Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Try2hack märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 12:40:11 Try2hack vasta tsitaadiga

link :: http://www.try2hack.nl/levels/

Võimalus testida oma arvuti-alaseid võimeid.


viimati muutis Riverside 02.03.2004 13:17:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 12:53:51 vasta tsitaadiga

kas sa mõiste "häkker" tähendust tead? icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 13:19:43 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
kas sa mõiste "häkker" tähendust tead? icon_rolleyes.gif


http://www.TRY2HACK.nl

try2hack = try to hack = proovi häkkida
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 13:21:56 vasta tsitaadiga

ma ei oska häkkida, huvitav oleks teada kuidas level 1 läbi teha ??

Edit: sain juba


viimati muutis Taun0 02.03.2004 13:23:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 13:22:57 vasta tsitaadiga

See oleks ju etteütlemine? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 13:25:22 vasta tsitaadiga

põms mingi loed source code ja seal kusgil on kõik kirjas ???

ma kordan ma ei tea häkkimisest midagi, kas asi nii käibki ve ??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 13:26:18 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
põms mingi loed source code ja seal kusgil on kõik kirjas ???

ma kordan ma ei tea häkkimisest midagi, kas asi nii käibki ve ??


No esimese leveli puhul jah....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 13:33:14 vasta tsitaadiga

esimese leveliga minu häkkimine igatahes piirdub ma arvan, et teise leveli password on ItIsSoEasy
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 13:34:15 vasta tsitaadiga

aaaa... teine level... username? appi?! icon_eek.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 13:39:53 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
esimese leveliga minu häkkimine igatahes piirdub ma arvan, et teise leveli password on ItIsSoEasy

ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.03.2004 13:45:38 vasta tsitaadiga

njah esimene läbi teine....
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 13:47:09 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Noname kirjutas:
kas sa mõiste "häkker" tähendust tead? icon_rolleyes.gif


http://www.TRY2HACK.nl

try2hack = try to hack = proovi häkkida


ok seda sa teadsid, aga seda ma ei küsinud!

lahenda valem: Häkker = (selgitus siia)

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 14:36:20 vasta tsitaadiga

on keegi teise leveli siis läbinud ??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 14:44:53 vasta tsitaadiga

olen 4ndas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 14:46:05 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
[quote="Tiigrikutsikas
ok seda sa teadsid, aga seda ma ei küsinud!

lahenda valem: Häkker = (selgitus siia)


Häkker = arvutientusiast (ÕS lk. 193)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 14:50:26 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Noname kirjutas:
[quote="Tiigrikutsikas
ok seda sa teadsid, aga seda ma ei küsinud!

lahenda valem: Häkker = (selgitus siia)


Häkker = arvutientusiast (ÕS lk. 193)
hahahhaaaaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 14:51:37 vasta tsitaadiga

No mis nüüd jälle ei meeldinud... mis teha kui mul raamatukogu tööl kohe käe/jala juures! icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.03.2004 14:52:29 vasta tsitaadiga

häkker on ju miski hea tegelane. ja kräkker on see paha kes muugib ja rikub jne...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 14:53:27 vasta tsitaadiga

keda huvitab mida see häkker tähendab !! jäägem teemajuurde
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 14:56:06 vasta tsitaadiga

Mnjah mis selle teise lvl-i username siis on kah? Äkki annaks mõne vihje? icon_wink.gif
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 14:56:30 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
keda huvitab mida see häkker tähendab !! jäägem teemajuurde


sind ei huvita? ise tahad kõva It mees kindlasti olla aga kui seda ka hei tea on jama.

Soulscheme kirjutas:
häkker on ju miski hea tegelane. ja kräkker on see paha kes muugib ja rikub jne...


õige.
see selleks aga kuidas teises levelis username ja passi saab?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 14:58:28 vasta tsitaadiga

No põhimõtteliselt peaks saama selle Flashi ka kuskil Notepadis avada....

Edit: aga seda teoorias...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 15:00:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Taun0 kirjutas:
keda huvitab mida see häkker tähendab !! jäägem teemajuurde


sind ei huvita? ise tahad kõva It mees kindlasti olla aga kui seda ka hei tea on jama.


ei taha, mind huivtab it samapalju kui lehma huvitab metroo

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kilu
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2002




sõnum 02.03.2004 15:14:58 vasta tsitaadiga

see pole oluline, mis sind huvitab. Noname tahtis lihtsalt pisut laiata. Las tal olla omad rõõmud.

kas see pole mitte *.swf ja kas seda mitte flash-iga lahti ei saa teha?

endal pole praegu flashi, ei saa proovida..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 15:21:27 vasta tsitaadiga

*.swf faile saab Flash Playeriga vaadata, Flashiga neid lahti ei saa, selleks on formaat *.fla, kui ma nüüd väga mööda ei pannud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilu
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2002




sõnum 02.03.2004 15:24:32 vasta tsitaadiga

mõmm... Muarust sai kuidagi swf faile ka flashis lahti, aga võimalik, et mäletan valesti. Ise sai flashiga jamatud kunagi ammu... siis, kui flash 4 veel uus asi oli
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 15:30:39 vasta tsitaadiga

SWF-faile ei tohiks ta ikka redigeerimiseks avada, selleks pidid küll programmijupikesed olema, mis SWF jälle FLA-ks teevad, aga sedagi poolikult. SWF-s on content kaitstud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 15:31:59 vasta tsitaadiga

So what kus ja kuidas! kas keegi on teise useri ja passwordi välja nuputanud? icon_eek.gif
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 16:02:46 vasta tsitaadiga

kui see flash avada notepadis on userit ja passi näha
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:09:55 vasta tsitaadiga

Jep aga kuidas lvl3 parooliga lood on? beer_yum.gif
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 16:15:26 vasta tsitaadiga

pole veel aru saanud kuigi peaks olema "AbCdE" aga see ei tööta icon_sad.gif näh, see on vist eksitamiseks tehtud.

viimati muutis mr.Luiks 02.03.2004 16:22:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:21:22 vasta tsitaadiga

hmm millest see loogika? minuarust on selleks "try2hackrawks" beer_yum.gif Jõudu neljandaks 8)
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 16:23:34 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
kui see flash avada notepadis on userit ja passi näha


No seda ma ju rääkisin kohe alguses!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 02.03.2004 16:29:12 vasta tsitaadiga

Klge kust selle flashi siis saab ?

Ma ei leia sealt source failist icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 16:33:05 vasta tsitaadiga

Katsu http://www.try2hack.nl/levels/level2.swf kuidagi omale arvutisse saada ja ava siis NotePadiga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 16:34:28 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Katsu http://www.try2hack.nl/levels/level2.swf kuidagi omale arvutisse saada ja ava siis NotePadiga.


kui see adre avada notepadiga tõmbab notepad selle automaatselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 02.03.2004 16:35:38 vasta tsitaadiga

tnx ty

Aga kuidas 3 veel saab teada??? icon_question.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:37:04 vasta tsitaadiga

böö kas keegi juba selle visual basicu juures ka on?
Asi ei lähe tööle masinas?

LEVEL 5

To pass this level, download this Visual Basic 3.0 program and enter the correct username/password to proceed to the next level. icon_evil.gif

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:39:11 vasta tsitaadiga

Ma olen lvl 5.
Selle asja sain küll t66le... Aga raske on...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:42:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma olen lvl 5.
Selle asja sain küll t66le... Aga raske on...

Tell me how? icon_eek.gif

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 16:46:24 vasta tsitaadiga

kle zzzzz mis 4 leveli login ja pass on, pole kahjuks java sdk'd käepärast võtta icon_sad.gif selle java classi peaks muidu javap'iga decompilima eks?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:48:23 vasta tsitaadiga

Ok teeme siis elu lihtsamaks beer_yum.gif
appletking
pieceofcake

Aga tahaks siiski selle VBA asja käima saada kudagi icon_evil.gif

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:49:24 vasta tsitaadiga

Et sul ei lähe see programm t66le we ???
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.03.2004 16:52:34 vasta tsitaadiga

miks mul flashi avades notepadiga sellist koodi näitab? icon_rolleyes.gif

Username :
‰  Æ    *    wū   Ä°°­0 ą Ģ˙˙       (  Password :
Š  +Ä~ ?\    eĖ#_B ą¹Äk@   ˙˙˙   ˙    €5oßzs¯
ąģąö0ß>(ß[ tR öī;)>/" ±N ±¯r3¯r
Pu‡ŖÖüźPŲą ?‘    eō¯ßS
H©–Mh&#156;'[W  &#729;&#729;&#729;Ö&#729;&#729;&#729;&#729; &#729;+++&#729;­¹$&#347;`ÅU&#290;>&#136; &#729;&#729;&#729;Ö&#729;&#729;&#729;&#729; &#729;+++&#729;  —Õš4½&#257;:‰1&#298;&#315;<&#278;\&#269;&#262;[/quote]
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.03.2004 16:55:24 vasta tsitaadiga

pabki olema nii vist...sain passi kah kätte sealt juba!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:58:19 vasta tsitaadiga

Keegi siis midagi viiendaga oskab teha ? icon_rolleyes.gif
EDIT: Äkki on sellel koodil midagi sellega tegemist ?
Password:x &#371;G&#729;   &#729; %    &#729;    Username:x G&#729;   &#729; 


viimati muutis Matzz 02.03.2004 16:59:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 16:58:55 vasta tsitaadiga

Ei lähe tööle jah see VBA värk
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.03.2004 17:02:14 vasta tsitaadiga

Ei oska mina ka midagi selle VBA kohta 6elda, mul läks kohe t66le...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.03.2004 17:05:18 vasta tsitaadiga

andke 3 kohta mõni vihje! icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.03.2004 17:05:53 vasta tsitaadiga

Damn siis ma ei oska ka kedagi rohkem aidata icon_evil.gif
Muidu nuputaks võibla miskit välja seal.
Kui käima saan siis olen tagasi seniks head peamurdmist beer_yum.gif

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Try2hack mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.