Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Killing Floor 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 20:25:42 Killing Floor 2 vasta tsitaadiga



tsitaat:
"[Killing Floor 2] is the first time we've been able to develop a game from start to finish with what I would call a reasonable size staff and a reasonable size budget," says John Gibson, Tripwire's president and a co-founder along with Munk.

Tripwire is now 50 employees strong. Killing Floor 2 is coming to Steam Early Access for Windows and Valve's SteamOS. When? Not as soon as I may want, Gibson says, but sooner than I may expect. After watching them play KF2, I know they got at least the first half of that statement right.


ALLIKAS:
PC Gamer exclusive first look at KF2
Killing Floor 2 on Steam
Killing Floor 2 Estonia Steam Group


viimati muutis Flasky 10.05.2014 00:28:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 21:06:50 vasta tsitaadiga

Nice! Graafiline areng on praeguse pildi järgi tohutu, võiks ka vastaste ja varustuse lisa tulla...
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 00:40:17 vasta tsitaadiga

halb animatsioon oli KF1 suurim läbikukkumine, minu arvates. asi nägi ikka väga 90ndad välja - nagu käsitsi animeeritud tegelased oleks olnud.
junn-reaal endzin 3 oli kah paras feil selle puhul, source oleks kordades parem olnud.

loodame et animatsioonid on seekord head.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.05.2014 09:50:06 vasta tsitaadiga

oli killing floor1 üldse unreal 3 engine peal? IIRC oli selleks vanem versioon
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 10:47:44 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
halb animatsioon oli KF1 suurim läbikukkumine, minu arvates. asi nägi ikka väga 90ndad välja - nagu käsitsi animeeritud tegelased oleks olnud.
junn-reaal endzin 3 oli kah paras feil selle puhul, source oleks kordades parem olnud.

loodame et animatsioonid on seekord head.

Esimese isiku vaates relvade animatsioonid on siiani tippklassist.

ertr2 kirjutas:
oli killing floor1 üldse unreal 3 engine peal? IIRC oli selleks vanem versioon

Ei, UE2.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:46:57 vasta tsitaadiga

Heavily modified Unreal Engine 2

Mis animatsioonidel viga ?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q4X0j4kiGsw#t=10

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2014 12:11:11 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif esimene osa meeldis ja kindlasti ootan teist osa ka
Loodan, et on ka mängusisene areng, sest esimene läks veidraks grindimiseks ära, eelistasin Left 4 Dead seeriat.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mtx125
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 11.05.2014 09:43:22 vasta tsitaadiga

Head uudised. Esimest osa sai ikka pääääris palju mängitud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 08.08.2014 17:35:05 vasta tsitaadiga


Link



Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2014 18:50:10 vasta tsitaadiga

invension, Võiks ju ka siis esimese "Meet the Zeds" video siia panna icon_rolleyes.gif

Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 08.08.2014 18:58:28 vasta tsitaadiga

Andke andeks teie kõrgeausus, et ma nii rängalt eksisin.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.08.2014 19:48:53 vasta tsitaadiga

nende põhjal tundub täpselt nagu esimene osa, graafikas areng väga suur pole, mobid on samad, isegi heli kõlas tuttavalt.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.08.2014 00:10:48 vasta tsitaadiga

Jään ootama, esimest osa on siiamaani lõbus ning huvitav mängida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 11.10.2014 20:09:45 vasta tsitaadiga


Link

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.10.2014 20:14:20 vasta tsitaadiga

Kui juba Soldier of fortune eeskujuks võetud siis ilmselgelt tuleb hea mäng icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 28.03.2015 19:02:27 vasta tsitaadiga

Vahepeal on nii mõndagi muutunud ja early access on kohe-kohe väljas.

Killing Floor 2 gameplay and interview:

Link


Killing Floor 2 full match gameplay:

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 20:24:48 vasta tsitaadiga

Viimane PCGameri gameplay on küll kõva, tahaks ise juba hands on saada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 01:11:23 vasta tsitaadiga

sweetums thumbs_up.gif jõuab ära oodata beer_yum.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 30.03.2015 17:56:15 vasta tsitaadiga

Veel 2 uut gameplay videot:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 21:34:24 vasta tsitaadiga

uute videote põhjal võib öelda et korralik co-op asi tulemas
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:30:55 vasta tsitaadiga

EA siis aprill 21 ning hinnaks 27 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.04.2015 17:43:31 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif
http://www.pcgamer.com/killing-floor-2-beta-key-giveaway-steam/

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:48:42 vasta tsitaadiga

Early access on juba väga kõva, täismäng tuleb ilmselt lege. Gameplay on tuttav aga piisavalt moderne ning graafika on suurepäraselt tänapäevane thumbs_up.gif

Mulle oli hind Steamis 20 euri, aga see oli vist KFi full packi omamise eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:54:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Early access on juba väga kõva, täismäng tuleb ilmselt lege. Gameplay on tuttav aga piisavalt moderne ning graafika on suurepäraselt tänapäevane thumbs_up.gif

Mulle oli hind Steamis 20 euri, aga see oli vist KFi full packi omamise eest.


See peaks sellest olema, et oleme Euro-B tsoonis, samuti ka Läti ja kes iganes sinna veel kuuluvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 09:44:49 vasta tsitaadiga

Võtsin ühe lõbusa koos randomitega mängitud raundi linti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 13:04:51 vasta tsitaadiga

Jookseb nagu aff ja lükkab toole nagu rambo icon_biggrin.gif aga muidu täitsa äge. Esimest osa sai ikka mõnuga mängitud. Seal sai "häkkida" nii, et tegid mingi junniga ekraani keskele täpi ja sihik olemas - ei pidanud sihikut ettegi tooma, sest lasketäpsus (accuracy) oli sama icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 17:26:18 vasta tsitaadiga

6-pack on 100€, mis on üksikult ostmisega võrreldes ainult 3€ odavam (20€ vs 17€)

kui kusagilt hulgi näiteks 15€/tk eest saaks oleks kohe võtja, 2-3 võtit oleks vaja.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 16:38:45 vasta tsitaadiga

suht lambi hetkel paned slo-mod icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 17:12:59 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
suht lambi hetkel paned slo-mod icon_biggrin.gif


Seda ei pane ma kuidagi, ikka mäng ise paneb icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.05.2015 17:49:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Wiltz kirjutas:
suht lambi hetkel paned slo-mod icon_biggrin.gif


Seda ei pane ma kuidagi, ikka mäng ise paneb icon_wink.gif

Sama nagu esimeses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 19:18:23 vasta tsitaadiga

hmm, okei aga miks mäng nii random momendil seda teeb? a'la loading a gun in slo-mo, whattahell? esimest mängisin päris palju, aga minumeelest seal nagu...kas sai ikka ise startida või siis oli kuidagi fighti ajal ikkagi
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 19:28:14 vasta tsitaadiga

slow mo happens when you do something cool
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.05.2015 01:54:18 vasta tsitaadiga

Esimeses nimetati seda Zed time'iks:
tsitaat:
Zed time— A bullet-time system which activates during particular kills and slows the game down for dramatic effect.

http://www.kf-wiki.com/wiki/Help%3aGlossary#Zed_time
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 17:45:23 vasta tsitaadiga

keegi free weekendit kah pelab?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.12.2015 19:15:41 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
keegi free weekendit kah pelab?

Ise siin olen paar tunnikest mänginud, et tunnetust saada.
Ootan ise täisversiooni ära, kui ostma hakkan.

EDIT: see nv taaskord tasuta ning täismäng 33% all.
Endal samas selle tasuta nv ajal on suht võimatu seda mängu mängida, selline nõkkamine käib, samal ajal GPU, RAM ja HDD on 100% kasutuse all, eelmine kord sellist pulli ei olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 08.04.2016 01:08:33 vasta tsitaadiga

Väike 8gb update siis icon_biggrin.gif saab ise Zed olla, uus map ja 2 uut relva.
http://www.killingfloor2.com/RevengeOfTheZeds
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 04:45:51 vasta tsitaadiga

uus map oli isegi päris lahe, uued relvad...not so much, või noh sellesse mängu nagu ei sobi kuidagi minumeelest. eriti nüüd, kus action on VEEL jõhkramaks, kiiremaks ja segasemaks tehtud (võrreldes paari kuu tagusega kui viimati mängisin)


aga on keegi ka seda be the zed asja proovinud? tundub suht võimatu zedina "elus" püsida selles mängus icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.11.2016 19:56:05 vasta tsitaadiga

Killing Floor 2 tänasest ametlikult väljas:
http://store.steampowered.com/news/25743/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 15:33:34 vasta tsitaadiga

umm, kuskil aasta tagasi sai seda mängitud, ja "ära mängitud" - mis sealt siis nüüd täpsemalt välja tuli, mingi single player või? icon_eek.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.03.2017 01:05:23 vasta tsitaadiga

See nädalavahetus (24.03.17 - 26.03.17 kella 22:00'ni) tasuta proovimiseks ja -50%:
http://store.steampowered.com/news/28352/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 16:45:01 vasta tsitaadiga

nädala sees võiks hoopis korraldada neid tasuta perioode, oleks aega mängida kah siis natukenegi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Killing Floor 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.