Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 19:12:47 vasta tsitaadiga

Assault rifle - M16A4
Carbine - AK 5C
PDW - MP7
LMG - AWS
DMR - SCAR-H SV
Shotgun - 870 MCS
Sniper rifle - GOL Magnum
Hand gun - Compact 45
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 25.03.2014 00:03:19 vasta tsitaadiga

mis jama mul nüüd serveri joinimisel on? seda tuleb ette üksikute serverite puhul
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 00:42:26 vasta tsitaadiga

Varsti siis naval strike saadaval?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 00:42:34 vasta tsitaadiga

Nad ei ole ikka mitte midagi BF3st õppinud. Siin lendavad ka kuulid täpselt sama moodi vastasest läbi kui too vee alt maa peale ronimise animatsiooni teeb. Muidugi pärast seda jäävad mõned kaadrid vahele ja vastane teleportreerub 5m eemale
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 00:53:32 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Varsti siis naval strike saadaval?

Homme kell 11.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:10:51 vasta tsitaadiga

Hmmm kas kell 11 või tahtsid sa kirjutada 23.00?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:11:43 vasta tsitaadiga

LOL

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/take-the-fight-to-the-sea-with-battlefield-4-naval-strike/

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We’ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:14:47 vasta tsitaadiga

Positiivne ju icon_smile.gif

parm kirjutas:
LOL

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/take-the-fight-to-the-sea-with-battlefield-4-naval-strike/

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We’ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 25.03.2014 13:26:29 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
LOL

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/take-the-fight-to-the-sea-with-battlefield-4-naval-strike/

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We’ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible.



kopp.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:35:21 vasta tsitaadiga

Haha, turundus at next level. thumbs_up.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.03.2014 13:35:30 vasta tsitaadiga

bullshit. ise ka usute et enne releasi parandavad vigu. unustate ära kellest jutt käib ?
On juba selgeks tehtud et microsoft on xboxile prioriteedi ostnud ning ea-l on leping et xbox saab varem mängud kätte. Samamoodi läks eelmiste dlc-dega ja läheb ka järgmistega. Valetatakse midagi kokku, et lepingust kinni pidada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.03.2014 14:12:18 vasta tsitaadiga

Väike ajupesu...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 14:20:38 vasta tsitaadiga

No siis tehku oma kuradi x-kastidele varem valmis need lisad.

renekas kirjutas:
bullshit. ise ka usute et enne releasi parandavad vigu. unustate ära kellest jutt käib ?
On juba selgeks tehtud et microsoft on xboxile prioriteedi ostnud ning ea-l on leping et xbox saab varem mängud kätte. Samamoodi läks eelmiste dlc-dega ja läheb ka järgmistega. Valetatakse midagi kokku, et lepingust kinni pidada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.03.2014 15:41:19 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493893096799/last/
Irw locked icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2014 15:57:04 vasta tsitaadiga

Ja siis kui dlc nüüd välja lastakse on ikka kotti täis vigu sees, nagu selle eelmisega oli ja metroo kaarti algul mängida ei saanud.
Lasku kohe välja, siis saavad ka kiiremini tagasi sidet mis katki on, et siis asi korda teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 25.03.2014 16:15:40 vasta tsitaadiga

oot, millal siis see Naval Strike tuleb?
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 16:51:21 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ja siis kui dlc nüüd välja lastakse on ikka kotti täis vigu sees, nagu selle eelmisega oli ja metroo kaarti algul mängida ei saanud.
Lasku kohe välja, siis saavad ka kiiremini tagasi sidet mis katki on, et siis asi korda teha.



No nad paks ise neid vigu märkama, mitte ootama kuni tagasisidet saavad
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2014 17:40:08 vasta tsitaadiga

RadeonHD-, Täna pidi tulema, aga lükati edasi teadmata ajani.
El-Fuego, Peaksid küll, aga mitte välja laskmise päeval. Selliste vigade leidmise puhul oleks ennast lugupidaval firmal ette teade kasvõi mõni päev, aga mitte ajal kui on ette määratud kuupäevaga ja pideva reklaamiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 20:18:54 vasta tsitaadiga

Kui on mingi leping MS-ga neil, siis miks niimodi PC-lasi üle lasta? BF3-ga oli jällegi Sonyga neil leping ja kõik oli juba varem selge ja arusaadav, millal tuleb DLC PS-le ja millal teistele platvormidele. Selle vastu mul iseenesest polnud midagi... Kuid nüüd release kuupäeval ütlevad järsku, et oi, DLC pole veel valmis ja lükkame edasi ilma uut tähtaega avalikustamiseta - see on mulle vastuvõetamatu juba.
Kujutan ette, et kindlasti paljud on juba hakanud raha tagasi nõudma, kuid EA näitab neilegi vist keskmist sõrme.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.03.2014 21:36:40 vasta tsitaadiga

Siim159, parem edasi lükata kui mingi vigu täis reliis teha.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2014 21:42:12 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Siim159, parem edasi lükata kui mingi vigu täis reliis teha.


Täiesti nõud, aga seda võiks mõistlikult ette teatada ja mitte välja laske päeval. Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 21:44:41 vasta tsitaadiga

softis, Seda küll, kuid vaid mõned tunnid enne release niimodi "üle lasta" nii suure korporatsiooni poolt... Ja muidugi arvesse võtta ka kõik eelnevad sellega seonduvad probleemid jms nende poolt.
Andke andeks, see on igati allapoole arvestust, mida nad korraldavad. Nii suutmatu on EA/Dice tõepoolest siis?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 21:54:54 vasta tsitaadiga

Kurja pidevalt on NVidia draiveriga jama. Viskab teate" has stopped working " kui panen alt+tab ja jätan mängu tahataustale nii jooksma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.03.2014 22:06:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ?


On ikka veatu konsoolidel?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2014 22:24:22 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ?


On ikka veatu konsoolidel?


No kui ei ole, siis miks vigaselt konsoolidele need naval strike kaardid välja lasti ?
Vigade põhjusel ei lastud PC peal välja. Või vähemalt nii nad väidavad.
Samas jälle olen ma kindel, et kui need naval strike kaardid välja lastakse, siis nad on ikka vigased, sest eelnevate pakkidega on nii olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 22:26:35 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kui põhjus oligi tõepoolest mingites vigades, siis selle parandustööga, mis nad praegu teevad (või ikka teevad?) muudavad veelgi pekki selle seal... Nagu iga uuenduse/parandusega ikka neil.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 22:39:33 vasta tsitaadiga

Põhjus selleks viivituseks pidi ikka miskit tõsist olema. EA games peab release kuupäevadest kinni, lastes välja ka unfinished producti, whatever game dev neile ette pasundab. Kui põhjus on mängu veas, pidi see mingi ulme kriitiline defect olema. Teine ja tõenäolisem tundub muidugi võimalus, et mingi muu põhjus mätsiotakse kinni, söötes pööblile ette lambipõhjuseid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 22:51:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Põhjus selleks viivituseks pidi ikka miskit tõsist olema. EA games peab release kuupäevadest kinni, lastes välja ka unfinished producti, whatever game dev neile ette pasundab. Kui põhjus on mängu veas, pidi see mingi ulme kriitiline defect olema. Teine ja tõenäolisem tundub muidugi võimalus, et mingi muu põhjus mätsiotakse kinni, söötes pööblile ette lambipõhjuseid.

Pigem on vastupidi, publisher kirjutab ette developerile milla asi peab müügikõlblik olema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KogerQ
HV vaatleja
KogerQ

liitunud: 11.06.2006




sõnum 26.03.2014 09:47:58 vasta tsitaadiga

Kas minul on mingi jama või see peabki nii olema, et mängijaid on multiplayeris väga vähe või mängin ma kuidagi valedes serverites?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.03.2014 10:57:51 vasta tsitaadiga

KogerQ kirjutas:
Kas minul on mingi jama või see peabki nii olema, et mängijaid on multiplayeris väga vähe või mängin ma kuidagi valedes serverites?

Üldjuhul on nii ,et kas raske serverisse pääseda või ei käi seal üldse keegi. Oscarmike serveritesse võid kiigata, populaarsed ja rahvast alati palju. Õhtuti ka DLC mapid täis http://cw012271.gameme.com/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 12:39:41 vasta tsitaadiga

Põhjalik selgitus, miks Naval Strike delay toimub. XBox One sai samuti delay.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2014 12:47:24 vasta tsitaadiga

Ehk tekitati juurde võimalusi teatud juhul surematu olla?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 12:48:38 vasta tsitaadiga

Mängisin täna PS4 peale igat Naval Strike kaarti ühe raundi.
Suht "meh" hetkel. Liiga palju vett icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 13:43:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Naval Strike

tsitaat:

Liiga palju vett

icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 14:02:23 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
tsitaat:

Naval Strike

tsitaat:

Liiga palju vett

icon_neutral.gif

Näe, Sa oskad ka pea-aegu lugeda icon_smile.gif
Kirjutan siis lahti: kaartidel liiga palju vett minu maitse jaoks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 26.03.2014 14:29:30 vasta tsitaadiga

Lootsid Naval strike-s kõrbes jooksta? Asi ehk pole mitte oskuses lugeda vaid oskuses kirjutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 14:45:33 vasta tsitaadiga

Tulin vist vale piibliga teie kirikusse.
Need inimesed, kelle jaoks Paracel Storm on kõige vähem meeldiv kaart, saavad mu seisokohast aru.
Aga las see jääb.

Leidsin ka ühe tüütu bugi mida mul eelevates kaartides pole esinenud:
pärast spawni ei saa kohe granaati visata. Ainult viskamise heliefekt on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 26.03.2014 15:27:28 vasta tsitaadiga

2ndalpha, Paracel Storm on väga mõnus kaart beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.03.2014 16:40:06 vasta tsitaadiga

Paracel Storm meeldib kõige vähem. Väike lapike maad on kaardi peal kokku, kus kõik sõdivad pead ja jalad koos. Kui naval strikes ka sellised mapid, siis ei meeldi ülse kohe.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 16:42:58 vasta tsitaadiga

Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.03.2014 16:43:45 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda.


See on vaid sinu arvamus.


viimati muutis Dave20 26.03.2014 16:46:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 16:44:13 vasta tsitaadiga

Noh hetkel NS mingi allveelaeva mäpp on päris ok, kõik äktsion käib koopas allveelaeva ümber, mõni on väljas võtab lippe.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.03.2014 16:46:27 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda.

Kõige igavam mapp ja jutul lõpp icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 16:53:24 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda.

Kõige igavam mapp ja jutul lõpp icon_lol.gif

icon_lol.gif > locker meeldib ka mulle. Mõni lihtsalt ei oska neid ja siis on kopp.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.03.2014 18:58:51 vasta tsitaadiga

No tule taevas appi, kuidas locker saab meeldida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.03.2014 19:03:42 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib lockeri keskkond, ainuke map mida viitsin mängida on SS nagu nii icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 19:12:24 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 19:38:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas icon_lol.gif

Oleneb. Enamasti käib jah madin ühe koha peal aga kui keegi läbi murrab, siis võib olukord muutuda.
Olen korra mänginud nii, et meid suruti õues täiesti tagasi. Lahing käis üle väljaku. Kullad täristasid akendes ja tegid katet, samal ajal püüti tiivata.
Sellised lahingud on ägedad. Mulle see nö paint balli mängimine ei istu kus ainus eesmärk on vastasele kuul pähe lasta, mingit taktikat ei ole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 20:17:11 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas icon_lol.gif

Oleneb. Enamasti käib jah madin ühe koha peal aga kui keegi läbi murrab, siis võib olukord muutuda.
Olen korra mänginud nii, et meid suruti õues täiesti tagasi. Lahing käis üle väljaku. Kullad täristasid akendes ja tegid katet, samal ajal püüti tiivata.
Sellised lahingud on ägedad. Mulle see nö paint balli mängimine ei istu kus ainus eesmärk on vastasele kuul pähe lasta, mingit taktikat ei ole.


Tna oli sama situatsioon BF3s. Mängu jõudes oli tüübid juba peaaegu c lipuni tagasi löödud ja hakati sealt ka minema kupatama meid. Kuid jumal teab kust see murdepunkt tekkis
nii, et lipp jäi alles siiski ja kupatasime nad oma baasi tagasi. Päris sinna nad muidugi ei jäänud,aga ühtsust nad enam ei leidnud ja lipud jäid vaatamata kaotusele meie valdusesse. Kaotsime lahingu kuid elamus oli vägev. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 26.03.2014 22:41:44 vasta tsitaadiga

Golmun railway on bf4 pro map . Iga vens saab seal hakkama kui tahab
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.