Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 13:08:21 vasta tsitaadiga

Alates v7 on mul Eestis Google Mapsil alati salvestamisel "area unavailable" näidanud. v8 ei muutnud selles midagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 13:12:13 vasta tsitaadiga

Ehk koduriiki ei saagi salvestada ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 13:12:53 vasta tsitaadiga

Erilist pointi sellel salvestamisel pole nagunii...see ala mida saab salvestada on suht väike ning google maps ei tarbi eriliselt palju andmemahtu ka kui välismaal kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 08.05.2014 13:17:45 vasta tsitaadiga

Pealegi peaks varsti ära kaduma roaming tasud EU sees(2015 äkki?) , et jah, siis kaob see point täielikult
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 11:10:57 vasta tsitaadiga

Ei kao point ära, kuna ega see ei tähenda automaatselt, et sa siis oma kuutasulist paketti teisel pool piiri kasutada saaksid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tossakas
HV vaatleja
tossakas

liitunud: 04.10.2008




sõnum 09.05.2014 15:37:00 vasta tsitaadiga

Tere! Probleem selline, et Android tahvlil Sony Xperia Tablet Z2 kasutades naviprogrammi iGO Primo ei salvesta programmi seadeid mälukaartile. Seetõttu peab sätted iga kord programmi käivitades uuesti sisestama. Lõpuks asja uurides leidsin seadme kasutusjuhendist sellised read:
"Täiendava salvestusruumi saamiseks võite kasutada eemaldatavat mälukaarti
mahuga kuni 64 GB. Enamik rakendusi saavad andmeid mälukaardilt lugeda, kuid
ainult teatud rakendused saavad faile seda tüüpi mällu salvestada. Te saate näiteks
määrata kaamerarakenduse fotod otse mälukaardile salvestama."

Kas on mingi võimalus seada ka naviprogrammile mälukaartile salvestamise õigused? Või millised on muud variandid iGO Primo normaalseks töötamiseks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 09.05.2014 17:08:12 vasta tsitaadiga

Mis versioon Android on?
4.4 (KitKat) alates ei saa mälukaardid ja Android enam eriti hästi läbi. Võimalik, et probleem selles.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tossakas
HV vaatleja
tossakas

liitunud: 04.10.2008




sõnum 09.05.2014 19:01:45 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:
Mis versioon Android on?
4.4 (KitKat) alates ei saa mälukaardid ja Android enam eriti hästi läbi. Võimalik, et probleem selles.

Jah, paraku on Android 4.4 KitKat sellel seadmel. Kui kellelgi ideid, kuidas mälukaartile salvestama saaks, siis kõik info teretulnud!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.05.2014 22:13:11 vasta tsitaadiga

tossakas kirjutas:
KRJ kirjutas:
Mis versioon Android on?
4.4 (KitKat) alates ei saa mälukaardid ja Android enam eriti hästi läbi. Võimalik, et probleem selles.

Jah, paraku on Android 4.4 KitKat sellel seadmel. Kui kellelgi ideid, kuidas mälukaartile salvestama saaks, siis kõik info teretulnud!
Kas root on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tossakas
HV vaatleja
tossakas

liitunud: 04.10.2008




sõnum 09.05.2014 22:42:05 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
tossakas kirjutas:

Jah, paraku on Android 4.4 KitKat sellel seadmel. Kui kellelgi ideid, kuidas mälukaartile salvestama saaks, siis kõik info teretulnud!
Kas root on?

No paraku tahvel veel nii uus, et pole rootimise peale veel mõelnud. Ja tundub, et enamus rootimise variante väljas wifi versioonile (511), mul aga 4g (521).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hillar26
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2004




sõnum 12.05.2014 15:35:57 IGO Primo lemmikud vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, millises failis hoitakse <leemikute> infot? vaja oleks uuendada proget, aga ei tahaks kaotada seda lemmikute listi... Tänud juba ette! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.05.2014 16:55:16 Re: IGO Primo lemmikud vasta tsitaadiga

hillar26 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, millises failis hoitakse <leemikute> infot? vaja oleks uuendada proget, aga ei tahaks kaotada seda lemmikute listi... Tänud juba ette! icon_smile.gif
save\profiles\01(02, 03, 04)\user.upoi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 16:45:55 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on jagada igo my way eesti keeleset menüüde faili?

Olemas...

_________________
rohkem liha riigile


viimati muutis aksel 15.05.2014 16:50:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 16:48:22 vasta tsitaadiga

Kas Androidi TomTom-ile on mingit truck kaarti? Europe truck?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 20:09:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas Androidi TomTom-ile on mingit truck kaarti? Europe truck?

Kaart on kõigil üks (rattur, jalakäija, auto,..), kuid veokate info on neil lisana .ftr failides, mis tuleb kaardi kausta panna.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 16.05.2014 10:32:49 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
LKits kirjutas:
Kas Androidi TomTom-ile on mingit truck kaarti? Europe truck?

Kaart on kõigil üks (rattur, jalakäija, auto,..), kuid veokate info on neil lisana .ftr failides, mis tuleb kaardi kausta panna.

tomtomil pole ftr faili, ajad segamini iGo-ga. ja truck töötab tomtomil vaid vastava navcorega tomtom seadmes
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 18:06:52 vasta tsitaadiga

Aijah, sry, minu paha, automaatselt läks mõte iGo peal kasutatava TomTom'i (TeleAtlas) kaardi peale. See ongi nüüd selle ristostlemise tulemuse vili icon_biggrin.gif. TomTom'i jaoks jah konkreetse navcorega seadet vaja.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tossakas
HV vaatleja
tossakas

liitunud: 04.10.2008




sõnum 16.05.2014 22:04:43 vasta tsitaadiga

Tere! Mul jälle uus ja huvitav küsimus - mis võib põhjuseks olla, et Igo Primo täpselt sama versiooniga telefonis Galaxy S4 saab skinne valida, aga tahvlil Xperia Tablet Z2 ei näita valikus ühtegi skinni, kuigi need on kaustas "Skin" olemas. Eriti huvitab Gurjon skinni paigaldamine, sest ilma selleta on see Primo kuidagi poolik. Primo versioon on 9.6.22.317625
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.05.2014 10:21:45 vasta tsitaadiga

Pakun et põhjus on resolutsioonis - S4 1080 x 1920 ja tabletil 1200 x 1920
В скин.zip/info.ini в секцию supported_resolutions="..." Вы должны дописать разрешение Вашего аппарата.
!!! Для full HD экранов полученные цифры Вы должны делить на 2 и полученные значения дописать в supported_resolutions="...."
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tossakas
HV vaatleja
tossakas

liitunud: 04.10.2008




sõnum 17.05.2014 20:18:28 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
Pakun et põhjus on resolutsioonis - S4 1080 x 1920 ja tabletil 1200 x 1920
В скин.zip/info.ini в секцию supported_resolutions="..." Вы должны дописать разрешение Вашего аппарата.
!!! Для full HD экранов полученные цифры Вы должны делить на 2 и полученные значения дописать в supported_resolutions="...."

Tänud Ants40´le!!! beer_yum.gif Resolutsiooni parandamine info.ini failis tõi skinni nähtavale ja iGO sai kohe palju funktsionaalsemaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.06.2014 11:27:30 vasta tsitaadiga

Uus asi Garminilt - Garmin viago™
Spoiler Spoiler Spoiler

Here (Navteq'i) kaardid - online kaardid tasuta, offline tuleb osta.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 11:40:53 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
Uus asi Garminilt - Garmin viago™
Spoiler Spoiler Spoiler



Huvitav: See rakendus ei ühildu ühegi teie seadmega icon_sad.gif Millaga ta siis ühildub?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.06.2014 12:21:13 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
ants40 kirjutas:
Uus asi Garminilt - Garmin viago™
Spoiler Spoiler Spoiler



Huvitav: See rakendus ei ühildu ühegi teie seadmega icon_sad.gif Millaga ta siis ühildub?
Huvitav tõesti - samas töötab Nexus 7 icon_eek.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 12:24:25 vasta tsitaadiga

Mu s4 mini ka ei yhildu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 13:38:56 vasta tsitaadiga

S4, Nexus 4 ja Nexus 5 ka mitte. icon_eek.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 14:21:49 vasta tsitaadiga

Note 3-ga ka ei ühildu.

Lisaks mul kontoga seotud üle 20 vanema ja uuema andoridi... ei ühildu ühegagi neist.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 14:31:10 vasta tsitaadiga

S3 miniga ka ei ühildu ( ümber nurga sain kenasti tööle, midagi erilist ei ole. Aadressi otsing on väga nõme. Kõik lahtrid peab ära täitma ennem kui midagi saab otsida. Eesti keel puudub) Waze ees küll eelised puuduvad.

viimati muutis pois11 18.06.2014 14:36:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 14:34:35 vasta tsitaadiga

Näitab mitteühilduvust kõigi seadmetega selle pärast et Euroopas seda Garmin (veel) ei paku.
Korraliku funktsionalsuse saamiseks peab ikka päris korraliku raha eest lisasid juurde ostma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 14:42:01 vasta tsitaadiga

Rakendus ise on siin kes tahab testida. Peaks sama asi olema mis Google plays: http://www.upload.ee/files/4112990/viago.v.1665.apk.html
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2014 23:00:08 vasta tsitaadiga

.img kaarte sööb?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 22:50:02 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
.img kaarte sööb?

Vist ei söö.
Kellele see uus garmini rakendus meeldib siis uuem/parandatud ver. on saadaval: http://www.upload.ee/files/4124270/Garmin_viago__v1678.apk.html
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.06.2014 20:12:50 vasta tsitaadiga

Save 70% on bestseller Sygic GPS Navigation apps. Only until 29.6
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 12:14:38 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
Save 70% on bestseller Sygic GPS Navigation apps. Only until 29.6
Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, et EUROPE+RUS on odavam kui EUROPE üksi...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 27.06.2014 12:45:10 vasta tsitaadiga

Avastasin muide, et Locus Maps nimelise appiga saab maa-ameti kaarte vaadata, kuigi need siiski pole niivõrd detailsed kui mõned mida olen näinud välja trükituna (vb ei osanud õiget valida, seal päris mitme hulgast saab valida)

Huvitaks näiteks sellised, millel täitsa metsarajad ja värgid peal, maapinna tüübid jne jne. Mida detailsem seda parem
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 13:14:23 vasta tsitaadiga

Nüüd on vahepeal palju aega möödas. Kas nüüd on kaarti kus saaks navigeerida ja kui otsingusse panna Eestis talunime leiaks üles?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2014 15:58:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Nüüd on vahepeal palju aega möödas. Kas nüüd on kaarti kus saaks navigeerida ja kui otsingusse panna Eestis talunime leiaks üles?

eelmainitud garmin viago mõned leidis, samas üsna vähe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 23:12:23 vasta tsitaadiga

Mõtlesin isegi seda Sygic't osta, ainult et proovisin enne trial versiooni. Minu Nexus 5 ei lasknud välja ühtegi häälkäsklust, vaid tegi hoiatuse kohtades piikse. Täitsa müstika. Hea, et pimesi ära ei ostnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 23:52:00 vasta tsitaadiga

Mingi kamm sul, töötab kulda
S4 mini ja sony tablet z
Samas vahel suht lammas, juhatab mingi ajuvaba tee kaudu, tommil on rojkem loogilist mõtlemist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2014 23:55:59 vasta tsitaadiga

Ma rohkem välismaal käimiseks mõtlesin. Eestis peksis ikka täiega segast, näiteks Sõpruse pst oli vahepeal 300m lõik, kus sai 90ga sõita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 00:03:23 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ma rohkem välismaal käimiseks mõtlesin. Eestis peksis ikka täiega segast, näiteks Sõpruse pst oli vahepeal 300m lõik, kus sai 90ga sõita.
ma mõtlesingi välismaad. prantsusmaa, saksa. poolas pani suht ok.
Need kiiksud on haruldased, aga kui paneb puusse, siis totaalselt.
Sygicule sai ostetud tomtom juurde. Kuna viimane on suht kallim, siis tom poiss jääb euroopasse ja sygic muu maailma päralt.
Litsensid eluaegsed, nii et las olla. Ostja mu vanamees, ma nii palju maailmas ei rända icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.06.2014 00:04:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.06.2014 00:04:21 vasta tsitaadiga

Eestis on enamuste gps-ga võimatu liigelda, mille kaarditootjad on välismaised. Sygic paneb eestis ikka korralikult segast, samas Soomes oli täitsa ok sõita.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 00:54:43 vasta tsitaadiga

Tööle hakkas hääl. Näppisin menüüsid ja siis hakkas tööle, ise ka ei saa aru, mida täpselt tegin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 30.06.2014 14:53:57 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
attrs kirjutas:
.img kaarte sööb?

Vist ei söö.
Kellele see uus garmini rakendus meeldib siis uuem/parandatud ver. on saadaval: http://www.upload.ee/files/4124270/Garmin_viago__v1678.apk.html

Telefon pistis lõugama, et see fail pole google poest alla laetud ja käima ta ei lähe......
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 15:06:32 vasta tsitaadiga

Pane linnuke, et võid mujalt ka installida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 30.06.2014 23:21:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pane linnuke, et võid mujalt ka installida

Linnuke olemas ja installitud samuti. Käivitamisel ütleb et pole Google Playst ja ei käivitu icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 19:53:07 vasta tsitaadiga

Ilmselt siis kaitse peal. Variantideks on häks, LuckyPatcher või modded Play
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 02.07.2014 14:40:39 vasta tsitaadiga

Luckyga sain toimima, aga toimimiseks vajab netiühendust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriips00
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2003




sõnum 03.07.2014 17:39:12 vasta tsitaadiga

googlist leiab ka muditud programmi otsides , miinuseks on see programm vajab netiühendust toimimiseks ja kaarte muid lisasid ei saa seadmesse alla tõmmata.
Ma ütleks et Waze on kordades parem .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 03.07.2014 19:54:35 vasta tsitaadiga

Ma käisin wazega soomes. Telefoniks oli iphone 4s ning waze ajas närvi. Põhjuseks, et ütles 200m keera maha ning hetk hiljem teatas kursi muutusest kuna ma panin mööda. Ehk ta ei suutnud kokku viia kiirust ja vahemaad. Sony wisepilotiga aga seda apsu ei teind. Kas on waze viga või seadme? Kuidas teised kaasa räägivad, just maantee kiirustel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2014 20:21:27 vasta tsitaadiga

sai perre esimene auto soetatud. kuidas oleks eestis tänapäeval kõige asjalikum mingit kaardi/kaardiapi lahendust autos ajada? nutitelefonil gps sisse + mingi tarkvara? oskab keegi soovitada mingit konkreetset tarkvara vms?

telefon htc one.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.