Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 17:04:10 vasta tsitaadiga

lol mida häält. Nagu mingi rallimasin sõidaks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.03.2014 18:27:43 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viitsib panna privasse kuidas Viasati taldrikuga Skyd näeks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 18:53:10 vasta tsitaadiga

ot:
jaank kirjutas:
Äkki keegi viitsib panna privasse kuidas Viasati taldrikuga Skyd näeks?

kahtlen kas saabki, oleneb tuunerist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.03.2014 18:57:26 vasta tsitaadiga

Kui toimiv lahendus siis pole vahetamine probleem.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:59:41 vasta tsitaadiga

Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 14.03.2014 20:05:58 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud.

Näitab küll, ära külva mõttetut paanikat siin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:17:10 vasta tsitaadiga

Soome Subist kokkuvõte, hääled on küll head, prrrrr, viuhhhh
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:36:51 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Äkki keegi viitsib panna privasse kuidas Viasati taldrikuga Skyd näeks?

Kas keegi kirjutas? Oleks ka infost huvitatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:45:25 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
icon_eek.gif
real money või season play money ennustus? F1 HVs see olemas täitsa, auhindadega ka - http://f1.hv.ee/

head lugemist ka siin
http://eurosport.yahoo.com/blogs/will-gray/eurosport-massive-f1-season-preview-part-one-140920695.html


vanasti sai nagu normaalselt sisse logida kuidas siis see aasta?:S
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:49:14 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud.

Ka ise imestasin.. ja FP2 ei vaadanudki Viasatilt... kuigi oli siiski. Neil on mingi taandareng vist seal, siis kui F1 eetris kirjutavad nemad telekavasse "HEAD ÖÖD".... ürita siis mõista, et nad mõtlevad F1-e selle all.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:52:57 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud.

Ka ise imestasin.. ja FP2 ei vaadanudki Viasatilt... kuigi oli siiski. Neil on mingi taandareng vist seal, siis kui F1 eetris kirjutavad nemad telekavasse "HEAD ÖÖD".... ürita siis mõista, et nad mõtlevad F1-e selle all.

Samas, kui "Head Ööd" peale vajutada on seal siiski väikselt kirjas Vormel 1 icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:59:55 vasta tsitaadiga

eZ, Teleris polnud midagi... alles siis märkasin kui võta suhu siin lingi postitas
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:22:51 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka põgusalt FP-d üle ja tegelt häälel poleks midagi viga, kui mõnel meeskonnal sellest põrinast lahti saaks. Vot see on küll häiriv... nagu mingid murutraktorid laseks ringi. Isegi Sky kommentaatorid Hill ja Brundle ütlesid, et oli häirivalt vaikne ning oleks nagu sattunud hea metal bändi rokk kontserdilt sama bändi akustilisele kontserdile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:42:41 vasta tsitaadiga

Tegin elioni digiboksile restardi ja avastasin Viasat Motor kanali. Rootsi keelne küll, aga meeldiv ikka. Parajasti tuleb F1.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:45:16 vasta tsitaadiga

alpha, Sul uus või vana nutitv?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:47:35 vasta tsitaadiga

mitte see kõige uuem
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:49:30 vasta tsitaadiga

On jah Motor kh suudetud lisada. Aga MotorHD endiselt puudub.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 22:25:28 vasta tsitaadiga

mis paketis see on yldse?

mul ei ole aktiivne see kanal
Edit:
refresh ei aidanud, restart aitas
raske oli siis infot neil anda thumbs_down.gif
audio all on eesti/leedu valik ka olemas, hakkavad varsti sealt ka eesti keelseid ylekandeid tegema?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 23:26:49 vasta tsitaadiga

Oleks tore küll, kui F1 ülekanded liiguksid siis VSB pealt VSM peale. Muidu mingi hoki vms saab kõrgema prioriteedi ja F1 otse ei näegi. Kuigi on makstud.
VSM peal suurem võimalus, et midagi sama tähtsat motomaailmas samal ajal ei toimu. Muidugi VSM-HD oleks super, aga ma ei usu seda elionist. Nad ei suuda isegi midagi muud eriti HD-s pakkuda.

Edit. Vaadake enda HV-OT teenus kah üle. Ise pikendasin täna järgmise aastani. Muidu ei saa ennustuses osaleda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 23:29:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

audio all on eesti/leedu valik ka olemas, hakkavad varsti sealt ka eesti keelseid ylekandeid tegema?
See valik on antud kanalil juba hea aasta, kui mitte kauemgi. Senimaani pole mõttest aru saanud.

Viasat Motor on muidugi igal etapil kohapeal ka esindatud. Intekad ingliskeelsed thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yessie13
Aeg Maha 2n

liitunud: 15.03.2014




sõnum 15.03.2014 03:57:28 vasta tsitaadiga

Kus üldse ennustada saab? Aru ma ei saa, sest http://f1.hv.ee/ peal küll sellist kohta ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 04:50:07 vasta tsitaadiga

Siia ka siis info: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8095802#8095802
Speedee kirjutas:
Jah, ikka. Püüan reeglitest tulenevad muudatused täna öösel, homme hommikuks ära teha ja annan siia ka teada, kui saate pihta hakata.
Kui mingil põhjusel keegi ei saa seda ära oodata, siis võib mulle PSiga saata oma hooaja ennustuse ja Austraalia GP ennustuse.

Hooajaennustuseks on siis võitva meeskonna ja sõitja nimi, mis tuleb esitada enne kvalifikatsiooni algust. Etapi ennustuseks on esikümne järjestus ja kiireima ringi sõitja.
Speedee'le privaatsõnumi saatmise võimaluse leiab selle lingi all vasakult servast avatari alt: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&un=Speedee
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 07:06:35 vasta tsitaadiga

Brake-by-wire hurting Toro Rosso (Autosport)
“Sometimes it doesn’t want to recharge and the brake goes all forward and you have no brakes on the rear and you lock the front and just go straight in the gravel.”


Who’s got the new formula figured out? (MotorSport)
“Ferrari looks more competitive in qualifying – where there’s no 100kg fuel limit to worry about – than in race day trim when it seemingly has to run less power to remain within the instantaneous fuel flow limit of 100kg/hour.”


Ferrari vist üle hulga aja kvalis suuremate lootustega kui sõidus..

http://www.motorsportmagazine.com/f1/whos-got-the-new-formula-figured-out/

Helinüansse on minu arust küll kõvasti rohkem kui varem ühtlase mootorimüraga võrrelda thumbs_up.gif

tsitaat:
The Mercedes-powered drivers don’t need to worry as much about this as the others for the efficiency of their energy recovery is such that even around Albert Park – a circuit with the second or third highest fuel consumption of the year – Mercedes teams were considering not putting in the full 100kg of fuel and perhaps short-fuelling. It implies that it’s quite feasible there will be no circuits on the calendar where the Mercs are fuel-limited.

“If that’s the case,” said one Renault-engined team engineer, “then they might as well give the trophies out now.” Ferrari and Renault are nowhere near achieving this at the moment.


Grosjeani mootor detoneerib ja jätab vahele, ja juba paar katset järjest. Raadio teel kostis juba päris vihaseid hüüdeid. Kui seda probleemi ei lahendata, siis ilmselt ei ole mõtet kvalifikatsioonis välja minnagi.

Lotus F1 Team @Lotus_F1Team
'Orrible is French for 'the car has lots of potential which we have yet to unlock' @RGrosjean


Ja Ericsson ei ole siiamaani kiiret ringi kirja saanud - kui kvalis ka probleeme peaks olema, siis on tema ilmselt ainuke kandidaat, kes 107% reegliga välja jääda võib.

Vettel peab onboard videos ikka väga kõvasti vaeva nägema, et kruusast ja betoonseinast eemal püsida. Red Bulli ilmselt mõjutasid aerodünaamika muudatused ilmselt kõige rohkem. Autod kõigil tuulele ka nüüd palju tundlikumad.

Bottasel käigukastivahetus ees, seega siis kohe esimene karistus kirjas. Gutierrez vist ka sarnase probleemiga kohe FP3 alguses väljas. Mõlemale 5 kohta stardirivis.

Maldonado veel enne lõppu raja ääres, tema mehhanikutel ka kiired paar tundi ees.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 15.03.2014 08:55:03 vasta tsitaadiga

acestream://6b8ae28afd217b034baa4125b4fa54c9c1bd02cf Vaatamiseks vajalik Ace Player

Sopcasti link ka: sop://broker.sopcast.com:3912/151171


viimati muutis Karu555 15.03.2014 08:57:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.03.2014 08:55:49 vasta tsitaadiga

ok pildiga :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 08:59:23 vasta tsitaadiga

piixu, miks kell 8 peab hakkama, q1 näen, siis tööle thumbs_down.gif

kus hääl kadunud on icon_lol.gif icon_confused.gif
ilm on väga ähvardav

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.03.2014 09:02:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.03.2014 09:01:44 vasta tsitaadiga

Formula1.com lehel on Live Timing uuendatud thumbs_up.gif .
Natuke parem kui varem. Eriti kui arvestada, et Androidi rakendus pole veel saadaval.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:02:19 vasta tsitaadiga

vihma võimalus päris suur thumbs_up.gif

viimati muutis villu70 15.03.2014 09:34:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:02:57 vasta tsitaadiga

Elioni kliendid näevad siis Kanal 163 Viasat Motors pealt otse. Viasat Sport Baltic otse ei näita. Audio on paraku mingi rootsi/norrakeelne.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:06:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Elioni kliendid näevad siis Kanal 163 Viasat Motors pealt otse. Viasat Sport Baltic otse ei näita. Audio on paraku mingi rootsi/norrakeelne.

näitavad ju samat pilti hetkel icon_eek.gif
või ma sain valesti sust aru ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:07:51 vasta tsitaadiga

Kena andmine käib icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.03.2014 09:08:39 vasta tsitaadiga

Heli on ikka tuksis jah. Ei jäta muljet, et kiirete masinatega oleks tegu.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.03.2014 09:09:40 vasta tsitaadiga

Korralik andmine käib jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:11:19 vasta tsitaadiga

VIHM! icon_biggrin.gif icon_sad.gif krt küll jälle rikub vihm kõik
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:11:28 vasta tsitaadiga

vihma sajabki icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:12:23 vasta tsitaadiga

Lotustel hea seis icon_lol.gif aeglasemad kui Virginid icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.03.2014 09:13:27 vasta tsitaadiga

Torq ja vesi ei käi kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.03.2014 09:14:20 vasta tsitaadiga

krt need dildomasinad icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:15:43 vasta tsitaadiga

Esimeses kvalis nüüd küll vihma pole vaja icon_sad.gif . Koba edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:15:56 vasta tsitaadiga

q1 siis pm läbi

nüüd mõtlen kas lugeda tööl uudiseid või mitte ja vaadata pärast icon_rolleyes.gif

hyva päeva thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:16:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Elioni kliendid näevad siis Kanal 163 Viasat Motors pealt otse. Viasat Sport Baltic otse ei näita. Audio on paraku mingi rootsi/norrakeelne.

näitavad ju samat pilti hetkel icon_eek.gif
või ma sain valesti sust aru ?

No watta f*uck?!! icon_evil.gif
Saatekava või asi mis VSB kohta näitab thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2014 09:16:26 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Torq ja vesi ei käi kokku icon_lol.gif

on-off teema selle turboga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.03.2014 09:18:20 vasta tsitaadiga

acestream://49e8c52a47ec114476ab186d042d2c4fe76e86ce

kes vutti pole harjunud vaatama, siis sky stream on üleval lingil acestreami kasutades thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.03.2014 09:20:39 vasta tsitaadiga

Lotus tulistas endale jalga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:21:44 vasta tsitaadiga

Homme stardivad kõik siis uute puhtate rehvidega icon_razz.gif saab huvitav olema
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.03.2014 09:26:14 vasta tsitaadiga

Lääb põnevaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2014 09:32:54 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Lääb põnevaks.

Igav ju...keegi uimab mööda rada icon_biggrin.gif

See ace jama - stream umbes.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:35:41 vasta tsitaadiga

Kas Vettel ikka viimasesse sessiooni mahub? Praegu on küll lootust vähe.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:39:47 vasta tsitaadiga

VETTEL OUT icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:40:21 vasta tsitaadiga

KIMI icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.