Vast ikka vaatan, oleneb mis uued ladderid kujutavad endast. Kui on miidagi lahedat siis kindlasti võtan ette ja mängin.
Vahest ikka on lahe jälle mõned tunnid mängida.
Effektiivseid builde oleks vja rohkem, cookie cutterid on head aga igavad. Loodetavast mõni uus ladder tuleb huvitavate seadetega, et saaks uusi builde luua. _________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Leveliks grindi, siis grindi mappe, siis currencyt, siis geari, buildide rohkus tähendab lihtsalt more grindi, paljud fun buldid nõuavad, et kas oleksid ala lvl 70+, mõnda spetsiifilist geari juppi või lihtsalt väga head geari, ahjaa siis on ka veel graftimine mis nõuab kas jaburat grindi või lucki
Leveliks grindi, siis grindi mappe, siis currencyt, siis geari, buildide rohkus tähendab lihtsalt more grindi, paljud fun buldid nõuavad, et kas oleksid ala lvl 70+, mõnda spetsiifilist geari juppi või lihtsalt väga head geari, ahjaa siis on ka veel graftimine mis nõuab kas jaburat grindi või lucki
A räägi ajast, palju eelpool mainitud tegevused eraldi aega võtavad?
Leveliks grindi, siis grindi mappe, siis currencyt, siis geari, buildide rohkus tähendab lihtsalt more grindi, paljud fun buldid nõuavad, et kas oleksid ala lvl 70+, mõnda spetsiifilist geari juppi või lihtsalt väga head geari, ahjaa siis on ka veel graftimine mis nõuab kas jaburat grindi või lucki
A räägi ajast, palju eelpool mainitud tegevused eraldi aega võtavad?
mängisin ise mingi 1000h+
ja ei dropind isegi mitte ühte mirrorit.
ja osad kasutasid 10neid et craftida epic wepe.
exalted orbe sain mingi 8 vist mis on ka väga vähe sest wep mida mu buildi jaoks vaja oli maksis 35exalti minimaalselt...
ja helm mis oli väga core ,et üldse eng game mape teha maksis oma 12 ex.
peale seda vaatasin foorumist uusi builde kuid ka need ei olnud efektiivsed end games kuna geari ikka paremat vaja.
peale seda jama quitisin muidugi sai sitaks chance orbe pandud itemitele lootuses jopata .
uniquesi dropib räigelt ainult mõned on head mingi 10 max 160st+ või palju neid ongi.
ja neid 10-st heast ma ei saanud ühtegi selle 1000+h jooksul:)
Gear Grinding Games kes selle mängu tegid armastavad nerfida räigelt igast asju ka asju mis seda nerfi ei vaja . ja buildid millega sai vähegi odavamalt läbi aetud tehti 1-0 ära ilusti.
suur skill tree on BS kuna sa stackid räigelt kas hp või element resist või def ja evasion. kõik buildid stackivad hp või siis energy shieldi.
see võtab ära sul nii palju SP et midagi väga erinevat või uut sa teha ei saa.
kui tahad dropi saada kasvõi midagigi pead expolitima jne. vennad nt multiboxivad 5 venda ja stackiva magic findi farmivad nii bosse. teine variant mis pop oli bottimine piety runne .
peale mida keerati niiöeldi ninjanerfina kraan kinni pietys .et sai vähem dropi. ja kui sa mängisid nagu peab siis sa ei dropind sealt kunagi midagi head.
samamoodi ei linkind ise ühtegi 5Llink vaid sain tava poest mõned. ja ühe 6Link armori müüs mingi uus tegelane mulle 3 exaltiga niiöelda kogemata nende väärtus kordades suurem:D
tegin erinevaid chare aga kõik jooksid suht ummikusse mapides kus sitt gear tegi asja raskeks.
grindisid 6h päevas non stop said 1 korra surma oli progress kadund. surres kaotad xp.
ja muidugi see desync mille tõttu sai ka surma mõnusalt.
top ladderi vennad kõik ostavad currencyt erinevatelt real money trade saitidelt.
mägisin sõbraga suht sama palju ja ka tema parim drop mis tal oli maksis 2 exalti.ta mängis kuskil 700h+
viimati muutis siven 15.02.2014 20:25:40, muudetud 1 kord
Ma ei ole üldse vaimustuses, vahel vaikselt toksin, mõtlesin et teeks mingi firestorm biaatchi(oman seda fire skill staffi) a no bljaa, ma vihkan neid uusi act 3 areasid, Imperial Gardenist alates on mingid mõttetult suured labürint mapid mis on otsast lõpuni täis topitud tüütuid mobe ja nüüd lisatakse veel uusi areasid ja ma võin mürki võtta selle peale et moar labürinte ja tüütuid mobe, nad võiks selle tobeda 3 raskust ära kaotada siis vähemalt, ei pea kõike Diablost järgi ahvima
Kõlakad käivad, et lisatakse alasid act ühte (Goat canyon vms) ning Act 2-te (Sunken Pyramid). Vb ka midagi act 3-e. Sealt saad unique bossidelt vahest map juppe millest omakorda uniquedelt on võimalik saada seal lingis antud teemas maski jupid. Need neli juppi korraga eternalisse sisestades on võimalik ligi saada siis tolle kuninganna realmi. Pm sarnane D3-st tuntud võtme-mehaanikaga.
No Thargun sa siis rõõmusta kuna nemesis modid+shrined tulevad ka nüüd tavaliigadesse. Storm Herald, Corrupted Blood, Fracture ftw!
Uued alad on jah võrreldes varasematega tasakaalust väljas. Isiklikult on probleeme valmistanud jätkuvalt Dominus- Nemesises kaks tegelast manalateele läinud exploding minion desynci tõttu. Millegipärast just Domi juures on neid desync spike kuidagi eriti tihedalt. Samas võib-olla märkan neid rohkem kuna laksud on valusad. Igatahes eriti naljakas oli mu jaoks, kuidas GGG viis mappidest tuntud uber-Hillocki cruel/mercilessi. Kujutan ette kuidas uued mängijad peale Dominusest jagu saamist tulevad juba lõdvestunult uude Twilight Strandi ainult selleks et mr leap-släm frenzy Hillocki ja ta zombster sõpru kohata.
Lvl 74 Dominus on eriti rõve. Esimest korda oma Double strike evasion/block frenzy rangeriga sinna minnes sai küll elud viimase veerandi peale aga lõpuks ikkagi nina veriseks desynci tõttu. Teisel katsel uues mapis alles nuputasin taktika välja- ta peab sinna trepikoja poolsesse otsa meelitama mitte keset ruumi temaga kaklema. Seal ainult kaks portalit kus minion späm tuleb versus 6+ portaliga mis tal ruumi keskel. Seega trepikoja poolses otsas tekivad ka reaalsed vahed ta dps outputis kus saab rünnata. Muidugi mu ranger oli ka 75% spell blockiga koos 75% evasion/dodge changega. Ainuke teine tüüp kellega saan teda teha on mu BM domination tank-marauts kuna minioneid convertides saab tema+minioni AI segi ajada.
Olen kah viimase nädal jooksul silma peal hoidnud ja hardcore league tuleb järjekordne hit nagu näha
Paljud inimesed ei mõista et bossid dropivad enamasti paremat looti kui mingid kastid ja need kastid saavad olema currency sink.
Ei suuda ära oodata uue hooaja algust _________________ Origin: Qufi
Ma ei ole kindel kas GGG on kõige kavalam troll kompanii keda näinud või nad lihtsalt kogemata astuvad ämbritesse aeg ajalt.
No oleme ausad, ma ei näinud kuskil ühtegi ämbrit. Selgelt oli öeldud, et Orb-il võib olla "harmful effect". Kui hakkad ise kasutama seda mingi end-game itemi peal, siis pead ikka päris lammas olema.
Nagu ma asjast aru sain, siis seda oleks kasulik mingi suvalise itemi peal kasutada, sest ta teeb sellest uue itemi ja vahet pole, mis baasiks on?
Miks kuradi pärast nad seda oma parimatele asjadele topivad?
Ma ei ole kindel kas GGG on kõige kavalam troll kompanii keda näinud või nad lihtsalt kogemata astuvad ämbritesse aeg ajalt.
No oleme ausad, ma ei näinud kuskil ühtegi ämbrit. Selgelt oli öeldud, et Orb-il võib olla "harmful effect". Kui hakkad ise kasutama seda mingi end-game itemi peal, siis pead ikka päris lammas olema.
No oleme ausad, kui ikkagi lisaks kapitaalsetele item klassi muudatustele kõigele lisaks lõhub ära ka socket/link suhte siis see on ikka päris tõsine "harmful effect". Eriti kuna enam kunagi ei saa mingit orbe corrupted itemitel kasutada. Sellisele asjale oleks pidanud kohe kindlasti "fat disclaimeriga" patch märkmetes tähelepanu juhtima, kuna senisest GGG media kampaaniast jäi ikka päris paljudele mulje, et maksimaalselt muudab üks-kaks statti ära või topib mingi impliciti otsa millest sul kasu ei ole. Samas ei vaidle ka vastu, et tegelaste enda süü et kohe A-grade geari kallale sellega läksid. Seega on siin ämbrisse astumine mõlema poolt- GGG kehv selgitustöö ning teiselt poolt mihklid kes kohe oma main 6l relvi Vaalima hakkasid. Samas huumori mõttes tulemuste üle kurta ei saa.
Haha on ikka maunod lol Siililegi selge, et see saab jama korda saata, tainad on kui lugeda ei oska. _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Wraeclasti kõige tugevam boss Uber Atziri on nüüd siis Ambush ladderis kotti pandud. Path to life nodes (8k life) + RF buildiga, mis kujutab endast aurat firedamagega.
Leveliks grindi, siis grindi mappe, siis currencyt, siis geari, buildide rohkus tähendab lihtsalt more grindi, paljud fun buldid nõuavad, et kas oleksid ala lvl 70+, mõnda spetsiifilist geari juppi või lihtsalt väga head geari, ahjaa siis on ka veel graftimine mis nõuab kas jaburat grindi või lucki
A räägi ajast, palju eelpool mainitud tegevused eraldi aega võtavad?
mängisin ise mingi 1000h+
ja ei dropind isegi mitte ühte mirrorit.
ja osad kasutasid 10neid et craftida epic wepe.
exalted orbe sain mingi 8 vist mis on ka väga vähe sest wep mida mu buildi jaoks vaja oli maksis 35exalti minimaalselt...
ja helm mis oli väga core ,et üldse eng game mape teha maksis oma 12 ex.
peale seda vaatasin foorumist uusi builde kuid ka need ei olnud efektiivsed end games kuna geari ikka paremat vaja.
peale seda jama quitisin muidugi sai sitaks chance orbe pandud itemitele lootuses jopata .
uniquesi dropib räigelt ainult mõned on head mingi 10 max 160st+ või palju neid ongi.
ja neid 10-st heast ma ei saanud ühtegi selle 1000+h jooksul:)
Gear Grinding Games kes selle mängu tegid armastavad nerfida räigelt igast asju ka asju mis seda nerfi ei vaja . ja buildid millega sai vähegi odavamalt läbi aetud tehti 1-0 ära ilusti.
suur skill tree on BS kuna sa stackid räigelt kas hp või element resist või def ja evasion. kõik buildid stackivad hp või siis energy shieldi.
see võtab ära sul nii palju SP et midagi väga erinevat või uut sa teha ei saa.
kui tahad dropi saada kasvõi midagigi pead expolitima jne. vennad nt multiboxivad 5 venda ja stackiva magic findi farmivad nii bosse. teine variant mis pop oli bottimine piety runne .
peale mida keerati niiöeldi ninjanerfina kraan kinni pietys .et sai vähem dropi. ja kui sa mängisid nagu peab siis sa ei dropind sealt kunagi midagi head.
samamoodi ei linkind ise ühtegi 5Llink vaid sain tava poest mõned. ja ühe 6Link armori müüs mingi uus tegelane mulle 3 exaltiga niiöelda kogemata nende väärtus kordades suurem:D
tegin erinevaid chare aga kõik jooksid suht ummikusse mapides kus sitt gear tegi asja raskeks.
grindisid 6h päevas non stop said 1 korra surma oli progress kadund. surres kaotad xp.
ja muidugi see desync mille tõttu sai ka surma mõnusalt.
top ladderi vennad kõik ostavad currencyt erinevatelt real money trade saitidelt.
mägisin sõbraga suht sama palju ja ka tema parim drop mis tal oli maksis 2 exalti.ta mängis kuskil 700h+
Minu meelest oli lollus chance kasutada. Võibolla ainult üüberkallite asjade peale. Chance vendori käest souringuks ja souring regretisks. 14 regreti oli omal ajal üks exalt. St on exalte suhtkoht lihtne saada. Vähemalt kiiremini kui maast droppides.
siven päris huvitav postitus sul. müts maha, et nii pühendunud ja kaua ja õnnetult viitsisid mängida
ise sai kunagi alphas või betas proovitud ja täitsa meeldis, aga mängisin ka alla 20h. Paistab, et hacknslash mängud on minu jaoks ikkagi surnud žanr. Mõne aasta tagant võtan diablo 2 või diablo 1 ette ja teen läbi, kui muud hacknslash jätavad külmaks. Path of Exhile oli lähim asi, mis diablo 2'le küündis, aga läheb siiski ka sinna "Meh" kategooriasse minu puhul.
siven päris huvitav postitus sul. müts maha, et nii pühendunud ja kaua ja õnnetult viitsisid mängida
ise sai kunagi alphas või betas proovitud ja täitsa meeldis, aga mängisin ka alla 20h. Paistab, et hacknslash mängud on minu jaoks ikkagi surnud žanr. Mõne aasta tagant võtan diablo 2 või diablo 1 ette ja teen läbi, kui muud hacknslash jätavad külmaks. Path of Exhile oli lähim asi, mis diablo 2'le küündis, aga läheb siiski ka sinna "Meh" kategooriasse minu puhul.
Arvan, et videomängude generatsioon kogeb midagit, mida siiani pole eriti tunda saanud. Generatsioonivahet. Nagu meie vanemad ei suuda sageli mitte kunagi tänapäevast muusikat taluma õppida, tänapäevast kunsti vms. nii on hakanud mulle tunduma, et meiesugused videomängurid ei suudagi lihtsalt mingeid uuemaid mänge kunagi armastama õppida - ükskõik, kui head nad tehniliselt, või ka gameplay poolest ei oleks. Lihtsalt selle tõttu, et teatud nüansid, visuaalne külg, muusika ja heliefektid on lihtsalt meie jaoks sobimatud kuna meie eelistused kasvasid välja teistsuguse kraami peal, teistsugusel tehnilisel ajastul. A'la nagu vanemad muusikud on endiselt analoogi usku ning lemmikbände kuulatakse vinüülilt, kuna siis on "õige".
Ei ole mul ilma-asjata GOG konto mänge täis, sest vanemad mängud - ükskõik, kui piiratud nad oma tehniliste võimete ja muude asjade suhtes ka ei oleks, neis on miskit, mis kutsub mängima. Miskit, mis "sügab" õigesti kohast.
Olgugi, et D3-e sai palju aega maetud ning ka Path of Exile sai juba closed Beta's ette võetud, siis täpselt sama teema. Leian end D2-te peale installimas või Titan Questi toksimas. - Arusaamatu isegi mulle endale.
Archangel, Siis peaks varsti tulev Grim Dawn sulle istuma, väga Titan Questi laadne hacknslash, tegijadki ju samad
Mhm. Seda on nüüd päris pikalt vist tehtud, mäletan, et päris kaua aega tagasi tundsin huvi. Hetkel vist 2/3 released ning endiselt tehakse, Early Access on olemas muidugi. Aga eks näis.
Point on selles, et vanema aja mänge ei saa enam samamoodi järgi teha. Lihtsalt tehnoloogia on teine. Isegi vanu mänge ei saa päris sama tundega mängida, kuna tänapäevased monitorid on liiga suured, liiga terava pildiga. Ei saa enam päris sama kogemust, kui just vana rauda ise ei kasuta. Sama nagu vinüüli kuulata on ikka vinüüli kuulata ning isegi täpselt sama lugu ei ole CD peal sama hea.
Vanad Infinity Engine RPG klassikud on siiani mul pidevalt mängimises, kuigi uuemaid RPG-sid on tehtud küll ja küll. Kuid siiski, vanakooli vastu ei saa. Project Eternity ja Torment proovivad vanakooli nüüd järgi teha, aga ma kardan, et see pole lihtsalt võimalik ning ükskõik, kui head need mängud ka olema ei saa - päris sama kohta nad ei suuda sügada.
siven päris huvitav postitus sul. müts maha, et nii pühendunud ja kaua ja õnnetult viitsisid mängida
ise sai kunagi alphas või betas proovitud ja täitsa meeldis, aga mängisin ka alla 20h. Paistab, et hacknslash mängud on minu jaoks ikkagi surnud žanr. Mõne aasta tagant võtan diablo 2 või diablo 1 ette ja teen läbi, kui muud hacknslash jätavad külmaks. Path of Exhile oli lähim asi, mis diablo 2'le küündis, aga läheb siiski ka sinna "Meh" kategooriasse minu puhul.
heh lootsin südamest ,et asi läheb paremuse poole aga ei
lõpuks katkeb kõigi kannatus.
ja titan quest tõesti üks väga hea pela;)
Samuti meeldis ka sacred 2 peagi kolmas osa tulemas loodan ,et saab seal paar sada tundi toksida:D
Ehh tundub olevat rohkem see teema, et alateadvuslikult tunned nostalgiat vanade tiitlite vastu kuna nad langevad ilmselt su lapsepõlve. Nt endal peaks nüüd üle 2000h olema PoE all. Muidugi mul pole ka nii kehvasti läinud nagu sivenil- suutnud leida exalte, shavi ja kolm korda mingi imega suutnud mõistliku fuse kuluga 6l-da cheste (110, 550 ja 60 fuse vastavalt). Palju kirutud tradimine on seejuures olnud väga minimaalne (kõige suurem müük Shav millest saadud enamus exalte vedelevad siiamaani stashis). Põhiliselt kasutanud mappimise jaoks vajalike alchemmide ostmiseks mida reeglina saan tugevasti üle kursi (kuna noobidel läheb kohe pea segi kui exalte pakud). Ülejäänud aja põhiliselt self-found. Koomiline on ka, et neid häid droppe olen saanud eranditult sinistest 66-68 mappidest, kusjuures shavi sain negatiivse IIR-ga. Meelelahutust on muidugi PoE-s omajagu: raced, pidevad rerollimised, ladderid, mappimine, boss runnid+atziri/über atziri runnid jne.
Võrdluseks diablo 2-te ei kannatanud üle 200h. Helli poole peal üldse loobusin kuna ilma gearita oli suht koht ainuke võimalus assasinina progreseeruda trap buildiga. Isegi sellega olid põhilised trapid too light ja fire oma ning pooled kollid olid immuunsed ühe või teise vastu (vahest isegi mõlema vastu). Üldse tundus mulle, et end-game koosnes põhiliselt lõpututest Baal/über-Tristam/Über-Diablo runnidest+PvP+runide jaht. Vahelduseks olid siis ladder resetid.
Muidugi laiemalt rääkides siis enda jaoks ikka suht võrdselt jagunenud uuemate/vanemate generatsioonide mängude rerunnid. Pidevalt vana koolidest saavad aeg-ajalt uusi rerunne nt sellised tiitlid nagu System Shock 2, Infinity tiitlid, Fallout 1/2, Thief 1/2, Deus Ex 1, Vampire The Masquerade: Bloodlines jne. Vastukaaluks uuemas kooli "vastanditest" jälle nt Fallout New Vegas, Deus Ex:HR, Dishonored, Wasteland 2. Arvatavasti lisanduvad neile Tormenti järg koos Eternityga kui nood kunagi väravast välja saavad. Vanust endal ka piisavalt, et loeksin ennast vanemase mänguri generatsiooni kuuluvaks. Kokkuvõttes seega ütleksin, et maitse küsimus.
Ise olen hetkel vaikselt toksinud, natuke üle 400h mängitud alates Novembrist.
Ütleks, et Nemesis league oli ikka total joke seal sain 3 chari jooksul surma ainult korra ja see oli lvl 84 läbi enda lolluse.
Hetkel aga Invasion leagues olen vast vähemalt 6 korda surma saanud, iga kord lvl50+, natuke ärritav on, et on ikka veel võimalik 1 shot saada invasion bossidest aga lootus on et seekord jõuab ka mappideni .
Lisaks veel juurde, et ega muud moodi mängus rikkaks ei saagi kui sa ei oska tradeda. _________________ Origin: Qufi
Ise olen hetkel vaikselt toksinud, natuke üle 400h mängitud alates Novembrist.
Ütleks, et Nemesis league oli ikka total joke seal sain 3 chari jooksul surma ainult korra ja see oli lvl 84 läbi enda lolluse.
Hetkel aga Invasion leagues olen vast vähemalt 6 korda surma saanud, iga kord lvl50+, natuke ärritav on, et on ikka veel võimalik 1 shot saada invasion bossidest aga lootus on et seekord jõuab ka mappideni .
Lisaks veel juurde, et ega muud moodi mängus rikkaks ei saagi kui sa ei oska tradeda.
Eks meil kõigil ole kott üle pea tõmmatud mingil perioodil, samas tunnistan, et ise ka vahel liiga odavalt ostnud/kallilt müünud.
Ma mitu ladderit teenisin nende crit kinnaste müügiga, ostsin a la 3 chaosega ja müüsin 2 exaltiga. _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Peab ütlema, et see Atziri kaklus on ikka päris hästi tehtud- raske aga õiglane. Eriti meeldib, et PoE RNG-festi arvestades on Atzirilt vähemalt garanteeritud üks unique neljast võimalikus, mis kõik on päris head. Hetkel siis umbes 20 runni tehtud- saanud nii nuia, 2x vöösid (light ja cold variant)+ 3 mortal fragmenti. Ülejäänud flaskid. Kulus umbes neli runni, et korralikult kaklused/ajastused selgeks õppida ja paarilisega vastavad taktikad välja töötada. Praeguseks siis kannatab juba ka soloda.
Leiutaks nad nüüd ka viisi kuidas need fragmendid mappidesse tuua- Sarni nüsimine läheb väga igavaks väga kiirelt. Siis oleks päris hea tsükkel mille eeskujul võib veel teisigi mapi põhiseid bosskaklusi tulevikus teha.
Ise olen hetkel vaikselt toksinud, natuke üle 400h mängitud alates Novembrist.
Ütleks, et Nemesis league oli ikka total joke seal sain 3 chari jooksul surma ainult korra ja see oli lvl 84 läbi enda lolluse.
Hetkel aga Invasion leagues olen vast vähemalt 6 korda surma saanud, iga kord lvl50+, natuke ärritav on, et on ikka veel võimalik 1 shot saada invasion bossidest aga lootus on et seekord jõuab ka mappideni .
Lisaks veel juurde, et ega muud moodi mängus rikkaks ei saagi kui sa ei oska tradeda.
Eks meil kõigil ole kott üle pea tõmmatud mingil perioodil, samas tunnistan, et ise ka vahel liiga odavalt ostnud/kallilt müünud.
Invasioni puhul kehtib raudpolt alati see, et rollida võid läbi vabalt, aga bossidelt onshot on alati kummitamas. Nemesis tundub tagasivaates tunduvalt kergem isegi.
2 Week Race on tõesti väga äge, pole varem kunagi eriline Hardcore-sõber olnud, aga paari sõbraga otsustasime 40 ajada, et põhilistes loosimistes osaleda. Esimese õhtuga 32 ja Invaderid + kastid + corrupted mumbo jumbo on väga fun.
Ambushis on 72 RF ja 60+ Dual Totem witch aga need enam eriti ei tõmba. Võibolla üritan järgmisele Hardcore liigale pühenduda veits, oleneb mis nad välja mõtlevad (Ja kui on kellega mängida).
Kahju, et eventit varem ei märganud, aga vast jõuab veel. Logisin oma betas resetitud chariga defaulti ja hakkasin miskit DEX-evasion-chaos-poison buildi proovima, esimese päevaga 41 ja cruelis.
Act 3 polnud varem näinud, täitsa meeldib. Muidugi jalutasin lõpukolli juurde pahaaimamatult farmimisgeariga sisse ja sain kohe päris mitu korda surma, aga pärast väikest kogumist õnnestus ta maha lüüa. Droppis isegi ühe uuniku. Eks ta selline hea kontroll ole, kas oled geared-up ja ootamatuteks olukordadeks valmis, igatahes sellist märulit poleks oodanud.
Build: link Hakkasin mööda DEXi ronimist juba kahetsema, aga hea rahulik on ringi käia - kui proovisin evade armoriks konvertida, hakkasid igasugused enne mööda löönud tegelased pihta saama.
Tundub üsna mängitav, cruelis on isegi lebom kui normalis.
hea mäng kui mõtelda mis builde ja värki teha saad, samas gridimine ajab südame pahaks, 3 karakterit 70-82 mitte ühtegi exalti orbi saanud veel, lasin ühe atziri runni mingil sepal ära sooloda ja sain sceptery väärt 4 exalti. merciless + mappid on kõik su edukus sõltub ainult gearist ja natukene skilli, jõudu saamast isegi mingi kräppi 6 linked armouri. enne atziri farmi mingisugust rikkust vist loota ei ole. kui üleüldse mingit raha teha on vast osta odavamalt ja müüa tsipa kallimalt, aga kõik see sakib sest puudub ah house, lihtslat üks totakas trade kanal lõputu tekstimüüriga. ja isegi kui sul on kannatust farmida neid siga igavaid kaarte nagu lollakas et saada kuskil lvl 90 ilma gearita, ja kui sa ka jõuad ühel heal päeval nii kaugele et farmida atziri, siis sul ju polegi enam midagi mudd teha......
lisaks sellele on mängi ikka suht puruks, desiync muudab paljud builid võimatu mängida parim näide vast cyclone + multistrike , kõvasti dpsi ja väga vinge mängida kuni 2 seckundi pärast on totaalselt desync ja lihtsalt sure sest äng on puruks....+ cast on crit builds lõputu lag
viimati muutis nolifer 23.06.2014 01:18:50, muudetud 1 kord
Mul pole ka lv5x kandis ühtegi exalti ega ka muud väärtuslikku sessuhtes droppinud. Ega muidugi ei eeldagi, et paari mängupäevaga hullud rikkused peaks tulema, aga beetas nagu droppis kõvemaid orbe paremini ning ka 6-linkid polnud mingi probleem. Tollel ajal muidugi kaubandust veel praktiliselt ei eksisteerinud, ilmselt see pole ka mänguvalmistaja eesmärk olnud. Hetkel jaksab midagi osta ainult siis, kui kellelgi hädasti vaja stashis ruumi teha ja poolmuidu ära annab, üldiselt käin oma näkaste droppidega ringi, chaos resistance üldse miinuses, kuna resist ringide eest küsitakse nii 2exalti, mis tundub üsna kõva summa. Beeta jagati droppe üldse tasuta, eks kaubandus kujunes välja orbide vahetamisest... sellele pole suurt pihta saanud veel, endal niikuinii midagi pakkuda pole. AH süsteem oleks ilmselt mõistlik, kes ikka oma miljoneid droppe koguaeg kuskil chatis spämmida viitsib, praegune trade aken on kah nagu lihtsustatud vendori aken ilma chatita. Aga mis seal ikka, tähtis pole võit ega progress, vaid aega meeldivalt veeta... lähen vaatan, äkki dropib midagi head.
Ilmselt tuleb millalgi, kui skill tree selgem, uus char teha ja siis vast on juba natuke stardikapitali. Kuigi iLvl pideva tõusuga on ka seda süsteemi kärbitud ja sisuliselt ainult uunikutest ongi kasu madalal levelil.
Betas kukkus 5 ja 6 linke harva, nüüd nende droppe ju boostiti. Ehk siis vastupidi on. _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
5 link sai boosti, 6 link on ikka haruldus, vaja veel ka statse sinna ja õigeid värve, või siis tabula rasat kasutada, ei teagi palju nad praegust maksta võivad
5 link sai boosti, 6 link on ikka haruldus, vaja veel ka statse sinna ja õigeid värve, või siis tabula rasat kasutada, ei teagi palju nad praegust maksta võivad
tabula rasa 2 exa, aga see vast parim valik, üks esimesi asju mida muretseda imo, 6 link armour teeb ikks suure erinevuse isegi mercilessis, sest korralik 6 link maksab 200+ exa lol
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.