Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Elion on mu kiirust tõstnud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2004 21:29:18 Elion on mu kiirust tõstnud vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi vaatasin kui suur mu neti kiirus kah on ja ennäe imet elion on mulle super yhenduse andnud! icon_razz1.gif
http://www.zone.ee/kentsik/32k.JPG?2
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2004 21:54:11 vasta tsitaadiga

No enamasti saavutab sellised tulemused kiirusetestides mitu korda refreshi pressides icon_razz1.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 26.02.2004 21:56:51 vasta tsitaadiga

Kujutad sa ette! Mul pole Elion ja mul näitab see test täpselt samat kiirust icon_neutral.gif
Ei ole naljakas IMHO
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaller
HV kasutaja
kaller

liitunud: 02.02.2003




sõnum 26.02.2004 21:58:05 vasta tsitaadiga

Mul on Kodu ja ükskord juhtus sihuke asi et hakkasin filmi datanetist tõmbama ja kiirusek oli mingi 10 s stabiilselt 4,5 mb/s, mul jäid kohe silmad lahti icon_eek.gif Pole mingi ime, et sa sellise kiiruse kätte said thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2004 21:58:16 vasta tsitaadiga

Pidavat algaja õnn olema.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 26.02.2004 22:02:13 vasta tsitaadiga

mine sõima kohe elioni. mis pull on tellisin tagasihoidliku neti ja nüüd selline võimas kaka
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capirossi
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2003




sõnum 26.02.2004 22:02:55 vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
mine sõima kohe elioni. mis pull on tellisin tagasihoidliku neti ja nüüd selline võimas kaka



yea viimane aeg minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 26.02.2004 22:04:41 vasta tsitaadiga

Vot kus laks, mul ka selline kiirus icon_eek.gif 8)
Aga ma olen üsna kindel et see test valetab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greenlight
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 26.02.2004 22:07:03 vasta tsitaadiga

ah ärge tehke nalja.

see on lihtsalt väike scripti bug et ta nii näitab.

ma võin ka omale igale kell sellise tulemuse saada kiirusetestis

testige parem sellega http://www.hot.ee/netikiirus/kiirus50.htm

_________________
Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 26.02.2004 23:46:05 vasta tsitaadiga

proxy?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 27.02.2004 00:25:47 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 1673.5 kbps (kilobitti sek.), ehk 205.1 KBps (kilobaiti sek.).

kaabelühendusega
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.02.2004 00:36:40 vasta tsitaadiga

tegid refreshi või siis mai tea paneb see test kirvest...või väga heal juhul vedas ja tligi korraks kuid väheusutav
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 27.02.2004 02:43:35 vasta tsitaadiga

no ma ütlesin kaabelühendus 1MB usu või ära usu
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.02.2004 11:29:28 vasta tsitaadiga

stabiilselt?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 15:36:10 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 6365.1 kbps (kilobitti sek.), ehk 780 KBps (kilobaiti sek.).

pähh,käib kah.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kloss
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 27.02.2004 18:04:15 vasta tsitaadiga

15396.2 kbit/s Riba tuleks liiga pikk, seepärast seda ei näidata


ah ärge tehke nalja.

see on lihtsalt väike scripti bug et ta nii näitab.

ma võin ka omale igale kell sellise tulemuse saada kiirusetestis

testige parem sellega http://www.hot.ee/netikiirus/kiirus50.htm
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 27.02.2004 18:29:06 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/kiirustest 'i olen ma saanud näitama 227 MBit/s

EDIT: pähh, enam ei olegi seda lehte üleval
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 18:48:06 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 6181.8 kbps (kilobitti sek.), ehk 757.6 KBps (kilobaiti sek.) icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Täisa pees (oleks päriselt selline ühendus mul kah) 8)
Ühendus muidu on kodutöö icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greenlight
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 27.02.2004 18:55:35 vasta tsitaadiga

kloss kirjutas:
15396.2 kbit/s Riba tuleks liiga pikk, seepärast seda ei näidata


ah ärge tehke nalja.

see on lihtsalt väike scripti bug et ta nii näitab.

ma võin ka omale igale kell sellise tulemuse saada kiirusetestis

testige parem sellega http://www.hot.ee/netikiirus/kiirus50.htm



mis krdi ribast sa jahud seal ple ühtegi riba.

anyway mul see

Sinu interneti kiiruseks on 551.3 kbps (kilobitti sek.), ehk 67.6 KBps (kilobaiti sek.).

_________________
Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 27.02.2004 20:35:15 vasta tsitaadiga

tööjuures st estonian airis on mul nii kiire

Sinu interneti kiiruseks on 1800.5 kbps (kilobitti sek.), ehk 220.7 KBps (kilobaiti sek.).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2004 23:25:03 vasta tsitaadiga

Ix kirjutas:
www.hot.ee/kiirustest 'i olen ma saanud näitama 227 MBit/s

EDIT: pähh, enam ei olegi seda lehte üleval


see kolis
uus aadress http://www.cyber.pri.ee/kiirusetest/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 28.02.2004 02:17:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis krdi ribast sa jahud seal ple ühtegi riba.

anyway mul see

Sinu interneti kiiruseks on 551.3 kbps (kilobitti sek.), ehk 67.6 KBps (kilobaiti sek.).

?
see juba norm...sul kodu ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 28.02.2004 12:52:36 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 3809.5 kbps (kilobitti sek.), ehk 466.9 KBps (kilobaiti sek.). Starman powwa thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 28.02.2004 13:16:37 vasta tsitaadiga

Sinu kiirus: 535.7 kbit/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soits
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 29.02.2004 15:35:21 vasta tsitaadiga

Komabug tohmanid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 09:20:22 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 120% rohkem kuitahes keegi teine pakub ja seejuures su küberkürb on vastavuses päris asjaga ja raudselt poole pikem kui tahes palju keegi enda omaks pakub
try to beat that score

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 15:42:54 vasta tsitaadiga

grr...mis siin toimub, vaadake failide suurust enne kui karjute, ärge alla mega üldsegist testimiseks kasutage, mõttetu.....egatäpse tulemuse saate....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 06.03.2004 22:34:13 vasta tsitaadiga

Mul oli küll neti kiirus 3 päeva rekordiliselt madal: Elioni kodutööga yle 100 Kbit/sec küll ei läinud rekord oli lausa 22.2 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epohh
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 07.03.2004 01:07:13 vasta tsitaadiga

Mina sain oma 1 MB-st ühendusest nii palju välja
http://www.hot.ee/hvepohh/m6ttetutest
129413 Kb/s Sinu ühendus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikser
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2003




sõnum 07.03.2004 01:11:52 vasta tsitaadiga

need kuradi kiirusetestid on mõttetud... DL-ige parem kuskilt serverist orsmth ja näete oma õiget kiirust. icon_rolleyes.gif
IMO
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2004 16:14:31 vasta tsitaadiga

Tra mida te jahute...need testid teil on saastad icon_razz.gif
Kõige täpsem mis mina olen näinud on www.ruuter.ee
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2004 16:36:01 vasta tsitaadiga

Sinu interneti kiiruseks on 494.5 kbps (kilobitti sek.), ehk 60.6 KBps (kilobaiti sek.). <-- KODU
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2004 16:36:19 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Tra mida te jahute...need testid teil on saastad icon_razz.gif
Kõige täpsem mis mina olen näinud on www.ruuter.ee


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 07.03.2004 16:43:08 vasta tsitaadiga

see ruuter.ee väga mõttetu test ma pole üle 200 KB/sec saanud ja http://www.cyber.pri.ee/kiirusetest/ on ikka väga mõttetu üle 80 ei näita aga see kõige õigem ikka http://www.hot.ee/netikiirus/kiirus50.htm näitab õiget kiirust ikka Sinu interneti kiiruseks on 3338.8 kbps (kilobitti sek.), ehk 409.2 KBps (kilobaiti sek.).

see ka veel suht tõpse tulemuse annab http://e-maailm.hot.ee/speedtest.php

_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
disable
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 10.03.2004 22:55:21 vasta tsitaadiga

njah mul siia maani elioni kodutöö ühendus 80kb/s ringis... olen neile kirja saatnud ning ütlesid et tulevad oma serverit kontrollima ning teevad korda... 3 nädalat möödas ning mitte emmigi pole muutunud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 00:21:07 vasta tsitaadiga

totuke kirjutas:
see ruuter.ee väga mõttetu test ma pole üle 200 KB/sec saanud

kle kui mul käis mu internetipakkuja just selle ruuter.ee vaatamas...mees ise oli IT-spets...nii et ei usu et ta mingit umbes asjaga vaatab icon_razz.gif
Ja su kiirus ongi siis kesmiselt mingi 200 siis...mul peaks ka olema see 512kb/sec aga see on kõige suurem mis minna annab...tavaliselt on väiksem sellest mis firma sulle pakub
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 14.03.2004 13:21:10 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
totuke kirjutas:
see ruuter.ee väga mõttetu test ma pole üle 200 KB/sec saanud

kle kui mul käis mu internetipakkuja just selle ruuter.ee vaatamas...mees ise oli IT-spets...nii et ei usu et ta mingit umbes asjaga vaatab icon_razz.gif
Ja su kiirus ongi siis kesmiselt mingi 200 siis...mul peaks ka olema see 512kb/sec aga see on kõige suurem mis minna annab...tavaliselt on väiksem sellest mis firma sulle pakub



olgu las ta olla sul siis nii aga mul peaks ta 400 olema

_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2004 14:00:08 vasta tsitaadiga

ok icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Elion on mu kiirust tõstnud
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.