Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 12:08:00 vasta tsitaadiga

See link on imo siit juba korduvalt läbi käinud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 14:47:44 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
See link on imo siit juba korduvalt läbi käinud.

Ehk peaks esimesse postitusse mingid "heade hindade" lingid koondama?

redditi link, mingi asjalik mängude hindade võrdlusleht, veel midagi?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 15:43:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
devilman kirjutas:
See link on imo siit juba korduvalt läbi käinud.

Ehk peaks esimesse postitusse mingid "heade hindade" lingid koondama?

redditi link, mingi asjalik mängude hindade võrdlusleht, veel midagi?


Uuendatud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 15:48:41 vasta tsitaadiga

üks väike parandus ... kinguin on .net , mitte .com
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 15:58:30 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
üks väike parandus ... kinguin on .net , mitte .com


Tänud, kergelt vintis peaga läks valesti icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 10:43:48 vasta tsitaadiga

Täna HumbleStore-s müügil: HumbleStore
Saints Row IV - 15.99$
Metro: Last Light - 19.99$
Dead Island Riptide - 14.99$
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.02.2014 11:12:57 vasta tsitaadiga

Tegelikult küll €
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 14:42:44 vasta tsitaadiga

Kasuta VPN-i. Mina ostsin dollarites. Kasutades näiteks tasuta programmi nimega TunnelBear. Väike vihje - see aitab ka GMG-s.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 17:31:50 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust kohas saab võimalikult hea hinnaga CS:GO-d? Ise leidsin 8€. Tean, et pühade ajal saab steamis 3.5€ aga oleks vähe kiiremini vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 25.02.2014 17:46:15 vasta tsitaadiga

http://www.cheapshark.com/ selle vist võib ka esimesse posti lisada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.02.2014 21:02:58 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Tegelikult küll €
eurodes on hind ka sellevõrra odavam thumbs_up.gif
metro on näiteks 14,99€

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 25.02.2014 22:05:08 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Humble Indie Bundle 11

Guacamelee! Gold Edition
Dust: An Elysian Tail
Giana Sisters: Twisted Dreams
The Swapper

+

Antichamber
Monaco: What's Yours Is Mine

Teise nädala boonus lisatud:
FEZ
Starseed Pilgrim
Beat Buddy

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 23:35:39 vasta tsitaadiga

Vanade aegade mälustusteks lihtsalt pidin ligi võtma thumbs_up.gif

Commandos Collection
http://store.steampowered.com/sub/4156/
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 01:53:24 vasta tsitaadiga

http://www.gamersgate.com/DD-GRID2/grid-2-
grid 2 - €6.24 (järgmised 9h nähtavasti)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 10:51:31 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Vanade aegade mälustusteks lihtsalt pidin ligi võtma thumbs_up.gif

Commandos Collection
http://store.steampowered.com/sub/4156/


Võtsin ka ära. Ülihead mängud olid vanasti ja ~2€ maksta pole ka palju nelja mängu eest.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 20:36:30 vasta tsitaadiga

GMG annab tasuta Avencasti
https://freegame.greenmangaming.com/
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 22:21:18 vasta tsitaadiga

http://www.indiegala.com/rise

$1
Hippocampal
QbQbQb + Soundtrack
Saturday Morning RPG

$3.99 / $5.99
Arcane Worlds
Victory: The Age of Racing
Mini Motor Racing EVO
Rise of Flight: Channel Battles Edition
Rise of Flight: Channel Battles Edition - Legendary Bombers DLC
Solar Flux
?
?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 22:27:58 vasta tsitaadiga

Dayz kuskilt alla 20€ ka saab? (Steam key)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 01:26:12 vasta tsitaadiga

http://www.indieroyale.com/
pancake bundle, hetkel 2.54€ miinimumiga.
gentlemen!, survivor squad, eleusis, gimbal, talisman prologue, bad hotel, ?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 00:33:03 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

Bridge Project
Trainz Simulator 12
Euro Truck Simulator
Wildlife Park 3

Pay $6 or more to unlock three more games!
Agricultural Simulator 2013
Agricultural Simulator: Historical Farming
Pool Nation

Pay $10 or more to unlock!
Professional Farmer 2014

icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 14:42:40 vasta tsitaadiga

Kust saaks kõige parema hinnaga praegu World in Conflict: Complete Editionit? Mõtlesin et hommikul ostan steamist, a krediitkaardil oli eile viimane päev et äkki keegi saaks isegi ostmisel abistada?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 17:48:48 vasta tsitaadiga

http://isthereanydeal.com/#/search:world%20in%20conflict;/scroll:%23gamelist
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 13:04:58 vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto Complete Package ~4.64€
L.A. Noire: The Complete Edition ~3.40€
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2014 19:15:55 vasta tsitaadiga

http://gama-gama.ru/detail/company-of-heroes-2-kollekcionnoe-izdanie/
company of heroes collectors edition 839 rubla, kuna kurss hetkel madal, siis on hind hea thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 23:47:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://gama-gama.ru/detail/company-of-heroes-2-kollekcionnoe-izdanie/
company of heroes collectors edition 839 rubla, kuna kurss hetkel madal, siis on hind hea thumbs_up.gif


ma ei suuda sealt välja lugeda aga kas see mäng seal ainult venekeelne`?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 00:04:34 vasta tsitaadiga

Nii seal märgitud ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 02:06:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://gama-gama.ru/detail/company-of-heroes-2-kollekcionnoe-izdanie/
company of heroes collectors edition 839 rubla, kuna kurss hetkel madal, siis on hind hea thumbs_up.gif

TOETA IDANAABRIT!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 18:42:06 vasta tsitaadiga

Ootame veel natuke rubla langust, varsti on see vanapaber icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 22:53:19 vasta tsitaadiga

Amazon:
Aliens: Colonial Marines: $1.99
Company of Heroes 2: $13.59
Rome: Total War - Gold Edition + Total War: Rome II: $24.49
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 06.03.2014 16:17:45 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Grand Theft Auto Complete Package ~4.64€


icon_eek.gif Kas mängud on inglisekeelsed?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 21:42:32 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:52:32 vasta tsitaadiga

Humblebundle weekly: PopCap (Steam/Origin)

Peggle Deluxe
Bejeweled 3
Bookworm Deluxe
Escape Rosecliff Island
Feeding Frenzy 2 Deluxe

Pay $6 or more to unlock three more games!

Plants vs Zombies GOTY Edition
eggle Nights
Zuma's Revenge!*
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 12:55:02 vasta tsitaadiga

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/nfs-rivals-2014-/pc-download/addon/need-for-speed-rivals-koenigsegg-one-1-ANW.html

Tasuta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 15:32:43 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

viimati muutis xheix1712 07.03.2014 16:13:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 15:49:17 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Battlefieldi sõpradele: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/GAME+BATTLEFIELD4+COUPON+AMD+12WE2-AMD006-10WR+GIGA-BYTE/GAME-BATTLEFIELD4-COUPON-AMD-12WE2-AMD006-10WRGIGA-BYTE-97994

Mida see endast peaks siis kujutama?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 16:03:49 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Battlefieldi sõpradele: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/GAME+BATTLEFIELD4+COUPON+AMD+12WE2-AMD006-10WR+GIGA-BYTE/GAME-BATTLEFIELD4-COUPON-AMD-12WE2-AMD006-10WRGIGA-BYTE-97994


Tainapead. Videokaartidega kaasa tulnud kupongide müümine on retailis keelatud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 07.03.2014 17:29:30 vasta tsitaadiga

See aasta on selle BF4 koodidega suht ülbeks mindud.
Näiteks osta.ee lehel müüb 1 tüüp neid 30€ tükk.
Kuigi need peaks olema kaardiga tasuta kaasas ja peaks kuuluma inimesele, kes selle kaardi endale ostis.
Ilmselt arvuti komplekteerimisel pannakse kaart masinasse kuid keegi ei maini ostjale, et kaardiga ka selline asi kaasas on.
http://www.osta.ee/kategooria/arvutid/arvutimangud

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 07.03.2014 17:47:06 vasta tsitaadiga

ilmselt garantiilised teemad, ju siis toodi tagasi koos kupongiga ja saadi vastu uus koos kupongiga näiteks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 20:02:58 vasta tsitaadiga

või siis ostetakse krüptocoini kaevandamiseks kümneid kaarte...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 20:22:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
või siis ostetakse krüptocoini kaevandamiseks kümneid kaarte...


Mis võetakse poeletis lahti, antakse kupongid poele ning jalutatakse kaartidega minema?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 00:03:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
londiste kirjutas:
või siis ostetakse krüptocoini kaevandamiseks kümneid kaarte...


Mis võetakse poeletis lahti, antakse kupongid poele ning jalutatakse kaartidega minema?


Poe töötajad ise kaevandavad ja annavad koodid lihtsalt tagasi müüki? xd
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 00:17:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
londiste kirjutas:
või siis ostetakse krüptocoini kaevandamiseks kümneid kaarte...


Mis võetakse poeletis lahti, antakse kupongid poele ning jalutatakse kaartidega minema?

Nad pidid ise ju kaevandama seal

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 11:33:47 vasta tsitaadiga

Eile õhtul tuli välja uus BundleStars-i bundle. Indie Capsule 2 3.49€
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 20:15:54 vasta tsitaadiga

Vanilla Diablo 3, 20 euri https://eu.battle.net/shop/en-us/product/diablo-iii
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 22:03:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
https://us.battle.net/shop/en-us/product/diablo-iii


icon_smile.gif veel odavam

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 08:24:04 vasta tsitaadiga

Hunnik mänge kuni 75% all (CoD: Ghosts, Metro, Tomb Raider Prototype):
http://digital.gamefly.co.uk/?stop_mobi=once&cid=ssd2uk031114#!/promotion/685

UKMAR20OFF - sellega saab vist omakorda 20% maha

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 13:16:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vanilla Diablo 3, 20 euri https://eu.battle.net/shop/en-us/product/diablo-iii

Thanks, läks loosi, nüüd ka ametlik omanik, seni vaid Starter Editionit proovinud icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 20:45:13 vasta tsitaadiga

http://www.bundlestars.com/all-bundles/reboot-bundle-2/
- Afterfall Insanity Extended Edition
- Disciples III: Renaissance
- Galaxy on Fire 2 Full HD
- Sniper: Ghost Warrior Gold Edition
- Tower Wars
- Weird Worlds: Return to Infinite Space
esimesed 48h on 1.79€
vähemalt weird worlds (midagi ftl stiilis) ja sniper on selle raha eest mängimist väärt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 21:05:31 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

1$
Alpha Protocol
Company of Heroes
Rome: Total War
Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit

5.99$ või rohkem
The Typing of the Dead: Overkill
Binary Domain
Renegade Ops
10 Classic SEGA Genesis Games
Medieval II: Total War

14.99$ või rohkem
Total War: SHOGUN 2
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:08:17 vasta tsitaadiga

Alpha Protocol
Company of Heroes
Rome: Total War
Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit

Üks pakk, üleliigseid mänge gifitda ei saa.

The Typing of the Dead: Overkill
Binary Domain
Renegade Ops
10 Classic SEGA Genesis Games
Medieval II: Total War

Teine pakk, sama. : (
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.