanis ka compact ligi võtta. Äkki keegi viitsib kommenteerida, kuidas heli tugevusega lood on. Praegune acro s on küll suht nutune. Soundi sliderid peavad kõik põhjas olema, et miskit häält teeks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
28.05.2014 16:02:04
|
|
|
Mina näiteks tahaks helina valjust natuke vaiksemaks reguleerida, kui kõige vaiksem aste enne päris vaigistamist. Heli valjema otsa tugevuse üle ma ei kurda, aga eks see sõltub kasutuskohast.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
28.05.2014 22:37:04
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Plaanis ka compact ligi võtta. Äkki keegi viitsib kommenteerida, kuidas heli tugevusega lood on. Praegune acro s on küll suht nutune. Soundi sliderid peavad kõik põhjas olema, et miskit häält teeks. |
Olen nüüd pea nädala kasutanud ja ei ütleks, et probleeme on. Eelmine oli galaxy s ja ma pakun, et sellel olid helid natu vaiksemad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
29.05.2014 23:36:26
|
|
|
| Piltide tegemine Auto režiimil on küll päris viletsa tulemusega. S3 suudab ka oluliselt paremaid. Kas on kellelgi soovitusi manuaalseteks seadistustes? Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
31.05.2014 11:39:43
|
|
|
| UKoort kirjutas: |
| Piltide tegemine Auto režiimil on küll päris viletsa tulemusega. S3 suudab ka oluliselt paremaid. Kas on kellelgi soovitusi manuaalseteks seadistustes? Tänud ette. |
Minu arvates kipub ta auto seades sageli liiga lühikest säriaega valima, st pilt jääb alasärisse ja liiga tume. Ma olen pidanud manuaalseadetest kõige sagemini muutma särikompi plussi.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.06.2014 00:28:37
|
|
|
| keegi rootinud juba on? (xda's kirjutatakse, et saab ennem full backupi teha ja kui vaja garantiisse viia, siis taastada koos drm võtmetega esialgne seis).
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.06.2014 22:58:20
|
|
|
Tahaks autosse hoidjat...
Sellist mis käiks armatuuril või klaasil aga nii, et vajadusel saaks ka filmida (nagu autokaamerana kasutada)
Peab hoidma tugevalt kinni (et telefon ei lendaks normaalse kohaltminekuga sealt minema)
Peab olema laadijaga - nii, et juhe käiks selle hoidja külge ja laeks nende klemmidega küljelt. Telefoni külge juhet ei taha...
Kes aidata oskab ? Jebai sobib vast ka. Kiirel sirvimisel oli seal miljon varianti. Pean silmas ,et ehk keegi omadest kogemustest oskab soovitada midagi.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
03.06.2014 11:36:31
|
|
|
| Nädalavahetusel tulnud update tegi kaamera avanemise ja kogu softi sujuvamaks ja kiiremaks. Võibolla asi ka selles, et uuendamisega kaasneb reset. Rohkem pole midagi tähele pannud, kui et wifi hotspot lülitus enne automaatselt välja, nüüd jääb aktiivseks ka siis, kui levialas kedagi pole. Võibolla saab kusagilt muuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
03.06.2014 15:10:38
|
|
|
| Mul on kruselli "iseparanev" kile. Midagi erilist ei ole, selline pehme, aga tõesti väiksemad kriimud kaovad. Suured täkked ehk natuke tasanevad ja ei sega nii hullult. Põhiline kogu asja juures on see, et lähed kännukasse, viskad telefoni lauale ja saad mullide ja tolmuta paigaldatud kilega telefoni vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005

|
03.06.2014 16:26:50
|
|
|
Neil on mingi spets seadeldis tolmuvabaks paigalduseks või mis see saladus on?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
03.06.2014 16:51:09
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
| Nädalavahetusel tulnud update tegi kaamera avanemise ja kogu softi sujuvamaks ja kiiremaks. Võibolla asi ka selles, et uuendamisega kaasneb reset. Rohkem pole midagi tähele pannud, kui et wifi hotspot lülitus enne automaatselt välja, nüüd jääb aktiivseks ka siis, kui levialas kedagi pole. Võibolla saab kusagilt muuta. |
mis number update tuli? (Build number) Kas 14.3.A.0.761 ?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.06.2014 21:33:50
|
|
|
| taifunk, mingi spets vedelik puhastamiseks mis muudab antistaatiliseks ekraani mõneks hetkeks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
04.06.2014 18:03:16
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Raul050 kirjutas: |
| Nädalavahetusel tulnud update tegi kaamera avanemise ja kogu softi sujuvamaks ja kiiremaks. Võibolla asi ka selles, et uuendamisega kaasneb reset. Rohkem pole midagi tähele pannud, kui et wifi hotspot lülitus enne automaatselt välja, nüüd jääb aktiivseks ka siis, kui levialas kedagi pole. Võibolla saab kusagilt muuta. |
mis number update tuli? (Build number) Kas 14.3.A.0.761 ? |
See jah. Mulle tundub, et akut võtab nagu rohkem, aga see võib ka näiline olla....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
05.06.2014 20:02:28
|
|
|
Sai ära rooditud, kõige uuem sony soft peal ja locked bootloader veel. Garantii kehtib
Xposed installer ja moodulid töötavad. Hoopis teine tera on
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
05.06.2014 21:13:01
|
|
|
Neil seal suht puhas keskkond ja osavad näpud, mis neid kilesid igapäevaselt paigaldavad. Kruselli kilel on kaasas muidu mingid paigaldustarvikud(niiske lapp jms).
Milles see teine tera seisneb täpsemalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
05.06.2014 22:39:56
|
|
|
| hode kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| Raul050 kirjutas: |
| Nädalavahetusel tulnud update tegi kaamera avanemise ja kogu softi sujuvamaks ja kiiremaks. Võibolla asi ka selles, et uuendamisega kaasneb reset. Rohkem pole midagi tähele pannud, kui et wifi hotspot lülitus enne automaatselt välja, nüüd jääb aktiivseks ka siis, kui levialas kedagi pole. Võibolla saab kusagilt muuta. |
mis number update tuli? (Build number) Kas 14.3.A.0.761 ? |
See jah. Mulle tundub, et akut võtab nagu rohkem, aga see võib ka näiline olla.... |
Tea midagi, ma ütleks ka et törts vähem peab nüüd peale uuendust....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
05.06.2014 22:59:17
|
|
|
| Viimase uuendusega tuli mingi jama Wifiga. Nimelt on Wifi paljua eglasem kui ennem, videod ei lae nii kiiresti ära ning tuleb pidevalt teade, et ühendus kadunud kuigi tegelikult on ühendus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
06.06.2014 05:41:53
|
|
|
mul küll wifiga mingit jama pole, aku kohapealt ka nagu vahet ei märka. peale rootimist saab rommi igasugusest sony bloatwarest ära puhastada (siit ka teine tera)
ainuke asi mis häirib on see, et ei taha arvutis olevaid filme mängida (avi), ütleb, et unsupported file type.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
06.06.2014 16:49:12
|
|
|
| Koguaeg ei ole Wifiga jama, aga mulle tundub endale ka, et aku peab nüüd tsipake vähem vastu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
07.06.2014 15:11:56
|
|
|
See oli küll üllatav, et klappe kaasas ei olnud. Ma saan aru, et päris tippklassi telefoniga tegu ei ole ja doki puudumise võib ka andeks anda aga sellise asja pealt närutamine küll Sonyst ilus ei ole
Olles mõned nädalad M8 labidat kasutanud tundub muidu väga käepärane pill küll. Loodame, et mingeid närvesöövaid vigasid ei avasta sel telefonil.
_________________ Ma ei tee ettemaksu ega saada kaupa enne kasutajatele, kellel on väiksem tehingute ajalugu kui minul. Kui see ei sobi, siis ära minu müügiteemasse pakkumist tee või minu pakkumist oma müügiteemas arvesta! |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.06.2014 15:20:52
|
|
|
See vist oleneb, millise regiooni oma on. Regiooniti võib veidike erinev olla või siis lihtsalt on erinevad mudelid. Nt Klicki Xperia Z-il ka polnud/pole dokki kaasas ja midagi puudus veel ning seetõttu oli ka odavam hind võrreldes teiste poodidega ja selle tõttu hakati sealt selle soodsa hinna eest kahmama.
//EDIT: Vaatasin paar Xperia Z1 Compact unboxing videot ning ei näinud üheski docki... Vb siis polegi ühelgi Z1 C mudelil seda kaasas millegipärast jap. Kuid kõrvaklapid küll olid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
talvtuleb
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2003
|
11.06.2014 22:30:30
|
|
|
| Kui kellelgi huvi, siis jäi üks kummist(või pooleldi plastikust) ümbris üle. Täspsemalt PS.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
19.06.2014 17:04:58
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
See vist oleneb, millise regiooni oma on. Regiooniti võib veidike erinev olla või siis lihtsalt on erinevad mudelid. Nt Klicki Xperia Z-il ka polnud/pole dokki kaasas ja midagi puudus veel ning seetõttu oli ka odavam hind võrreldes teiste poodidega ja selle tõttu hakati sealt selle soodsa hinna eest kahmama.
//EDIT: Vaatasin paar Xperia Z1 Compact unboxing videot ning ei näinud üheski docki... Vb siis polegi ühelgi Z1 C mudelil seda kaasas millegipärast jap. Kuid kõrvaklapid küll olid. |
Ega EMT-st ei saa ka klappe ja dokki kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
19.06.2014 21:01:38
|
|
|
| Dokk oli vist ainult miski jaapanis või kusagil seal kandis kaasas, kuskil oli link komplektatsiooni kohta....katsun otsida...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
27.06.2014 21:07:29
|
|
|
Täna just sain kätte Saksamaalt tellitud X1 Compact-i, karbil oli Brasiilia MM logo ja sisaldas: klapid, laadija/juhe, USB ülemineku kaablijupp. Ja hind ikka Klick-st koos transpordiga siia odavam! Dock tuleb eraldi muretseda, aga see ei maksa just teab kui palju.
4.4.4 läks kohe peale OTA kaudu, kõik toimib, suurus paras ja mis peamine: 3.5 mm kõrvaklapi pesa ei ole luugi taga
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
27.06.2014 21:38:46
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Täna just sain kätte Saksamaalt tellitud X1 Compact-i, karbil oli Brasiilia MM logo ja sisaldas: klapid, laadija/juhe, USB ülemineku kaablijupp. Ja hind ikka Klick-st koos transpordiga siia odavam! Dock tuleb eraldi muretseda, aga see ei maksa just teab kui palju.
4.4.4 läks kohe peale OTA kaudu, kõik toimib, suurus paras ja mis peamine: 3.5 mm kõrvaklapi pesa ei ole luugi taga  |
Kas see oli Saksa eBayst, kus hinnaks oli 350+15 DHL? Plaanin ise ka sealt tellida, aga pole kunagi nii kallist asja posti teel tellinud. Garantii kohta ei tea ka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.06.2014 21:46:24
|
|
|
| Saksa Amazonist saab ka koos postiga paar euri alla 400€. Ainult ma ei tea, kas seal klapid ka on, kui see tähtis. Igatahes Amazoni klienditeenindus (s.h garantiipool) on tasemel ja selles osas nüüd kartma ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
29.06.2014 20:38:07
|
|
|
| keegi juba 4.4.4 on peale lasknud? kui on, siis kuda lood on? xda's kirjutatakse, et bugid on parandatud ja pidi 'ülihea' olema.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.06.2014 21:16:22
|
|
|
| Sai täna kontrollitud ja ei andnud telefon ega ka pc companion uut softi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
29.06.2014 21:49:41
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| keegi juba 4.4.4 on peale lasknud? kui on, siis kuda lood on? xda's kirjutatakse, et bugid on parandatud ja pidi 'ülihea' olema. |
Kiidavad jah, aga kas olen õigesti aru saanud, et "vana meetodiga" (à la fastboot & CWM recovery) ei saa enam rootida?
Pealegi, ootan vist 14.4.A.0.108 CE versiooni ära...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
30.06.2014 11:34:46
|
|
|
4.4.4 peal 14.4.A.0.108 Pakkus koheselt esimesel kasutusel OTA uuendust!
[quote="noxton"]kas keegi on proovinud kruselli ekraani kilet?
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/2699/
..kas keegi teab kedagi kes teaks soovitada sellele kallile Kruselli pealt 10.- Euro-se kilele veel mingit odavamat max 0.99 Eur-st kile Kruselli kile kaitsmiseks?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|