Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 19:35:15 vasta tsitaadiga

10.10.10,

tundub, et seal kus reisisid ja hindu jõllasid - pole veel "hinnasula" toimunud icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.02.2014 00:46:25 vasta tsitaadiga

Prantsusmaal ja Belgias siis..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 15:39:43 vasta tsitaadiga

MafJose kirjutas:
Huvi pärast siis küsiks mis autoga sul tegu on ja mille põhjal järeldad, et su auto nii alajuhitav on? Igapäeva autodest suhteliselt mõttetu rääkida kuna Gran Turismos ikka peamiselt rajasuunitlusega masinad.
Kuigi samas tegu ikkagi mänguga ja õiget hinnangut suudab anda vast elukutseline võidusõitja icon_lol.gif


90nda aasta BMW 525i.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 14:34:49 vasta tsitaadiga

Vanemates GT mängudes oli selline rada nagu Midfield Raceway GT5 ja GT6 seda rada enam ei ole - tegu oli ühe minu lemmik rajaga, võib isegi öelda, et see rada meeldis mulle niivõrd, et ükskõik, mis auto oli, ikka viitsisin time trialis tundide viisi sõita... ühesõnaga on uuemad GT-d minule suur pettumus, kuigi muus osas mäng arenenud ja kõik ok, aga ma ei saa enam seda elamust, mis vanasti.

Oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene mulle öelda, miks seda rada enam GT-s ei ole ja kas on lootust see millalgi tagasi saada nt. mingi patchiga või eraldi GT storest ostes?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 15:27:15 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Vanemates GT mängudes oli selline rada nagu Midfield Raceway GT5 ja GT6 seda rada enam ei ole - tegu oli ühe minu lemmik rajaga, võib isegi öelda, et see rada meeldis mulle niivõrd, et ükskõik, mis auto oli, ikka viitsisin time trialis tundide viisi sõita... ühesõnaga on uuemad GT-d minule suur pettumus, kuigi muus osas mäng arenenud ja kõik ok, aga ma ei saa enam seda elamust, mis vanasti.

Oskab keegi asjaga rohkem kursis olev inimene mulle öelda, miks seda rada enam GT-s ei ole ja kas on lootust see millalgi tagasi saada nt. mingi patchiga või eraldi GT storest ostes?


Sama siin, eluhea rada oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:41:37 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/24-new-track-logos-discovered-on-gran-turismo-5-website/
Mingi plaan ilmselt Midfieldiga GT5s oli. Kuna päris paljud neist tulid GT6e, siis võib veel juhtuda, et tuleb neid DLCga kuuele juurde, või lisanduvad tulevikus. Ühesõnaga, lootust on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 19:15:30 vasta tsitaadiga

eila just kimasin siin GT2-e ning oli sõit kus sai mingi 30K pluss 250K masina

3 ringi ning midfield raceway - piirang oli 591HP

tegin lõtva ära isegi 364HP honda S2000-ga

igatahes vinged elamused - üle mingi 2 kuu pelida vanu GT mänge icon_biggrin.gif

EDIT: päris põnev oleks, et enne kui kõik GT5-e online kraanid kinni keeravad - lisatakse ka kõik vanad rajad! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 00:51:12 vasta tsitaadiga

Hetkel tööle pannes hakkas sakutama 1.05 uuendust, eile seda veel ei olnud, kahjuks suurus vaid 100mb, midagi suurt kahjuks olla ei saa.

Edit. See autode otsing on ülimalt mugav.

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 09:02:03 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Hetkel tööle pannes hakkas sakutama 1.05 uuendust, eile seda veel ei olnud, kahjuks suurus vaid 100mb, midagi suurt kahjuks olla ei saa.

Edit. See autode otsing on ülimalt mugav.


Eile õhtul kusagil 22 paiku uuendas minul 1.05 peale, aga jah, midagi erilist juurde küll ei tulnud, lootsin, et topivad palju oodatud midfieldi raja ka sisse, kui ei... icon_sad.gif
Otsing on ja üsna mugav vidin, valid vajalikud parameetrid ja auto olemas..

Keegi oskab öelda, mis asi see login bonus endast kujutab ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 09:09:11 vasta tsitaadiga

Igapäev mängu sisenedes (PSN sisselogitult) saad boonust, boonus tõuseb kuni 200% (võidusõitude auhinnaraha).
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 09:30:27 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis GT4s selline rada nagu Citta di Aria, ausalt ka. Tahaks veel seda kimada, aga pole enam ei GT4 ega pole seda ka GT6s.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 16:35:16 vasta tsitaadiga

Kas kõigil on see GT Store nii tühi, et pakutakse raha eest ainult mängu raha? Vaatasin granturismo kodulehel oli GT5 mingi DLC, kust sai endale autosid ja radu ka osta... huvitav, et GT6 ei saa.
Samuti lugesin, et tulevikus mingi updatega on plaanis lisada veel ka selline vidin nagu track creator ja mingid GPS vidinad, samuti 3D tugi - ei tea kas neid asju peab peab väga kaua ootama või on see lähituleviku teema...?

GT5 pidi ka see course maker olemas olema, sõbral see mäng olemas, aga pole küll tähele seda pannud, vb uuendamata... ei tea kas sellega saab äkki ise selle midfieldi raja teha?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 14.03.2014 17:43:43 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
GT5 pidi ka see course maker olemas olema, sõbral see mäng olemas, aga pole küll tähele seda pannud, vb uuendamata... ei tea kas sellega saab äkki ise selle midfieldi raja teha?


Ei. GT5's annad vaid mingid parameetrid ette ja course maker teeb ise raja. Seal ei saa ise valida kuju.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 17:47:02 vasta tsitaadiga

Homme siis on oodata GT6-le 1.06 update http://www.gtplanet.net/gt6-v1-06-coming-april-7th-includes-gps-visualiser/
ei tea, kas midagi asjalikku ka tuleb nt. track creator...? GPS vidin, sellest ei ole ma eriti sotti saanud, et mida siis ikkagi sellega teha saab...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 19:21:33 vasta tsitaadiga

v1per, kui Sul pole spetsiaalse lisavarustusega GT86 ja Fuji või Tsukuba ringrada käepärast, siis mitte midagi. Veel.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 19:46:22 vasta tsitaadiga

Milleks sellist asja videomängu? Igati meeldivam uuendus oleks olnud uued autod, rajad või muud lisad, mis parandavad oluliselt mängitavust.
Data Logger tundub selline tühine vidin, mille eesmärk on vaid näidata, mida PD teha suudab. Tavalise mänguri jaoks jääb see kasutuks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 16:35:17 vasta tsitaadiga

Ega ei tea jah, mida see uuendus veel sisaldab, need paar asja on küll eraldi väljatoodud, kuid ise loodan, et poetatakse siiski midagi asjalikku ka lisaks...

e: nagu arvata oli, siis lootus on lollide lohutus ning ei tulnud selle 1.06 updatega midagi asjalikku - http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_1446438.html
Mäng pole hetkel veel kodus, seega reaalselt pole uurida saanud, kuid GT kodulehe andmetel peale tilu-lilu seal muud huvitavat pole. Krt... kui nad radasid updatega lisada ei taha, siis pangu kasvõi GT Store müüki, vanade heade radade eest olen nõus kasvõi maksma, aga ei selle asemel raiskame meeletu aja mingi suvalise pahna tootmisele, millest lihtsal inimesel kasu ei ole..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 23:11:34 vasta tsitaadiga

v1per, minu kui võidusõiduhuvilisele pakub tegelikult see võimalus oluliselt rohkem pinget. Pluss, tagasi tuli ka Data Logger.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 08:00:21 vasta tsitaadiga

Data Loggerist ma saan aru, seda olen ka ise vahest näppinud varasemates GT-des (kui see on ikka see sama telemeetria andmete analüüsimis vidin, mida mina mõtlen), kuid selle GPS Visualiser, võid sa huviline olla, kuid kasu sellest vidinast sulle küll ei ole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 12:56:26 vasta tsitaadiga

v1per, Visualizerist oli mulle tegelikult kasu juba GT5 ajal, kui Top Geari rajal Coulthardiga võidu sai sõita. Nüüd seesama asi kõigile kasutada ju. Pluss kui kohale jõuab välja reklaamitud radade tegemine selle sama Visualizeriga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 12:18:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi goodwood festival 5-3 on ära teinud? Oskate ehk nõu anda, kuidas seda ülikiired Red-Bulli juhtida? Kurvi pööramine on minu jaoks peavalu, rada on nii kitsas ja nii nagu ma pööramise nuppu vajutan, keerab auto kohe liiga palju - murule. Ülejäänud festivali sõidud on mul kullale kõik tehtud... mulle pole kunagi eriti need ulmelised ja pööraselt kiired autod istunud, pigem eelistan sõita GT mõistes keskklassi autodega - max 500-600 hobujõudu.

PS! 3D tugi oli küll pettumus, lootsin, et tuleb selline 3D tugi, mis võimaldab kahekesi mängides pilti mitte poolitada, vaid annab võimaluse mõlemal sõitjal ühte suurt pilti näha, kuid jah... seda paraku ei olnud ning üleüldse paistsid need 3D efektid suht magedad olema... erilist vaimustust vähemalt minus see ei tekitanud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 09.04.2014 19:25:01 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Ega seal muud nõu pole anda, kui muuda juhitavuse tundlikus vastavalt enda vajadustele (saab seadete alt muuta) ja lihtsalt harjuta/proovi, kuni õnnestub. Endal läks õnneks ja sain vist 7-8 korral tehtud.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 18:09:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda GT garage editorit on proovinud ? https://www.youtube.com/watch?v=ANaficMjCrQ

e: Kas kellelgi mõnda head auto seadistust ei ole jagada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 16.04.2014 13:42:32 vasta tsitaadiga

Tere fellow GT6 mängijad. Milliseid headsette Te kasutate onlines mängimiseks?

Ma ise mängin vaid kahte mängu võrgus (ja üleüldse): GT ja GTA, ning hetkel on mõlemat võimalus onlines mängida.

Paraku pole mul PS3'ga kaasa ostetud headseti.
Milline neist kõigist erinevatest pooodides saadaval olevatest sobiks PS3 "külge panna" st. kuidas ta ühendub? kas puldi külge? või miski muu variant?

Või on kõige õigem Sony Center'isse minna ja sealt mingi kallis headset osta? Päris €100 ei sooviks ka kulutada icon_neutral.gif

Igasugune info eest ette tänades icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.04.2014 15:54:07 vasta tsitaadiga

tyler, PS3 puldil pole ühtegi pesa kõrvaklappide jaoks. Tänapäeval on selline juhtmeta ühendamise võimalus olemas nagu Bluetooth.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 18:11:04 vasta tsitaadiga

See toimetab väga ilusti. Heli hea, mikker ka hea.
http://www.ox.ee/est/product/487118

Pool aastat tagasi oli asi kõvasti odavam. Ei tea, mis seal juhtus vahepeal. Mina sain samast kohast 60-70€...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 19:13:39 vasta tsitaadiga

Sõber ostis endale ka GT6 ning temal oli see ilma boonus koodita versioon. Kuna oleme minu mängu nagunii kahekesti peaaegu läbi teinud, siis oli idee hakata omavahel ka vahest võrgus mängima ning erinevaid autosid ja seadeid proovima.

Kuna minu save sisaldab juba mitmeid erinevaid masinaid ja ka mõned miljonid raha, siis tahtsin oma save temaga jagada. Kopeerisin mängu save tema PS3, kui mäng ja update olid installitud ning saime vastuseks, et "see on teise useri save ja blablabla" - ühesõnaga mingi kavala nipiga suudab mäng tuvastada, et tegu on võõra save-ga... Proovisime mitu korda ülekirjutada ja võtsime võrgukaabli ka järelt ära, kui ikka sama jutt...

Mis mõttes nagu??? Aga kui mu PS3 katki läheb ning uue ostan, siis pean ise ka ju uuesti otsast alustama... mis kasu siis üldse sellest on, et saab varukoopiaid teha?

Kas tõesti ei ole mingit võimalust oma save jagada? Nimed jmt. saab ju kõik ära muuta nii, et mingit vahet ei tohiks ju olla, kuid ometi on tekkinud taolin absurdsus... vanadel headel PSi aegadel küll sellist jama ei olnud, ei mõista mina miks peab kõik asjad tänapäeval nii keeruliseks ajama. Krt, mängida ka enam ei lasta icon_evil.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 20:13:30 vasta tsitaadiga

Ilmselt on need saveid kontoga seotud, kui lisad sõbra PS-i enda PSN konto, siis peaksid saama kopeerida, kuid arvan, et siis ei saa mängida koos samal ajal icon_rolleyes.gif
Ma oletasin, tunduks nagu loogiline, kuid kunagi ei või teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 22:26:38 vasta tsitaadiga

Jap, ilmselt sul õigus, üritasin asja googeldada ka nii palju kui oskasin ja tundub, et asi tõesti kuidagi pidi selle PSN kontoga seotud, kuid samas sai proovitud ka ilma võrgukaablita, kuid jah mine sa tea, kuidas pidi neid andmeid loetakse...

Tobe värk igaljuhul, haige, et sellised asjad seotakse mingi psn kontoga.. ei tea ei ole nii pädev inimene sellel teemal arutlema - miks nii või naa on, aga olukord on sellegi poolest üsna frustreeriv.

e: Leidsin ühe huvitava programmi, millega saab save muuta k.a seda id asja - Bruteforce Save Data on nimeks, kuid hetkel ei ole asi veel õnnestunud, kui save PS3 kopeerima hakata, siis viskab ette 8001051C corrupted errori, samas välismaa foorumites väidavad, et sellega peaks siiski saama. Ilmselt ma ise ei oska... Kas keegi on kokku puutunud sellega?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 17.04.2014 00:17:28 vasta tsitaadiga

v1per, tulge online teiste eestlastega koos sõitma. www.gtplanet.eu Neljapäeviti selline tavaline sõit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 07:21:13 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
v1per, tulge online teiste eestlastega koos sõitma. www.gtplanet.eu Neljapäeviti selline tavaline sõit.


Kindlasti katsetame erinevaid online sõite koos teistega, kuid ennem ma pean siiski tal selle save kuidagi ära muutma, et tema ka seda kasutada saaks, muidu läheb kõvasti aega, kui kuhugile üldse sõitma pääseme. Tal ju vaja 0-st pihta hakata sellisel juhul, millest ta väga huvitatud pole just, kuna ostiski rohkem sellepärast, et saaks onlines võidu sõita.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 08:33:43 vasta tsitaadiga

Nädal mängimist ning ongi pool mängu läbi ja palju autosi käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 09:08:10 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Nädal mängimist ning ongi pool mängu läbi ja palju autosi käes icon_smile.gif


Ei ole kahjuks sellist vaba aega...

Igaljuhul sain selle savegame sedasi ära näppida, et hakkas lõpuks sõbra PS3 tööle, kuid networki värk jäi ikka jamama. Millegi pärast ei luba mängu sees olevat username muuta ja online ka minna ei luba, kõik ülejäänud asjad toimivad...

Püüan veel uurida ehk saab selle ka korda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.04.2014 00:00:12 vasta tsitaadiga

Ei tea kas GT6 ei saa Remake-i nagu The Last of Us et tuleks PS4-jale?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2014 13:15:16 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Ei tea kas GT6 ei saa Remake-i nagu The Last of Us et tuleks PS4-jale?


http://lmgtfy.com/?q=gran+turismo+ps4
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 14:39:31 vasta tsitaadiga

Tegime eile sõbraga ise onlines ruumi, paigutasime ka PSi ja telekat ühte ruumi ning minu PS oli wifiga võrgus, sõbral kaabliga.
Ruumi tuli päris palju mängijaid ja rõõm oli tõdeda, et kõige kehvemad me selles mõttes ei olnud, et püsisime 9 inimesega ruumis top 3 seas, kuigi meele tegi see mõruks, et enamus vennad tallasid ilma TC-ta, meil oli TC peal (3). Olen püüdnud ilma, kuid vähemasti puldiga on seda üpris keeruline teha.

See selleks, mis meid häiris oli see, et serveri info ei ole sünkroonis, minu pildis näitas, et on nt. 9 inimest rajal ja minu positsioon on neljas, sõbral näitas samas servus, et ma olen teine ning serveris on 5 inimest ja niimoodi koguaeg. Samuti oli päris mitmeid tüüpe, kellel sõit välja ei tulnud, siis otsustasid, et hakkavad keset kurvi oma autot parikma ja teisi segama - kuid lõpuks ma ei saanudki aru, mis toimub... nt. minu pildis üks tüüp seisis koguaeg oma autoga keset kurvi ning ma korra sõitsin talle ka vastu, kuid sõber ei näinud oma pildis teda kordagi...
Samuti oli probleeme lõpptulemustega. Ühes sõidus sõitsin teisel kohal ning koguaeg näitas, et ma kaotan liidrile +14 sekundit, kuid kui sõit lõppes siis tabloo näitas, et olen üldsegi viies ning kaotan liidrile peaaegu 2 minutit??? WTF nagu - 7 ringiga 2 minutit kaotada ja seda üsna lühikesel rajal peaaegu vigadeta sõidu puhul... ühesõnaga jälle mingi karvane bug.

Sama kehtib kvali tulemustega, ükskõik, mis aega ma ka ei sõitnud, ikka startisin viimaste seast, võrdlesime sõbraga, et tal oli best time minust kehvem, kuid tema startis ikkagi teiselt kohalt, kuigi oli mul seadetest valitud, et parim aeg stardib parimalt kohalt.
Mis on jama, et ei näe kusagilt, mis aegu k.a sektori aegu keegi konkreetselt sõidab... siis kui ise sõidus ei osale saab jah live timingut vaadata, kuid muul juhul ei suutnud ma küll kusagilt teiste ringiaegu tuvastada. Ekraanil kuvab ainult best aega ja kõik...

Rehvide vahetusega oli samuti mingi jura, koguaeg olid ühed ja samad reeglid, kuid vahest lasi mäng boksipeatuses rehve valida, vahest jällegi seda tabelit ei tulnud ning mäng otsustas ise, mis seguga mina sõita soovin ja palju ma kütet tahan icon_confused.gif

Laias laastus oli vägagi põnev ja adrenaliini pakkuv õhtu, kuid täiuslikkust jäid siiski mõned asjad varjutama....
Mis eriti nõme, et paljud inimesed on sellised tolvanid ja allaandjad, et vähe ei ole... kui oma sõit untsu läheb, siis võiks vähemalt nii paljugi aumees olla, et lasta teistel sõita, mitte hakata oma autosid parkima vmt... mõni kobib kohe serverist välja jne. Mina nt. püüan küll alati lõpuni tulla nii kiiresti, kui oskan, kasvõi enese arendamise mõttes tasub lõpuni sõita. Ok, kui tõesti ei viitsi, siis saab ju alati murule tõmmata või jah, logi välja, kuid teiste sõitu n.ö lapsikult rikkuma hakata on mage.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 13:14:39 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2014/05/12/drive-ayrton-sennas-f1-car-in-upcoming-gran-turismo-6-dlc/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 17:28:08 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/14/gran-turismo-6-update-1-07-rolls-today/


Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2014 17:45:15 vasta tsitaadiga

jube pikk install ikka küll

esialgu ehmatas ära oma 120 ja 130minutiga icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 31.05.2014 22:28:29 vasta tsitaadiga

Tundub, et online pool on selle viimase updatega korda saanud, suuremalt jaolt vähemalt. icon_smile.gif

Lisandus siis Mitsubishi Visioni auto ja Senna DLC, kus ka kaks trofeed.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 12:45:19 vasta tsitaadiga

Nüüd siis A1 ringrada ka GT6-s olemas, üks minu lemmik radasid kunagisest F1 Challenge 99-02 mängust. Kui nüüd Midfield Raceway ning Interlagos ka tuleks, oleks ülim icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.06.2014 13:05:19 vasta tsitaadiga

Radade valik on ikka päris korralik. A1 super.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 13:27:44 vasta tsitaadiga

ja veel mõned vanemad autod ka icon_biggrin.gif

Ferrari Testarossa 512TR nääiteks ning ka otseloomalikult Detomaso Pantera icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif

EDIT: Lamborghini Diablo Race Car (midagi sinna Reiter Engineering kanti) võiks ka tulla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.06.2014 19:56:15 vasta tsitaadiga

Polyphony Digital Inc. (PDI) and FIA to Form Long-term Partnership
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 15:17:10 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2014/09/15/gran-turismo-6-update-1-12-released-new-cars-tracks-game-modes/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 17:22:17 vasta tsitaadiga

GT6 crapdate.

GT6 uuendas karbiversioonist 1.13 peale vähemalt 4 tundi täna, tõmmates kokku vist üle 10GB andmeid. Tõmbas mingi tund ja installist 3 tundi. Lõpptulemus oli see, et mäng ei läinud enam tööle vaid ütles, et install on poolik ja restartis ennast muudkui. Kustutasin game data ära ja saan karbiversiooni edasi mängida.

EDIT: Tundub, et PS3 läks tunde kestnud uuenduse ajal tudile. Teisel katsel nägin seda hoiatust ja näppisin vahepeal puldi nuppe, et power save peale ei läheks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 09:53:14 vasta tsitaadiga

platinumi eest anti 500k raha. äkki kellelgi on sellest rohkem kasu kui mul (miski ~30mil hetkel).
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 10:01:06 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
platinumi eest anti 500k raha. äkki kellelgi on sellest rohkem kasu kui mul (miski ~30mil hetkel).
Spoiler Spoiler Spoiler


Kasutasin ära. icon_smile.gif

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 14:10:57 vasta tsitaadiga

pealuu, sinusuguseid võiks rohkem olla thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 15:00:24 vasta tsitaadiga

pealuu,

mis mõttes plaatinumi eest anti 500K?

et tegid kõik karikad mängus ära ning nutsu kood?

mul ka platt kuid keegi ei andnud mingit krdi koodi icon_razz.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.