Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 17:18:24 vasta tsitaadiga

Putkavaht ja tema naine, koeral ronis juba puuk peas ringi.
Märtsi algul juba need elajad liikvel thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:22:26 vasta tsitaadiga

/me hommikul peaaegu surmava pohmakaga: "kes ilma persse keeras?"
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.03.2014 22:57:02 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Putkavaht ja tema naine, koeral ronis juba puuk peas ringi.
Märtsi algul juba need elajad liikvel thumbs_down.gif

sulas kuskilt heinast välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 12:29:46 vasta tsitaadiga

Vähemalt sporti parem teha, paar päeva tagasi oli selle kuiva tolmuga linnas joosta/rattaga sõita päris rõve aga nüüd tolm ilusti maa peal porina ja vihm sõtkub natuke gaase ka allapoole.
Aga lund küll nüüd küll päris ei tahtnud, oli ju korraks kevad juba!
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 12:45:59 vasta tsitaadiga

Lund võiks veel tulla, korralikult.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:20:16 vasta tsitaadiga

Mul pole lumerohke talve vastu midagi aga olgu õigel ajal õiges kohas. Nüüd ikka võiks kevad juba tulla, niiet kui hommikul tööjuures suvejope selga panen siis õhtul ei peaks muretsema, et tööpäeva lõpus külm hakkab sellega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.03.2014 08:25:46 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Lund võiks veel tulla, korralikult.

1m vastu poleks midagi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 08:27:27 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Märt. kirjutas:
Lund võiks veel tulla, korralikult.

1m vastu poleks midagi.

eat this http://www.emhi.ee/?ide=19

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 09:23:11 vasta tsitaadiga

Lumefiilid kolige Gröönimaale elama!
Praegu tundub küll, et talv selleks korraks läbi.
Kaua see kestis, mingi kuu aega ainult? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 09:29:57 vasta tsitaadiga

sel aastal asi vähe nihkes küll. mul näiteks ronis esmaspäeval ruloo peal lepatriinu. kust, kuidas ja millal ta sinna sai, ei kujuta ette, aga märtsi algul sihukest elukat pole varem küll näinud.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 17:37:47 vasta tsitaadiga

Esmaspäev +10 icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 17:42:08 vasta tsitaadiga

igati norm raisk... beer_yum.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 17:49:18 vasta tsitaadiga

Grillid välja
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 18:49:12 vasta tsitaadiga

Korralikud ilmad on olnud viimasel paaril päeval. 8-10 kraadi sooja, sinine taevas ja päike paistnud päev otsa icon_biggrin.gif Kevad
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 09:06:45 vasta tsitaadiga

oligi liiga ilus liiga pikalt - rõve tuul tuli thumbs_down.gif EMHI väitel meil ka sajab, aga reaalselt uhatakse pilved nii kiiresti üle, et ega eriti miskit maha jõua icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.03.2014 09:15:45 vasta tsitaadiga

Tuul ei lase magada icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 11:13:07 vasta tsitaadiga

12 aprill lubatakse veel lund icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 11:16:09 vasta tsitaadiga

ega talv taeva jää icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 11:53:17 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tuul ei lase magada icon_sad.gif

Telgis? või majal väga õhukesed seinad sul icon_rolleyes.gif

Aga sellevastu, et aina kauem valge on ei saa vähemalt miski. thumbs_up.gif

Märtsi lumetorm 2008 icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 13:05:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
12 aprill lubatakse veel lund icon_biggrin.gif


tahaks küll seda ilmateadet näha mis üle kuu aja suudab sellist asja ette ennustada icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 15:07:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Tuul ei lase magada icon_sad.gif

Telgis? või majal väga õhukesed seinad sul icon_rolleyes.gif

Kui eramajas, teisel korrusel, viilkatuse "all" olevas toas magada, siis ikka segas küll. Nii et pole midagi imelikku.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.03.2014 15:17:33 vasta tsitaadiga

Jaja...seal enamikes tehtud soojustamisel vead st. pole mõeldud, et 1 nurk pole tuulekindel terve katuse ulatuses.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 18:05:33 vasta tsitaadiga

Päris hea ilm täna. Tegin 10km jalutuskäigu Piritale.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 21:51:08 vasta tsitaadiga

+12 ülehomme icon_cool.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 22:06:59 vasta tsitaadiga

Käisin ka täna mereääres vaatamas kuidas jääga lood on.
Jääd polnud üldse näha, nagu mai oleks icon_biggrin.gif
Sel aastal tuleb see kevad ikka õige vara, paras kardulas juba maha panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 08.03.2014 22:32:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Käisin ka täna mereääres vaatamas kuidas jääga lood on.
Jääd polnud üldse näha, nagu mai oleks icon_biggrin.gif
Sel aastal tuleb see kevad ikka õige vara, paras kardulas juba maha panna icon_biggrin.gif


No mine Pärnu ja vaata kas ka maikuud meenutab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 01:09:58 vasta tsitaadiga

Puukuuris lendasid ööliblikad ringi, kui virnast puid võtsin. Tavaliselt sel ajal ärkavad nad alles toas, kui üles soojenevad. icon_lol.gif
Lumikellukesed veel ei õitse, aga varred on 5+ cm pikad juba ja õiepung otsas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 01:12:08 vasta tsitaadiga

Krt peab ennast kokku võtma, pole see aasta veel grillidagi jõudnud.....
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 01:15:20 vasta tsitaadiga

Vahtramahla pidi saama juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 09:02:25 vasta tsitaadiga

äss, vaher hakkab vist juba lõpetama icon_lol.gif vähemalt paar nädalat tagasi algas. Võibolla muidugi mitte igal pool.

Eelmisel nädalal ronis juba kärbes mööda auto väliskülge ringi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 09:02:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Lumikellukesed veel ei õitse, aga varred on 5+ cm pikad juba ja õiepung otsas.

Märtsikellukesi mõtlesid?
Lumikelluke õitseb tavaliselt veebruari keskel. Praegu suht ära õitsend juba.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2014 11:02:53 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Krt peab ennast kokku võtma, pole see aasta veel grillidagi jõudnud.....

grilli siis kodus icon_razz.gif
Forell fooliumi ja "ahju"

Aga muidu tulevad jah kevade lõhnad... eile oli juba grillilõhn üleval.
Samas talvel oli huvitavam...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 12:51:35 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
äss, vaher hakkab vist juba lõpetama icon_lol.gif vähemalt paar nädalat tagasi algas. Võibolla muidugi mitte igal pool.

Eelmisel nädalal ronis juba kärbes mööda auto väliskülge ringi.

Mis jutt see on? alles olid miinuskraadid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 13:02:57 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
namstoop kirjutas:
äss, vaher hakkab vist juba lõpetama icon_lol.gif vähemalt paar nädalat tagasi algas. Võibolla muidugi mitte igal pool.

Eelmisel nädalal ronis juba kärbes mööda auto väliskülge ringi.

Mis jutt see on? alles olid miinuskraadid.


no Harjumaal ~kaks nädalat tagasi vaher jooksis igatahes.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 14:31:12 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
äss kirjutas:
namstoop kirjutas:
äss, vaher hakkab vist juba lõpetama icon_lol.gif vähemalt paar nädalat tagasi algas. Võibolla muidugi mitte igal pool.

Eelmisel nädalal ronis juba kärbes mööda auto väliskülge ringi.

Mis jutt see on? alles olid miinuskraadid.


no Harjumaal ~kaks nädalat tagasi vaher jooksis igatahes.

Jooksis ka lõuna-eestis

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 15:39:49 vasta tsitaadiga

Täna on ikka eriti super ilm icon_biggrin.gif Lausa 12 kraadi ja soe tuul. Tuleb grill soojaks ajada vist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 15:44:17 vasta tsitaadiga

Lõuna-Eestis 15,2 kraadi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 11:59:30 vasta tsitaadiga

Jep icon_eek.gif
Samal ajal:
2013 -8,3
2012 +1,0

http://ilm.pri.ee/p%C3%A4evarekordid
1961. a rekord on täna ületatud!

Ega tali taeva jää!
http://ilm.delfi.ee/news/uudised/nadalavahetusel-hakkab-lund-sadama.d?id=68215635 icon_razz1.gif

Uskumatult masendav ilmateade http://www.emhi.ee/?ide=19
A vähemalt valge on, mitte nii, et 15:30 kottpime ja alles 10:00 läheb valgeks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:59:35 vasta tsitaadiga

Hull tuul on täna thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 13:38:06 vasta tsitaadiga

Homme pidavat saama suusad jälle alla lüüa, kui porosid uskuda.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 14:53:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hull tuul on täna thumbs_down.gif

Tuul ok aga see sitt mida see üles keerutab pole kohe mitte. 5kg liiva vist silmas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 15:20:50 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hull tuul on täna thumbs_down.gif

Tuul ok aga see sitt mida see üles keerutab pole kohe mitte. 5kg liiva vist silmas.
nii see on thumbs_down.gif
Trassil sõites on vahepeal tunne, et kõrbes sõidad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 16:13:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ilmee
Saabuva tormi ja padulörtsi teravik on suunatud otse Eestile, vt rohkem satelliidipilte: http://www.emhi.ee/?ide=21,1251,1252.
Lisainfot: http://ilmjainimesed.blogspot.com/
Animatsioon tormi liikumisest ja õhutemperatuurist: http://www.vader-alarm.se/en/weather/weather-for-professionals/film-of-currents/sweden.html


Paistab et nädalavahetusel saab kõvasti nalja. Kevade võib ka ära unustada.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 14.03.2014 17:05:29 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 26.06.2014 00:08:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 17:36:08 vasta tsitaadiga

Põhja-Eesti saab ikka sellise burgaa et anna olla
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 17:39:40 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
salatoimik kirjutas:
12 aprill lubatakse veel lund icon_biggrin.gif


tahaks küll seda ilmateadet näha mis üle kuu aja suudab sellist asja ette ennustada icon_rolleyes.gif

Jah, nüüdseks on ennustus muutunud. 14 aprill lubatakse lund icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 18:03:02 vasta tsitaadiga

Tana tulin toast valja, monus ohk on valjas, tundub, et suvi pole enam kugel. Sinine taevas ja maetipud paistsid, mis on tihti udus sees.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2014 18:15:37 vasta tsitaadiga

Palav pidi olema jah... töölt ka üks läks Prantsusmaa kanti...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:55:31 vasta tsitaadiga

Eile õhtul nägin-kuulsin kuldnokka igatahes. Täna ei näinud, aga kuulsin küll. Polnud aega ringi vahtida.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 14.03.2014 22:27:31 vasta tsitaadiga

Pole viimasel ajal just palju saanud väljas olla aga eile õnnestus hanesi märgata... Vb on juba ammu siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.