|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
25.01.2014 13:40:42
|
|
|
Võta System.log ette ja hakka probleemi otsima, ajaliselt seal kirjas mis toimus.
Sul see modem pidevalt taga?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
25.01.2014 13:43:19
|
|
|
Ei ole taga.
Ööseks võtan kõik usb seadmed ära ja enne kaane avamist panin tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
25.01.2014 13:49:56
|
|
|
See, et restardi pead tegema USB seadme vahetamisel tuleb sellest, et USB seadmed tarbivad rohkem kui USB standard ettenäeb, kontroller paneb pordi lihtsalt lukku.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
28.01.2014 18:31:29
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| See, et restardi pead tegema USB seadme vahetamisel tuleb sellest, et USB seadmed tarbivad rohkem kui USB standard ettenäeb, kontroller paneb pordi lihtsalt lukku. |
no ütleme nii, et s***s närvidele käib juba.
päevläbi pole ühtegi USB riista taga olnud ja siis ei tunne ühtegi auku ära.
nagu mingi DOS oleks, et seadmete kasutamiseks tuleb uuestilaadimine teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
28.01.2014 18:51:28
|
|
|
| aga tee backup ja lase tarkvara nullist peale
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
28.01.2014 21:05:24
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| aga tee backup ja lase tarkvara nullist peale |
see ju mäkimeeste põhiargument, et ega see windows pole et peab formatit tegema kogu aeg
homme lippan imarvutite teenindusest läbi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.01.2014 21:38:37
|
|
|
Kui kehtiv garantii siis igal juhul IMi või Valgesse Klaari
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
28.01.2014 21:51:40
|
|
|
| digweed kirjutas: |
Kui kehtiv garantii siis igal juhul IMi või Valgesse Klaari  |
Kellelgi IMi garantiiga kogemusi?
Mitu päeva või nädalat nad läpakat oma käes hoiavad? Ei tahaks eriti kaheks nädalaks töömasinast ilma jääda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.01.2014 21:52:14
|
|
|
| issand no helista, küsi, uuri
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
28.01.2014 22:07:42
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| issand no helista, küsi, uuri |
Kui juba kõrri kargasid siis, mis su telefoninumber on? Küsiks sinu kogemuste kohta IMi garantiiga.
Pea kümmekond meili vahetanud IMi tüüpidega, aga põhitekst "tulge kohale".
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.01.2014 22:50:00
|
|
|
Loomulikult "tulge kohale" vastus.
Hooldus
Endla 69/ Keemia 4, Tallinn 10616
Tallinna hooldus 686 9020
Tartu hooldus 686 9024
hooldus[ät]imarvutid.ee
www.imarvutid.ee
E-R 9-18
Enda kogemsu: max nädal. Aga ma ei ole klient olnud kes 10x korda kutset on oodanud ning ei ole bossina jalaga ukse lahti löönud ning "õigust" nõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
30.01.2014 00:46:30
|
|
|
| See tulge kohale on ikka kõvasti juurdunud, võiksid inimese sealt ära võtta ja automaatvastaja panna...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
30.01.2014 16:49:50
|
|
|
Täna sain sõnumi, et nad tellisid mingi varuosa ja läheb aega.
Kuigi ametlikus esinduses võiks ikka nende viimase mudeli varuosad kohapeal olemas olla...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
31.01.2014 08:35:16
|
|
|
Õunad on nagu meil autodest Jaguarid vist
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
31.01.2014 15:44:58
|
|
|
Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus. Tahan MacBook Prod osta aga ootan pea kuu, et nendele see sisse tuleks. Non stock configa masinatega on sama lugu.
Võiks indeed, aga pole.
| Forss kirjutas: |
Täna sain sõnumi, et nad tellisid mingi varuosa ja läheb aega.
Kuigi ametlikus esinduses võiks ikka nende viimase mudeli varuosad kohapeal olemas olla... |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
31.01.2014 18:14:16
|
|
|
| linux kirjutas: |
Ametlikus esinduses?
IMarvutid on edasimyyja, mitte ametlik esindus. |
Kopin imarvutite kodulehelt:
"Pakume oma klientidele laia valikut Apple’i tooteid ning ametlikku hooldust"
Authorized service, aga ei viitsi väga pilli löhki ajada.
Mo arust ikka ametliku hoolduse esindusega tegu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
31.01.2014 20:44:07
|
|
|
IM Arvutid on volitatud Apple hooldus Eestis. Ametlik esindus küll ei ole.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
11.02.2014 16:37:06
|
|
|
Lintkaabel vahetati ära.
Eks ole näha, kas vead kadunud või ikka jamab.
EDIT nädal hiljem:
Täielik huumor ikka. Kopp ees sellest IM hooldusest juba.
Avastasin, et põhja alt üks kruvi kadunud.
Hoolduse vennad ei suuda kruvigi korpusesse keerata.
Isiklikust kogemusest nüüd küll sõbrale maci ei suuda soovitada.
Tüübid lihtsalt raiskavad klientide aega oma praagiga.
ja need USB pordid ei tööta jätkuvalt ja tahavad opsys restarte.
Kuigi ilusti sai töölehele oli see viga kirja pandud.
1100 euro eest võiks ikka natuke paremat kvaliteeti saada.
Pigem kannatan praaki ja teen restarte kui raiskan oma aega ja sõidan sada korda sinna hooldusesse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
13.02.2014 17:02:39
|
|
|
Maciga on nii, et kui esimesed 3 kuud ilma probleemideta töötab. Siis töötab igaveselt.
Kui on probleeme, siis ei ole pikka iga ja tasuks müügile mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.02.2014 17:08:06
|
|
|
Et kui esimese kolme kuu jooksul peaks kõvaketas otsa saama, siis on kogu toode praak jah?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2014 10:29:45
|
|
|
| Praak ta just ei ole, kuid suure tõenäosusega tekib neid riistvara probleeme veel.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.02.2014 11:12:07
|
|
|
| Kus see loogika on?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2014 15:45:35
|
|
|
| Suurt loogikat ei ole. Kuid tavaliselt praktika näitab, et see on nii.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.02.2014 15:49:23
|
|
|
| Et kui kingston on teinud praak rammi, siis praktika on näidanud, et sureb maha ka inteli toodetud prose või cruiciali vorbitud ssd?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.02.2014 16:10:40
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Et kui kingston on teinud praak rammi, siis praktika on näidanud, et sureb maha ka inteli toodetud prose või cruiciali vorbitud ssd? |
Loomulikult. Lisaks kaob veel stepslist vool, kui laadima hakata ja kui wifi sisse lülitada siis põleb ruuter maha jne.
Mu kolm last varsti kolm aastat macairi-i "seljas" eland ja kasutusõigust tugevama prinsiibil jaganud. Uue laadija olen vahepeal ostnud, sest vana räbaldus väga ära juba. Ehk siis peab vastu väga hästi. Plast korpus oleks ammu sajaks killuks olnud. Mina oskan mac-i ainult kiita. Ühtki tehnilist jama pole olnud. Ja mis veel, aku peab siiani suurepäraselt. Niipalju kui tuttavate-töökaaslastega suhelnud olen, siis kõigil on akud hiljemalt aastapärast suht kasutuks muutund. Ses mõttes et mingi 30 minutit pole ju mingi kasutusaeg. Pmtl. oled ikka "sabapidi" vooluvõrgus kinni.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
17.02.2014 19:03:00
|
|
|
Pean ka omaltpoolt kiitma MacBook Airi - suurepärane aparaat. Sai eelmise aasta jaanuaris endale hangitud see masin (2012a 13" mudel) peale pikka kaalumist ja võrdlemist (varasemalt olin 13" MacBook Pro peal, mis oma kohmaka suuruse tõttu jäi tahvelarvuti ja lauaarvuti kõrval tahaplaanile). Siiani 0 probleeme ja 100% kasutusrõõmu, pole ilmselt omanud ühtki tehnikavidinat, millega niivõrd rahul oleks olnud. Läks asi lausa nii kaugele, et asendas hoopistükis nii lauaarvuti kui ka tahvli. Kodus teeb kõik tööd ära ja muretult saan kaasa ka võtta kõikjale.
Küllap ultrabooki eelised ja rõõmud on kõigil selged, aga miks just nimelt mac? Sai proovitud tuttava ~600€ hinnaklassis samsungit, mis oli ka väga mõnus ja tõsiselt üllatas mind, sest alati olen pessimistlik olnud Samsungi läpakate ning Windowsi kui sülearvuti opsüsteemi osas. Aku täitsa asjalik, korpus mõnus õhuke ja kõik muu ka 600€ läpaka kohta igati vinge. Kuna endal oli plaanis sinna 1000€-1200€ kanti sihtida, siis sai võetud ette erinevad ultrabookid asuselt, samsungilt, toshibalt, fujitsult ja kellelt iganes veel. Pilt oli kirju, aga sai enamvähem selgeks, et ultrabookide maailmas on hinnaklass sama tootjalt-tootjale (kohati näisid Windowsimasinad kallimadki olevat) ja kuna tol hetkel oli siin foorumis tutikas MB Air ka müügil, ei olnud enam kahtlustki. Küllap otse poest ostes oleks pikemalt mõelnud ja kaalunud, aga kuna ka foorumist ostmine tuli kõne alla, siis paremat varianti leida ei õnnestunud. Ja tagantjärele mõeldes küllap oleks kahetsenud ka, kui poleks MB Airi võtnud.
Aku osas tõesti endalgi alati head kogemused olnud macidega: nt siiani kestab aku sama hästi kui uuena (tegelikult pareminigi tänu viimasele uuendusele), mis on väga meeldiv mulle kui kasutajale.
Minu arvamus seepärast on ka tuttavatele läpakaid soovitades, et kui hinnaklass ületab 1000€, tasub osta mac, pole paremat läpakat, seda valdkonda apple oskab suurepäraselt. Samas lauaarvutitele mõeldes oleks nagu Windowsi-PC esimeseks mõtteks.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
17.02.2014 20:30:24
|
|
|
| Tõsi, olen isegi mõni aeg 13" Airi kasutanud ning halbu sõnu öelda pole. Nüüd aga tekkinud valikuvariandina 13" Retina MBP juurde, suurus ja kaal enam-vähem sama, mõnevõrra võimsam ning oluliselt parema ekraaniga. Kui kahju natuke juurde maksta pole, siis tasuks viimane variant kindlasti ära, aga halb valik pole kumbki.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
18.02.2014 00:59:16
|
|
|
Jep, hetkel on tõesti 2 suurepärast valikut saadaval. Hetkel valides vaataks ehk isegi 13" RMBP suunas
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
29.04.2014 11:54:03
|
|
|
| Väikene uuendus Macbook Airidele ja hinnaalandus 100 dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.06.2014 14:26:06
|
|
|
| heff kirjutas: |
Jep, hetkel on tõesti 2 suurepärast valikut saadaval. Hetkel valides vaataks ehk isegi 13" RMBP suunas  |
Ma ostsingi just (2-3kuud tagasi) selle 13" RMBP. Hea arvuti muidugi aga vahest mõtlen et äkki oleks pidand ikka air-i ostma
Pro on ikka tuntavalt raskem. Kellel enne air-i pole olnud, see ei saa muidugi midagi aru aga 11" airiga võrreldes on pro nagu sangpomm
Air-il väsis nüüd aku ka ära. Uus päris kallis, või noh nii need akud maksavadki (u.60 euri), samas tunni või veidi peale saab taga veel netis surfata.
Aga peab ikka vist ära tellima. Sealt hiinast ta tuleb ka ju mingi 60 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
08.06.2014 16:17:05
|
|
|
11" airiga ilmselt jah võrdlemist ei kannata. Endal 13" Air ja selle kõrval uuem 13" RMBP palju raskem pole. Samas oma 2012a mudelit ostes oli 13" RMBP siiski suurem kui praegu ja siis ei olnud pikemat mõtlemistki sel teemal
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.06.2014 17:28:16
|
|
|
2012 lõpus vaatasin 13" Airi ja rMBP kõrvuti - Air jättis tükk maad suurema arvuti mulje. Põhiliselt vist tunduvalt suurema ekraani ääre töttu. Aga no samas peale ekraanil pildi erinevuse nägemist ei olnud Air enam valikus ja sai rMBP ära rabatud. Väga hea otsus oli
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.06.2014 18:34:55
|
|
|
| Väljastpoolt euroopat toodud aparaadile eestis garantiid teostakse? Arve vajalik?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
25.06.2014 10:52:12
|
|
|
| Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.06.2014 10:57:03
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas. |
Mis monitoriga on tegu? St vähegi kaasaegne monitor ei tohiks väga mingeid "draivereid" tahta...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
25.06.2014 11:07:25
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
| Kas mingit paremat teise monitori majandamise programmi pole Airile? See osx enda oma ei saa suurt seadistada ja mu välisel monitoril ei ole mac drivereid olemas. |
Mis monitoriga on tegu? St vähegi kaasaegne monitor ei tohiks väga mingeid "draivereid" tahta... |
Mingi samsung on ja ta töötab hästi, aga fondid on hästi karvased. Äkki mõne teise tarkvaraga saab rohkem siluda neid asju. LCD font clear ma leidsin, aga see pole see. Airi enda omal pole mingeid valikuid peale värvide ja läpaka ekraanil on fondid paremini kui suurel monitoril.
Välisel monitoril on kõik tekstid kole boldis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.06.2014 11:10:44
|
|
|
Kasuta VGA asemel DVI või HDMi ühendust.
Tee suvaline ajutine kasutaja ja vaata kuda selle all pilt on.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
25.06.2014 11:12:46
|
|
|
| Mul ongi HDMI. Nõme on see, et läpakas viskab reso paigast kui on väline lisatud. Ta ei oska millegi pärast kasutada mõlemal ekraanil õigeid reolutsioone.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.06.2014 11:13:08
|
|
|
| Siis mirroring peal sul. Linnuke eest ära ja peaks jonksus olema.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
25.06.2014 11:20:36
|
|
|
| Hmmm, okei nii on palju parem kvaliteet jah. Mirror mulle meeldib, aga harjun siis ringi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
25.06.2014 11:30:17
|
|
|
| Mirror on alati mirror olnud - ehk siis peegeldabki ühe ja sama pildi mõlemale ekraanile. Erinevaid resosid kasutades sama pilt mõlemas ekraanis ette saada on suht raskesti teostatav kui just pole täpselt 2x reso vms e. retina efekt.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
25.06.2014 11:30:53
|
|
|
| heff kirjutas: |
| Mirror on alati mirror olnud - ehk siis peegeldabki ühe ja sama pildi mõlemale ekraanile. Erinevaid resosid kasutades sama pilt mõlemas ekraanis ette saada on suht raskesti teostatav kui just pole täpselt 2x reso vms e. retina efekt. |
Selge, windowsi all mul olid mõlemad 1080, siis polnud probleemi jah.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.06.2014 11:35:36
|
|
|
Pole kindel, kas aitab aga googeldades jäi selline asi näppu:
http://superuser.com/questions/770957/macbook-pro-second-monitor-resolution-hack
If that still does not allow you to select the resolution you are looking for you have these options:
Paid software - SwitchResX
Free software - SetResX
You can also edit the hardware profile for the external monitor in /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.Boot.plist
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.06.2014 10:38:54
|
|
|
| Üks küsimus veel, apple stores on Software update - macbook air smc firmware update 2.0 mida ma olen teinud 4 korda juba ja ikka pakub uuesti. Kuidas sellest lahti saaks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
26.06.2014 11:25:57
|
|
|
| Tegin läbi, aga stores pakub uuesti sama update.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
26.06.2014 14:22:53
|
|
|
Mingi anomaalia Mail rakendusega, suht tihti juhtub nii, et Mail muudab mitme nädala tagused meilid Unreaded olekusse. Suht tüütu asi.
Kas kellelgi on veel nii olnud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
26.06.2014 14:31:30
|
|
|
Mina olen Mail rakenduse üldse maha kandnud. Mavericksiga muutus asi täiesti kasutuskõlbmatuks.
Loodetavasti Yosemitega asi paraneb ja saab uuesti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
12.07.2014 13:02:11
|
|
|
| Küsimus hiire kohta. Kui ma ostaks sinihambaga suvalise hiire, kas Air tunneb selle ära või peab kasutama hiirega kaasasolevat usb jublakat? Mac hiired on kole kallid ja mul on hiirt vaja ainult mõneks asjaks, muidu kasutan trackbadi. Häda on selles usb jublakas, kaks usb pesa ainult ongi. Ühes on mul väline kõvaketas ja teises on telefon.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|