Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 22:10:49 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/nipgamingtv/b/508482616

~26 minutil algab
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 06.03.2014 00:29:31 vasta tsitaadiga

Ei seekord tuleb tõesti Chetit ja Helixit kiita, lasid NiPipoisse alla nagu muda, mainiks everesti ka, tubli poiss.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 06.03.2014 01:28:44 vasta tsitaadiga

Ennustasin midagi kaootilisemat - alahindasin liiast omasid. Tubli töö!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 17:17:40 vasta tsitaadiga

Sain ka omale CS:GO ning pole kunagi ühtegi CS'i mänginud. Mismoodi siin relvasüsteem toimib, kas tuleb järjest neid unlockida või on koheselt kõik lahti? Mida peaks teadma CS'i mängimist alustades, kui varem mänginud BF'i ja Armat?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 17:18:00 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Sain ka omale CS:GO ning pole kunagi ühtegi CS'i mänginud. Mismoodi siin relvasüsteem toimib, kas tuleb järjest neid unlockida või on koheselt kõik lahti?


Kõik relvad on kohe olemas, juurde saad endale leida/osta vaid relvade uusi välimusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 20:00:41 vasta tsitaadiga

On mingeid kindlaid kohti ka, kus mängida, ilma et peaks 5 aastaste kiljumist ja ropendamist taluma?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 20:06:43 vasta tsitaadiga

pohmakas,, premade competitive. Muteda saad ka neid, teed scoreboardi lahti, enter nime peal ja block communication.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:45:07 vasta tsitaadiga

Otse competitive'i väga vist esimese korraga ei tasu ronida.

Ise alustasin arms race'ist (sai kõiki relvi tundma õppida, action oli pidev), edasi demolition'i (sai seda pommi dünaamikat rohkem selgeks, aga väiksemad mapid kiiremate roundidega ning relvade ostmise pärast ka ei pidanud muretsema), seejärel casual (sai pm õppida enamus asju, mis competetive'is vaja, aga lühemate roundidega ja ilma, et peaks economy pärast muretsema) ja alles siis competetive. Sedasi läks vist umbes esimesed 60h mängust või nii (osa ka seepärast, et mulle tegelikult väga meeldivad paljud Demolition mapid nagu nt Safe House või Lake).

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 23:38:36 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
http://www.twitch.tv/nipgamingtv/b/508482616

~26 minutil algab


Väga hea vaatamine thumbs_up.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 23:41:13 vasta tsitaadiga

pohmakas,, suht hea kolme osaline õpetus raha ja relvadega majandamisest:
http://www.youtube.com/watch?v=JyPKqovdNqI
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 09:50:58 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
http://www.twitch.tv/nipgamingtv/b/508482616

~26 minutil algab


Kaotasite küll, aga minule läheb see võiduna kirja, ühe parima, või üldse kõige parema CS:GO tiimi vastu minna, ja 16-10 kaotada, see pole häbiasi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 11:13:59 vasta tsitaadiga

pohmakas,, deathmatch-i tee see kõige parem alustamiseks
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 11:33:50 vasta tsitaadiga

Kõige suuremaks pettumuseks on see, et poolte relvadega ei saa isegi mitte aimida, ainult hipfire icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 11:38:42 vasta tsitaadiga

CSGOs puudubki Iron Sightid jms, kogu asi on hip fire peal, aimida saad vaid snaiprite ja SG/AUGiga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.03.2014 12:23:17 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Kõige suuremaks pettumuseks on see, et poolte relvadega ei saa isegi mitte aimida, ainult hipfire icon_neutral.gif


Ära üldse looda siit mingit ArmA't jms realistliku värki. CS on puhtalt competitive mäng, kuid see-ees väga hea competitive mäng.
It's all about skill.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:24:25 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Kõige suuremaks pettumuseks on see, et poolte relvadega ei saa isegi mitte aimida, ainult hipfire icon_neutral.gif


Ära üldse looda siit mingit ArmA't jms realistliku värki. CS on puhtalt competitive mäng, kuid see-ees väga hea competitive mäng.
It's all about skill.

Realismi ei oodanudki, kuid no aimida võiks ikka saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:26:24 vasta tsitaadiga

CSi aimimine on pähe laskmine mitte right click iron sights icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:50:28 vasta tsitaadiga

Loodan, et oma noobiküsimustega siin kellelegi närvidele ei hakka käima, kuid küsin veidi veel.
Kuidas relvade täpsusega on, kuidas kõige täpsemalt lasta saab? Liikumise pealt vist suhteliselt võimatu midagi tabada, v.a kui seda aeglast liikumist ei tee? Kuidas liikumise pealt kõige kiiremini sihiku nö steady'ks saab, kas aeglaselt liikuma hakates, seisma jäädes või kükitades?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:54:55 vasta tsitaadiga

Oleneb relvast, aga jooksmise pealt vajuta Shift enne kui tulistama hakkad, parandab täpsust, mõned teevad ka crouch.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:00:48 vasta tsitaadiga

Rusikareeglina jooksu pealt ei saa täpselt lasta. Kõige kiiremini taastab sihiku vastassuunas liikumine, niipalju kui ma olen aru saanud. Kükitamine üldiselt ei ole mõttekas.
Üldiselt ongi nii, et jää paigale, küta 1-2 lasku pähe, ja liigu edasi juba suurema skooriga icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:25:31 vasta tsitaadiga

P90't ei sega vist miski, ei hüppamine ega jooksmine icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:26:58 vasta tsitaadiga

Mõni trade up contract on mõistlik ka? Et ostad 10 sitta relva mingi paar euro eest ja saad midagi asjalikku asemele?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:29:53 vasta tsitaadiga

Ei ole selline tradeup üldiselt mõttekas. Pigem siis, kui sul on endal 5-6 mingit jama olemas ja saab mõnekümne sendiga puuduolevad juurde.
Aga 10-kaupa ei ole mõtet osta.
AK black laminate või awp pit viper muidugi oleks kift saada nii icon_razz.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:31:56 vasta tsitaadiga

Njaa.. see ak redline vm selle uue phoenix operationiga tuli on eepiliselt ilus. aga hind on vastav. icon_biggrin.gif enamus ak skinne suht koledad nagu ka m4 skinnid.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 13:49:31 vasta tsitaadiga

M4 Rockstar ja Asiimov päris kenad minuarust(teisel hind ka vastav).
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 14:34:07 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Loodan, et oma noobiküsimustega siin kellelegi närvidele ei hakka käima, kuid küsin veidi veel.
Kuidas relvade täpsusega on, kuidas kõige täpsemalt lasta saab? Liikumise pealt vist suhteliselt võimatu midagi tabada, v.a kui seda aeglast liikumist ei tee? Kuidas liikumise pealt kõige kiiremini sihiku nö steady'ks saab, kas aeglaselt liikuma hakates, seisma jäädes või kükitades?

Seistes ning sprayd controllides. Üldjoontes jah, looksed, jääd korra seisma ja teed 1-3 lasku ja liigud jälle, rinse and repeat. Toimib muidugi vaid mid-long range, close range soovitavalt ikka spray to the head.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 15:10:27 vasta tsitaadiga

siis kui sprayd siis tõmba sihik ülevalt alla
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 15:13:24 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
siis kui sprayd siis tõmba sihik ülevalt alla

Mitte ainult alla, vaid tuleb ka sihikut vasakule ja paremale tõmmata, oleneb relvast.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 16:15:27 vasta tsitaadiga

Okei, ma nägin täna ühte kõige huvitavamat cheati cs'is, nimelt vastane nägi/kuulis meie teamchati, kui mingi taktika välja mõtlesime, oli terve vastastetiim seal bombsitel, ütlesime A, aga läksime tegelt B, oli B täitsa tühi, jne.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 07.03.2014 16:29:33 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=200670434 @ Spray
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:43:44 vasta tsitaadiga

Kes tahab vahest mängida, siis lisage:
http://steamcommunity.com/id/xzxcs

Rank Master Guardian I

Nick: xzx , ehk keegi parajasti mäletab cs 1.6 scenest.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 21:54:52 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Kes tahab vahest mängida, siis lisage:
http://steamcommunity.com/id/xzxcs

Rank Master Guardian I

Nick: xzx , ehk keegi parajasti mäletab cs 1.6 scenest.


Lisasin, kasut Ricky thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 13.03.2014 14:05:41 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport

Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSeries Kana V2 hiir
3.koht: SteelSeries QCK Mass hiirematt

CS:GO ja Dota 2 esikohtadele on välja pannud http://www.gear4gamer.com/ kokku 500€ väärtuses kinkekaardid!
2. ja 3. koha materiaalsed auhinnad selguvad järgmise nädala jooksul!
CS:GO ja Dota 2:
1.koht: 50% auhinnafondist + 5*50€ gear4gamer kinkekaardid.
2.koht: 30% auhinnafondist
3.koht: 20% auhinnafondist

Auhinnafond 12 meeskonna puhul on 600€ mängu kohta.

Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 20:17:57 vasta tsitaadiga

Mis serveris eestlased ka mängivad?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 20:26:58 vasta tsitaadiga

äss, competitive.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 22:41:04 vasta tsitaadiga

Hetkel 1,99€ Steamis, 21H veel seda diili.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 15.03.2014 22:55:13 vasta tsitaadiga

compist on suht zaajebal icon_biggrin.gif see 64 tick veab ikka suhteliselt tihti alt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 16.03.2014 15:05:33 vasta tsitaadiga

Tänud WipeOut. Mäng olemas

Kas keegi saaks selle mulle osta steamist ? PS .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 13:09:08 vasta tsitaadiga

Mul ka probla, et ehk keegi saab osta?
E: Olemas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 20.03.2014 22:05:42 vasta tsitaadiga

Mayam disband, ggwp, mis nüüd saab? Kas onlinerid uutele jahimaadele ja uus täht majami alla tõusma?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 22:31:31 vasta tsitaadiga

Verdungo kirjutas:
Mayam disband, ggwp, mis nüüd saab? Kas onlinerid uutele jahimaadele ja uus täht majami alla tõusma?


icon_rolleyes.gif icon_question.gif Defineeri...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.03.2014 22:33:14 vasta tsitaadiga

http://www.hltv.org/blog/8114-mayam-csgo
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 21.03.2014 14:02:52 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
http://www.hltv.org/blog/8114-mayam-csgo


hmm 2x nädalas bootcamp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 14:23:36 vasta tsitaadiga

Nonii, lendan oma algaja küsimustega ja lugudega platsi jälle.

Avastasin, et mängides teenib mingeid relvakaste jms. Kas nende saamine sõltub kuidagi oma skoorist vms? Hea skoor mul polnud, kuid oma meeskonnas olin esimene ning sain ühe relvakasti (seis 23-17 vms). Siis sai veel tuttavatega üks competitive mäng tehtud, mis läks kogu meeskonnal aja taha, väga hea vastane oli. Kaotasime miski 16-2 seisuga vist, oma meeskonnas olin eelviimane või viimane, ometigi sain kogu mängust ainukesena ühe relvakasti.

Mis relvi kasutada soovitate? Omale meeldima hakanud summutiga M4A4 ning vastaspoolel klassikaline AK (mis ei tundu just kõige täpsem olevat, kuid ega miskit muud ka valida ei oska..)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 14:58:35 vasta tsitaadiga

Kaste ja relvi saab täitsa randomilt.
Relvade kohta, oleneb täitsa su enda eelistustest, aga silcenced m4 ja teine m4, vahe selles, et silented veits täpsem ja odavam, kuid salves vähem kuule, ja üldse kokku vähem kuule, et läbi suitsu sellega sprayma ei hakka, ega ka wallbangima.
Terrode poolel AK eelistatud kui vähegi täpne oled, kuna maksab ainult 2700 ja on 1-hit hs kui täpselt lased, kevlarist ja helmist olenemata.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:19:18 vasta tsitaadiga

Imho on need kastid väga overrated, ise sain pange kuna ei lugenud korralikult, et kast sisaldab ainult ühte kujundust ja kui võtme soetasin ja kasti avasin, sain mingi mageda relvakujunduse. Küll aga randomiga olen päris arvestava koguse kujundusi saanud icon_razz.gif

Relvade eelistuse osas soovitan kõiki relvi ikka katsetada, vahel pole raha ja on vaja eco round teha mõne odavama relvaga. Omal kindlat eelistust pole, küll aga AUG ja SG553 on viimasel ajal rohkem meeldima hakanud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:34:39 vasta tsitaadiga

Neid võtmeid võib ka mängu sees saada, või peab ostma?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:38:28 vasta tsitaadiga

Olen kasti saanud ka nii, et liitun mänguga 5 sekundit enne lõppu, seega ei oma tähtust, millal mänguga liitud!
Võtmeid peab ostma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:42:26 vasta tsitaadiga

Ma ~10 kasti avanud, parim saak on olnud P250 Stattrak Hive.
Kui sul head õnne pole, siis ei soovita avada neid.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 21.03.2014 16:10:58 vasta tsitaadiga

5-6 kastiga sain noa skinni icon_rolleyes.gif
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.