|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draakon0
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2011
|
28.04.2014 14:27:57
|
|
|
"We're sorry, but we can't send your payment right now."
Väga detailne probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
28.04.2014 20:05:46
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| ei olnud mingit valikut. sellepärast ma imestangi. |
enne maksmist logi PayPal-i ja muuda oma "primary currency" valuutaks, milles kauba eest maksma peab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.04.2014 23:07:13
|
|
|
See oleks tüütu ju iga kord enne ostu üle kontrollida.
Muidu selle valuuta sätte muutmine on võimalik ainult ostu tegemise ajal enne maksmist.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
29.04.2014 07:00:55
|
|
|
| Palju sellega üldse säästab? Paarkümmend senti heal juhul?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.04.2014 11:49:27
|
|
|
| Valvejoodik, oleneb ostust. Mingi 100€ juures 5-6€ Paypalile maksta tundub nüri.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
29.04.2014 16:46:32
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Valvejoodik, oleneb ostust. Mingi 100€ juures 5-6€ Paypalile maksta tundub nüri. |
+1
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sabs
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2006
|
30.04.2014 13:11:16
|
|
|
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kuidas saan ebays müüa näiteks ühte ja sama eset aga tk kaupa.
Hetkel saan ainult 10 päevaseid oksjoneid panna ja osta kohe hinnaga. Aga kuna ühte ja sama toodet on rohkem kui üks oleks lihtsam müüa fikseeritud hinnaga ja tk kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.04.2014 14:41:17
|
|
|
Kui kiiresti teil sealt Trust Pay'st raha Paypali üle on läinud?
Panin 27ndal Swedist nende SEB kontole raha liikuma ja praeguseni pole kohale liikunud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
01.05.2014 08:58:50
|
|
|
Mis jamps see on - avastasin, et 19 aprill on krediitkaardilt maha läinud 0,72€? Selgitus selline> "XXXXXXXXXXXXXXX-PAYPAL >XXXXXXXXXXX LU".
Ise ma küll midagi sel päeval ostnud pole ning paypali sisse logides sellist kannet ajaloos pole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.05.2014 09:04:09
|
|
|
| Ricard kirjutas: |
Mis jamps see on - avastasin, et 19 aprill on krediitkaardilt maha läinud 0,72€? Selgitus selline> "XXXXXXXXXXXXXXX-PAYPAL >XXXXXXXXXXX LU".
Ise ma küll midagi sel päeval ostnud pole ning paypali sisse logides sellist kannet ajaloos pole. |
Sa muutsid sel päeval oma andmid paypalis. Kui andmeid muudad broneeritakse 0,72 euri ära. Broneering kaob umbes 14 päeva pärast ära ja raha maha ei võeta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
01.05.2014 09:12:06
|
|
|
Nojah, mulle tuli mitu kirja emailile:
"***SPAM*** Account suspended please update within 48 hours" "Dear Customer, We need your help resolving an issue with your account. To give us time to work together on this, we've temporarily limited what you can do with your account until the issue is resolved. We understand it may be frustrating not to have full access to your PayPal account. We want to work with you to get your account back to normal as quickly as possible..
.................
Sincerely,
PayPal"
Ju siis käisin paypal kontol sees vaatamas, aga seal küll midagi otseselt ei karjunud. Ei saanudki aru, mida nad minust lõpuks tahtsid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.05.2014 11:13:21
|
|
|
Paypal ikka haige asutus
Kontol pisike miinus, ei lase kinni panna ennem kui see nullis!
Miinuse pärast nõuavad mult elukoha kinnitust, ID kaardi skänni, kuna kunagi sai Ebay läbi paypali müügiga tegeletud, siis ka toonasest kaubast kinnitusi
Kirjutasin neile ka, et ma ei kavatse neile oma isikut tõendavast dokumendist mingitki skänni vmt tõestust saata, siis on mul Paypali kontole raha lisamine kinni keeratud.
Ainuke viis on läbi panga mingi tšekk saata kuhugi USA aadressile
Mingi kuu tagasi saatsin neile meili ka, kus saatsin läbi lillede sooja kohta ning ma ei saada neile ühtegi enda pildiga dokumenti ja võtku mult raha Paypali kontole kandmise limiit maha, et saaksin selle kommiraha miinuse ära kustutada kontol ja Paypal kinni keerata.
Selle peale suudeti ainult vastata, et lahendaksin oma "limitation" probleemid jagades oma skänne või nad annavad mu juhtumi maksuvõlglastele tegelemiseks
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.05.2014 11:51:48
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Paypal ikka haige asutus
Kontol pisike miinus, ei lase kinni panna ennem kui see nullis!
Miinuse pärast nõuavad mult elukoha kinnitust, ID kaardi skänni, kuna kunagi sai Ebay läbi paypali müügiga tegeletud, siis ka toonasest kaubast kinnitusi
Kirjutasin neile ka, et ma ei kavatse neile oma isikut tõendavast dokumendist mingitki skänni vmt tõestust saata, siis on mul Paypali kontole raha lisamine kinni keeratud.
Ainuke viis on läbi panga mingi tšekk saata kuhugi USA aadressile
Mingi kuu tagasi saatsin neile meili ka, kus saatsin läbi lillede sooja kohta ning ma ei saada neile ühtegi enda pildiga dokumenti ja võtku mult raha Paypali kontole kandmise limiit maha, et saaksin selle kommiraha miinuse ära kustutada kontol ja Paypal kinni keerata.
Selle peale suudeti ainult vastata, et lahendaksin oma "limitation" probleemid jagades oma skänne või nad annavad mu juhtumi maksuvõlglastele tegelemiseks  |
Selle asemel, et teha seda mida kästakse ja mis lahendaks probleemi teed sa hoopis vastupidi ja tuled siia alama. Aja paberid korda ja saad paypaliga sõbraks ja jäävad närvirakud alles. Paypal pole kuritegelik organisatsioon kuhu kindasti ei tohi oma andmeid saata.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
01.05.2014 12:36:19
|
|
|
| Paypalil ikka mingid kuritegeliku organisatsiooni alged ja tunnused on kindlasti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.05.2014 12:42:16
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Paypal ikka haige asutus
Kontol pisike miinus, ei lase kinni panna ennem kui see nullis!
Miinuse pärast nõuavad mult elukoha kinnitust, ID kaardi skänni, kuna kunagi sai Ebay läbi paypali müügiga tegeletud, siis ka toonasest kaubast kinnitusi
Kirjutasin neile ka, et ma ei kavatse neile oma isikut tõendavast dokumendist mingitki skänni vmt tõestust saata, siis on mul Paypali kontole raha lisamine kinni keeratud.
Ainuke viis on läbi panga mingi tšekk saata kuhugi USA aadressile
Mingi kuu tagasi saatsin neile meili ka, kus saatsin läbi lillede sooja kohta ning ma ei saada neile ühtegi enda pildiga dokumenti ja võtku mult raha Paypali kontole kandmise limiit maha, et saaksin selle kommiraha miinuse ära kustutada kontol ja Paypal kinni keerata.
Selle peale suudeti ainult vastata, et lahendaksin oma "limitation" probleemid jagades oma skänne või nad annavad mu juhtumi maksuvõlglastele tegelemiseks  |
Nad ei saa sinuga midagi teha. Mul seal mitu aastat juba ühel kontol korralik miinus.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.05.2014 13:35:24
|
|
|
pois11, Jah, sest kusalegi ma oma ID kaardi skanneerimist ei tee, veel vähem välismaa firmasse, keda absoluutselt ei huvita, et ma konto positiivseks teeksin.
ufo56, Ma oletan ka, sest muidu oleks nad midagigi rakendanud juba mitu kuud tagasi. Sisuliselt üritavad hoopiski vist mingeid andmeid kokku korjata ja see hea võimalus. Pole võimalik, et neli aastat neid ei kottinud mingid aadressid ja isikuandmed vaid piisas krediitkaardist ja peaasi, et papp ringi liikus läbi nende keskkonna.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.05.2014 13:48:13
|
|
|
| On ka variant sinna ID kaardi peale photoshopiga umbluu andmed panna, kontrollida nad seda nagunii ju ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.05.2014 14:18:36
|
|
|
Kuidas seal üldse miinusesse minna annab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.05.2014 15:01:18
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kuidas seal üldse miinusesse minna annab? |
Mul läks raha tagasi saatmisega ehk tehingu tühistamisega.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.05.2014 18:52:33
|
|
|
kjaups, aga kuidas hetkel shoppamisega on ebayst, kriips peal?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.05.2014 20:22:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| kjaups, aga kuidas hetkel shoppamisega on ebayst, kriips peal? |
Ebay pärast ei pabista, sest sealt selle geberniidi ajal olen õnneks HV-st abi saanud
Ja samas aitab ka Aliexpress välja.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
01.05.2014 21:15:30
|
|
|
Huvitav kas ebay ja paypal kustutavad vanad ebaaktiivsed kontod ära?
Kui kaua oksjoni võitmise maksmisega müüjale aega on?
Paypali kaudu peaks krediitkaardi kaudu hetkega tehingud toimuma?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
02.05.2014 15:18:57
|
|
|
Paypal ei kustuta midagi, ma kunagi väiksena tegin "nalja pärast" konto, ei olnud kaarti ega miskit ja nüüd 4-5a pärast lisasin kaardi ja sellega töötab.
Debeetkaardiga toimub ka hetkeliselt.
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaz
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2013
|
05.05.2014 00:21:28
|
|
|
Mul väike küsimus paypali kohta, nimelt paar päeva tagasi (29-ndal) tegin makse Sonyle, 10£. Aga selgus, et kuna mul kasutaja on UK ja paypal on Eesti, siis ma ei saa maksta paypaliga.
Tegin seda makset 2 korda ja pangas on 26€ maha läinud (Broneering) Samas paypal näitab, et canceled?
Et kas see raha tuleb tagasi mingi mõne päeva pärast või pean ma ise midagi canceldama kuskilt veel?
Tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
05.05.2014 08:32:09
|
|
|
Kuni 30 päeva.
Aga saada kiri paypali supporti. Ma kunagi sain nii raha ikkagi psn kontole.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaz
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2013
|
05.05.2014 14:19:15
|
|
|
Okei eks ma vaatan, üritan neile kirja saata. Eks näis mis saab
Tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
05.05.2014 22:04:27
|
|
|
| Kas keegi teab, et kas Receiving limit per year täitumisel läheb konto lukku ja nõub ID kaarti? Mul hakkab varsti täituma ning teatud põhjustel ei saa neile ID-kaardist pilti saata. Konto on muidu verified ja krediitkaardiga seotud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WipeOut
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
05.05.2014 22:43:09
|
|
|
| bbyte kirjutas: |
| Kas keegi teab, et kas Receiving limit per year täitumisel läheb konto lukku ja nõub ID kaarti? Mul hakkab varsti täituma ning teatud põhjustel ei saa neile ID-kaardist pilti saata. Konto on muidu verified ja krediitkaardiga seotud. |
Kui limiit hakkab täis saama siis saadetakse sulle teade, et varsti läheneb su 2500 per year limiit ja küsivad dokumente.
Aega oli vist 120 päeva, et asi korda ajada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.05.2014 23:24:07
|
|
|
| WipeOut kirjutas: |
| bbyte kirjutas: |
| Kas keegi teab, et kas Receiving limit per year täitumisel läheb konto lukku ja nõub ID kaarti? Mul hakkab varsti täituma ning teatud põhjustel ei saa neile ID-kaardist pilti saata. Konto on muidu verified ja krediitkaardiga seotud. |
Kui limiit hakkab täis saama siis saadetakse sulle teade, et varsti läheneb su 2500 per year limiit ja küsivad dokumente.
Aega oli vist 120 päeva, et asi korda ajada. |
limiiti saab tõsta, paypalis on juhised olemas, ma olen ise tõstnud
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WipeOut
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
06.05.2014 00:01:22
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| WipeOut kirjutas: |
| bbyte kirjutas: |
| Kas keegi teab, et kas Receiving limit per year täitumisel läheb konto lukku ja nõub ID kaarti? Mul hakkab varsti täituma ning teatud põhjustel ei saa neile ID-kaardist pilti saata. Konto on muidu verified ja krediitkaardiga seotud. |
Kui limiit hakkab täis saama siis saadetakse sulle teade, et varsti läheneb su 2500 per year limiit ja küsivad dokumente.
Aega oli vist 120 päeva, et asi korda ajada. |
limiiti saab tõsta, paypalis on juhised olemas, ma olen ise tõstnud |
Siis kui see 2500 euri dokumentide esitamine tuleb siis peale seda ongi põhimõtteliselt su limiidid tõstetud/eemaldatud. See 2500 euri oli mingi EU rahapesu seaduse teema, et nad peavad küsima dokumente kui aastas üle 2,5k raha su kontolt läbi käib.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.05.2014 02:05:20
|
|
|
| WipeOut kirjutas: |
| See 2500 euri oli mingi EU rahapesu seaduse teema, et nad peavad küsima dokumente kui aastas üle 2,5k raha su kontolt läbi käib. |
Seda rahapesu seadusele tuginevat asja nad küsivadki "söögi alla ja peale". Sellele seadusele tuginedes pannaksegi accoundile limiidid, mida paypal nii agaralt kasutab 180 päeva
Saksamaal oli lausa saade telekas, et paypalil pole panga õigusi aga küsivad kõiki kliendi dokumente ja hoiavad raha kinni ka peale dokumentide-info saamist. Nad on tavaline erafirma ja neil pole mingit õigusi küsida privaatset infot. Süsteem on nii kavalalt üles ehitatud, et see kommentaar on täiesti õigustatud:
| jaank kirjutas: |
| Paypalil ikka mingid kuritegeliku organisatsiooni alged ja tunnused on kindlasti olemas. |
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.05.2014 05:43:32
|
|
|
| liiv, mis mõttes ei ole ettevõtjal õigust küsida kliendilt dokumente?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.05.2014 08:38:41
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| liiv, mis mõttes ei ole ettevõtjal õigust küsida kliendilt dokumente? |
Nad ei küsi mitte sinu iskut tõendavat dokumenti, nagu tavalises pangas vaid kõike dokumente. Näiteks ühte dokumenti ma ei suutnudki neile esitada, kui minu €2600 makse kinni peeti. Selline mis on tehtud sinu (vee-gaasi-telefoni vms) jaoks nii, et seal on peal aadress ja kaardi number. Paypal nõudis seda. Kas keegi on kunagi oma Elisa- EMT-Tele2 arvel näinud ka oma panga kaardi numbrit? Eestis ei ole ühelgi dokumendil sellist kombinatsiooni. Arutasin isiklikult SEB panga osakonna juhatajaga, kes siis lõpuks väljastas lihtsalt tõendi, et jah, see kaart mis mul on, on panga poolt tõestatud. Imekene, et Paypalis summa vabaks lasid, nad on mul aegade jooksul mitu makset knni pidanud 180 päevaks
| kjaups kirjutas: |
Paypal ikka haige asutus
Ainuke viis on läbi panga mingi tšekk saata kuhugi USA aadressile
|
EU tegelastega tegeleb mingi Iirimaa osakond, vaadake numbri suunakoodi mis on antud euroopas helistamiseks
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.05.2014 11:11:01
|
|
|
Kui koos lepingu sõlmimisega midagi ka maksma pead, siis kaardimakse kviitungil on kaardi 4 viimast numbrit. Tõsi, seda termopaberit peab hoidma nagu s***a pilpa peal, et see poole aasta pärast veel loetav oleks, aga vähemalt teoreetiliselt on see olemas.
Samas kas nad reaalselt üldse kontrollivad, kui võtta mingi suvaline enda nimel olev vee/gaasi/mobla leping ja sinna photoshopiga kaardi number peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2014 11:21:48
|
|
|
Ise ei ole ka keeruline ju mingit kommunaalteenuste arvet koostada ja seda siis printida ja scannida. Saad täpselt õiged andmed sinna kirjutada nagu PP nõuab
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.05.2014 11:32:48
|
|
|
Soovitav on siiski mõnda päris arvet kohendada juhuks kui nad peaks siiski arve väljastaja käest üle küsima, kas sellise numbriga arve on sulle esitatud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2014 11:52:07
|
|
|
Arve väljaandja mõtled ka ise välja ju.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.05.2014 07:26:37
|
|
|
| Huvitav, kas nad päriselt ka helistaksid kusagile Eesti firmasse ja teeksid järelpärimise?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.05.2014 07:29:55
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Huvitav, kas nad päriselt ka helistaksid kusagile Eesti firmasse ja teeksid järelpärimise? |
paned enda numbri või naise oma
vastad, valvejoodik....yes yes
no spiik inglish, no spiik inglis. valvejoodik is guut
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
07.05.2014 11:47:10
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Soovitav on siiski mõnda päris arvet kohendada juhuks kui nad peaks siiski arve väljastaja käest üle küsima, kas sellise numbriga arve on sulle esitatud  |
ja arvad et eestis hakkab elion vms suurfirma suvalisele välisfirmale andmeid jagama, et jah vot see inimene on saanud sellise arve ja on meie klient jne? Ma saan aru kui mõni riigi uurimisasutus vms, aga suvaline välisfirma hakkab klientide kohta infot pärima...pakun et saadetakse kukele. Meil ei tohi eraparklad isegi teada auto omanikku numbri järgi ja seetõttu siis teinekord auto ja parkimisplats omavahel lepivadki parkimist kokku ilma omaniku teadmata ja kui auto eksib siis pannakse leppetrahv mille auto peab ära maksma
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.05.2014 12:02:34
|
|
|
| On suur vahe, kas esitada küsimus koos andmetega ja see eeldab ainult jah/ei vastust või küsida kellele, mille eest ja mis summas esitasite arve xxx. Pakun, et isegi ARK vastaks kui öelda auto number, omaniku nimi ja isikukood ning küsida kas auto kuulub sellele isikule kuna isikuandmeid nad sel juhul ju ei jaga ja randomiga nimesid ja isikukoode genereerides saaks nad kindlasti enne pihta, et huupi pommitad kui reaalselt mingid isikuandmed kätte õnnestub saada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.05.2014 12:15:09
|
|
|
kui sa ise pole neid lepingu sõlmimisel volitanud, siis ei tohi keegi mingeid andmeid PayPal-ile avaldada (lasin silmad üle EMT üldtingimustest). nad ei tohi isegi kinnitada, et sa oled klient, rääkimata arvenumbritest ja millest veel.
samuti ei tohi ARK suvategelastele öelda kas nende esitatud andmed klapivad või mitte.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
07.05.2014 17:59:17
|
|
|
| Kas keegi näeb selle tracking nr kohta kusagilt midagi? rc003172027hk
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.05.2014 18:04:21
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| Kas keegi näeb selle tracking nr kohta kusagilt midagi? rc003172027hk |
The item (RC003172027HK) was posted on 7-May-2014 and is being processed for delivery to the addressee.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
07.05.2014 18:22:20
|
|
|
Ja kust sa sellist infot saad? Äkki on see leht mõnikord veel abiks?!
E: Nüüd näitab minu leht ka, kuigi pool tundi tagasi puudus. http://www.track-trace.com/post
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.05.2014 20:16:59
|
|
|
| Kuidas hiinast akude tellime on? Kui suur tõenäosus on, et kas jõuavad kohale?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
08.05.2014 20:31:32
|
|
|
| Lipod küll tulevad ilusti kõik.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
09.05.2014 10:02:14
|
|
|
| aga läheb kaua aega mingid jutud olid, sest õhu kaudu neid ei saadeta enam!?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
09.05.2014 12:12:02
|
|
|
Chicagost tuli pakk tallinnasse jälle 3 päevaga. Eesti postis vahib juba 5. päeva, 2 päeva tagasi sai tollis asi vabastatud :S
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.05.2014 17:32:38
|
|
|
Post on ju koormatud selle Hiina stuffiga
Tasub tuua läbi DPD, TNT või suuremad asjad DSV-ga.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|