Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:28:16 vasta tsitaadiga

Splinter Cell Blacklist £1.99

http://www.simplycdkeys.com/uplay/tom-clancys-splinter-cell-blacklist
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:53:53 vasta tsitaadiga

bitCON, "Out Of Stock"... Kuid vb alles nüüd peale sinu postitust tuli.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:56:06 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
bitCON, "Out Of Stock"... Kuid vb alles nüüd peale sinu postitust tuli.


ma sain ostetud jah
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 11:24:34 vasta tsitaadiga

Rome 2, 18 euri - http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-total-war-rome-ii/5005863
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:34:14 vasta tsitaadiga

https://www.g2a.com/watch-dogs-uplay-cd-key-global.html?reflink=watch-dogs-deals

keegi sealt tellinud miskit?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:45:51 vasta tsitaadiga

bitCON, ostsin mingi aeg COD MW2.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.03.2014 19:51:36 vasta tsitaadiga

hmm, gogist tuli uudiskiri:

Pick 5 games and save up to 90% off.

luck of the irish:

http://www.gog.com/luckoftheirish?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=game_subject&utm_campaign=luck_of_the_irish_build_your_own_bundle_special_140314
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.03.2014 20:27:25 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
https://www.g2a.com/watch-dogs-uplay-cd-key-global.html?reflink=watch-dogs-deals

keegi sealt tellinud miskit?
tark ei torma

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-watch-dogs-cd-key-compare-prices/

need hinnad langevad veel thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:28:22 vasta tsitaadiga

Väljalaskele lähenedes hakkavad hinnad ainult tõusma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.03.2014 20:33:14 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Väljalaskele lähenedes hakkavad hinnad ainult tõusma.
ei ole veel seda märganud, mõni üksik erand ja seegi, kui laovarud koodidest tühjad icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:44:40 vasta tsitaadiga

CS:GO 1,99€ @Steam
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:46:48 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
https://www.g2a.com/watch-dogs-uplay-cd-key-global.html?reflink=watch-dogs-deals

keegi sealt tellinud miskit?


Watch Dogsi otseselt mitte, kuig G2A-st mitmeid muid mänge tellinud (s.h preordereid) ning kenasti kõik kätte saanud. Live-support ka neil igati meeldiv ja kiire.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:59:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Väljalaskele lähenedes hakkavad hinnad ainult tõusma.
ei ole veel seda märganud, mõni üksik erand ja seegi, kui laovarud koodidest tühjad icon_rolleyes.gif


No siis tuleb rohkem jälgida. Täiesti tüüpiline on nädal enne release-i 25.- kandis istunud hind, mis väljalaskeajal hüppab üles 35.- peale ning jääb sinna nädalateks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2014 21:23:45 vasta tsitaadiga

Ma olen märganud,et kohe peale väljalaset hind hüppab...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 00:16:28 vasta tsitaadiga

G2A nädalavahetusemöll algas.

https://www.g2a.com/weeklysale
---

Total War Rome 2, 11 euri http://www.kinguin.net/product/32586/total-war-rome-ii-steam-key-special-offer-ends-31-03-14-1394697684-49946-t/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.03.2014 11:02:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Väljalaskele lähenedes hakkavad hinnad ainult tõusma.
ei ole veel seda märganud, mõni üksik erand ja seegi, kui laovarud koodidest tühjad icon_rolleyes.gif


No siis tuleb rohkem jälgida. Täiesti tüüpiline on nädal enne release-i 25.- kandis istunud hind, mis väljalaskeajal hüppab üles 35.- peale ning jääb sinna nädalateks.
ja jälgi siis rohkem
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 16:26:02 vasta tsitaadiga

Allahindlus siin.Kestab kuni 17 Märts. http://store.steampowered.com/
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 21:45:18 vasta tsitaadiga

Suht tavaline, et enne reliisi enamvähem hind. Reliiisi ajal nõudulus suureneb ja ka hind tõuseb, siis tekib mõnikord kriis ja tõsteakse pisut ja mõne nädala pärast tunduvalt odavamlt juba.
Teise (vene) regiooni omad on muidugi alati odavamad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 01:04:52 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Allahindlus siin.Kestab kuni 17 Märts. http://store.steampowered.com/


Tänud sai kohe gta pakett võetud ligi thumbs_up.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaiden
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 22:18:32 vasta tsitaadiga

Kui keegi F1 2013 head hinda teab siis võiks soovitada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 16.03.2014 22:23:02 vasta tsitaadiga

No Steamis ju 75% all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 01:33:12 vasta tsitaadiga

Kaiden kirjutas:
Kui keegi F1 2013 head hinda teab siis võiks soovitada!


Puust ja punaselt ette sulle
http://store.steampowered.com/app/223670/

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 14:20:33 vasta tsitaadiga

Borderlands 2 GOTY, 6 euri - http://www.nuuvem.com.br/produto/1736-borderlands-2-game-of-the-year-edition-mac
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 15:11:05 vasta tsitaadiga

See on nüüd windoosale ka?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 17.03.2014 15:31:17 vasta tsitaadiga

Punane tekst mängu kirjelduses ütleb, et see toimib nii Macil kui PC-l.
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 17.03.2014 16:15:59 vasta tsitaadiga

sain endale soetatud selle B2 GOTY, töötab kenasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 17:43:42 vasta tsitaadiga

See kuradi hea hind, samas... mul on tunne, et ei leiaks kunagi aega sellle mängu mänigmiseks. Juba eelnevalt on lihtsalt nii pikk nimekiri mängudest, mida kindlasti tahan mängida ja millest mõned juba steamis eelnevalt valmis ostetud. Taltsutan kanget ostusoovi ja hetkel ei soeta mängu digitaalsele riiulile tolmu koguma icon_smile.gif

Aga hind... hea, tõsiselt hea hind.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 19:29:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Borderlands 2 GOTY, 6 euri - http://www.nuuvem.com.br/produto/1736-borderlands-2-game-of-the-year-edition-mac


Kas sealt 3 võtit saab ka korraga osta? ei habla seda portugaali ja guugli-translate'i segu. Või ehk keegi kogenum abistaks soetamisel, hingehinda vahelt võtmata? Ja ikka PC peal toimib?

villu

_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 17.03.2014 19:36:16 vasta tsitaadiga

Toimib PC peal ja mäng on ingliskeelne, ma panin google translate tööle tegin endale accounti ja maksin paypaliga, võttis aega paar minutit
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 17.03.2014 22:00:23 vasta tsitaadiga

villu kirjutas:
Scart kirjutas:
Borderlands 2 GOTY, 6 euri - http://www.nuuvem.com.br/produto/1736-borderlands-2-game-of-the-year-edition-mac


Kas sealt 3 võtit saab ka korraga osta? ei habla seda portugaali ja guugli-translate'i segu. Või ehk keegi kogenum abistaks soetamisel, hingehinda vahelt võtmata? Ja ikka PC peal toimib?

villu


Siiani on Nuuvemiga olnud see probleem, et ainult 1 KEY konto kohta.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2014 22:27:35 vasta tsitaadiga

Spore pole stiimis kunagi minu teda nii hea hinnaga olnud:
http://store.steampowered.com/search/?specials=1#term=spore&category1=998&sort_order=ASC&specials=1&page=1

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 22:43:16 vasta tsitaadiga

Elvo, jap, sain enda võtme kätte, aga eks nüüd sõbrad pea ise pusima.

villu

_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 18.03.2014 09:33:57 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Spore pole stiimis kunagi minu teda nii hea hinnaga olnud:
http://store.steampowered.com/search/?specials=1#term=spore&category1=998&sort_order=ASC&specials=1&page=1


Spore Complete venemaal 3€ icon_biggrin.gif Ehk siis steamtrades.com vms lehel saab venelastelt 3 tf2 key eest kätte. 1 key= 1.5-1.6€
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:16:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Aeron kirjutas:
Spore pole stiimis kunagi minu teda nii hea hinnaga olnud:
http://store.steampowered.com/search/?specials=1#term=spore&category1=998&sort_order=ASC&specials=1&page=1


Spore Complete venemaal 3€ icon_biggrin.gif Ehk siis steamtrades.com vms lehel saab venelastelt 3 tf2 key eest kätte. 1 key= 1.5-1.6€

Steam trading foorumites saab kah nii osta. thumbs_up.gif
http://steamcommunity.com/app/17390/tradingforum/
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:48:26 vasta tsitaadiga

Kas steam mitte hiljuti regiooni lukku ei pannud peale? Nii et venemaalt ostetud giftid ei tööta enam?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:53:43 vasta tsitaadiga

See lukk oleneb mängust, kõigil pole seda lukku.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 12:46:55 vasta tsitaadiga

https://www.paypal.com/gamingsale/
midagi tulemas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.03.2014 21:20:08 vasta tsitaadiga

Origin.SE (rootsi) saidil müügil Need For Speed Rivals vaid 30SEK-i , naelades tuli miski £2.83, et € hind seal 3 ja sente vast.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 21:31:16 vasta tsitaadiga

On veel? Kuidas sinna saab Rootsi "aadressiga"? Olen proovinud mitmeid Rootsi proxysi, kuid ükski ei lae Origini lehte millegipärast ära (kuigi teisi lehti laevad kenasti). Ning trükkides lihtsalt origin.se sisse, siis viskab ikka sellele tavalisele Origini poele (meie Eesti hindadega).

//Sain tänu Hola appile. Siiani 30SEK thumbs_up.gif Kui maksma hakkate, panete Hola offi/võtate VPNi välja.


viimati muutis Siim159 21.03.2014 11:55:32, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 22:13:43 vasta tsitaadiga

The Humble Rhythm Weekly Sale
https://www.humblebundle.com/weekly

$1
Symphony
Sequence
BIT.TRIP RUNNER

$6
Audiosurf
Beat Hazard Ultra
Retro/Grade
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 00:00:18 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
https://www.paypal.com/gamingsale/
midagi tulemas

Taimeriga mingi jama või jäi müük ära icon_rolleyes.gif ?
Paar tundi tagasi oli juba nullis.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 00:16:43 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
miki kirjutas:
https://www.paypal.com/gamingsale/
midagi tulemas

Taimeriga mingi jama või jäi müük ära icon_rolleyes.gif ?
Paar tundi tagasi oli juba nullis.
see näitab (regiooniti?) erinevat aega: kel kuni viis tundi oodata jäänud; teistel samas nullis

e/ www.gamingxp.com/newsview-49520-jede_woche_neue_angebote_beim_paypal_gaming_sale.htm
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 01:16:53 vasta tsitaadiga

Steamis Payday 2 free weekend ja mäng ainult 10 eurtsi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2014 09:57:43 vasta tsitaadiga

See on küll üsna underwhelming...
https://www.paypal.eu/En/gamingsale/

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 11:29:16 vasta tsitaadiga

53h ja siis tulevad uued pakkumised, aga jah suht mõttetu tundub. Nägin, et enne kui algas oli D3 Reaper of Souls seal esiplaanis (ära hägustatud, kuid siiski selgelt arusaadav) ning lootsin, et see on opening sale seal, aga ei olnud. Võib maha kanda vist selle ürituse juba.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 16:03:59 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Steamis Payday 2 free weekend ja mäng ainult 10 eurtsi.


kellelgi huvi poleks kambaga nelipakk muretseda ?
http://store.steampowered.com/app/218620/

7.50€ tükk

ise võtaks omale ja sõbrale - äkki leidub siin kaks osalist ?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 16:34:51 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
On veel? Kuidas sinna saab Rootsi "aadressiga"? Olen proovinud mitmeid Rootsi proxysi, kuid ükski ei lae Origini lehte millegipärast ära (kuigi teisi lehti laevad kenasti). Ning trükkides lihtsalt origin.se sisse, siis viskab ikka sellele tavalisele Origini poele (meie Eesti hindadega).

//Sain tänu Hola appile. Siiani 30SEK thumbs_up.gif Kui maksma hakkate, panete Hola offi/võtate VPNi välja.

Võtsin ka ära, 3.54 läks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 20:34:11 vasta tsitaadiga

tiido, ma proovin õhtul järele ja kui meeldib siis olen käpp.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 23:46:38 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/store/promo/squareenix
Square Enix 48h sale, kuni -75%
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2014 17:05:07 vasta tsitaadiga

Thief'i hind on kukkunud täiesti absurdse tasemeni uudse triple A mängu kohta mida paljudes poodides müüakse siiani täishinnaga. (Kaasa arvatud post üleval mainitud Square Enix "sales")

Hetkel 8.99.- Eur: http://www.kinguin.net/category/4752/thief-steam-key1/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.