Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis väärtusega käekella kannad?
Alla 50€
14%
 14%  [ 55 ]
51-100€
11%
 11%  [ 46 ]
101-150€
9%
 9%  [ 38 ]
151-200€
7%
 7%  [ 30 ]
201-300€
9%
 9%  [ 36 ]
301-500€
7%
 7%  [ 31 ]
501-999€
4%
 4%  [ 17 ]
1000€ või rohkem
5%
 5%  [ 20 ]
Ei kanna käekella
29%
 29%  [ 115 ]
hääli kokku : 388

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.05.2014 08:55:24 vasta tsitaadiga

Mehaanilised ilma kuupäevanäiduta kellad saab ülilihtsalt vasakukäelistele ümber konvertida. Piisab sihverplaadi ümber keeramisest.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 14:11:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mehed kannavad vasakul ja naised paremal käel.

nii ta on! Kandsin paremal ning hormonaalne tasakaal läks paigast, habet pidin üha harvemini ajama, iga nädal hakkasin butiike külastama ja muu taoline jama! Proovin swappida...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.05.2014 14:15:06 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Mehaanilised ilma kuupäevanäiduta kellad saab ülilihtsalt vasakukäelistele ümber konvertida. Piisab sihverplaadi ümber keeramisest.


Ta on kvartsiga mul, aga ehk oskad soovitada Tallinnas mõnda kellasseppa kes hakkama saaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.05.2014 15:57:24 vasta tsitaadiga

jaank, ma arvan, et iga suvaline võiks osata sihverplaati keerata.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 08:28:05 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
namstoop, mis diameetriga kell on ?


43 mm

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.05.2014 08:55:37 vasta tsitaadiga

Sain oma lapsepõlveunistuse ka lõpuks kätte.
Pildil vana, mille kandmisel originaal Casiost unistasin ning uus kõrvuti:
https://www.dropbox.com/s/5ku6ze704ho4vz2/2014-05-05%2004.53.57.jpg

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.05.2014 21:53:52 vasta tsitaadiga

Mulle jäi silma üks huvitav ettevõte, kes toodab omanäolisi sukeldumiskelli. Pole päris minu maitse aga vähemalt midagi erilist. Hind on 1000m sukeldumiskella jaoks ka suhteliselt mõistlik.
http://www.dievaswatches.com/divers.html
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2014 00:29:10 vasta tsitaadiga

pacho, neid custom divereid ikka jagub, kui OceanTime lehte külastad.
Vaatan siin Portugalis, mida inimesed kannavad. Päris palju on näha nii müügis kui ka käe peal vanakooli elektroonilisi ning metallist Casiosid. Need, mis näevad välja nagu Electronika või Montana. Swatch on samuti suht moes.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 14.05.2014 14:32:43 vasta tsitaadiga

Lisan ka siis pildi ja väikese kirjeldava teksti oma kellakogu kohta.



Ülemine rida, vasakult:
1. Parnis "Portuguese" - IWC Portugues'i järgija ja mu kõige esimene (Hiina) mehhaaniline kell. Seagull ST25 mehhanismiga truu tööloom, mis on kahe aasta jooksul end väga täpsena tõestanud (hetkel tundub olevat isegi täpsem kui Steinhart'i ETA).
2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit.
3. Tissot Seastar Quartz - osta.ee leid seistmekümnendatest, mille eest sai makstud ca 40 eurot. Oma väiksuse tõttu viimase aja üks lemmikuid. Sisaldab omapärast Tissot Cal2030 mehhanismi, mida kasutati tol ajal ka Omega kelladel.
4. Seiko 5 (SNX115) - aus ja töökindel modifitseeritud Seiko 5, mis üritab veidi jäljendada Rolex Exploreri stiili. Rihm vahetatud kvaliteetsema vastu, seierid ja sihverplaat Dagaz'ist.
5. Seiko SKX007J1 - üsna legendaarne diver Seikolt. Jaapani versioon (J1). William Jeani rihm, mis on ilmselt parim metallrihm, mida ma näinud olen.
6. Parnis "Submariner" - järjekordne Hiina "homage-kell". Antud versioon on safiirklaasi ja keraamilise bezel'iga (kahe aasta jooksul mitte ühtegi kriimu). Üldkokkuvõttes väga suurepärane, hea suurusega (40mm vs Steinhart'i 42mm) ajanäitaja. Kasutab DG2813 mehhanismi.

Suur tänu selle teema loomise ja elushoidmise eest kõigile. Oligi juba ammu küsimus, et kas Eestis kellahuvilised siis tõesti sõna ei võta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.05.2014 14:41:01 vasta tsitaadiga

Keegi teab nõuka aegseid vähe " kõvemaid" kellasid ? nimed ei tule meelde, popiks muutumas jälle. vilniuses küsiti miski eest 70 euri.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 21:12:42 vasta tsitaadiga

on see hea kell?
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/oksjonil-muudi-maailma-kalleim-rolex.d?id=68675023

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 21:49:23 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:

Ülemine rida, vasakult:

2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit.


See kell on ju puhas seks. Kade!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2014 11:37:41 vasta tsitaadiga

Scart, oleneb, kui suur käsi sul on, aga 40mm korpus ja 20mm rihm tunduvad mulle küll väiksevõitu.
Ja Steinharti 44mm on kole oma safiirbezeliga.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 12:27:37 vasta tsitaadiga

sai endale muretsetud nüüd fossil archer - pikaagne lemmik



varasemalt olnud casio edifice ja üks feik rado jubilee

Esimene tõsisem käekell kunagi keskas:
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 23:28:37 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:
Lisan ka siis pildi ja väikese kirjeldava teksti oma kellakogu kohta.



Ülemine rida, vasakult:
1. Parnis "Portuguese" - IWC Portugues'i järgija ja mu kõige esimene (Hiina) mehhaaniline kell. Seagull ST25 mehhanismiga truu tööloom, mis on kahe aasta jooksul end väga täpsena tõestanud (hetkel tundub olevat isegi täpsem kui Steinhart'i ETA).
2. Steinhart Ocean One Black - nädalapäevad tagasi omandatud pikaaegne unistus. Ilmselt vajaks väikest reguleerimist, 48 tunniga +10 sekundit.
3. Tissot Seastar Quartz - osta.ee leid seistmekümnendatest, mille eest sai makstud ca 40 eurot. Oma väiksuse tõttu viimase aja üks lemmikuid. Sisaldab omapärast Tissot Cal2030 mehhanismi, mida kasutati tol ajal ka Omega kelladel.
4. Seiko 5 (SNX115) - aus ja töökindel modifitseeritud Seiko 5, mis üritab veidi jäljendada Rolex Exploreri stiili. Rihm vahetatud kvaliteetsema vastu, seierid ja sihverplaat Dagaz'ist.
5. Seiko SKX007J1 - üsna legendaarne diver Seikolt. Jaapani versioon (J1). William Jeani rihm, mis on ilmselt parim metallrihm, mida ma näinud olen.
6. Parnis "Submariner" - järjekordne Hiina "homage-kell". Antud versioon on safiirklaasi ja keraamilise bezel'iga (kahe aasta jooksul mitte ühtegi kriimu). Üldkokkuvõttes väga suurepärane, hea suurusega (40mm vs Steinhart'i 42mm) ajanäitaja. Kasutab DG2813 mehhanismi.

Suur tänu selle teema loomise ja elushoidmise eest kõigile. Oligi juba ammu küsimus, et kas Eestis kellahuvilised siis tõesti sõna ei võta.


ma ilmselt ei ole piisavalt kellapede, et aru saada miks peaks omama kolme välimuselt sisuliselt ühesugust kella icon_rolleyes.gif


Okei ma nii kellapede ei ole, et ühetaolisi kelli kokku osta, aga osad vanemad kellad on täitsa ägedad. Kas Tallinnas mõnda sellist vanakraamikohta on, kus võiks vanu vene kelli kohata? Äkki leiab mõne lapsepõlve kella üles. Nimesid ei mäleta, aga välimuse järgi tunneks ilmselt ära.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 13:00:14 vasta tsitaadiga

Sellise alega on hinnad isegi mõtlema panevad: https://cherry.ee/meeste-kaekellad-tunnustatud-brandidelt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.05.2014 12:58:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sellise alega on hinnad isegi mõtlema panevad: https://cherry.ee/meeste-kaekellad-tunnustatud-brandidelt


Need kellad ei maksa kuskil sellist "enne" hinda nagu nad seal välja toovad.
Selle "Enne oli 1000 ja nüüd on ainult 100€" õnge ei tasu küll minna.
Vali sealt mõni kell välja ja siis vaata, mis hinnaga nad näiteks Amazonis on.

Muidugi 150€ kvartsi eest ma küll välja ei käiks. Soovitaks ikka mehaanilisi vaadata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 18.05.2014 18:03:09 vasta tsitaadiga

Tõsise kellafanaatiku arvamus quartz kelladest.
Humoorikas lõik - kuid hoiatuseks - sisaldab hulganisti roppusi.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:38:29 vasta tsitaadiga

Mul selline odavamapoolsem nutikell(üritan ajaga kaasas käia).

Rihm on suhteliselt mugav, käe peal püsib hästi, suurus on ka väga sobiv, kuid kella eemaldamine suht ebameeldiv, et eemaldan ainult siis kui laadida vaja..
Rihma materjalist pole aru saanud, aga tundub, et mingi võltsnahk või midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:42:38 vasta tsitaadiga

mine perse icon_neutral.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:47:12 vasta tsitaadiga

Braien, thumbs_up.gif kaua aku kestab?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.05.2014 19:48:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif klassika
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:48:59 vasta tsitaadiga

proovi selle kellaga pilti teha
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:50:21 vasta tsitaadiga

Endal on Pebble smartwatch, see esimene plastist. Päris vahva mänguasi aga suur vaimustus, et näed kella pealt kes helistab või sõnumi saadab on ammu üle läinud.

Samas võiks musta Pebble steel'i vastu vahetada küll, muidu okei vidin.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 19:56:31 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Braien, thumbs_up.gif kaua aku kestab?


Ma saan kasutust 7-8 päeva, ehk parem kui enamused nutikellad.


ummy kirjutas:
proovi selle kellaga pilti teha


See kahjuks vanem Rev. sellel ei ole kaamerat, aga on plaan saada uuem versioon, millega saab pilti teha.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 20:41:15 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal ostsin Seiko SNK803

Spoiler Spoiler Spoiler


Alguses sihtisin Dieseli DZ4303 poole, kuid kellade kohta rohkem uurides tekkis kvartside vastu mingi põlgus ning lisaks oleks see minu käele liiga suur ka. Mõneti kahju, sest disain, eriti värv, meeldib tohutult.

Seikoga olen väga rahul. Kui peaks veel mingi kella järgi isu tekkima piilun vast Orientide poole, kel on fantastiline valik automatic kellasid £100-200 vahel.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.05.2014 21:13:30 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:

Alguses sihtisin Dieseli DZ4303 poole, kuid kellade kohta rohkem uurides tekkis kvartside vastu mingi põlgus ning lisaks oleks see minu käele liiga suur ka.

Igal asjal oma otstarve. Samamoodi on otstarve kvartskelladel. Põlgamine põlgamise pärast on snobism.
Kõiki inimesi lihtsalt ei huvita mis käel tiksub. Kvartskellad on ka üldjuhul odavamad ja pole kahju ära visata.
Näiteks, eranditult kõik minu alluvad, kannavad tööl minu minu kellast väärtuslikumat ajanäitajat. Ja mul pole kavaski hakata pidevalt midagi kallimat kandma. Ainult siis kui olukord nõuab.
Ja odava kvartskella kandmise põhjus on üsna lihtne. Mu töökellad näevad pärast paarikuust kasutamist välja nagu kannaks päev otsa telliskive. Ma ei ole piisavalt rikas, et Omega't või Blancpain'i iga paari kuu järel hooldusesse saata.
Nagu öeldud, igal tööriistal oma otstarve.


Seiko 5'e suhtes on mul ainult lugupidamine.
http://monochrome-watches.com/cheapest-high-end-watch/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.05.2014 22:12:58 vasta tsitaadiga

pacho, mis tööga sa tegeled kui saladus pole? Oskad ehk kestvavamat kella soovitada icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.05.2014 22:52:40 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
pacho, mis tööga sa tegeled kui saladus pole? Oskad ehk kestvavamat kella soovitada icon_razz.gif

Kontoritööga.

Üldiselt peavad väga hästi vastu 316L terasest sukeldumiskellad, mille välised markerid on kaetud keraamika või safiiriga. Sukeldumiskelladel on tihtipeale kumer klaas ja see pakub korpusele lisakaitset. Kui juurde panna mõni aeglane Jaapani mehaanika, siis on tegu üsna pommikindla kellaga.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2014 23:30:43 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Kontoritööga.



milline kontoritöö paari kuuga kella välimuse ära rikub? icon_rolleyes.gif Või ostad neid plastist korpusega värvilisi kelli kusagilt balta turu putkast.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.05.2014 23:40:12 vasta tsitaadiga

See on müsteerium. ära küsi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.05.2014 07:26:31 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
pacho kirjutas:

Kontoritööga.



milline kontoritöö paari kuuga kella välimuse ära rikub? icon_rolleyes.gif Või ostad neid plastist korpusega värvilisi kelli kusagilt balta turu putkast.

Erinevad maad, erinevad kombed icon_wink.gif
Kultuurilistest erinevustest rääkimiseks pole see vast õige teema.

Hetkel kannan sellist kella
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8072459#8072459
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.05.2014 10:24:56 vasta tsitaadiga

kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud icon_wink.gif

Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 10:26:39 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud icon_wink.gif

Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad.


Meenutab telefone ja kaitsekilesid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2014 10:36:15 vasta tsitaadiga

Ah mis krt, armid kaunistavad thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.05.2014 18:10:08 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
XR kirjutas:
kellahuvilise jaoks kriimud on natuke teine asi kui tavainimse jaoks kriimud icon_wink.gif

Tavainimene ei näegi neid kriime, mis kellahuvilise jaoks juba maailmalõpuna tunduvad.


Meenutab telefone ja kaitsekilesid

Kvartskell on nagu telefon. Tarbeese. Paar aastat kasutad, kaotab enamiku oma väärtusest ja läheb seejärel prügikasti, sugulasele või võileivahinnaga ebay'sse.

Mul pole kriimude vastu midagi. Näitavad kella ajalugu. Näiteks vanu sõjaväekelli suuresti ei taastata. Korpuse peal jäetakse kriimud alles.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 21:51:40 vasta tsitaadiga

Kas vana mehaanilise kellaga võib olla selline värk, et kui pole ilmselt kaua aega töötanud, siis alguses võib veidi lambist jupsida. Keerasin üles, kohe tööle ei hakanud. Siis hakkas küll tööle, et esimese 10 min jooksul jäi 2 min maha. Vahepeal sekundiseier jäi seisma jne. Terve esimese tunnikese jupsis niimoodi.

Nüüd on ööpäeva käinud normaalselt. Ei pea edasise pärast muretsema?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.05.2014 22:03:49 vasta tsitaadiga

Määrdeained tahkuvad. Sellepärast ei töötanud korralikult. Liikumine eemaldas tahkunud määrde. Töötamisest hoolimata on hooldust vaja. Määrdeainete puudumine põhjustab liikuvate osade üleliigset kulumist. Hiljem läheb parandamine väga kalliks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:08:18 vasta tsitaadiga

oh on alles kellad. endal mingi Police metallist kell ning mingi Timexi plastikjulles. Timexi puhul meeldib kuidas tiksub. Kohe tõsiselt kõvasti. Õhtul voodis hea kuulata, tik tik tik...
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.05.2014 22:11:25 vasta tsitaadiga

Ise pean tavaliselt tiksujad voodist eemale panema selleks, et magada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 22:12:56 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Määrdeained tahkuvad. Sellepärast ei töötanud korralikult. Liikumine eemaldas tahkunud määrde. Töötamisest hoolimata on hooldust vaja. Määrdeainete puudumine põhjustab liikuvate osade üleliigset kulumist. Hiljem läheb parandamine väga kalliks.



OK, tänud thumbs_up.gif

Kui nüüd leiaks Tallinnas mõne kellasepa, kes hakkama saaks ja varandust ei küsiks icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.05.2014 22:16:33 vasta tsitaadiga

namstoop, kui leiad mõne, siis anna mulle ka teada. Muidu kõige kallimaks läheb juveelide vahetamine kui need ära kuluvad. Hammasrattad tiksuvad nende peal ning seal on ka pisike tilk määrdeainet. Mõistlik oleks mehaanilisi kellasid ikka korra nädalas üles keerata.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 10:58:08 vasta tsitaadiga

Guugeldamise järgi otsustated tegeletakse mehaaniliste kelladeg ju küll:

http://www.kellassepp.eu/index.php?id=10539

http://www.kellassepp.net/ee/kellassepp-ali/

http://www.saxby.ee/hinnakiri.htm

jutt käib sellest kellast:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna tegu ei ole ülemäära väärtusliku kellaga, vaid rohkem hetkeemotsiooni ajel puhtalt välimuse pärast ostetud asjaga (rihma vast vahetan ära millalgi), siis väga palju raha ja aega ei tahaks hoolduse peale paigutada. icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2014 12:05:14 vasta tsitaadiga

Juba kaheksateist aastat on see k2e kyljes tiksunud. Originaalrihm mis oli plastist, l2ks paar aasta jooksul katki, sellest ajast on see rihm seal peal. Pole siiamaani pidanud kellassepa juurde viima. Tuli see yhena sellest n2nnist mis yhes linnavalitsuse korraldatud j6ulupeost ja kingitusekarbist v2lja kukkus, koos hunniku mudelautode, kommide jms poistekraamiga. Esimene kord anti pakk mis oli m6eldud naissoo esindajatele (jah, kaheksa-aastaselt olid soonormid paigas. sallid, taskulambid ja ma ei m2leta mis veel, mis tundus kohe "fuih, plikade v2rk! viin tagasi karbi"), kuna oli oeldud et v6ib juhtuda, et karbid on segi aetud vahest. Ja teisest kukkuski see. Tootab laitmatult siiamaani, igap2evaselt saanud vintsutamist nagu hobune.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.


viimati muutis neros 23.05.2014 16:50:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.05.2014 14:00:25 vasta tsitaadiga

madedog, error 404
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2014 16:51:28 vasta tsitaadiga

Erikuradit6bras dropbox... k6igepealt peab ymber nurga minema, et direct linki ennast k2tte saada ja tagatipuks tuleb ka veel l2bi lukuaugu pugeda, et ka teised seda n2eksid... oeh...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 16:52:49 vasta tsitaadiga

tea, ma näen
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2014 16:57:19 vasta tsitaadiga

ma ka hommikul nägin
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.05.2014 19:14:11 vasta tsitaadiga

Kvartsi laupäev.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2014 10:37:37 vasta tsitaadiga

Ostsin veel ühe vana kella. Midagi umbes samasugust (või isegi täpselt sama) oli mul kunagi lapsepõlves. Käib igatahes väga täpselt thumbs_up.gif Rihm on tiba kahtlane, ilmselt asendan.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.