Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1129, 1130, 1131 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 23.05.2014 11:30:43 vasta tsitaadiga

Salvestatud Foxi ja Fox Life saadete vaatamisel ükspäev on subtiitrid ja teine päev ei ole neid. Eile ei saanud Castlet vaadata, sest subakaid polnud all, aga täna hommikul oli kõik jälle korras. Viimasel ajal on päris tihti nii. Restart ei aita. Kasutan Amigo boksi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.05.2014 11:30:54 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
indrekp kirjutas:
kaabel ei paku paraku neid võimalusi mida tänapäeval inimene soovib, on-demand.

Nii lolli juttu ei maksaks ikka ajada.
tsitaat:

sellepärast ka põlised kaablioperaatorid paraku ip peale liiguvad.

Erinevalt mõnest, suudetakse neid teenuseid pakkuda ka täies mahus, nagu näiteks salvestamine kõikidel kanalitel, timeshift jne. Korda seda nüüd 100 korda, kui muidu kohale ei jõua - SALVESTAMINE KÕIKIDEL KANALITEL!

Ei ole loll jutt, mina ainult on-demand pärast Elion'i DigiTV klient olengi. Elion'i palju kirutud salvestus teenus on täpselt selline nagu minul vaja on. Jah, neid kanaleid mida salvestada saab võiks rohkem olla, aga samas mul otsest vajadust ka ei ole. Välistoodangut saab mujalt ka vaadata, parema kvaliteediga kusjuures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2014 11:34:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et iga reedene fight club siin teemas hakkab traditsiooniks saama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.05.2014 11:34:36 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Oled oodatud serveriparkidesse eksursioonile.


ma tahaks ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004




sõnum 23.05.2014 12:19:55 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
armjan kirjutas:
Oled oodatud serveriparkidesse eksursioonile.


ma tahaks ka.


See oli tõesti huvitav pakkumine. Professionaalsest huvist juba tahaks tulla.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 23.05.2014 13:57:14 vasta tsitaadiga

Nii... ei tea, kes endiselt asjadega hakkama ei saa, aga samsungil ka pärast uuendust kordus tv ikkagi .... ise olen katsetanud paari kanal 2 saadet, siis toimis, aga naine vaatas täna õnne 13 etv-st läbi kordus tv ja hakkas samamoodi kõigepealt heli hakkima ja siis jooksis jälle kokku ja hakkas otsast näitama.... Ühesõnaga thumbs_down.gif täielik fail ikka.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2014 14:19:27 vasta tsitaadiga

jj666 kirjutas:
taavi kirjutas:
armjan kirjutas:
Oled oodatud serveriparkidesse eksursioonile.


ma tahaks ka.


See oli tõesti huvitav pakkumine. Professionaalsest huvist juba tahaks tulla.
+1
_________________
M: Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (SWE) ja Magic Trackpad 2
M: Tasakaaluliikur
M: Ryzen 2600/B450M/16GB/1TB/GTX1080/650W
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 249
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 23.05.2014 14:26:43 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
indrekp kirjutas:
kaabel ei paku paraku neid võimalusi mida tänapäeval inimene soovib, on-demand.

Seda arvate teie. Tegelikult pole teil aimugi, mida inimene soovib.


USAs valib pea enamus on-demand vaatamise kui neil on see võimalus.
Ja ilmselt ma ei eksi kui ütlen, et inimesed tahavad vaadata saateid ja sarju, mitte reklaame. Iseasi kes kui palju neid võimalusi kasutab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2014 14:34:17 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
4.17.10 on kõikidel motorola kasutajatele juba paregu kättesaadav.

Saan ma õieti aru, et nn "vana" digitv kasutajad kellel motorola ei saa ammu enam mingeid uuendusi?
Mul näitab versioon:16 & FW 3.09
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.05.2014 14:38:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
armjan kirjutas:
4.17.10 on kõikidel motorola kasutajatele juba paregu kättesaadav.

Saan ma õieti aru, et nn "vana" digitv kasutajad kellel motorola ei saa ammu enam mingeid uuendusi?
Mul näitab versioon:16 & FW 3.09


Vana MW versioon on v.3.19 Lives alates 14.05.2014
vanas tehakse vajalikke parandusi. Uute featuuride arendusi sinna oodata ei ole. Kui äritellija poolt tuleb featuuri arendustellimus vana peale, siis tehakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2014 14:47:06 vasta tsitaadiga

armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 23.05.2014 15:02:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 23.05.2014 15:54:56 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
jj666 kirjutas:
taavi kirjutas:
armjan kirjutas:
Oled oodatud serveriparkidesse eksursioonile.


ma tahaks ka.


See oli tõesti huvitav pakkumine. Professionaalsest huvist juba tahaks tulla.
+1

+2
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.05.2014 17:04:11 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

Vaat ei lähe, ikka näitab versioon 16 (fw: 3.09). Kusjuures mul on Motorola VIP1003, aga teleka ekraanilt näitab, et on 1903.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2014 17:58:23 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

Vaat ei lähe, ikka näitab versioon 16 (fw: 3.09). Kusjuures mul on Motorola VIP1003, aga teleka ekraanilt näitab, et on 1903.

Sekundeerin. Minul täpselt sama. Restardiga ei lähe kah uus peale (otsest restarti ei saa teha, seega eeldan, et voolujuhtme eemaldamine kvalifitseerub?). Kas siin võib olla asi selles, et mul on TG784 muudetud sillaks?
Peab olema stock seades ruuter, et digiboks ennast automaatselt uuendaks või ei sõltu see üldse ruuterist?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 23.05.2014 18:30:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

Vaat ei lähe, ikka näitab versioon 16 (fw: 3.09). Kusjuures mul on Motorola VIP1003, aga teleka ekraanilt näitab, et on 1903.

Sekundeerin. Minul täpselt sama. Restardiga ei lähe kah uus peale (otsest restarti ei saa teha, seega eeldan, et voolujuhtme eemaldamine kvalifitseerub?). Kas siin võib olla asi selles, et mul on TG784 muudetud sillaks?
Peab olema stock seades ruuter, et digiboks ennast automaatselt uuendaks või ei sõltu see üldse ruuterist?

Kui õigest aru saan, siis fw:3.09 ei uuendatagi vana nutitv kasutajatel, 3.19 on middleware, mis Elioni serveris istub ja see uuendati. Peale restarti igal juhul mul seadete lehel juurde tulnud porri ja lastenurga valikud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 23.05.2014 18:44:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

Vaat ei lähe, ikka näitab versioon 16 (fw: 3.09). Kusjuures mul on Motorola VIP1003, aga teleka ekraanilt näitab, et on 1903.

Sekundeerin. Minul täpselt sama. Restardiga ei lähe kah uus peale (otsest restarti ei saa teha, seega eeldan, et voolujuhtme eemaldamine kvalifitseerub?). Kas siin võib olla asi selles, et mul on TG784 muudetud sillaks?
Peab olema stock seades ruuter, et digiboks ennast automaatselt uuendaks või ei sõltu see üldse ruuterist?


Tundub, et ma ei väljendanud end selgelt. Tegu on menüü vahevaraga, mis värskendub automaatselt. Menüüs kuvatav jääb samaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.05.2014 18:59:41 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
armjan, Kuidas käsitsi 3.19 peale siis uuendada? Häguselt mäletan, et pidi vist puldil seadete menüüs mingit nuppu näppima, aga võin ka valesti mäletada. Hetkel olen igatahes väga rahul nii neti, kui ka TV teenuse stabiilsusega. Kõik toimib. Ainult paremat SD kvaliteeti ja rohkem HD kanaleid tahaks.


Refresh nupu vajutus viib uuenduse peale. See ei uuenda Motorola softi. Digiboksi restardiga läheb samuti automaatselt peale.

Vaat ei lähe, ikka näitab versioon 16 (fw: 3.09). Kusjuures mul on Motorola VIP1003, aga teleka ekraanilt näitab, et on 1903.


3.09 on FW. Kui oled teinud refresh / reboodi, on sul uusim MW peal. Vana MW ei näitagi MW versiooni numbrit
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.05.2014 21:11:06 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

versioon 4.17.10, Motorola
• Uus featuur Filmiriiuli all - HD videotaustad
• Seadete alt on eemaldatud resolutsiooni valik 1080i
• PIN koodi muutmisel peab nüüd uue PIN koodi kinnitamiseks selle teist korda sisestama (keegi siin tegi selle ettepaneku samuti)
• Raadiot kuulates saate meelespea kuvamisel ei viia kasutajat 30 sekundi jooksul meelespea poolt kuvatud kanalile


Ma ei tea, kas see on minu või uue versiooni probleem, aga salvestuste alt kadusid ära vanemad salvestused juhul kui uus on peale tulnud. St grupeerimine, kus saad valida, kas sa vaatad tänast uut või eelmise nädala vana osa: seda enam ei ole, valikus on vaid tänane saade.

Minu puhul tekkis see peale seda, kui olin ära kustutanud ühe saadete grupi, siis vaatasin, et versioon on uus ja tulin ka siia uurima, kas keegi juba kurdab.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 23.05.2014 21:20:25 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
versioon 4.17.10, Motorola
• Uus featuur Filmiriiuli all - HD videotaustad
• Seadete alt on eemaldatud resolutsiooni valik 1080i
• PIN koodi muutmisel peab nüüd uue PIN koodi kinnitamiseks selle teist korda sisestama (keegi siin tegi selle ettepaneku samuti)
• Raadiot kuulates saate meelespea kuvamisel ei viia kasutajat 30 sekundi jooksul meelespea poolt kuvatud kanalile


Elioni ajakiri rääkis sellest tausta teemast juba kuu aega tagasi. Seal ka öeldud et saab panna liikuva pildi raadio taustaks, kuidas see käib?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2014 15:27:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Elioni ajakiri...


Kui seda millegipärast igale kliendile koju ei saadeta, kas on ka mingi veebiversioon kusagil loetav?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 25.05.2014 13:37:33 vasta tsitaadiga

Sellest on vist siin juttu ka olnud, aga otsing ei andnud asjalikku tulemust. Ehk siis sooviks Inteno lan-st tõmmata juhe tg784 lan-i nii, et saaks maja teises otsas wifit ja digitv-d tarbida. Wifi hakkab ilusti tööle. TV aga näitab ainult salvestatud tavaari, otse vaatamine ei õnnestu. Intenos ei ole mingeid imeseadistusi teinud. Tg784-s keerasin dhcp kinni ja ka muud eriti midagi ei teinud. Oskab keegi suunata? Intenol on uusim tarkvara ja tg784-le panin ka elioni lehelt kõige uuema tarkvara peale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.05.2014 16:05:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tsitaat:
Elioni ajakiri...


Kui seda millegipärast igale kliendile koju ei saadeta, kas on ka mingi veebiversioon kusagil loetav?


Võta siis linnuke ära iseteeninduses selles kohas kus on kirjas midagi analoogset:"nõustun saama elionilt reklaami ja pakkumisi posti teel" vms
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 25.05.2014 16:18:17 vasta tsitaadiga

Inteno LAN-ist läheb kaabel ikka TG784 LAN porti? (mitte WAN).
TG784 IP on sul ikka määratud erinev Intenost ja pole konfliktis mõne muu staatilise IP-ga?
Samas meenub kuskilt selline väide, et TG784 ei oskavat switchina korralikult käituda...

eltso kirjutas:
Sellest on vist siin juttu ka olnud, aga otsing ei andnud asjalikku tulemust. Ehk siis sooviks Inteno lan-st tõmmata juhe tg784 lan-i nii, et saaks maja teises otsas wifit ja digitv-d tarbida. Wifi hakkab ilusti tööle. TV aga näitab ainult salvestatud tavaari, otse vaatamine ei õnnestu. Intenos ei ole mingeid imeseadistusi teinud. Tg784-s keerasin dhcp kinni ja ka muud eriti midagi ei teinud. Oskab keegi suunata? Intenol on uusim tarkvara ja tg784-le panin ka elioni lehelt kõige uuema tarkvara peale.


viimati muutis Six 25.05.2014 16:58:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.05.2014 16:20:19 vasta tsitaadiga

digitv ei hakka imo nii üldse tööle... või on inteno soft juba samade võimalustega nagu oli 789 oma mis sai selle variandi vaid siis kui sul oli Samsungi nutitv millel elioni äpp.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1129, 1130, 1131 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.