|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis väärtusega käekella kannad? |
| Alla 50€ |
|
14% |
[ 55 ] |
| 51-100€ |
|
11% |
[ 46 ] |
| 101-150€ |
|
9% |
[ 38 ] |
| 151-200€ |
|
7% |
[ 30 ] |
| 201-300€ |
|
9% |
[ 36 ] |
| 301-500€ |
|
7% |
[ 31 ] |
| 501-999€ |
|
4% |
[ 17 ] |
| 1000€ või rohkem |
|
5% |
[ 20 ] |
| Ei kanna käekella |
|
29% |
[ 115 ] |
|
| hääli kokku : 388 |
|
| autor |
|
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.05.2014 08:55:24
|
|
|
Mehaanilised ilma kuupäevanäiduta kellad saab ülilihtsalt vasakukäelistele ümber konvertida. Piisab sihverplaadi ümber keeramisest.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.05.2014 14:11:32
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mehed kannavad vasakul ja naised paremal käel. |
nii ta on! Kandsin paremal ning hormonaalne tasakaal läks paigast, habet pidin üha harvemini ajama, iga nädal hakkasin butiike külastama ja muu taoline jama! Proovin swappida...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.05.2014 14:15:06
|
|
|
| XR kirjutas: |
| Mehaanilised ilma kuupäevanäiduta kellad saab ülilihtsalt vasakukäelistele ümber konvertida. Piisab sihverplaadi ümber keeramisest. |
Ta on kvartsiga mul, aga ehk oskad soovitada Tallinnas mõnda kellasseppa kes hakkama saaks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.05.2014 15:57:24
|
|
|
jaank, ma arvan, et iga suvaline võiks osata sihverplaati keerata.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.05.2014 08:28:05
|
|
|
| miga kirjutas: |
| namstoop, mis diameetriga kell on ? |
43 mm
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
09.05.2014 21:53:52
|
|
|
Mulle jäi silma üks huvitav ettevõte, kes toodab omanäolisi sukeldumiskelli. Pole päris minu maitse aga vähemalt midagi erilist. Hind on 1000m sukeldumiskella jaoks ka suhteliselt mõistlik.
http://www.dievaswatches.com/divers.html
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.05.2014 00:29:10
|
|
|
pacho, neid custom divereid ikka jagub, kui OceanTime lehte külastad.
Vaatan siin Portugalis, mida inimesed kannavad. Päris palju on näha nii müügis kui ka käe peal vanakooli elektroonilisi ning metallist Casiosid. Need, mis näevad välja nagu Electronika või Montana. Swatch on samuti suht moes.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kid.
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
14.05.2014 14:32:43
|
|
|
Lisan ka siis pildi ja väikese kirjeldava teksti oma kellakogu kohta.
Ülemine rida, vasakult:
1. Parnis "Portuguese" - IWC Portugues'i järgija ja mu kõige esimene (Hiina) mehhaaniline kell. Seagull ST25 mehhanismiga truu tööloom, mis on kahe aasta jooksul end väga täpsena tõestanud (hetkel tundub olevat isegi täpsem kui Steinhart'i ETA).
2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit.
3. Tissot Seastar Quartz - osta.ee leid seistmekümnendatest, mille eest sai makstud ca 40 eurot. Oma väiksuse tõttu viimase aja üks lemmikuid. Sisaldab omapärast Tissot Cal2030 mehhanismi, mida kasutati tol ajal ka Omega kelladel.
4. Seiko 5 (SNX115) - aus ja töökindel modifitseeritud Seiko 5, mis üritab veidi jäljendada Rolex Exploreri stiili. Rihm vahetatud kvaliteetsema vastu, seierid ja sihverplaat Dagaz'ist.
5. Seiko SKX007J1 - üsna legendaarne diver Seikolt. Jaapani versioon (J1). William Jeani rihm, mis on ilmselt parim metallrihm, mida ma näinud olen.
6. Parnis "Submariner" - järjekordne Hiina "homage-kell". Antud versioon on safiirklaasi ja keraamilise bezel'iga (kahe aasta jooksul mitte ühtegi kriimu). Üldkokkuvõttes väga suurepärane, hea suurusega (40mm vs Steinhart'i 42mm) ajanäitaja. Kasutab DG2813 mehhanismi.
Suur tänu selle teema loomise ja elushoidmise eest kõigile. Oligi juba ammu küsimus, et kas Eestis kellahuvilised siis tõesti sõna ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
14.05.2014 14:41:01
|
|
|
| Keegi teab nõuka aegseid vähe " kõvemaid" kellasid ? nimed ei tule meelde, popiks muutumas jälle. vilniuses küsiti miski eest 70 euri.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.05.2014 21:49:23
|
|
|
| kid. kirjutas: |
Ülemine rida, vasakult:
2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit. |
See kell on ju puhas seks. Kade!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
15.05.2014 11:37:41
|
|
|
Scart, oleneb, kui suur käsi sul on, aga 40mm korpus ja 20mm rihm tunduvad mulle küll väiksevõitu.
Ja Steinharti 44mm on kole oma safiirbezeliga.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
15.05.2014 12:27:37
|
|
|
sai endale muretsetud nüüd fossil archer - pikaagne lemmik
varasemalt olnud casio edifice ja üks feik rado jubilee
Esimene tõsisem käekell kunagi keskas:
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.05.2014 23:28:37
|
|
|
| kid. kirjutas: |
Lisan ka siis pildi ja väikese kirjeldava teksti oma kellakogu kohta.
Ülemine rida, vasakult:
1. Parnis "Portuguese" - IWC Portugues'i järgija ja mu kõige esimene (Hiina) mehhaaniline kell. Seagull ST25 mehhanismiga truu tööloom, mis on kahe aasta jooksul end väga täpsena tõestanud (hetkel tundub olevat isegi täpsem kui Steinhart'i ETA).
2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit.
3. Tissot Seastar Quartz - osta.ee leid seistmekümnendatest, mille eest sai makstud ca 40 eurot. Oma väiksuse tõttu viimase aja üks lemmikuid. Sisaldab omapärast Tissot Cal2030 mehhanismi, mida kasutati tol ajal ka Omega kelladel.
4. Seiko 5 (SNX115) - aus ja töökindel modifitseeritud Seiko 5, mis üritab veidi jäljendada Rolex Exploreri stiili. Rihm vahetatud kvaliteetsema vastu, seierid ja sihverplaat Dagaz'ist.
5. Seiko SKX007J1 - üsna legendaarne diver Seikolt. Jaapani versioon (J1). William Jeani rihm, mis on ilmselt parim metallrihm, mida ma näinud olen.
6. Parnis "Submariner" - järjekordne Hiina "homage-kell". Antud versioon on safiirklaasi ja keraamilise bezel'iga (kahe aasta jooksul mitte ühtegi kriimu). Üldkokkuvõttes väga suurepärane, hea suurusega (40mm vs Steinhart'i 42mm) ajanäitaja. Kasutab DG2813 mehhanismi.
Suur tänu selle teema loomise ja elushoidmise eest kõigile. Oligi juba ammu küsimus, et kas Eestis kellahuvilised siis tõesti sõna ei võta. |
ma ilmselt ei ole piisavalt kellapede, et aru saada miks peaks omama kolme välimuselt sisuliselt ühesugust kella
Okei ma nii kellapede ei ole, et ühetaolisi kelli kokku osta, aga osad vanemad kellad on täitsa ägedad. Kas Tallinnas mõnda sellist vanakraamikohta on, kus võiks vanu vene kelli kohata? Äkki leiab mõne lapsepõlve kella üles. Nimesid ei mäleta, aga välimuse järgi tunneks ilmselt ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
18.05.2014 12:58:08
|
|
|
Need kellad ei maksa kuskil sellist "enne" hinda nagu nad seal välja toovad.
Selle "Enne oli 1000 ja nüüd on ainult 100€" õnge ei tasu küll minna.
Vali sealt mõni kell välja ja siis vaata, mis hinnaga nad näiteks Amazonis on.
Muidugi 150€ kvartsi eest ma küll välja ei käiks. Soovitaks ikka mehaanilisi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
18.05.2014 18:03:09
|
|
|
Tõsise kellafanaatiku arvamus quartz kelladest.
Humoorikas lõik - kuid hoiatuseks - sisaldab hulganisti roppusi.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
18.05.2014 19:38:29
|
|
|
Mul selline odavamapoolsem nutikell(üritan ajaga kaasas käia).
Rihm on suhteliselt mugav, käe peal püsib hästi, suurus on ka väga sobiv, kuid kella eemaldamine suht ebameeldiv, et eemaldan ainult siis kui laadida vaja..
Rihma materjalist pole aru saanud, aga tundub, et mingi võltsnahk või midagi.
Spoiler 
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
18.05.2014 19:42:38
|
|
|
mine perse
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.05.2014 19:47:12
|
|
|
Braien, kaua aku kestab?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.05.2014 19:48:04
|
|
|
klassika
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
18.05.2014 19:50:21
|
|
|
Endal on Pebble smartwatch, see esimene plastist. Päris vahva mänguasi aga suur vaimustus, et näed kella pealt kes helistab või sõnumi saadab on ammu üle läinud.
Samas võiks musta Pebble steel'i vastu vahetada küll, muidu okei vidin.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
18.05.2014 19:56:31
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Braien, kaua aku kestab? |
Ma saan kasutust 7-8 päeva, ehk parem kui enamused nutikellad.
| ummy kirjutas: |
| proovi selle kellaga pilti teha |
See kahjuks vanem Rev. sellel ei ole kaamerat, aga on plaan saada uuem versioon, millega saab pilti teha.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.05.2014 20:41:15
|
|
|
Eelmine nädal ostsin Seiko SNK803
Spoiler 
Alguses sihtisin Dieseli DZ4303 poole, kuid kellade kohta rohkem uurides tekkis kvartside vastu mingi põlgus ning lisaks oleks see minu käele liiga suur ka. Mõneti kahju, sest disain, eriti värv, meeldib tohutult.
Seikoga olen väga rahul. Kui peaks veel mingi kella järgi isu tekkima piilun vast Orientide poole, kel on fantastiline valik automatic kellasid £100-200 vahel.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
19.05.2014 21:13:30
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
Alguses sihtisin Dieseli DZ4303 poole, kuid kellade kohta rohkem uurides tekkis kvartside vastu mingi põlgus ning lisaks oleks see minu käele liiga suur ka.
|
Igal asjal oma otstarve. Samamoodi on otstarve kvartskelladel. Põlgamine põlgamise pärast on snobism.
Kõiki inimesi lihtsalt ei huvita mis käel tiksub. Kvartskellad on ka üldjuhul odavamad ja pole kahju ära visata.
Näiteks, eranditult kõik minu alluvad, kannavad tööl minu minu kellast väärtuslikumat ajanäitajat. Ja mul pole kavaski hakata pidevalt midagi kallimat kandma. Ainult siis kui olukord nõuab.
Ja odava kvartskella kandmise põhjus on üsna lihtne. Mu töökellad näevad pärast paarikuust kasutamist välja nagu kannaks päev otsa telliskive. Ma ei ole piisavalt rikas, et Omega't või Blancpain'i iga paari kuu järel hooldusesse saata.
Nagu öeldud, igal tööriistal oma otstarve.
Seiko 5'e suhtes on mul ainult lugupidamine.
http://monochrome-watches.com/cheapest-high-end-watch/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.05.2014 22:12:58
|
|
|
pacho, mis tööga sa tegeled kui saladus pole? Oskad ehk kestvavamat kella soovitada
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
19.05.2014 22:52:40
|
|
|
| softis kirjutas: |
pacho, mis tööga sa tegeled kui saladus pole? Oskad ehk kestvavamat kella soovitada  |
Kontoritööga.
Üldiselt peavad väga hästi vastu 316L terasest sukeldumiskellad, mille välised markerid on kaetud keraamika või safiiriga. Sukeldumiskelladel on tihtipeale kumer klaas ja see pakub korpusele lisakaitset. Kui juurde panna mõni aeglane Jaapani mehaanika, siis on tegu üsna pommikindla kellaga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.05.2014 23:30:43
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Kontoritööga.
|
milline kontoritöö paari kuuga kella välimuse ära rikub? Või ostad neid plastist korpusega värvilisi kelli kusagilt balta turu putkast.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
19.05.2014 23:40:12
|
|
|
| See on müsteerium. ära küsi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
20.05.2014 07:26:31
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| pacho kirjutas: |
Kontoritööga.
|
milline kontoritöö paari kuuga kella välimuse ära rikub? Või ostad neid plastist korpusega värvilisi kelli kusagilt balta turu putkast. |
Erinevad maad, erinevad kombed
Kultuurilistest erinevustest rääkimiseks pole see vast õige teema.
Hetkel kannan sellist kella
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8072459#8072459
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
20.05.2014 10:24:56
|
|
|
kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud
Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.05.2014 10:26:39
|
|
|
| XR kirjutas: |
kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud
Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad. |
Meenutab telefone ja kaitsekilesid
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.05.2014 10:36:15
|
|
|
Ah mis krt, armid kaunistavad
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
20.05.2014 18:10:08
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| XR kirjutas: |
kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud
Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad. |
Meenutab telefone ja kaitsekilesid |
Kvartskell on nagu telefon. Tarbeese. Paar aastat kasutad, kaotab enamiku oma väärtusest ja läheb seejärel prügikasti, sugulasele või võileivahinnaga ebay'sse.
Mul pole kriimude vastu midagi. Näitavad kella ajalugu. Näiteks vanu sõjaväekelli suuresti ei taastata. Korpuse peal jäetakse kriimud alles.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.05.2014 21:51:40
|
|
|
Kas vana mehaanilise kellaga võib olla selline värk, et kui pole ilmselt kaua aega töötanud, siis alguses võib veidi lambist jupsida. Keerasin üles, kohe tööle ei hakanud. Siis hakkas küll tööle, et esimese 10 min jooksul jäi 2 min maha. Vahepeal sekundiseier jäi seisma jne. Terve esimese tunnikese jupsis niimoodi.
Nüüd on ööpäeva käinud normaalselt. Ei pea edasise pärast muretsema?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
22.05.2014 22:03:49
|
|
|
| Määrdeained tahkuvad. Sellepärast ei töötanud korralikult. Liikumine eemaldas tahkunud määrde. Töötamisest hoolimata on hooldust vaja. Määrdeainete puudumine põhjustab liikuvate osade üleliigset kulumist. Hiljem läheb parandamine väga kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.05.2014 22:08:18
|
|
|
oh on alles kellad. endal mingi Police metallist kell ning mingi Timexi plastikjulles. Timexi puhul meeldib kuidas tiksub. Kohe tõsiselt kõvasti. Õhtul voodis hea kuulata, tik tik tik...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
22.05.2014 22:11:25
|
|
|
| Ise pean tavaliselt tiksujad voodist eemale panema selleks, et magada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.05.2014 22:12:56
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| Määrdeained tahkuvad. Sellepärast ei töötanud korralikult. Liikumine eemaldas tahkunud määrde. Töötamisest hoolimata on hooldust vaja. Määrdeainete puudumine põhjustab liikuvate osade üleliigset kulumist. Hiljem läheb parandamine väga kalliks. |
OK, tänud
Kui nüüd leiaks Tallinnas mõne kellasepa, kes hakkama saaks ja varandust ei küsiks
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
22.05.2014 22:16:33
|
|
|
namstoop, kui leiad mõne, siis anna mulle ka teada. Muidu kõige kallimaks läheb juveelide vahetamine kui need ära kuluvad. Hammasrattad tiksuvad nende peal ning seal on ka pisike tilk määrdeainet. Mõistlik oleks mehaanilisi kellasid ikka korra nädalas üles keerata.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.05.2014 10:58:08
|
|
|
Guugeldamise järgi otsustated tegeletakse mehaaniliste kelladeg ju küll:
http://www.kellassepp.eu/index.php?id=10539
http://www.kellassepp.net/ee/kellassepp-ali/
http://www.saxby.ee/hinnakiri.htm
jutt käib sellest kellast:
Spoiler 
Spoiler 
Kuna tegu ei ole ülemäära väärtusliku kellaga, vaid rohkem hetkeemotsiooni ajel puhtalt välimuse pärast ostetud asjaga (rihma vast vahetan ära millalgi), siis väga palju raha ja aega ei tahaks hoolduse peale paigutada.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
23.05.2014 12:05:14
|
|
|
Juba kaheksateist aastat on see k2e kyljes tiksunud. Originaalrihm mis oli plastist, l2ks paar aasta jooksul katki, sellest ajast on see rihm seal peal. Pole siiamaani pidanud kellassepa juurde viima. Tuli see yhena sellest n2nnist mis yhes linnavalitsuse korraldatud j6ulupeost ja kingitusekarbist v2lja kukkus, koos hunniku mudelautode, kommide jms poistekraamiga. Esimene kord anti pakk mis oli m6eldud naissoo esindajatele (jah, kaheksa-aastaselt olid soonormid paigas. sallid, taskulambid ja ma ei m2leta mis veel, mis tundus kohe "fuih, plikade v2rk! viin tagasi karbi"), kuna oli oeldud et v6ib juhtuda, et karbid on segi aetud vahest. Ja teisest kukkuski see. Tootab laitmatult siiamaani, igap2evaselt saanud vintsutamist nagu hobune.
Spoiler 
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
viimati muutis neros 23.05.2014 16:50:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
23.05.2014 16:51:28
|
|
|
Erikuradit6bras dropbox... k6igepealt peab ymber nurga minema, et direct linki ennast k2tte saada ja tagatipuks tuleb ka veel l2bi lukuaugu pugeda, et ka teised seda n2eksid... oeh...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
23.05.2014 16:52:49
|
|
|
tea, ma näen
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.05.2014 16:57:19
|
|
|
| ma ka hommikul nägin
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
24.05.2014 19:14:11
|
|
|
Kvartsi laupäev.
Spoiler 
Eelmine Garmin läks prügimäele. Pärast 6 aastat kukkus tükkideks. Kuna igasuguseid peeneid funktsioone, nagu rütmitsoonid ja virtuaalne treener, ei kasutanud, siis läks loosi kõige odavam GPS'iga mudel.
Ühtlasi pakub ka etaloni teiste kellade õigeks seadmiseks. Minu mälu järgi on vähe sellest odavamaid kellasi, mis oskavad automaatselt aega sünkroniseerida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2014 10:37:37
|
|
|
Ostsin veel ühe vana kella. Midagi umbes samasugust (või isegi täpselt sama) oli mul kunagi lapsepõlves. Käib igatahes väga täpselt Rihm on tiba kahtlane, ilmselt asendan.
Spoiler 
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|