Ping on korras, väga hea nüüd mängida . T-34-1 uus lemmik , super tank, eeviimase kahuriga oli üpriski hea ja viimasega veel parem nüüd. Kuppel bouncib mõnusalt mürske
Valentinipäeva puhul. Ise võtsin ikka viimast eile sellest.
Päris hea lagg serverites.
OT:http://englishrussia.com/2014/02/12/so-many-tanks-in-one-place/
Endal pole patchist saati kordagi lagginud üheski serveris. Umbes pooleks on neid kellel laggab ja kellel mitte. Ju siis mingid settingud milllega mängu connection hakkama ei saa _________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Elu on näidanud, et spamimine ja nõudmine ei too mingit kasu. LoLis oli ka kunagi miskit sellist ja EUW server, mis whines ja spamis koguaeg foorumis jäi refundist ilma, samas kui teised serverid eriti sõna ei võtnud selle kohapealt ja said refundi laggi eest.
Ma pakun, et serveri laggiga on nad ise ka kursis.
Pluss probleem ei pruugi nende poolnegi olla. Võib ka vabalt ISP teema olla, et nad ei suuda nii massiivseid servereid ülal hoida lihtsalt.
no prem. päris jube andmine, eelviimase vastase võtsin viimase myrsuga, viimane oli oneshot. vakk
Võit!
Lahing: Liivajõgi 14.02.2014 18:08:59
Masin: E 25
Kogemused: 2 972 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 66 471
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „Tankiäss”
Huvitav. Eile oli kõik tibitobi. Praegu on mul EU1 stabiilse 925-999 pingiga, EU2 seal 100-150 tuuris. Mõlemal juhul mängimine võimatu. _________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Ma pakun, et serveri laggiga on nad ise ka kursis.
Pluss probleem ei pruugi nende poolnegi olla. Võib ka vabalt ISP teema olla, et nad ei suuda nii massiivseid servereid ülal hoida lihtsalt.
Ja lagg ei tulenegi WarGamingust vaid serverite ISPst.
Ja free prem päev ei olnud laggi eest vaid see oli järjekordne progrejate fail, mis anti liiga vara kätte - Sõbrapäeva kink.
Ja lagg ei tulenegi WarGamingust vaid serverite ISPst.
Ja free prem päev ei olnud laggi eest vaid see oli järjekordne progrejate fail, mis anti liiga vara kätte - Sõbrapäeva kink.
Kui see pull pihta hakkas ma pakkusin kohe, et raudselt mingi ISP ei suuda provideda vajalikuga neid. Nojah..
Mul tekis väike probleem mänguga. Eile töötas mäng ilusti aga täna enam ei tööta.
Ehs siis kui avan mängu viskab kohe dont send. Äkki oskab keegi aidata ?
Olen teemat juba natuke aega lugenud ja nüüd hakkasin ka ise mängima. Päris nii hästi välja ei tule, kui mõnel siin, aga tundub nendes madalamets järkudes päris hästi minevat. Kasutaja sai kunagi ammu juba tehtud. Statsid sellised (ega keegi kampa ei taha võtta, et areng kiirem oleks): http://www.noobmeter.com/player/eu/eestimees4x4/511775336/.
Mul tekis väike probleem mänguga. Eile töötas mäng ilusti aga täna enam ei tööta.
Ehs siis kui avan mängu viskab kohe dont send. Äkki oskab keegi aidata ?
Paljud siin meeskondlikult mängivad ehk siis kui paljudel siin on või kuulub Eesti meeskonda?
EPS Baltikumi kvalIfikatsioon on varsti tulemas. Toimub kaks kvalfiikatsiooni, kui esimeses võib halvasti minna, siis järgmine päev võite proovida uuesti.
EPS Baltikumi (Pro Series) kvalfikatsiooni võitja pääseb edasi EPS Batlikumi alagrupimängudele kus tuleb võistelda Balti riikide meeskondadega, kaks meeskonda alagrupis saab edasi finaalturniirile Leetu. Loodan, et nüüd on piisavalt informatsiooni!
Kohustuslik on ESL meeskonna profiil koos 7+ liikmega, pluss gameaccount verified.
Keegi oskab öelda kas on mingi muu võimalus ka peale mürskude mitte sisse laskmine tanki põlengute takistamiseks? Liigagi tihti süttib t-34-1 põlema ja seda veel 2 korda järjest sama lahingu jooksul.
Keegi oskab öelda kas on mingi muu võimalus ka peale mürskude mitte sisse laskmine tanki põlengute takistamiseks? Liigagi tihti süttib t-34-1 põlema ja seda veel 2 korda järjest sama lahingu jooksul.
Automaatne tulekustuti vähendab ka süttimise šansse.
Kõik liinid on mängitavad. Algajale peaks vene heavy liin ilmselt tõesti parim olema - kõige universaalsemad masinad. Usa torniga TD-d on head, sealjuures hellcat on eriti mõnus aparaat. Tier 8st läheb soomus ka adekvaatseks , küll aga kaob mobiilsus.
Keegi oskab öelda kas on mingi muu võimalus ka peale mürskude mitte sisse laskmine tanki põlengute takistamiseks? Liigagi tihti süttib t-34-1 põlema ja seda veel 2 korda järjest sama lahingu jooksul.
Mis mode üldse kasutama võiks? Ise olen siiamaani nö vanilla mänguga mänginud.
Lase Jove modpack peal, seal on enamus vajalikku koos. Installimise ajal vaata selgitusi Youtube videolt, seal seletab kõike lähemalt, ainult vaja vene keele oskust: http://mirtankov.net/sborka-modov/9590-sborka-modov-ot-jove-world-of-tanks-088.html
Ise kasutan Ghost Recon sihikut ehk siis Deegie oma. _________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Jimb0's on suht mõttetu sihikumod tbh. meltymaps mathmod või kriegstreiber's "Mjölnir" v2 hulka asjalikumad, lisavad ekraanile infot ja ei risusta tarbetu tiluliluga _________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Jimb0's on suht mõttetu sihikumod tbh. meltymaps mathmod või kriegstreiber's "Mjölnir" v2 hulka asjalikumad, lisavad ekraanile infot ja ei risusta tarbetu tiluliluga
???? Täpselt samasugune ülesehitus nagu su Mjö'lgi. Saad ju erinevate vahel valida.
Mjölnil on lisafeatureid näiteks vastase view range ja sinu masina camo väärtuse arvutus, vastase soomuse läbistamsie võimalus sel distantsil kuhu sihid ja mis nurga all enam läbistamine tõenäoline ei ole, sihitava vastase reload aeg... Jimbo sihikul sellist lisainfi ei ole
Näide siis meltymapsi näol
Spoiler
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.