|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
26.02.2014 16:59:44
|
|
|
| Bauhausis on sellist profiili müügil (teras või al) aga spetsiaalseid plastik ühenduslülisid on ainult 20x20 mõõdule, pildil vist 10x10.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.02.2014 17:02:40
|
|
|
Osta korvriiuli raamid, lao 2tk üksteise otsa ja klambritega kinni (kaasas).
Ülemine pilt on kindlasti korvriiulitega tehtud.
viimati muutis pyrex 26.02.2014 17:09:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.02.2014 17:03:54
|
|
|
Krt võrus pole bauhaussi. Ei taha nagu tartu ka sõita sellepärast. K-rautas käisin aga seal suht kehv valik, õigemini olematu.
Vot korvriiuli peale ei tulnud küll.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
27.02.2014 22:02:17
|
|
|
Kas keegi viitsiks mulle kaevuri ehitamisest veidi rääkida? Mida vaja, kuidas ja kust??? Ärge sõimake kohe ma väiksest peale ekskavaatorist unistanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.02.2014 22:04:21
|
|
|
| henryf kirjutas: |
Kas keegi viitsiks mulle kaevuri ehitamisest veidi rääkida? Mida vaja, kuidas ja kust??? Ärge sõimake kohe ma väiksest peale ekskavaatorist unistanud  |
Töötavat arvutit hea videokaardiga/videokaartidega. soft millega kaevad ja vastava raha walletit.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
27.02.2014 22:07:25
|
|
|
| henryf kirjutas: |
Kas keegi viitsiks mulle kaevuri ehitamisest veidi rääkida? Mida vaja, kuidas ja kust??? Ärge sõimake kohe ma väiksest peale ekskavaatorist unistanud  |
Osta valmis asi. Mis tast ikka ISE ehitada, ega see odavam ei tule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
27.02.2014 22:26:25
|
|
|
| Aga millest sõltub see kaevandamine? Ehk siis kui võimas peaks olema, et asi tasuks ära? Vaatasin ebayst valmis masinate hinnad algavad 250 ja oli isegi 9000 dollariline kast. Kui keegi summadest siin avalikult rääkida ei taha siis võiks skypes mind õpetada. Kas saan ühesõnaga oma tavalise lauaarvutiga kaevamist alustada? Mis soft? milline wallet?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.02.2014 22:28:41
|
|
|
| henryf kirjutas: |
| Aga millest sõltub see kaevandamine? Ehk siis kui võimas peaks olema, et asi tasuks ära? Vaatasin ebayst valmis masinate hinnad algavad 250 ja oli isegi 9000 dollariline kast. Kui keegi summadest siin avalikult rääkida ei taha siis võiks skypes mind õpetada. |
Internet on alati kõige parem õpetaja, nii tasuvuse kui ka õpetamise suhtes. Google on selleks abiks.
Esimene link mis kohe leidsin:
http://coinmarketcap.com/
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| tagasi üles |
|
 |
AgentDeus
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2008
|
28.02.2014 01:57:06
|
|
|
punkt 1: sul peab olema arvuti
punkt 2: sul peab olema graafikakaart siit nimekirjast: https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison (mida suurem kHash/s per watt, seda parem)
punkt 3: vali endale münt, mida kaevata (Vertcoin, Pandacoin, Dogecoin, Maxcoin jne jne)
punkt 4: installi endale rahakott selle mündi kodulehelt ja vaata, mis su rahakoti aadress on
punkt 5: vali endale mündi kodulehelt pool milles kaevata ja määra seal auto payout punkt 4's saadud aadressile X arv münte
punkt 6: kui hunnik münte koos, siis hakka uurima, kus vahetuspunktis (exchange) sa neid bitcoinideks/dollariteks/eurodeks vahetada saad.
Kiirelt rikkaks ei saa ja kannatus on su parim sõber, käristusega pole siin midagi teha.
_________________ kindel on see et miski pole kindel
viimati muutis AgentDeus 28.02.2014 12:09:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFLlNE
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2014
|
28.02.2014 08:36:42
|
|
|
| AgentDeus kirjutas: |
punkt 1: sul peab olema arvuti
punkt 2: sul peab olema graafikakaart siit nimekirjast: https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison (mida suurem kHash/s per watt, seda parem)
punkt 3: vali endale münt, mida kaevata (Vertcoin, Pandacoin, Dogecoin, Maxcoin jne jne)
punkt 4: installi endale rahakott selle mündi kodulehelt
punkt 5: vali endale mündi kodulehelt pool milles kaevata ja määra seal auto payout mingi arv münte
punkt 6: kui hunnik münte koos, siis hakka uurima, kus vahetuspunktis (exchange) sa neid bitcoinideks/dollariteks/eurodeks vahetada saad.
Kiirelt rikkaks ei saa ja kannatus on su parim sõber, käristusega pole siin midagi teha. |
punkt 2: Su kaart ei pea kohe kindlasti just sealt olema, lihtsalt selle järgi saad näha, mis kaart kindlalt (ei) toidaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
01.03.2014 19:26:56
|
|
|
| Saan nüüd õieti aru, et mida kõvem hash rate seda rohkem kaevab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.03.2014 19:27:20
|
|
|
| henryf kirjutas: |
| Saan nüüd õieti aru, et mida kõvem hash rate seda rohkem kaevab? |
Tekib küsimus, et mida sa küll varem arvasid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
01.03.2014 19:45:29
|
|
|
Üks on teooria teine on praktika. Praktikas alati nii ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
01.03.2014 21:04:22
|
|
|
Minu soovitus - osta aga ära. Ostaksin ise ka, aga raiskasin raha juba lahjemate kaevurite peale ära. Elu on täpselt nii lilleline, et mida rohkem kaevandusvõimsust, seda rohkem münti hetkel tuleb.
Siit lehelt leiad suurima tasuta kaevanduse TOP 10 ja vaata mitu 3TH masinat tuleb osta, et neile järgi jõuda
http://eligius.st/~wizkid057/newstats/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.03.2014 23:19:24
|
|
|
See pole just kõige kiirem ladu. Samas transa odav ja pakid terved.
Hiljuti olid nad räigelt ülekoormatud... Olen ostnud 3 kaarti arvutitesse mida teistele ehitasin hoopis Eestist. (eeldatavasti mängimiseks mitte müntimiseks).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
03.03.2014 14:17:39
|
|
|
Sa ikka tead et neid veel valmis ei ole? Prebatch pidi valmis saama Q1/Q2, kõik ülejäänud Q2. Ehk siis millal selle reaalselt kätte saaksid on VÄGA lai mõiste ja ala
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
05.03.2014 00:24:39
|
|
|
| kenkauksi kirjutas: |
Sain ka oma riserid kätte.
Pakkuda siis 20x powered pcie 1x->16x 19cm riserid molexiga
.. |
Nii lihtne on unustada, et siin teemas on ebay link, kus saab tasuta postitusega ja 4tk kaupa ostes ka ilma tollita, täpselt samu asju umbes 5 eorot tk.
http://stores.ebay.com/eDarenUS?_rdc=1
Tulevad küll hiinast, ja peab ootama aga pole ka eriti meeldiv tulla uut postitust lugema ja siis selgub, et see on mõne järjekordse "ärigeeniuse" kulla hinnaga riserite pakkumine.
Kas siin teemas moderaatoreid üldse polegi, kes sellist otsest müügijampsi kustutaksid?
Või härib see tõesti ainult mind..
ehk siis vanusega seotud eripära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.03.2014 01:00:25
|
|
|
Liifer, ära nüüd härrale nii kurjalt ka vasta
Aga Tupsu. Ma tellisin hiinast riserid 16 detsember 2013 aasta. Siiani ootan neid. Ca 3,5 kuud juba. Kui ma vahepeal poleks neid kallimalt kuskilt ostnud, siis istuks mu videokaardid niisama riiulis ja ootaks koos minuga, et võita see paarkümmend eurot. Jättes kahe silma vahele selle, et need kaardid oleks selle hinnavahe detsembris poole päevaga tagasi teeninud juba.
Ühesõnaga, turg (nõudlus, defitsiit - nimeta kuidas tahad) paneb asjad paika. Ja seda turgu jampsiks nimetada on otseselt öeldes rumalus minu meelest.
| Tupsu kirjutas: |
| kenkauksi kirjutas: |
Sain ka oma riserid kätte.
Pakkuda siis 20x powered pcie 1x->16x 19cm riserid molexiga
.. |
Nii lihtne on unustada, et siin teemas on ebay link, kus saab tasuta postitusega ja 4tk kaupa ostes ka ilma tollita, täpselt samu asju umbes 5 eorot tk.
http://stores.ebay.com/eDarenUS?_rdc=1
Tulevad küll hiinast, ja peab ootama aga pole ka eriti meeldiv tulla uut postitust lugema ja siis selgub, et see on mõne järjekordse "ärigeeniuse" kulla hinnaga riserite pakkumine.
Kas siin teemas moderaatoreid üldse polegi, kes sellist otsest müügijampsi kustutaksid?
Või härib see tõesti ainult mind..
ehk siis vanusega seotud eripära. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
05.03.2014 01:05:57
|
|
|
Kui ostusoovi pole, siis ei ole vaja hinna üle vinguda. Pooled postitused oleks olemata. Keegi ei sunni sind ostma, kui tahad võtad ühendust.
2 nädalat tagasi teenis 280x 5 eurot, nüüd on see 2 eurot. Oota oma risereid edasi.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
viimati muutis liifer 05.03.2014 01:07:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
05.03.2014 01:07:34
|
|
|
Kümnekas Eestis asuva riseri eest on igati norm ju. Isegi UK-st ei saa vist selle raha eest.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
05.03.2014 01:13:19
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Kümnekas Eestis asuva riseri eest on igati norm ju. Isegi UK-st ei saa vist selle raha eest. |
Kümneka eest ma panen need riserid vana aasta õhtul 380V ja elektripliidi vahele ja powered juhtme lükkan oma läpaka USB pessa.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.03.2014 01:13:37
|
|
|
Kümnekas on väga ok hind. Ma tellisin vahepeal UKst 30 eur tk neid
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
05.03.2014 01:14:48
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Kümnekas on väga ok hind. Ma tellisin vahepeal UKst 30 eur tk neid  |
Jah, aga hea ilutulestik on ilmselgelt kallim.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
05.03.2014 10:25:08
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| Tupsu kirjutas: |
| kenkauksi kirjutas: |
Sain ka oma riserid kätte.
Pakkuda siis 20x powered pcie 1x->16x 19cm riserid molexiga
.. |
Nii lihtne on unustada, et siin teemas on ebay link, kus saab tasuta postitusega ja 4tk kaupa ostes ka ilma tollita, täpselt samu asju umbes 5 eorot tk.
http://stores.ebay.com/eDarenUS?_rdc=1
Tulevad küll hiinast, ja peab ootama aga pole ka eriti meeldiv tulla uut postitust lugema ja siis selgub, et see on mõne järjekordse "ärigeeniuse" kulla hinnaga riserite pakkumine.
Kas siin teemas moderaatoreid üldse polegi, kes sellist otsest müügijampsi kustutaksid?
Või härib see tõesti ainult mind..
ehk siis vanusega seotud eripära. |
Kle, istu sisse endale Hiinast tellitud asjad. Kõigil on link ärifoorumile, milles probleem? |
Selline teema sisene promo on keelatud.
Kasuta vastavat äriteema pealkirja allkirjas kuvamise teenust.
Selle eelduseks on muidugi see, et sul on nõuetekohane äriteema.
Ilma äriteemata juppide müügipromo läheb kohe kasti ja kui see siin kordub, lendab AM peale.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
06.03.2014 13:03:40
|
|
|
Tellisin omale USB riserid. Selline versioon mille plaadil 4 jalga all, et tahtmise korral saab koos kaardiga riiulile asetada. Küll aga on sel skeemi alumisele poolele kleebitud mingi vahtkumm (1mm paks). On kellelgi sellega muresid tekkinud või see pigem aitabki millegi vastu, mida ette näha ei oska?
Sintechi toote pilt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.03.2014 13:05:44
|
|
|
| Ilmselt lihtsalt lühiste tekkimise vältimiseks see.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
allfree
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
11.03.2014 20:26:59
|
|
|
| see on jah selleks et plaati alt ära ei lühistaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 11:01:54
|
|
|
Kas seda olete juba näinud?
http://hash-master.com/
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
12.03.2014 11:05:22
|
|
|
Lihtsalt teistele infoks, et pole väga mõttekas soetada omale Sintechi kahe PSU ühendamise kaablit.
http://eshop.sintech.cn/24pin-main-second-dual-psu-atx-power-supply-20cms-cable-4-diy-bi-p-961.html
Olin mõttel, et kaotaks kirjaklambri lahendused ära ja paneks ilusad kaablid asemele. Isegi ei kontrollinud kaablit enne, kui kaevurile ühendasin. Tööle asi lihtsalt ei lähe. Võtsin kaabli maha ja ennäe imet, keegi väike riisiõgard on kaablid täiesti suvalt kokku pannud. Kahest kaablist 2 olid suvalise asetusega kokku laotud. Ainus, mida oli järgitud, et jube liiguks 1:1 asendiga 24ses pistikus, ehk ühe PSU pikendusena see kaabel töötab. Võimalik oleks ise ümber paigutada, aga no ma saatsin kurja kirja tagasi, et olgu töötavad isendid posti pandud.
Samas need jalgade peal usb riserid on küll super asjad. Paningi kaardid nendega riiulile seisma ja juba nädal seal tiksunud ilususasti ilma ühegi probleemita. Ühel kaardil 1 ventika laba puudu ja seetõttu vibratsioon sees ning see kaart alul veits sõitis riiulil ringi, kui oli üksi. Panin teised juurde ja nüüd see probleem ka lahendatud, sest molex kaablid hoiavad kaartide distantsi ja kõik toimib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.03.2014 12:28:32
|
|
|
2 kuud vana asi... omab mõtet vaid suurfarmi puhul ja ka siis on tasuvus liialt pikk...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 13:05:41
|
|
|
| Magic kirjutas: |
2 kuud vana asi... omab mõtet vaid suurfarmi puhul ja ka siis on tasuvus liialt pikk... |
Ma ei saanudki täpselt aru, kas 350 khashi on 7 w või seal on 70 khash chippid ja igaüks on 7 w? Pigem ikka viimane vist?
Eks see asic on pika vinnaga asi jah. Hetkel läheb muidugi GPUga kaevandamisel pool elektri peale. Ehk ROI on siis mõlema puhul sama pikk.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2014 13:11:40
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
2 kuud vana asi... omab mõtet vaid suurfarmi puhul ja ka siis on tasuvus liialt pikk... |
Ma ei saanudki täpselt aru, kas 350 khashi on 7 w või seal on 70 khash chippid ja igaüks on 7 w? Pigem ikka viimane vist?
Eks see asic on pika vinnaga asi jah. Hetkel läheb muidugi GPUga kaevandamisel pool elektri peale. Ehk ROI on siis mõlema puhul sama pikk. |
350kH/s @ 7W, seega ~3,5MH/s @ ~70W.
Olen endale huvi pärast just tellimas, võtan ilmselt 1 komplekti (10 tk) rohkem, et odavamalt saaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.03.2014 13:22:43
|
|
|
Oot palju Sa sealt tellida mõtled nüüd?
| pmq kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
2 kuud vana asi... omab mõtet vaid suurfarmi puhul ja ka siis on tasuvus liialt pikk... |
Ma ei saanudki täpselt aru, kas 350 khashi on 7 w või seal on 70 khash chippid ja igaüks on 7 w? Pigem ikka viimane vist?
Eks see asic on pika vinnaga asi jah. Hetkel läheb muidugi GPUga kaevandamisel pool elektri peale. Ehk ROI on siis mõlema puhul sama pikk. |
350kH/s @ 7W, seega ~3,5MH/s @ ~70W.
Olen endale huvi pärast just tellimas, võtan ilmselt 1 komplekti (10 tk) rohkem, et odavamalt saaks. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2014 13:25:13
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Oot palju Sa sealt tellida mõtled nüüd?  |
Ma ei telli konkreetselt sealt, vaid ühe EU tarnija käest, jäävad impordimaksud jms ära.
Endale tahaks 1 komplekti (10 seda pisikest plönni), aga pean 2 tellima, ~15% odavam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 17:50:31
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Oot palju Sa sealt tellida mõtled nüüd?  |
Ma ei telli konkreetselt sealt, vaid ühe EU tarnija käest, jäävad impordimaksud jms ära.
Endale tahaks 1 komplekti (10 seda pisikest plönni), aga pean 2 tellima, ~15% odavam. |
EU tarnija linki ka on? Kaua tuleb?
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2014 20:39:39
|
|
|
| liifer kirjutas: |
EU tarnija linki ka on? Kaua tuleb? |
minereu.com, lubavad 5 tööpäevaga kohale saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
13.03.2014 17:17:51
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
EU tarnija linki ka on? Kaua tuleb? |
minereu.com, lubavad 5 tööpäevaga kohale saata. |
Tellisid ära? Karju siis kui kätte saad, väga huvitab, kas asjad tulevad, tarbivad ja toodavad nii nagu lubatud.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
13.03.2014 22:12:56
|
|
|
Tellimuse tegin päeval ära, loodan nädala jooksul ka ülejäänud küsimustele vastuseid leida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
13.03.2014 23:12:19
|
|
|
Kuskil vaja promoda oma risereid.
Panin oma powered riserite hinna 10€/tk ja teema nüüd allkirjas.
Loodan et nüüd kõik õige Tanel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
13.03.2014 23:48:54
|
|
|
Eelmise postiga seoses tuleb meelde
| Tupsu kirjutas: |
Nii lihtne on unustada, et siin teemas on ebay link, kus saab tasuta postitusega ja 4tk kaupa ostes ka ilma tollita, täpselt samu asju umbes 5 eorot tk.
http://stores.ebay.com/eDarenUS?_rdc=1
Tulevad küll hiinast, ja peab ootama ....... |
Eile sain kätte 26 veebruaril tellitud 4 riserit. Seega ei maksa selle kauge hiinamaaga alati ikka hirmutada ka. Enamus oste tulevad mul sealt ikka märksa kauem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.03.2014 08:11:31
|
|
|
See arvatavalt scam. Need kiibid ei mahu sinna äravõi vähemalt pilt vale.
Samas tundub, et kiip ise üsna masstootmises ja scrypt teema saab tõesti kolinaga läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
17.03.2014 10:28:00
|
|
|
| Magic kirjutas: |
See arvatavalt scam. Need kiibid ei mahu sinna äravõi vähemalt pilt vale.
Samas tundub, et kiip ise üsna masstootmises ja scrypt teema saab tõesti kolinaga läbi. |
Jutu järgi tundub, et 12 kivi ühe blade kohta. 4 blade ühes mineris. Kokku 48 kivi. Pildi peal tundub olema 2+2 blade. Jahutus ei tundu dual minerdamiseks piisav, aga scrypt minerdamiseks kindlasti.
Võimsust promovad tundub, et 400mhs scrypt kivi kohta. Peavad olema korralikult ülekellatud kivid siis. 10-12W kivi, max 575W miner.
Nende ettekäidud 800W kindlasti dual mode puhul paika ei pea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
18.03.2014 19:12:10
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| pmq kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
EU tarnija linki ka on? Kaua tuleb? |
minereu.com, lubavad 5 tööpäevaga kohale saata. |
Tellisid ära? Karju siis kui kätte saad, väga huvitab, kas asjad tulevad, tarbivad ja toodavad nii nagu lubatud. |
Kohal
Katsetama asun aga alles ~24h pärast, varem ei jõua.
https://www.dropbox.com/s/w5jqn9ry2rwaejc/2014-03-18%2018.01.56.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
19.03.2014 04:42:33
|
|
|
| liifer kirjutas: |
Tellisid ära? Karju siis kui kätte saad, väga huvitab, kas asjad tulevad, tarbivad ja toodavad nii nagu lubatud. |
Kune tellimuse teine suurem kast sai minu kätte, siis kannan ette, et toimib.
cgminer 3.7.2 versioonis 3,882mh/s kuni 3,984mh/s voolutarve koos läpakaga ja 220v lisaventikaga 100w-135W (kui lisaventikas on aeglasel kiirusel võtab rohkem)
cgminer-3-8-5-gridseed-windows versiooniga ainult BTC kaevandades 98GH/s bitminter lehe järgi, kaevur ise näitas tublisti vähem.
Voolutarve aga meeletu - üle 500W (koos läpaka ja lisaventikaga ligi 570W
Ei ole veel tööle saanud Rasperry Pi taha, kuigi kaasa antud image töötab, jääb kaevandus hdmi sisendiga telekast liiga kaugele ja haagissuvila teleka toitekas on kuhugi kadunud.
Kogu selle looga seoses on müüa R9 280X videkaarte, emeplaate jm staffi. Varsti saab siin seda ilmselt massiliselt olema.
Undab kogu kupatus(esialgu käib 10tk) üsna korralikult nagu 4 videkaardiga arvuti.
töötab clevermining.com lehel, eks tulemust saab varsti näha, sest on eraldi btc aadressi taga. Aga sellise voolutarbega las aga minna.
Muidugi vajavad nad lisaks korralikku korpust, sest praegu on alumine ots vastu plekki ja nii ei saa vent korralikult õhku. samas ventikad ilmselt tasuks mingite paremate vastu vahetada. kahtlen nende vastupidavuses.
Praegu on LEPA toiteka taga, aga ilmselt on reguleeritava väljundiga toitekas parem, kui korraliku jahutuse lisaks saab, on interneti andmetel võimalik juurde keerata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|