|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
24.03.2014 19:12:47
|
|
|
Assault rifle - M16A4
Carbine - AK 5C
PDW - MP7
LMG - AWS
DMR - SCAR-H SV
Shotgun - 870 MCS
Sniper rifle - GOL Magnum
Hand gun - Compact 45
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
25.03.2014 00:03:19
|
|
|
mis jama mul nüüd serveri joinimisel on? seda tuleb ette üksikute serverite puhul
Spoiler 
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 00:42:26
|
|
|
| Varsti siis naval strike saadaval?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
25.03.2014 00:42:34
|
|
|
| Nad ei ole ikka mitte midagi BF3st õppinud. Siin lendavad ka kuulid täpselt sama moodi vastasest läbi kui too vee alt maa peale ronimise animatsiooni teeb. Muidugi pärast seda jäävad mõned kaadrid vahele ja vastane teleportreerub 5m eemale
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.03.2014 00:53:32
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Varsti siis naval strike saadaval? |
Homme kell 11.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 13:10:51
|
|
|
| Hmmm kas kell 11 või tahtsid sa kirjutada 23.00?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 13:14:47
|
|
|
Positiivne ju
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
25.03.2014 13:26:29
|
|
|
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.03.2014 13:35:30
|
|
|
bullshit. ise ka usute et enne releasi parandavad vigu. unustate ära kellest jutt käib ?
On juba selgeks tehtud et microsoft on xboxile prioriteedi ostnud ning ea-l on leping et xbox saab varem mängud kätte. Samamoodi läks eelmiste dlc-dega ja läheb ka järgmistega. Valetatakse midagi kokku, et lepingust kinni pidada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
25.03.2014 14:12:18
|
|
|
| Väike ajupesu...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 14:20:38
|
|
|
No siis tehku oma kuradi x-kastidele varem valmis need lisad.
| renekas kirjutas: |
bullshit. ise ka usute et enne releasi parandavad vigu. unustate ära kellest jutt käib ?
On juba selgeks tehtud et microsoft on xboxile prioriteedi ostnud ning ea-l on leping et xbox saab varem mängud kätte. Samamoodi läks eelmiste dlc-dega ja läheb ka järgmistega. Valetatakse midagi kokku, et lepingust kinni pidada. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.03.2014 15:57:04
|
|
|
Ja siis kui dlc nüüd välja lastakse on ikka kotti täis vigu sees, nagu selle eelmisega oli ja metroo kaarti algul mängida ei saanud.
Lasku kohe välja, siis saavad ka kiiremini tagasi sidet mis katki on, et siis asi korda teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RadeonHD-
HV kasutaja
liitunud: 05.02.2013
|
25.03.2014 16:15:40
|
|
|
oot, millal siis see Naval Strike tuleb?
_________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 16:51:21
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ja siis kui dlc nüüd välja lastakse on ikka kotti täis vigu sees, nagu selle eelmisega oli ja metroo kaarti algul mängida ei saanud.
Lasku kohe välja, siis saavad ka kiiremini tagasi sidet mis katki on, et siis asi korda teha. |
No nad paks ise neid vigu märkama, mitte ootama kuni tagasisidet saavad
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.03.2014 17:40:08
|
|
|
RadeonHD-, Täna pidi tulema, aga lükati edasi teadmata ajani.
El-Fuego, Peaksid küll, aga mitte välja laskmise päeval. Selliste vigade leidmise puhul oleks ennast lugupidaval firmal ette teade kasvõi mõni päev, aga mitte ajal kui on ette määratud kuupäevaga ja pideva reklaamiga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.03.2014 20:18:54
|
|
|
Kui on mingi leping MS-ga neil, siis miks niimodi PC-lasi üle lasta? BF3-ga oli jällegi Sonyga neil leping ja kõik oli juba varem selge ja arusaadav, millal tuleb DLC PS-le ja millal teistele platvormidele. Selle vastu mul iseenesest polnud midagi... Kuid nüüd release kuupäeval ütlevad järsku, et oi, DLC pole veel valmis ja lükkame edasi ilma uut tähtaega avalikustamiseta - see on mulle vastuvõetamatu juba.
Kujutan ette, et kindlasti paljud on juba hakanud raha tagasi nõudma, kuid EA näitab neilegi vist keskmist sõrme.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.03.2014 21:36:40
|
|
|
Siim159, parem edasi lükata kui mingi vigu täis reliis teha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.03.2014 21:42:12
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Siim159, parem edasi lükata kui mingi vigu täis reliis teha. |
Täiesti nõud, aga seda võiks mõistlikult ette teatada ja mitte välja laske päeval. Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.03.2014 21:44:41
|
|
|
softis, Seda küll, kuid vaid mõned tunnid enne release niimodi "üle lasta" nii suure korporatsiooni poolt... Ja muidugi arvesse võtta ka kõik eelnevad sellega seonduvad probleemid jms nende poolt.
Andke andeks, see on igati allapoole arvestust, mida nad korraldavad. Nii suutmatu on EA/Dice tõepoolest siis?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.03.2014 21:54:54
|
|
|
| Kurja pidevalt on NVidia draiveriga jama. Viskab teate" has stopped working " kui panen alt+tab ja jätan mängu tahataustale nii jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.03.2014 22:06:00
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ? |
On ikka veatu konsoolidel?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
25.03.2014 22:24:22
|
|
|
| softis kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
| Samas jälle mis moodi on konsoolidel need kaardid erinevad, et neil veatult jookseb ? |
On ikka veatu konsoolidel? |
No kui ei ole, siis miks vigaselt konsoolidele need naval strike kaardid välja lasti ?
Vigade põhjusel ei lastud PC peal välja. Või vähemalt nii nad väidavad.
Samas jälle olen ma kindel, et kui need naval strike kaardid välja lastakse, siis nad on ikka vigased, sest eelnevate pakkidega on nii olnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
25.03.2014 22:26:35
|
|
|
| Ma arvan, et kui põhjus oligi tõepoolest mingites vigades, siis selle parandustööga, mis nad praegu teevad (või ikka teevad?) muudavad veelgi pekki selle seal... Nagu iga uuenduse/parandusega ikka neil.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.03.2014 22:39:33
|
|
|
| Põhjus selleks viivituseks pidi ikka miskit tõsist olema. EA games peab release kuupäevadest kinni, lastes välja ka unfinished producti, whatever game dev neile ette pasundab. Kui põhjus on mängu veas, pidi see mingi ulme kriitiline defect olema. Teine ja tõenäolisem tundub muidugi võimalus, et mingi muu põhjus mätsiotakse kinni, söötes pööblile ette lambipõhjuseid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
25.03.2014 22:51:05
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Põhjus selleks viivituseks pidi ikka miskit tõsist olema. EA games peab release kuupäevadest kinni, lastes välja ka unfinished producti, whatever game dev neile ette pasundab. Kui põhjus on mängu veas, pidi see mingi ulme kriitiline defect olema. Teine ja tõenäolisem tundub muidugi võimalus, et mingi muu põhjus mätsiotakse kinni, söötes pööblile ette lambipõhjuseid. |
Pigem on vastupidi, publisher kirjutab ette developerile milla asi peab müügikõlblik olema.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KogerQ
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006
|
26.03.2014 09:47:58
|
|
|
| Kas minul on mingi jama või see peabki nii olema, et mängijaid on multiplayeris väga vähe või mängin ma kuidagi valedes serverites?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.03.2014 10:57:51
|
|
|
| KogerQ kirjutas: |
| Kas minul on mingi jama või see peabki nii olema, et mängijaid on multiplayeris väga vähe või mängin ma kuidagi valedes serverites? |
Üldjuhul on nii ,et kas raske serverisse pääseda või ei käi seal üldse keegi. Oscarmike serveritesse võid kiigata, populaarsed ja rahvast alati palju. Õhtuti ka DLC mapid täis http://cw012271.gameme.com/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.03.2014 12:39:41
|
|
|
Põhjalik selgitus, miks Naval Strike delay toimub. XBox One sai samuti delay.
Spoiler 
| tsitaat: |
UPDATE: We wanted to provide more detail about the delay of Battlefield 4 Naval Strike. We have delayed the PC version of Naval Strike because we are concerned that the combination of the pack and planned PC updates would increase performance issues on mid-range to high-end PCs. We are working hard to resolve that issue now. Additionally, we have decided to delay the Xbox One version of Naval Strike because we want to address issues in the animation system that hinder players from engaging targets in set circumstances using popular weapon configurations.
We know that many Battlefield 4 Premium owners wanted to play Naval Strike today. However, we didn’t want to release the new content until we believed it was quality content.
We are trying to resolve these problems as quickly as possible and hope to release the update in early April for Xbox One and PC. We also want to remind Xbox One and PC owners of Battlefield 4 Premium that they will have two weeks early access for Naval Strike once it’s released. Thanks for your continued patience and passion for our games. |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.03.2014 12:47:24
|
|
|
| Ehk tekitati juurde võimalusi teatud juhul surematu olla?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
26.03.2014 12:48:38
|
|
|
Mängisin täna PS4 peale igat Naval Strike kaarti ühe raundi.
Suht "meh" hetkel. Liiga palju vett
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
26.03.2014 13:43:07
|
|
|
| tsitaat: |
Liiga palju vett
|
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
26.03.2014 14:02:23
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| tsitaat: |
Liiga palju vett
|
 |
Näe, Sa oskad ka pea-aegu lugeda
Kirjutan siis lahti: kaartidel liiga palju vett minu maitse jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
26.03.2014 14:29:30
|
|
|
| Lootsid Naval strike-s kõrbes jooksta? Asi ehk pole mitte oskuses lugeda vaid oskuses kirjutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
26.03.2014 14:45:33
|
|
|
Tulin vist vale piibliga teie kirikusse.
Need inimesed, kelle jaoks Paracel Storm on kõige vähem meeldiv kaart, saavad mu seisokohast aru.
Aga las see jääb.
Leidsin ka ühe tüütu bugi mida mul eelevates kaartides pole esinenud:
pärast spawni ei saa kohe granaati visata. Ainult viskamise heliefekt on.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
26.03.2014 15:27:28
|
|
|
2ndalpha, Paracel Storm on väga mõnus kaart
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.03.2014 16:40:06
|
|
|
| Paracel Storm meeldib kõige vähem. Väike lapike maad on kaardi peal kokku, kus kõik sõdivad pead ja jalad koos. Kui naval strikes ka sellised mapid, siis ei meeldi ülse kohe.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.03.2014 16:43:45
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda. |
See on vaid sinu arvamus.
viimati muutis Dave20 26.03.2014 16:46:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.03.2014 16:44:13
|
|
|
Noh hetkel NS mingi allveelaeva mäpp on päris ok, kõik äktsion käib koopas allveelaeva ümber, mõni on väljas võtab lippe.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.03.2014 16:46:27
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Misasja, Paracel Storm on kõige parem map ja jutul lõpp! Igal mapil tuleb osata kohanduda. |
Kõige igavam mapp ja jutul lõpp
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.03.2014 18:58:51
|
|
|
No tule taevas appi, kuidas locker saab meeldida?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.03.2014 19:03:42
|
|
|
Mulle meeldib lockeri keskkond, ainuke map mida viitsin mängida on SS nagu nii
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.03.2014 19:12:24
|
|
|
Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
26.03.2014 19:38:02
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas  |
Oleneb. Enamasti käib jah madin ühe koha peal aga kui keegi läbi murrab, siis võib olukord muutuda.
Olen korra mänginud nii, et meid suruti õues täiesti tagasi. Lahing käis üle väljaku. Kullad täristasid akendes ja tegid katet, samal ajal püüti tiivata.
Sellised lahingud on ägedad. Mulle see nö paint balli mängimine ei istu kus ainus eesmärk on vastasele kuul pähe lasta, mingit taktikat ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.03.2014 20:17:11
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
Mulle ei meeldi metro ei pääse seak edasi ei pääse seal tagasi, istu kinni nagu pudelikaelas  |
Oleneb. Enamasti käib jah madin ühe koha peal aga kui keegi läbi murrab, siis võib olukord muutuda.
Olen korra mänginud nii, et meid suruti õues täiesti tagasi. Lahing käis üle väljaku. Kullad täristasid akendes ja tegid katet, samal ajal püüti tiivata.
Sellised lahingud on ägedad. Mulle see nö paint balli mängimine ei istu kus ainus eesmärk on vastasele kuul pähe lasta, mingit taktikat ei ole. |
Tna oli sama situatsioon BF3s. Mängu jõudes oli tüübid juba peaaegu c lipuni tagasi löödud ja hakati sealt ka minema kupatama meid. Kuid jumal teab kust see murdepunkt tekkis
nii, et lipp jäi alles siiski ja kupatasime nad oma baasi tagasi. Päris sinna nad muidugi ei jäänud,aga ühtsust nad enam ei leidnud ja lipud jäid vaatamata kaotusele meie valdusesse. Kaotsime lahingu kuid elamus oli vägev.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
26.03.2014 22:41:44
|
|
|
Golmun railway on bf4 pro map . Iga vens saab seal hakkama kui tahab
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|