Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 03:20:05 vasta tsitaadiga

Oifak öösel suht creepy vaadata seda kummituste stuffi, whoa peaks uuesti vaatama. Aga jah kui need pildid ja videod reaalsest elust pärit siis päris jõhker, aga samas ka huvitav.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 29.02.2004 14:38:10 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/ghosts.html
http://www.ebaumsworld.com/urbanlegends.html
Midagi õhtuseks vaatamiseks icon_wink.gif
Ärge arvake, et need on jälle mõned ehmatavad lingid icon_wink.gif .
Lihtsalt huvitavad icon_razz1.gif
A tglt selle esimese lingi lõpu poole, kui mingit tuba näitab, kus madrats seina ääres on, seal ehmatab natuke icon_razz1.gif icon_wink.gif

vaatasin teist linki ja see jutt kus oli et 3 men and a boy filmis mingi poisi vaim see t2iesti unreal....T2ieSTI!!!!!!!!!!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 01.03.2004 00:39:12 vasta tsitaadiga

http://media.euniverse.com/funpages/cms_content/1779/hello_spazzy_baby.swf paris hea!! ainult veits hilja..... (14 veebruar moodas)
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2004 02:53:03 vasta tsitaadiga

toon ka lingi üle 1-st teisest foorumist:
puhka närve: http://www.inicia.es/de/Turbo_J/metele.html

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 01.03.2004 21:06:27 vasta tsitaadiga

http://www.supernormal.planet.ee/savi/
siin on hullult huumorit, juhul kui see link juba siin teemas varem esinend ei ole!
mitte hullult aga paar asja!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 01.03.2004 23:53:40 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
toon ka lingi üle 1-st teisest foorumist:
puhka närve: http://www.inicia.es/de/Turbo_J/metele.html

... mmm .. lahe, tglt palju asju on sellise mõttega, aga jah, sai veidike närve puhata icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.03.2004 01:18:54 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
http://www.supernormal.planet.ee/savi/
siin on hullult huumorit, juhul kui see link juba siin teemas varem esinend ei ole!
mitte hullult aga paar asja!

ei leidnud midagi naljakat ju mul siis kõver naljasoon

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 02.03.2004 16:15:08 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
ei leidnud midagi naljakat ju mul siis kõver naljasoon

mul ka siis icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.03.2004 18:52:13 vasta tsitaadiga

icon wars oli ülikõva icon_wink.gifthumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.03.2004 19:22:51 vasta tsitaadiga

Modified Pingu1 - http://c.adorablebunnies.com/UPLOAD/pinguxtreme.swf
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 02.03.2004 19:38:11 vasta tsitaadiga

originaal pingu ikka kõige thumbs_up.gif icon_razz1.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 22:02:00 vasta tsitaadiga

uus pingu mõnusalt verine icon_smile.gif

tegin rekordi 828.4, screeni ei hakka toppima, sest seal limiite ple - võib ka üle 1500m. lennutada kui veab icon_razz.gif

EDIT: 940.8! asi oli selles, et lendas kahe miini vahele & oli päris mitusada meetrit pildist väljas icon_wink.gif

http://www.zone.ee/dmxsongs/REKORD.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 02.03.2004 23:16:12 vasta tsitaadiga

Nii, enda parim tulemus on 1010,1 8)
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.03.2004 23:26:48 vasta tsitaadiga

esimese korraga kohe 1016 rohkem pole nii head saanud- lahedam, kui originaal
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.03.2004 23:48:52 vasta tsitaadiga

1015,1m..Screen on kah olemas...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaminet
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2003




sõnum 03.03.2004 00:03:24 vasta tsitaadiga

1106,6 kah screen tehtud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.03.2004 02:21:20 vasta tsitaadiga

http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 03.03.2004 07:24:06 vasta tsitaadiga

kuite sin oma rekorteit mütku üles lahmite sis vatake paliju mõni mees on teinud



http://www.hot.ee/kiil0147/1241,45.jpg
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 03.03.2004 15:03:33 vasta tsitaadiga

easy karaoke, vähemalt nimi selline icon_biggrin.gif
http://www.albinoblacksheep.com/flash/volare.php
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2004 16:06:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

easy karaoke, vähemalt nimi selline
http://www.albinoblacksheep.com/flash/volare.php

jälle midagi head ja huvitavat pingviini peksmise vahele
tsitaat:

http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.03.2004 17:16:16 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm

Keegi mõne tsiki paljaks ka on saanud? Ma sain 14300p kätte, aga püksikud jäid veel jalga...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 03.03.2004 19:12:02 vasta tsitaadiga

anti tiib kirjutas:
easy karaoke, vähemalt nimi selline icon_biggrin.gif
http://www.albinoblacksheep.com/flash/volare.php

eee.. "lihtne" jah icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2004 22:11:32 vasta tsitaadiga

http://fun.tmc.dyn.ee päris palju koomi (kui see veel läbi pole käinud)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 03.03.2004 23:22:14 vasta tsitaadiga

http://www.freshsensation.com/samorost.swf
Võimalik, et läbikäinud aga siiski päris norm

_________________
Valitsus salgab juhtunut.......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2004 23:46:18 vasta tsitaadiga

läbi käind, suht ammu. lahe oli küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.03.2004 01:27:26 vasta tsitaadiga

http://nikon.bungie.org/misc/warthog_launch/warthog_launch.swf ei akki oli juba... aga monus!
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2004 01:37:01 vasta tsitaadiga

päris hea vaheldus
Harley, mitmedasse levelisse tegid?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.03.2004 01:38:01 vasta tsitaadiga

woozy, hetkel 30 istun juba 20 minti... ei saa labi... =(((
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 05.03.2004 13:40:50 vasta tsitaadiga

bööö .. level 12 jäi viimaseks, eks pärast proovin uuesti, esialgu ei hakand jamama;)
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 05.03.2004 15:10:03 vasta tsitaadiga

on see 30 üldsegi tehtav? järsku ongi viimane, lollidele kes proovima jäävad nagu.
_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 05.03.2004 15:42:29 vasta tsitaadiga

Ei tea seda lollide juttu aga alati jäi mingi 1 sentimeeter puudu. icon_sad.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2004 18:26:04 vasta tsitaadiga

12, 13, 14 saab läbi nii, et ei pea asendeid muutmagi.
30lvl jääb 3mm puudu proovi kuda tahad icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.03.2004 19:21:16 vasta tsitaadiga

ei saa ka kuidagi üle 30ne.. tee kuidas tahad..igatpidi jääb üks püsti..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.03.2004 19:23:25 vasta tsitaadiga

30 jah mingi kinnine...
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.03.2004 19:30:42 vasta tsitaadiga

sain 30da läbi 8)
32. osa..ja rohkem pole hetkel aega põmmutada..


viimati muutis Jarmo 05.03.2004 19:35:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.03.2004 19:34:47 vasta tsitaadiga

Jarmo, kuidas???? pilti pole?
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.03.2004 19:44:28 vasta tsitaadiga

pilti pole jah kahjuks..
kuna Print Scrn nupp ei funka..ja muud võimalust ei tea kuidas pilti teha..siis tegin mingi pildi camiga..vähemalt näha, et 32. osa icon_smile.gif
http://www.zone.ee/ddownload/warthog_launch.jpg
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 05.03.2004 19:45:55 vasta tsitaadiga

=((( utle kuidas panid...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2004 23:03:01 vasta tsitaadiga

tip of the day icon_biggrin.gif
kodu.neti.ee/~ugodit/pic/lvl30.jpg

lvl32's kinni hetkel icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.03.2004 23:19:40 vasta tsitaadiga

mässasin ka 32ga tükk aega..
lõpptulemuseks jäi 38s osa, sest rohkem ei viitsinud..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epohh
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.03.2004 23:56:01 vasta tsitaadiga

Endal jäi ka just sama kohapeal asi pooleli
http://www.hot.ee/hvepohh/wardhoglvl38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluesman
HV vaatleja


liitunud: 01.03.2004




sõnum 06.03.2004 01:06:27 hehee vasta tsitaadiga

minu rekord 853,4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluesman
HV vaatleja


liitunud: 01.03.2004




sõnum 06.03.2004 01:08:05 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
entusiast kirjutas:
http://teen-ass.org/pingu/
1. katsega 492,1m

Ossa, siin lendab ju palju rohkem icon_biggrin.gif , minu rekord 537,4 icon_wink.gif thumbs_up.gif
Edit: Nüüd 574,3 thumbs_up.gif

minu´rekord 853,4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 06.03.2004 01:22:22 vasta tsitaadiga

32 ja väsisin ära, kuidagi ei saand selle ruudust jagu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2004 10:57:35 vasta tsitaadiga

SHOOT TO KILL(SOF2 baasil) http://www.soldier-of-fortune2.co.uk/ <- Shoot To kill....päris hea...icon_razz.gif...aga natuke liiga kerge.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.03.2004 15:14:26 vasta tsitaadiga

Leidsin... http://www.liquidgeneration.com/poptoons/saddamfromiraq.asp (ytelge kui meeldis)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 09.03.2004 19:25:28 vasta tsitaadiga

kiil147 kirjutas:
http://www.hot.ee/kiil0147/1241,45.jpg no seta tulemust anab juba üüle lüüa



1244.4 sain mina:Dhttp://zone.ee/wdd/1244.jpg

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 09.03.2004 21:35:14 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
Leidsin... http://www.liquidgeneration.com/poptoons/saddamfromiraq.asp (ytelge kui meeldis)
Ütlen seda, et vana asi. HV s olnd.
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 10.03.2004 18:51:21 vasta tsitaadiga

http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm sele kameka
17400 ja ika jätis püksit jalka
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 10.03.2004 19:03:13 vasta tsitaadiga

kiil147 kirjutas:
http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm sele kameka
17400 ja ika jätis püksit jalka

Ma sain 23k ja kah jäid püksikud jalga. Lammutasin siis selle flashi lahti ja kanäe - püksikud jäävadki jalga icon_confused.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.