Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 17:24:19 vasta tsitaadiga

Enamasti lootimas käin selles serveris, mängin ka enamasti fragnet.net -se servudes. Seniks kuni siia mingi master server list tekib.
Dayz SE 4-118
46.253.198.7:2502
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sireq
HV kasutaja
sireq

liitunud: 20.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 17:36:16 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:

Ma olen seda linki siin juba korduvalt jah näinud(joinisin samuti), aga minu arust on parem lahendus kui on mingi teatud server, kus eestlased eelistaks käia vms... igakord ei hakka mingi eestlase pärast jälle uute serverisse tühjade kätega minema.


Vabandan, kuid ma ei saa just sellest aru, on ju serveri tüübid, HardCore, Regular <- millel on public hive(siiski 2 erinevat kasutajat) ja siis need kus on dont join, kick! ning Experimental serverid

kuidas sa siis jälle tühjade kätega ? icon_razz.gif

kui mul loodist puudus tuleb, jooksen serveris 173.199.105.83:2302 max inimesi oli kord 7

_________________
Steam: STEAM
Origin: EP1CNESSS
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.03.2014 18:48:38 vasta tsitaadiga

Ühest serverist võtab teise kogutud kraami kaasa? Ma olen siiamaani igakord oma varustusest ilma jäänud kui serverit olen vahetanud.(pole palju mänginud)
Ma ise muidu nendes experimental serverites ainult mänginud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 10.03.2014 18:59:45 vasta tsitaadiga

Experimentalis ei tule asjad kaasa. Mujal tulevad
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sireq
HV kasutaja
sireq

liitunud: 20.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 19:01:08 vasta tsitaadiga

jah, kui sa lähed ( Hive - Public, Regular server) ja plaanid mõnes muus samade näitajatega serveris mängida, sama siis ka hardcore
niiet erilist vahet pole, mis serveris täpsemalt mängite

ma ise hardcore , kuna seal pole kolmandat vaadet, ning ei saa ümber nurga nö vaadata, vihastasin kord kui olin NWA ja mingid mängijad nurgataga passisid, vaatasid mind kolmanda vaatega icon_biggrin.gif

_________________
Steam: STEAM
Origin: EP1CNESSS
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 10.03.2014 19:03:02 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ühest serverist võtab teise kogutud kraami kaasa? Ma olen siiamaani igakord oma varustusest ilma jäänud kui serverit olen vahetanud.(pole palju mänginud)
Ma ise muidu nendes experimental serverites ainult mänginud.


Asjad jäävad alati alles kui mängust välja minna või serverit vahetada. Endal on kaks korda olnud mingi jama, et on automaatselt respawn'i teinud, aga eks see ole Alpha teema.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 19:37:54 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et kui ma proovin läbi steami grupi joinida, siis tuleb koguaeg "Server is not responding".
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2014 20:07:25 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Njh, mul oli ükskord full gear peal. Vaatasin, et pean korra arvutis eemale minema ja läksin rongijaama peitu seniks. 2 Minutit hiljem tulen arvuti juurde tagasi ja keegi oli mu KO löönud vist. Teadvusele tulin olid enamus asju juba looditud ja kaks tonti ajasid mind taga ning lõpuks lõid mu maha kah. Tein kord sain kuskilt lampi kuuli jne. Sõbralikke vendi pole veel kohanud... . Muidu mängin ikka kah enamasti HERO rolli, aga lihtsalt seal hetkel erilist tegevust pole peale tapmise. Kas lastakse niisama maha või võetakse vangi ja tehakse 10 imet suga JFF stiilis. V'iks ju mingi kindla kamba kuskil serveris kokku võtta ja pelada.


Eks see on kuidas kunagi. Ka see võib olla elamus, püüdes enda elu bandiid käest päästa. üheaõnaga, sa kulutasid juba 23 eurot selle mängu peale, Ei ole mõtet selles ainult vigu ja halba otsida vaid loo ise sellele sisu. Minu arust annab see tühjus sellele mängule meeletult juurde. Ma olen alati vihanud mänge kus su eesmärk on lihtsalt minna ühest kohast teise ja pärast seda on kõik. See piirab täielikult tegevusvabaduse.

edit# nagu on korduvalt öeldud: lihtne on lasta kõiki valimatult. Olen ise niimoodi mänginud ja väga mingit pinget lõpuks ei olnud, sest kõik kes ette jäid, sai ka ära tapetud. Aga niimodi leiad ainult vaenlasi ja mitte kunagi sõpru. Kunst on mängida niimoodi, et sa ei pea kedagi tapma ise ellu jäädes. Või veel parem, anna inimestele võimalus valida. Mängi neile kaardid, ette niimoodi, et sa võid nad tappa aga nad võivad ka elada näidates üles sõbralikkust. Esimene päev standaloneis otsustas igastahes minu mängustiili. Mängisin üksi, lootisin omale natuke toitu, juua ja sidemeid ning kõige algelisema relva oli vist matchete, ja asusin sisemaale rändama. North west airfieldile jõudmise ajaks oli mul olemas Mosin paari padruniga. Olles sealse south barracksi ära lootinud ja saanud endale M4ja koos natukese moona ja aimpointiga ning lootides firestationit, kukkusin ma sealt trepist alla ja murdsin jalad. Kuna morfiini polnud, olin lootusenkaotanud ja otsustasin ära lootida ülejäänud hooned, et leida midagi, mis aitaks. Kasvõi lahase tegemiseks. Vanglat lootides, teise korruse toas, jooksid sisse kaks tüüpi, üks mosini ja magnumiga, teine sksi ja magnumiga. Tuppa sisse joostes tegin hoiatuslasu ja seletasin olukorda. Neil oli võimalus tulla sisse ja üritada mind tappa, mis töenäoliselt oleks nende surma tähendanud. Neil oli võimalus panna relvad selga ja tulla tuppa ning jääda ellu ning lahkuda sõpradena või joosta minema ning rohkem poleks neid näinud. Ometigi otsustasid nad panna ära relvad ja tulla minu juurde kuigi ma olin M4jaga relvastatud ja varjatud positsioonil, mis andis mulle võimaluse nad lihtsalt maha nottida. Olles samas toas ning selgitanud välja, et tegu oli kahe venerahvusest mängijaga kes ei osanud hästi inglise keelt, suutsin ma selgeks teha neile, et mul on jalad puruks ja morfiini pole. Pakkusin, et vahetan morfiini oma M4ja ja moona vastu, saime lõpuks kokkuleppele ning lisaks andsid nad mulle Mosini koos moonaga, et ma ilma relvata ei jääks. Samuti andsin neile toitu. Ning läksime lahku sõpradena. Nägin neid veel hiljem airfieldil, paaris kohas ja nad tundsid mu ära ning isegi ei üritanud mulle kuidagi kahju teha. Nad oleksid saanud mind tappa, mina oleksin saanud neid tappa. Ometigi valisin mina usalduse ja ei tulistanud neid kui nad tuppa tulid. Samuti usaldasid nemad mind tulles tagasi ilma relvadeta teades, et minul on relv. Nemad said kasu, mina sain kasu ja lisaks kui ma peaks neid kunagi kohtama, olen ma kindel, et saame jällegi ilma tapmata läbi.

Point on see, et kui sa tulistad kedagi koheselt siis hiljem sa enam usaldust ei saavuta. Kui sa aga hoiatad ilma, et kohe tapaks siis saab vastasmängija ka aru, et kuigi sa oleksid saanud siis sa ei tapnud teda ning see tähendab, et sind võib usaldada. Pead lugema teiste mängijate hoiakust ja käitumisest kas neid saab usaldada või mitte. Ja niimoodi leiad sa, et see mäng on palju rohkem kui hea relva leidmine ning bambide tapmine.

Mõtle nii, et sa oledki keset karuperset ja eesmärk on elada. Kuidas, selle valid sa ise.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 10.03.2014 21:35:00 vasta tsitaadiga

Ma palusin ka haigla katusel abi murtud jalgade vastu aga kui mängijatel oli rohkem kui tühjad käed siis tuldi kohe kallale. Peab arvestama, et suvakatele on eelnevalt väga haiget tehtud ja nad on rohkem kui valmis seda edasi andma. Õnneks oli mingi clitch ja kirved ei teinud viga relvitule roomajale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 21:41:43 vasta tsitaadiga

Siiamaani on mul igast usaldamised ja random kohtumised võõrastega sitasti lõppenud icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 21:50:24 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Siiamaani on mul igast usaldamised ja random kohtumised võõrastega sitasti lõppenud icon_lol.gif

Sama. Igatahes, mina olen valmis kambaga pelama, postige ainult servu nimi icon_biggrin.gif. Üksi on ikka jube jama suuresti täis serveris ringi lipata, väga suure võimalusega saad kuskilt tina.

Jään ootama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 22:07:46 vasta tsitaadiga

Mängisin paar tundi üsna tühjas serveris, kohtusin kahe toreda inimesega Berezino offices, jagasime varustust ja laskemoona ning igaüks läks oma teed. Jõudsin rannikul oleva laevani, jalutasin sees veits ringi - tühi, okei, saab rahulikumalt hingata. Lähen üks ruum tagasi ja hops mingi vana spawnib nina ees üks korrus kõrgemal sisse ja laseb mu maha. DayZ.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2014 22:23:54 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Siiamaani on mul igast usaldamised ja random kohtumised võõrastega sitasti lõppenud icon_lol.gif


Jään arvamusele, et kui suudad ennast domineerivale positsioonile panna, ei lõppe sellised kohtumised sitasti. Lõpuks saavad muidugi kõik surma, see on selle mängu juures asjade loomulik käik.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 23:26:34 vasta tsitaadiga

Kas siin mingi grupp inimesi koos ka mängib? Võiks kellegagi koos mängida, üksi läheb kuidagi igavaks ja PvPs ka parem.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 00:44:08 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kas siin mingi grupp inimesi koos ka mängib? Võiks kellegagi koos mängida, üksi läheb kuidagi igavaks ja PvPs ka parem.

Üritan hetkel midagi orgunnida, oleks vaja mingit serverit kus koos mängida ja siis mingid tiimid kokku kloppsida. Hetkel vist pigem igaüks nokitseb mingis serveris ja ongi ;D.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 11.03.2014 01:49:56 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Kas siin mingi grupp inimesi koos ka mängib? Võiks kellegagi koos mängida, üksi läheb kuidagi igavaks ja PvPs ka parem.

Üritan hetkel midagi orgunnida, oleks vaja mingit serverit kus koos mängida ja siis mingid tiimid kokku kloppsida. Hetkel vist pigem igaüks nokitseb mingis serveris ja ongi ;D.

Enne seda jama kui teles iga natukese aja tagant tagasi saime korra isegi 12 mängijat kokku. Hetkel on enamus quitind või mängib midagi muud.
Ja ega ka hetkel enam tagasi mängima ei meelita. Mõningad mängu rikkuvad vead endiselt sees nagu läbi seinte glitchimine, random desync, zombid jooksevad läbi seinte, suuremates linnades pidev lääg jne.
Tegelikult varsti lubati lõket kus toitu praadida ja mingit telgi moodi asja, iseasi kui kaua nendeni veel aega läheb.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis tatslinkov 11.03.2014 02:13:17, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 01:58:00 vasta tsitaadiga

Kedagi näen siis kohe kuuli, muidu saad ise icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 02:27:43 vasta tsitaadiga

Pmst, selle SA-ga ongi see jant, et enne betat poleks olnud vaja teda välja lasta. Kuna saad juba natuke ju mängida, aga palju-palju asju pole veel valmis. Saad nagu maitse suhu, aga süüa ei saa veel. Modile tagasi ei taha kah nagu minna, kui juba need mõnnad asjad ära proovitud, siis modi zombid ja muu jama võrreldes, ei tahagi nagu tagasi minna.
Toon siis parema näite. Pmst võtta GTA4 näiteks, map enamvähem olemas, mõned erinevad riided ja 3-4 relva. Juba saab ju pelada tehniliselt. Inimesed ja masinad ning kõik muu tuleb tasakesi uuendustega umbes "aasta" pärast. Näete probleemi icon_biggrin.gif.

Vot! Kuna siin vist keegi vedu ei võta, siis homme uurin mõne normi servu, panen siia üles ja hakkan mängima. Äkki annab ka mingi TS servusse ennast sisse süüa.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 02:33:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Äkki annab ka mingi TS servusse ennast sisse süüa.

Vaata allkirja mul. icon_smile.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 12:00:07 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Äkki annab ka mingi TS servusse ennast sisse süüa.

Vaata allkirja mul. icon_smile.gif



ja siin on mumble, kus aeg-ajalt käiakse 2-5 vanaga mängimas:
185.7.254.15
64738
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 19:22:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Dayz SE 4-117 - Hosted by Fragnet.net
46.253.198.7:2402
Regular

Vaatasin, et ega vahet ju tegelt polegi. Kõik gear tuleb serverit vahetades kaasa, seega võtsin madala pingiga suht suva servu. Vajadusel võib alati ümbes kolida kuhugi mujale. Steamis võib mind sõbraks ka lisada, et kergem asjatada oleks - Diesel157.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 11.03.2014 19:22:40 vasta tsitaadiga

Kui kõik oleksid sõbralikud, siis oleks mäng tunduvalt igavam.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2014 19:55:25 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=237614264
Ootaks siis mõnda mängukaaslast, basic gear olemas, vajadusel võin ka esmatarbe kaupa jagada icon_biggrin.gif. Nagu ka pildid näha ootan suure huviga õhusõidukeid, mille pihta oma M4 õhutõrje variandiga tuld anda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2014 20:13:04 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kui kõik oleksid sõbralikud, siis oleks mäng tunduvalt igavam.

Nii ta on. VÄga kõva mäng minu arust. Ootan aega, mil saab rahulikult mõned tunnid järjest mängida. Samas praegu ei paista küll, et enne kevade lõppu/suve, sellline võimalus avaneks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2014 15:51:39 vasta tsitaadiga

Kuradi karu pepu, istun Chapas maja katusel murtud jalgadega ja ilma toiduta icon_biggrin.gif. HELP!!!!!!!!
-edit roomasin haiglasse, morphine netu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.