Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 01:04:31 vasta tsitaadiga

http://e24.postimees.ee/2704202/rahandusministeerium-bitcoinide-ost-muuk-ei-ole-eestis-keelatud on see siit läbi käind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 21.02.2014 01:51:50 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
http://e24.postimees.ee/2704202/rahandusministeerium-bitcoinide-ost-muuk-ei-ole-eestis-keelatud on see siit läbi käind


Nüüd on aga teemat täiendatud selle lingiga
http://www.fi.ee/index.php?id=3444
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 02:34:08 vasta tsitaadiga

Vast see hinnalangus tõmbab pisut tuure alla. Eks tuleb aeg, kui ta taas tõuseb ka, nagu ta ikka.. Oli piisavalt kaua kõrgel kursil, kes tahtis, müüs maha, kes ei tahtnud.. no tema valik. Seega titi-miti kõik. thumbs_up.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 05:35:18 vasta tsitaadiga

mtgox-is bitcoini hind juba 100 daala peal icon_biggrin.gif

ja https://www.bitcoinbuilder.com/ on täiesti umbes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 21.02.2014 10:00:09 vasta tsitaadiga

Pangu se pood kiiremini juba kinni ära. See lubaduste saatel agoonia on vaid kahjumlik, kõigile.
Aru ma ainult ei saa, kuidas näiteks Nõmme turu sulgemine ja sinna kinni jäänud kaupmeeste realiseerimata sealiha peaks langetama sealiha hinda Keskturul? Veame kihla, et Keskturul hind tõuseks pigem sellises olukorras icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 10:06:00 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks siin teemas olla vaid uudised. Tasuvuse ja tehnilise jutu arutelu ikka ka omades teemades.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 10:49:30 vasta tsitaadiga

Ainult uudised peaksid olema ikka eraldi teemas.
Tehniline arutelu (mingisugused kaevurite seadistused jms) eraldi.
Üldine arutelu eraldi (siin teemas).

Olen siiski suhteliselt kindel, et kui uudiste teema on avatud kõigile, siis üldine arutelu kolib sinna. Ehk siis uudised võiksid ikkagi siin teemas ka läbi käia icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 11:04:56 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Pangu se pood kiiremini juba kinni ära. See lubaduste saatel agoonia on vaid kahjumlik, kõigile.
Aru ma ainult ei saa, kuidas näiteks Nõmme turu sulgemine ja sinna kinni jäänud kaupmeeste realiseerimata sealiha peaks langetama sealiha hinda Keskturul? Veame kihla, et Keskturul hind tõuseks pigem sellises olukorras icon_smile.gif



Küsimus on üldises usalduses BTC vastu. MT.Gox koos sadade tuhandete BTC'ga poe lihtsalt kinni paneb on see suur põnts BTC üldisele mainele.
GTC on juba nii odav, et see väidetav 40 000BTC mis nad kaotasid ei tohiks neile probleem olla uuesti üles osta icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 11:20:45 vasta tsitaadiga

Minumeelest teeb MtGox ellujäämine hoopis rohkem bitcoini mainele kahju. Siis jääks ajalukku tempel, et too-big-to-fail bitcoini panga päästmine päästis bitcoini kindlast surmast. Ehk teisisõnu jääks mulje, et bitcoin sõltub ikkagi mingitest vähestest niiditõmbajatest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 11:29:52 vasta tsitaadiga

Kui senine bitcoin<->euro arusaam ja põhimõte ei muutu, siis loomulikult sõltub "vallutavahetajatest".
Kasutajad peaksid ikkagi võtma Bitcoini, kui eraldiseisvat maksevahendit, mitte virtuaaltoodet, mille peab ilmtingimata euro või USD vastu vahetama.

Aga eks see muutub, kui tuleb Bitcoini aksepteerivaid ettevõtteid juurde - siis ei taha iga kasutaja Bitcoini rahaks teha, vaid jääbki arveldus BTC-des.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 11:32:07 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Minumeelest teeb MtGox ellujäämine hoopis rohkem bitcoini mainele kahju. Siis jääks ajalukku tempel, et too-big-to-fail bitcoini panga päästmine päästis bitcoini kindlast surmast. Ehk teisisõnu jääks mulje, et bitcoin sõltub ikkagi mingitest vähestest niiditõmbajatest.




Mulle meeldiks rohkem stsenaarium, kus BTC väljamaksed taastatakse ja see urgas lihtsalt vaikselt ära hääbub. Juhul kui BTC väljakanded taastuvad tuleb pangajooks nagunii ja isegi need, kellele 8 kuu jooksul veel kohale ei jõudnud, et MT.Gox pole usaldusväärne lõpetavad nende teenuste kasutamise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 21.02.2014 14:05:59 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult meeldib üha rohkem ja rohkem pankade ja ministeeriumite ja ametkondade peata olek. MTA ootab teiste asutuste taga, et defineeritaks, mis asi see krüptoraha on aga samal ajal tahavad tulumaksu saada nii mis kolin, ise ütlemata, et kas krüptoraha on ese, väärtpaber või mingi muu asi. Hetkeseisuga võiks sama hästi tulumaksu võtta selle pealt, kui lähen vahetan enda kartulid porgandite vastu ja sealt pean 21% saadud porgandite rahalisest väärtusest rahas riigile andma icon_biggrin.gif Ma saan aru küll, et MTA'ga ei taha eriti keegi sõjajalale minna aga tegelt ootaks lihtsalt mingitki selgusehetke, sest praegu lükatakse lampi - see on tulu, maksa! Eriti keeruliseks läheb asi siis, kui sa krüptoraha eest ostad reaalse eseme ja selle pärast edasi müüd icon_lol.gif Väga meeldiks, kui peale sexshopi ja pornhub'i saaks mujalgi maksta ainult krüptorahas ja tellida endale elektroonikat, kodukaupu jne asju icon_smile.gif
_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.02.2014 14:18:44 vasta tsitaadiga

AgentDeus kirjutas:
Mulle isiklikult meeldib üha rohkem ja rohkem pankade ja ministeeriumite ja ametkondade peata olek. MTA ootab teiste asutuste taga, et defineeritaks, mis asi see krüptoraha on aga samal ajal tahavad tulumaksu saada nii mis kolin, ise ütlemata, et kas krüptoraha on ese, väärtpaber või mingi muu asi. Hetkeseisuga võiks sama hästi tulumaksu võtta selle pealt, kui lähen vahetan enda kartulid porgandite vastu ja sealt pean 21% saadud porgandite rahalisest väärtusest rahas riigile andma icon_biggrin.gif Ma saan aru küll, et MTA'ga ei taha eriti keegi sõjajalale minna aga tegelt ootaks lihtsalt mingitki selgusehetke, sest praegu lükatakse lampi - see on tulu, maksa! Eriti keeruliseks läheb asi siis, kui sa krüptoraha eest ostad reaalse eseme ja selle pärast edasi müüd icon_lol.gif Väga meeldiks, kui peale sexshopi ja pornhub'i saaks mujalgi maksta ainult krüptorahas ja tellida endale elektroonikat, kodukaupu jne asju icon_smile.gif

Aga alati saad oma krüptoraha ära anda, näiteks, arstidele ja need siis sind ka virutaalselt ravivad. icon_smile.gif
http://coinmd.org
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 21.02.2014 15:09:56 vasta tsitaadiga

Ghost kirjutas:
Paistab, et Kraken lisas DOGE (DGE neil) to USD/EUR jms.


Kas keegi on proovinud Krakenis DOGE->EUR või DOGE->USD?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 15:19:12 vasta tsitaadiga

KAMY, mis siin ikka uurida, proovi ise ära.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 15:26:33 vasta tsitaadiga

AgentDeus kirjutas:
Hetkeseisuga võiks sama hästi tulumaksu võtta selle pealt, kui lähen vahetan enda kartulid porgandite vastu ja sealt pean 21% saadud porgandite rahalisest väärtusest rahas riigile andma icon_biggrin.gif
Sa siis polegi näinud maksuameti ukse taga järjekorras inimesi porgandi-, sibula- ja kartulikottidega, mis vahetustehingute eest tulumaksuks viiakse? icon_razz1.gif
djkiller kirjutas:
BTC ei kavatsegi tõusta?icon_biggrin.gif

Ei saagi ju tõusta, kui mingit türnühvlid meeletuid koguseid bitcoine odavalt turule paiskavad. Iga järsu languse juures on suur kogus bitcoini müüki paisatud. Keegi nagu haamerdaks iga päev seda allapoole. Nii kui hind natuke vahepeal kerkida saab, nii äsatakse uuesti. Siin peaks juba vandenõuteoreetikud tegutsema ja teooriaid varrukast puistama.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 21.02.2014 15:32:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 21.02.2014 15:29:43 vasta tsitaadiga

No hetkel ongi see nõrk koht BTC jaoks näidata, et mingi valuutaputka turul oli loll ja lasi tillist tõmmata ennast ning see viib kogu turu põhja.
Usaldus säiliks ikka sel moel, et ei tehta väljagi, et üks vahendaja kadunud on ning minnakse edasi. Kui need vahendajad kõik pankrotti lasta, siis olekski BTC vaid maksevahend.
Tänane majandus on liialt rikutud ja sõltuv vahendajate heaolust ja kohvipaksu peal ennustajatest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 21.02.2014 15:41:02 vasta tsitaadiga

Eestis on selle meditsiini jaoks tasuta lehed olemas ja perearst, kellele saad helistada ehk siis pole kohane võrdlus meie riigis kahjuks. USA puhul oleks natukene teine tera.
_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.02.2014 15:43:10 vasta tsitaadiga

Hetkel maht kasvab, aga teenuseid ju ei tule. Suured ASIC pargid peavad ju raha tagasi saama. Investeering on kindlasti 5-10% bitcoin turust.
Ehk kas peab teenuste arv kasvama, äriline kaevamine vähenema või tekkima paanika scrypt turu osas... õnneks see veel nii väike, et võib nimetada puhtalt katseliseks turuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 15:57:46 vasta tsitaadiga

Turul on juba rohkem kui 300 alt münti. Enamus on küll otseselt BTCst sõltuvad, aga on ka juba üsna iseseisvaid münte. LTC kõrval ka näiteks XPM, DOGE, PPC, NMC. Kõiki saab edukalt otse FIAT vahetada.
Krüptoraha kogus, mida päevas luuakse on päris suur. Nõudlust jääb pidevaks hinnatõusuks veel väheks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 16:34:58 vasta tsitaadiga

Teinekord meeldib mulle kohutavalt sidusast tekstist katkeid rappida:

tsitaat:

Sisuliselt on bitcoin võrreldav merikarbiga, kuid erinevus seisneb selles, et vaid vähesed vahetavad bitcoin-i elektroonilise numbrirea käegakatsutava mündi vastu ning juhul, kui huvi konkreetselt selle krüptovaluuta vastu lahtub, jääb selle valdajale vaid 33 tähemärgiline tekstijupp aga merekarpide omanikud said kasutada oma maksevahendit ka kodukaunistuses.
artikkel siin: Büroo: süüdistused politsei jõulisest käitumisest bitcoinidega kaubitsejatega ei vasta tõele - Arvamus - E24.ee

Seoses selle uudisnupuga hakkan järgmisest nädalast pakkuma kodukaunistuseks stiliseeritud avaliku aadressi väljatrükke.
ja numbreid on 27 kuni 34.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 16:42:22 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Teinekord meeldib mulle kohutavalt sidusast tekstist katkeid rappida:

tsitaat:

Sisuliselt on bitcoin võrreldav merikarbiga, kuid erinevus seisneb selles, et vaid vähesed vahetavad bitcoin-i elektroonilise numbrirea käegakatsutava mündi vastu ning juhul, kui huvi konkreetselt selle krüptovaluuta vastu lahtub, jääb selle valdajale vaid 33 tähemärgiline tekstijupp aga merekarpide omanikud said kasutada oma maksevahendit ka kodukaunistuses.
artikkel siin: Büroo: süüdistused politsei jõulisest käitumisest bitcoinidega kaubitsejatega ei vasta tõele - Arvamus - E24.ee

Seoses selle uudisnupuga hakkan järgmisest nädalast pakkuma kodukaunistuseks stiliseeritud avaliku aadressi väljatrükke.
ja numbreid on 27 kuni 34.


lükka see väide ümber siis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 16:47:29 vasta tsitaadiga

Nitrub, Aga lükka ümber väide, et hüperinflatsiooni korral on paberrahaga ainult pliita all tuld süüdata või kassile käimlasse käristada kohane?

Paberrahale annab väärtuse usaldus, huvi ja praeguse maailmavaluuta korral ka maailma kõige võimsam sõjavägi.

Huvi ja kasutajad on krüptorahadel olemas, usaldus lonkab ja sõjaväge ka ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 16:48:50 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Nitrub, Aga lükka ümber väide, et hüperinflatsiooni korral on paberrahaga ainult pliita all tuld süüdata või kassile käimlasse käristada kohane?

Paberrahale annab väärtuse usaldus, huvi ja praeguse maailmavaluuta korral ka maailma kõige võimsam sõjavägi.

Huvi ja kasutajad on krüptorahadel olemas, usaldus lonkab ja sõjaväge ka ei ole.


see on tõsi, ma pole vastupidist väitnudki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 21.02.2014 16:52:55 vasta tsitaadiga

Doge pole iseseisev, Doge is scrypt ja that is it. , Doge on lihtsalt populaarseim. Iseseisvaks saaks nimetada ainult neid münte, mis loodud siiski oma tehnoloogiaga nagu BTC SHA2, LTC jupike Scrypt, VTC täispauk Scrypt, QRK SHA3 ja noh see neetud scam Maxcoin kah SHA3 mis sai rohkem tähelepanu QRK'st. Samas populaarus ja eelistatus ongi tegelt omaette iseseisvus. Tõeliselt iseseisev pole ükski münt enne kui nende eest ei saa kaupa. BTC on ainuke vist, mille eest reaalset raha saab. Teistega on see lugu, et osadega saab kaupa (porn ja sekslelud) aga mitte raha veel ja kui tahad rahaks teha, siis sõltud ikka BTC'st icon_smile.gif

Edit:

Seoses järgmise kommentaari uskumisega parandan enda tehtud vea ja pean tunnistama enda silmis Doge iseseisvaks icon_biggrin.gif

_________________
kindel on see et miski pole kindel


viimati muutis AgentDeus 21.02.2014 16:59:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 21.02.2014 16:55:33 vasta tsitaadiga

Doge eest saad süüa, kaupa, pornot; ja teadust finantseerida. Lisaks ka ei ole kurss BTC/EUR-iga nii tugevas sõltuvuses kui teistel scryptidel. Kraken lisas ka nüüd otsese EUR/DOGE variandi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:00:45 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/bitcoin-tunneb-ennast-leedus-uha-mugavamalt.d?id=68075793
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:01:23 vasta tsitaadiga

Pigem on krüptorahadel see, et raha juurdevool on piiratud kindlate matemaatiliste valemitega, mitte sellega, et mingisugune erakapitalil olev asutus otsustab, et nüüd annab riigile võlgu ja trükib raha juurde.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:43:49 vasta tsitaadiga

Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:53:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.


Otse? Viska linki. Päris suur uudis.

AgentDeus, kõik krüptorahad on omavahel ahelais. DOGE jm nimetatud on lihtsalt iseseisvamad kui ülejäänud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 18:08:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Scart kirjutas:
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.


Otse? Viska linki. Päris suur uudis.


Vert lisandub siia - https://pock.io/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 21.02.2014 18:14:00 vasta tsitaadiga

Lisaks siis Amazonile saab ka Xbox, iTunes, Apple Store jne kinkekaarte soetada.
Hetkel listis: 1 BTC = £339.28 1 LTC = £8.80 1 PPC = £2.24 1 DOGE = £0.00074 1 MAX = £0.49 (uueneb iga 5 minuti järel).
Päris julge liigutus panna MAX ka sinna listi. Tuleb härral soov jälle turgu katsetada, siis võivad tagajärjed päris huvitavad olla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 18:15:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Scart kirjutas:
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.


Otse? Viska linki. Päris suur uudis.


Vert lisandub siia - https://pock.io/


Dogega saab ka amazonist kaupa tellida. Ise proovisin. Vahetasin doged btc-ks. Krakenist pangakontole ja siis sealt edasi krediitkaardile ja voila saingi osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 18:47:53 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Scart kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Scart kirjutas:
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.


Otse? Viska linki. Päris suur uudis.


Vert lisandub siia - https://pock.io/


Dogega saab ka amazonist kaupa tellida. Ise proovisin. Vahetasin doged btc-ks. Krakenist pangakontole ja siis sealt edasi krediitkaardile ja voila saingi osta.


xD täpselt. Väga mugav!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 18:54:10 vasta tsitaadiga

AgentDeus kirjutas:
Iseseisvaks saaks nimetada ainult neid münte, mis loodud siiski oma tehnoloogiaga nagu BTC SHA2, LTC jupike Scrypt, VTC täispauk Scrypt, QRK SHA3 ja noh see neetud scam Maxcoin kah SHA3 mis sai rohkem tähelepanu QRK'st.
Justnimelt - saaks.
LTC oma "iseseisvusega" on kuradi sõltuv BTCst. Hinnagraafik käib kh 1:1-le sama rada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 19:18:57 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:

Dogega saab ka amazonist kaupa tellida. Ise proovisin. Vahetasin doged btc-ks. Krakenist pangakontole ja siis sealt edasi krediitkaardile ja voila saingi osta.


Oota, kuni Maksuamet sinu uksele koputab järgmine veebruar.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:26:33 vasta tsitaadiga

täna tundsin puudust virtuaalraha maksest.
nimelt sai uisapäisa kodunt minema sõidetud. rahakoti unustasin maha.oleks saanud kütte ja muu eest btc des maksta oleks ma saanud oma sihtpunkti liikuda,kuid paraku tagasi koju tuju null ja enam ei viitsinud uuesti startida.seega homme uuele ringile.

siis endamisi vandusin ,et tulgu ruttu see virtuaalraha juba.Telefon nagunii alati kaasas;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:28:56 vasta tsitaadiga

Isegi maksaks hea meelega just krüptorahaga. Kahjuks on kasutaja Nitrub sarnaseid pessimiste ja inimesi, kes asjast midagi kuulnud pole veel liiga palju.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:20:58 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Isegi maksaks hea meelega just krüptorahaga. Kahjuks on kasutaja Nitrub sarnaseid pessimiste ja inimesi, kes asjast midagi kuulnud pole veel liiga palju.


ma olen juba mitu korda öelnud ,et praegune maksuvahend 21 saj jalgu jäämas.
nagunii üritatakse kõike asju ühele kaardile sokutada nagu on see umbes ID kaart mida saab kasutada osaliselt ka mobiilis.
teha mobiilis asi turvalisemaks kasvõi tel millel näpuskänner.siis iga mats ei saa su asju kätte ega raha kulutada.
ei imesta kui läheb aeg edasi ja naha all üks kiip mis ongi justkui pangakaart ja sada muud asja koos.
heaks alguseks oleksi see krüptovaluuta.
nutikate telefonide kasutus % aina kasvab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.02.2014 21:33:22 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
siis endamisi vandusin ,et tulgu ruttu see virtuaalraha juba.Telefon nagunii alati kaasas;)
MobiilID + panga mobiilirakendus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:36:39 vasta tsitaadiga

Mobiilid-panga rakendus = btc wallet;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:41:52 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
Mobiilid-panga rakendus = btc wallet;)


miks ei maksnud siis BTC-des kui telefon kaasas oli, mida veel selle jaoks vaja siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:43:55 vasta tsitaadiga

Nitrub, BTC aktsepteerimist, mis aga praegu puudub veel väga paljudes kohtades...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.02.2014 21:44:19 vasta tsitaadiga

danskel on mingi rakendus olemas. Kõige edulisem pank selles suhtes, vist küll mitte Eestis icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:46:35 vasta tsitaadiga

ma räägin ,et kui oleks olnud:D
miks seda ei ole siis ?vaata pankade valitsuste jne poole kellel jalagade alt võib maa kaduda.
unes näevad luupainajaid kus doge ,cat ja muud coinid lamamste asemel üle aia hüppavad (mitte nende rahakotti)

http://www.youtube.com/watch?v=u_t5oNCdEqQ

seal osad inimesed võivadki olla BTC asja taga;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:50:43 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Nitrub, BTC aktsepteerimist, mis aga praegu puudub veel väga paljudes kohtades...


aah, ma lugesin valesti.

pigem oodata NFC-d, võibolla juba saab kuskil maksta, pole väga kursis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:56:54 vasta tsitaadiga

Nitrub, BTC-des saab küll juba maksta, aga väga vähestes kohtades. Ideaalis võiks näiteks olla võimalus kütuse või toidukauba eest dogedes või btc-d maksta. Siinpuhul rääkides Eestist. Muude maade kohta ma eriti ei tea hetkel.

NFC teeks asja veel lihtsamaks, tõesti, aga see pole praegu probleem. Suuremat huvi on asja vastu vaja. Pole vaja kaevurite kallal õiendada, et nad rikkaks tahavad saada. Põhieesmärk on ikkagi valuutana kasutada võimalikult paljudes kohtades ning kaevurid aitavad suuresti kaasa sellele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 21.02.2014 23:49:30 vasta tsitaadiga

Aga kas sellist kauplemissüsteemi ei ole veel leiutatud erinevate krüptorahade puhul nagu forex süsteem siis tavaraha puhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 00:57:14 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Scart kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Scart kirjutas:
Vertcoin teeb tegusid. Homsest saab osta Vertiga otse Amazoni giftkaarte jne.


Otse? Viska linki. Päris suur uudis.


Vert lisandub siia - https://pock.io/


Dogega saab ka amazonist kaupa tellida. Ise proovisin. Vahetasin doged btc-ks. Krakenist pangakontole ja siis sealt edasi krediitkaardile ja voila saingi osta.


xD täpselt. Väga mugav!


Amazon gift kaarte on dogega ammuilma saanud otse osta.

http://shopdoge.com
https://treats.io/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 13:42:00 vasta tsitaadiga

http://e24.postimees.ee/2704202/rahandusministeerium-bitcoinide-ost-muuk-ei-ole-eestis-keelatud
tsitaat:
Bitcoinide vahendamine võib vastata rahapesu ja terrorismi tõkestamise seaduses toodud alternatiivsete maksevahendite teenuse pakkuja definitsiooni kirjeldusele. Juhul kui ettevõtja soovib alternatiivsete maksevahendite teenust pakkuda oma majandus-kutsetegevuse käigus, peab ta ennast registreerima. Bitcoinist saadav tulu üldiselt on maksustatav kui tavaline tulu.


Rahapesu andmebüroo: me pole bitcoinide kaubitsejatega jõulised
tsitaat:
RABi hinnangul on krüptovaluutadega (sealhulgas bitcoinidega) kauplemine käsitletav RahaPTS § 6 lg 4 kohaselt alternatiivsete maksevahendite teenuse pakkumisena:

"Alternatiivsete maksevahendite teenuse pakkuja on isik, kes oma majandus- või kutsetegevuse käigus ostab, müüb või vahendab side-, ülekande- või kliiringsüsteemi kaudu rahalist väärtust omavaid vahendeid, mille abil on võimalik täita rahalisi kohustusi või mida saab vahetada kehtiva vääringu vastu".


Ühesõnaga bitcoinid ei puutunud tegelikult asjasse. Rahapesuseadus kehtib kõikide asjade ostule/müügile, sest igal asjal on väärtus ja nende asjade väärtus ei tohi ületada 1000€ vms piiri. Rahapesuseadus tundub olema esmapilgul niivõrd kõikehõlmav ja loominguliselt interpreteeritav, et hakatakse reaalselt peedistama ikkagi vaid bitcoini. Ma siiski loodan, et rahapesu fakti määramisel ei hakkaks ülemäärast rolli mängima isiku nahavärv, poliitiline vaade ning bürokraadi tuju. Selgusetuks jäi ainult see et kas alternatiivsete maksete (näiteks porganite või arvutimängu virtuaalsete padrunite või reaalne eluline näide - Tide) vahendamise jaoks on vaja spetsiaalselt alternatiivsete maksete litsentsi vaja?

Ühelpoolt on mõistlik, et bitcoine koheldatakse seadusega samamoodi nagu porgandeid aga teiseltpoolt ei osata bitcoini millekski muuks ka liigitada. Mulle tundub, et saadakse väga hästi aru mis bitcoin on, kuid ei osata valmis väänata seadusi, mis bitcoini paika paneb, ilma et see sõnavabadust totaalselt kinni keeraks. Näiteks on raske kirjutada seadust, mis ütleb et bitcoin on raha, ilma et see Facebookis "Palju õnne sünnipäevaks" lauset seinale kirjutamist rahaks liigitaks.

Miks on üks bitcoin samasugune nagu üks "Palju õnne sünnipäevaks"? Unustaks korraks ära, et bitcoin on raha. Bitcoin on üks suur globaalne võltsimatu ja tsenseerimatu tahvel, kuhu saavad kõik inimesed kirjutada mida tahavad. Mis kasu sellisest läbutahvlist on ja kas sellega midagi kasulikku ka teha saab? Ma saan sinna kirjutada "2014.03.25 Soovin Peetrile ühe ühiku Palju õnne sünnipäevaks", samamoodi ma võin sinna kirjutada "2014.03.25 Olen Peetrile ühe ühiku tänu võlgu" või kirjutan sinna "2014.03.25 Kandsin Piratebay annetuskasti ühe ühiku bitcoini". Viimase lause ütlemine on kõige levinum. Rahapesubüroo üritab viimast näidet keelata ja maksutada, ilma et esimest näidet keelaks. Kui viimane näide tuimalt ära keelataks, siis võib juhtuda, et raha hakatakse pesema sünnipäeva õnnesoovidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.