Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  advanced level dumbuser märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 02:47:30 advanced level dumbuser vasta tsitaadiga

Ei leidnud ühtegi sobivat teemat kuhu sellest dumbassist kirjutada aga lugu sis selline...
Kõrgemas koolis, mille nime ma igaks juhuks ei avalda, käib IT 1 kursusle üks selline tüüp keda kutsutakse Johniks. Kõik mis siin kirjutan on tõesti sündinud lood icon_exclaim.gif
Tunnistan, et osad naljad on suht julmad icon_redface.gif

Tüüp ise on nii dumbuser et riistvara eksamil küsiti et mis see kandiline, pruun ja 486 peale kirjutatud on. Mees mõtles 5 min ja vastas et modem!

Edited: see vist tegelikult ei olnudm tõesti eriti naljakas icon_redface.gif

Kord pidime dosi all registrit scannima. Järjekordselt kadus mees arvutitagant ja kirjutati format C: ja pandi nii kaugel asi ära et enter vaja vajutada. John oleks peaagu No vajutanud, kuid kõrvalt naeru suli öeldi, et: "Kui sa ei nõustu ketta formatimisega sis tehakse su ketas tühjaks!" mille peale vend vajutas kiirelt Yes ja enter järgi! edasi vaatas ta nutusel näol protsentide jooksmist. Süütundest aidati tal varem tehtud imagest C ketas taastata.

Kunagi üritas tõsimeeli mulle selgeks teha et ta 6110 on polüfonilised helinad! ise tegi.
Ja ta ostis 18k eest K-saluunist omale arvuti, mida ta kasutab netis surfamiseks. Eelmisel nädalal tahtis ta selle garantiisse saata kuna tema graafika kaart ei pidavat töötama. sai omale Heros 3 ning pilt ei pidavat ette tulema ning ta testis seda ka ka sõra videokaardiga...

Uurisime regedit käsku. Anti siis ülessane Internet exploreril GO nupp ära kaotada registri kaudu. Tont ei leidnud sellist teed üles- HKEY_LOCAL_MACHINE->SOFTWARE->Microsoft. Otsis oma 10 min kuni selgus et mees windows exploreriga üritas sama teed leida!

Aga mix mees just IT ala valis jääb vist suureks mõistatuseks.

_________________
minu lugupeetus


viimati muutis hannes36 27.02.2004 09:54:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.02.2004 03:01:48 vasta tsitaadiga

te olete ikka haiged küll icon_rolleyes.gif
kui mees matsu ei jaga.. küll siis koolist kaob mingi aja pärast.. aga teie olete küll täiesti mõttetud mehed seal koolis.. see kõik annab alust oletada, millised te "suureks" kasvanuteks olete. allooo! tulge maa peale tagasi.

ot, ma ei leidnud siit midagi naljakat...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 27.02.2004 03:21:54 vasta tsitaadiga

aga kool ja kursused ongi ju õppimiseks,
selleks ta sinan ju tuligi- ei midagi naljakat ...
samas kui ta oleks jah kõik lõpetanud väi vähemalt läbi käinud ja siis selline icon_razz.gif see oleks naljakas
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 03:29:34 vasta tsitaadiga

hannes36, oleks sa sõjaväes, siis pumpaks ja jookseks sa sellise teise inimese üle, kes ei ole nii andekas kui sina loomulikult, naermise eest end lolliks ja tiksuks pärast seda vähemalt nädal aega vahipati kesklaatsaretis icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 03:35:42 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
hannes36, oleks sa sõjaväes, siis pumpaks ja jookseks sa sellise teise inimese üle, kes ei ole nii andekas kui sina loomulikult, naermise eest end lolliks ja tiksuks pärast seda vähemalt nädal aega vahipati kesklaatsaretis icon_mad.gif


Paistab, et DVD on kaitseväes teeninud, minu ajal oleks sa liktsalt pidanud 5 staadioniringi jooksma.
Märtsikuus ja kõihe madalam vesi põlvedeni icon_lol.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 27.02.2004 08:18:06 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
hannes36, oleks sa sõjaväes, siis pumpaks ja jookseks sa sellise teise inimese üle, kes ei ole nii andekas kui sina loomulikult, naermise eest end lolliks ja tiksuks pärast seda vähemalt nädal aega vahipati kesklaatsaretis icon_mad.gif


Õige kui ei saa aru et kõik on inimesed siis hakatakse seda muud moodi selgeks tegema. "Sisemine side, sõduri leidlikkus jne....... "
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 08:23:46 vasta tsitaadiga

aga minu arvamus on hoopis teistsugune.
no palun öelge mulle, mida on sellisel vennal asja IT-sse ?
eks need naljad nac julmad olid jah, aga öelge nüüd, kui te oleks ise selle dumbassi kõrval istund, kas te siis oleks jätnud sellised asjad tegemata ?
i don`t think so...

EDIT: vend oli nii loll, et ei saand isegi aru, et talle s*tta keeratakse ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.02.2004 08:36:10 vasta tsitaadiga

sa aX ei saa pointile pihta?
asi pole rumaluses vaid selles, kui julmad üksteise vastu ollakse.. see sisendb poisile veel et ta on äpu, hakkab seda ka uskuma lõpuks ja oletegi ta elu rikkunud..
mis see teie asi on, kas ta oskab või mitte? teeb ta teil elu raskemaks? võtab teilt midagi.. a'la töö jne? elu õpetab niigi kutti ise
olete nagu venelased, kambaga kargate nõrgemale selga, selle asemel, et natukene suunata ja õpetada...

ot: paljud "lapsepõlves" äpud olnud võivad lõpuks teile koha kätte näidata
(hitler, arnoldi poiss, ka einstein vist oli natsa lollakas nooruses..krt seda teab.... icon_razz1.gif )

okok, mida iganes lolli juttu võib ajada.. aga naljakas see lugu küll ei ole, ennem võiks jutu kasvõi rauafoorumi alla tõsta ...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 09:43:32 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
te olete ikka haiged küll icon_rolleyes.gif
kui mees matsu ei jaga.. küll siis koolist kaob mingi aja pärast.. aga teie olete küll täiesti mõttetud mehed seal koolis.. see kõik annab alust oletada, millised te "suureks" kasvanuteks olete. allooo! tulge maa peale tagasi.

ot, ma ei leidnud siit midagi naljakat...


sama jutt.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 09:44:18 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
hannes36, oleks sa sõjaväes, siis pumpaks ja jookseks sa sellise teise inimese üle, kes ei ole nii andekas kui sina loomulikult, naermise eest end lolliks ja tiksuks pärast seda vähemalt nädal aega vahipati kesklaatsaretis icon_mad.gif


millegipärast ma arvan, et sõjaväes naerdakse tema üle icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 27.02.2004 09:51:32 vasta tsitaadiga

Kas selles koolis peale MS Windu ka midagi õpetatakse. Ma arvan, et igale arvutile on lausa au asi windu all format c: saada ja midagi pingviinide või punaste kuradikeste partei üllitistest peale saada. Kui ta ise ennast lõpp petsialistiks peaks ja asi peenelt öeldes pees oleks, aga õppimise ajal tibusi loetakse "sügisel". Samas om ka selliseid "tugevaid" lõpetajaid nähtud, kes HP-UX süsteemis regeditiga starditavaid protseduure revideerida üritas..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 09:54:08 vasta tsitaadiga

Kartsingi, et mõistetakse valesti...Peaks vist midagi enda õigustuseks ütlema kaa, aga ega see vist eriti kerge ei ole icon_sad.gif

Kõik need asjad on toimunud kooli praktika ajal, kus toimub iseseisev töö ning format c'd saab tehtud pea igapäev icon_rolleyes.gif Kõike seda peaksime me oskama. ning temaga ühel tasemel olnuid on veelgi, kuid kes suhtuvad format c'sse teatava umbusuga
Practical jokes on saanud siin juba igaüks: teha Low level format VSM tüüpi ketastele, vahetada VSM helikaarte ning ehitada võrku kui võrgukaabel ja võrgukaart on tuksis. Ja ega me siis nüt peris nii ka ei tee, et keerame vennal sita kokku ja sis näitame näpuga ja naerame...aitame tal ike arvutit korda teha.
Arvatavasti saaks oma ülessantega paremini hakkama kui ta natukenegi kuulaks mida õpetajad klassi ees räägivad ning tegeleks vähem oma ratega.

Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 10:05:29 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...


Eesti sõjaväes enam kahjuks mitte. Kooli kehalise tunnid raskemad kui see icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.02.2004 12:27:04 vasta tsitaadiga

mõttetud IT mehed siis
sama laks ka valitsusega, kari idioote teeb päevast päeva samu otsuseid
kallavad kohvi ja loevad lehti->üks lollem kui teine thumbs_down.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 27.02.2004 12:29:17 vasta tsitaadiga

Mulle jääb küll mulje, et see on siis teil mingi eriti wannabe itkool seal, 98 kasutavad arvutid ja muud ei õpita kui format c tegemist?
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 13:28:53 vasta tsitaadiga

jumalast õige jutt. Format c: peaks olema kodus õpitud asi juba, koolis peaks juba midagi kasulikku õppima.
Rate süsteemist ja mõttest aru saada on enivei raskem kui format c:

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 27.02.2004 14:36:13 vasta tsitaadiga

miks inimene õpib IT'd kui format c:'d teha ei oska???
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 15:12:05 vasta tsitaadiga

Ix kirjutas:
miks inimene õpib IT'd kui format c:'d teha ei oska???
sellepärast, et ta pärast õppimist oskaks....
Miks laps läheb kooli kui ta kirjutada ei oska?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speedo
HV vaatleja
speedo

liitunud: 21.09.2003




sõnum 27.02.2004 15:14:43 vasta tsitaadiga

maybe tahabki ära õppida seda seal. küsimus selles kuda ta üldse sinna õppima sai ?? Kas seal ei peaks olema sisse astumis exameid tegema ,kusjuures üks peaks kindlalt arvuti alane olema!!! icon_neutral.gif icon_neutral.gif Muidu aga pole patt mitte teada mis on FORMAT C icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
_________________
just dont hurt me !!

O/V: Mingi võimendit, peaasi et töötax ja maxax alla 200 equ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andy00
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 27.02.2004 15:24:21 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, milles nali. Talle tuleks lihtsalt viisakalt (ei ole jutumärkides) see asi korra lahti seletada ja hakkab taipama küll. Rate vastu aitab "viisakas" jutt.
PS: Kas teema algataja teadis juba sündides mis asi on format c:? ei usu icon_smile.gif


Noname kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...

Eesti sõjaväes enam kahjuks mitte. Kooli kehalise tunnid raskemad kui see icon_wink.gif


OT: Kui sa vahis või sides passid siis pidi jah, kehaline raskem olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 15:28:24 vasta tsitaadiga

ega see kool nüt teab mis tasemega ei ole. kuid teisest küljest... kui raffas on väga erinevate tasemega arvutit kasutanud tuleb ju kõik nullist peale rääkida, ja kahjuks on laboris sellised saanid mis XP eriti ei kannata. Õpitakse ka muud peale win keskkonna, hetkel meil ju alles pool kursust läbi. Kursusele sai ta sedasi sisse et konkurs peaegu et puudus täielikult. Oli vestlus ja testid, kuid kuna nii väahe tahtjaid oli, siis võeti kõik vastu kes tahtsid. Kusjuures mitmed tulid selle ideega, et saada kas sõjaväest pikendust v õppelaenu Vööta icon_neutral.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 27.02.2004 15:32:01 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
(hitler, arnoldi poiss, ka einstein vist oli natsa lollakas nooruses..krt seda teab.... icon_razz1.gif )

Nägin mingit dokumentaali Einsteini kohta. Vend ei osand veel 5-aastaselt normaalselt rääkida. Oli veits alaarenenud. Kooli minnes oli kirjutamisega raskusi jms. Aga vaata, mis tänu heale mõistusele tast välja kukkus.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 15:37:04 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
ega see kool nüt teab mis tasemega ei ole. kuid teisest küljest... kui raffas on väga erinevate tasemega arvutit kasutanud tuleb ju kõik nullist peale rääkida, ja kahjuks on laboris sellised saanid mis XP eriti ei kannata. Õpitakse ka muud peale win keskkonna, hetkel meil ju alles pool kursust läbi. Kursusele sai ta sedasi sisse et konkurs peaegu et puudus täielikult. Oli vestlus ja testid, kuid kuna nii väahe tahtjaid oli, siis võeti kõik vastu kes tahtsid. Kusjuures mitmed tulid selle ideega, et saada kas sõjaväest pikendust v õppelaenu Vööta icon_neutral.gif

KHK?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 28.03.2004 17:19:17 vasta tsitaadiga

no ok.. formatist saan veel aru .. tüüp kes arvutiga kokku on puutun'd peaks ikka teadma mis see on... kuigi paistab et win-i funktsioonidest pol'd ta eriti kuulnõ.. rohkem nagu netiinime' või nii.. ..aga et ta regeditit ei osan'd.. noo kuulge.. sedan't küll ei saa lapsele pahaks panna.. kui ta'i ole winiga tegel'd siis ta ka ei tea kuidas seda teha.. suht mõttetu teist naerda.. a samas mida tead sa näiteks wilhelm I vallutustest?? kuigi ajalugu õpivad ju kõik..
_________________
maakas passib arvuti taga.. mõtleb:arvuti on loll!!!!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:27:25 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...


Eesti sõjaväes enam kahjuks mitte. Kooli kehalise tunnid raskemad kui see icon_wink.gif


Oled käinud?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:29:17 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Noname kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...


Eesti sõjaväes enam kahjuks mitte. Kooli kehalise tunnid raskemad kui see icon_wink.gif


Oled käinud?
ei, aga tean mis seal toimub ja ei kavatse ka minna.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:30:35 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ttt kirjutas:
Noname kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Hmm, arvatavasti saab sõjaväes joosta ja pumbata nii või teisiti. Kuigi elu õpetab jah...


Eesti sõjaväes enam kahjuks mitte. Kooli kehalise tunnid raskemad kui see icon_wink.gif


Oled käinud?
ei, aga tean mis seal toimub ja ei kavatse ka minna.


Mida sa siis kardan kui raske ei ole?
Kuulujuttude põhjal pole mõtet üldistusi teha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 28.03.2004 17:33:22 vasta tsitaadiga

roflmao. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:35:38 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
roflmao. icon_lol.gif


Kes veel ei tea, mis see tähendab siis:

ROFLMAO, acronym

Polite form of the acronym IAYSDAH: ?I acknowledge your strangely depressing attempt at humor.?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:39:26 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ei, aga tean mis seal toimub ja ei kavatse ka minna.

tee meile seda rõõmu ja ütle palun siis, mis seal toimub icon_question.gif võiksid pikemalt kirjutada lausa (kui siin ei taha, siis võid mulle ka privasse kirjutada, väga suure huviga tahaks teada)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:41:49 vasta tsitaadiga

dvd vader, eks Noname teab täpselt mis seal toimub. Ta on sellest ju kuulnud
icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 17:44:55 vasta tsitaadiga

eiei, las vend räägib kõik südamelt ära. mul on nö. lausa professionaalne huvi ajateenistust puudutavate kuulujuttude vastu
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 18:04:54 vasta tsitaadiga

asi ei ole kuulujutt asi nii ongi. Olen ise kaitseliitlane, lähedane sõber Läänema Maleva ühe pealikuga, käin kaitseliidu õppustel ja kuulen mida seal räägitakse.
Praegu on 3 sõpra sõjaväes kes käivad kodus kuus 2x, üks sai 3 kuuga noorem seeruks ja praegu lebotab viljandis ja teeb juhilube et hiljem autoga mingit võlli ringi sõidutada.
Isegi kuperjanovi pat. pole enam minagi erilist. Võrreldes sellega mis toimus 95 aastal ei ole sõjaväest enam järel haisugi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 18:06:10 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=91265&highlight=

Seda juttu võib nüüd seal jätkata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 28.03.2004 20:40:50 Re: advanced level dumbuser vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:

Tüüp ise on nii dumbuser et riistvara eksamil küsiti et mis see kandiline, pruun ja 486 peale kirjutatud on. Mees mõtles 5 min ja vastas et modem!


mind ikka huvitab, mis siis oli see huvitav-kandiline-pruun asjake?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 21:58:18 vasta tsitaadiga

vana 486 prose... icon_rolleyes.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 22:03:58 vasta tsitaadiga

tegelt see võib olla ka 486 eeku maxev pruuni värvi modem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 00:44:50 vasta tsitaadiga

Rääkides ikkagi topicust siis mullegi jäi mulje, et räägitakse KHK-st, sest seal on tõesti selline vestluse-teemaline sisseastumiseksam. Rääkides aga õpetajatest kes seal riistvara arhidektuuri õpetavad (Noorma) siis ei imesta ja ei pane kohe mitte kuidagi pahax vennale, kes ei tea kuidas foraatida ketast ja milleks see vajalik on. Keegi tark ja leidlik ja uuendustemeelne õpetaja lihtsalt ei tule 4000 kr/kuus õpetama asjast huvitatutele arvuti riistvara põhitõdesid. Pealegi kui arvutilaboris on tõesti 486/pent1 stiilis arvutid, millel on lagi op. süsteemiks 98, siis tõesti põhitõed saab selgeks aga kuhu selline teadmisega tööle saad? Ega vist ei saa, kui ise teadmisi sõprade või HV kaudu ei ammuta (siinkohal suured kiiduavaldused HV loojatele). Niiet suunake oma energia grupikaaslaste poole selgitamaks neile asja. Pealegi 30% IT-d õppivatel õpilastel pole kodus arvutit ja kuskohast peaks ta teadma, mis asi on ide kaabel ja miks kirjutatakse ta just ide nime all, kuigi kõlab nagu id .. jne.. mõelge siis kas te kõik ikka teate miks 1 asi on nii teine teisiti.
Kui rääkida KHK prioriteedist: "hinnatud asjatunda heade tegude koolist" siis tekib küll küsimus, milline asjatunda saab 3 aastaga võhikust ainult koolis õpituga icon_question.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 29.03.2004 00:49:28 vasta tsitaadiga

Nu, mis teha, kui ei tea, mis on format c:,
aga elu õpetab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 01:44:11 vasta tsitaadiga

kui tüüp väga tohman pole, siis sai ta peale seda trikki format c: selgeks arvatavasti... icon_lol.gif
kuigi on jube huvitav nähtus, kuidas paljude inimeste IQ ikka mitukümmend pügalat allapoole prantsatab kui arvutiga tegemist tuleb....kui ikka inglisekeelt vähegi osata, siis loogikaga saab enamusest asjadest aru (st tavakasutamises...registrit, progemist jms ma hetkel ei mõtle)...

kusjuures selle formati lugu on arvatasti suht lihtne seletada....tüüp ei olnud eriti kindel endas, ei tahtnud aga valesti ka teha (kartes nii formatti kui teiste naeru, pealegi võib selline kartus teinekord väheke mõtet halvata kah)...ja kui keegi midagi ütles kõrvalt, siis arvas et küllap teine teab paremini ja panigi selle...ja see kõik suurendas tema edasist ebakindlust veelgi....

selline asi võib tekitada vandis masendust ja tunnet et ta ei saagi kunagi oskama....ja kui kaob huvi asjaga tegeleda, siis ongi õigel õppimisel lõpp....

üldjoontes soovitaks selliste naljadega suht ettevaatlik olla, võib vandi tuleviku tõesti kihva keerata...kambaga on suht kerge oma ego upitamiseks kellegi kulul nalja teha (ja sellega kaasa minna, kambamõttelaadist on üsna raske lahti saada), aga tasub natuke pildist väljapoole kah mõelda... beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 19:04:46 Re: advanced level dumbuser vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Kord pidime dosi all registrit scannima....

tõesti julm värk

hannes36 kirjutas:
Aga mix mees just IT ala valis jääb vist suureks mõistatuseks.

aga äkki selleks, et talle see teema huvi pakub ja tahab õppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.04.2004 23:05:33 vasta tsitaadiga

Mees kutsub enda juurde arvutispetsialisti.
Spetsialist:
"Mis teil mureks on?"
Mees:
"Minu arvutis on Windows 98."
"Jaa..."
"Minu arvuti ei tööta."
"Jah, seda te juba ütlesite."

natukene lisa

Tegelikult sündinud lugu ühe ettevõtte igapäevaelust:
Juhtivtöötaja helistab arvutimehele ja kärgib: "E-mail ei tööta!"
arvutimees: "Kuidas ei tööta?"
juhtivtöötaja: "Noh, kirjad ei tule kohale!"
arvutimees: "Kas te võrku sisse olete loginud?"
juhtivtöötaja: "Olen!"
arvutimees: "Ja ei tööta?"
juhtivtöötaja: "Ei tööta!"
Arvutimehike tuleb vaatama, veendub, et pole võrku logitud.
arvutimees: "Näidake, kuidas te võrku logite?"
Juhtivtöötaja sisestab oma kasutajanime, paroolivälja jätab täitmata, vajutab "OK".
Programm tahab loomulikult ka parooli. Selle peale juhtivtöötaja vajutab "Cancel" ning teatab rõõmsalt, et ongi logitud!
arvutimees: "Peate ikka parooli ka panema!"
juhtivtöötaja: "Ei pea!"
arvutimees: "Peab ikka!"
juhtivtöötaja: "Ei saa panna, sest ei saa sisestada parooli!"
arvutimees: "Miks ei saa?"
juhtivtöötaja: "Sest nii kui tähti sisestan, tulevad tärnid! Kogu aeg tulevad tärnid, ei saa sisestada!"
arvutimees: "Peavadki tärnid tulema, sest vaadake, kui näiteks keegi teie seljataga seisab, siis ta ei näe, mis parooli te kirjutate!"
juhtivtöötaja mõtleb veidi ja hakkab siis kõva häälega naerma: "Nüüd te küll valetate - tärnid tulevad siis ka, kui keegi minu seljataga ei seisa!!!!!!!!!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.04.2004 23:07:31 vasta tsitaadiga

Elas kord noormees, kelle eluunistus oli saada Suureks kirjanikuks. Kui tal paluti "Suur" lahti seletada, vastas ta:
"Ma tahan, et seda, mida ma kirjutan, loeks kogu maailm. Ma tahan, et minu kirjutatu paneks inimeste närvid ja emotsionaalse taluvuse tõsiselt proovile. Ma tahan kirjutada asjadest, mis paneksid inimesed vihast ja valust karjuma, nutma, ulguma!"
Praegu töötab ta Microsoftis ja kirjutab error-tekste.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.04.2004 02:03:21 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Elas kord noormees, kelle eluunistus oli saada Suureks kirjanikuks. Kui tal paluti "Suur" lahti seletada, vastas ta:
"Ma tahan, et seda, mida ma kirjutan, loeks kogu maailm. Ma tahan, et minu kirjutatu paneks inimeste närvid ja emotsionaalse taluvuse tõsiselt proovile. Ma tahan kirjutada asjadest, mis paneksid inimesed vihast ja valust karjuma, nutma, ulguma!"
Praegu töötab ta Microsoftis ja kirjutab error-tekste.

seda tean icon_razz1.gif thumbs_up.gif , mul siuke raamat lausa selliseid nalju täis, mingi nimeks oli vist "tunne oma laptopi" vms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  advanced level dumbuser
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.