Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 18.02.2014 22:08:53 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Tihendi puhul oleksin sinuga 100% nõus kui see aint tihendi probleem oleks icon_biggrin.gif Kuna viga esineb paljutel teistel ja teada on, et arvuti peale on raske mänge teha kuna raudvara erineb tõsiselt. Kui arvestada, et cpu'si on 2 tootjalt amd ja intel, aga neil on igast klassist mitu erinevat versiooni. Siis emaplaate kui paljud firma toodavad ja kui mitmeid versioone neist välja lastakse. Rammi toodab ka paljud erinevad firmad ja erinevaid mudeleid, siis graafika kaardid järgmiseks on jälle ati ja nvidia, aga siin juba tuleb jälle kümneid erinevaid firmasi kes toodavad oma disainiga neid kaarte. Konsoolidele on ju lihtsam kui xbone on teatud riisvara kõigile ja ps4-l samamoodi.

Kui mängul poleks probleeme kellelgi ja ma oleks ainuke, siis saaks see tõesti olla tihendi viga või riisvaraline/tarkvaraline.


Jap.Ja on veel täiendav aspekt. Suur osa jamasid tekib inimeste täiesti normaalsest soovist saada riistvara kätte võimalikult odavalt. Ja odavad jupid töötavad okeilt kuni neile ei panda peale ebanormaalset stressi. Mängimine on süsteemikomponente stressav. Asjad lähevad kiirelt nutuseks kui üritatakse vägistada odavast süsteemist välja kõik vähegi võimalik. Ja kui tehnika töötab viimasel piiril, tihti kaugel väljaspool tootja spetsifikatsioone, siis on kõikvõimalikud probleemid pidevad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.02.2014 22:40:45 vasta tsitaadiga

aht0, + 10, Löuks julgeb keegi asju omade nimedega nimetada! thumbs_up.gif

Mina olen pyydnud endale alati lahti seletada toodete hindasi, näiteks siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html
Kui keegi kunagi viitsiks pyhenduda ja uurida kas on näiteks BF4 puhul probleeme märgatavalt rohkem kui vaadatakse ainult punkte ja odavat hinda. Selles tabelis on minule arusaamatu hinna ja punktide vahe? (näiteks GTX770 ja GTX680). Saan aru, et hinda määrab ka toodangu suurus aga ... , sellest hoolimata, tuleb tunne et osad kaardid on tehtud "papi tykkidest" (hinna pöhjal).


viimati muutis Avot 18.02.2014 22:59:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2014 22:42:18 vasta tsitaadiga

lupi kirjutas:
Mul on premium account aga seda second assaulti pole kusagil !? imelik juuu!china rising küll tuli kenasti !

Tom


Logi korra browseri BF'i lehel välja ja uuesti sisse, siis peaks hakkama tööle see.

_________________
Ei ole nii lolli inimest, kes ei oskaks teist õpetada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 18.02.2014 22:48:23 vasta tsitaadiga

Nice, something went wrong peale igat 5-10 minti. Olen vägisi säilitanud lootusi selle mängu suhtes välja tulekust saati, kuid eks igal asjal ole oma piir.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.02.2014 00:32:25 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Jap.Ja on veel täiendav aspekt. Suur osa jamasid tekib inimeste täiesti normaalsest soovist saada riistvara kätte võimalikult odavalt. Ja odavad jupid töötavad okeilt kuni neile ei panda peale ebanormaalset stressi. Mängimine on süsteemikomponente stressav. Asjad lähevad kiirelt nutuseks kui üritatakse vägistada odavast süsteemist välja kõik vähegi võimalik. Ja kui tehnika töötab viimasel piiril, tihti kaugel väljaspool tootja spetsifikatsioone, siis on kõikvõimalikud probleemid pidevad.
bullshit.
elektroonika, nagu iga muugi toode peab töötama vastavalt spetsifikatsioonidele. kui ei tööta, on garantiijuhtum. odav või kallis, vahet ei ole.
ebapädeva jahutuslahenduse puhul - loll on olla loll. jahutust parandada ei ole pealegi ka kulukas.
ülekellamine on hoopis eraldi teema.

Avot kirjutas:
Mina olen pyydnud endale alati lahti seletada toodete hindasi, näiteks siin: http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html
Kui keegi kunagi viitsiks pyhenduda ja uurida kas on näiteks BF4 puhul probleeme märgatavalt rohkem kui vaadatakse ainult punkte ja odavat hinda. Selles tabelis on minule arusaamatu hinna ja punktide vahe? (näiteks GTX770 ja GTX680). Saan aru, et hinda määrab ka toodangu suurus aga ... , sellest hoolimata, tuleb tunne et osad kaardid on tehtud "papi tykkidest" (hinna pöhjal).
bf4 probleemide rohkus saab graafikaraua juures praktiliselt väljenduda vaid erinevate arhitektuuride või draiveriversioonide jooni pidi. hind ei määra mitte midagi. odav raud ise ei pane mitte kuidagi bf4 pangestuma.
tehniliselt gtx770 = gtx680. hind on puhas marketingistrateegia, üks on põlvkond vanem ja kvalifitseerus omal ajal high endi, teine on mid-high.
papitükkidest? ei saa võrdlusest aru.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.02.2014 00:44:35 vasta tsitaadiga

londiste, lause: hind ei määra mitte midagi. On kergelt öeldult imelik. Tahaksin elada samas maailmas kus Sina. beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 01:04:25 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka siis üle paari kuu BF4 proovima.
NOPE
Error: No contact with EA Online. Please try again later.
The Game Statistics Engine is currently down.

Täna vist jääb siiski ära.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.02.2014 01:26:11 vasta tsitaadiga

Fix and restart aitab
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.02.2014 01:27:57 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
londiste, lause: hind ei määra mitte midagi. On kergelt öeldult imelik. Tahaksin elada samas maailmas kus Sina. beer_yum.gif
kontekst: videokaardid ja töökindlus. ma pole näinud mitte ühtegi kaarti, mis ei töötaks selle pärast, et see odav on. ja ma olen kaarte näinud palju. tootmisdefektid, garantiicase vigased isendid, lärmakaks muutuvad jahutid, aga mitte ükski neist ei korrelleeru hinnaga. pigem vastupidi - ikaldusi näed pigem võimsate ja seega kallite kaartidega.

edit:
Dave20 kirjutas:
ot:
Gtx 770 ikka natuke parem peaks olema kui gtx 680
40mhz core ja 200mhz mäludel. that's it.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 19.02.2014 01:33:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.02.2014 01:46:02 vasta tsitaadiga

ot:


Gtx 770 ikka natuke parem peaks olema kui gtx 680


nvidia mehed, uued ajurid ka nüüd väljas 334,89, lugesin, et mängudes pidi fps tõusma, proovib järgi kas bf4-s ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.02.2014 02:01:03 vasta tsitaadiga

londiste, ma ei taha korduda. Minu isiklik nägemus/kogemus on vastupidine. Ja on ka neid kaarte ikka yksjagu olnud.
Mida enam kunagi ei osta on ATI Radeon kaardid. Minust on neid prygimäele päris mitmeid jäänud. Vöimalik, et kokkusattumus aga minule piisas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 19.02.2014 04:51:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

elektroonika, nagu iga muugi toode peab töötama vastavalt spetsifikatsioonidele. kui ei tööta, on garantiijuhtum. odav või kallis, vahet ei ole.
ebapädeva jahutuslahenduse puhul - loll on olla loll. jahutust parandada ei ole pealegi ka kulukas.
ülekellamine on hoopis eraldi teema.


okei nõus. Üldjoontes.
Kui oled arvutitega "Sina" peal on suhteliselt lihtne.

Aga kujuta ette algajat entusiasti-mängurit, kõhnukese rahakotiga, kes üritab ise oma süsteemi kokku laduda, mõni ehk isegi esimest korda.
Standardvead: ostetakse võimalikult odav aga näiliselt piisavalt võimas PSU (no näiteks 500W Codegen). Või ostab hoopis vale emaplaadi (plaanitava protsessori jaoks ebaadekvaatse).
Ostuabi teemas on võimalikult odav PSU teemaalgatajate algses ostunimekirjas suht tavaline nähe.

Ja mis sellest kompotist välja tuleb? Süsteem tavakoormusel töötab, mängides mitte (või siis teatud aja). Garantii neid juppe ei võta, sest tehniliselt need töötavad ja on korras. Kui paljud tormavad ostetud kraami 14 päeva jooksul tagastama? Või siis saadab "kahtlase" jupi garantiisse aga vastuse saamise ajaks on ülejäänud juppide "14 päeva" ammu möödas.

Seega, reaalselt näeb õnnetu konstruktor ainult lõputuid probleeme. Odav PSU paneb lumepalliefektina paugu terve süsteemi stabiilsusele. Eriti kui jäetud võimsusvaru on pisike ning psu peale kirjutas andmed marketingiosakond, mitte insenerid.

Või kivi mõnes mõttes AMD kapsaaeda: algselt 95W TDP'ga prosele disainitud emaplaadile on istutatud 125W TDP'ga prose, emaplaadi valmistajatehas on rõõmsalt andnud välja biosi uuenduse, protsessor on justnagu ametlikult toetatud aga reaalsuses võiks jahutita toiteahela VRMide peal näpud põletada (ja prose on seetõttu pidevalt mängides throttle's) [ kasutaja Dave20 kuudetagune probleem. Panin ise ka ühe sarnase kasutatud emaplaadiga puusse. 40€ õppetund, edasi ostsin hambad ristis kohe sajaeurise emaplaadi]

Võibolla on ka Intelil prosedel-emakatel mingeid analoogseid keisse, ei oska kommenteerida, viimane Inteli masin oli PIII 450.

Ma vean kihla, et lisaks reaalsetele DICE devide koodiapsakatest tulenevatele ühilduvusprobleemidele (ma ei väida et neid ei ole, vastupidi, arvan et lõviosa on sellised) on märgatav protsent ka selliseid "ühilduvusprobleeme" kus süsteemi komponent/did lihtsalt ei pea valule vastu ja see põhjustab otseselt või kaudselt mängu iseeneslikku sulgumist ja perfihädasid. Aga kogenematu kasutaja neid diagnoosida ei oska ning süüdistab tuimalt mängu.

Lisaks võivad kehvakesed draiverid olla otsene põhjus igasuguseks juraks. Radeonidest on jäänud selline mulje et tehnika on väga korralik aga ajurid on keskeltläbi suht saastad. (minevikus on olnud neli ATIt, praegu neljas Nvidia)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2014 10:08:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui ei ole läbi käinud, siis handgunnide shortcut on Origini poes üleval.


Mismoodi selle asja kätte saab ? Kuna ta oli tasuta, siis proovisin seda läbi chromi ja orign programmi. Kummastki ei saand aru kas ma sain selle või mitte. Email-i peale tuli ka kaks kirja kuna kahest kohast sai tehtud see teema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 19.02.2014 10:12:28 vasta tsitaadiga

vaata battlelog-> unlocks-> handguns , kui relvad on valged siis unlockitud.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 19.02.2014 10:13:36 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart kirjutas:
Kui ei ole läbi käinud, siis handgunnide shortcut on Origini poes üleval.


Mismoodi selle asja kätte saab ? Kuna ta oli tasuta, siis proovisin seda läbi chromi ja orign programmi. Kummastki ei saand aru kas ma sain selle või mitte. Email-i peale tuli ka kaks kirja kuna kahest kohast sai tehtud see teema.


Sain ka peale "ostu" mailile kirja, läksin seejärel lihtsalt mängu ja olid kõik relvad olemas. thumbs_up.gif Tänud, kes jagas seda ennist.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.02.2014 11:09:42 vasta tsitaadiga

Mul crashib peale dlc installi peale igat raundo, kui mappi vahetab. Ja mis veider oli siis check for update huinjaa ta tgi ära .. tõmbas installis oma 5.6gb vms. aga ikka ei hakanud tööle, siis pidin minema origins sinna info lehele ja second assaulti peal panema download. .ja tõümbas uuesti üle 5gb huinjaad ning lõpuks lasi mängida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 19.02.2014 11:33:21 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/shortcut-kits-now-live/



nupule vajutades kõik dmr relvad lahti
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.02.2014 13:28:23 vasta tsitaadiga

Sai siis ka Premium ostetud. Sellevörra ikka huvi mängu vastu on. Ja kui ei midagi muud erilist, siis söja illusioon on ikka ilusti tehtud (graafika), mis töstab mängu elamust, puudustest hoolimata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinn12
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2012




sõnum 19.02.2014 13:51:37 vasta tsitaadiga

Ma ei taha kuidagi nõustuda sellega, et probleem on riistvaras. Ise mängin i5 760 prosel ja gtx 460 kaardil (default setingutel) ning crashe on suhteliselt vähe. Ehk siis kehvapoolse riistvara peal on ka võimalik edukalt mängida. Pigem mängivad siin ikkagi rolli driverid ja ilmselt ka operatsioonisüsteem. Ise win7 ultimate pealt ei näe põhjust küll uuendada, kuna see paar fpsi juurde ei muuda otseselt midagi. Crashe muidugi on selles mängus ikka ette tulnud küll ja küll aga no bf3 algus oli ka masendavalt katkine. Küll aga on kohati fps dropid mida siiski on iga driveri uuendus vähesel määral parandanud.

Mis puudutab mängu uuendust siis uued kaardid ei toonud küll tuhinat peale nagu võiks nüüd rohkem mängida. Mäng küll jookseb sujuvamalt uutel kaartidel, kuid siiski liiga üksluine on kuidagi.

//kõik mis ütlesin on minu arvamus ja ei tee teiste arvamust maha//
PEACE
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.02.2014 13:54:40 vasta tsitaadiga

hinn12 kirjutas:

Mis puudutab mängu uuendust siis uued kaardid ei toonud küll tuhinat peale nagu võiks nüüd rohkem mängida. Mäng küll jookseb sujuvamalt uutel kaartidel, kuid siiski liiga üksluine on kuidagi.


Minu meelest BF3 mapid olidki suht jurad. Vahelduseks kõlbab mängida, aga mitte palju... Caspian ja Firestorm suht sniperiga campimise mapid ja Metro samasugune spämm nagu Locker, kui mitte hullem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 16:28:03 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
hinn12 kirjutas:

Mis puudutab mängu uuendust siis uued kaardid ei toonud küll tuhinat peale nagu võiks nüüd rohkem mängida. Mäng küll jookseb sujuvamalt uutel kaartidel, kuid siiski liiga üksluine on kuidagi.


Minu meelest BF3 mapid olidki suht jurad. Vahelduseks kõlbab mängida, aga mitte palju... Caspian ja Firestorm suht sniperiga campimise mapid ja Metro samasugune spämm nagu Locker, kui mitte hullem.

Kharg Island oleks võinud tulla.. Sealse sniper hilliga miskit ette võtta, siis oleks minu silmis üks parimaid mape BF ajaloos.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2014 16:41:13 vasta tsitaadiga

Caspian ja Firestorm on täitsa okeid, Oman oli juba päris cool ja metrosse ma põmst ei roni, mulle ei meeldinud see tunnel juba bf3-s ja vaevalt ka 4s midagi paremat on. Las seal mängivad need, kellel skilli pole.

Sain GOL Magnumi ka lahti ja eks nüüd tuleb proovida, esimesed paar pauku olid väga mõnusad icon_biggrin.gif

Vähemalt DLC mapid ei crashi soundloopiga Conquest Larges mängides ning Caspiani tunnel on meeldiv vaheldus, üldse Caspianis üllatusin, korralik sõda käib nüüd torni pärast keskel.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.02.2014 16:55:20 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Las seal mängivad need, kellel skilli pole.


Skilled värk rsk.

Tõmban sae käima

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.02.2014 17:29:41 vasta tsitaadiga

StarLight + 1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 19.02.2014 18:26:44 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka Rootsi/soome serverite ping tõusnud mitukümmend ms-i kõrgemaks? Tavaliselt ikka Rootsi serverid olnud seal 10-20ms juures. Nüüd tõusnud sinna 50+ juurde ja seda päris pikalt juba olnud. Ka BF3-s- Teiste mängude kohta ei oska midagi öelda. Või on asi minu internetis? Milles võib selline asi nii järsku tuleneda? Ruuterile res proovinud teha, ei ole muutunud midagi.
Kuigi nt teiste riikide serverite ping (kas või Saksa) nigu muutunud pole. Ikka jääb mul seal 40-50 juurde nagu vanasti ja nüüd järsku Soome/Rootsi omad sinna samasse tõusnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.