|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 15:27:46
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| rex, 4 või 4S ? |
Kirjutasin ju, et 4. Ma teen neil vahet küll.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
15.04.2014 15:42:37
|
|
|
Kahtlemata igati tiptop pea 4a vaba telefoni kohta, endal ka üks taoline 4 hetkel kasutusel. 7.1 peal natuke uimane on ja seetõttu nt facebooki appi kasutamise olen lõpetanud, aga telefoniks, meilideks jne kärab küll. Ise igatseks vaid paremat kaamerat, muidu võiks vägagi rahul olla.
iOS5.0.1 blobsid enda omal vist viimased (4.1.2 ka olemas) ja nii vana iOS-i puhul peab mainima, et app supporti puudulikkus hakkas häirima. Samas osad appid iOS7 peal seevastu masendavalt aeglased. Nokk kinni, saba lahti. Aga kurta ei saa, samas ei saaks öelda, et lipulaevadega suurt erinevust oleks. Tõsi, Samsungil vist siiamaani teatud lag sees osade appide avanaemisel, aga üldiselt 2013a androidid ja windowsid mulle ikka kiiremad tundunud. Kasutades 4 nende vahel asenduseks, on ikka harjumuspärasest aeglasem see asi olnud. Samas ei midagi hullu, eriti siis iOS5/6 peal, millega oli ikka väga kiire.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 16:14:16
|
|
|
See on jah jura, et ametlikult vaid rakenduste uusimaid versioone installida saab ja et need tihti vaid uusima OS-i seljas töötama nõustuvad. Õnneks on siiski alternatiivseid võimalusi, kuidas vanemad asjad tööle saada. FB appi pole mul õnneks kunagi kasutada tulnud.
Mõtlesin ka korraks, et prooviks 4-le väidetavalt kiiruse tagasi toonud 7.1 ära, aga nagu mingid tüübid on testinud, on see pigem sitast sepiku tegemine. 6.1.3 numbrid tunduvad ikkagi palju paremad. Kuna tagasiteed ei ole, siis ei hakkagi parem oma kasutuskogemust testima. Pealegi on see iOS 7 diiler'i interface minu maitsemeele jaoks ikka tõeline okse... (jah, tean, et cydiast saab huvi korral vanema tagasi)
4S-ilt sooviksi peamiselt seda stabikaga kaamerat. Siri reaalsuses erilist lisaväärtust ei paku ja pigem eelistan 4 omajagu paremat aku pidavust.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.04.2014 16:30:47
|
|
|
SIRI-ga saab nalja teha, muud kasulikku üldiselt mitte, aga mingihetk avastasin, et auto HF töötab siriga päris eeskujulikult. Call klahvi all hoidmine toimib siri aktivaatorina ja süsteem kasutab suhtlemiseks auto mikrofone ja kõlareid ehk siis siri pruukimiseks võib telefon ka pagasnikus kotis olla. Erilist kasu muidugi sellest ei ole (va kontaktide nimed, mis on sirile korrektselt selgeks õpetatud)), aga kui mingil veidral põhjusel tahad maanteel roolitaga teada, mis ilm homme on või ingl. keelset smsi saata või kuulata, kuidas siri wiki artiklit ette vuristab või niisama kaasreisijatele huumorit teha, siis on asi toimiv.
viimati muutis Anti 15.04.2014 16:34:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.04.2014 16:33:35
|
|
|
| Siri-ga BT handsfree-ga ingl. keelseid lühikesi sõnumeid edukalt saatnud või kõne lähedastele. Muud otstarvet leidnud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
15.04.2014 16:34:45
|
|
|
| 7.1 vist pole jailbreakitav ka veel, seega sellega ka jama.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 19:45:13
|
|
|
Tüübid siin väidavad, et on olemas: /eemaldatud/
Ma proovisin isegi download'i, aga ei saanud edasi mingist krdi küsitlusest, et kas ma tahan osaleda iPhone 5 või 5C loosimises. Alternatiivset allikat pole ka viitsinud otsida, kuna hetkel otsest motivatsiooni pole. Võibolla võtan mingi hetk siiski ühe 7-ga katsealuse ligi. Praegust ei soovi ära soperdada.
viimati muutis rex 15.04.2014 21:46:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.04.2014 19:51:15
|
|
|
Sellise survey taga olevad asjad on reeglina fake.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
15.04.2014 19:52:07
|
|
|
Mu kogemuse põhjal need küsitlusega algavad allalaadimised on mingid petuskeemid alati olnud. Üldiselt kui jailbreak tuleb, siis ikka pasundatakse korralikult sellest.
e: jõuti ette
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 21:46:31
|
|
|
evasi0n'i official oli vist tõesti see: http://evasi0n.com/
Võtan eelmisest postist fake lingi maha. Pole neile vaja pappi juurde klikkida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
17.04.2014 12:41:04
|
|
|
Uuel iPhone tundub olevat Sleep nupp külje peal
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.04.2014 13:42:11
|
|
|
| ON/OFF viiakse uue telo puhul paremalt-vasakule.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
17.04.2014 13:46:19
|
|
|
| Igaüks võib toota ükskõik millise ümbrise ja öelda, et see on uue iPhone oma, mis tuleb välja 2018 ning omab telepordi funktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.04.2014 17:13:11
|
|
|
| miga kirjutas: |
| ON/OFF viiakse uue telo puhul paremalt-vasakule. |
Kuidas see võimalik on? Praegusel mudelil on see ju üleval
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.04.2014 18:08:06
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| ON/OFF viiakse uue telo puhul paremalt-vasakule. |
Kuidas see võimalik on? Praegusel mudelil on see ju üleval  |
Eks kõik on võimalik ju, sest 99% inimestele ei meeldi telefoni ülaosas olevad nupud nagunii
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
19.04.2014 08:54:58
|
|
|
| Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
19.04.2014 10:05:37
|
|
|
Polegi.
Ja kui ta läbi pilve veel lukku on pandud, siis ei saa üldse ligi. Ainuke lahendus on sellisel juhul emaplaadi vahetus, mis maksab ca 250 eurot.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
19.04.2014 11:24:31
|
|
|
| See on jah hea, et telefon on tehtud suht varguskindlaks. Varastada muidugi ikka saab, aga pole kasu.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
19.04.2014 11:37:01
|
|
|
Hei, kas earskinze http://earskinz.com/ ka muuakse kuskil Eestis Apple esinduses? Need uued earpodsid on ikka megahea kvaliteediga aga kurb on see, et trenniajal eipusi nad kuidagi korvas? :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
19.04.2014 13:33:14
|
|
|
| Kas see aktiveerimine peale factory reset'i on seotud kuidagi ka funktsiooniga "Find my iPhone"?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.04.2014 22:09:52
|
|
|
| Mul ka need kõrvaklapid kõrvas ei püsi, nad ei lähegi kõrva. Elevandi kõrvaaugud peavad vist selleks olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
20.04.2014 13:31:53
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Kas see aktiveerimine peale factory reset'i on seotud kuidagi ka funktsiooniga "Find my iPhone"? |
Jah, kui "Find my iPhone" on sees, siis aktiveerimisel küsitakse PIN-i, muidu mitte. Ja see on ka kehtiv iOS6-le, juhul kui tehakse iOS7 downgrade iOS6, siis endiselt küsitakse PIN-i.
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1600298
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
21.04.2014 18:13:28
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus. |
Võtke eelmise omanikuga ühendust. Muud võimalust ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
21.04.2014 19:58:51
|
|
|
| eestirula3 kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus. |
Võtke eelmise omanikuga ühendust. Muud võimalust ei ole. |
Eelnev omanik peab seadme enda kontolt nö. lahti siduma ja siis saab edukalt jälle aktiveerida.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.04.2014 20:00:39
|
|
|
| iOS 7.1.1 tuli just välja. Pisike update
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
22.04.2014 20:23:49
|
|
|
| mis uut on?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
22.04.2014 20:24:11
|
|
|
| miga kirjutas: |
| iOS 7.1.1 tuli just välja. Pisike update |
Oo, äkki parandati Hotspoti APN jama ära.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
25.04.2014 22:42:02
|
|
|
| miga kirjutas: |
| iOS 7.1.1 tuli just välja. Pisike update |
IPad 2 enne update 7.1 pealt aku näit 91%, pärast updatei 7.1.1 93%
Suure uuendamise käigus tuli voolu juurde
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.04.2014 22:46:02
|
|
|
| Energia jäävuse seadus: kui uus soft tuli sisse ja vanal polnud kuskile minna, tehti sellest elektrit.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
26.04.2014 11:07:28
|
|
|
Uuendusega läks iphone4 akupidavus veel veidike paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.04.2014 11:11:02
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Küsimus teadjamatele. Millised on võimalused iPhone 5 aktiveerimiseks peale hard reset'i, kui eelmise omaniku Apple ID ja parool ei ole teada? Telefon on EMT võrgulukus. |
mis sul sai sellest teemast?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rudolf666
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2008
|
26.04.2014 15:13:13
|
|
|
Tere.
Pøørdun teie poole kysimusega. Arutelu on teretulnud. Lugu on kaunikesti pikk. Hakkan otsast pihta.
Iphone 4s - internetist norra operaator.
Tellisin selle internetist ja liitusin samuti. Norra operaatoriga kuna elan siin. Eelnevalt oli olemas yks iphone eestist eesti nr-iga. Kåtte saades kloonisin norra oma eesti omaga. Sain køik appid mølemasse telefoni.
Kuid siis juhtus ønnetus. Telefon kukkus maha, ekraan puru. Kirja någi liikuda sai menyydes. Lihtsalt pidid olema ettevaatlik et sørmi puruks ei tee. Låks ta remonti kust øeldi, et kui maksad 270 € saad uue telefoni. Nemad eraldi ekraani ei vaheta. Olin nøus. Nådala pårast uus telefon postiga kodus. Ei mingeid probleeme.
Miks ma seda kirjutan on see, et probleemid tekivad all pool jutus.
Iphone 4. EMT-st
Ostsin telefoni Emt-st 3-4 aastat tagasi.
On tekkinud møned probleemid:
1. Maru aeglaseks on jåånud ja hangub pidevalt.
2. Pea nupp ei taha håsti tøøtada.
3. Kuna mu telefonid on kloonitud eesti telefoniga. Aga app stores ei saa ma osasid norra ja muu riikide appe tømmata. Ytleb, et eesti poes pole lihtsalt saadaval. Ja kui ma vahetasin eesti poe norra oma vastu siis eesti iphonele enam yhtegi uuendust teha ei saa ega ka juurde tømmata. Emt vørguluku pårast.
4. Samuti plaanisin vørkuluku lasta maha vøtta, jårelmaks ammu makstud ja emt kvaliteet on alla igasugu arvestust ning hinnad køige suuremad. Yhesønaga plaanis teine operaator vaadata.
Telefon viidi esindusse, vøeti lukk maha (telefon kuulub minule ja ma pean mingi kuradi luku maha vøtmise eest maksma). Edasi saadeti remonti.
Millegi pårast arvan, et eesti påtid lasid mind yle.
Helistatakse køigepealt:
Vaja lukukoodi et tsekkida telefoni- ok annan.
Teine køne:
Jah. Nuppu me ei remondi. Saate uue telefoni kui maksate 280 € - ok olin nøus.
Låheb natuke møøda tuleb norra mobiilile teade et teie telefoni pandi mingi sim sisse ja kas olete nøus seda numbrit siduma oma apple id-ga -- ei ole nøus!!!!!!
Tuleb kolmas køne:
Te peate minema "find my iphone" ja siduma ennast lahti selle telefoniga. Yhesønaga kustutama køik andmed.
Nemad ei pidavat muidu saama mingit moodulit vahetada.
Kysisin siis, et aga ma pidin ju uue telefoni saama. Nad vastavad et nii ongi.
Tegin selle åra.
Øhtul hakkasin møtlema. Et mida kuradit. Norra telefoni kohta ei esitatud minule yhtegi kysimust. Ei tahetud lukukoodi ei mitte midag!!!!!! Telefon on siiamaani mul "find my iphone" listis.
Aga nüüd eesti maniakkidel on vaja lukukoodi ja et ma lahti seoksin.
Tekib kysimus.
Kas see telefon låheb ytiliseerimisse vøi ehitatakse 3-st yks ning myyakse mustal turul maha. Nagu poolas autosid tehakse.
Lihtne on øelda kliendile et oi seda me ei remondi. Maksa neeger.
Jutt on ypris segane aga loodan, et saate aru.
Mida teie arvate sellest?
_________________ Tänan tähelepanu eest! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.04.2014 16:38:51
|
|
|
| Mõttest sain aru küll, kuid jah......see sinu tõstatatud teema on paras pähkel. äkki küsid esindusest endast mis milleks ja kuidas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.04.2014 20:13:52
|
|
|
Find My iPhone tuleb alati välja lülitada, kui telefoni hooldusesse annad. Muidugi nad ei saa telefonile ligi, et diagnostikat teha. Selleks on vaja telefon siduda hoolduse Apple ID'ga.
See omadus, et telefon on lukus, kui sa omaniku Apple ID'd ei tea, tuli alles hiljuti. Kas iOS7'ga? Enne seda ei olnudki hooldusel ühtegi koodi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.05.2014 19:06:42
|
|
|
3a tagasi EMT-st ostetud ja pidevas kasutuses olnud iPhone 4, iOS 6.1.3, orig aku, sees 2G/3G, andmeside, WiFi, Gmail push. Pole paha. Kui vaid 2G-d sees hoides kõnesid teeks, veaks vast nädala ilusti välja.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.05.2014 19:26:11
|
|
|
| Kas sa kasutad ka telefoni? Keskmiselt ööpäevas tund kasutamist ei viita küll eriti sellele. Mul tiksus 4S ka maal kapi peal 3G ja muud pudinad IN kenasti 3-4 päeva ära.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.05.2014 20:45:47
|
|
|
Nii ta on - viimasel ajal suuremalt jaolt kõnedeks. Eks mail jookseb ka sisse. Ilmateade. Navit pole nende päevade jooksul vaja läinud (kui läheb ja autolaadijat sabas pole, saab aku loomulikult mõne tunniga kuivaks). Kaameraga mõni pilt. Muusikat telefonist praktiliselt ei kuula ja videoid ei vahi, seepärast pole sellesse telefoni viitsinud isegi mingit meediat sisse sünkida. Youtube'i ei vahi. Fakebooki ei kasuta. Isegi Skype'i ei ole siia hetkel installinud. Vaadates, kuidas tänasel päeval enamik inimesi tänaval, bussis, kõrtsis jne ümbritsevat märkamata oma väikses nutitelefonimullis kinni on, on mul hea meel, et mul see etapp läbi põetud on. Suudan suuremate sõltuvusvärinateta telefoni koju lauale jätta (olen üle mingi 10a jälle isegi käekella kandma hakanud). Hindan reaalselt elu rohkem.
Kõnede jaoks on mul tegelikult 2 telefoni veel kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.05.2014 11:44:31
|
|
|
Sa ei pea enda eluviise mulle õigustama. Point ei ole selles, palju keegi telefoni kasutab või kui palju ta telefonis aega veedab, vaid selles, et niisama laual hoidmine ja telefoni MITTE KASUTAMINE ei anna objektiivset pilti aku vastupidavusest.
Ma laadisin oma 2,5a vana 4S-i kolmapäeva hommikul täis ja järgmine kord pistsin laadija taha laupäeva hommikul. Ehk siis 72h ilma laadimata. Selle aja jooksul saatsin kaks meili ja tegin 4 kõnet. Ülejäänud aja tiksus idles.
Järgmine päev lülitasin korraks hotspoti sisse, tegin kuuri all mõned fotod murutraktorist, saatsin fotosid meiliga jne jne juba tiksusidki akuprotsendid väiksemaks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2014 12:14:56
|
|
|
Seda on hea teada, et ka 4S enamiku poolt kirjeldatust kauem vastu pidada suudab. Kuna 4 kaamera on siiski suht niru (mitte MP-de poolest), siis vahetan vast ikkagi mingi aeg ringi. Seni olen selle just teiste kasutajate aku vähese pidavuse üle kirumise tõttu ära põlanud.
Mul käib see telefon siiski iga päev taskus kaasas, mitte ei seisa laual ideaallevis. Nagu kirjutasin, peaks ta vaid 2G kõnerežiimis ja ootel tõenäoliselt mõne päeva veel lisaks. Ja see on 3a vana orig akuga nutika kohta väga hea tulemus. Testida ongi tegelikult hea kas võimalikult vähe või võimalikult palju kasutades. Kõik muu on liiga subjektiivne. Saab ju ka minu telefoni full load'i andes mõne tunniga tühjaks tehtud.
Üks pisut teistlaadi küsimus ka: huvitav, miks nad musta 5C-d ei teinud? Kuna valdavalt konservatiivne ostjaskond poleks siis neid värvilisi kuigi palju ostnud?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
04.05.2014 12:36:32
|
|
|
| rex kirjutas: |
Üks pisut teistlaadi küsimus ka: huvitav, miks nad musta 5C-d ei teinud? Kuna valdavalt konservatiivne ostjaskond poleks siis neid värvilisi kuigi palju ostnud? |
Mis see värv ikka loeb
Enamus iPhone kasutaja topib ikka mingi kaitseümbrise peale
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2014 12:50:00
|
|
|
Ma tegin sügisel siin teemas 5C-le oma kommentaariga pisut liiga, kuna seda esitletigi kohe koos lisaümbrisega ja vaatasin esmapilgul, et kuradi rõve mummuline korpus. Ilma selleta pole tegelikult vigagi. Nagu 3G/3GS. Tagapool on kenasti ühes tükis, mitte teisest materjalist ribadega, nagu alumiiniumkorpusega variandil. Lisaks ei kulu lapiliseks, nagu anodeeritud alumiinium. Aga no must peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.05.2014 14:06:37
|
|
|
| flake, jutt oli siiski 5C välimusest, mitte 5S omast
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
05.05.2014 11:13:52
|
|
|
Nagu öeldakse, et kes igapäev akut ei lae, see ei ole õige nutitelefoni kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
07.05.2014 09:10:42
Iphone 4s pilt imelik |
|
|
Tegevused enne ja pärast vea ilmnemist:
1. Pool aastat tagasi vahetatud ekraan uue vastu: (tellisin ebayst)
2. Eile oli aku 4%, viskas pildi tasku.
3. Panin akulaadija järele ja vajutasin nuppu. Ei midagi. Okei mõtlesin, et vajab veidi surtsu. Lasin paar tundi rahus laadida.
4. Panin käima. Tuli järgmine pilt. (vaata pilti http://www.upload.ee/files/4041571/1.jpg.html )
5. Eemaldasin aku. Ootasin 10 sekki, panin tagasi. tuli järgmine viga: http://www.upload.ee/files/4041569/2.jpg.html
6. Mõtlesin, et okei ajab asja ära. Muutsin kellaaja õigeks (muidu ei võta operaatori signaali külge) ja tegin restarti.
7. Ei võtnud üldse pilti ette. Mõtlesin et pohh, hommikul vaatan edasi.
8. Hommikul hakkas lambist telefon äratama (õigel ajal), ekraan oli must.
9. Eemaldasin aku panin tagasi ja pilt on ilus. Seekord kellaaja muutmisel restarti ei teinud, vaid hakkasin helistama, siis pakkus ise et otsime uuesti võrgud üles.
Mis te arvate, mis viga võiks olla?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|