|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba protsessorit eelistad sina? |
| Exynos 5 Octa 5410 |
|
32% |
[ 72 ] |
| Qualcomm Snapdragon 600 |
|
67% |
[ 148 ] |
|
| hääli kokku : 220 |
|
| autor |
|
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
28.04.2014 21:11:15
|
|
|
| Eks legende on mitmeid. Mõne asjalikuma testi tulemused huvitaksid mind ka. Naised siiski saunas rääkisid, et aeg-ajalt tuleb aku tõhjaks lasta, et aku taseme näitamist kalibreerida. Tõde ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
28.04.2014 22:30:39
|
|
|
kas on mingi rakendus millega saab ekraani rotate ise juhtida?
mingil põhjusel ekraan alati vastupidi.. ükskõik mis külje peale keerad
olen proovinud erinevaid romme ja krt seda pole korda saanud
viimati muutis l3mpz 29.04.2014 00:38:13, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
28.04.2014 22:36:18
|
|
|
| aga kas keegi natukene nutikam inimene ei suudaks välja uurida kas on selle s4ja akul mingi kiip mis loeb laadimis arvu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.04.2014 09:14:21
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| aga kas keegi natukene nutikam inimene ei suudaks välja uurida kas on selle s4ja akul mingi kiip mis loeb laadimis arvu |
Ei usu, et mingit loendurit on. Sellest oleks tehtud skandaal - piisavalt palju on neid, kes androidi nii riistvara kui softi pooleks pulkadeks võtavad ja oleks sellise asja leidnud.
Minu arusaamise järgi liitiumaku puhul on nii:
- 40% - 80% vahel hoidmine on aku tervisele kõige parem
- Tihedamini laadimine on parem kui tühjaks laskmine, st kui võimalus on siis nii umbes 80%'ini täis laadimine on alati hea mõte
- Täiesti tühjaks võiks lasta ehk nii kord kvartalis, eriti juhul kui tundub, et protsendinäit naljakalt käitub, siis ta kalibreerib aku ära tühjaks-täis tsükliga. Samas, kui probleemi pole, pole ka tühjaks vaja lasta
- Täiesti tühjaks laskmine aku tervisele hästi ei mõju ja täiesti täis olemine mõjub ka halvasti (ülelaadimise eest saab telefoni elektroonika telefoni kaitsta õnneks, tühjenemise eest mitte, st kui lased tühjaks ja jätad seisma pikemaks ajaks siis võib juhtuda et enam laadima ei hakkagi)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
29.04.2014 12:33:05
|
|
|
liitiumakude kohta on Apple teinud hea ülevaate - https://www.apple.com/batteries/
Iga laadimiskord ei tähenda ühte akutsüklit - kui kaks korda 50% täis laed, teeb see ühe tsükli.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
29.04.2014 18:56:06
|
|
|
| Kas kellelgi on selline jama nagu.minul, päevas vähemalt korra jookseb kinni ja see on olnud ka mõlemad korras facebooki chatis, telefon jookseb täiesti kokku ja peab aku tagant ära võtma ja uuesti telefoni käivituma siis täiesti toimib.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.04.2014 20:30:28
|
|
|
| Ei.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
30.04.2014 10:57:30
|
|
|
Soovitage mingit head viiruse tõrjet telefonile!
Mis viiruse tõrjet just sina kasutad ja kuidas komenteerid seda?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
30.04.2014 11:36:07
|
|
|
Ei kasuta hetkel. Aga muidu Avast on okei.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.04.2014 12:27:54
|
|
|
| Ei ole mingit vajadust oma telefoni mõttetusega aeglasemaks muuta. Avasti puhul on suureks väärtuseks muidugi väga korralik antitheft funktsioon.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.04.2014 12:28:29
|
|
|
naljakas nimi, nagu see võimaldaks vargust ära hoida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l3mpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2010
|
30.04.2014 13:04:38
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
naljakas nimi, nagu see võimaldaks vargust ära hoida. |
saad lihtsate käskudega tuvastada telefoni asukoha, saada viimaste kõnede ja sõnumite kohta infot, pilte kaameraga teha, et näha kelle käes jne..
samas saad telefoni lukku panna, et varas ei saaks andmetele ligi jne..
vargal saab elu raskeks teha kui asi õigesti seadistatud
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
30.04.2014 18:32:59
|
|
|
| Täna jälle lambist telefon jooksis täiesti kokku ning pidi aku tagant ära võtma ja peale seda uuesti käivitama ja toimib jälle ilusti, kas peaksin garantiise sell2 murega pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2014 18:37:02
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| Täna jälle lambist telefon jooksis täiesti kokku ning pidi aku tagant ära võtma ja peale seda uuesti käivitama ja toimib jälle ilusti, kas peaksin garantiise sell2 murega pöörduma? |
kes kannatab, see kaua elab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
03.05.2014 20:28:33
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| Täna jälle lambist telefon jooksis täiesti kokku ning pidi aku tagant ära võtma ja peale seda uuesti käivitama ja toimib jälle ilusti, kas peaksin garantiise sell2 murega pöörduma? |
kes kannatab, see kaua elab  |
mida mul kannatad on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.05.2014 22:33:34
|
|
|
Freedos, garantiisse viimisega kannata ikka, püüa võimalikult kaua edasi lükata. Siis seda rohkem kannatad ja kauem elad
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
04.05.2014 11:51:48
|
|
|
Mida sa enne kokkujooksmist tegid? Installisid midagi? Nii uue fööniga mul küll mingit häda polnud. Akupaistetus tekkis ka ca 4 kuud hiljem-seni ka ainus garantiikäik selle fööniga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
04.05.2014 13:31:00
|
|
|
| Ei ole küll ostuteema aga ega kellelgi S4 esiklaasi üle ei ole? Ebays miski 3-4€ maksavad aga see hong kongi shipping võtab kaua aega. Oleks vaja musta korpusega.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
04.05.2014 14:38:19
|
|
|
| Tuttav kurtis, et tal s4 millel ekraan all servas kumab lillat. Et tellitud kuskilt netist ja garantiid ei ole. Korpusel kukkumise jälgi ei pidand olema. Kas on see siiski vigastusest või äkki tarkvaraline? On siin kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
04.05.2014 15:07:00
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Tuttav kurtis, et tal s4 millel ekraan all servas kumab lillat. Et tellitud kuskilt netist ja garantiid ei ole. Korpusel kukkumise jälgi ei pidand olema. Kas on see siiski vigastusest või äkki tarkvaraline? On siin kellelgi kogemusi? |
Pakun, et mingi hetk tekkinud painutamisest. Selle vastu pole midagi mõistliku hinna eest teha.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
04.05.2014 22:10:51
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Mida sa enne kokkujooksmist tegid? Installisid midagi? Nii uue fööniga mul küll mingit häda polnud. Akupaistetus tekkis ka ca 4 kuud hiljem-seni ka ainus garantiikäik selle fööniga. |
Mitte midagi mis tavaliselt telefoni kokku võiks jooksutada, üks päev olin lihtsalt fb chatis, hakkasin kirjutama ja siis jooksis telefon kokku, teine kord avasin mängu ja mängu ei avanud ning telefon oli koos ja kolmas kord menüüs. Nüüd hetkel olen soomes ja ei kasuta nii aktiivselt enam telefoni aga ei usu, et see probleem nüüd päeva pealt lahenes.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrock
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2012
|
07.05.2014 09:58:29
|
|
|
| Millal s4 active kitkat 4.4ja pakkuma hakkab, hetkel 4.22 mis eestikeelne ja uuenduste alt ütleb, et värskeim värk mis olla saab. Keegi midagi oskab kosta?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
07.05.2014 22:18:13
|
|
|
| USA(AT&T) said 2 nädalat tagasi. Seega lähiajal peaksid saama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrock
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2012
|
11.05.2014 23:32:08
|
|
|
| maalane kirjutas: |
| USA(AT&T) said 2 nädalat tagasi. Seega lähiajal peaksid saama. |
Kuskil vähe täpsemat infot tõesti ei ole siis või, nagu WP´l näiteks on leht kus näha millal uuendused teatud riikidesse tulevad... Kuskilt küsida ei ole? Samsung Eesti ei tea midagi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.05.2014 09:31:25
|
|
|
| Millest konkreetselt hetkel puudust tunned, et selle tagaajamine tähelepanu väärib?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrock
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.05.2014 21:40:02
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.05.2014 16:02:54
|
|
|
| Kui ma telefoni ära rootin kas siis ta enam uuendusi ei tõmba ja ei leia?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.05.2014 20:33:29
|
|
|
Mul pakub ikka, aga võibolla erinev kui AOSP peal:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
25.05.2014 21:48:09
|
|
|
| millal telefonil uus tarkvaravärseknud võib tulla? Hetkel stock rom peal. 4.4.2
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
25.05.2014 22:00:53
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| millal telefonil uus tarkvaravärseknud võib tulla? Hetkel stock rom peal. 4.4.2 |
4.4.2 ongi hetkel viimane. Kõigepealt saab uue nexus ja siis pool.aastat hiljem teised. Nexusel ka 4.4 hetkel viimane
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.05.2014 11:17:03
|
|
|
| s4 minile pidi mingi uuendus juunis tulema.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.05.2014 11:23:54
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| millal telefonil uus tarkvaravärseknud võib tulla? Hetkel stock rom peal. 4.4.2 |
4.4.2 ongi hetkel viimane. Kõigepealt saab uue nexus ja siis pool.aastat hiljem teised. Nexusel ka 4.4 hetkel viimane |
Just. Kui tahta värskeimat Androidi siis Samsungi puhul on kolmandate arendajate Cyanogenmod levinuim variant.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
26.05.2014 11:52:37
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| s4 minile pidi mingi uuendus juunis tulema. |
Tulebki, aga paraku 4.4.2. Uuemat kui nexusel ei saa sinna nagunii tulla
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
27.05.2014 11:38:22
|
|
|
| nexusel siis 4.4.2 nagu aru saan ja saab olema ka minil?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
27.05.2014 15:35:57
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| nexusel siis 4.4.2 nagu aru saan ja saab olema ka minil? |
Jah, s4 minile plaanitakse ka 4.4.2. Selle saadavust saad kontrollida sammobile.com lehelt, ehk leht kus samsung avalikustab omi plaane ja ka uploadib tarkvarasi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
02.06.2014 17:20:22
|
|
|
Nii jälle olen saanud telefonis nördida.
paar päris mitu anomaaliat.
1. Kui vajutan telefoni klahvilukku et kella vaadata ei ole kell ennast ära uuendanud.(mitte see väike kell seal üleval paremal vaid see suur kui ekraan lukus on vms)
2.Jookseb kokku, vajutan seda home nuppu , ekraan korra vilgub ja ikka must, enam pilti ette ei tule. tükk tükk aega ootamist ja siis tuleb ette.Telefon toimetas korralikult aga kui uuesti klahviluku peale panin oli sama jama. Siis tuli teha restart.Nii ta teinud mitmeid kordi.
3. Telefon teeb ise restardi. Esimsed kaks korda avastasin siis mõtlesin et äkki enda süü läbi, kuidas nupp peale jäänud vms. Aga ühekorra kui ma olin telefoni kapipeale pannud ja siis sealt ükskord võtsin
avastasin et jälle pin sisestama. Siis ajas vihale küll.
Ja kuidas ma siis lähen garantiise neid vigu kurtma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.06.2014 17:26:31
|
|
|
| Theheiki kirjutas: |
Nii jälle olen saanud telefonis nördida.
paar päris mitu anomaaliat.
1. Kui vajutan telefoni klahvilukku et kella vaadata ei ole kell ennast ära uuendanud.(mitte see väike kell seal üleval paremal vaid see suur kui ekraan lukus on vms)
2.Jookseb kokku, vajutan seda home nuppu , ekraan korra vilgub ja ikka must, enam pilti ette ei tule. tükk tükk aega ootamist ja siis tuleb ette.Telefon toimetas korralikult aga kui uuesti klahviluku peale panin oli sama jama. Siis tuli teha restart.Nii ta teinud mitmeid kordi.
3. Telefon teeb ise restardi. Esimsed kaks korda avastasin siis mõtlesin et äkki enda süü läbi, kuidas nupp peale jäänud vms. Aga ühekorra kui ma olin telefoni kapipeale pannud ja siis sealt ükskord võtsin
avastasin et jälle pin sisestama. Siis ajas vihale küll.
Ja kuidas ma siis lähen garantiise neid vigu kurtma. |
mingi rakendus või uuendus läheb konflikti, factori reset annab lõpliku tõe
tõenäoliselt on sul mingi rakendus, mis soovib luba ennast ekraanilukul näidata või muu ekraaniluku widget
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
02.06.2014 17:41:07
|
|
|
[/quote]mingi rakendus või uuendus läheb konflikti, factori reset annab lõpliku tõe
tõenäoliselt on sul mingi rakendus, mis soovib luba ennast ekraanilukul näidata või muu ekraaniluku widget[/quote]
Kas teen factory reseti telefoni seadete alt või nö nende kolme nuppu vajutades?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.06.2014 18:26:13
|
|
|
proovi parem rakendus üles leida, oled teinekord targemmuidu pärast paned rakenduse uuesti peale ja oled lollilt sama küna ees tagasi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.06.2014 19:50:42
|
|
|
| Theheiki kirjutas: |
Nii jälle olen saanud telefonis nördida.
paar päris mitu anomaaliat.
1. Kui vajutan telefoni klahvilukku et kella vaadata ei ole kell ennast ära uuendanud.(mitte see väike kell seal üleval paremal vaid see suur kui ekraan lukus on vms)
2.Jookseb kokku, vajutan seda home nuppu , ekraan korra vilgub ja ikka must, enam pilti ette ei tule. tükk tükk aega ootamist ja siis tuleb ette.Telefon toimetas korralikult aga kui uuesti klahviluku peale panin oli sama jama. Siis tuli teha restart.Nii ta teinud mitmeid kordi.
3. Telefon teeb ise restardi. Esimsed kaks korda avastasin siis mõtlesin et äkki enda süü läbi, kuidas nupp peale jäänud vms. Aga ühekorra kui ma olin telefoni kapipeale pannud ja siis sealt ükskord võtsin
avastasin et jälle pin sisestama. Siis ajas vihale küll.
Ja kuidas ma siis lähen garantiise neid vigu kurtma. |
Kirusin praktiliselt just samasid asju S2 puhul. Orig värske 4.1.2 peal. Siis läks Wanamlite peale ja hoopis teine asi, kuigi pealtnäha juskui midagi ei muutunudki (originaaliga väga sarnane UI).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.06.2014 20:34:32
|
|
|
Nr. 3 võib osundada aku tüüpveale- äkiline tühjenemine, endal kukkus 75% pealt miski 20% peale, aku paistetas kah, garantiiga anti uus aku.
Esimesed 2 aga jah, mingi äpp (äpid) pidurdab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
02.06.2014 22:14:24
|
|
|
| Theheiki kirjutas: |
Nii jälle olen saanud telefonis nördida.
paar päris mitu anomaaliat.
1. Kui vajutan telefoni klahvilukku et kella vaadata ei ole kell ennast ära uuendanud.(mitte see väike kell seal üleval paremal vaid see suur kui ekraan lukus on vms)
2.Jookseb kokku, vajutan seda home nuppu , ekraan korra vilgub ja ikka must, enam pilti ette ei tule. tükk tükk aega ootamist ja siis tuleb ette.Telefon toimetas korralikult aga kui uuesti klahviluku peale panin oli sama jama. Siis tuli teha restart.Nii ta teinud mitmeid kordi.
3. Telefon teeb ise restardi. Esimsed kaks korda avastasin siis mõtlesin et äkki enda süü läbi, kuidas nupp peale jäänud vms. Aga ühekorra kui ma olin telefoni kapipeale pannud ja siis sealt ükskord võtsin
avastasin et jälle pin sisestama. Siis ajas vihale küll.
Ja kuidas ma siis lähen garantiise neid vigu kurtma. |
Kas telefon on maha kukkunud? Mul eelmiseks telefoniks oli s2 ja tegi ka ise taskus restarti ja päevas vahepeal isegi kaks korda, viisin garantiisse ja ütlesid, et telefon on maha kukkunud ja emaplaat on saanud kahjustada ning nõutsid ilget summat, et korda teha aga ei teinud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
02.06.2014 22:26:52
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| Theheiki kirjutas: |
Nii jälle olen saanud telefonis nördida.
paar päris mitu anomaaliat.
1. Kui vajutan telefoni klahvilukku et kella vaadata ei ole kell ennast ära uuendanud.(mitte see väike kell seal üleval paremal vaid see suur kui ekraan lukus on vms)
2.Jookseb kokku, vajutan seda home nuppu , ekraan korra vilgub ja ikka must, enam pilti ette ei tule. tükk tükk aega ootamist ja siis tuleb ette.Telefon toimetas korralikult aga kui uuesti klahviluku peale panin oli sama jama. Siis tuli teha restart.Nii ta teinud mitmeid kordi.
3. Telefon teeb ise restardi. Esimsed kaks korda avastasin siis mõtlesin et äkki enda süü läbi, kuidas nupp peale jäänud vms. Aga ühekorra kui ma olin telefoni kapipeale pannud ja siis sealt ükskord võtsin
avastasin et jälle pin sisestama. Siis ajas vihale küll.
Ja kuidas ma siis lähen garantiise neid vigu kurtma. |
Kas telefon on maha kukkunud? Mul eelmiseks telefoniks oli s2 ja tegi ka ise taskus restarti ja päevas vahepeal isegi kaks korda, viisin garantiisse ja ütlesid, et telefon on maha kukkunud ja emaplaat on saanud kahjustada ning nõutsid ilget summat, et korda teha aga ei teinud. |
Garantiis ütlevad pidevalt, et maha kukkund või vett saand. Ära neid päris tõepähe võta. Omal ka oli s2,mis tegi restare ja kaotas levi. Lõpuks teine tarkvara peal ja toimib aasta ilma ühegi viperuseta. Eelkõnelejatega nõus, et appi viga või lihtsalt peale uuendust tegemata tehase seadete taastus ning nüüd appide konflikt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Theheiki
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2013
|
03.06.2014 16:49:29
|
|
|
| Kusjuures kui mõelda siis hakkasid need jamad pihta tõesti peale tarkvara uuendust kus mitmed appid lausa ära kadusid.Ja peale uuendust ei teinud tehasese seadete taastamist,vbl kala seal oligi. Aga nüüd tehtud ja eks paistab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
05.06.2014 04:16:30
|
|
|
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.
hetkel telefon teeb oma esimest laadimist, päris elevil olen, viimased 4 aastat vanema SE nutikaga läbi aetud ikkagi seega avastamisrõõmu peaks mõnda aega jätkuma
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.06.2014 07:29:32
|
|
|
| starnike kirjutas: |
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.
hetkel telefon teeb oma esimest laadimist, päris elevil olen, viimased 4 aastat vanema SE nutikaga läbi aetud ikkagi seega avastamisrõõmu peaks mõnda aega jätkuma |
hommik hakkab kohe sellise pauguga
ei ole mul kilesid, presekaid ega kõhukotte s4 mini ymber, siiani kriime pole, mobla 8 kuud äkki juba kasutusel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
05.06.2014 13:32:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| starnike kirjutas: |
sai S4 Mini soetatud, ehk keegi oskab siin suunata kuhugi või on endal pakkuda kaitsekilesid/kummiümbriseid/nahkümbriseid (autosse hoidja pakub ka huvi) hea hinnaga, saatke PM.
hetkel telefon teeb oma esimest laadimist, päris elevil olen, viimased 4 aastat vanema SE nutikaga läbi aetud ikkagi seega avastamisrõõmu peaks mõnda aega jätkuma |
hommik hakkab kohe sellise pauguga
ei ole mul kilesid, presekaid ega kõhukotte s4 mini ymber, siiani kriime pole, mobla 8 kuud äkki juba kasutusel |
okei sorri et teie hommik nii algas
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.06.2014 19:50:38
|
|
|
Mina panin vaid tagakaane kaitse, nüüd mugavam käes hoida. Ikka õige S4, mitte mingi mini.
Viimasel ju oma teema siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=579225
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|