Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 05.02.2014 11:05:22 vasta tsitaadiga

Sports Tracker
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 11:09:15 vasta tsitaadiga

Runkeeper
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:45:11 vasta tsitaadiga

Katsetangi vist esialgu Sports Traceri, seal kohe eraldi valik "mäesuusatamine"
RunKeeper rohkem vist näitab distantse, eelvaadate põhjal ei tähendanud kiirust.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2014 18:46:41 vasta tsitaadiga

GPS Essentials

Saad sedasi graafikult ka üht koma teist teada lisaks tavalisele raja joonistamisele
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 15:31:37 vasta tsitaadiga

Android peaks justkui sünkima installitud programme ja seadeid, sai kuskile mingi aeg linnuke pandud. Aga kus ma saan seda seadistada ja kus näeb mis proged jms on süngitud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.02.2014 18:05:35 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Android peaks justkui sünkima installitud programme ja seadeid, sai kuskile mingi aeg linnuke pandud. Aga kus ma saan seda seadistada ja kus näeb mis proged jms on süngitud?

Settings > Accounts?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:31:36 vasta tsitaadiga

Soovitage "timelapse" video tegemise rakendust. icon_wink.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 08.02.2014 22:49:13 vasta tsitaadiga

Kunagi sai Lapse It kasutatud. Ajas asja ära, pigem jäi telefoni riistvara ise segama (kehv kaamera, nõrk aku ja aeglane SD kaart).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:52:34 vasta tsitaadiga

Jah, Lapse It Pro kasutasin ise ka ühe objekti jäädvustamiseks. 13 tuhat pilti tegi järjest, siis jooksis kokku. Üldiselt kui palju pilte siis video tegemist tuleks arvutit kasutada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 00:53:54 vasta tsitaadiga

Hea küll. Swipe keyboard on nagu midagi, aga samas... no kuhu kuradima kohta kaob "-" märk, kui url-i sisestada?! Selle asemel on nupp .com jm levinumate ülemdomeenide nimedega. Aga mul on miinust ehk sidekriipsu vaja, pagan võtaks! Selle leiad kusagilt urruaugust, kui klaviatuuri teisele režiimile lülitad... thumbs_down.gif
Ümber seadistada ka justkui ei saa... Või saab?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 10.02.2014 22:32:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 10.02.2014 01:17:44 vasta tsitaadiga

Dogbert, nii ta on kahjuks. Swype foorumis rahavas ka juba 1,5 a hädalab sama asja üle, kuid mingit normaalset lahendust siiamaani pole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 02:01:08 vasta tsitaadiga

Aitäh, säästsid mind lahenduse otsimise vaevast!
Siis kahju küll, aga peab kas Multilingiga jätkama või Swifti valima. Miinusmärgi puudumine on küll niivõrd suur miinus, et sellega ma kuidagi leppida ei saa. Proovin siis veel swifti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:31:07 vasta tsitaadiga

Ära unusta, et tähtede allhoidmine toob esile teatuid tähemärke - näiteks miinus, pluss, kaldkriips jne.
Mind isiklikult häirib SwiftKey puhul see, et kui kirjutan URL-i, siis selle asemel, et pakkuda "foorum.hinnavaatlus.ee" too hakkab kirjutama "Foorum. Hinnavaatlus. Ee" - väga huvitav...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.02.2014 16:18:33 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas see Androidi või konkreetselt Note2-ga seotud, aga üks imelik asi mul tekkinud. Kui kõne sisse tuleb ja kui lõpetan tekib alati ekraanile volüümi reguleerimise slaider - vasakul valjuka ja paremal hammasratta kujutis. Ehk siis nagu meediaasjade heli reguleerimiseks. Ilmselt mingi installi või uuendusega seoses tekkis, aga ei märganud, kunas täpselt. Midagi erilist taustal ei jookse, restart tehtud... icon_question.gif
Android 4.1.2

Ei saa/oska screenshotti sellega teha, et pilti ka näidata. Soovitatud vol down + power nupp nagu ei toimi. icon_redface.gif
EDIT: njah, häbi... S-pen läks hoopis meelest... aga seda slaiderit jäädvustada ikka ei õnnestu
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 17:25:39 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mind isiklikult häirib SwiftKey puhul see, et kui kirjutan URL-i, siis selle asemel, et pakkuda "foorum.hinnavaatlus.ee" too hakkab kirjutama "Foorum. Hinnavaatlus. Ee" - väga huvitav...


Kuskohas ta muidu sedasi pakub? Swiftis muidu on valik "Automaatne lausete suurtähtedega trükkimine" ehk siis peale punkti tehaksegi tühik ja suurtäht.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:36:17 vasta tsitaadiga

Jah - tava olukorras on see väga hea abimees, aga just URL-i trükkimisel pigem selline koormus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.02.2014 21:16:44 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Oli nagu mingi "spordirakedus"...

Nimelt otsin siis midagi sellist mis näitab mis maa sa läbisid, mis olid kiirused, ajad jne.
On minek mäkke suusatama ja tahaks näha mis kiirused välja aretan. Oskab keegi midagi soovitada?


Endomondos olemas valik skiing, downhill. Mitte isegi endomondo pro vaid tasuta versioonis. Ise olen enamus spordi rakendusi läbi käind ja alati tagasi endomondos. Põhjuseks just et enamus sporditegevusi on seal sees ja koht kuhu kõik oma info koguda ja võrrelda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 22:52:12 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ära unusta, et tähtede allhoidmine toob esile teatuid tähemärke - näiteks miinus, pluss, kaldkriips jne.
Mind isiklikult häirib SwiftKey puhul see, et kui kirjutan URL-i, siis selle asemel, et pakkuda "foorum.hinnavaatlus.ee" too hakkab kirjutama "Foorum. Hinnavaatlus. Ee" - väga huvitav...
Ma viitsingi ilmatuma aja ja käisin nagu lollakas kõik märgid läbi, aga leidsin mingi suvalise tähe alt vaid em-dashi, st mõttekriipsu. See ei ole sama mis sidekriips ehk miinus! Miinust sõna otseses mõttes ei ole sellel klaviatuuril näha, kui url-i sisestad. Tavateksti puhul on ta tühikust vasakul, aga url-i sisestamisel digimuutub ta .com, .net jm suffiksite valikuklahviks, miinust enam polegi. Kui url sisaldab sidekriipsu, pead klaviatuuri lülitama numbrirežiimi, sealt leiad siis miinuse.
Ajuvaba kuubis.

Swiftil on ta täitsa olemas ja nähtava koha peal, see on pluss. Lihtsalt siin kiideti Swipe'i täpsust sõnade tuvastamisel ja mulle jättis ta ka selles suhtes hea mulje - parema kui Swift. Kasutaks teda veel ja oleksin ta ka välja ostnud, aga miinuse ärakadumine ei ole miski, millega ma lepiksin.
Vaatan siis Swifti edasi. Kuu aega on aega proovida enne ostmist.

Muide, sedasama tühikute ja suurte algustähtede lisamist üritas ka Multiling, aga seal saab selle lolluse konkreetselt välja lülitada. Swifti pole veel nii põhjalikult uurida jõudnud, aga kui välja lülitada ei saa, maandub ta sinnasamasse kuhu Swipe. Mul ei ole chattimise klaviatuuri vaja, tööriista on vaja.
______________
Selge, swiftil saab selle ka välja lülitada. See on hea.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuto
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2009




sõnum 11.02.2014 09:52:38 vasta tsitaadiga

Mis võiks olla hea tarkvara telefoni asukoha jälgimiseks?

Tahaks lapse viibimistel silma peal hoida. Peaks saama ka abikaasale asukoha vaatamise õigust anda.

Tasuta tarkvara on eelistatum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 10:55:27 vasta tsitaadiga

Soovitan Avast anti-theft.
Töötab palju paremini, kui telefon on rootitud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.02.2014 11:20:41 vasta tsitaadiga

Google'i Maps hakkas navigation režiimis sõidu ajal kasutaja tagasiside pop-upe viskama. Johhaidii küll. thumbs_down.gif
Päris mitu akent viskas järjest ette, vajutad not now ja cancel ja ikka tuli uusi icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 14:21:08 vasta tsitaadiga

tonuto kirjutas:
Mis võiks olla hea tarkvara telefoni asukoha jälgimiseks?

Tahaks lapse viibimistel silma peal hoida. Peaks saama ka abikaasale asukoha vaatamise õigust anda.

Tasuta tarkvara on eelistatum.

Cerberus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:31:46 vasta tsitaadiga

tonuto kirjutas:
Mis võiks olla hea tarkvara telefoni asukoha jälgimiseks?

Tahaks lapse viibimistel silma peal hoida. Peaks saama ka abikaasale asukoha vaatamise õigust anda.

Tasuta tarkvara on eelistatum.


Google enda "Location history" ei sobi?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:49:57 vasta tsitaadiga

tonuto kirjutas:
Mis võiks olla hea tarkvara telefoni asukoha jälgimiseks?

Tahaks lapse viibimistel silma peal hoida. Peaks saama ka abikaasale asukoha vaatamise õigust anda.

Tasuta tarkvara on eelistatum.


Pole küll proovinud, kuid silma jäi see: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fsp.android.friendlocator
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 18:26:07 vasta tsitaadiga

tonuto kirjutas:
Mis võiks olla hea tarkvara telefoni asukoha jälgimiseks?

Tahaks lapse viibimistel silma peal hoida. Peaks saama ka abikaasale asukoha vaatamise õigust anda.

Tasuta tarkvara on eelistatum.


Midagi installima ei pea logid vaid telefoniga seotud konto kaudu sisse.
https://www.google.com/android/devicemanager

Et enda tahvlist/telefonist lihtsam vaadata oleks siis võid seda kasutada https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.adm&hl=en
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.02.2014 18:50:10 vasta tsitaadiga

Töökaaslane väitis, et keegi kasutas rakendust, et teed inglise keelsest tekstist pilti ja siis tõlgib Eesti keelde. On selline asi võimalik?
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 19:49:14 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
Töökaaslane väitis, et keegi kasutas rakendust, et teed inglise keelsest tekstist pilti ja siis tõlgib Eesti keelde. On selline asi võimalik?

Google Translate
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.02.2014 20:23:55 vasta tsitaadiga

Word Lens Translator ka, kuigi see eesti keelt ei oska. Küll aga Vene -> Inglise
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 23:54:59 vasta tsitaadiga

Oskate soovitada mingit proge Samsung smarttv juhtimiseks ja lisaks miskist dlna hostimiseks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 13.02.2014 11:35:26 vasta tsitaadiga

allshare teeb asja ju ära ilusti? kui popim föön
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote.phone&hl=en mingi selline? Eeldab , et mõlemad seadmed on wifis

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 17:25:45 vasta tsitaadiga

Kas Androidil Skydrivega ei saa kuidagi niiviisi, et kui ma olen Skydrives mingi faili avanud, siis automaatselt ta salvestab selle ka telefonimällu vms. Et kui nüüd millalgi tahan uuesti seda faili telefonis avada Skydrives, siis ei peaks internetiga ära ühendama.
Jah, ma pean, et failide juures on see allalaadimise nupuke, kuid ehk kuidagimoodi saab selle automaatseks ka lükata? Nagu Windows Phone pean defaultina.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 20:36:25 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
allshare teeb asja ju ära ilusti? kui popim föön
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote.phone&hl=en mingi selline? Eeldab , et mõlemad seadmed on wifis


Samsungi oma programm tahab samsungi telefoni...
Aga selle sinu pakutuni jõudsin isegi ja töötab hästi thumbs_up.gif.
DLNA jaoks tundub see lihtne jne, aga miskipärast faile ei näita, ainult kaustad.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icecoldapps.dlnaserver
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 21:00:24 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
rocki kirjutas:
allshare teeb asja ju ära ilusti? kui popim föön
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote.phone&hl=en mingi selline? Eeldab , et mõlemad seadmed on wifis


Samsungi oma programm tahab samsungi telefoni...
Aga selle sinu pakutuni jõudsin isegi ja töötab hästi thumbs_up.gif.
DLNA jaoks tundub see lihtne jne, aga miskipärast faile ei näita, ainult kaustad.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icecoldapps.dlnaserver


Proovi Skifta't, siiani kõik rahul olnud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skifta.android.app
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 12:04:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JOKKER666 kirjutas:
rocki kirjutas:
allshare teeb asja ju ära ilusti? kui popim föön
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote.phone&hl=en mingi selline? Eeldab , et mõlemad seadmed on wifis


Samsungi oma programm tahab samsungi telefoni...
Aga selle sinu pakutuni jõudsin isegi ja töötab hästi thumbs_up.gif.
DLNA jaoks tundub see lihtne jne, aga miskipärast faile ei näita, ainult kaustad.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icecoldapps.dlnaserver


Proovi Skifta't, siiani kõik rahul olnud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skifta.android.app


Tänud, paremat ei oskagi tahta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 15:37:27 vasta tsitaadiga

Mingit tasuta üle maailma (eu) sms saatmise äppi ka on?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 19:00:01 vasta tsitaadiga

Twitter. icon_cool.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 19:29:05 vasta tsitaadiga

Viber.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 23:42:21 vasta tsitaadiga

Nendega saab teisele telefonile tasuta sms saata?
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.02.2014 09:09:28 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Nendega saab teisele telefonile tasuta sms saata?
icon_rolleyes.gif


Viberi puhul peab vastuvõtjal ka viber olema. Kui näiteks Twitter või ka facebook, nende puhul saab teateid lugeda nii telefonist(eeldusel et nutitelefon on ja kasutatakse neid suhtlus programme) või loed teateid arvutist. Aga eraldi vist sms appi ei ole mis tasuta saadaks
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 09:42:19 vasta tsitaadiga

tasuta lõunaid teatavasti pole. igal juhul tuleb kas andmesidekulu või operaatori oma icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.02.2014 09:44:08 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tasuta lõunaid teatavasti pole. igal juhul tuleb kas andmesidekulu või operaatori oma icon_rolleyes.gif


Kasuta tasuta wifit. Sinna on muidugi ka kulu see, et tuleb end kohale vedada
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 09:54:27 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tasuta lõunaid teatavasti pole. igal juhul tuleb kas andmesidekulu või operaatori oma icon_rolleyes.gif


Kasuta tasuta wifit. Sinna on muidugi ka kulu see, et tuleb end kohale vedada

mulle pole seda vaja rääkida. räägi seda inimesele kes tasuta üleilmse SMS kohta küsis....

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 18:51:51 vasta tsitaadiga

no arvutist ma saan tasuta saata, küsingi kas on mingi töötav androidi äpp, minul on neti ühendus telefonis vastuvõtjal pole...
http://www.afreesms.com/freesms/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 15.02.2014 21:14:19 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
no arvutist ma saan tasuta saata, küsingi kas on mingi töötav androidi äpp, minul on neti ühendus telefonis vastuvõtjal pole...
http://www.afreesms.com/freesms/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twentyfoursms&feature=search_result
Kasutasin mingi aeg tagasi, eelmisel aastal, siis töötas. Aga siis oli sellel miinuseks, et ei saanud replay'ga vastata ja inimesed ei saanud aru, et mulle sms saates tuleb ikka mu tel. nr. valida, mitte selle appi oma, loobusin. Sõnumid kõik kohale jõudsid muidu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 21:38:55 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on SMS-i peamine point selles, et saan saateraporti, et sõnum on kohale läinud. Selle eest võib ju ka pisut maksta. Muidu aga, isegi kui tasuta saab - kellele ma neid nii massiliselt saatma hakkaks? Helista parem ja räägi inimesega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 15.02.2014 21:57:09 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:20:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 22:46:32 vasta tsitaadiga

No kui nett on kallis, siis sa ei saa ju mingi äpiga ka tasuta saata. Minu sõbrad ja reisud on mu oma asi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 15.02.2014 22:49:30 vasta tsitaadiga

Igaljuhul tuleb odavam saata sms selle äpiga, kui skype kasutada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 04:12:41 vasta tsitaadiga

iir, pane see sama aadress, mida sa arvutis olles kasutasid SMSi saatmiseks, telefoni brauserisse ja saada sealt?
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 12:49:58 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas Androidil Skydrivega ei saa kuidagi niiviisi, et kui ma olen Skydrives mingi faili avanud, siis automaatselt ta salvestab selle ka telefonimällu vms. Et kui nüüd millalgi tahan uuesti seda faili telefonis avada Skydrives, siis ei peaks internetiga ära ühendama.
Jah, ma pean, et failide juures on see allalaadimise nupuke, kuid ehk kuidagimoodi saab selle automaatseks ka lükata? Nagu Windows Phone pean defaultina.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.