Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 11.02.2014 10:53:57 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
etsipongu kirjutas:
Kui kuskil lisavarustust (ümbriseid eelkõige) müüki tekib visake ikka siia ka linki.

Kui raha peale kuri, siis Kännukast

Aga valik on palju suurem ja hinnad kordades madalamad eBayst loomulikult.
Tellisin sellise. Eks siis paistab, kui kohale jõuab...


eBayst tellitud vidin tuli vähem kui nädalaga kohale. Väga õhuke (alla mm), matt aga pisut libedapoolne materjal. Eks ta kriimustuste vastu aitab. Ei usu, et kõrgemalt kukkumise korral väga palju abi oleks sellest. Samuti ei ulatu ääred üle esipaneeli tasapinna, et siis ka esiklaasi ta kukkumise korral väga palju ei kaitse. Aga minule isiklikult sobib. Kaasas on ka puutepliiats (millega ei oska küll midagi asjalikku ette võtta) ja üks ekraani kaitsekile (ilmselt läikiv). Ehk siis võib selle komplekti nimetada kriimustusetõrjeks... Telefoni enda tagakaas on eimillestki juba kerged kriimud saanud, niisiis on kaitse sellele vajalik. Ei tea millal hakatakse tagakaantele kilesid müüma icon_smile.gif . Sony on turu selleks tekitanud.

Lisaks, puuteekraan on sel telefonil ikka eriline ebaõnnestumine. Sama probleem vaevavat ka suuremat venda. Ehk siis puuteekraan ei suuda puudet korralikult tuvastada. Väljendub see selles, et kui näiteks mingis rakenduses ekraanil midagi "lohistada", siis mingi hetkel "laseb ta lohistatava lahti". Justkui oleks näpu ekraanilt üles tõstnud. Vägagi ebameeldiv viga. Ja vägagi juhuslik. Kuid sõltuvalt situatsioonist võib see suhtkoht tihti juhtuda. Vabalt mitu korda minutis. Ja minuarvates sõltub see sellest, kuipalju taustal rakendusi ja teenuseid jooksmas on. Minu juhtumil oma lisatud rakendusi seal eriti pole, enamus on kaasatopitud kräpp, mida eemaldada ei saa. Tipptelefon... ja peab ootama, millal FreeXperia sellele mudelile saadavale tekib.

Muus osas on tegemist päris hea telefoniga. Kõne heli kvaliteet on korralik. Isegi "speakerphone'ina" on ta kasutatav erinevalt paljudest teistest. Protsessor on kiire. Kasutajaliides on paraku Sony. Eelnevalt kasutatud CM'ga võrreldes tunduvad tiivad kärbitud olevat. Eks tuleb ära harjuda. Üsna paljude elementaarsete tegevuste juures on häirivad hoiatus- ja märguteadeanded. Näiteks iga kord, kui mobiilneti sisse lülitad, siis tuleb teade a'la "nüüd hakkab raha kuluma". Ja nii iga kord... Lükkad mobiilneti välja ja jälle märguanne... icon_eek.gif No kaua võib. Lisaks jälgitakse taustal kasutusmustrit. Soovitas näiteks STAMINA konfida, kuna leidis, et ma väga tihti öösel netti ei kasuta. No aga midagi sellest konfimisest ei muutu, kui ta ise konreetseid seadeid ei soovita... Mõttetu tüütaja sellisena nagu ta hetkel on. Muus osas võib peaagu rahul olla. Kindlasti on tegu hea telefoniga, kui eelnevalt nimetet probleemid välja arvata. Aku pidamine on suhtkoht hea. Tootja poolt pakutud 600h ooteaega ta kindlasti tehasetarkvaraga välja ei vea. Aga 300h kindlasti. Kui tüütu kräppware eemaldada, siis ilmselt õnnestuks ka kogu lubatu kätte saada. "Ekraaniaega" suurusjärgus 10h. Ja see on telefoni kohta üsnagi palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 11:08:49 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ta hakkab klickis vähem maksma nagu Z1 võrreldes muude kohtadega või tuleb murduda ja 490ga kusagilt ära võtta icon_biggrin.gif

Klick vastas, et veebruari jooksul tuleb neile see müüki kuid hinda ei oska öelda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 11:25:48 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Huvitav kas ta hakkab klickis vähem maksma nagu Z1 võrreldes muude kohtadega või tuleb murduda ja 490ga kusagilt ära võtta icon_biggrin.gif

Klick vastas, et veebruari jooksul tuleb neile see müüki kuid hinda ei oska öelda


2 kohta on kes parima hinna nimel Eestis pingutavad - TELE2 (viimati tulid suurelt meedias välja selle jutuga, et tahavad pakkuda väga laia valikut ning teistest soodsamalt tehnikat) ning Klick.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 14:52:48 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd reedest saati kasutanud seda telefoni.
mu meelest on üks väga super telefon:)
akukestvust on super, ekraani puutetundlikusega pole mul probleemi olnud nagu siin eelkõnelejal.
Imestasin isegi, et kui tundlik see on "kindarežiimis". Minu nahkkinnastage registreerib natuke kõvemalt vajutades puudutuse ära. Olen proovinud HTC one, Samsung S4 ja Nokia Lumia seeriatel ei ole toiminud samade kinnastega.
Ennast häiris ka Sony puhul, et iga kord andmesidet sisse/välja lülitades viskab hoiatuse ette, kuid nüüd Z1 Compactiga pole nagu vajadust seda üldse välja lülitada.
Saan teile infoks anda, et Elisast ostes saab kaasa ainult seinalaadija ja usb kaabli icon_sad.gif ei laadimisalust, ega kõrvaklappe.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 02:23:13 vasta tsitaadiga

Tele2 võib ju pingutada, aga ega see eriti välja ei paista icon_rolleyes.gif
Tagakaan tundub olema sama materjal, mis esimene. Kile olemasolust seal küll eriti aru ei saa, esimesel ehk võiks aimata. Kas tegemist klaasi või mingi plastiga, ei tea, aga katsudes mingit odavat plasti tunnet ei ole. Samas tavaline klaas ta vist ka ei ole, see oles näpu all natuke kalgim. Kriime mul pole, aga näpujälgi ja muud läbu koguvad sellised värdjad läikivad pinnad küll hästi.
Kas kindarežiim on kõigil väljas, kel puutetundlikkus segast paneb? Üldiselt tundub mulle ka, et näiteks iphone-l oli lihtsam trükkida, vigu oli ehk vähem. Kujundiga eraani avades on ka oluline mingi nõks kätte saada, sest ühe käega telefoniga toimetades keerulisema kujundi puhul ei tundu see nühkimine alati õnnestuvat. z1 oli ka vahepeal suuremad toucscreeni jamad, mis aga mingi softiuuendusega enamasti kadusid. Eks paistab, võibolla tulevikus läheb paremaks see asi. Samas ei ole ma tähele pannud mingit suurt viga puutetundlikkusega. Diagnosti all on puutetundlikkuse test ja selle 10 seki joonistab ühtlast joont. Võibolla asi ka minu näppudes. Kruselli kaitsekile on ka peal, võibolla see ka mõjutab asja.
Sellest ei saa ka aru, miks peab käsitsi kogu aeg andmesidet välja lülitama, aga enamike nende hoiatuste juures on minu arust linnuke "ära enam näita".
Akuga on nii, et kui stamina on sees, ekraan automaatika peal, mõistlikult meile, netti, pilti, pidevalt wifi või andmeside ja kõik sünkimised-uuendused on lubatud, siis kaks päeva peab normaalselt ja mingi 30-40% akut on ikka tavaliselt laadima visates alles olnud. Rohkem pole viitsinud testida. Ilmselt asju ära keelates ja optimeerides saaks oluliselt kauem. Eks see oleneb kõvasti ka kasutajast, aga üle keskmise peab ta küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.02.2014 18:34:47 vasta tsitaadiga

Kas ekraan on suurem sõrmejälje- ja muu roka magnet kui iPhone näiteks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 20:02:33 vasta tsitaadiga

Isegi kui on, siis saab ju telefoni hõlpsasti ära pesta kraani all icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 20:07:37 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, aga see on paratamatus, et suurelt sirgelt mustalt läikivalt pinnalt paistab igasugune läbu väga hästi välja. Ega see otseselt ei häiri, aga kui lapiga telefon korra üle nühkida, läheb ühtlaselt hägune jälle läikivmustaks icon_lol.gif Mul ekraanil kaitsekile, sellega ei saa nagu eriti aru neist sõrnejälgedest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 12.02.2014 20:45:52 vasta tsitaadiga

Ehk lisad võimalusel telef.tehtud mõned pildid ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 19:58:15 vasta tsitaadiga

spekti kirjutas:
Tux kirjutas:
Olles nüüd 4-5 päeva telefoni kasutanud, siis mõned mõtted:
Ehituskvaliteet on üldiselt väga hea ja millegi üle otseselt nuriseda ei saa. Küll võiks ehk paar kriitikanoolt lennata tagakaane suunas - ülevaateid lugedes jäi silma, et kiideti ehitust ja seda, et on ainult metall- ja klaaspinnad. Jamajutt. Tagakaas tundub aga sõrmega koputades (eriti keskosas) üsna õhuke plastmass ja kindlasti mitte klaas: olen telefoni küllalt hästi hoidnud (ei ole võtmetega samas taskus) ja tagakaanel on juba kergeid kriime näha.

Huvitav info - eriti see, et Sony ise alguses väitis, et nii ekraan kui tagakaas on klaasist. Muud moodi see plastine tagakaas ei sega, aga kriimuliseks kipub ilmselt saama.

Liiguvad kõlakad, et see tagakaas (plastik) pidi ikka eriti pehme olema, ükskõik kuhu tahkema asja vastu läheb ja kohe kriim(ud) peal. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 19:51:46 vasta tsitaadiga

Keeleoskajatele

Link
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 17.02.2014 00:09:45 vasta tsitaadiga

Kas seda "Get recommendations from Sony" esilehelt pole võimalik ära kustutada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 00:44:25 vasta tsitaadiga

hgg kirjutas:
Kas seda "Get recommendations from Sony" esilehelt pole võimalik ära kustutada?

hoiad seal näppu peal ja lohistad ta "prügikasti"icon_smile.gif
mina sain selle sealt nii ära icon_smile.gif

Edit:
Kas keegi on näinud tallinnas z1 compactile laadimisalust müügil?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 08:42:18 vasta tsitaadiga

Keegi väitis, et enne aprilli telefonile alendust ei tule... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 17.02.2014 11:48:26 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Keegi väitis, et enne aprilli telefonile alendust ei tule... thumbs_up.gif

Kas tohib paluda tõlget sellele lausele? Ehk seletad oma postituse mõtet...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2014 12:04:36 vasta tsitaadiga

MultiUser, tootjate eesmärk on hoida hinnad (ja seega ka marginalid) kõrged.
Kui otsest põhjust pole, siis hindu ei alandatagi - milleks?
Alandatakse vaid siis, kui konkurents selleks sunnib või uus mudel peale tulemas.
Ja ka siis müüakse madalama hinnaga toodet vaid piiratud aja, kuniks see tootmisest kaob.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 14:53:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan ka, et selle telefoni hind veel ei kuku, uued tippmudelid vist pidid sama prosega isegi välja tulema, mis z1 compactil on?
Uute all ma mõtlen Samsung s5, järgmine htc on jne.

Kui keegi otsib ümbrist, siis ma leidsin päris ägeda amazonist
huvitav,et sama asi aga Eestisse tellida laseb ainult läbi saksamaa amazoni.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 17.02.2014 15:19:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
MultiUser, tootjate eesmärk on hoida hinnad (ja seega ka marginalid) kõrged.
Kui otsest põhjust pole, siis hindu ei alandatagi - milleks?
Alandatakse vaid siis, kui konkurents selleks sunnib või uus mudel peale tulemas.
Ja ka siis müüakse madalama hinnaga toodet vaid piiratud aja, kuniks see tootmisest kaob.

Tanel, tänan vastuse eest.

Ma lihtsalt imestan sellise postituse sisu pärast.

Esiteks, sõna "alendust". Mis pagana väljend see on?
Teiseks, miks on see thumbs_up.gif icon_eek.gif icon_question.gif
Kolmandaks, miks oodatakse hinna alandamist (sain ma õigesti aru? icon_wink.gif ) seadmelt, mis on nädal-paar müügis olnud?

Vabandan tähenärimise pärast. Ei oota sellele vastust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 22:21:17 vasta tsitaadiga

MultiUser, tarbijana vaatan ma hinda ja usun, et siin foorumis teevad seda paljud. Tähte tahad närida mu sõnavara pärast, siis peaksid seda igas teemas, igas postituses tegema, harju ära icon_biggrin.gif Selle telefoni hind ei kuku nii kiirelt, sest tegu on selle klassi parima telefoniga ja kui on monopol, siis on ka hind talviselt jäine! No worries! icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 18.02.2014 12:03:58 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
MultiUser, tarbijana vaatan ma hinda ja usun, et siin foorumis teevad seda paljud. Tähte tahad närida mu sõnavara pärast, siis peaksid seda igas teemas, igas postituses tegema, harju ära icon_biggrin.gif Selle telefoni hind ei kuku nii kiirelt, sest tegu on selle klassi parima telefoniga ja kui on monopol, siis on ka hind talviselt jäine! No worries! icon_smile.gif

Pole muret minulgi. Telefon juba mõnda aega kasutuses. Rahul peaaegu kõigega peale isekriimustuva tagakaane. Sinna sai tavaline kaitsekile kiirelt peale (jah, ajutine lahendus - vaja kaamera jaoks paar lisa-auku sinna tekitada) ning olemas ka kaitseümbris raskemate olude jaoks veel lisavarustuseks.

Peab veel leidma turvalise meetodi rootimiseks. Ilma selleta ei saa paraku sellest seadmest täit funktsionaalsust kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.02.2014 12:57:22 vasta tsitaadiga

Sai samuti Elisast see telefon ligi võetud, ja kohe kerkivad esimesed küsimused. Mille järgi aru saada, kas kile on ekraanil või mitte, karbist võttes on nii ees kui taga kiled, aga neil on see äratõmbamise lapats küljes ja kilel mullid all ning katab kaameraavad - need kiled katkusin maha, ja esiküljel küünega urgitsedes ei saa aru, et mingit kilet seal veel oleks, ei ole selle kilemajandusega kokku puutunud ja ei kujuta ette mis see kile endast kujutab.
Kui osta juurde veel kaitseümbris (15€), ekraanikile(12€), laadimisalus(40€), ja SD kaarti ning kõrvaklappe ju ka kaasas ei olnud - läheb see telefon märgatavalt kallimaks icon_smile.gif
Mis rämedalt häirib on telefoniraamat-helistamine - kas see peabki nii keeruline olema, et helistamiseks tuleb mitu korda klikkida, et saaks helistama. Vanas Defys kus CM peal, oli asi ikka kordi mugavam, sai sättida vaikimisi Favorite kuva ja nende favorite alla mahtusid-kogunesid veel kenasti viimati helistatud numbrid, ja valides avakuvalt telefoniikoon + kontakt ehk kahe klikiga juba helistas. Z1 compactis avakuvalt telefon, seejärel avaneb numbriklahvistik, kus natuke näha ka viimaseid kõnesid, seejärel valin Favorites, sealt valida kontakt, kontakti alt annab veel valida numbrite vahel, e-mail jne, valides numbri saab alles helistama - vähemalt 4 vajutust/valikut icon_rolleyes.gif See on eelmise telefoniga võrreldes selge tagasiminek ja vajab lahendust. Ei ole leidnud nagu seadeid ka kus seda kontaktide-helistamise kohta oma tahtmise järgi käituma panna saaks.
Negatiivse poolelt veel see, et ei saa lahti Sony kaasapandud sodist, igasugused Facebookid jm mida ma ei kasuta ja ei plaani ka kunagi kasutama hakata.
Positiivse poole peal on kindlasti aku - enda kasutuse juures saab hakkama, kui laadida iga kolmas päev. Ja SD kaardi järgi vähemalt niipea puudust ei tunne.
Ja telefon tõeliselt kiire, ainukesed kohad, kus mõttepause võtab on paaris kohas telefoni seadistamise menüüs toimetades - aga seda ei näpi ju igapäevaselt.

Kindlasti plaanin juurde soetada laadimisaluse ja sobivusel mingi kaitseümbrise. Ootaks just kaitseümbrise kohapealt soovitusi, igasugu vutlarid ja kaaned mulle ei sobi, tihti on vaja väljas olles ühe käega telefon taskust urgitseda ja ühe käega ka kõnele vastata või ise kõne valida. Sobiks selline kummisem ümbris, mis kaitseks telefoni nurki ja ääri, aga netipiltidelt head ettekujutust neist kaitseümbristest ei saa.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 13:29:35 vasta tsitaadiga

Laadimisalus on praegu amazon.de 's 27 kopikatega...
http://www.amazon.de/Sony-DK32-Dockingstation-Xperia-Compact-Schwarz/dp/B00HQDV9NQ/ref=lh_di_t_dup?ie=UTF8&psc=1&smid=A3CV872FYAAA4E
Eestisse saatmine tasuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 20:34:00 vasta tsitaadiga

Ma ootan oma case mate mingit natuke robustsemat korpust. Suht kindel, et inglane müüs träni, mida tal veel olemas ei olnud, aga oma jutu järgi saatis ta selle 2 nädalat tagasi isegi ära. Kui kätte saan, jagan kogemust. Kännukas olla saabunud ka mustad tagakaaned. Kaitsekilesid ebays igasuguseid, ei pea ostma Kännukast. Need orginaalkiled ongi märkamatud ja niisama ta sealt ka hargnema ei hakka. Kogu järgnev kaitsekilendus käib selle kile kaitsmiseks icon_biggrin.gif Mõni tirib kõik kiled maha, aga üldiselt on lihtsam vahetada aegajalt kaitsekilet vahetada, kui poole aasta pärast kraabitud ekraani vahtida. Kruselli kile paar nädalat nüüd kestnud- ei häiri, on puhas ja kriipsudeta, võibolla tõesti iseparanev. Kui tuksi läheb, tellin prooviks 3M matid kiled. Kruselli oma küll otseselt ei läigi, aga matt on ilmselt matim.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 22:16:02 vasta tsitaadiga

Olen hetkel Venemaal ja ei pidanud kiusatusele vastu - hinnaks oli 19990 rubla, mis meie keeli teeb umbes 425 euroopa raha - ja ära ta ostsingi. Siiani kasutanud ainult HTC Androide (Tattoo, Desire S, One S) ja nüüd olen kaks päeva üritanud selle Compactiga kohaneda. Võrdlusena vedelevad töölaual One S ja Compact kõrvuti ja suuruselt nad pea sarnased. HTC on oma displeile suutnud sellest 4,3 tollist kuidagi tunduvalt avarama displei sättida - Sonyl back, home ja see nupuke, millele nimegi ei oska anda, HTC'ga võrreldes tunduvalt alumisest servast kõrgemal, ruumi kohe vähem. Eriti hästi on see ekraani väiksus tunda CSR Racingut mängides - Sony'l pilt hulka kokkusurutum. Asi, millest ma täna loobusin, on Sony kasutajaliides. no ei istunud kohe üldse! Peale läks minu lemmik - Yandex Shell ja kohe asi käepärasem. Sonyl on aga ikka megapauer sees, neli tuuma toimetavad tõhusalt, AnTuTu 35044! Piltide kvaliteedi kohta ei oska miskit kosta, läbi telefoni enda ekraani ei saa hästi aru aga arvutisse laadimisel tekkis selline probleem, mille peale ei osanud tullagi. Nimelt kasutan Linuxit ja Sony ei ole suvatsenud mingitki tuge sellele teha. HTC'ga asi lihtne - saba taha ja Android seadme ikoon kohe ekraanil olemas, toimeta edasi kuidas tahad! Läbi AirDroidi võtab aga kõik aega. Järgmine murekene on kalendri süngiga FB'sse. teatavasti laisale inemesele kohaselt on see kõige lihtsam sünnipäevade meelespea! Ma ei tea, kas mul midagi kahesilma vahele jäänud aga no ei tule toime, vaatamata sellele, et FB sünk kenasti lubatud. Kokkuvõttes olen natukene pettunud. Muidugi võib ka asi minu harjumustes ja veidikene võõras keskkonnas olla...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 03:36:39 vasta tsitaadiga

Tänaseks ma olen aru saanud, et once Sony, there allways Sony. Ühesõnaga õuna, HTC, samsa ja Nokia meestel on väga raske Sony omaks võtta millegipärast. Samas need kes kunagi hakkasid kasutama (mu esimene adekvaatne SE oli T68i aastal vist 2003... ) on kõik muud telefonid jälle kummalised. Eks ta ematütre keiss ole lõpuks.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 08:09:52 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Tänaseks ma olen aru saanud, et once Sony, there allways Sony. Ühesõnaga õuna, HTC, samsa ja Nokia meestel on väga raske Sony omaks võtta millegipärast. Samas need kes kunagi hakkasid kasutama (mu esimene adekvaatne SE oli T68i aastal vist 2003... ) on kõik muud telefonid jälle kummalised. Eks ta ematütre keiss ole lõpuks.

Jah asi ehk nii ongi. Kohanemisraskused! Õnneks on tegu Androidiga, seega oma esialgsetele muredele olen suutnud lahenduse leida. FB süngi jaoks leidsin kena äppi, mis kalendrid ära ühendas. Linuxis saab sd-kaardi nähtavaks teha, lülitades sisse USB mass storage (asi seegi). Mõned tähelepanekud veel. Kaasas olevad Sony MH750 kõrvaklapid ei ole minu kõrvade jaoks, kasutusse jäid vanad head Jabrad. Walkmani pleier ei suuda võistelda Powerampiga. Aku on ikka väga hea - võrreldes HTC OneS'iga peab hinnanguliselt poole kauem vastu. Kaamera pildid valges on kohe väga-väga head, pimedas ei ole HTC 8mp. kaameraga erilist vahet. Ekraan on klass omaette! Tasapisi üritan Sony kasutajaliidest omaks võtta, eks paistab, kuidas õnnestub.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.02.2014 13:19:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures see FB sünkroonimine võib vabalt ka FB enda viga olla. Mul küll Xperia S aga mingi hetk hakkas samuti jamama sünkroonimine.
Lugedes veel FB rakenduste kommentaare ja tagasisidet, pole midagi imestada lõpuks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2014 21:52:21 vasta tsitaadiga

Nokia N8'lt üleminek küll nüüd mingit probleemi ei tekitanud, välja arvatud kontaktide sünkimine (ei taha gmaili kaudu oma kontakte sünkida), mis jäi Sony PC Companion konfi taha veidi kinni, aga muidu OK.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 21:44:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui osta juurde veel kaitseümbris (15€), ekraanikile(12€)


Omg, miks? Miks, ma küsin?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 01:08:20 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, minu iPhone on kindlasti paar korda päästnud kõige hullemast miski flipcover, näteks asfaltile/kivipõrandale kukkudes. Samas, kui sinna liiv vahele läks, siis see hõõrus mingid kohad ära icon_razz1.gif Ekraanikilel ei näe ka mina väga pointi, kui just väga peegeldava ekraaniga tegemist pole.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 10:43:35 vasta tsitaadiga

Z1 compacti ekraan on suht peegeldav...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 17:51:53 vasta tsitaadiga

Hmm, pole nagu hullu või pole lihtsalt ebamugavatesse valgustingimustesse veel sattunud. Ühel peres oleval Samsungil küll ei kannatanud ilma mati kileta olla, aga Z1 Compacti puhul pole kiletamise mõtet veel tulnud.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 23:02:22 vasta tsitaadiga

Pigem on kiletamise mõte selles, et kui kasutada telefoni ka natuke karmimates tingimustes, siis on kilede vahetamine parem alternatiiv klaaside vahetamisele, või paari kuu pärast edaspidi kraabitud ja mati ekraaniga telefoni kasutamisele. Paljud kaaned on mutifunktsionaalsed- enamikel võimalik krediitkaart või natuke sularaha kuhugi vahele susata ning olen ka näiteks väikese märkmiku ja pliiatsiga iphone-i katet näinud. Natuke tummisemad korpused omavad kindlasti efekti, kui telefon vastu maad visata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 13:48:51 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on nii, et DK31 ei sobi Z1 Compactile?...
_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 14:05:38 vasta tsitaadiga

Sony Z1 Compacti jaoks on tehtud MK32. See on tõesti keskkonnavaenulik poliitika Sony poolt, et igale telefonile uus dock. Z1 - MK31, Z1C - MK32, Z2 - MK36.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 14:16:19 vasta tsitaadiga

Samas neile läheb sama magnetotsik külge kui dock pole peamine.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 17:18:54 vasta tsitaadiga

Sain ka musta isendi kätte täna. Mul on ainult üks tobe küsimus
Installisin mingi uue facebook messeri peale ja nüüd on nii, et ta kipub keset ekraani mingit ümarat pilti viskama selle inimese profiilipildiga kes mulle kirjutab. Pealevajutades avab vestluse.
Mina ei oska küll seda maha võtta kuidagi...


Muidu on käepärane ja tundub palju sümpaatsem kui mu S oli. Aku tundub asjalikum.
hullult häirib, et sisselülitamisnupp on küljel mitte üleval icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 04.03.2014 17:27:02 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Sain ka musta isendi kätte täna. Mul on ainult üks tobe küsimus
Installisin mingi uue facebook messeri peale ja nüüd on nii, et ta kipub keset ekraani mingit ümarat pilti viskama selle inimese profiilipildiga kes mulle kirjutab. Pealevajutades avab vestluse.
Mina ei oska küll seda maha võtta kuidagi...


Seal Messengeri seadetes "Chat heads" on/off
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 17:33:16 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Sain ka musta isendi kätte täna. Mul on ainult üks tobe küsimus
Installisin mingi uue facebook messeri peale ja nüüd on nii, et ta kipub keset ekraani mingit ümarat pilti viskama selle inimese profiilipildiga kes mulle kirjutab. Pealevajutades avab vestluse.
Mina ei oska küll seda maha võtta kuidagi...


Muidu on käepärane ja tundub palju sümpaatsem kui mu S oli. Aku tundub asjalikum.
hullult häirib, et sisselülitamisnupp on küljel mitte üleval icon_biggrin.gif


Huvitav... mulle just meeldib, et see nupp küljel, pole vaja sirutada nii palju icon_smile.gif
Tõenäoliselt harjumise küsimus. Ka "uus" office oli alguses imelik.
@Xperia SP
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 20:20:39 vasta tsitaadiga

Järgmine mure on see, et kas notification soundi kusagilt eraldi ka muuta saab ? Mul on SMSil ja E-mailil ja asjadel sama heli praegu. Tahaks, et need erinevad oleks.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 20:21:42 vasta tsitaadiga

Samsungil sai sms heli muuta sms appi enda seadetest. Äkki sonyl ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 04.03.2014 20:26:12 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Järgmine mure on see, et kas notification soundi kusagilt eraldi ka muuta saab ? Mul on SMSil ja E-mailil ja asjadel sama heli praegu. Tahaks, et need erinevad oleks.


Kõiki teavituse helisid saab eraldi muuta vastava rakenduse seadetest. Gmailil, sms-il, telefoni enda emaili rakendusel, fb messengeril jne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 21:37:15 vasta tsitaadiga

Ja ma olen nii facebookil kui messeril kõik viled maha korjanud juba aga ikka on see porno, et see ümar ikoon tekib keset ekraani kui ma vestluse ära vaadanud olen. vot see on tüütu


Edit: Chat heads on messeri üleval täitsa. Ma ei näinud seda ja proovisin aina settingute alt midagi teha. Meili ja smi helid sain ka korda. Tänud
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 05.03.2014 11:17:17 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Järgmine mure on see, et kas notification soundi kusagilt eraldi ka muuta saab ? Mul on SMSil ja E-mailil ja asjadel sama heli praegu. Tahaks, et need erinevad oleks.

Minu jaoks on e-maili rakendus selles telefonis täiega bugine. Isegi oma aadressi ei õnnestunud korrektselt konfida. Sama funktsioon kõigis eelnevates Androidides töötas korralikult.
Lisaks muidugi see märguhelide omapäraselt piiratud lahendus. Helitugevus ühine pea kõigile märguannetele.

Kasutan e-maili jaoks nüüd K-9 maili rakendust. Vabavaraline avatud lähtekoodiga rakendus, soovitan soojalt. Väga palju konfimisvõimalusi, k.a. "vaiksed tunnid", et uneajal e-mailidega plingima ei hakkaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 11:48:46 vasta tsitaadiga

Minul hakkas Gmail ilusti tööle ja sünkis kõik kontaktid samuti ära. Igale asjale sain eraldi heli ka nüüd.
Äratuskella ei saa panna valjeneva peale vaid hakkab kohe lärmama. Ma ei viitsi mingit äppi ka tõmmata selle jaoks. Aku on ikka hoopis teisest tubakast kui Sil oli.
S'ga oli see keiss, et tõmbasid juhtme seinast ja Oh snap - juba 99%. Praegu on lõuna ja ma olen igast vigureid teinud, 93% alles.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 12:58:12 vasta tsitaadiga

Nädal aega varsti kasutanud, kasutajaliides ja nupud ikka veidi harjumatud, aga aku kestab 2x kauem kui iPhone 5 icon_biggrin.gif Kusjuures iPhonel oli 3G/WiFi ainult siis sees, kui vaja, Sonyl on koguaeg sees olnud. Kui iPhonel oli 3G ja Viber sees, siis kulus aku päris ruttu, Sonyl ei saa arugi.
Spoiler Spoiler Spoiler

3G ja muidu levi on ka parem kui föönil, vähemalt nendes paksude seintega ruumides, kus ma igapäevaselt viibin.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2014 12:59:30 vasta tsitaadiga

xtr, Stamina modega pole veel proovinud?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 13:04:06 vasta tsitaadiga

Ei ole veel proovinud jah, kuigi telefon seda mulle pidevalt pakkus.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 13:06:59 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Ei ole veel proovinud jah, kuigi telefon seda mulle pidevalt pakkus.


Kui niigi hästi vastu peab siis pole ju ka otsest vajadust - pigem las tulevad mailid ja muu nodi jooksvalt sisse.
Ise kasutan staminat Xperia SP puhul siis kui tean, et laadija otsa tagasi jõudmine jääb tavapärasest märksa kaugemale.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 05.03.2014 13:19:24 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
xtr kirjutas:
Ei ole veel proovinud jah, kuigi telefon seda mulle pidevalt pakkus.


Kui niigi hästi vastu peab siis pole ju ka otsest vajadust - pigem las tulevad mailid ja muu nodi jooksvalt sisse.
Ise kasutan staminat Xperia SP puhul siis kui tean, et laadija otsa tagasi jõudmine jääb tavapärasest märksa kaugemale.


Stamina modes saab ise ju määrata mis rakendused edasi töötavad ka siis kui see sees.
Xperia V-l see koguaeg sees ning e-mailid jms. olulised rakendused töötavad taustal samuti edasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.