Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.03.2014 01:14:23 vasta tsitaadiga

Proovi siis ülal soovitatud Adfree'd, sellega saab igaüks hakkama.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 01:22:59 vasta tsitaadiga

mis reklaame selliste asjadega eemaldatakse? brauserist netisirvimisel?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 01:26:14 vasta tsitaadiga

Eks need kõik adblockerid töötavad samal põhimõttel - asendavad Androidi "hosts" faili sellega, kus on levinud reklaamileheküljed kirjas.
Tuleb lihtsalt leida üks korralik "hosts" fail Internetist, mida hoitakse pidevas uuenduses.

Üks levinumaid:
http://winhelp2002.mvps.org/hosts.txt

Leheküljelt: http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 20:50:05 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Milline on hetkel parim app, et reklaame blokkida? Varasemates postides olevad viited ei vii enam kuhugi. Telefon rootitud, võib olla ka tasuline.

AdAway
https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.adaway
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.03.2014 21:30:43 vasta tsitaadiga

Millalgi hiljuti proovisin ka AdAway-d, Adbloker plus-i ja Adfree-d, kuid ükski neist ei eemaldanud mul äppi siseseid reklaame.
Xposed-i üks moodul MinMinGuard samas võttis kõik asjad ära ning eemaldas ka alles jäävad tühjad kohad, tõsi küll, pidin ise valima nimekirja seast, milliseid äppe ta muudaks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:51:33 vasta tsitaadiga

Hetkel Adfree peal ja vähemalt seda alaservas jooksvat riba pole näha, et osta see ja proovi seda ja mängi sellega. thumbs_up.gif
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:58:42 vasta tsitaadiga

Peale adfree paigaldamist ei ole ma ühtegi reklaami oma tel. näinud. Kasutanud sirka 6 kuud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.03.2014 00:28:09 vasta tsitaadiga

Kas rootimata telefonile ka analooge on?
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 11:01:03 vasta tsitaadiga

App-i siseseid reklaame on raske eemaldada, kuna need võivad olla sinna programmi sisse ehitatud ning tulla sellestsamusest serverist, kust tuleb sellesamuse app-i info.
Ehk, kui blokeerid selle aadressi ära, kust reklaamid tulevad, siis app lõpetab töö, kuna too ei saa ka muud infot kätte, sest server on ju blokeeritud.

Aga enamus reklaame peaks taolised programmid ära blokeerima, sest hosts fail on sisukalt üles ehitatud.

Rootimata telefonidele mina ühtegi varianti ei tea. Põhjus? Kasutajal puudub ligipääs "hosts" failile ning saab seda ainult lugeda, mitte kirjutada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 15:02:06 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Xposed-i üks moodul MinMinGuard samas võttis kõik asjad ära ning eemaldas ka alles jäävad tühjad kohad, tõsi küll, pidin ise valima nimekirja seast, milliseid äppe ta muudaks.

See töötab päris hästi jah.
Iseasi ainult kaua ta efektiivne on, kuna arendaja lõpetas selle projektiga tegelemise.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 11:36:59 vasta tsitaadiga

Ma pole veel ise üldse otsinud, aga ehk oskab keegi kohe soovitada - mingit appi, mis telefoni lärmi tegema paneks, kui ta teatud bluetooth seadme tööpiirkonnast välja satub. Ühesõnaga midagi Avast Pro geo-fencingu sarnast, ainult et geograafilisest asukohast sõltumatu ja sõltuv BT-seadme lähedusest.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 11:38:37 vasta tsitaadiga

Tasker.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 12:04:25 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ma pole veel ise üldse otsinud, aga ehk oskab keegi kohe soovitada - mingit appi, mis telefoni lärmi tegema paneks, kui ta teatud bluetooth seadme tööpiirkonnast välja satub. Ühesõnaga midagi Avast Pro geo-fencingu sarnast, ainult et geograafilisest asukohast sõltumatu ja sõltuv BT-seadme lähedusest.


Veidi mööda teemast, kuid seotud:
Mu Jabra BT HF teatab kõrva "Disconnected!", kui olen näiteks telefoni lauale unustanud ja kabinetist välja astun. Sedasi ikka paar korda olen telefoni mahaunustamisest pääsenud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 12:44:44 vasta tsitaadiga

paar tükki mis guugeldamise peale välja tulid:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appspot.sohguanh.BluetoothAlert
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deadbeat.bluetoothalertfree

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 20:23:02 vasta tsitaadiga

Milline oleks parim Youtube downloader? Kasutab keegi? Play Stores paljud vaga niru reitinguga...
App, mis tombaks MP4 failid YT serverist alla.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 23:59:48 vasta tsitaadiga

Aitäh soovituste eest, vaatasin ise ka veel mõne juurde ja katsetasin mitmeid, aga ükski ei kõlba - on kas väga vigased või väga nigelad või ebasobivad. Tasker küllap sobiks, aga praegu loobun üritamiskatsetest, pole selleks praegu aega.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 07:17:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Milline oleks parim Youtube downloader? Kasutab keegi? Play Stores paljud vaga niru reitinguga...
App, mis tombaks MP4 failid YT serverist alla.

Play Store on koht, kust sa sellist asja ei leiagi.

Parim, IMHO ainuke, mida kasutanud olen (sest muud tõesti ei olegi..), on http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2442628 UI on nigel, võimalused see-eest uhked.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.03.2014 13:29:53 vasta tsitaadiga

mp3 downloaderit? ala otsimootorite põhist, kõrge kbps
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 14:02:55 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
SKG kirjutas:
Milline oleks parim Youtube downloader? Kasutab keegi? Play Stores paljud vaga niru reitinguga...
App, mis tombaks MP4 failid YT serverist alla.

Play Store on koht, kust sa sellist asja ei leiagi.

Parim, IMHO ainuke, mida kasutanud olen (sest muud tõesti ei olegi..), on http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2442628 UI on nigel, võimalused see-eest uhked.

Tanud, proovin jargi.


edit:
Peale eilset YouTube appi uuendust ei toota see enam yldse. Crashib momentaanselt. Good job Google.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 13.03.2014 14:12:12 vasta tsitaadiga

Soovitage sõidupäeviku jaoks midagi. Kas mõni loeks ka GPSi järgi ära, kus ma käinud olen, saan oma nö peatused ära märkida, kus olin? Ehk siis tarvis on igapäevased sõidud üsna detailselt kirja panna. Kuhu, kui palju jne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 14:15:00 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
mp3 downloaderit? ala otsimootorite põhist, kõrge kbps
GoSeek
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.thylakoid.goseek

Soulseeki androidi app

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.03.2014 20:22:47 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
mp3 downloaderit? ala otsimootorite põhist, kõrge kbps

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stiggpwnz.vibes ise kasutan seda. eeldab vkontakte kasutaja olemasolu, aga seda pole raske teha. saab otsida, kuulata ja siis downloadida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 07:25:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mario. kirjutas:
SKG kirjutas:
Milline oleks parim Youtube downloader? Kasutab keegi? Play Stores paljud vaga niru reitinguga...
App, mis tombaks MP4 failid YT serverist alla.

Play Store on koht, kust sa sellist asja ei leiagi.

Parim, IMHO ainuke, mida kasutanud olen (sest muud tõesti ei olegi..), on http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2442628 UI on nigel, võimalused see-eest uhked.

Tanud, proovin jargi.


edit:
Peale eilset YouTube appi uuendust ei toota see enam yldse. Crashib momentaanselt. Good job Google.

Sama siin. Töötab siis, kui kõik uuendused eemaldada või mõni vanemvärskemvversioone xdast..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 14:53:06 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit appi mis salvestaks kõned. Ilma rootimata vist ei ole võimalik?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 15.03.2014 16:01:27 vasta tsitaadiga

Õiget, liinist salvestamist ei saagi enamustel telefonidel. Xposed üks moodul võimaldab Samsung Jellybean seadmetel näiteks, xda foorumis oli ka mingi häkk qualcommiga seadmetele, mis hõlmas mingit kuulsat turvaauku - rohkem eriti ei saagi vist...

Enamus äpid kuulavad mikrofoni kaudu, et kui kuskil mürarikkas kohas teed kõne, siis ei jää eriti midagi peale
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 16:49:12 vasta tsitaadiga

Nii ta on jah. Ise kasutasin varem seda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder
Paraku CM11 peal see enam ei toimi ja ma ei tea miks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 15.03.2014 21:18:12 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Õiget, liinist salvestamist ei saagi .... äpid kuulavad mikrofoni kaudu, et kui kuskil mürarikkas kohas teed kõne, siis ei jää eriti midagi peale
kas nii , ei saaks kuidagi , et võtab konverenskõne kõnepostkastiga ja salvestab sinna ...
kõnekastile paneks sekundi vaikust tervituseks ... või tekitaks sellega enne ühenduse
icon_question.gif

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 16.03.2014 07:12:25 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Soovitage mingit appi mis salvestaks kõned. Ilma rootimata vist ei ole võimalik?


Galaxyd (Note, S4, S3, S2) on vist ainsad telefonid, millele on võimalik installida äpp, mis salvestab tarkvaraliselt, mitte mikrofonist.
Endal kasutusel.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 13:06:46 vasta tsitaadiga

Oot, oot - tarkvaraliselt? Otse sisendist on ju ikkagist õigem variant või olen valesti aru saanud? Otse mikrofonist on ju toores, töötlemata materjal.
Mul õnneks MIUI peal juba sisse ehitatud selline featuur, aga enne kasutasin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 14:49:43 vasta tsitaadiga

Ise kasutan ka linni poolt viidatud programmi Galaxy S4 peal.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 16.03.2014 17:25:06 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Oot, oot - tarkvaraliselt? Otse sisendist on ju ikkagist õigem variant või olen valesti aru saanud? Otse mikrofonist on ju toores, töötlemata materjal.
Mul õnneks MIUI peal juba sisse ehitatud selline featuur, aga enne kasutasin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call


Ütleme nii, et kui ülejäänud äpid lindistavad hästi sinu kõnet (mikrofonisisendist) ning vaevu - vaevu vestluskaaslase kõnet (samuti mikrofonisisendist, sinna naturaalselt kostvat), siis antud äpp lindistab mõlemat poolt perfektselt.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 18:25:29 vasta tsitaadiga

HTC peal töötab kenasti. Kernelis peab olema õige driver lihtsalt.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 17.03.2014 00:00:09 vasta tsitaadiga

Androidile ei tea pakkuda, kuid sai kunagi kasutatud sõidupäeviku tarbeks seda teenust
http://www.minitax.net/programmidemo.html


http://seeme.ee/et
on vast liig
Mäger kirjutas:
Soovitage sõidupäeviku jaoks midagi. Kas mõni loeks ka GPSi järgi ära, kus ma käinud olen, saan oma nö peatused ära märkida, kus olin? Ehk siis tarvis on igapäevased sõidud üsna detailselt kirja panna. Kuhu, kui palju jne.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 10:33:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Oot, oot - tarkvaraliselt? Otse sisendist on ju ikkagist õigem variant või olen valesti aru saanud? Otse mikrofonist on ju toores, töötlemata materjal.
Mul õnneks MIUI peal juba sisse ehitatud selline featuur, aga enne kasutasin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call

Täitsa toimib minul. Peab ainult seadeid veel näppima. Kõned kuidagi poolikud. Paistab, et 1s delay on liiast ja tuleks ka <10s kõnesid ikka lindistada. Default valikuga kuulis täitsa hästi mõlemat poolt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 12:21:18 vasta tsitaadiga

mingit äppi on olemas, mis otsiks mulle tasuta wifi asukohti ?
St, et kõnnin mööda tänavat ja kui mobla leiab lukustamata wifi kusagil, siis märgiks kaardile/teekonnale asukoha ära. kui kõnnin mööda 10-st kohast, siis kõik märgitakse ära.
piiranguks on, et andmeside ei tohi kasutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 12:28:15 vasta tsitaadiga

Play otsingusse "wardriving" ja tuleb icon_smile.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 12:33:13 vasta tsitaadiga

tänud, pärast vaatan asja yle thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 17.03.2014 18:36:23 vasta tsitaadiga

fg kirjutas:
Androidile ei tea pakkuda, kuid sai kunagi kasutatud sõidupäeviku tarbeks seda teenust
http://www.minitax.net/programmidemo.html


http://seeme.ee/et
on vast liig
Mäger kirjutas:
Soovitage sõidupäeviku jaoks midagi. Kas mõni loeks ka GPSi järgi ära, kus ma käinud olen, saan oma nö peatused ära märkida, kus olin? Ehk siis tarvis on igapäevased sõidud üsna detailselt kirja panna. Kuhu, kui palju jne.


Tänud vastamast, eelistatud siiski mingi Androidi variant. Erladi mingi seadme ost, liitumine vms jääb ilmselt ära.

kellelgi soovitusi Androidi jaoks?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 09:33:31 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
fg kirjutas:
Androidile ei tea pakkuda, kuid sai kunagi kasutatud sõidupäeviku tarbeks seda teenust
http://www.minitax.net/programmidemo.html


http://seeme.ee/et
on vast liig
Mäger kirjutas:
Soovitage sõidupäeviku jaoks midagi. Kas mõni loeks ka GPSi järgi ära, kus ma käinud olen, saan oma nö peatused ära märkida, kus olin? Ehk siis tarvis on igapäevased sõidud üsna detailselt kirja panna. Kuhu, kui palju jne.


Tänud vastamast, eelistatud siiski mingi Androidi variant. Erladi mingi seadme ost, liitumine vms jääb ilmselt ära.

kellelgi soovitusi Androidi jaoks?


Kuniks midagi paremat soovitatakse võid katsetada Google oma "My Tracks" / "Minu rajad".
Sõidu alguses paned salvestama, hiljem on rada näha, teepikkus, kiirused, kaua sõitsid, kaua paigal. Igale "sõidule" saad juurde kirjutada ka kommentaari, et hiljem oleks hea vaadata. Võimalik on automaatne sünk Google Drive'i, siis saad hiljem arvutis sisse logides mugavamalt toimetada sõitude infoga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 10:36:28 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Play otsingusse "wardriving" ja tuleb icon_smile.gif
loll kysimus, aga kas ma pean mingi kaardirakenduse ka tirima?
Lasin andmesidet kasutada (kuigi tahaks ilma selleta), aga kaarti ei laadinud ära. Proovisin wigle wifi wardrivingut

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 10:41:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Play otsingusse "wardriving" ja tuleb icon_smile.gif
loll kysimus, aga kas ma pean mingi kaardirakenduse ka tirima?
Lasin andmesidet kasutada (kuigi tahaks ilma selleta), aga kaarti ei laadinud ära. Proovisin wigle wifi wardrivingut


Loogiliselt võttes pole vaja kaardirakendust telefonis, kui infot korjad - salvestatakse ju vaid võrgu info ning koordinaadid GPS vastuvõtjast.
Kuidas tegelikult on, ei oska öelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 10:47:37 vasta tsitaadiga

Kui vaadata marketis äpi pilte, siis seal jooksevad punktid mööda kaarti.
Peab kodus ming kaardi telole peale panema ja katsetama uuesti.
Kui keegi kasutab selliseid programme, siis võiks nats infot jagada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 12:39:03 vasta tsitaadiga

Ma olen wiglet aastaid kasutanud...mitte muidugi sellel eesmärgil nagu sina seda soovid teha. Hea programm ja keskkond...peale wardrivingut laadib andmed ylesse wigle.net lehele...

Pmst võta wigle.net lahti ja navigeeri kaart enda soovitud alale ja ta näitab sealseid wifi võrke. Sealt saad välja filtreerida ka avatud wifid (väike vihje: ilma paroolita wifid ei pruugi alati olla ligipääsetavad, võivad nõuda serifikaadiga ligipääsu või eraldi autentimist). Aga varu kannatust, sest sealne kaart sisaldab sadu miljoneid võrke ning kaardi laadimine arvutis ikka võtab aega mõnuga.

Kõige lihtsam: mine nestesse või statoili, nendes tavaliselt elioni tasuta wifi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:14:12 vasta tsitaadiga

Nestest ja Statoilist vist kasu pole, kuna jeesus188 vist üritab jooksvalt teada saada, millised leidiboid pakuvad tasuta wifit icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:21:52 vasta tsitaadiga

No siis võtku mingi kohalik prepaid sim ning asi vask...pole vaja jantida... Või jäta yldse telefon puhkuse ajaks kohvrisse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 13:58:18 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Nestest ja Statoilist vist kasu pole, kuna jeesus188 vist üritab jooksvalt teada saada, millised leidiboid pakuvad tasuta wifit icon_razz.gif

Enamus kohti peaks tasuta pakkuma, lihtsalt eile lmbist tekkis selline mõte, et äkki saab veel lihtsamini teada asukohti.
Ennem oli hotellis kirjas, et tasuline nett ( polnud just odav hind), nüüd märgitud, et tasuta. Kui nii, siis pole vaja kusagilt otsida.
Mis need ladyboys siia puutuvad?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.03.2014 00:21:15 vasta tsitaadiga

Mis võib viga olla kui ükski QR koodi skänner tööle ei lähe? Proovisin nelja erinevat, kõik jooksevad kokku kui hakkan pildisatama. Google Goggles´iga teeb aga kahtlase rohelise pildi, seda ka kasutada ei saa. On veel mõni võimalus millega proovida või tuleb uus rom peale lasta? Hetkel CM 9.1 ja telefoniks HTC Sensation. Teiste rakendustega probleeme ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 08:49:08 vasta tsitaadiga

Võib tõesti olla ROM-i viga - või ehk vale kernel?
Mingi hetk vana SE Mini Pro-ga oli sama jama ning lahendas, et lasin peale teise ROM-i ja kerneli.

Kuidas tavaliste piltidega on? Erinevad resolutsioonid? Video?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 19.03.2014 09:41:22 vasta tsitaadiga

Tavaliste piltide ja videoga probleeme pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 10:48:41 vasta tsitaadiga

Vot siis on küll huvitav, sest Google Goggles peaks tegema pildi, seda analüüsima - samuti peaksid teised QR koodi lugerid seda tegema.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.