|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
11.02.2014 18:42:22
|
|
|
| Maximus, mängimisele orienteeritud? ma ei näe videokaarti selles kompotis?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
11.02.2014 21:15:25
|
|
|
| polegi enam neid juppe müüa seal. imelik. muidu oli asuse amd r9 780x videoks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
12.02.2014 00:07:51
|
|
|
See variant on kindlasti parem kui APU! Kõik tip-top ma arvan. Kõvaketast võiksid teadjamad kommenteerida.
Aga see on kindel, et ära seda rõvedat plärisevat ATX kasti võta. Kuna sul juba kooslus mAtx plaadiga, siis leia see tühised 8€ juurde ja võta see korpus: ZALMAN MINI TOWER T3
*mõnusalt kompaktne
*USB3 esipaneelil
*paremad jahutusomadused
*kena nii seest, kui väljast
*tolmufiltrid ees, all ja üleval
*SSD jaoks kohad
*toitel ja jalgadel vibratsiooni ja libisemisevastased kummipadjad.
8 lisa euro eest täitsa hea diil või mis?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
12.02.2014 00:40:34
|
|
|
duxdery, Korpuse vahetasin ära
Tomorrow, Miks see ketas parem on?
Aga video osas. Hinna piir oli niigi 300€ Üle on juba ilma nendetagi. Aga annan infoks edasi. Ehk leiab natuke eure juurde
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
12.02.2014 00:46:22
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
duxdery, Korpuse vahetasin ära
Tomorrow, Miks see ketas parem on?
Aga video osas. Hinna piir oli niigi 300€ Üle on juba ilma nendetagi. Aga annan infoks edasi. Ehk leiab natuke eure juurde  |
Kui mingi harcore gamer ei ole, siis on see 260x täiesti piisav. Mina mängisin üle aasta BF3'e high seadetel HD 6870'ga ja oli vägagi mängitav.
TPU ülevaate kohaselt on 260x veidi võimsam isegi 6870'st:
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
12.02.2014 00:55:17
|
|
|
duxdery, No siiamaani mängis mingi juustuga. AGP video ja 775 socetil prose. Täpsemad andmed puuduvad.
Igal juhul on talle kõva edasiminek
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.02.2014 01:14:28
|
|
|
Froggy, seagate vs wd ketta vahe on vastupidavuses juba suur.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
12.02.2014 01:45:48
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
780X  |
haha. töö juures oli mõte hajevil. 270x ikka ja seda ka, et kust olek üldse kõige odavam tellida omale arvutit? kas see 1a.ee on kõige odavam place? või oskab keegi soovitada mingit teist kanalit. ei pea eestist olema. kui näiteks eraldi jupid tellida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.02.2014 10:33:40
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| 1a on üks odavamaid. ArvutiTark on kah suht odav, kuigi kõiges nad konkureerida ei saa, kuna neil rohkem töötajaid ja esindused kah mitmel pool eestis mis lisab kulusid. 1a hea asi on see, et korvi saab jagada, et küsida nõuandeid või ülevaadet. AT-l seda võimalust kahjuks veel pole. Galador on kah suht odav. |
AT plussiks ongi ilmselt see, et sa näed tooteid oma silmaga ja kui ilusti küsid, ka katsuda
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.02.2014 11:32:27
|
|
|
caramis, eelis aint neil kes Tartus või Savingorodi oblastis elavad - Pärnus pole ühtegi normaalset arvutipoodi - aint mingid krdi nukapealsed parandused
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.02.2014 11:33:46
|
|
|
| Auron kirjutas: |
caramis, eelis aint neil kes Tartus või Savingorodi oblastis elavad - Pärnus pole ühtegi normaalset arvutipoodi - aint mingid krdi nukapealsed parandused  |
"Savingorodi oblastis" HAHAHA kuld
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
torpa
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2009
|
12.02.2014 12:01:42
|
|
|
Tere,
Tahaks mänguri arvutit kokku laduda umbes 400-600€
Prose olen umbkaudu vaadanud i5-4440 ja kõvaketas mis lõpuks sisse tuleks oleks Samsung evo 840 120gb
ega rohkem pole ise suutnud välja mõelda. On üldse sellise summa eest võimalik korralik arvuti mis kestab saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maximus
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
12.02.2014 13:42:36
|
|
|
| Auron kirjutas: |
caramis, eelis aint neil kes Tartus või Savingorodi oblastis elavad - Pärnus pole ühtegi normaalset arvutipoodi - aint mingid krdi nukapealsed parandused  |
Klickis on jubedalt ülehinnatud asjad aga nelja tiivikuga gürokopterit saab imetleda. Või vähemal karpi mis on riiuli otsa tõstetud.
Oomipood on ka totaalselt lage... ja termokahaneva hind on nagu kullast võrreldes selle Riia mnt elektriäriga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.02.2014 13:48:15
|
|
|
ma ei arvanud, et asi nii hull on. rets.
aga teemasse tagasi - tarvis korpust, mis mahutab mATX plaadi koos GTX285-ga ära + klassikaline HDD. filtrid on tähtsad ja samuti ei saa ka videokaardile värske õhu ettesöötmist alahinnata, olgu seda stock confis või lisaventilaatori(te)ga. USB3 tähtust hetkel ei oma, seda praegusel emaplaadil nagunii olemas ei ole. karbi välimus võiks siiski ka silmale kena olla.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
torpa
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2009
|
12.02.2014 19:43:36
|
|
|
| rmc, Vaatasin , et operatiiv mälu maksis üllatavalt palju. Kas sealt koha pealt ei saa viimaseid kopikaid kokku hoida või on tõesti valitud mälu nii kõvasti üle teistest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.02.2014 21:39:01
|
|
|
torpa, hinnavahe teiste pulkadega ei ole eriti suur ja haswelli puhul loeb mhz ja cl väga... antud pulgad on cl8, odavaimad cl11 ja vahe suur... alla 1600mhz ei tahaks nagu ka minna
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.02.2014 22:33:26
|
|
|
| Jah aga kui võtta mingi äeste tavaline pulk siis hinnavahe tuleb seal 10-15 eura mis ei muuda ju midagi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.02.2014 22:56:13
|
|
|
| Kui hirmus kriitiline eelarve siis alati rohkem odavamat on parem kui vähem kallimat. Kui valik jääb 4gb vs 8gb on eriti kriitiline.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
13.02.2014 03:05:36
|
|
|
| 4570S turboklokkide saavutamiseks on eraldi jahutus kriitiline osa või sobib ka stock põhimõtteliselt?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.02.2014 08:28:05
|
|
|
Jahutab inbox 100% probleemideta. Kui vaiksemat tahad siis võta aftermarket.
Otseselt vaja pole, väga jahe CPU.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
13.02.2014 23:09:49
|
|
|
Tallinnas odavalt HDMI to HDMI kaablit? Mitte pakkuda euronics, kus on kullatud otstega
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
17.02.2014 21:15:54
|
|
|
| Keegi head mehaanilist klaviatuuri osakaks mängimiseks soovitada? Vaadates 1a'st, ei ole valik just kõige laiem ja hinnad väga kõrged, või oleks vale oodata, et Eestist odavamalt saaks?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2014 07:16:21
|
|
|
| Kui võimalus on, siis Ducky Shine 3 Soomest tellida.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
18.02.2014 11:22:19
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| Keegi head mehaanilist klaviatuuri osakaks mängimiseks soovitada? Vaadates 1a'st, ei ole valik just kõige laiem ja hinnad väga kõrged, või oleks vale oodata, et Eestist odavamalt saaks? |
Millises mõõdus klaviatuuri üldse soovid? Kas TKL/TK või täismõõt, mis layout (inglise, vene, nordic), kas macrod ja eraldi multimedia nupud vajalikud, millist MX switch.
Hinnad on neil üldse kõrged, alla 80 EUR väga raske saada. Ducky Shine 3 oleks jah hea valik aga hind oleks juba üle 160 EUR.
Võid ehk vaadata Arvutitark.ee (http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Klaviatuurid//?), seal natukene suurem valik.
Või siis Galador.ee (http://www.galador.ee/catalog/search/129-klaviatuurid/q/cherry/p/3), samuti valikut on aga kõik ainult tellimise peale.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
18.02.2014 13:54:02
|
|
|
Logitech G710+ näiteks HV odavaim hind 129.-
arvesta sellega, et mehaaniline klaviatuur on suht "häälekas". G710+ kasutab MX brown tüüpi lüliteid, mis on suht vaiksed mehaaniliste valikus, aga tavalise klaviatuuriga võrreldes siiski plõgiseb kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2014 16:41:41
|
|
|
| Logi näeb kohuta välja, aga tal vaikseim cherry mx switch (brown) ning robber dome on lisatud klahvi alla, et veel enam summutada heli.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
18.02.2014 17:02:39
|
|
|
| Tahaks midagi võimalikult lihtsat, ilma igasuguste lisa nuppudega. Müra, ei ole minujaoks suur probleem, kuid mängimiseks tahaks nuppe, mida ei pea väga suruma. Pluss, üle 80 väga maksta ka ei tahaks. Tahan liiga palju?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2014 19:27:27
|
|
|
| Suts palju tahetud jah selle hinna eest. Cooler Masterilt saab selle raha eest midagi küll. Cherry MX Brown või RED switches siis sobilikud kui kerget vajutust soovid. Browni suur eelis on tactile feedback, mida redil pole.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
18.02.2014 19:46:37
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Suts palju tahetud jah selle hinna eest. Cooler Masterilt saab selle raha eest midagi küll. Cherry MX Brown või RED switches siis sobilikud kui kerget vajutust soovid. Browni suur eelis on tactile feedback, mida redil pole. |
Midagi paremat sellest: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/339494/ , vist ei leia?
Kui hinda vaadata..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaska
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.02.2014 20:30:51
|
|
|
Razer blackwidow ?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2014 21:26:41
|
|
|
| vaska kirjutas: |
Razer blackwidow ?  |
Sellel on ainult US layout ning MX Blue switchid (vajutus kõlab nagu vali hiireklikk, rohkem typerite pärusmaa, mitte gamerite). Razer blackwidow stealthil on küll ka brown switchid, kuid ikkagi US layout only ja razeri kurikuulus ebatöökindluse maine on minu silmis mõjuvad põhjused mitte selle valimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
18.02.2014 21:45:40
|
|
|
| Blackwidow kohta on ikka väga palju lagunemisejuttu kuuldud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
18.02.2014 23:04:52
|
|
|
Teatud põhjustel olen veidi aega sunnitud elama ainult ühe netipulgaga kodus. Suht nõme on aga naisega pulka jagada, tõsta minu arvutist tema läpakasse jne. Mis oleks kõige mugavam, meeldivam ja ka soodsam lahendus, kuidas panna pulk toimima mõlema arvutiga.
Mingi ruuter, kuhu pista pulk ning kust saaksin kaabliga lauaarvutisse vedada (lauaarvutil wifit pole) ja see sama ruuter tekitaks wifi, mida saaks läpakaga kasutada?
Või on olemas näiteks mingi "vahejupp" mida saaksin lauaarvuti ja pulga vahele panna, mis tekitaks wifit? Ei ole sellel alaga väga kursis, ehk keegi soovitab midagi.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
19.02.2014 00:15:57
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Suts palju tahetud jah selle hinna eest. Cooler Masterilt saab selle raha eest midagi küll. Cherry MX Brown või RED switches siis sobilikud kui kerget vajutust soovid. Browni suur eelis on tactile feedback, mida redil pole. |
Midagi paremat sellest: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/339494/ , vist ei leia?
Kui hinda vaadata.. |
Hinna poolest küll jah.
Aga see klaviatuur väga hea, oman isegi sellist aga on MX RED switch, väga kerge vajutuse registreerib ära. Samuti natuke lühem kui tavalise suurusega klaviatuur - ei jää liiga suur vahe vasaku ja parema käe vahele mängimisel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
19.02.2014 00:26:44
|
|
|
Ostma peaksin soomest, seega foorumis pakutavad kahjuks ei huvita. Ühesõnaga pean otsima 3G toega ruuterit?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
19.02.2014 01:21:27
|
|
|
| Hmm, ma ei tea kas raatsin osta mehaanilist klaviatuuri, tahaks, samas aga olen üritanud oma build'i alla 900€ hoida, äkki oskate soovitada mingeid mitte mehaanilisi klaviatuure ka?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
19.02.2014 10:07:32
|
|
|
Kas mõni firma sellist mehhaanilist klaverit ka teeb mis enamvähem vastaks meie tähestikule visuaalselt ehk siis EST mehhaanilist niikuinii vast pole aga lähim on rootsi asetus kui ma eie eksi? Vahetaks endal ringi aga kuna ülejäänd majarahvast - rääkimata mudilasest vajab ikkagi visuaalselt sidet klahvidega siis mingi US jms layout ei lähe loosi. Üle ka kalli klaveri nuppe ei taha kleeberdada - eriti veel kui taustavalgustusega on
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
19.02.2014 10:21:56
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Kas mõni firma sellist mehhaanilist klaverit ka teeb mis enamvähem vastaks meie tähestikule visuaalselt ehk siis EST mehhaanilist niikuinii vast pole aga lähim on rootsi asetus kui ma eie eksi? Vahetaks endal ringi aga kuna ülejäänd majarahvast - rääkimata mudilasest vajab ikkagi visuaalselt sidet klahvidega siis mingi US jms layout ei lähe loosi. Üle ka kalli klaveri nuppe ei taha kleeberdada - eriti veel kui taustavalgustusega on  |
Spetsiaalselt EST layout vist jah puudub. Kõige lähem on saksa (puudub Õ) või nordic (puudub Ü, Õ).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
19.02.2014 10:40:41
|
|
|
dRifteR, kas saksa klaver mitte QWERTZ pole
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|