|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
19.02.2014 12:40:46
|
|
|
Mis QWERTZil viga on? Z ja Y klahvid saab ju füüsiliselt ka ära vahetada.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
19.02.2014 12:47:08
|
|
|
| Auron kirjutas: |
dRifteR, kas saksa klaver mitte QWERTZ pole  |
Just aga kui väga segab siis mehhaanilisel klaviatuuril saab ju Z ja Y nupu asukohad ära vahetada.
Nu siis võib jama olla saksa klaviatuur kui muud nupud ka ümber tõlgitud.
QWERTZ:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.02.2014 16:24:51
|
|
|
| tsitaat: |
Spetsiaalselt EST layout vist jah puudub. Kõige lähem on saksa (puudub Õ) või nordic (puudub Ü, Õ).
|
Vale, lähim on Nordic. Saksa layouti puhul on erisümbolid numbritel teistsugused. Nordicul on Eesti layoutiga need sümbolid samad.
Nordicu ainus erinevus ESTiga on Ü ja Õ märgistus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
19.02.2014 16:59:16
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Spetsiaalselt EST layout vist jah puudub. Kõige lähem on saksa (puudub Õ) või nordic (puudub Ü, Õ).
|
Vale, lähim on Nordic. Saksa layouti puhul on erisümbolid numbritel teistsugused. Nordicul on Eesti layoutiga need sümbolid samad.
Nordicu ainus erinevus ESTiga on Ü ja Õ märgistus. |
Selge
Ma mõtlesin ainult tähestiku peale...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
20.02.2014 16:21:11
|
|
|
| Oleks sellele buildile PSUd vaja, valisin selle , kuid ma ei tea kas see koige parem valik, corsairi ka laos ei ole, oskate midagi soovitada 60€ kandis?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
20.02.2014 21:04:17
|
|
|
Reference 270X on 9,5”, see korpus mahutab kuni 14” kaarte! Seega, sul jääb üle 10cm varu veel
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
20.02.2014 21:13:32
|
|
|
| Küsiks seda, et kas kellelgi on see korpus olemas Cooler Master Elite N200?Hea või halb?Oleks hea ost?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.02.2014 22:13:31
|
|
|
erik111, igati hea korpus
Tical, su valitud toide on ok
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
21.02.2014 08:33:14
|
|
|
Jah, jupid on head.
emaplaadiks võta MSI oma, kuna seal RAM slotte rohkem, sata3 2 võrra rohkem ning ka emaplaadil on ka eristatav üks suurem heatsing, mida gigabyte omal pole.
kiibistik on sama, lihtsalt msi rohkem asju peal.
lisaks oleks vaja vaadata ka videokaart, kuna arvuti ei tööta ilma selleta (protsessoril ja emaplaadil puudub int. graafika)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
21.02.2014 09:56:00
|
|
|
| meesmaalt kirjutas: |
Jah, jupid on head.
emaplaadiks võta MSI oma, kuna seal RAM slotte rohkem, sata3 2 võrra rohkem ning ka emaplaadil on ka eristatav üks suurem heatsing, mida gigabyte omal pole.
kiibistik on sama, lihtsalt msi rohkem asju peal.
lisaks oleks vaja vaadata ka videokaart, kuna arvuti ei tööta ilma selleta (protsessoril ja emaplaadil puudub int. graafika) |
Küsiks, siis mis videokaart on hea 160€ eest umbes?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
21.02.2014 17:15:38
|
|
|
Seda 1A.ee Gigabyte 270-net pole saada ja pole teada millal lattu tuleb.
Enda kogemus on, et jahutus on ikka suht lärmakas sellel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
21.02.2014 19:34:16
|
|
|
Gigabyte'i jahutus on lärmakas jah. Mu lingitud MSI oma on vaikne ja jahutab hästi.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
21.02.2014 21:24:27
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Gigabyte'i jahutus on lärmakas jah. Mu lingitud MSI oma on vaikne ja jahutab hästi. |
Mis R9 270 ja GTX 660 vahe on?Kas Asus videokaartidel on hea jahutus.Lärmakas ka?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.02.2014 12:29:25
|
|
|
Bljääd küll erik111, pane oma eelarve ja pannakse sulle hea asi selle raha eest kokku - siis ei pea koguaeg mõteteute küsimustega teemat läbustama
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
22.02.2014 13:13:46
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| Gigabyte'i jahutus on lärmakas jah. Mu lingitud MSI oma on vaikne ja jahutab hästi. |
Mis R9 270 ja GTX 660 vahe on?Kas Asus videokaartidel on hea jahutus.Lärmakas ka? |
R9 270 ja GTX 660 peamine erinevus on see, et üks on R9 270 ja teine on GTX 660.
Ülejäänud erinevused ja vastused sinu küsimustele saab www.google.com
Googelda konkreetse kaardi review ja saad kõige parema vastuse
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
23.02.2014 01:46:52
|
|
|
| Teema väline küsimus, aga kui olete tellinud 1a'st, siis kuidas teie kogemused on tarneajaga? Tellisin 20ndal arvutijuppe, ütlesid, et 28ndal, seega kui suur lootus mul on tegelikkuses oma kaup sellel päeval kätte saada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
23.02.2014 12:03:33
|
|
|
| niipalju kui olen tellinud, siis on pigem varem jõudnud, kuid vahest võib ka päev-kaks kauem minna
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
24.02.2014 21:48:48
|
|
|
Soovitage termopastat.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
24.02.2014 23:03:31
|
|
|
| real kirjutas: |
Soovitage termopastat.  |
Noctua NT-H1 või Arctic Cooling MX-4. Noctua veidi parem, kuid 2x kallim.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
27.02.2014 02:41:50
|
|
|
| hei, sain oma uue PC kokku, tänud abi eest juppide ostmisel, kuid kui lükkasin selle klaviatuuri taha, siis töötab küll aga millegi pärast backlight ei tööta. Töötavad ainult nuppude tuled ja kui ma õigesti aru sain, siis peaks peale nuppude põlema ka veel põhi ka, ei? Proovisin erinevaid USB'si, nii 3.0 kui 2.0, ükskord installis vist isegi drivereid, kuid see vist ei aidanud eriti. Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.02.2014 08:32:44
|
|
|
| millest sa seda järeldad, nimest ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
27.02.2014 10:01:19
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| hei, sain oma uue PC kokku, tänud abi eest juppide ostmisel, kuid kui lükkasin selle klaviatuuri taha, siis töötab küll aga millegi pärast backlight ei tööta. Töötavad ainult nuppude tuled ja kui ma õigesti aru sain, siis peaks peale nuppude põlema ka veel põhi ka, ei? Proovisin erinevaid USB'si, nii 3.0 kui 2.0, ükskord installis vist isegi drivereid, kuid see vist ei aidanud eriti. Oskab keegi aidata? |
Manuali lugesid läbi?
Kodukal on kirjas nii: *Blue LED back light (Press "SCR LK" to turn backlight on)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
27.02.2014 18:05:58
|
|
|
| dRifteR kirjutas: |
| Tical kirjutas: |
| hei, sain oma uue PC kokku, tänud abi eest juppide ostmisel, kuid kui lükkasin selle klaviatuuri taha, siis töötab küll aga millegi pärast backlight ei tööta. Töötavad ainult nuppude tuled ja kui ma õigesti aru sain, siis peaks peale nuppude põlema ka veel põhi ka, ei? Proovisin erinevaid USB'si, nii 3.0 kui 2.0, ükskord installis vist isegi drivereid, kuid see vist ei aidanud eriti. Oskab keegi aidata? |
Manuali lugesid läbi?
Kodukal on kirjas nii: *Blue LED back light (Press "SCR LK" to turn backlight on) |
Jah, aga kui vaadata pilte ja videoid, siis teistel samadel toodetel põleb ka nuppude all olev põhi, minul aga põlevad ainult nuppudel olevad tähed, numbrid jne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.02.2014 18:12:16
|
|
|
Tee pilt pimedas. Kaeme kui vähe või palju põleb.
Mitut valgustugevuse astet pole?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
27.02.2014 22:18:39
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Tee pilt pimedas. Kaeme kui vähe või palju põleb.
Mitut valgustugevuse astet pole? |
Palun, ma ei näe küll kuskilt, et saaks valgustugevust muuta, pluss, ei leia ma nende kodulehelt ka midagi...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.02.2014 00:48:55
|
|
|
Tical, manuali pold kaasas klaveriga ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010

|
28.02.2014 02:02:59
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Tical, manuali pold kaasas klaveriga ? |
selle raha eest sai mille eest maksis. mina sain 32€ eest Fujitsu KB910 klaveri millel madalad klahvid, mõnus valge taustvalgustus kolme astmega + off ja terve rida funktsiooninuppe mis kusjuures ka kõik töötavad nii nagu peavad. samas Corsairi rott maksis mul 65€ aga see on vähe teisest hinnaklassist juba
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.02.2014 03:46:38
|
|
|
caramis, nats lahmimine on see, sest kui kodukal jne. on öeldud, et on taustavalgustus, siis peab see olema..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
28.02.2014 21:36:26
|
|
|
Tervitus!
Sai vanarauast nii ette, et vähe pole...
Esitasin tellimuse ära 1.a-sse aga hakkas kripeldama kas kõik ikka on kokkusobiv ja mõistlik:
1) AMD FX-Series FX-6300 SAM3+ BOX FD6300WMHKBOX ---- 98.44 €
2) Asus M5A97 R2.0 ---- 68.02 €
3) Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 CL8 KIT OF 2 BLT2CP4G3D1608DT1TX0CEU ---- 2 x 75.08 € = 150.16 €
4) Enermax ATX 2.31 LEPA G 80+ 800W G800-MB ---- 104.44 €
5) Enermax Case Fan T.B.SILENCE Fixed RPM 120mm UCTB12P ---- 7.22 €
6) Gigabyte AMD/ATI Radeon R9 270X 4GB GDDR5 PCIE GV-R927XOC-4GD ---- 2 x 217.67 € = 435.34 €
Esmaspäevani veel aega mõelda, kui midagi muuta vaja.
Nii et palun, äkki viskate pilgu peale!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
28.02.2014 21:58:05
|
|
|
Nende kaartide jaoks ei ole 800W toiteplokki vaja. 700W on küll.
Toiteplokiks soovitaks:
http://www.1a.ee/arvutikomponendid/toiteplokid/fortron_fsp_aurum_as700_atx_231_700w_90_aurum_s_700
Antud LEPA toiteka juurde märgitud "Enermax" on ostjate meelitamiseks - see mudel ei ole toodetud Enermaxi poolt; tootjaks on Yue-Lin Electrical Technology.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
01.03.2014 00:14:43
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Tical, manuali pold kaasas klaveriga ? |
väike user guide oli, kuid seal peale garantii midagi kirjeldatud ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2014 00:29:59
|
|
|
http://www.tomshardware.com/reviews/power-supply-oem-manufacturer,2913.html
PSUde kohta, annab hea pildi sellest millest enamikel ostjatel aimugi pole - kes toodab, kes arendab ja kes lihtsalt võtab seda mis turul olemas ja kleebib oma sildi peale.
Vihje, enamik mis turul müügis tuleb paarist nimetust hiina tehasest kus kvaliteedile VÄGA vähe tähelepanu pööratakse. Sellest ka mu isiklik sõjatee odavate no-name PSUde ja Suurfirmade, kes neidsamu no-name PSUsid oma nimeall kallilt edasi müüvad.
Õnneks on PSUde sertifitseerimine viimasel paaril aastal täieliku p*sa turult (enamasti) välja tõrjunud, kahjuks mõningad veel alles.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilpa
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
01.03.2014 17:02:54
|
|
|
| Kuna ei ole juba tükk aega arvutikomponentide hindadega kursis, siis kas keegi oskaks hinnata, kui palju mu profiilikast hetkel väärt võiks olla?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2014 18:05:08
|
|
|
| Jah. Osta ära.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
01.03.2014 18:27:43
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Jah. Osta ära. |
Mis BF4 ultra peal veab ära?Titanfall'i mängib ilusti ära?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2014 18:34:30
|
|
|
| Jah, mängib. Osta ära.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
01.03.2014 19:19:00
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| Jah. Osta ära. |
Mis BF4 ultra peal veab ära?Titanfall'i mängib ilusti ära? |
Ma ei kõhkleks enam hetke kah! Osta ära!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
01.03.2014 19:28:03
|
|
|
erik111, kui plaan osta Ivy Gamer Lite I3 siis võta teadmiseks et sellel on videojõudlus üsna kehv, mis ei luba sul kõiki uuemaid mänge kõrgetel settingutel mängida
kui plaan teine osta, siis tollega ei tohiks hetkel probleeme tekkida seoses kõrgete settingutega.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
01.03.2014 19:34:15
|
|
|
| meesmaalt kirjutas: |
erik111, kui plaan osta Ivy Gamer Lite I3 siis võta teadmiseks et sellel on videojõudlus üsna kehv, mis ei luba sul kõiki uuemaid mänge kõrgetel settingutel mängida
kui plaan teine osta, siis tollega ei tohiks hetkel probleeme tekkida seoses kõrgete settingutega. |
Äkki panen kohe teise videokaarti sisse.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2014 21:24:46
|
|
|
Mhmh, osta ja pane
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
02.03.2014 11:30:17
|
|
|
Hiire leidmine on peavalu. Sai proovitud ergonoomiliselt ideaalseltsobivat Logitech M705 kuid see on juba algusest peale valesti disainitud ehk nett ainult kisa täis. Mida aga arvata Logitech Anywhere MX ? Näeb just sarnane välja, mis võiks mulle sobida, sest klaviatuur on samuti unyifing receiveriga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
02.03.2014 11:59:48
|
|
|
| miga kirjutas: |
Hiire leidmine on peavalu. Sai proovitud ergonoomiliselt ideaalseltsobivat Logitech M705 kuid see on juba algusest peale valesti disainitud ehk nett ainult kisa täis. Mida aga arvata Logitech Anywhere MX ? Näeb just sarnane välja, mis võiks mulle sobida, sest klaviatuur on samuti unyifing receiveriga.  |
Mul on Razer Deathadder 2013 ja väga rahul. Soovitan.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|