Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:55:58 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Küll aga olen suhteliselt kindel et KÕIK kes austraalias finišilippu näevad, ka punkte saavad.

Kuuspakk selle peale, et lõpetajaid on Austraalias rohkem kui 10 icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2014 22:34:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan ka, et neid on siiski rohkem. Tullakse kasvõi 5sek per ring aeglasemalt, aga peaasi, et lõpuni.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:54:37 vasta tsitaadiga

Mul järjekordne rumm mängus. Kama2 kes lõpetab, peaasi, et ferrud on mersudest ees icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:36:03 vasta tsitaadiga

ja siis tuleb Williams ja pühib põrandat Ferrari ja Mersuga.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:47:53 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
ja siis tuleb Williams ja pühib põrandat Ferrari ja Mersuga.

Las tuleb, peaasi, et ferru on esimesena sabas icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:22:48 vasta tsitaadiga

Arvan, et RB hakkab eelmise aasta Mercedest tegema, panevad quali kinni aga kaugemale ei jõua. Sest igast jutud on üleval kuidas RB on teistest meestest väliskurvist lihtsalt mööda tuhisenud ja siis sirgetel järgi andnud vms, järelikult aero on paigas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.03.2014 03:42:52 vasta tsitaadiga

AUS winner market avg koefid ka väljas

tsitaat:

L. Hamilton 3.20
V. Bottas 22.00
Daniil Kvyat 500.00
N. Rosberg 5.25
D. Ricciardo 30.00
Jean-Eric Vergne 500.00
F. Alonso 7.00
N. Hulkenberg 40.00
K. Kobayashi 1000.00
S. Vettel 9.00
S. Perez 40.00
Marcus Ericsson 2500.00
J. Button 9.00
R. Grosjean 50.00
Jules Bianchi 2500.00
K. Raikkonen 13.00
P. Maldonado 80.00
Max Chilton 2500.00
Kevin Magnussen 13.00
A. Sutil 200.00
F. Massa 17.00
E. Gutierrez 250.00
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 11:08:11 vasta tsitaadiga

HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O

Juba ootan uut ja põnevat hooaega.


viimati muutis Timo1337 03.03.2014 11:10:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.03.2014 11:09:21 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595035
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 11:10:06 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595035


just leidsin jah icon_biggrin.gif otsingusõna oli natukene vigane icon_redface.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 19:19:47 vasta tsitaadiga

http://www.autosport.com/news/report.php/id/112743

Kes saab vaadata, siis sellel lingil on välja toodud Bahraini testi statistika. Kes ja kui palju ringe suutsid läbida, parim aeg, mitu km mootorid läbisid jne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 21:02:01 vasta tsitaadiga

Üks huvitav stats on sealt puudu või ei hakanud silma.
Viimase 4 päeva tippkiirused.

Ferru ALO all 336kmh
Mersu mis on Bottase all 332 kmh
Rellu Vetteli all 314 kmh

See on nagu väga suur auk Rellu jaoks hetkel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 21:08:13 vasta tsitaadiga

bull ei saa kiiremini sõita, sest kuumeneb yle
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.03.2014 21:17:31 vasta tsitaadiga

Vetteli koef ka rämedalt tõusnud selle taustal icon_lol.gif to win AUS GP
Newey vist pingutas üle slim fitiga
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.03.2014 21:44:48 vasta tsitaadiga

Rosbergil on täita mõistlik koefitsient icon_wink.gif
Kohalikus bookie's oli 12. Ma panin igaks juhuks kümneka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 21:50:50 vasta tsitaadiga

Kui mersu liigub siis võidab pigem Hamilton. Rosberg pole selline võitleja tüüp.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.03.2014 21:54:05 vasta tsitaadiga

2013 Rosberg 2 võitu, Hamilton 1
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.03.2014 21:56:19 vasta tsitaadiga

pigem ka paneks Rosberg kaineks kalkureerijaks ja Hämmi pigem tüübiks kes rabistab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 22:27:44 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
2013 Rosberg 2 võitu, Hamilton 1


Kui Hamilton ei oleks Silverstones liidrikohal sõites katkestanud, oleks vastupidi icon_smile.gif
ja võitleja tüübid on nad seal kõik. nannipunnid ja softied F1 ei jõua

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 22:35:12 vasta tsitaadiga

Rosberg on tõesti hea sõitja... kuid.. eelmine aasta oli ikkagi Hamiltonile ESIMENE aasta üldse uues tiimis F1-s. Ning ofc vajab kohanemist. Üsna võrdselt sõitsid kuid kui autoga probleeme poleks olnud siis pigem oleks Hamilton need liidrikohad võtnud igalt etapilt.
Eks näis... eriti haige on see mida Hamilton tegi viimasel testil... kulunud pehmetega sõitis teiseks väga väikese vahega.. kui Rossu sõitis uute pehmetega ja massa üldse superpehmega icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 22:41:20 vasta tsitaadiga

Ei olnud kulunud pehmed, uued supersoftid olid, nii et pane püksi tagasi icon_rolleyes.gif

MERCEDES AMG F1 @MercedesAMGF1
@tgruener @andrewbensonf1 Hi all.. just to confirm, it was the supersoft tyre that Lewis used to set the fastest time yesterday
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.03.2014 22:42:25 vasta tsitaadiga

pane jah supersoft püksi tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 22:45:38 vasta tsitaadiga

no harjuge ära kui hamilton eesotsas hooaja jooksul peaks olema
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 22:52:19 vasta tsitaadiga

Umbrohi tuleb just varakult välja juurida icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 00:05:20 vasta tsitaadiga

Hetkel on kõige suurem heameel just Williamsi heade testitulemuste üle, sest see meeskond väärib veidi eespool olemist, kui nad eelmisel hooajal olid. Ja loodetavasti näeme mitmeid kordi seda, kui Massa sõidab Alonsost mööda icon_biggrin.gif Kuna töökindluse ja jahutusega on nagu on, siis võib isegi kuulda seda, et Alonsole öeldakse "Massa is faster than you, let him go!" icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 01:27:14 vasta tsitaadiga

mul ei oleks midagi klassikalise F1 hooaja vastu kus omavahel võtavad mõõtu Williams, Ferrari ja McLaren thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2014 08:17:06 vasta tsitaadiga

flake, thumbs_up.gif ojaa
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2014 16:21:22 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
mul ei oleks midagi klassikalise F1 hooaja vastu kus omavahel võtavad mõõtu Williams, Ferrari ja McLaren thumbs_up.gif

See oleks tase thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 16:29:46 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
flake kirjutas:
mul ei oleks midagi klassikalise F1 hooaja vastu kus omavahel võtavad mõõtu Williams, Ferrari ja McLaren thumbs_up.gif

See oleks tase thumbs_up.gif

Hooaja alguses ilmselt saabki nii olema, pluss muidugi Mercedes. Iseasi mis arendamise jätkudes saab. Panin Massale ja Bottasele mõlemale Austraalia etapiks väikese panuse icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 16:33:39 vasta tsitaadiga

Noh, arvestades et Williamsil on Brasiilia naftarahad + Martini , siis vast jaksavad isegi see aasta kaasa arendada. Ja selle aasta head tulemused tagavad rahavoo järgmiseks aastaks jne jne. Kõik õiged ehitusklotsid on Williamsil olemas ja tundub et ka hea vundament nendest laotud. Nüüd on vaja aga ülejäänud kah vastavalt projektile ja täpselt välja ehitada.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 17:32:23 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Noh, arvestades et Williamsil on Brasiilia naftarahad + Martini

Nafta rahad aitavad kaasa küll arendusele aga Martini beer_yum.gif icon_wink.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.03.2014 17:32:59 vasta tsitaadiga

kui sponsoriks on Laua Viin ei tähenda et seda jooma pead regulaarselt
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 22:13:26 vasta tsitaadiga


tsitaat:

Massa took 19.2kph more out of his Mercedes engine in testing through the speed trap. And, if the stories are true, we’re still not seeing the Mercedes power units cranked up to 100%. The only reason the laptimes are slower is because the teams and drivers can’t yet get the power down.


http://willthef1journo.wordpress.com/2014/03/04/so-what-do-we-know/

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 22:21:41 vasta tsitaadiga

Ilmselt hooaja jooksul seda võimsust ka paremini asfaldile rakendama õpitakse thumbs_up.gif Eelmise aasta kiireimad ringid saavad tõenäoliselt vähemalt aasta teises pooles nii mõnelgi rajal üle tehtud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.03.2014 11:24:14 vasta tsitaadiga

F1 uude riiki: http://www.dailymail.co.uk/sport/formulaone/article-2573270/Bernie-Ecclestone-Flavio-Briatore-Formula-One-Azerbaijan.html
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.03.2014 11:39:42 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
F1 uude riiki: http://www.dailymail.co.uk/sport/formulaone/article-2573270/Bernie-Ecclestone-Flavio-Briatore-Formula-One-Azerbaijan.html

icon_lol.gif nafta rahad
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.03.2014 11:42:53 vasta tsitaadiga

võiks juba teha ka Tallinna city GP, midagi Edgarile mõtlemiseks...
Siis tahaks näha lõpetajate arvu, või kui paljud katkestavad vedrustusprobleemide tõttu icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 12:09:00 vasta tsitaadiga

Porno Parm, pigem
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.03.2014 12:14:03 vasta tsitaadiga

selleks puhuks on Pirelli "Iron wheels" edition
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.03.2014 15:46:26 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/kired-mollavad-sebastian-vettel-hoiatas-red-bulli.d?id=68175379

tsitaat:
Neljakordne valitsev maailmameister Sebastian Vettel saatis oma tiimile Red Bullile hoiatuse, et kui nad masinat Vormel-1 hooaja alguseks Austraalias korralikult käima ei saa, ootab ees suur fiasko.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.03.2014 15:54:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

The qualifying format for the 2014 season is set to be tweaked in order to make the final session more exciting for spectators.

Among the F1 Strategy Group's discussions during the second Bahrain test was the concern that too many drivers were electing to sit out of Q3 in a bid to save tyres for the race. The revisions ensure drivers will now start the race on the tyre used to set their fastest time in Q2, not Q3, meaning they are free to compete for pole in the final session without fear of compromising race strategy.

The opening session is set to be reduced from 20 to 18 minutes, while Q3 is expanding to 12 minutes to ensure all teams can compete at least two runs.

Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 17:05:35 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/kired-mollavad-sebastian-vettel-hoiatas-red-bulli.d?id=68175379

tsitaat:
Neljakordne valitsev maailmameister Sebastian Vettel saatis oma tiimile Red Bullile hoiatuse, et kui nad masinat Vormel-1 hooaja alguseks Austraalias korralikult käima ei saa, ootab ees suur fiasko.

Haha, mis ta arvab, et red bull ei tea seda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.03.2014 17:09:40 vasta tsitaadiga

Ei tea mismoodi ta selle saatis. Tweetis või. Imelikud uudised ikka.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 19:41:27 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

The qualifying format for the 2014 season is set to be tweaked in order to make the final session more exciting for spectators.

Among the F1 Strategy Group's discussions during the second Bahrain test was the concern that too many drivers were electing to sit out of Q3 in a bid to save tyres for the race. The revisions ensure drivers will now start the race on the tyre used to set their fastest time in Q2, not Q3, meaning they are free to compete for pole in the final session without fear of compromising race strategy.

The opening session is set to be reduced from 20 to 18 minutes, while Q3 is expanding to 12 minutes to ensure all teams can compete at least two runs.


Ei näe, kudias see väga aitab. Hiljem sõidus peavad nad ikka ju Q3 rehvid peale panema.
Eraldi Q3 rehve on vaja! Siis oleks kvalifikatsioon vaatamist väärt esimest korda peale 1991t!
edit: lugesin pikka Artiklit ja nii ongi! saavadki tutikad rehvid ainult Q3ks. vägev!
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 02:28:30 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 02:56:00 vasta tsitaadiga

Ehk siis Williams ei jäänud testidel kordagi rajale!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 05:00:57 vasta tsitaadiga

Korra siiski jäi, viimasel päeval, tund enne testi lõppu ütles Bottase mootor üles. Aga tehnikud ütlesid, et sellel mootoril oli juba nii palju kilomeetreid selja taga, et seda oligi juba oodata. Ja auto lükkasid nad kah ise stardisirgelt boksi tagasi, nii et kõrvalist abi nad ei vajanud icon_biggrin.gif

Massa 1:10 ja Bottase 1:20 betid Austraalia etapiks tunduvad päris head, eriti kui Mercedes ikka vastupidavust on maininud võimaliku probleemina. Puhtalt kiiruselt vähemalt testide põhjal Williams kellelgi teisele alla ei tohiks jääda. Massa ka sõidab, nagu oleks 2007 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 13:43:58 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub Massa üleminek Ferrarist Williamsisse sama suur Jackpot nagu oli Hamiltonil Mercedesesse icon_cool.gif . Ma usun, et Massal võib teine hingamine tulla küll, sest Ferraris võis ta meediale laulda küll, et kõik on võrdsed ja võimalus tiitlit võtta, siis tegelikkuses panustati ilmselt kõik siiski Alonso peale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 14:54:51 vasta tsitaadiga

Williamsi livery siis. Päris kena thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..


viimati muutis flake 06.03.2014 15:15:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2014 15:14:04 vasta tsitaadiga

Alumine pilt katki. Aga tundub, et ühe sponsori jaoks on veel ruumi jäetud.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.