Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Air märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.01.2014 13:40:42 vasta tsitaadiga

Võta System.log ette ja hakka probleemi otsima, ajaliselt seal kirjas mis toimus.

Sul see modem pidevalt taga?

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 13:43:19 vasta tsitaadiga

Ei ole taga.
Ööseks võtan kõik usb seadmed ära ja enne kaane avamist panin tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.01.2014 13:49:56 vasta tsitaadiga

See, et restardi pead tegema USB seadme vahetamisel tuleb sellest, et USB seadmed tarbivad rohkem kui USB standard ettenäeb, kontroller paneb pordi lihtsalt lukku.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 18:31:29 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
See, et restardi pead tegema USB seadme vahetamisel tuleb sellest, et USB seadmed tarbivad rohkem kui USB standard ettenäeb, kontroller paneb pordi lihtsalt lukku.


no ütleme nii, et s***s närvidele käib juba.

päevläbi pole ühtegi USB riista taga olnud ja siis ei tunne ühtegi auku ära.

nagu mingi DOS oleks, et seadmete kasutamiseks tuleb uuestilaadimine teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 18:51:28 vasta tsitaadiga

aga tee backup ja lase tarkvara nullist peale
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:05:24 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
aga tee backup ja lase tarkvara nullist peale


see ju mäkimeeste põhiargument, et ega see windows pole et peab formatit tegema kogu aeg icon_lol.gif

homme lippan imarvutite teenindusest läbi icon_mad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:38:37 vasta tsitaadiga

Kui kehtiv garantii siis igal juhul IMi või Valgesse Klaari thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:51:40 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Kui kehtiv garantii siis igal juhul IMi või Valgesse Klaari thumbs_up.gif


Kellelgi IMi garantiiga kogemusi?

Mitu päeva või nädalat nad läpakat oma käes hoiavad? Ei tahaks eriti kaheks nädalaks töömasinast ilma jääda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:52:14 vasta tsitaadiga

issand no helista, küsi, uuri
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 22:07:42 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
issand no helista, küsi, uuri


Kui juba kõrri kargasid siis, mis su telefoninumber on? Küsiks sinu kogemuste kohta IMi garantiiga.

Pea kümmekond meili vahetanud IMi tüüpidega, aga põhitekst "tulge kohale".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 22:50:00 vasta tsitaadiga

Loomulikult "tulge kohale" vastus.

Hooldus

Endla 69/ Keemia 4, Tallinn 10616
Tallinna hooldus 686 9020
Tartu hooldus 686 9024
hooldus[ät]imarvutid.ee
www.imarvutid.ee
E-R 9-18

Enda kogemsu: max nädal. Aga ma ei ole klient olnud kes 10x korda kutset on oodanud ning ei ole bossina jalaga ukse lahti löönud ning "õigust" nõudnud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 00:46:30 vasta tsitaadiga

See tulge kohale on ikka kõvasti juurdunud, võiksid inimese sealt ära võtta ja automaatvastaja panna...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 16:49:50 vasta tsitaadiga

Täna sain sõnumi, et nad tellisid mingi varuosa ja läheb aega.
Kuigi ametlikus esinduses võiks ikka nende viimase mudeli varuosad kohapeal olemas olla...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 31.01.2014 08:35:16 vasta tsitaadiga

Õunad on nagu meil autodest Jaguarid vist icon_smile.gif
_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 31.01.2014 15:44:58 vasta tsitaadiga

Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus. Tahan MacBook Prod osta aga ootan pea kuu, et nendele see sisse tuleks. Non stock configa masinatega on sama lugu.
Võiks indeed, aga pole.
Forss kirjutas:
Täna sain sõnumi, et nad tellisid mingi varuosa ja läheb aega.
Kuigi ametlikus esinduses võiks ikka nende viimase mudeli varuosad kohapeal olemas olla...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 18:14:16 vasta tsitaadiga

linux kirjutas:
Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus.


Kopin imarvutite kodulehelt:
"Pakume oma klientidele laia valikut Apple’i tooteid ning ametlikku hooldust"

Authorized service, aga ei viitsi väga pilli löhki ajada.
Mo arust ikka ametliku hoolduse esindusega tegu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 20:44:07 vasta tsitaadiga

IM Arvutid on volitatud Apple hooldus Eestis. Ametlik esindus küll ei ole.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 16:37:06 vasta tsitaadiga

Lintkaabel vahetati ära.

Eks ole näha, kas vead kadunud või ikka jamab.

EDIT nädal hiljem:
Täielik huumor ikka. Kopp ees sellest IM hooldusest juba.
Avastasin, et põhja alt üks kruvi kadunud.
Hoolduse vennad ei suuda kruvigi korpusesse keerata. thumbs_down.gif

Isiklikust kogemusest nüüd küll sõbrale maci ei suuda soovitada.
Tüübid lihtsalt raiskavad klientide aega oma praagiga.

ja need USB pordid ei tööta jätkuvalt ja tahavad opsys restarte.
Kuigi ilusti sai töölehele oli see viga kirja pandud.

1100 euro eest võiks ikka natuke paremat kvaliteeti saada.
Pigem kannatan praaki ja teen restarte kui raiskan oma aega ja sõidan sada korda sinna hooldusesse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 13.02.2014 17:02:39 vasta tsitaadiga

Maciga on nii, et kui esimesed 3 kuud ilma probleemideta töötab. Siis töötab igaveselt.
Kui on probleeme, siis ei ole pikka iga ja tasuks müügile mõelda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 17:08:06 vasta tsitaadiga

Et kui esimese kolme kuu jooksul peaks kõvaketas otsa saama, siis on kogu toode praak jah? icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 14.02.2014 10:29:45 vasta tsitaadiga

Praak ta just ei ole, kuid suure tõenäosusega tekib neid riistvara probleeme veel.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 11:12:07 vasta tsitaadiga

Kus see loogika on?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 14.02.2014 15:45:35 vasta tsitaadiga

Suurt loogikat ei ole. Kuid tavaliselt praktika näitab, et see on nii.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 15:49:23 vasta tsitaadiga

Et kui kingston on teinud praak rammi, siis praktika on näidanud, et sureb maha ka inteli toodetud prose või cruiciali vorbitud ssd?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:10:40 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Et kui kingston on teinud praak rammi, siis praktika on näidanud, et sureb maha ka inteli toodetud prose või cruiciali vorbitud ssd?

Loomulikult. Lisaks kaob veel stepslist vool, kui laadima hakata ja kui wifi sisse lülitada siis põleb ruuter maha jne. icon_biggrin.gif

Mu kolm last varsti kolm aastat macairi-i "seljas" eland ja kasutusõigust tugevama prinsiibil jaganud. Uue laadija olen vahepeal ostnud, sest vana räbaldus väga ära juba. Ehk siis peab vastu väga hästi. Plast korpus oleks ammu sajaks killuks olnud. Mina oskan mac-i ainult kiita. Ühtki tehnilist jama pole olnud. Ja mis veel, aku peab siiani suurepäraselt. Niipalju kui tuttavate-töökaaslastega suhelnud olen, siis kõigil on akud hiljemalt aastapärast suht kasutuks muutund. Ses mõttes et mingi 30 minutit pole ju mingi kasutusaeg. Pmtl. oled ikka "sabapidi" vooluvõrgus kinni. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 19:03:00 vasta tsitaadiga

Pean ka omaltpoolt kiitma MacBook Airi - suurepärane aparaat. Sai eelmise aasta jaanuaris endale hangitud see masin (2012a 13" mudel) peale pikka kaalumist ja võrdlemist (varasemalt olin 13" MacBook Pro peal, mis oma kohmaka suuruse tõttu jäi tahvelarvuti ja lauaarvuti kõrval tahaplaanile). Siiani 0 probleeme ja 100% kasutusrõõmu, pole ilmselt omanud ühtki tehnikavidinat, millega niivõrd rahul oleks olnud. Läks asi lausa nii kaugele, et asendas hoopistükis nii lauaarvuti kui ka tahvli. Kodus teeb kõik tööd ära ja muretult saan kaasa ka võtta kõikjale.
Küllap ultrabooki eelised ja rõõmud on kõigil selged, aga miks just nimelt mac? Sai proovitud tuttava ~600€ hinnaklassis samsungit, mis oli ka väga mõnus ja tõsiselt üllatas mind, sest alati olen pessimistlik olnud Samsungi läpakate ning Windowsi kui sülearvuti opsüsteemi osas. Aku täitsa asjalik, korpus mõnus õhuke ja kõik muu ka 600€ läpaka kohta igati vinge. Kuna endal oli plaanis sinna 1000€-1200€ kanti sihtida, siis sai võetud ette erinevad ultrabookid asuselt, samsungilt, toshibalt, fujitsult ja kellelt iganes veel. Pilt oli kirju, aga sai enamvähem selgeks, et ultrabookide maailmas on hinnaklass sama tootjalt-tootjale (kohati näisid Windowsimasinad kallimadki olevat) ja kuna tol hetkel oli siin foorumis tutikas MB Air ka müügil, ei olnud enam kahtlustki. Küllap otse poest ostes oleks pikemalt mõelnud ja kaalunud, aga kuna ka foorumist ostmine tuli kõne alla, siis paremat varianti leida ei õnnestunud. Ja tagantjärele mõeldes küllap oleks kahetsenud ka, kui poleks MB Airi võtnud.
Aku osas tõesti endalgi alati head kogemused olnud macidega: nt siiani kestab aku sama hästi kui uuena (tegelikult pareminigi tänu viimasele uuendusele), mis on väga meeldiv mulle kui kasutajale.
Minu arvamus seepärast on ka tuttavatele läpakaid soovitades, et kui hinnaklass ületab 1000€, tasub osta mac, pole paremat läpakat, seda valdkonda apple oskab suurepäraselt. Samas lauaarvutitele mõeldes oleks nagu Windowsi-PC esimeseks mõtteks.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 17.02.2014 20:30:24 vasta tsitaadiga

Tõsi, olen isegi mõni aeg 13" Airi kasutanud ning halbu sõnu öelda pole. Nüüd aga tekkinud valikuvariandina 13" Retina MBP juurde, suurus ja kaal enam-vähem sama, mõnevõrra võimsam ning oluliselt parema ekraaniga. Kui kahju natuke juurde maksta pole, siis tasuks viimane variant kindlasti ära, aga halb valik pole kumbki.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 00:59:16 vasta tsitaadiga

Jep, hetkel on tõesti 2 suurepärast valikut saadaval. Hetkel valides vaataks ehk isegi 13" RMBP suunas icon_razz.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 11:54:03 vasta tsitaadiga

Väikene uuendus Macbook Airidele ja hinnaalandus 100 dollarit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 14:26:06 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Jep, hetkel on tõesti 2 suurepärast valikut saadaval. Hetkel valides vaataks ehk isegi 13" RMBP suunas icon_razz.gif

Ma ostsingi just (2-3kuud tagasi) selle 13" RMBP. Hea arvuti muidugi aga vahest mõtlen et äkki oleks pidand ikka air-i ostma icon_confused.gif
Pro on ikka tuntavalt raskem. Kellel enne air-i pole olnud, see ei saa muidugi midagi aru aga 11" airiga võrreldes on pro nagu sangpomm icon_neutral.gif
Air-il väsis nüüd aku ka ära. Uus päris kallis, või noh nii need akud maksavadki (u.60 euri), samas tunni või veidi peale saab taga veel netis surfata.
Aga peab ikka vist ära tellima. Sealt hiinast ta tuleb ka ju mingi 60 päeva.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 16:17:05 vasta tsitaadiga

11" airiga ilmselt jah võrdlemist ei kannata. Endal 13" Air ja selle kõrval uuem 13" RMBP palju raskem pole. Samas oma 2012a mudelit ostes oli 13" RMBP siiski suurem kui praegu ja siis ei olnud pikemat mõtlemistki sel teemal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 17:28:16 vasta tsitaadiga

2012 lõpus vaatasin 13" Airi ja rMBP kõrvuti - Air jättis tükk maad suurema arvuti mulje. Põhiliselt vist tunduvalt suurema ekraani ääre töttu. Aga no samas peale ekraanil pildi erinevuse nägemist ei olnud Air enam valikus ja sai rMBP ära rabatud. Väga hea otsus oli thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 18:34:55 vasta tsitaadiga

Väljastpoolt euroopat toodud aparaadile eestis garantiid teostakse? Arve vajalik?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 20:35:08 vasta tsitaadiga

minu arust on macid samamoodi seerianumbri alusel ülemaailmse garantiiga.
https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do sealt saad kontrollida.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.06.2014 10:52:12 vasta tsitaadiga

Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 10:57:03 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas.
Mis monitoriga on tegu? St vähegi kaasaegne monitor ei tohiks väga mingeid "draivereid" tahta...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.06.2014 11:07:25 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
vipu kirjutas:
Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas.
Mis monitoriga on tegu? St vähegi kaasaegne monitor ei tohiks väga mingeid "draivereid" tahta...


Mingi samsung on ja ta töötab hästi, aga fondid on hästi karvased. Äkki mõne teise tarkvaraga saab rohkem siluda neid asju. LCD font clear ma leidsin, aga see pole see. Airi enda omal pole mingeid valikuid peale värvide ja läpaka ekraanil on fondid paremini kui suurel monitoril.

Välisel monitoril on kõik tekstid kole boldis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 11:10:44 vasta tsitaadiga

Kasuta VGA asemel DVI või HDMi ühendust.
Tee suvaline ajutine kasutaja ja vaata kuda selle all pilt on.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.06.2014 11:12:46 vasta tsitaadiga

Mul ongi HDMI. Nõme on see, et läpakas viskab reso paigast kui on väline lisatud. Ta ei oska millegi pärast kasutada mõlemal ekraanil õigeid reolutsioone.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 11:13:08 vasta tsitaadiga

Siis mirroring peal sul. Linnuke eest ära ja peaks jonksus olema.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.06.2014 11:20:36 vasta tsitaadiga

Hmmm, okei nii on palju parem kvaliteet jah. Mirror mulle meeldib, aga harjun siis ringi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 11:30:17 vasta tsitaadiga

Mirror on alati mirror olnud - ehk siis peegeldabki ühe ja sama pildi mõlemale ekraanile. Erinevaid resosid kasutades sama pilt mõlemas ekraanis ette saada on suht raskesti teostatav kui just pole täpselt 2x reso vms e. retina efekt.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.06.2014 11:30:53 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Mirror on alati mirror olnud - ehk siis peegeldabki ühe ja sama pildi mõlemale ekraanile. Erinevaid resosid kasutades sama pilt mõlemas ekraanis ette saada on suht raskesti teostatav kui just pole täpselt 2x reso vms e. retina efekt.


Selge, windowsi all mul olid mõlemad 1080, siis polnud probleemi jah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2014 11:35:36 vasta tsitaadiga

Pole kindel, kas aitab aga googeldades jäi selline asi näppu:

http://superuser.com/questions/770957/macbook-pro-second-monitor-resolution-hack

If that still does not allow you to select the resolution you are looking for you have these options:

Paid software - SwitchResX

Free software - SetResX

You can also edit the hardware profile for the external monitor in /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.Boot.plist
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.06.2014 10:38:54 vasta tsitaadiga

Üks küsimus veel, apple stores on Software update - macbook air smc firmware update 2.0 mida ma olen teinud 4 korda juba ja ikka pakub uuesti. Kuidas sellest lahti saaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 11:06:17 vasta tsitaadiga

tee manuaalselt uuendus http://support.apple.com/kb/DL1748?viewlocale=en_US&locale=en_US
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.06.2014 11:25:57 vasta tsitaadiga

Tegin läbi, aga stores pakub uuesti sama update.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 26.06.2014 14:22:53 vasta tsitaadiga

Mingi anomaalia Mail rakendusega, suht tihti juhtub nii, et Mail muudab mitme nädala tagused meilid Unreaded olekusse. Suht tüütu asi.
Kas kellelgi on veel nii olnud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 14:31:30 vasta tsitaadiga

Mina olen Mail rakenduse üldse maha kandnud. Mavericksiga muutus asi täiesti kasutuskõlbmatuks.
Loodetavasti Yosemitega asi paraneb ja saab uuesti kasutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.07.2014 13:02:11 vasta tsitaadiga

Küsimus hiire kohta. Kui ma ostaks sinihambaga suvalise hiire, kas Air tunneb selle ära või peab kasutama hiirega kaasasolevat usb jublakat? Mac hiired on kole kallid ja mul on hiirt vaja ainult mõneks asjaks, muidu kasutan trackbadi. Häda on selles usb jublakas, kaks usb pesa ainult ongi. Ühes on mul väline kõvaketas ja teises on telefon.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Air mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.